پنل سازمانی قبضینو
سهولت در پرداخت‌های گروهی و دوره‌ای

به کمک پنل سازمانی قبضینو، می‌توانید از امکاناتی همچون استعلام خودکار و پرداخت گروهی قبوض، خرید گروهی شارژ و بسته اینترنتی و استعلام و پرداخت گروهی عوارض خودرو استفاده نمایید.

با استفاده از امکانات مختلف پنل سازمانی، از مدیریت پرداخت‌های خود لذت ببرید.

چه خبره ؟

مشتریان قبضینو سازمانی

اطمینان خاطر، در سایه اعتماد بزرگترین‌ها

مشتریان ما همواره نقش اساسی در موفقیت و پیشرفت پنل سازمانی قبضینو دارند و مهم‌ترین عضو خانواده قبضینو هستند. ما همواره تلاش می‌کنیم تا بهترین خدمات را برای جلب رضایت کامل مشتریان خود ارائه کنیم. شما نیز می‌توانید با اطمینان خاطر به خانواده مشتریان ما بپیوندید.

امکانات و ویژگی‌های قبضینو سازمانی

استعلام خودکار و پرداخت قبوض

ﺧﺮﯾﺪ ﮔﺮوﻫﯽ ﺷﺎرژ و ﺑﺴﺘﻪ اﯾﻨﺘﺮﻧﺖ

پرداخت عوارض خودرو

سیستم تولید و پرداخت قبوض

امکانات و ویژگی‌های قبضینو سازمانی

استعلام خودکار و پرداخت قبوض

سامانه قبضینو سازمانی، بیشترین سهولت را در پرداخت گروهی قبوض برایتان فراهم کرده است. شما در این سامانه می‌تواند پس از تعریف قبوض خود، تمامی صورتحساب‌های خود را، بصورت گروهی و بدون محدودیت، از کیف پول پرداخت کنید. و یا می‌توانید با دریافت فایل خروجی، پرداخت قبوض را از طریق اینترنت بانک انجام دهید.

ﺧﺮﯾﺪ ﮔﺮوﻫﯽ ﺷﺎرژ و ﺑﺴﺘﻪ اﯾﻨﺘﺮﻧﺖ

پنل سازمانی قبضینو برای آن دسته از مشتریانی که قصد خرید شارژ و بسته اینترنت برای تعداد زیادی سیم کارت را دارند این امکان را فراهم کرده است که با وارد کردن لیست شماره‌های تلفن و تنها دریافت یک رمز پویا، برای خطوط همراه اول، ایرانسل، رایتل و … شارژ یا بسته اینترنت مورد نظر خود را به تعداد نامحدود خریداری کنند.

پرداخت عوارض خودرو

شما به کمک این ویژگی می‌توانید؛ تمامی خودروهای خود را (به صورت تکی و یا فایل اکسل) تعریف کنید به صورت آنی همه بدهی‌های آنرا استعلام بگیرید و تنها با دریافت یک رمز پویا، عوارض را به صورت یکجا پرداخت کنید.

سیستم تولید و پرداخت قبوض

بر روی فاکتورها و صورت حساب‌های خود از طریق پنل سازمانی قبضینو شناسه قبض و شناسه پرداخت صادر کنید و به صورت لحظه‌ای از وضعیت پرداخت آن‌ها مطلع شوید. مشتریان شما تنها با داشتن شناسه قبض و شناسه پرداخت به راحتی می‌توانند آن‌ها را از طریق کانال‌های مختلف پرداخت کنند.

چرا قبضینو سازمانی؟

پرداخت 1000 قبض چقدر زمان نیاز دارد؟

قبضینو سازمانی 0 دقیقه
پرداخت قبوض خدماتی
رسید پرداخت
استعلام خودکار
استعلام آنی و پرداخت گروهی
تعریف قبوض بصورت دسته‌جمعی
گزارش و نمودار‌های تحلیلی
دریافت گروهی قبوض المثنی
مدیریت تعداد نامحدود قبض
ایجاد سهولت در مدیریت پرداخت‌ها
VS
سایر وب سایت‌ها 0 دقیقه
پرداخت قبوض خدماتی
رسید پرداخت
استعلام خودکار
استعلام آنی و پرداخت گروهی
تعریف قبوض بصورت دسته‌جمعی
گزارش و نمودار‌های تحلیلی
دریافت گروهی قبوض المثنی
مدیریت تعداد نامحدود قبض
ایجاد سهولت در مدیریت پرداخت‌ها

سوالات متداول

شاید سوال شما هم باشد ...

چه کسانی می‌توانند از پنل سازمانی قبضینو استفاده کنند؟

شرکت‌ها، سازمان‌ها و ادارات فروشگاه‌ها و رستوران‌های زنجیره‌ای بانک‌ها و مؤسسات مالی دانشگاه‌ها و بیمارستان‌ها مجتمع‌های تجاری و مسکونی و تمامی شخصیت‌های حقیقی و حقوقی که می‌بایست قبوض خدماتی فراوانی را مدیریت نمایند.

هزینه استفاده از پنل سازمانی قبضینو به چه صورت است؟

برای مشاهده هزینه طرح‌های اشتراک پنل سازمانی قبضینو لطفاً در صورتی که حساب کاربری ندارید، یک حساب کاربری ساخته و وارد پنل شوید، از قسمت مدیریت اشتراک، طرح‌های اشتراک پنل سازمانی قبضینو را مشاهده نموده و پس از مقایسه، طرح مورد نیاز خود را خریداری فرمایید.

در پنل سازمانی قبضینو چگونه می‌توان به جزئیات و نسخه قابل چاپ تلفن‌ثابت دسترسی پیدا کرد؟

برای دسترسی به موارد بالا، کافی است کاربر به بخش گزارش‌های عمومی مراجعه نماید و با جستجوی شماره تلفن مورد نظر خود، جزئیات قبض در تاریخ مورد نظر را مشاهده فرماید. همچنین می‌توانید به سادگی قبض المثنی قبض تلفن خود را از همان‌جا دریافت فرمایید. برای دسترسی به موارد بالا، کافی است کاربر به بخش گزارش‌های عمومی مراجعه نماید و با جستجوی شماره تلفن مورد نظر خود، جزئیات قبض در تاریخ مورد نظر را مشاهده کند. همچنین می‌توانید به سادگی قبض المثنی تلفن خود را از همان‌جا دریافت فرمایید.

آیا امکان ارائه خدمات موجود در پنل به صورت Web-Service وجود دارد؟

با توجه به نیازسنجی و پیش‌بینی انجام شده توسط تیم فنی قبضینو، زیرساخت‌های فنی موجود جهت این موضوع پیاده‌سازی شده و ارائه تمامی خدمات پنل سازمانی قبضینو از طریق API امکان‌پذیر است. بدین ترتیب اگر سازمانی دارای سیستم‌های حسابداری ERP و ... داخلی بود، می‌تواند مواردی همچون صدور قبض جدید و گزارش پرداخت قبوض را به سامانه‌های داخلی خود متصل نماید تا به صورت خودکار این موارد در سامانه ایشان ثبت شود.
سوال شما اینجا نیست؟ با ما تماس بگیرید. 021-28427287

درباره پنل قبضینو سازمانی

درباره پنل قبضینو سازمانی بیشتر بدانید

پنل سازمانی قبضینو این امکان را به کاربران خود می‌دهد که به راحتی بتوانند قبوض خود را به صورت یکپارچه و هوشمند مدیریت نمایند. با استفاده از این پنل فرآیند حسابداری قبوض تسهیل شده و کاربران به تمامی جزئیات قبوض دسترسی خواهند داشت و حتی می‌توانند قبض المثنی خود را به صورت تکی یا گروهی دریافت نمایند. از دیگر موارد مهم داشتن میزان مالیات بر ارزش افزوده هر قبض به صورت مجزا از سایر جزئیات قبض است که این امکان را به کاربران می‌دهد که این پول را به حساب خود بازگردانند. همچنین کاربران می‌توانند با دریافت وب هوک از پنل سازمانی قبضینو اطلاعات مورد نیاز را به صورت مستقیم و خودکار از این سامانه به سامانه‌های داخلی خود منتقل نمایند.

پنل سازمانی قبضینو گزارش‌های مختلفی از قبیل گزارش مصرف قبض یا دسته‌ای از قبوض، گزارش مقایسه مصرف قبوض را به کاربران خود ارائه می‌دهد. کاربران با استفاده از این گزارش‌ها می‌توانند مصرف و در نتیجه هزینه قبوض خود را مدیریت نمایند و بر اساس این داده‌ها برنامه‌ای برای کاهش هزینه قبوض خود طراحی و اجرایی نمایند.

کاربران پنل سازمانی قبضینو در صورت تمایل می‌توانند چند کاربر با سطح دسترسی متفاوت برای دسترسی به یک حساب کاربری بسازند و لاگ فعالیت آن‌ها را نیز مشاهده نمایند.