پنل سازمانی قبضینو
پرداخت گروهی قبوض، آسان‌تر از همیشه

پنل سازمانی قبضینو، با تمرکز بروی پرداخت گروهی، امکاناتی همچون استعلام و پرداخت قبوض، خرید گروهی شارژ و بسته اینترنت، پرداخت عوارض خودرو و ... را در اختیار شما قرار داده است.

با استفاده از امکانات پنل سازمانی، از مدیریت پرداخت‌های دوره‌ای خود لذت ببرید.

چه خبره ؟

مشتریان قبضینو سازمانی

اطمینان خاطر، در سایه اعتماد بزرگترین‌ها

مشتریان ما همواره نقش اساسی در موفقیت و پیشرفت پنل سازمانی قبضینو دارند و مهم‌ترین عضو خانواده قبضینو هستند. ما همواره تلاش می‌کنیم تا بهترین خدمات را برای جلب رضایت کامل مشتریان خود ارائه کنیم. شما نیز می‌توانید با اطمینان خاطر به خانواده مشتریان ما بپیوندید.

امکانات و ویژگی‌های قبضینو سازمانی

استعلام و پرداخت گروهی قبوض

ﺧﺮﯾﺪ ﮔﺮوﻫﯽ ﺷﺎرژ و ﺑﺴﺘﻪ اﯾﻨﺘﺮﻧﺖ

پرداخت گروهی عوارض خودرو

سیستم تولید و پرداخت قبوض

امکانات و ویژگی‌های قبضینو سازمانی

استعلام و پرداخت گروهی قبوض

در پنل سازمانی قبضینو می‌توانید به راحتی و به‌صورت گروهی قبوض خود را استعلام کرده و آنها را با استفاده از کیف پول، به‌صورت گروهی پرداخت نمایید. پس از تعریف قبوض در این پنل، تمامی صورتحساب‌های خود را، به صورت گروهی و بدون محدودیت، از کیف پول پرداخت کنید. همچنین می‌توانید با دریافت فایل خروجی پرداخت قبوض را با استفاده از اینترنت بانک انجام دهید.

ﺧﺮﯾﺪ ﮔﺮوﻫﯽ ﺷﺎرژ و ﺑﺴﺘﻪ اﯾﻨﺘﺮﻧﺖ

پنل سازمانی قبضینو برای راحتی آن دسته از مشتریانی که قصد خرید شارژ و بسته اینترنت را برای تعداد زیادی سیم کارت دارند این امکان را فراهم کرده است. تنها با وارد کردن لیست شماره‌های موبایل و دریافت یک رمز پویا، برای خطوط همراه اول، ایرانسل، رایتل و … شارژ یا بسته اینترنت مورد نظر خود را به تعداد نامحدود خریداری کنید.

پرداخت گروهی عوارض خودرو

شما به کمک این ویژگی می‌توانید؛ تمامی شماره پلاک خودروهای خود را (به ‌صورت تکی و یا فایل اکسل) در پنل تعریف کنید، به‌صورت آنی تمامی عوارض ثبت شده را استعلام بگیرید و تنها با دریافت یک رمز پویا، عوارض را به‌ صورت گروهی پرداخت کنید. درحال حاضر پرداخت گروهی عوارض آزادراهی، عوارض طرح ترافیک و عوارض سالیانه توسط پنل سازمانی قبضینو قابل انجام است

سیستم تولید و پرداخت قبوض

به کمک این ویژگی پنل سازمانی قبضینو، می‌توانید بر روی فاکتورها و صورت حساب‌های خود شناسه قبض و شناسه پرداخت صادر کنید و به‌صورت لحظه‌ای از وضعیت پرداخت آن‌ها مطلع شوید. مشتریان شما با داشتن این شناسه قبض و شناسه پرداخت به راحتی می‌توانند آن‌ها را از طریق روش‌های مختلف پرداخت کنند.

چرا پنل سازمانی قبضینو؟

پرداخت 1000 قبض چقدر زمان نیاز دارد؟

قبضینو سازمانی 0 دقیقه
پرداخت قبوض خدماتی
رسید پرداخت
استعلام خودکار
استعلام آنی و پرداخت گروهی
تعریف قبوض بصورت دسته‌جمعی
گزارش و نمودار‌های تحلیلی
دریافت گروهی قبوض المثنی
مدیریت تعداد نامحدود قبض
ایجاد سهولت در مدیریت پرداخت‌ها
VS
سایر وب سایت‌ها 0 دقیقه
پرداخت قبوض خدماتی
رسید پرداخت
استعلام خودکار
استعلام آنی و پرداخت گروهی
تعریف قبوض بصورت دسته‌جمعی
گزارش و نمودار‌های تحلیلی
دریافت گروهی قبوض المثنی
مدیریت تعداد نامحدود قبض
ایجاد سهولت در مدیریت پرداخت‌ها

سوالات متداول

شاید سوال شما هم باشد ...

منظور از پرداخت گروهی قبوض یا پرداخت تجمیعی چیست؟

پرداخت گروهی قبوض که با عنوان 'پرداخت تجمیعی و یا دسته‌ای قبوض' نیز شناخته می‌شود، ساده‌کردن عملیات پرداخت برای تسویه تعداد زیادی قبض است. طبق تعریف، یک‌بار طی کردن فرآیند پرداخت به ازای تعداد زیادی قبض را پرداخت گروهی می‌نامیم. در روش دیگر که پرداخت تکی نام دارد؛ باید به ازای هر قبض یک عملیات پرداخت انجام شود که در تعداد بالای قبوض وقت و هزینه زیادی را به هدر می‌دهد. یکی از ویژگی‌های اصلی پنل سازمانی قبضینو فرهم کردن امکان پرداخت گروهی برای کاربران است.

چه روش‌هایی برای پرداخت گروهی قبوض وجود دارد؟

در زمان کنونی سه راهکار اصلی زیر برای این امر وجود دارد که هر سه راهکار در پنل سازمانی قبضینو پشتیبانی می‌شود: استفاده از درگاه‌های پرداخت اینترنتی که از ارسال و پرداخت دسته‌ای قبوض پشتیبانی می‌کنند. \n استفاده از ارائه‌دهندگان خدمت پرداخت قبض که از راهکار کیف پول برای پرداخت دسته‌ای و گروهی قبوض پشتیبانی می‌کنند.\n آماده کردن فایل‌های استاندارد و بارگذاری آن‌ها در اینترنت بانک‌ها برای تسویه تجمیعی قبوض

آیا می توان با استفاده از فایل، نسبت به پرداخت گروهی قبوض اقدام کرد؟

پنل سازمانی قبضینو، امکان بارگذاری فایل اطلاعات قبوض (شناسه قبض و شناسه پرداخت) را برای کاربران خود فراهم کرده است. با استفاده از این امکان می‌توانید به راحتی و با یک فایل اکسل تعداد بالای قبوض خود را به صورت گروهی پرداخت کنید.

آیا پنل سازمانی قبضینو کمکی به حل مسئله پرداخت گروهی یا تجمیعی قبوض می‌کند؟

در پنل سازمانی قبضینو، کل فرآیند مربوط به قبوض، به صورت خودکار انجام می‌شود. کافی است قبوض خود را یک‌بار در این پنل تعریف کنید تا پس از آن قبوض به ‌صورت کاملاً هوشمند و اتوماتیک استعلام شده و مواردی که لازم به پرداخت هستند برای شما نمایش داده شوند. سپس با انتخاب قبوض یاد شده می‌توانید همه یا بخشی از آن‌ها را به‌صورت گروهی پرداخت نمایید.

 چه کسانی می‌توانند از پنل سازمانی قبضینو استفاده کنند؟

شرکت‌ها، سازمان‌ها و ادارات فروشگاه‌ها و رستوران‌های زنجیره‌ای بانک‌ها و مؤسسات مالی دانشگاه‌ها و بیمارستان‌ها مجتمع‌های تجاری و مسکونی و تمامی شخصیت‌های حقیقی و حقوقی که می‌بایست قبوض خدماتی فراوانی را مدیریت نمایند.

 آیا امکان ارائه خدمات موجود در پنل به صورت Web-Service وجود دارد؟

با توجه به نیازسنجی و پیش‌بینی انجام شده توسط تیم فنی قبضینو، زیرساخت‌های فنی موجود جهت این موضوع پیاده‌سازی شده و ارائه تمامی خدمات پنل سازمانی قبضینو از طریق API امکان‌پذیر است. بدین ترتیب اگر سازمانی دارای سیستم‌های حسابداری ERP و ... داخلی بود، می‌تواند مواردی همچون صدور قبض جدید و گزارش پرداخت قبوض را به سامانه‌های داخلی خود متصل نماید تا به صورت خودکار این موارد در سامانه ایشان ثبت شود.
سوال شما اینجا نیست؟ با ما تماس بگیرید. 021-62999923

درباره پنل قبضینو سازمانی

درباره پنل قبضینو سازمانی بیشتر بدانید

با یکبار تعریف کردن قبوض خود در پنل سازمانی قبضینو این امکان به شما داده می‌شود که بعد از هر بار ورود به این سامانه آخرین وضعیت استعلام قبوض خود را مشاهده نمایید. ما در قبضینو سازمانی قبوض شما را به‌صورت خودکار استعلام می‌کنیم و تمامی جزئیات آن‌ها از شناسه تا قبض المثنی را برای شما نگهداری می‌کنیم.

این‌ها فقط بخش کوچکی از خدماتی است که ما به کاربرانمان ارائه می‌دهیم. پنل سازمانی قبضینو، مناسب استفاده برای شرکت‌ها، سازمان‌ها، ادارات، فروشگاه‌ها، رستوران‌های زنجیره‌ای، بانک‌ها، مؤسسات مالی، دانشگاه‌ها، بیمارستان‌ها، مجتمع‌های تجاری، مسکونی و تمامی شخصیت‌های حقیقی و حقوقی است که باید قبوض خدماتی فراوانی را مدیریت نمایند.

اهمیت پرداخت گروهی قبوض برای شرکت‌ها، سازمان‌ها و اشخاص حقیقی

اگر شما نیز مدیر یک سازمان، شرکت، فروشگاه، ساختمان یا بیمارستان باشید و به طریقی هر ماه با تعداد زیادی قبض سر و کار داشته باشید، حتما دغدغه پرداخت تعداد بالای قبوض، گزارش‌گیری از آن‌ها و ثبت اطلاعات در اسناد حسابداری را تجربه کرده‌اید. امکان پرداخت گروهی قبوض راهکاری است که می‌تواند این دغدغه را تبدیل به تجربه‌ای متفاوت کند و مدیریت قبوض را به شیوه‌ای جدید در اختیار شما قرار دهد.

پرداخت گروهی قبوض با پنل سازمانی قبضینو

مهم‌ترین هدف قبضینو، تسهیل تمامی مراحل استعلام و پرداخت قبض بوده است. در راستای همین هدف، امکان پرداخت گروهی قبوض در پنل سازمانی قبوض به شیوه‌ای متفاوت و با در نظر گرفتن تمامی نیازهای کاربران فراهم شده است

قبضینو با تمرکز بر تمامی دغدغه‌های موجود در زمینه پرداخت گروهی قبوض، پنل سازمانی قبضینو را راه اندازی کرده است و با ارائه خدمات در بخش‌های مختلف سعی در ایجاد تجربه‌ای متفاوت از استعلام، پرداخت و مدیریت قبوض داشته است.

پرداخت گروهی قبوض فقط با دریافت یک رمزپویا

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های افراد، شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ که تعداد قبض بالایی دارند، پرداخت گروهی قبوض است. با توجه به تعداد زیاد قبوض و مبلغ بالای آن‌ها پرداخت تکی چندان کار ساده‌ای نیست و وقت و هزینه زیادی را به هدر می‌دهد. بنابراین بهترین راهکار برای رفع این مشکل امکان پرداخت قبوض به صورت گروهی یا دسته‌ای است.

با در نظر گرفتن مشکلاتی که رمز پویا برای پرداخت‌های تجمیعی اینترنتی به دنبال داشت، پنل سازمانی قبضینو به دنبال راهکاری بود که روند پرداخت گروهی قبوض را ساده‌تر کند. برای پرداخت گروهی یا تجمیعی قبوض از پنل سازمانی قبضینو نیازی به دریافت رمز پویا برای هر یک از قبوض نیست و می‌توانید با یک رمز پویا هر تعداد قبض را که انتخاب کرده‌اید پرداخت کنید.

دریافت قبوض المثنی با قبضینو سازمانی

به دنبال اجرایی شدن طرح قبض سبز در کشور و حذف قبوض کاغذی، سازمان‌ها دیگر به نسخه کاغذی قبوض خود جهت ثبت در اسناد حسابداری دسترسی ندارند. قبوض خدماتی، یک سرفصل پر هزینه در مخارج شرکت‌هاست و برای ارائه این اسناد به اداره مالیات یک نسخه از قبض مورد نیاز خواهد بود. یکی از ساده‌ترین روش‌های دریافت قبض المثنی استفاده از پنل سازمانی قبضینو است، کاربران این پنل می‌توانند با یک بار تعریف قبض خود و وارد کردن اطلاعات مربوط به قبوض، قبض المثنی مورد نظر خود را دریافت نمایند. پنل سازمانی قبضینو از این امکان نیز برخوردار است که قبوض المثنی خود را به صورت گروهی و یکجا (بدون محدودیت تعداد) دانلود کنید.

پیگیری پرداخت گروهی قبوض با پنل سازمانی قبضینو

با توجه به اهمیت پیگیری قبوض برای سازمان‌ها و ادارات و حتی اشخاص حقیقی، سازمانی قبضینوامکان دسترسی به کلیه سوابق پرداخت قبوض را فراهم کرده است. گزارش پرداخت قبوض و سوابق مربوط به آن به طور کامل در بخش سوابق و گزارش‌ها ثبت می‌شوند و هر زمان امکان دسترسی به آن‌ها وجود دارد.

مزایای پرداخت قبوض از پنل سازمانی قبضینو

پرداخت گروهی یا دسته‌ای قبوض از درگاه سداد

یکی از راه‌های پرداخت گروهی قبوض، مراجعه به درگاه بانکی سداد است. درگاه پرداخت سداد، امکان پرداخت قبوض با استفاده از شناسه قبض و شناسه پرداخت را برای کاربران فراهم کرده است. پس از وارد کردن اطلاعات تمامی قبوض و اضافه شدن به لیست قبوض، می‌توانید نسبت به پرداخت آن‌ها از طریق درگاه بانکی اقدام کنید.

پرداخت گروهی قبوض از سایت بانک ملت

در راستای گسترش خدمات بانکداری، ترویج فرهنگ استفاده از پول الکترونیک، تسهیل فرآیند پرداخت قبوض و جلوگیری از مراجعات غیر ضروری به شعب بانک‌ها جهت پرداخت قبوض، بانک ملت سرویس پرداخت غیرحضوری قبوض خود را در اختیار عموم مشتریان خود قرار داده است.

پرداخت گروهی قبوض از سایت بانک تجارت

بانک تجارت نیز برای راحتی بیشتر مشتریان خود، امکان پرداخت قبوض را از طریق سایت فراهم کرده است. برای پرداخت قبوض از سایت بانک تجارت نیز به اطلاعات قبوض خود نیاز دارید.

پرداخت گروهی قبوض از طریق سایت بانک سامان

برای پرداخت قبوض می‌توانید از سایت بانک سامان نیز استفاده کنید. کافیست شناسه قبض و شناسه پرداخت قبوض مورد نظر خود را در این صفحه وارد کنید و سپس تمامی قبوض خود را از طریق درگاه بانکی یا کیف پول پرداخت کنید.

پرداخت گروهی قبوض بانک پاسارگاد

بانک پاساردگاد نیز در راستای ارائه خدمات کاربردی به مشتریان خود، امکان پرداخت گروهی قبوض با استفاده از فایل را فراهم کرده است.

پرداخت گروهی انواع قبوض با پنل سازمانی قبضینو

پرداخت گروهی (دسته‌ای) قبض تلفن ثابت

شما می‌توانید قبوض میان‌دوره یا پایان‌دوره تلفن ثابت خود را با وارد کردن شماره تلفن ثابت به همراه کد استان بصورت تکی و یا گروهی به همراه نام و دسته بندی در پنل تعریف کنید. پس از مشخص شدن نتیجه استعلام خودکار پنل قبضینو سازمانی، می‌توانید تمامی قبوض خودرا به صورت گروهی پرداخت کنید.

پرداخت گروهی (دسته‌ای) قبض برق

پنل سازمانی قبضینو، امکان استعلام و پرداخت قبوض برق را برای کاربران خود فراهم کرده است. علاوه بر این، کاربران ویژه امکان بررسی قبوض برق براساس مصرف را فراهم کرده است. شما به کمک این ویژگی می‌توانید تاریخچه مصرف قبوض خود را در بازه‌های زمانی متفاوت مشاهده کرده و درصورت نیاز، آن‌ها را از لحاظ کارکرد با یکدیگر مقایسه کنید.

پرداخت گروهی (دسته‌ای) قبض گاز

در پنل سازمانی، می‌توانید بصورت تکی ویا گروهی قبوض گاز خود را تعریف کنید. پنل، قبوض تعریف شده را بصورت خودکار در بازه های زمانی متفاوت استعلام می‌کند و درصورت صدور قبض جدید، شما را مطلع می‌کند.

پرداخت گروهی (دسته‌ای) قبض موبایل

کاربران پنل سازمانی قبضینو می‌توانند قبوض موبایل سه اپراتور ایرانسل، رایتل و همراه اول را تنها با وارد کردن شماره موبایل استعلام بگیرند و به صورت گروهی پرداخت کنند. سوابق کلیه پرداخت‌ها نیز در پنل ذخیره می‌شود.

پرداخت گروهی (دسته‌ای) خلافی

استعلام و پرداخت خلافی یکی دیگر از دغدغه‌های سازمان‌های بزرگ است. با توجه به مشکلات زمینه‌ای که در مورد پرداخت خلافی وجود دارد، ما در پنل سازمانی قبضینو بر آن بودیم که استعلام و پرداخت خلافی را تا حد ممکن ساده‌تر کنیم و تجربه‌ای متفاوت را برای شما رقم بزنیم.

پرداخت گروهی (دسته‌ای) عوارض آزادراه

عوارض آزادراه نیز از از جمله قبوضی است که بسیاری از کاربران ملزم به پرداخت آن قبل از جریمه شدن هستند. پنل سازمانی قبضینو در کنار تمامی قبوض، امکان استعلام و پرداخت عوارض آزادراهی را نیز فراهم کرده است تا به کامل‌ترین خدمات در زمینه پرداخت قبوض دسترسی داشته باشید.

پرداخت گروهی (دسته‌ای) عوارض سالیانه

عوارض سالیانه خودرو نیز در پایان هر سال از مالکین خودروها دریافت می‌شود و مفاصا حساب نیز برای مودیان مالیاتی صادر می‌شود. پنل سازمانی قبضینو در کنار دیگر خدمات خود، امکان پرداخت عوارض سالیانه را نیز فراهم کرده است.

پرداخت گروهی (دسته‌ای) عوارض طرح ترافیک

عوارض طرح ترافیک به ازای تردد در محدوده طرح ترافیک از شهروندان دریافت می‌شود. با توجه به اینکه بسیاری از سازمان‌ها در همین محدوده طرح ترافیک تهران قرار دارند، باید عوارضی را برای تردد خودروهای خود پرداخت کنند. پرداخت عوارض طرح ترافیک امکانی است که کار بسیاری از کاربران را ساده‌تر می‌کند.

خرید گروهی (دسته‌ای) شارژ و بسته اینترنت

یکی از محبوب‌ترین و پرکاربردترین خدمات پنل سازمانی قبضینو امکان خرید گروهی شارژ و بسته اینترنت به صورت نامحدود است. برای خرید گروهی شارژ و بسته اینترنتی اپراتورهای همراه اول، رایتل و ایرانسل کافیست شماره موبایل‌ها و نوع بسته‌ها را وارد کنید تا به سادگی عملیات خرید را انجام دهید.