استعلام خلافی موتورسیکلت با پلاک و با جزئیات

استعلام خلافی برای: خودرو
پلاک را از سمت چپ وارد نمایید.
مشاهده نتایج آخرین استعلام خلافی انجام شده بدون کسر هزینه
استعلام خلافی موتورسیکلت با پلاک و با جزئیات

پرداخت خلافی موتور سیکلت با قبضینو

در سامانه قبضینو، استعلام خلافی موتور به دو صورت امکان‌پذیر است: استعلام جزئیات خلافی موتور و پرداخت با پلاک: در این روش، تسویه خلافی به صورت آنی انجام می‌شود و جزئیات کامل جرائم رانندگی قابل مشاهده است. برای استعلام خلافی با پلاک و دسترسی به جزئیات باید به شماره موبایل و کد ملی مالک اصلی خودرو یا موتور نیز دسترسی داشته باشید استعلام مجموع خلافی با پلاک بدون جزئیات: در این روش دیگر نیازی به احراز هویت نیست و می‌توانید مجموع مبالغ خلافی وسیله نقلیه خود را مشاهده و نسبت به پرداخت آن اقدام کنید. استعلام خلافی موتور با پلاک، ملزم به پرداخت 52,000 ریال است که از اعتبار شما کسر می‌شود. لازم به ذکر است که قبضینو دخل و تصرفی در تعیین این هزینه ندارد. استعلام تکی خلافی با شناسه قبض و شناسه پرداخت: در صورت دریافت پیامک جریمه حاوی شناسه قبض و شناسه پرداخت، می‌توانید خلافی خود را به صورت رایگان و موردی از این بخش پرداخت کنید. توجه داشته باشید که امکان پرداخت تجمیعی خلافی در این بخش وجود ندارد و فقط جریمه‌ای که شناسه قبض و پرداخت آن را وارد کرده‌اید به شما نمایش داده می‌شود.

لیست کامل خلافی موتور

به محض صدور خلافی موتور سیکلت شما، لیست خلافی به صورت آنی در سامانه قبضینو به‌ روز می‌شود و می‌توانید به راحتی قبوض جرائم رانندگی خود را مشاهده و با اطمینان پرداخت کنید.

مشاهده کامل جزئیات خلافی

با وارد کردن شماره پلاک خود در روش استعلام خلافی موتور با جزئیات می‌توانید خلافی موتور سیکلت خود را به صورت کامل و با جزئیات مشاهده کنید و نسبت به پرداخت آن اقدام کنید. سوابق استعلام خلافی شما نیز در بخش سوابق خدمات پلیس در سایت و اپلیکیشن قبضینو قابل دسترسی است.

دریافت رسید خلافی موتور

در قبضینو امکان چاپ رسید خلافی به همراه جزئیات قبض خلافی را نیز وجود دارد و برای استفاده از این امکان کافیست پس از پرداخت جرائم با پلاک، به بخش سوابق سایت و اپلیکیشن مراجعه کنید و رسید پرداخت را پرینت بگیرید.

سوالات متداول

آیا تسویه آنی خلافی موتور سیکلت در سامانه قبضینو امکان پذیر است؟
بله؛ کلیه جرائم پرداخت شده به صورت آنی تسویه شده و رسید پرداخت در بخش سوابق سایت و اپلیکیشن قبضینو قابل مشاهده است.
آیا امکان استعلام خلافی موتور بدون اطلاعات مالک اصلی موتور وجود دارد؟
بله؛ برای استعلام خلافی موتورسیکلت بدون اطلاعات مالک، کافیست گزینه استعلام خلافی بدون جزئیات را انتخاب کنید و فقط با وارد کردن شماره پلاک، مجموع مبلغ جرائم خود را مشاهده و با یک رمزپویا پرداخت کنید.
آیا جرائم نمایش داده شده در سامانه قبضینو به روز است؟
بله؛ سامانه قبضینو به‌روزترین اطلاعات را در سایت و اپلیکیشن خود در اختیار کاربران قرار می‌دهد.
آیا امکان پرداخت خلافی موتور با یک رمز پویا در قبضینو وجود دارد؟
بله؛ برای پرداخت مجموع خلافی با یک رمز پویا کافیست از سرویس استعلام خلافی بدون جزئیات استفاده کنید و مبلغ کلی خلافی خود را با یک رمز پویا پرداخت کنید.
آیا امکان مشاهده تصویر جریمه دوربین موتورسیکلت وجود دارد؟
برای مشاهده تصویر جریمه دوربین موتور خود کافیست از بخش استعلام جزئیات خلافی با پلاک، خلافی خود را استعلام بگیرید و گزینه تصویر تخلف را انتخاب کنید.
آیا امکان پرداخت جرائم بدون پرداخت هزینه وجود دارد؟
بله؛ استعلام‌های ثبت شده در بخش سوابق خدمات پلیس نیز قابلیت پرداخت دارند. کافیست به این بخش مراجعه کنید و خلافی موتور سیکلت خود را پرداخت کنید. توجه داشته باشید که جرائم این بخش ممکن است به روز نباشند و برای مشاهده آخرین لیست جرائم موتورسیکلت خود باید مجددا برای استعلام اقدام کنید.

سرویس‌های قبضینو

اخبار و مقالات مرتبط

آیا قبضینو معتبر است؟ داستان استارت‌آپ قبضینو از آغاز تا امروز

نزدیک به سه سال است که قبضینو در کنار شماست و همواره به دنبال ارائه بهترین خدمات به کاربران خود بوده است. حالا که خانواده قبضینو بزرگتر از همیشه شده و هر روز کاربران جدیدتری ما را در این مسیر همراهی می‌کنند تصمیم گرفتیم داستان قبضینو و مسیری را که تنها با انگیزه خدمت رسانی به شما تا اینجا طی کردیم برای شما تعریف کنیم. داستانی که با دغدغه تیم جوان و پرانگیزه قبضینو شروع شد و همچنان ادامه دارد. حالا با بزرگ‌تر شدن قبضینو، آرزوها و ماجراهای ما هم بزرگ‌تر شدند. آرزوهایی که نهایت همه آن‌ها به رضایت و اعتماد شما کاربران عزیز قبضینو می‌رسند.

پیشخوان 24 : مرجع استعلام خلافی و پرداخت جرایم رانندگی خودرو و موتور سیکلت

پیشخوان 24 اپلیکیشنی متفاوت با ارائه بیش از 20 خدمت مختلف در اختیار شماست تا به راحتی و در چند لحظه به مهم‌ترین سرویس‌ها دسترسی داشته باشید. از استعلام سوابق تامین اجتماعی و پرداخت قبوض تا خدمات خودرو و پیگیری مرسولات پستی، همگی خدماتی هستند که بسیاری از ما در زندگی روزمره به طور مرتب به آن‌ها نیاز پیدا می‌کنیم و گاهی مجبوریم از چند سایت و اپلیکیشن مختلف استفاده کنیم تا موفق شویم تمامی نیازهای خود را برطرف کنیم.

روش های پرداخت قبض جریمه و خلافی رانندگی

َََ جریمه رانندگی یک اتفاق ناخوشایند است که بسیار رایج شده است و نحوه پرداخت جریمه رانندگی برای همه شهروندان تبدیل به یک نیاز اساسی شده است. برای برخی از ما نیز پرداخت ماهیانه قبض خلافی خودرو مانند پرداخت قبض برق و قبض آب و قبض مالیات امری عادی شده است. روش های مختلفی برای پرداخت جریمه و استعلام میزان جریمه رانندگی وجود دارد. با وبلاگ پرداخت قبض قبضینو همراه با شید.

ثبت دیدگاه

برای مشارکت در پرسش و پاسخ و ثبت دیدگاه وارد انجمن قبضینو شوید.
ثبت دیدگاه

دانلود قبضینو

اپلیکیشن قبضینو يک نرم‌افزار بسيار کاربردی و رايگان است که با استفاده از آن امکان پرداخت همه قبوض به روشی متفاوت و آسانتر از هميشه بدون نیاز به قبض کاغذی و شناسه پرداخت در اختيار شماست. سوابق استعلام و پرداختی برای همیشه در قبضینو قابل دسترس است قبضینو شما را از صدور قبض‌های جدید مطلع خواهد کرد.

استعلام خلافی موتور سیکلت با قبضینو

سامانه قبضینو از آغاز فعالیت خود، امکان استعلام خلافی موتور سیکلت را به کاربران خود ارائه داده است. پس از تغییرات اعمال شده در فرآیند استعلام خلافی، امکان استعلام خلافی با پلاک موتورسیکلت در سامانه قبضینو فراهم شد تا کاربران ساده‌تر از قبل جرائم وسیله نقلیه موتوری خود را با جزئیات مشاهده کنند و به صورت تکی یا تجمیعی آن را پرداخت کنند.

روش‌های استعلام و پرداخت خلافی موتور سیکلت

استعلام خلافی موتور سیکلت با پیشخوان 24

پیشخوان 24 در راستای ارائه خدمات کامل شهروندی، امکان استعلام و پرداخت خلافی موتور را نیز برای شما فراهم کرده است. برای استعلام خلافی موتور با پیشخوان24 تنها با شماره پلاک موتور سیکلت، شماره موبایل و کد ملی مالک اصلی موتور نیاز دارید.

راهور 120 خلافی موتورسیکلت

سایت پلیس راهور در حال حاضر امکان استعلام و پرداخت خلافی موتور با بارکد را ارائه می‌دهد. چالش اصلی پرداخت خلافی با سایت rahvar120 الزام ثبت نام در سامانه سخاست و دریافت رمز عبور است. بسیاری از کاربران به هنگام ثبت نام با مشکل روبرو می‌شوند و یا در زمان استعلام رمز عبور خود را فراموش می‌کنند و باید آن را مجدد بازیابی کنند.

استعلام و پرداخت خلافی موتور سیکلت با کد ملی

برای استعلام و پرداخت خلافی موتور سیکلت با کد ملی کافیست از سرویس استعلام خلافی قبضینو استفاده کنید. برای استعلام خلافی با کد ملی کافیست شماره پلاک موتور، شماره موبایل و کد ملی مالک موتور را وارد کنید و به راحتی جزئیات خلافی را نیز در این بخش مشاهده کنید.

سامانه قبضینو به دو روش امکان استعلام خلافی موتور با شماره پلاک را در اختیار کاربران خود قرار داده است.

مشکلات استعلام خلافی موتور سیکلت و راهکار قبضینو

به روز نبودن خلافی موتور

تا مدتی قبل بسیاری از رانندگان موتورسیکلت به خلافی به روز موتور خود دسترسی نداشتند که این موضوع مشکلات خاص خود را به همراه داشت. سامانه قبضینو با در نظر گرفتن این چالش، امکان مشاهده خلافی به روز را برای مالکین موتورسیکلت نیز فراهم کرده است.

تسویه زمان‌بر جرائم

به دلیل دستی بودن سیستم پلیس راهور، تسویه جرائم 7 تا 10 روز کاری زمان می‌برد که مشکلات زیادی را برای رانندگان به دنبال داشت. قبضینو با اولویت قرار دادن این مهم، امکان تسویه آنی جرائم موتور سیکلت را در سایت و اپلیکیشن خود فراهم کرده است.

بالا بودن مبلغ جرائم و نیاز به تقسیط خلافی

بالا بودن مبلغ جرائم مشکلاتی را به همراه دارد که پرداخت قسطی خلافی می‌تواند راهکار مناسبی برای حل این مشکلات باشد. سامانه قبضینو با فراهم آوردن امکان پرداخت موردی و قسطی جرائم رانندگی، خدمتی جامع و متفاوت را در اختیار کاربران قرار داده است.

عدم دسترسی به سوابق پرداخت خلافی موتور

دسترسی به سوابق پرداخت خلافی یکی از مهم‌ترین خدمات ارائه شده در سامانه قبضینو است که اهمیت زیادی برای کاربران دارد. کلیه سوابق مربوط به پرداخت خلافی خودرو و موتورسیکلت در سایت و اپلیکیشن قبضینو ذخیره می‌شود و همیشه قابل دسترسی است.

دانلود اپلیکیشن قبضینو
دانلود قبضینو
لینک دانلود
دریافت لینک دانلود اپلیکیشن قبضینو

با نصب اپلیکیشن قبضینو، به آسانی تمامی قبوض خدماتی، جرائم رانندگی، عوارض شهرداری و عوارض آزادراه خود را با استفاده از تلفن همراه، کاملا رایگان و بدون محدودیت استعلام و پرداخت کنید.

شماره موبایل به درستی وارد نشده است.

ویرایش جزئیات
تاییدیه
در حال انتقال ...
در حال جست‌و‌جو برای جزئیات
لطفا تا دریافت پاسخ استعلام، از سمت سرویس‌دهنده، صبوری کنید.
متاسفانه امکان دریافت و نمایش جزئیات قبض شما فراهم نشد، لطفا پس از سپری شدن چند لحظه مجددا تلاش نمایید
جزئیات تصاویر خلافی
میزان اعتبار شما در قبضینو برای استعلام 0 ریال

قوانین و مقررات

.......... ................
درگاه پرداخت
راهنما