مشاهده سوابق نسخه مخصوص شرکت‌ها دریافت API پشتیبانی وبلاگ
دانلود اپلیکیشن سبد قبض
قبضینو

مشاهده و پرداخت قبض تلفن همراه

چگونه قبض تلفن همراه را پرداخت کنیم؟

اگر شما هم به‌دنبال روشی سریع و ساده هستید تا قبض موبایلتان را استعلام بگیرید و پرداخت کنید، دیگر نیازی به شناسه قبض و شناسه پرداخت ندارید؛ کافیست، از خدمت قبض موبایل قبضینو استفاده کنید تا با وارد کردن شماره موبایلتان، قبض همراه اول، ایرانسل و رایتل را با جزئیات استعلام بگیرید و به‌صورت آنی پرداخت کنید.

استعلام و پرداخت قبض موبایل
جزئیات
حذف اطلاعات
آیا از حذف اطلاعات آیتم انتخابی اطمینان دارید؟
کد تایید را وارد کنید

استعلام و پرداخت قبض موبایل

 استعلام و پرداخت قبض موبایل

استعلام و پرداخت قبض موبایل

روش‌های متفاوت و متنوعی برای استعلام و پرداخت قبض موبایل اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و رایتل وجود دارد؛ اما، ساده‌ترین و سریع‌ترین روش، استعلام و پرداخت قبض موبایل با شماره موبایل با قبضینو است که ویژگی‌هایی مانند امکان نام‌گذاری و ذخیره شماره موبایل، انتخاب از میان قبض میان‌دوره و پایان‌دوره، دسترسی به رسیدهای پرداخت و دانلود آنها و … را برای شما فراهم کرده است تا خیالتان را از بابت قبض موبایلتان راحت و آسوده کند.

امکان استعلام سریع و ساده قبض موبایل با شماره

امکان استعلام سریع و ساده قبض موبایل با شماره

امکان استعلام سریع و ساده قبض موبایل با شماره

استعلام سریع و ساده قبض موبایل با شماره، امکانی است که همه را به‌وجد می‌آورد؛ چراکه، با فرض در دست داشتن شناسه قبض و شناسه پرداخت، وارد کردن این همه عدد، کاری سخت و دشوار است که احتمال خطا در آن وجود دارد. قبضینو با توجه به این موضوع، خدمت استعلام و پرداخت قبض موبایل با شماره را به‌همراه امکان نام‌گذاری و ذخیره شماره ارائه می‌دهد تا احتمال خطا را به صفر برساند.

امکان انتخاب از میان قبض میان‌دوره یا پایان‌دوره

 امکان انتخاب از میان قبض میان‌دوره یا پایان‌دوره

امکان انتخاب از میان قبض میان‌دوره یا پایان‌دوره

قبض پایان‌دوره، کارکرد موبایل شما در یک دوره را نمایش می‌دهد اما قبض میان‌دوره، کارکرد موبایل شما در یک دوره به‌علاوه‌ی روزهای استفاده تا زمان استعلام را نمایش می‌دهد. شما می‌توانید هنگام پرداخت قبض موبایل از قبضینو، از میان قبض میان‌دوره و پایان‌دوره، نوعی که متناسب با وضعیت شماست را انتخاب کنید.

امکان دسترسی به رسیدهای پرداخت و دانلود آنها

امکان دسترسی به رسیدهای پرداخت و دانلود آنها

امکان دسترسی به رسیدهای پرداخت و دانلود آنها

هنگامی که پرداخت قبض موبایل در قبضینو انجام می‌شود، رسید پرداخت شما به بخش سوابق منتقل می‌شود تا همیشه در دسترس باشد. نکته حائز اهمیت این است که شما می‌توانید رسید پرداخت را دانلود کنید. شما ممکن است در مواقعی نیاز به این امکان داشته باشید به‌خصوص زمانی که از وضعیت پرداخت مطمئن نیستید و به‌دنبال کد پیگیری هستید.

ضرورت پرداخت قبض موبایل

ضرورت پرداخت قبض موبایل برای جلوگیری از قطع سیم‌کارت شماست؛ بنابراین، اگر می‌خواهید به‌صورت مداوم از سیم‌کارت دائمی‌تان استفاده کنید، باید به‌صورت دوره‌ای قبض موبایلتان را پرداخت کنید.

مهلت پرداخت قبض موبایل

مهلت پرداخت قبض موبایل برای هر یک از اپراتورها متفاوت است. شما می‌توانید پس از استعلام قبض موبایل با قبضینو، مهلت پرداخت مرتبط با اپراتور سیم‌کارتتان را از بخش جزئیات قبض مشاهده کنید.

عواقب عدم پرداخت قبض موبایل در مهلت آن

عواقب عدم پرداخت قبض موبایل در مهلت آن شامل قطع یک‌طرفه سیم‌کارت، قطع دوطرفه سیم‌کارت و در نهایت سلب امتیاز سیم‌کارت می‌شود. در نتیجه، اگر می‌خواهید سیم‌کارتتان را از دست ندهید، باید قبض آن را به‌موقع استعلام بگیرید و پرداخت کنید.

لازم به ذکر است که چرخه عمر سیم‌کارت در صورت بدهی قبض موبایل در اپراتورهای متفاوت با هم اشتراکات و اختلافات دارد؛ اما، در نهایت بدحسابی شما موجب از دست دادن سیم‌کارتتان در تمام اپراتورها می‌شود.

اتصال سیم‌کارت قطع‌شده با پرداخت قبض موبایل

اگر سیم‌کارت دائمی اپراتورهای همراه اول، ایرانسل یا رایتل شما قطع یک‌طرفه یا قطع دوطرفه شده است، برای اتصال مجدد آن، باید قبض میان‌دوره را پرداخت کنید. اتصال سیم‌کارت قطع‌شده همراه اول و ایرانسل بلافاصله پس از پرداخت، انجام می‌شود؛ اما، اتصال سیم‌کارت قطع‌شده رایتل، حداکثر ۲ روز کاری زمان نیاز دارد.

چگونه قبض موبایل را پرداخت کنیم؟

روش‌های استعلام و پرداخت قبض موبایل متعدد است؛ اما، تنها یک روش است که تمام ویژگی‌های مثبت را با هم دارد. ما در ادامه تمام روش‌ها را نام برده‌ایم و در نهایت بهترین روش استعلام و پرداخت قبض موبایل را بررسی کرده‌ایم.

استعلام و پرداخت قبض موبایل با قبضینو

قبضینو سامانه جامع استعلام و پرداخت است که خدمت استعلام و پرداخت قبض موبایل را در کنار تمام خدمات دوره‌ای کاربردی‌اش برای شما فراهم کرده است.

اگر شما قصد استعلام و پرداخت قبض موبایل همراه اول، ایرانسل و رایتل را دارید، می‌توانید وارد سایت یا اپلیکیشن قبضینو شوید؛ سپس، مراحل را دنبال کنید:

شما با استفاده از قبضینو می‌توانید علاوه‌بر دسترسی به تمام قبوض، از خدمات خودرویی و موتوری، خدمات بانکی و خدمات سفری نیز استفاده کنید. در حقیقت، شما یک سامانه را به‌جای چندین و چند سامانه استفاده خواهید کرد.

کد دستوری پرداخت قبض اپراتورها

شما می‌توانید با استفاده از کد دستوری اپراتورها برای استعلام و پرداخت قبض موبایل اقدام کنید. در ادامه، کد دستوری پرداخت قبض هر یک از اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و رایتل را آورده‌ایم:

سایت و اپلیکیشن رسمی همراه اول، ایرانسل و رایتل

اگر تمایل به استفاده از سایت و اپلیکیشن رسمی اپراتورها برای استعلام و پرداخت قبض داشته باشید، این امکان نیز برای شما فراهم شده است؛ اما، نکته حائز اهمیت این است که سامانه‌های فوق، تنها خدمات اپراتورها را ارائه می‌دهند یعنی سایر خدمات استعلام و پرداخت را ارائه نمی‌دهند.

اعتراض به قبض موبایل

شما می‌توانید برای اعتراض به قبض موبایل صادر‌شده از سوی اپراتورها با تلفن پشتیبانی هر یک تماس بگیرید. ما در ادامه، تلفن اعتراض به قبض همراه اول، ایرانسل و رایتل را آورده‌ایم:

نام اپراتور تلفن اعتراض با خط اپراتور تلفن اعتراض با سایر خطوط
همراه اول 9990 09129990
ایرانسل 700 09377000000
رایتل 200 09202000000

پرداخت تکراری قبض موبایل

پرداخت تکراری قبض موبایل از قبضینو امکان‌پذیر نیست؛ چرا که، تسویه قبض موبایل به‌صورت آنی انجام می‌شود. در نتیجه، بلافاصله پس از تسویه قبض موبایل، مهر «تسویه شده» بر روی آن حک می‌شود که از پرداخت تکراری قبض موبایل جلوگیری می‌کند.

اسلاید شماره 0
اسلاید شماره 1
اسلاید شماره 2

راهنمای کامل خرید اینترنت همراه اول با آموزش مرحله به مرحله

راهنمای کامل خرید اینترنت همراه اول با آموزش مرحله به مرحله

راهنمای کامل خرید اینترنت همراه اول با آموزش مرحله به مرحله

همراه اول به عنوان اولین اپراتور تلفن همراه در کشور ایران مشترکین متعدد با سنین متفاوت دارد. خرید اینترنت همراه اول یکی از خدماتی است که مورد نیاز همه‌ی مشترکین همراه اول است؛ بنابراین، آموزش نحوه خرید اینترنت همراه اول به نحوی که پاسخگوی نیاز مشترکین متنوع اپراتور همراه اول باشد، واجب است. قبضینو در متن پیشِ رو به آموزش نحوه خرید اینترنت همراه اول به صورت جامع می‌پردازد؛ بنابراین، همراه ما باشید.

مطالعه مطلب

آیا قبضینو معتبر است؟ داستان استارت‌آپ قبضینو از آغاز تا امروز

آیا قبضینو معتبر است؟ داستان استارت‌آپ قبضینو از آغاز تا امروز

آیا قبضینو معتبر است؟ داستان استارت‌آپ قبضینو از آغاز تا امروز

نزدیک به سه سال است که قبضینو در کنار شماست و همواره به دنبال ارائه بهترین خدمات به کاربران خود بوده است. حالا که خانواده قبضینو بزرگتر از همیشه شده و هر روز کاربران جدیدتری ما را در این مسیر همراهی می‌کنند تصمیم گرفتیم داستان قبضینو و مسیری را که تنها با انگیزه خدمت رسانی به شما تا اینجا طی کردیم برای شما تعریف کنیم. داستانی که با دغدغه تیم جوان و پرانگیزه قبضینو شروع شد و همچنان ادامه دارد. حالا با بزرگ‌تر شدن قبضینو، آرزوها و ماجراهای ما هم بزرگ‌تر شدند. آرزوهایی که نهایت همه آن‌ها به رضایت و اعتماد شما کاربران عزیز قبضینو می‌رسند.

مطالعه مطلب

پیگیری قبض و راهنمای پیگیری قبض پرداخت شده

پیگیری قبض و راهنمای پیگیری قبض پرداخت شده

پیگیری قبض و راهنمای پیگیری قبض پرداخت شده

در بسیاری از قبوض مانند قبض خلافی خودرو، قبض برق و قبض گاز و … پس از پرداخت قبض، میزان بدهی به شرکت مربوط صفر نمی شود به عبارتی قبض پرداخت شده در سیستم با تاخیر ثبت می شود و شما هر چند قبوض خودر را پرداخت کرده اید ولی همچنان شما را به عنوان بدهکار در نظر می گیرد. در این پست از وبلاگ پرداخت قبضینو روش های پیگیری قبوض پرداخت شده به همراه پرداخت دو باره و تکراری قبض را بیان خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

مطالعه مطلب

ثبت دیدگاه

شما هم می‌توانید دیدگاه خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.
رستم راست سوجه

قبض پرداخت کردم خط مسدود است موبایل بانک

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
قبوض همراه اولا معمولا بلافاصله بعد از پرداخت تسویه می‌شوند، درصورت وجود مشکل می‌توانید با پشتیبانی اپراتور تماس گرفته و کد پیگیری پرداخت را به کارشناس ارائه کنید تا بررسی‌های لازم انجام شود.
سبز و برقرار باشید.

شهرام کریمی عقدا

سلام چرا من که انترنت گوشبم راغیر فعال کردم هنوز فعال است ومبلغ ۳۴هزارنوماندرصورتیکه اس مس غیرفعال کردنش هم دارم ودرتاریخ اول ماه کم کرد ازحسابم

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
لطفا با پشتیبانی اپراتور تماس بگیرید تا این موضوع پیگیری شود.
با تشکر

مجتبی

سلام قبض موبایل پرداخت کردم هنوز صفر نشدهساعت 18:۵۷:۵۷ پرداخت کردم هنوز صفر نشده لطفاً پیگیری کنید شماره پیگیری دارم

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
لطفا سوابق پرداخت خود را چک کنید شاید پرداختتان ناموفق بوده باشد در غیر این‌صورت لطفا با پشتیبانی قبضینو تماس بگیرید.
باسپاس از شما

رضاخانی

سلام قبض موبایل پرداخت کردم هنوز صفر نشده لطفا پیگیری کنید ممنونم

پشتیبانی قبضینو

درود و احترام
ممکن است به‌روزرسانی اطلاعات در سرویس مبدا با تاخیر مواجه شده باشد. لطفا تا 48 ساعت آینده منتظر بمانید و درصورت وجود مشکل، با پشتیبانی قبضینو تماس بگیرید.
برقرار و سبز باشید

هاشمیه موسوی

در اپلیکشن جدید سوابق پرداخت قبوض را نمی توانم پیدا کنم لطفا پیگیری کنین

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
در به‌روزرسانی قبضینو قسمت سوابق پرداخت به‌صورت یک آیکون پوشه در منوی پایین اپلیکیشن قرار داده شده است.
پاینده باشید و سبز.

امیر محمد

سلام وقت بخیر در تاریخ ۱۰ بهمن فیش موبایلم رو پرداخت کردم و از حسابم هم کسر شده اینجا هم نشون میده تسویه شده ولی مخابرات تلفنم رو یکطرفه کرده چرا؟لطفا پیگیری کنید

پشتیبانی قبضینو

سلام و درود
ممکن است پرداخت شما بعد از صدور قبض جدید انجام شده باشد و سامانه اپراتور تلفن همراه اطلاعات حدید را به‌روزرسانی نکرده باشد، لطفا با پشتیبانی خط تلفن همراه خود تماس بگیرید و با ارائه کد پیگیری پرداخت این مشکل را برطرف کنید.
مانا باشید و سبز.

رضوی

با سلامشماره تلفن جدید را چگونه در لیست شماره های موجود ثبت نمائیم؟

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست گرامی
برای این کار باید وارد حساب کاربری خود شوید و با شماره جدیدی که می‌خواهید به لیست شماره‌ها اضافه کنید،‌یک‌بار استعلام بگیرید تا در تاریخچه ثبت شود.
پاینده باشید.

رحیمی

قبض موبایل پرداخت کردم ولي هنوز صفر نشده

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
ممکن است به‌روزرسانی اطلاعات در سرویس مبدا با تاخیر روبرو شده باشد، لطفا تا 48 ساعت آینده منتظر بمانید و درصورت وجود مشکل با پشتیبانی قبضینو تماس بگیرید.
سبز باشید و ماندگار.

جواد یزدچی

قبضینو برای پردداخت های من خطای (بیش از حد وارد شده اید را می‌دهد ) نمیدانم چرا. در صورتیکه من هیچ خطایی نداشتم ، لطفا راهنمایی فرمایید سپاسگزارم.

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست گرامی
ممکن است دفعات استفاده شما از این سرویس زیاد بوده باشد که باعث مسدود شدن حساب شما می‌شود. برای رفع مشکل و راهنمایی دقیق‌تر لطفا با پشتیبانی قبضینو تماس بگیرید.
برقرار و سربلند باشید.

حمید جعفری

چرا درقبوض همراه اول ماهیانه شماره شناسه قبض وشناسه پرداخت درج نمی شود،زمان پرداخت من باید به دنبال انان بگردم؟ با سپاس

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
برای پرداخت قبض همراه اول از طریق قبضینو نیازی به شناسه قبض یا پرداخت ندارید؛ کافیست شماره تلفن همراهتان وارد کرده و گزینه استعلام را بزنید تا قبض پایان‌دوره و میان‌دوره برای شما نمایش داده شود.
پاینده باشید و سبز.

نسیم ارمک هفشجانی

قبض موبایلم پرداخت کردم هنوز وصل نشده

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
قبوض پرداختی مربوط به خطوط همراه اول به‌صورت آنی وصل می‌شوند. ممکن است سرویس خدمات این خط دچار مشکل شده باشد، برای اطمینان بیشتر لطفا با پشتیبانی قبضینو تماس بگیرید.
برقرار باشید.

اعضم الوند پور

بدهی

پشتیبانی قبضینو

درود بر شما
برای پرداخت بدهی همراه اول باید در کادر ابتدای صفحه شماره موبایل خود را وارد کرده و گزینه نمایش جزئیات قبض را بزنید تا با مشاهده قبض وارد مرحله پرداخت شوید.
پایدار و پیروز باشید.

سعید زارعی

خطه من همراه اوله میتونم ثابتش کنم

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز
برای راهنمایی دقیق می‌توایند با پشتیبانی همراه اول تماس بگیرید. اگر با تلفن همراه تماس می‌گیرید شماره ۹۹۹۰ را وارد کنید و با تلفن ثابت شماره ۰۹۱۲۹۹۹۰ را شماره‌گیری کنید.
شاد و پیروز باشید.

کلثوم شکرانه

من شماره ارسال شماره قبص وشماره پرداخت و پاک کردم حالا چیکارکنم

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت به‌خیر
برای پیگیری و پیدا کردن اطلاعات پرداخت،‌ می‌توانید با پشتیانی اپراتور همراه اول در تماس باشید.

محمد صدیق الهی

پرداخت کردم اما هنوز خطم قطع میباشد

پشتیبانی قبضینو

درود وقت به‌خیر
ممکن است وصل شدن خط شما تا ۴۸ ساعت طول بکشد. اگر بعد از گذشت این زمان وصل نشد، باید با پشتیبانی اپراتور خود تماس بگیرید تا موضوع را بررسی کنند.
برقرار باشید و سبز.

ناهید بهزاد نژاد

سلام من قبض موبایل رو پرداخت کردم از حسابم هم کم شده ولی متاسفانه ۹۹۹۰اعلام میکنه که موفقیت امیز نبوددقیقا همین اتفاق برای دخترم در ماه گذشته افتاد ومجبور شدند دوبار پرداخت کنند پس این پول کجا میره؟

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت به‌خیر
برای پیگیری دقیق این موضوع باید با پشتیبانی اپراتور خود در تماس باشید. اگر مبلغ اضافی دریافت شده باشد، حتما بررسی می‌کنند.

علیرضا افضلی

قبض پرداختم هنوز نمایش میده یه زنگم نمیتونم بزنم

پشتیبانی قبضینو

سلام آقای افضلی
وصل شدن خط معمولا بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت زمان می‌برد و اگر این اتفاق نیفتاد باید با پشتیبانی اپراتور خود در تماس باشید.
سپاس از همراهی شما

مریم صادقی

قبض موبایل

پشتیبانی قبضینو

سلام خانم صادقی وقت بخیر
برای اطلاع از قبض موبایل و پرداخت آن می‌توانید از طریق سرویس استعلام و پرداخت قبض همراه اول یا استعلام و پرداخت قبض ایرانسل قبضینو (با توجه به اپراتور خط تلفن) قبض موبایلتان را پرداخت کنید.
برقرار و مانا باشید.

یاری

من رومینگ خریدم ولی نت ندارم چرا اخه

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز
لطفا برای دریافت پاسخ دقیق، اطلاعات دقیق‌تری مطرح کنید یا با پشتیبانی اپراتور خود در تماس باشید.
ممنون از همراهی‌تان

الهام توکلی

چرا یکطرفه تماس فقط زنگ‌میخورد؟ ما نمی توانیم تماس بگیریم ؟

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز
اگر خط تلفن شما دارای بدهی پرداخت نشده باشد یک‌طرفه خواهد شد. آیا مبلغ بدهی خود را پرداخت کرده‌اید و هنوز این مشکل حل نشده؟

بابکن نظری دهنوی

اخیرا از خارج از کشور نمیتوانم قبوض خود را پرداخت نمایم. آیا امکان حل این مشکل وجود دارد؟

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت به‌خیر
برای پرداخت از خارج کشور باید از نرم‌افزارهایی استفاده کنید که آی‌پی شما را به آی‌پی ایران تغییر دهند که بتوانید پرداخت‌های خود را بدون مشکل انجام دهید.

P

عالی بود

اکرم جهانی

قبض موبایل پرداخت کردم وصل نشده

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز
ممکنه فرایند وصل شدن خط تلفن شما کمی زمان ببره و این روند از سمت سرویس مبدا است.

طاهره خدادادی

قبض موبایلم دوبار پرداخت شده چون دیشب ساعت ۱۲انجام دادم وصل نشده بود ولی برداشت شد امروز ظهر مجددا پرداخت کردیم اونم کسر شد خطم وصل شد

پشتیبانی قبضینو

مبلغ پرداختی به حساب شما به صورت بستان کار لحاظ خواهد شد.

محمد رستم نیا

این خط یکساله غیر فعال بوده الان طبق اصول پیام همراه اول به مبلغ 150000ریال شارژ مستقیم همراه اول برای این شماره ارسال کردم اما فعال نیست همچنان غیر فعال است

سید مصطفی مرتضوی کلانتری

آیا قبض های دیگران را هم میتوان با موبایل خودم پرداخت کنم

پشتیبانی قبضینو

بله در صورت داشتن اطلاعات مورد نیاز مشکلی نیست.

ثبت دیدگاه

سوالات متداول

اگر از قبضینو برای استعلام قبض موبایل و پرداخت آن استفاده می‌کنید، نیازی به شناسه قبض و شناسه پرداخت ندارید؛ کافیست، شماره موبایل را وارد کنید. لازم به ذکر است که شما امکان استفاده از روش شناسه قبض و شناسه پرداخت را نیز دارید، فقط باید گزینه قبض کاغذی را انتخاب کنید.
اگر قبض موبایل را از ۲ روش متفاوت و متنوع پرداخت کرده‌اید، نگران نباشید؛ چون، هنگامی که پرداخت شما در سامانه اپراتور مرتبط ثبت شود، به‌عنوان بستانکار شناخته می‌شوید. وضعیت بستانکاری شما همراه با مبلغ آن در قبضینو نمایش داده می‌شود.
شما می‌توانید با پرداخت قبض میان‌دوره، بدهی قبض موبایل را تسویه کنید و سیم‌کارت را وصل کنید.
این فرآیند در اپراتورهای همراه اول و ایرانسل به‌صورت آنی انجام می‌شود اما اپراتور رایتل حداکثر ۴۸ ساعت تأخیر در اتصال سیم‌کارت را خواهد داشت.
مبلغ قبض میان‌دوره = مبلغ قبض پایان‌دوره + تعداد روزهای ماه جاری است. در نتیجه، همواره قبض میان‌دوره مبلغ مساوی یا بیشتر از قبض پایان‌دوره دارد.
شما می‌توانید برای اعتراض به قبض موبایل صادر‌شده از سوی اپراتورها با تلفن پشتیبانی هر یک تماس بگیرید. شماره پشتیبانی همراه اول ۹۹۹۰، ایرانسل ۷۰۰ و رایتل ۲۰۰ است که باید از خط ثابت شماره‌گیری شود.
در حال اجرا در حال اجرا در حال دریافت نتیجه هستیم.
از همراهی شما سپاسگزاریم.
قبضینو
کاربر مهمان
ورود | ثبت‌نام

نسخه مخصوص شرکت‌ها دریافت API
کیف پول خدمات پلیس مدیریت دستگاه‌های فعال پیگیری قبوض قبض کاغذی پشتیبانی وبلاگ درباره ما
درآمدزایی از قبضینو اطلاع‌رسانی صدور قبوض
اطلاعات حساب کاربری