rules picture

قوانین و مقررات

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی قبضینو به دقت ملاحظه فرمایید. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

1. در صورت عدم اتمام پرداخت و کم شدن پول از حسابتان، حداکثر تا 72 ساعت مبلغ به حساب شما برگشت داده مي شود.

2. تمام تراکنش های موفق انجام شده در سامانه قبضینو، در سوابق شما موجود خواهند بود. به همین دلیل اطلاعات مربوط به اکانت خود را در اختیار شخص دیگری قرار ندهید.

3. به هنگام پرداخت یک قبض پرداخت شده تکراری، در صورتی كه قبض از طریق سيستم‌های پرداخت اين سامانه پرداخت شده باشد پیغامی مبنی بر اینكه قبض قبلا پرداخت شده است دریافت می‌گردد و پول از حساب كسر نمی‌شود. اما اگر قبض از طريق سامانه ای ديگر پرداخت شده باشد مجددا پرداخت شده و به حساب بستانكاری شما در سازمان مربوطه لحاظ مي‌شود.

4. عملیات تصفیه حساب مربوط به قبض، بلافاصله پس از پرداخت انجام میگیرد ولی بسته به نوع سازمان، ممکن است تا 72 ساعت اعمال آن طول بکشد.

5. در مورد جرایم رانندگی، عملیات تصفیه حساب بلافاصله پس از پرداخت جرایم انجام میگیرد. ولی ممکن است حذف جرایم از لیست خلافی با تاخیر انجام بپذیرد. این تاخیر از سمت پلیس راهور بوده و علت آن زیر ساخت دستی به روز رسانی جرایم پرداختی است.

6. حتما قبل از پرداخت مهلت پرداخت قبض را بررسی نمایید. در صورتی که مهلت پرداخت قبضی گذشته باشد، علاوه بر پرداخت مبلغ خود قبض باید با مراجعه ی حضوری به مرکز مورد نظر جریمه ی آن را نیز پرداخت کنید. در غیر این صورت مبلغ جریمه روی قبض دوره ای آینده اعمال خواهد شد.خداحافظی با قبوض کاغذی

پیام

در صورت نیاز به راهنمایی می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید

۰۲۱ ۲۸۴۲ ۲۳۸۸

توجه ! متاسفانه امکان استفاده از سایت قبضینو در این نسخه از مرورگر وجود ندارد، لطفا برای استفاده از قبضینو از سایر مرورگرهای مطرح استفاده نمایید.