پنل سازمانی قبضینو
سهولت در پرداخت‌های گروهی و دوره‌ای

به کمک پنل سازمانی قبضینو، می‌توانید از امکاناتی همچون استعلام خودکار و پرداخت گروهی قبوض، خرید گروهی شارژ و بسته اینترنتی و استعلام و پرداخت گروهی عوارض خودرو استفاده نمایید.

با استفاده از امکانات مختلف پنل سازمانی، از مدیریت پرداخت‌های خود لذت ببرید.

چه خبره ؟

مشتریان قبضینو سازمانی

اطمینان خاطر، در سایه اعتماد بزرگترین‌ها

مشتریان ما همواره نقش اساسی در موفقیت و پیشرفت پنل سازمانی قبضینو دارند و مهم‌ترین عضو خانواده قبضینو هستند. ما همواره تلاش می‌کنیم تا بهترین خدمات را برای جلب رضایت کامل مشتریان خود ارائه کنیم. شما نیز می‌توانید با اطمینان خاطر به خانواده مشتریان ما بپیوندید.

امکانات و ویژگی‌های قبضینو سازمانی

استعلام خودکار و پرداخت قبوض

ﺧﺮﯾﺪ ﮔﺮوﻫﯽ ﺷﺎرژ و ﺑﺴﺘﻪ اﯾﻨﺘﺮﻧﺖ

پرداخت عوارض خودرو

سیستم تولید و پرداخت قبوض

امکانات و ویژگی‌های قبضینو سازمانی

استعلام خودکار و پرداخت قبوض

پنل سازمانی قبضینو، بیشترین سهولت را در پرداخت گروهی قبوض برایتان فراهم کرده است. شما در این سامانه می‌تواند پس از تعریف قبوض خود، تمامی صورتحساب‌های خود را، بصورت گروهی و بدون محدودیت، از کیف پول پرداخت کنید. همچنین می‌توانید با دریافت فایل خروجی، پرداخت قبوض را از طریق اینترنت بانک انجام دهید.

ﺧﺮﯾﺪ ﮔﺮوﻫﯽ ﺷﺎرژ و ﺑﺴﺘﻪ اﯾﻨﺘﺮﻧﺖ

پنل سازمانی قبضینو برای آن دسته از مشتریانی که قصد خرید شارژ و بسته اینترنت برای تعداد زیادی سیم کارت را دارند این امکان را فراهم کرده است که با وارد کردن لیست شماره‌های تلفن و تنها دریافت یک رمز پویا، برای خطوط همراه اول، ایرانسل، رایتل و … شارژ یا بسته اینترنت مورد نظر خود را به تعداد نامحدود خریداری کنند.

پرداخت عوارض خودرو

به کمک این ویژگی می‌توانید؛ تمامی خودروهای خود را (به صورت تکی و یا فایل اکسل) تعریف کنید به صورت آنی همه بدهی‌های آنرا استعلام بگیرید و تنها با دریافت یک رمز پویا، عوارض را به صورت یکجا از پنل سازمانی قبضینو پرداخت کنید.

سیستم تولید و پرداخت قبوض

بر روی فاکتورها و صورتحساب‌های خود از طریق پنل سازمانی قبضینو شناسه قبض و شناسه پرداخت صادر کنید و به صورت لحظه‌ای از وضعیت پرداخت آن‌ها مطلع شوید. مشتریان شما تنها با داشتن شناسه قبض و شناسه پرداخت به راحتی می‌توانند آن‌ها را از طریق کانال‌های مختلف پرداخت کنند.

چرا قبضینو سازمانی؟

پرداخت 1000 قبض چقدر زمان نیاز دارد؟

قبضینو سازمانی 0 دقیقه
پرداخت قبوض خدماتی
رسید پرداخت
استعلام خودکار
استعلام آنی و پرداخت گروهی
تعریف قبوض بصورت دسته‌جمعی
گزارش و نمودار‌های تحلیلی
دریافت گروهی قبوض المثنی
مدیریت تعداد نامحدود قبض
ایجاد سهولت در مدیریت پرداخت‌ها
VS
سایر وب سایت‌ها 0 دقیقه
پرداخت قبوض خدماتی
رسید پرداخت
استعلام خودکار
استعلام آنی و پرداخت گروهی
تعریف قبوض بصورت دسته‌جمعی
گزارش و نمودار‌های تحلیلی
دریافت گروهی قبوض المثنی
مدیریت تعداد نامحدود قبض
ایجاد سهولت در مدیریت پرداخت‌ها

سوالات متداول

شاید سوال شما هم باشد ...

چه کسانی می‌توانند از پنل سازمانی قبضینو استفاده کنند؟

شرکت‌ها، سازمان‌ها و ادارات فروشگاه‌ها و رستوران‌های زنجیره‌ای بانک‌ها و مؤسسات مالی دانشگاه‌ها و بیمارستان‌ها مجتمع‌های تجاری و مسکونی و تمامی شخصیت‌های حقیقی و حقوقی که می‌بایست قبوض خدماتی فراوانی را مدیریت نمایند.

هزینه استفاده از پنل سازمانی قبضینو به چه صورت است؟

برای مشاهده هزینه طرح‌های اشتراک پنل سازمانی قبضینو لطفاً در صورتی که حساب کاربری ندارید، یک حساب کاربری ساخته و وارد پنل شوید، از قسمت مدیریت اشتراک، طرح‌های اشتراک پنل سازمانی قبضینو را مشاهده نموده و پس از مقایسه، طرح مورد نیاز خود را خریداری فرمایید.

در پنل سازمانی قبضینو چگونه می‌توان به جزئیات و نسخه قابل چاپ قبوض دسترسی پیدا کرد؟

جزئیات و نسخه قابل چاپ تمامی قبوض (قبض المثنی) در پنل سازمانی قبضینو قابل دسترسی است. کافیست به بخش سوابق و گزارش‌ها مراجعه کنید و علاوه بر مشاهده جزئیات پرداخت‌ها، نسخه المثنی تمامی قبوض را نیز دریافت کنید.

 آیا امکان ارائه خدمات موجود در پنل به صورت Web-Service وجود دارد؟

با توجه به نیازسنجی و پیش‌بینی انجام شده توسط تیم فنی قبضینو، زیرساخت‌های فنی موجود جهت این موضوع پیاده‌سازی شده و ارائه تمامی خدمات پنل سازمانی قبضینو از طریق API امکان‌پذیر است. بدین ترتیب اگر سازمانی دارای سیستم‌های حسابداری ERP و ... داخلی بود، می‌تواند مواردی همچون صدور قبض جدید و گزارش پرداخت قبوض را به سامانه‌های داخلی خود متصل نماید تا به صورت خودکار این موارد در سامانه ایشان ثبت شود.
سوال شما اینجا نیست؟ با ما تماس بگیرید. 021-28427287

درباره پنل قبضینو سازمانی

درباره پنل قبضینو سازمانی بیشتر بدانید

تقریبا یک سال بعد از شروع به کار قبضینو و ارائه حدمات به کابران خانگی، ایده نسخه جدید قبضینو مخصوص شرکت‌ها به تدریج شکل گرفت و تبدیل به دغدغه جدید تیم ما شد. به دلیل نبود راهکارها و سیستم‌های مناسب جهت مدیریت هزینه‌های سازمان‌ها معمولا این حوزه از فعالیت‌های سازمان به صورت دستی و کاغذی ثبت، نگهداری و نظارت می‌شد. این موضوع علاوه بر تحمیل زمان و هزینه اضافی به سازمان، با دقت کم انجام می‌شد و قابلیت گزارش‌گیری مناسب نیز وجود نداشت. به دلیل اهمیت بالای مدیریت هزینه‌ها به ویژه مدیریت قبض‌ها، قبضینو همواره به دنبال راهکاری برای ساده‌تر کردن این امر مهم بوده است. حاصل این تفکر پنل قبضینو سازمانی است که به صورت کامل تمامی قبوض را پوشش می‌دهد و تجربه متفاوتی از مدیریت هزینه‌ها را برای سازمان‌ها فراهم می‌کند. 

پنل سازمانی قبضینو این امکان را به کاربران خود می‌دهد که به راحتی بتوانند قبوض خود را به صورت یکپارچه و هوشمند مدیریت نمایند. با استفاده از این پنل فرآیند حسابداری قبوض تسهیل شده و کاربران به تمامی جزئیات قبوض دسترسی خواهند داشت و حتی می‌توانند قبض المثنی خود را به صورت تکی یا گروهی دریافت کنند. از دیگر موارد مهم داشتن میزان مالیات بر ارزش افزوده هر قبض به صورت مجزا از سایر جزئیات قبض است که این امکان را به کاربران می‌دهد که این پول را به حساب خود بازگردانند. همچنین کاربران می‌توانند با دریافت وب هوک از پنل سازمانی قبضینو اطلاعات مورد نیاز را به صورت مستقیم و خودکار از این سامانه به سامانه‌های داخلی خود منتقل نمایند.

پنل سازمانی قبضینو گزارش‌های مختلفی از قبیل گزارش مصرف قبض یا دسته‌ای از قبوض، گزارش مقایسه مصرف قبوض را به کاربران خود ارائه می‌دهد. کاربران با استفاده از این گزارش‌ها می‌توانند مصرف و در نتیجه هزینه قبوض خود را مدیریت نمایند و بر اساس این داده‌ها برنامه‌ای برای کاهش هزینه قبوض خود طراحی و اجرایی نمایند

کاربران پنل سازمانی قبضینو در صورت تمایل می‌توانند چند کاربر با سطح دسترسی متفاوت برای دسترسی به یک حساب کاربری بسازند و لاگ فعالیت آن‌ها را نیز مشاهده نمایند.

با یکبار تعریف کردن قبوض خود در پنل سازمانی قبضینو این امکان به شما داده می‌شود که بعد از هر بار ورود به این سامانه آخرین وضعیت استعلام قبوض خود را مشاهده نمایید. ما در پنل سازمانی قبضینو، قبوض شما را به‌صورت خودکار استعلام می‌کنیم و تمامی جزئیات آن‌ها از شناسه تا قبض المثنی را برای شما نگهداری می‌کنیم.

این‌ها فقط بخش کوچکی از خدماتی است که ما به کاربرانمان ارائه می‌دهیم. پنل سازمانی قبضینو، مناسب استفاده برای شرکت‌ها، سازمان‌ها، ادارات، فروشگاه‌ها، رستوران‌های زنجیره‌ای، بانک‌ها، مؤسسات مالی، دانشگاه‌ها، بیمارستان‌ها، مجتمع‌های تجاری، مسکونی و تمامی شخصیت‌های حقیقی و حقوقی است که باید تعداد بالایی از قبوض خدماتی را مدیریت نمایند.

پرداخت گروهی قبوض با پنل سازمانی قبضینو

مهم‌ترین هدف قبضینو، تسهیل تمامی مراحل استعلام و پرداخت قبض بوده است. در راستای همین هدف، امکان پرداخت گروهی قبوض در پنل سازمانی قبوض به شیوه‌ای متفاوت و با در نظر گرفتن تمامی نیازهای کاربران فراهم شده است.

قبضینو با تمرکز بر تمامی دغدغه‌های موجود در زمینه پرداخت گروهی قبوض، پنل سازمانی قبضینو را راه‌اندازی کرده است و با ارائه خدمات در بخش‌های مختلف سعی در ایجاد تجربه‌ای متفاوت از استعلام، پرداخت و مدیریت قبوض داشته است.

اهمیت پرداخت قبوض برای شرکت‌ها، سازمان‌ها و اشخاص حقیقی

اگر شما هم مدیر یک سازمان، شرکت، فروشگاه، ساختمان یا بیمارستان باشید و به طریقی هر ماه با تعداد زیادی قبض سر و کار داشته باشید، حتما دغدغه پرداخت تعداد بالای قبوض، گزارش‌گیری از آن‌ها و ثبت اطلاعات در اسناد حسابداری را تجربه کرده‌اید. امکان پرداخت گروهی قبوض برای سازمان‌ها راهکاری است که می‌تواند این دغدغه را تبدیل به تجربه‌ای متفاوت کند و مدیریت قبوض را به شیوه‌ای جدید در اختیار شما قرار دهد.

دریافت قبوض المثنی با پنل سازمانی قبضینو

به دنبال اجرایی شدن طرح قبض سبز در کشور و حذف قبوض کاغذی، سازمان‌ها دیگر به نسخه کاغذی قبوض خود جهت ثبت در اسناد حسابداری دسترسی ندارند. قبوض خدماتی، یک سرفصل پر هزینه در مخارج شرکت‌هاست و برای ارائه این اسناد به اداره مالیات یک نسخه از قبض مورد نیاز خواهد بود. یکی از ساده‌ترین روش‌های دریافت قبض المثنی استفاده از پنل سازمانی قبضینو است، کاربران این پنل می‌توانند با یک بار تعریف قبض خود و وارد کردن اطلاعات مربوط به قبوض، قبض المثنی مورد نظر خود را دریافت نمایند. پنل سازمانی قبضینو از این امکان نیز برخوردار است که قبوض المثنی خود را به صورت گروهی و یکجا (بدون محدودیت تعداد) دانلود کنید.

پرداخت گروهی قبوض فقط با دریافت یک رمزپویا در پنل سازمانی قبضینو

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های افراد، شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ که تعداد قبض بالایی دارند، پرداخت گروهی قبوض است. با توجه به تعداد زیاد قبوض و مبلغ بالای آن‌ها پرداخت تکی چندان کار ساده‌ای نیست و وقت و هزینه زیادی را به هدر می‌دهد. بنابراین بهترین راهکار برای رفع این مشکل امکان پرداخت قبوض به صورت گروهی یا دسته‌ای است.

با در نظر گرفتن مشکلاتی که رمز پویا برای پرداخت‌های تجمیعی اینترنتی به دنبال داشت، پنل سازمانی قبضینو به دنبال راهکاری بود که روند پرداخت گروهی قبوض را ساده‌تر کند. برای پرداخت گروهی یا تجمیعی قبوض از پنل سازمانی قبضینو نیازی به دریافت رمز پویا برای هر یک از قبوض نیست و می‌توانید با یک رمز پویا هر تعداد قبض را که انتخاب کرده‌اید پرداخت کنید.

پیگیری قبوض پرداخت شده با پنل سازمانی قبضینو

با توجه به اهمیت پیگیری قبوض برای سازمان‌ها و ادارات و حتی اشخاص حقیقی، پنل سازمانی قبضینو امکان دسترسی به کلیه سوابق پرداخت قبوض را فراهم کرده است. گزارش پرداخت قبوض و سوابق مربوط به آن به طور کامل در بخش سوابق و گزارش‌ها ثبت می‌شوند و هر زمان امکان دسترسی به آن‌ها وجود دارد.

محاسبه مالیات بر ارزش افزوده قبوض خدماتی با قبضینو سازمانی

قبوض خدماتی برای یک شرکت یا سازمان مثل خرید محسوب می‌شوند (خرید خدمات) و زمانی که شرکت قبضی را پرداخت می‌کند، در واقع یک هزینه به علاوه ارزش افزوده پرداخت می‌کند. این موضوع زمانی بیشتر نمود پیدا می‌کند که شرکت یا سازمان دارای تعداد زیاد قبض باشد، جایی که نه می‌شود از این مالیات ارزش افزوده چشم پوشی کرد و نه شرکت قادر به تامین نیروی انسانی لازم جهت محاسبه این مالیات است. یک راهکار که می‌تواند در این شرایط به کمک مدیران شرکت‌ها و سازمان‌ها بیاید استفاده از پنل سازمانی قبضینو است، این پنل شرکت‌ها و سازمان‌ها را قادر می‌سازد تنها با یک بار تعریف قبوض خود در پنل به تمامی جزئیات قبوض خود از جمله مالیات ارزش افزوده قبوض در قالب فایل اکسل دسترسی داشته باشند و به راحتی نسخه قبض المثنی را دریافت و در اسناد حسابداری خود ثبت نمایند.

استفاده از اطلاعات پنل سازمانی قبضینو در گزارشات فصلی

مدیران مالی و حسابداران شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌توانند با استفاده از پنل سازمانی قبضینو به تمامی جزئیات قبوض خود و حتی قبض المثنی قبوض خدماتی دسترسی داشته باشند. همچنین این امکان برای ایشان فراهم شده است که جزئیات تمامی قبوض یعنی قبض آب، قبض برق، قبض گاز، قبض تلفن ثابت و موبایل و خلافی را به صورت تفکیک شده در فایل اکسل در اختیار داشته باشند. لازم به ذکر است در این فایل، مالیات بر ارزش افزوده قبوض به صورت مجزا از سایر هزینه‌ها قابل مشاهده است و این امر به مسئولان امور مالی شرکت‌ها این امکان را می‌دهد که اطلاعات قبوض خدماتی خود را به راحتی در گزارش‌های فصلی ثبت کنند و دیگر دغدغه محاسبه مواردی همچون مالیات بر ارزش افزوده را به هیچ عنوان نداشته باشند.

مزایای مدیریت و پرداخت قبوض با استفاده از پنل سازمانی قبضینو