استعلام خلافی خودرو با پلاک و با جزئیات

استعلام خلافی برای: موتورسیکلت
ایران
پلاک را از سمت چپ وارد نمایید.
مشاهده نتایج آخرین استعلام خلافی انجام شده بدون کسر هزینه
استعلام خلافی خودرو با پلاک و با جزئیات

پرداخت جریمه خودرو و موتورسیکلت

طبق مصوبه جدید همه سرویس‌های آنلاین استعلام خلافی موظف به دریافت مبلغ ۵۲.۰۰۰ ریال به عنوان کارمزد استعلام خلافی از سامانه‌ی پلیس راهور هستند. قبضینو هیچ دخل و تصرفی در تعیین این تعرفه و همچنین دریافت یا عدم دریافت این مبلغ ندارد. لازم به ذکر است که استعلام از طریق مراکز پلیس+۱۰ نیز کارمزدی ۱۲ هزار تومانی دارد. مشاهده جرایم خلافی در قبضینو به دو صورت زیر می‌باشد:
استعلام جزئیات جریمه و پرداخت با پلاک : در این روش، تسویه جرائم به صورت آنی انجام می‌شود و جزئیات کامل جرائم به همراه تک تک خلافی ها بعد از احراز هویت قابل مشاهده است.
استعلام مجموع خلافی با پلاک بدون جزئیات : این روش مانند روش اول دارای تسویه آنی است و دیگر نیازی به احراز هویت نیست و با یک رمز پویا می‌توانید مجموع مبالغ جریمه وسیله نقلیه خود را مشاهده و نسبت به پرداخت آن اقدام کنید.

پرداخت و تسویه آنی جرائم رانندگی

پرداخت خلافی از طریق سایت قبضینو به صورت آنی انجام می‌شود و با اتمام فرایند پرداخت، جرایم شما از لیست جرایم راهور به صورت آنی حذف می گردد و دیگر نیازی نیست 7 تا 10 روز کاری برای تسویه جرائم صبر کنید. سوابق پرداخت شما نیز به صورت آنی در بخش سوابق قابل مشاهده است.

لیست کامل خلافی به همراه جزئیات کامل

در قبضینو، تمامی قبضهای جریمه ثبت شده در سامانه راهور، قابل مشاهده و پرداخت است. همچنین جزئیات کامل هر قبض جریمه نظیر زمان و مکان صدور جریمه، مبلغ جریمه و نوع جریمه رانندگی، عکس جرایم دوربین و .. قابل مشاهده است.

ذخیره سوابق تراکنشهای پرداختی

با تکمیل فرایند پرداخت جرائم راهنمایی و رانندگی، کلیه سوابق تراکنشها و مبالغ پرداختی، زمان تراکنش و سایر جزئیات پرداخت در بخش سوابق ذخیره میشوند و امکان چاپ و اشتراکگذاری رسید پرداختی وجود دارد. همچنین آرشیوی از نتایج استعلامهای انجام شده در بخش سوابق قابل دسترس می باشد.

سوالات متداول

آیا بدون کد ملی و شماره موبایل مالک می‌‌توان نسبت به استعلام و پرداخت جریمه با شماره پلاک اقدام کرد؟
بله؛ برای استعلام و پرداخت خلافی بدون شماره موبایل و کد ملی، می‌توانید از روش استعلام مجموع خلافی با شماره پلاک استفاده کنید.
آیا امکان پرداخت خلافی با یک رمز پویا وجود دارد؟
بله با استفاده از سرویس پرداخت مجموع خلافی خودرو با یک رمز پویا و بدون احراز هویت سخا می توانید مبلغ کل جرایم رانندگی را یک‌جا تسویه نماید.
آیا تسویه جریمه پرداختی در سامانه قبضینو به صورت آنی انجام می‌شود؟
بله؛ در پرداخت جریمه با شماره پلاک، تسویه خلافی به صورت آنی و لحظه‌ای انجام می‌شود و به محض اتمام فرایند پرداخت، جرائم شما از لیست خلافی راهور حذف خواهند شد.
آیا استعلام خلافی بدون احراز هویت در سامانه سخا در سامانه قبضینو امکان پذیر است؟
بله؛ کاربران عزیز قبضینو می‌توانند برای استعلام و پرداخت خلافی از شماره پلاک وسیله نقلیه خود استفاده کنند و دیگر نیازی به احراز هویت در سامانه سخا نداشته باشند.
برای استعلام و پرداخت جرائم رانندگی، چه روش‌هایی وجود داد؟
برای استعلام و پرداخت خلافی 2 راه پیش روی کاربران عزیز قرار دارد:
استعلام و پرداخت خلافی با پلاک بدون جزئیات
استعلام و پرداخت خلافی با شماره پلاک
برای استعلام خلافی با پلاک به چه اطلاعاتی نیاز داریم؟
برای استعلام خلافی به پلاک، به شماره پلاک خودرو، نیاز دارید. در صورتی که مایل به دریافت جزئیات قبض نیز هستید، علاوه بر پلاک باید کد ملی و شماره تماس مالک خودرو را وارد کنید.
آیا امکان پرداخت جریمه با اعتبار حساب کاربری وجود دارد؟
خیر؛ مبلغ اعتبار حساب کاربری فقط برای استعلام خلافی کاربرد دارد و برای پرداخت خلافی باید از طریق درگاه بانکی اقدام کنید.
آیا امکان دسترسی به سوابق استعلام‌ها وجود دارد؟
بله؛ سوابق مربوط به استعلام با شماره پلاک در بخش سوابق خدمات پلیس ذخیره می‌شوند که از بخش سوابق قابل دسترسی است و امکان پرداخت رایگان ( بدون کارمزد) خلافی های مندرج در این بخش وجود دارد.
پیگیری پرداخت اشتباه خلافی به چه صورت است؟
در صورت پرداخت جریمه اشتباه، باید به مراکز اجزائیات پلیس راهور مراجعه کنید و نسبت به استراد وجه پرداختی اقدام کنید.

سرویس‌های قبضینو

اخبار و مقالات مرتبط

آیا قبضینو معتبر است؟ داستان استارت‌آپ قبضینو از آغاز تا امروز

نزدیک به سه سال است که قبضینو در کنار شماست و همواره به دنبال ارائه بهترین خدمات به کاربران خود بوده است. حالا که خانواده قبضینو بزرگتر از همیشه شده و هر روز کاربران جدیدتری ما را در این مسیر همراهی می‌کنند تصمیم گرفتیم داستان قبضینو و مسیری را که تنها با انگیزه خدمت رسانی به شما تا اینجا طی کردیم برای شما تعریف کنیم. داستانی که با دغدغه تیم جوان و پرانگیزه قبضینو شروع شد و همچنان ادامه دارد. حالا با بزرگ‌تر شدن قبضینو، آرزوها و ماجراهای ما هم بزرگ‌تر شدند. آرزوهایی که نهایت همه آن‌ها به رضایت و اعتماد شما کاربران عزیز قبضینو می‌رسند.

پیشخوان 24 : مرجع استعلام خلافی و پرداخت جرایم رانندگی خودرو و موتور سیکلت

پیشخوان 24 اپلیکیشنی متفاوت با ارائه بیش از 20 خدمت مختلف در اختیار شماست تا به راحتی و در چند لحظه به مهم‌ترین سرویس‌ها دسترسی داشته باشید. از استعلام سوابق تامین اجتماعی و پرداخت قبوض تا خدمات خودرو و پیگیری مرسولات پستی، همگی خدماتی هستند که بسیاری از ما در زندگی روزمره به طور مرتب به آن‌ها نیاز پیدا می‌کنیم و گاهی مجبوریم از چند سایت و اپلیکیشن مختلف استفاده کنیم تا موفق شویم تمامی نیازهای خود را برطرف کنیم.

روش های پرداخت قبض جریمه و خلافی رانندگی

َََ جریمه رانندگی یک اتفاق ناخوشایند است که بسیار رایج شده است و نحوه پرداخت جریمه رانندگی برای همه شهروندان تبدیل به یک نیاز اساسی شده است. برای برخی از ما نیز پرداخت ماهیانه قبض خلافی خودرو مانند پرداخت قبض برق و قبض آب و قبض مالیات امری عادی شده است. روش های مختلفی برای پرداخت جریمه و استعلام میزان جریمه رانندگی وجود دارد. با وبلاگ پرداخت قبض قبضینو همراه با شید.

ثبت دیدگاه

برای مشارکت در پرسش و پاسخ و ثبت دیدگاه وارد انجمن قبضینو شوید.
ثبت دیدگاه
عبدالستارعامریان

سلام من هیچ شماره ای بنام خودم ازهیچ خودروئی ندارم خواهشمنداست اگرخودروئی به شماره شهربانی مذکوربنام خودم مشاهده شدخواهشمنداست توقیف وبررسی شود باتشکر

مراد

برنامه جالب و کار راه‌اندازیه.من دوسش دارم

فریده رستمی فاقلو

من ماشینم را نمدوتم به چه علتی خوابندن به اسم خانوممم بوده

محمد

با سلامبعد از پرداخت خلافی خودرو امکان دریافت رسید و پرینت برگه خلافی از طریق نرم افزار شما وجود دارد ؟ برای ترخیص خودرو لاز دارم

فاطمه فرد

من جریمه شدم پیامش اومد اسعلام گرفتم هزینشو پرداخت کردم ولی داخل سایت هیچ جریمه ایی ثبت نشد چرا؟

پشتیبانی قبضینو

جریمه شما در سامانه راهور ثبت نشده است.

احسان ارمکان

شماره موبایل به اسم دارنده کد ملی نیست ،استعلام انجام نشد لطفاً واریزی برگشت داده شود .با تشکر

پشتیبانی قبضینو

کاربر گرامی به دلیل عدم تطابق شماره موبایل با کد ملی مبلغی از شما کسر نمی شود.
در ضمن اگر اطلاعات مالک مثل کد ملی و شماره همراه را ندارید میتوانید از استعلام خلافی خودرو بدون جزئیات قبضینو استفاده کنید که نیازی به اطلاعات جدا ندارد.

مسیحا سبزی پور

سلام خسته نباشید ببخشید دیروز دوربین کنترل سرعت از من عکس گرفت و سرعتم بالا سرعت مجاز بود و هنوز ماشینو تعویض پلاک نکردم و الان خواستم پرداخت کنم فقط عوارض جادهی بود و اصلا جریمه برام نیومده بود خواستم بدونم جریمه نشدم ؟ یا اپلیکیشن شما نشون نمیده ؟

پشتیبانی قبضینو

کاربر گرامی ثبت جریمه معمولا 48 ساعت بعد از اس ام اس جریمه انجام می شود. به محض ثبت جریمه دوربین در سامانه راهور، قبضینو خلافی شما را نمایش خواهد داد.

سلام آیا امکان اقساط جریمه های خودرو می‌باشد

بسیار عالی می‌باشد این برنامه چون بصورت آنلاین پاسخگو و رویت نیازمندی ها می‌باشد باتشکر

محمد حسن توسلیان

چندین نوبت قبض پرداخت کردم خوب بود

محمد رحیمی

من یبار برای دیدن جریمه ی خودرومبلغ ۵۲۰۰پرداخت کردم(ولی فرصت نکردم پرداخت کنم)برای برای وارد شدن مجدد باید هزینه استعلام پرداخت کنم،اصلا منصفانه نیس

مسعود موسوی

باسلام و عرض خسته نباشید..من امروز صبح جریمه شدم پیامک آن بر روی گوشیم آمد..داخل سایت که خلافی خودرو رو چک کردم،خلافی ثبت نشده بود اما وقتی شناسه قبض و شناسه پرداخت میزدم قبض جریمه بالا میومد و منم پرداخت کردمالان از کجا بدونم قبضم به درستی پرداخت شده؟

گودرز صادقي مقدم

درمورد استعلام قبوض جريمه خودرو مانند سال‌های قبل باکد شناسایی۸رقمی پشت کارت خودرو بدون پرداخت وجه‌ مازاد امکان استعلام وپرداخت ميسر باشد.

ایمان

سلام من قبض ازادراه را پرداخت نکردم بعد از چند هفته برام جریمه اومده حالا باید عوارض را هم بدم یا با جریمه رو هم اومده

سعیدقضاوی

باسلاممیخواستم قبض جریمه پرداخت کنم نیازی به استعلام ندارم.برای چی باید۵۲۰۰تومان بعنوان مشاهده پرداخت نمایم

پشتیبانی قبضینو

کاربر گرامی متاسفانه طبق قوانین جدید پلیس راهور، کلیه خدمات انلاین خلافی شامل هزینه است. یعنی برای مشاهده جرایم نیز باید هزینه استعلام رو پرداخت کنید. قبضینو هیچ دخل و تصرفی در مبلغ این هزینه نداد و لازم به ذکر است در مراجعه حضوری استعلام خلافی نیز مبلغ 12 هزار تومان برای مشاهده جرایم لحاظ شده است.

صفی آله چهاردولی

بنده خودرو با پلاک ۵۱ج۲۷۱ ایران ۲۸ فروختم فک پلاک شده یا خیر

پشتیبانی قبضینو

از لینک پلاک های فعال میتونید استعلام کنید.

بهمن ایزدی

آیا صدور خلافی به روز هستش، یعنی تا همون لحظه که استعلام میگیرم خلافی ها رو نشون میده یا مربوط به چند روز پیش هستش؟

پشتیبانی قبضینو

بله استعلام خلافی به صورت آنی هست و با استعلام می توانید تعداد جرایمی که در سامانه راهور ثبت شده است را میتونید مشاهده کنید.

رضا اکبری

با توجه به اینکه پلاک بنام دختر معلولم است برای بهره‌مندی از طرح های ویژه .و وی امکان داشتن شماره همراه را ندارد. و در تمامی سیستم ها شماره همراه خودم ثبت است ولیکن امکان دریافت جزییات خلافی را ندارم . واقعا دلیل این مشکل رو درک نمیکنم

الهه نادری

سلام من خلافی رو هزینه دادم و رویت کردم قبل اینکه پرداخت کنم از روی گوشیم رفت الان دوباره باید ۵۲۰۰پرداخت کنم!؟

پشتیبانی قبضینو

خیر. نتیجه استعلام شما در بخش سوابق ذخیره شده است و شما می تواند به بخش سوابق مراجعه کنید و از سوابق اقدام به پرداخت قبض کنید.

محسن

سلاممالک وسیله نقلیه زیر 18سال که سیم کارت به او تعلق نمیگیرد چگونه باید خلافی خود را ببیند؟

پشتیبانی قبضینو

بصورت آنلاین تنها می توانند از قسمت استعلام مجموع خلافی ( بدون احراز هویت ) استفاده کنند.

محمد نوشاد

با سلام.دو قبض ۶۳ و ۲۱۰ هزار تومانی ساعت هفت و چهل و سه دقیقه صبح جمعه برای من ثبت شده و پیامک ارسال گردیده در صورتی که توی این تاریخ و این ساعت من خواب بوده ام.نمیدونم شکایتم را یکجا بفرستم و پیش کدام قاضی عادل دادم را بستانم.

محمدرضا محمودی پور

بادرود وعرض ادب خدمت شما.آیا من که بنا به دلایلی سند و پلاک بنامم نیست میتونم خلافی ماشینم رو بگیرمسپاسگذارم از اطلاع رسانی تان

پشتیبانی قبضینو

بله، با استفاده از سرویس استعلام تجمیعی خلافی خودرو قبضینو می توانید بدون نیاز به احراز هویت اقدام به استعلام خلافی کنید.

رضا رحمانی پور

سلام استعلام خلافی خودرو گرفتم نوشته صفر در صورتیکه خودرو ام خلافی دارد فقط مبلغش را نمیدانم.

پشتیبانی قبضینو

قبضینو خلافی ثبت شده در سامانه راهور را نمایش می دهد. اگر مطمئن هستید جریمه شده اید، جریمه شما در سیستم راهور ثبت نشده است.

سهیل

سلام میخواستم بدونم جریمه ها چند روز بعد در سیستم شما قرار میگیرد

پشتیبانی قبضینو

معمولا تا 24 ساعت بعد از صدور جریمه در سامانه راهور ثبت و در سیستم ما نمایش داده میشود.

ایمان سهرابی

با سلام.استعلامی که گرفته میشه تا چه تاریخی هست؟!کجا میشه اینو دید؟!

پشتیبانی قبضینو

استعلامی گرفته شده آخرین جرایم ثبت شده شما در سیستم پلیس راهور را شامل میشود.

احمد

سه بار استعلام گرفتم یعنی ۲۰ هزار تومان دادم ولی نتونستم خلافی رو پرداخت کنم اخه باید تکی تکی رمز دوم بگیرم وپرداخت کنم نمیشه یکجا پرداخت کنم این واقعا افتضاحه باید ۸۴ جریمه رو جدا جدا پرداخت کرد یعنی میشه یکروز برنامه های ایرانی بدونه ایراد باشه

پشتیبانی قبضینو

کاربر گرامی اگر یک بار اقدام به استعلام کنید، در مراجعه بعدی می توانید به صورت رایگان از بخش سوابق خود اقدام به پرداخت خلافی کنید چون نتیجه همه استعلام های شما در سوابق ذخیره میشه و میتونید به راحتی و بدون هزینه از سوابق اقدام به پرداخت قبوض مانده کنید.
در مورد رمز پویا هم اگر ازسرویس پرداخت خلافی بدون جزئیات قبضینو استفاده کنید کلیه جرایم خود را با یک رمز پویا میتوانید پرداخت کنید.

راستکار

سلام وقت بخیر برای من از طریق دوربین پیامک جریمه اومده در حالی که من اصلا اونروز رانندگی نکردم چیکار باید بکنم

علی میاحی

متشکریم

مصطفی اسدی

سلام خدمت شما بچه های سایت قبضینو خیلی ممنون از زحمات شما خیلی راحت خلافی موتورم رو پرداخت کردم درود بر شرف شما

رضایت

درود و عرض ادب خدمت گردانندگان قبضینوخواستم از این طریق از زحماتتون تشکر کنم.دست مریزاد

ابراهیم رئیسی

سلام من قبض جریمه برام صادر شده اما نوع قدیمیه و ش قبض وش پرداخت نداره. چکار کنم؟

پشتیبانی قبضینو

اگر قبض جریمه شناسه پرداخت و شناسه قبض نداره باید حضوری به دفاتر پلیس +10 مراجعه کنید و برای صدور شناسه قبض و شناسه پرداخت درخواست بدین.

حمیدرضا پورشیرازی

با سلام وتشکر از این سایتقدمتون برای تسهیل کار مردم عاقبت به خیری داره دمتون گرم

حجت ذکی

باعرض سلام بنده قبلاوانت داشتم که فروختم پلاک هام در روی وانت بود که بنده با دادن وکالت رفته بودن تعویض پلاک در سال 86الان بنده رفتم ماشین خریدم رفتم تعویض پلاک الان خلافی مونده روی پلاک کاری میتوانم بکنم راهنمایی کنید لطفا

امیر عصاری

سلام من قبض ماشینم رو پرداخت کردم ولی از سیستم کم نشده

فتح اله محمدي

با سلام وخسته نباشيد.در دوران اعلام محدوديت كرونا خودروي بنده از شهر محل زندگي بيرون نرفته است.پيامك براي من ارسال شده تردد در مسير قزوين -زنجان.لطفا بررسي يا راهنمايي فرماييد.ممنون

ابوالحسن قادری

سوال من اینه که من اصلاجاده جاسک بندرعباس نرفتم ولی پیامک برام امده که بدلیل تردددرجاده جاسک بندرعباس درموردکروناجریمه شدیدمن اصلااون جاده نرفتم

دانلود قبضینو

اپلیکیشن قبضینو يک نرم‌افزار بسيار کاربردی و رايگان است که با استفاده از آن امکان پرداخت همه قبوض به روشی متفاوت و آسانتر از هميشه بدون نیاز به قبض کاغذی و شناسه پرداخت در اختيار شماست. سوابق استعلام و پرداختی برای همیشه در قبضینو قابل دسترس است قبضینو شما را از صدور قبض‌های جدید مطلع خواهد کرد.

پرداخت جریمه و پرداخت خلافی خودرو و جریمه رانندگی

سامانه پرداخت خلافی خودرو قبضینو، نحوه‌ پرداخت جریمه خلافی خودرو را بسیار آسان کرده و کاربران، دیگر نگران دریافت شناسه قبض و شناسه پرداخت جریمه رانندگی نیستند. پس از مشاهده خلافی و مبلغ جریمه، در صورت تمایل می‌توانند مبلغ قبض جریمه رانندگی را پرداخت و از امکان پرداخت فوری خلافی خودرو استفاده کنند.

سامانه خلافی قبضینو با اپلیکیشن و سایت پرداخت خلافی خودرو با بهبود فرایند استعلام قبض خلافی و پرداخت قبض اینترنتی در مقایسه با دیگر روش‌های پرداخت مانند پرداخت جریمه رانندگی با موبایل و پرداخت با کدهای USSD و یا استعلام و پرداخت از سایت راهور ۱۲۰ و یا سایر اپلیکیشن‌های پرداخت خلافی دارای سرعت و کیفیت بالاتری است. در ادامه سایر روش های موجود برای پرداخت خلافی و جریمه را معرفی می‌کنیم.

پرداخت جریمه و نحوه استعلام و پرداخت خلافی خودرو با پلاک

با استفاده از سامانه پرداخت خلافی قبضینو به آسانی می‌توانید نسبت به استعلام خلافی پرداخت جریمه خودرو با پلاک، مشاهده ریز خلافی و نوع قبض جریمه صادره (قبض تسلیمی، قبض الصاقی و قبض دوربین)‌ اقدام کنید. کافی است شماره پلاک خودرو یا موتور خود را در کادر مربوطه وارد نمائید و به راحتی استعلام و پرداخت خلافی خود را انجام دهید.

پرداخت خلافی ماشین با شماره بارکد ماشین یا موتور

علاوه بر استعلام و پرداخت خلافی با شماره پلاک خودرو، می‌توانید با استفاده از شماره بارکد 8 یا 9 رقمی پشت کارت ماشین، خلافی خود را مشاهده کنید. در این روش استعلام خلافی نیز می‌توانید جزئیات خلافی خود را به سادگی در سایت و اپلیکیشن قبضینو مشاهده کنید.

پرداخت خلافی از طریق پیشخوان 24

پیشخوان24 با استفاده از سایت و اپلیکیشن استعلام خلافی را برای کاربران خود فراهم کرده است. با استفاده از اپلیکیشن پیشخوان 24 فقط باید شماره 8 یا 9 رقمی پشت کارت ماشین یا موتور خود را در قسمت استعلام خلافی خودرو وارد کنید و سپس با انتخاب گزینه استعلام، خلافی خود را مشاهده کنید. پیشخوان 24 امکان پرداخت تجمیعی و تکی خلافی خودرو و موتور را در اختیار کاربران قرار داده ‌است. بدین ترتیب می‌توانید هر یک از جرائم را که می‌خواهید پرداخت کنید. کافیست یک ‌بار جرائم رانندگی خود را با اپلیکیشن پیشخوان 24 به صورت آنلاین پرداخت کنید تا تفاوت و راحتی در استعلام و پرداخت را احساس کنید و از این پس تنها از پیشخوان 24 برای استعلام و پرداخت جرائم رانندگی خود استفاده کنید. اپلیکیشن پیشخوان 24 تمامی جزئیات لازم شامل مبلغ جریمه، زمان ثبت جریمه، محل تخلف، نوع تخلف، شرح تخلف را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

پرداخت خلافی از طریق سایت راهور ۱۲۰

کلیه خدمات اینترنتی پلیس راهور از طریق سایت http://rahvar120.ir در دسترس تمامی هموطنان قرار دارد. علاوه بر استعلام و پرداخت خلافی خودرو راهور، اطلاعات و اخبار و ترافیک مسیرهای تردد و طرح های زوج و فرد و از دیگر امکانات سایت راهور ۱۲۰ است.

نحوه پرداخت جریمه رانندگی با خود پرداز

برای استفاده از این روش کافیست که به یکی از خودپردازهای عضو شتاب مراجعه نمایید و با وارد کردن شناسه قبض و شناسه پرداخت قبض جریمه خود را پرداخت نمائید. رسید چاپی دستگاه خودپرداز را نزد خود حفظ کنید تا در صورت نیاز، به مسئولین مربوطه در مراکز راهنمایی و رانندگی ارائه نمایید.

پرداخت جریمه ماشین با کارت‌خوان

از این پس می توانید خلافی ماشین خود را با دستگاه‌های کارت خوان پرداخت نمایید. پس از کشیدن کارت روی دستگاه کارت‌خوان، وارد منوی پرداخت قبض شده و با انتخاب گزینه سایر قبوض، پس از وارد کردن شناسه قبض و پرداخت به‌سادگی مبلغ مربوط به قبض جریمه را مشاهده کرده و در صورت تمایل می‌توانید پرداخت نمایید.

دریافت شناسه قبض و شناسه پرداخت خلافی خودرو

برای مشاهده شناسه قبض و شناسه پرداخت خلافی خودرو خود کافیست بعد از پرداخت خلافی به بخش سوابق مراجعه کنید و شناسه مربوط به قبض جریمه خود را در این بخش مشاهده کنید. همچنین می‌توانید جرائم پرداختی را پرینت بگیرید .

تسویه آنی خلافی

در روش استعلام و پرداخت آنلاین خلافی خودرو و موتورسیکلت با شماره پلاک قبضینو، تسویه جرائم به صورت آنی انجام می‌شود و دیگر نیازی نیست 7 تا 10 روز کاری منتظر تسویه جرائم باشید.

دانلود اپلیکیشن قبضینو
دانلود قبضینو
لینک دانلود
دریافت لینک دانلود اپلیکیشن قبضینو

با نصب اپلیکیشن قبضینو، به آسانی تمامی قبوض خدماتی، جرائم رانندگی، عوارض شهرداری و عوارض آزادراه خود را با استفاده از تلفن همراه، کاملا رایگان و بدون محدودیت استعلام و پرداخت کنید.

شماره موبایل به درستی وارد نشده است.

ویرایش جزئیات
تاییدیه
در حال انتقال ...
در حال جست‌و‌جو برای جزئیات
لطفا تا دریافت پاسخ استعلام، از سمت سرویس‌دهنده، صبوری کنید.
متاسفانه امکان دریافت و نمایش جزئیات قبض شما فراهم نشد، لطفا پس از سپری شدن چند لحظه مجددا تلاش نمایید
جزئیات تصاویر خلافی
میزان اعتبار شما در قبضینو برای استعلام 0 ریال

قوانین و مقررات

.......... ................
درگاه پرداخت
راهنما