مشاهده سوابق نسخه مخصوص شرکت‌ها دریافت API پشتیبانی وبلاگ
دانلود اپلیکیشن سبد قبض
قبضینو

پرداخت مالیات نقل و انتقال خودرو

__

استعلام مالیات نقل و انتقال خودرو با پلاک

استعلام و پرداخت مالیات نقل و انتقال خودرو پیش از خرید و فروش ماشین الزامی است. برای اینکه بتوانید مبلغ مالیات را از طریق درگاه امن پرداخت کنید، به پلاک خودرو و کد ملی مالک ماشین نیاز دارید. آن‌ها را وارد کنید تا جزئیات به‌روز به شما نمایش داده شود و سپس امکان پرداخت برایتان میسر شود.

پرداخت مالیات ماشین جهت تعویض پلاک
جزئیات
حذف اطلاعات
آیا از حذف اطلاعات آیتم انتخابی اطمینان دارید؟

پرداخت مالیات نقل و انتقال خودرو جهت تعویض پلاک

پرداخت مالیات نقل و انتقال خودرو جهت تعویض پلاک

پرداخت مالیات نقل و انتقال خودرو جهت تعویض پلاک

هر سال مبلغ جدید مالیات نقل و انتقال خودرو تعیین می‌‌شود و از مالکان خودرویی که قصد دارند وسیله‌نقلیه خود را بفروشند، دریافت می‌شود. بنابراین پرداخت مالیات خودرو پیش از تعویض پلاک امری ضروری است. شما می‌توانید بدون نیاز به ثبت‌نام در سامانه مالیات و عوارض خودرو و تنها با دسترسی به کد ملی و شماره پلاک خودرو مراحل پرداخت و استعلام مالیات نقل و انتقال خودرو قبضینو را انجام دهید. سپس به گواهی وصول مالیات ماشین در بخش سوابق دسترسی پیدا کنید.

چه زمانی باید مالیات نقل و انتقال خودرو را پرداخت کنم؟

چه زمانی باید مالیات نقل و انتقال خودرو را پرداخت کنم؟

چه زمانی باید مالیات نقل و انتقال خودرو را پرداخت کنم؟

بهترین زمان برای پرداخت مالیات خودرو، پیش از مراجعه به مراکز تعویض پلاک است؛ وگرنه امکان فک پلاک وجود ندارد. البته تصمیم نهایی به‌عهده خریدار یا فروشنده‌ای است که قرار است مبلغ مالیات را پرداخت کند. توجه داشته باشید به تعویق انداختن پرداخت دیون خودرو می‌تواند باعث ایجاد چالش‌های زیاد در زمان خرید و فروش خودرو شود. حتی ممکن است باعث شود که نتوانید خودروی خود را به موقع بفروشید.

پرداخت مالیات نقل و انتقال خودرو به عهده کیست؟ خریدار یا فروشنده؟

پرداخت مالیات نقل و انتقال خودرو به عهده کیست؟ خریدار یا فروشنده؟

پرداخت مالیات نقل و انتقال خودرو به عهده کیست؟ خریدار یا فروشنده؟

همیشه پرداخت مالیات ماشین به‌عهده فروشنده یا مالک اصلی خودرو است؛ اما گاهی‌اوقات شرایطی پیش‌ می‌‌آید که خریدار و فروشنده تصمیم می‌گیرند که طبق توافق، پرداخت مالیات را به عهده خریدار بگذارند. در این صورت بهتر است توافق را به صورت کتبی بنویسید و طرفین قرارداد آن را امضا کنند. چون در غیر این صورت توافق‌نامه جنبه قانونی ندارد و نمی‌توانید به آن اعتراضی کنید.

هزینه مالیات نقل و انتقال خودرو چقدر است؟

هزینه مالیات نقل و انتقال خودرو چقدر است؟

هزینه مالیات نقل و انتقال خودرو چقدر است؟

هزینه مالیات نقل و انتقال خودرو براساس نوع خودرو و سال تولید وسیله‌نقلیه محاسبه و از کلیه رانندگانی که قصد خرید و فروش خودرو دارند، دریافت می‌شود. در واقع داخلی یا خارجی بودن وسیله‌نقلیه و مدت زمان سپری‌شده از زمان تولید تاثیر مستقیم بر تعیین مبلغ مالیات دارد. شما می‌توانید برای مشاهده مبلغ به‌روز مالیات از سامانه مالیات و عوارض خودرو قبضینو استفاده کنید.

مالیات نقل و انتقال خودرو چیست؟

مالیات نقل و انتقال خودرو به مبلغی گفته می‌شود که دولت برای جبران هزینه‌های خود از رانندگان دریافت می‌کند. بر خلاف باور اغلب مردم، مبلغ مالیات صرفا از شرکت‌ها و سازمان‌ها دریافت نمی‌شود؛ بلکه افراد عادی نیز این مبلغ را پرداخت می‌کنند.

معیارهای محاسبه مالیات نقل و انتقال خودرو

هزینه مالیات خودرو بر اساس نوع خودرو و سال تولید وسیله‌نقلیه تعیین می‌شود. که در ادامه هر یک را معرفی می‌کنیم.

ارزش و نوع خودرو: نوع خودروی شما، به ویژه داخلی یا خارجی بودن آن تاثیر مهمی در تعیین مبلغ مالیات دارد. مالیات نقل و انتقال خودروهای داخلی 1% ارزش روز خودرو محاسبه و از فروشنده دریافت می‌شود. مالیات خودروهای خارجی با توجه به مدل آن‌ها مقداری متفاوت است اما به صورت کلی 2% ارزش روز خودرو مالیات از دارندگان خودرو دریافت می‌شود.

سال تولید خودرو: سال تولید خودرو نیز عامل اثرگذار بعدی در تعیین مبلغ مالیات نقل و انتقال است. مطابق جدول مالیات نقل انتقال خودرو ۱۴۰۱-۱۴۰۲ ارائه شده توسط وزارت امور اقتصادی و دارایی، سال تولید خودروها برای محاسبه مالیات در نظر گرفته می‌شود. هر چقدر سال تولید خودرو به سال جاری نزدیک‌تر باشد، مبلغ مالیات پرداختی نیز بیشتر است.

سال تولید خودرو خودرو داخلی خودرو خارجی
۰-۱ سال پس از تولید ۱٪ ارزش روز خودرو ۲٪ ارزش روز خودرو
۱-۶ سال پس از تولید ٪۰.۹ تا ٪۰.۵ ارزش روز خودرو ٪۱.۸ تا ٪۱ ارزش روز خودرو
۶-۱۰ پس از زمان تولید ٪۰.۴ ارزش روز خودرو ٪۰.۸ ارزش روز خودرو

محاسبه مالیات نقل و انتقال خودرو

شما می‌توانید برای محاسبه مبلغ مالیات خودرو از روش دستی و محاسبه آنلاین مالیات خودرو زیر استفاده کنید.

محاسبه دستی مبلغ مالیات نقل و انتقال خودرو اگر می‌خواهید مبلغ را به صورت دستی حساب کنید؛ باید بدانید که قیمت روز خودرو چقدر است. در غیر این صورت برای محاسبه مالیات خودرو با مشکل روبه‌رو خواهید شد. برای مشاهده مبلغ مالیات بهتر است به وبلاگ قبضینو مراجعه کنید و نرخ روز را از روی جدول مالیات خودرو مشاهده کنید. سپس مالیات خودرو را مطابق جدول محاسبه کنید. توجه داشته باشید دقت این روش بالا نیست و ممکن است در زمان محاسبه مالیات با اشتباه روبه‌رو شده باشید. به همین دلیل بهتر است از روش آنلاین استفاده کنید.

محاسبه آنلاین مالیات خودرو شما می‌توانید از سامانه‌ قبضینو برای محاسبه آنلاین مالیات نقل و انتقال خودرو استفاده کنید. اگر فراموش کردید مبلغ مالیاتی را پرداخت کنید یا نگران از دست دادن تنها فرصت پرداخت هستید، می‌توانید از این سامانه استفاده کنید. دقت این روش بالا است و احتمالا بروز خطا تقریبا ناچیز است. توجه داشته باشید مبلغ مالیاتی در زمان پرداخت دیون خودرو بر اساس سال تولید خودرو و ارزش و نوع خودرو تعیین می‌شود و از شما دریافت می‌شود.

نحوه استعلام مالیات نقل و انتقال خودرو با کد ملی

تا پیش از این تسویه مالیات در دفاتر اسناد رسمی انجام می‌شد اما در راستای ارائه خدمات الکترونیک و کاهش مراجعه حضوری هموطنان به دفاتر، امکان پرداخت آنلاین مالیات نقل و انتقال خودرو فراهم شده است تا با خیالی آسوده نسبت به پرداخت مالیات خودروی خود اقدام کنید. در ادامه به روش‌های استعلام مالیات خودرو با کد ملی و پرداخت آن اشاره می‌کنیم.

قبضینو؛ سامانه استعلام و پرداخت مالیات نقل و انتقال خودرو

سامانه قبضینو به عنوان راهکار جامع خدمات خودرو، امکان محاسبه آنلاین مالیات نقل و انتقال خودرو و همچنین پرداخت را برای کاربران خود فراهم کرده است. برای استفاده از این خدمت سامانه پرداخت مالیات خودرو نیاز است کد ملی، شماره پلاک خودرو و تاریخ تولد خود را وارد کنید. سپس مشخصات خودرو و شناسه نسیم نمایش داده می‌شود. برای پرداخت آنی مالیات خودرو کافی است با استفاده از لینک، وارد سایت مالیات شوید و با وارد کردن شناسه نسیم نسبت به پرداخت عوارض مالیات خودروی خود اقدام کنید.

مزایای استعلام مالیات نقل و انتقال خودرو با قبضینو

سامانه قبضینو با تجربه‌ای چند ساله در زمینه خدمات خودرو، مزایای مختلفی را برای استعلام و پرداخت مالیات نقل و انتقال خودرو برای شما فراهم کرده است تا به راحتی از این خدمت بهره‌مند شوید.

سامانه پرداخت مالیات نقل و انتقال خودرو

امروزه نحوه پرداخت مالیات خودرو برای تعویض پلاک آسان‌تر و سریع‌تر از قبل شده است و شما می‌توانید مالیات خودروتان را با مراجعه به سامانه مالیات نقل و انتقال خودرو به نشانی cartransfer.tax.gov.ir پرداخت کنید.

چه کسانی از پرداخت مبلغ مالیات نقل و انتقال خودرو معاف هستند؟

کلیه رانندگان خودروهای داخلی و خارجی و موتورسیکلت‌ها باید مبلغ مالیات فروش خودرو را پیش از تعویض پلاک پرداخت کنند. در نظر داشته باشید مبلغ عوارض و مالیات خودروهای داخلی و خارجی یکسان نیست و بعد از محاسبه مالیات خودرو تعیین و از رانندگان دریافت می‌شود. اما خودروهای کشاورزی، راهسازی، معدنی، کارگاهی و شناورها مشمول مالیات هستند و نیاز نیست مبلغ مالیات را پرداخت کنند.

اسلاید شماره 0
اسلاید شماره 1
اسلاید شماره 2

چگونه مالیات نقل و انتقال خودرو را محاسبه و پرداخت کنیم؟

چگونه مالیات نقل و انتقال خودرو را محاسبه و پرداخت کنیم؟

چگونه مالیات نقل و انتقال خودرو را محاسبه و پرداخت کنیم؟

چند وقتی است که شیوه پرداخت مالیات نقل و انتقال خودرو تغییر پیدا کرده است. تا چند سال پیش، افرادی که قصد خرید و فروش خودرو را داشتند، باید برای ثبت سند به دفترخانه‌ها مراجعه می‌کردند. نکته مهم اینجا بود که در آن زمان مبلغ مالیات خودرو از کلیه رانندگان دریافت می‌شد؛ اما، به شیوه‌ای متفاوت. یعنی دفترخانه‌ها از شما مبلغی را دریافت می‌کردند که حدود ۴۰٪ هزینه مربوط به ثبت سند بود و ۶۰٪ آن هم به مبلغ مالیات اختصاص داشت.

مطالعه مطلب

راهنمای آموزش پرداخت قبض مالیات در ۵ قدم ساده

راهنمای آموزش پرداخت قبض مالیات در ۵ قدم ساده

راهنمای آموزش پرداخت قبض مالیات در ۵ قدم ساده

اگر شما هم مثل بسیاری از افراد فکر می‌کنید مالیات را تنها شرکت‌ها و سازمان‌ها پرداخت می‌کنند باید بگوییم سخت در اشتباه هستید، شاید کمی تعجب‌آور باشد که بگوییم شما برای خرید مایحتاج روزانه یا حتی استفاده‌ از اپلیکیشن‌های موبایلی برای تردد در بین دو منطقه هم مالیات پرداخت می‌کنید. به‌صورت کلی مالیات به دو دسته مستقیم و غیر مستقیم تقسیم می‌شوند.

مطالعه مطلب

جامع‌ترین راهنمای گرفتن پلاک تهران برای ساکنین شهرستان

جامع‌ترین راهنمای گرفتن پلاک تهران برای ساکنین شهرستان

جامع‌ترین راهنمای گرفتن پلاک تهران برای ساکنین شهرستان

گرفتن پلاک تهران برای ساکنین شهرستان موضوعی است که این روزها باب شده است؛ بنابراین، احتمالاً شما هم اشخاصی را دیده‌اید که ساکن تهران نیستند اما پلاک تهران دارند. قطعاً برای شما هم سوال شده است که چرا و چگونه؟ ما در این مطلب به چرایی و چگونگی گرفتن پلاک تهران برای ساکنین شهرستان می‌پردازیم؛ بنابراین، با قبضینو همراه باشید.

مطالعه مطلب

ثبت دیدگاه

شما هم می‌توانید دیدگاه خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.
معادنی

سلام وقت بخیر.من پرداخت کردم سامانه در دسترس نیست امکان بازگشت مبلغ هست.

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
لطفا به بخش سوابق مراجعه کرده و کد پیگیری پرداخت را دریافت کنید، سپس با سامانه تعویض پلاک تماس بگیرید و این کد را به کارشناس اعلام کنید تا مراحل نهایی ثبت شود.
با سپاس از همراهی شما

ن

سلام هزینه این هزینه رو (مالیات نقل و انتقال) کی باید پرداخت کنه؟ مالک اصلی یا شخص خریدار؟

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
پرداخت مالیات نقل و انتقال خودرو، هنگام فروش برعهده فروشنده است.
سامت باشید.

ناصر صدیقی

آقا من میخوام ماشینمو بفروشم باید پلیس به علاوه ۱۰ مراجعه کنم برا تسویه مالیات وعوارض شهرداری و جریمه دوربین؟

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
شما تمام این موارد را می‌توانید از طریق سرویس‌های مالیات نقل و انتقال خودرو، خلافی و عوارض سالیانه برای تسویه موارد گفته‌شده اقدام کنید. به این نکته توجه داشته باشید که اگر گواهی مالیات را دریافت نکردید به قسمت سوابق پرداخت مراجعه کرده و کد پیگیری را دریافت کنید، سپس با پشتیبانی تعویض پلاک تماس گرفته و این کد را ارائه کنید تا مراحل تسویه تکمیل شود.
موفق و پیروز باشید.

نوید

برای استعلام نقل و انتقالات پول پرداخت شد ولی هیچی به هیچی

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت‌بخیر
متاسفانه سرویس مبدا در این زمینه با مشکلاتی روبروست. لطفا شماره پیگیری پرداخت خود را از رسید قبضینو که در بخش سوابق قابل مشاهده است بردارید و با مرکز تعویض پلاک تماس بگیرید تا مراحل تکمیلی از طریق کارشناسان انجام شود.
با سپاس از شما

یاسین ریگی

سلام من یه پرداخت داشتم بعد پرداخت انجام شده پولم از حساب کم شده ولی توی سامانه مالیاتی میزنیم استعلام میاره که پرداخت نشده میشه راهنمایی کنید؟ مبلغش زیاده

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
لطفا با پشتیبانی مرکر تعویض پلاک تماس گرفته و با ارائه کدپیگیری به کارشناس مربوط مراحل پرداخت را تکمیل کنید.
سپاس از همراهی شما

هدایتی

سلام.مبلغ کسر شد،چند روزه اقدام میکنم میزنه سامانه مشکل داره چیکار کنم؟

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
لطفا با پشتیبانی سامانه تعویض پلاک تماس گرفته و کد پیگیری پرداخت را به کارشناس مربوطه ارائه کنید تا مراحل تسویه تکمیل شود.
با تشکر

مینو ملکزاده

من ۵۲۰ تومان برای استعلام مالیات ماشین پرداخت کردم و استعلام انجام نشده چگونه میتوانم پول خودم را بگیرم

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز
هزینه پرداخت بلافاصله به کیف پول حساب کاربری‌تان در قبضینو عودت داده شده و شما می‌توانید برای استعلام‌های خود از آن استفاده کنید.
سپاس از شما

وو

چه جوری پرداخت نقل و انتقال خودرو انجام بدم

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست گرامی
لطفا شماره پلاک و کدملی خود را وارد کرده و گزینه استعلام را بزنید. در صفحه بازشده باید روی دکمه مبلغ کلیک کرده و وارد صفحه پرداخت از کیف پول یا پرداخت از درگاه بانکی شوید. توجه داشته باشید که سیستم مبدا ارائه‌دهنده اطلاعات مالیات درحال حاضر قطع است و تنها پرداخت مبلغ استعلام از قبضینو انجام می‌شود. درصورتی که استعلام را دریافت نکردید باید با پشتیبانی سامانه تعویض پلاک تماس بگیرید و کد پیگیری پرداخت را به کارشناس مربوطه ارائه کنید تا مدارک لازم تکمیل شود.
پاینده باشید.

توحیدی بهپور

من پول پرداخت کردم برای مالیات نقل و انتقال کد پیگیری هم داده بعد برای تعویض پلاک باز میگه مالیات پرداخت نشده

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
اختلال ایجادشده ارتباطی به سیستم استعلام قبضینو نداشته و مربوط به سرویس مبدا است. لطفا با پشتیبانی سامانه تعویض پلاک تماس بگیرید و کد پیگیری خود را به کارشناس ارائه کنید تا مراحل پرداخت تکمیل شود.
با تشکر از شما.

جمشید توحیدی

سلام من با برنامه قبضینو مالیات نقل و انتقال ماشین رو پرداخت کردم شماره پیگیری هم دارم ولی برای گرفتن نوبت تعویض پلاک باز میگه شما بدهی مالیات نقل و انتقال دارید راهنمای کنید

پشتیبانی قبضینو

درود بر شما
لطفا با پشتیبانی سامانه تعویض پلاک تماس بگیرید و کد پیگیری خود را ارائه کنید تا بقیه مراحل تسویه ثبت شود.
سبز و پیروز باشید.

من

متاسفانههزینه استعلام پرداخت شد ولی نتیجه ای نداد..

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز
مشکل ایجاد‌شده از طرف سرویس مبدا است. لطفا با پشتیبانی تعویض پلاک تماس بگیرید و کد پیگیری پرداختتان را به کارشناس ارائه کنید تا مراحل تکمیلی انجام شود.
برقرار باشید.

تیموری حفیظ ابادی

لام چرا اسامانه استعلام قطع هسست

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
اختلالات موجود مربوط به سرویس مبدا است و برای تکمیل فرآیند پرداخت خود باید با پشتیبانی سامانه تعویض پلاک تماس بگیرید.
برقرار باشید و سبز.

ناشناس

سلام من پرداخت زدم برای مالیات ولی تایید نشد و هزینه کم شد بار دوم کردم هزینه کم شد و تایید شد ولی پول عودت نشد ، از کجا پیگیر بشم ؟

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
استعلام و پرداخت انجام شده اما با توجه به وجود مشکل در سامانه مبدا ثبت اطلاعات پرداخت با مشکل روبرو شده است. لطفا با پشتیبانی سامانه تعویض پلاک تماس بگیرید و شماره پیگیری پرداخت را به کارشناس ارائه کنید تا در سامانه ثبت شود.
برقرار و سبز باشید.

امیز

اگه سیستمون مشکل داره چرا قبلش ازمردم پول میگیرین۵۲۰۰هربار

پشتیبانی قبضینو

سلام برشما
مشکل ایجادشده ارتباطی به سرویس استعلام قبضینو ندارد و از طرف سیستم مبدا است. برای تکمیل مراحل پرداخت لطفا با سامانه تعویض پلاک تماس بگیرید و شماره پیگیری پرداختتان را به کارشناس ارائه کنید.
سبز و سلامت باشید.

محمود

سلام وقت بخیر مالیات خودرو تو سایت پرداخت کردم الان نوبت تعویض پلاک میخوام نمیشه وعلت رو عدم پرداخت مالیات اعلام کرده الان تکلیف پولی پرداخت شده چیه؟ باید چکار کنم

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
متاسفانه اختلال ایجادشده مربوط به سامانه تعویض پلاک است. باید با سامانه تعویض پلاک تماس بگیرید و کد پیگیری را ارائه که مراحل قانونی از طرف کارشناسان بررسی و ثبت شود.
پایدار و سلامت باشید.

زارع

سلام چند مرتبه وارد برنامه شد هر بار 5200 کم کرد ولی وارد سامانه پرداخت مالیات نشد چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
متاسفانه سیستم مبدا با اختلال روبرو شده است. برای تکمیل مراحل قانونی لطفا با سامانه تعویض پلاک تماس بگیرید و کدهای پیگیری پرداختتان را به کارشناسان مربوطه ارائه کنید.
سبز و پاینده باشید.

حمیدرضافرضی کرده مهین

سلام آزمون سه با مبلغ 52000ریال بابت استعلام مالیات نقل و انتقال کسرشده وهرکاری میکنم بعدازجواب استعلام نمی توانم مبلغ موردنظرروپرداخت کنم لطفاً راهنمایی بفرمایید

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
متاسفانه این مشکل مربوط به سیستم مبدا است. برای دریافت اطلاعات و پرداخت مالیات باید با سامانه تعویض پلاک تماس بگیرید و کد پیگیری خود را ارائه کنید تا راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید.
سلامت و موفق باشید.

محمود منوچهری

سلام وقت بخیر مبلغ رو پرداخت کردم ولی مالیات پلاک و نداد داستان چیه. ممنون میشم پیگیری کنید

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
استعلام مالیات مستقیما از طریق سامانه اصلی اننجام می‌شود، متاسفانه این مشکل پیش‌آمده مربوط به سرویس‌دهی مبدا بوده و شما باید با پشتیبانی سامانه تعویض پلاک تماس بگیرید و با پیگیری پرداخت خود را اعلام کنید.
سبز و برقرار باشید.

مهدی

چرا کار نمیکنه بعد دوساعت همچنان میگه بعدا تلاش کنید

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
متاسفانه اختلال ایجاد‌شده مربوط به سرویس ارائه‌دهنده اطلاعات است. لطفا با سامانه تعویض پلاک تماس بگیرید و کد پیگیری دریافتی را اعلام کنید تا مراحل پرداختتان تکمیل شود.
سلامت و مانا باشید.

مهدوی

احساس می‌کنم بخش مالیات خودرو دچار مشکل شده. برگشت وجه هم وجود نداره یه چیزی تو سایت به اسم کیف پول هست فقط

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
تمام هزینه‌های مربوط به خدمات خودرو توسط پلیس راهور تعیین شده و قبضینو هیچ دخل و تصرفی در آن‌ها ندارد. برای اطمینان می‌توانید به سامانه پلیس راهور مراجعه کرده و مراحل مربوطه را طی کنید. درباره مبلغ بازگشتی به کیف پول باید گفت که مبلغ به کیف پول حساب کاربری شما عودت داده می‌شود نه حساب بانکیتان، مبالغ موجود در این کیف پول تنها توسط شما قابل استفاده است و برای استعلام از سرویس‌های دیگر می‌توانید به‌جای پرداخت مستقیم از کارت بانکی، پرداخت خود را از شارژ کیف پولتان انجام دهید.
پایدار باشید و سبز.

سیدقاسم بطحایی

با سلاممن دو بار 5200 تومن را واریز کردم و خبری از باز شدن آیکون واریز مالیات نقل و انتقال نشد.

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
این امکان وجود دارد که هنگام استعلام سرویس مقصد با قطعی روبرو بوده باشد، درصورتی‌که اطلاعات خروجی را دریافت نکرده‌اید مبلغ پرداختی تا 72 ساعت آینده به کیف پول شما عودت داده می‌شود و می‌توانید مجددا از آن استفاده کنید.
سبز و پایدار باشید.

امیرحسین عیسی خانی

سرویسی در دسترس نبود

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز
ممکن است سرویس با قطعی مقطعی روبه‌رو باشد. حتما این مشکل را بررسی خواهیم کرد تا هر چه سریع‌تر رفع شود.

امین قاسمی

سرویس پرداخت مالیات و نقل و انتقال بدهی را نشون نمیده .میزنه قطع یا بعد مراجعه کنید بعدم که مراجعه میکنیم باز هم 52000کم میکنه.پیگیری کنید

پشتیبانی قبضینو

درود بر شما دوست عزیز
درصورت پرداخت هزینه و عدم دریافت اطلاعات،‌ هزینه دریافتی حداکثر تا 72 ساعت بعد بع کیف پول شما بازگردانده می‌شود. بنابراین نیازی نیست که مجددا کارمزدی پرداخت کنید و می‌توانید از همان هزینه بازگشتی برای استعلام استفاده کنید.
ممنون از همراهی شما

احمدرضایاراحمدی

سلام بنده شماره پلاک دادم اما عوارض خودرو قبلی رو بهم نشون داد. خودرو قبلی پراید ۱۳۲ مدل ۸۷ اما الان ساینا ۱۴۰۰ دارم مبلغ ۳۴۰ هزارتومان بهم نشون داد

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز
دلیل نمایش این اطلاعات به شما این است که عوارض خودروی قبلی ثبت‌شده به کد ملی شما، تسویه نشده‌است. باید ابتدا عوارض خودروی سابق را پرداخت کرده و مجدا برای پلاک جدید استعلام بگیرید.
برقرار باشید.

کیوان

هزینه ۵۲۰۰ تومانی رو پرداخت کردم ولی به من هیچی نشان نداد تکلیف این هزینه چی میشه

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست گرامی
درصورتی‌که اطلاعات موردنیازتان را دریافت نکرده باشید تا 48 ساعت آینده این مبلغ به کیف پول شما در قبضینو عودت داده می‌شود تا بتوانید از خدمات دیگر استفاده کنید.
مانا باشید.

ثبت دیدگاه

سوالات متداول

پرداخت مالیات نقل و انتقال خودرو با فروشنده یا مالک اصلی خودرو است؛ مگر اینکه طبق توافق بین خریدار و فروشنده، پرداخت مالیات خودرو جهت تعویض پلاک بر عهده خریدار باشد.
اگر مالیات بر فروش خودرو را با قبضینو پرداخت کرده باشید، بعد از پرداخت، می‌توانید از بخش سوابق به لینک دریافت گواهی وصول دسترسی پیدا کنید و نسبت به پرینت و دریافت آن اقدام کنید.
مبلغ مالیات تعویض پلاک خودرو بر اساس دو معیار نوع خودرو و سال تولید تعیین و محاسبه می‌شود. پس نمی‌توانید توقع این را داشته باشید که دو خودرو با شرایط متفاوت، مبلغ مالیات یکسانی را پرداخت کنند.
اگر مبلغ مالیات را پرداخت کردید و از فروش خودرو منصرف شدید، باید بدانید که تا هر زمان که شما بخواهید خودرو را بفروشید، می‌توانید از مبلغ استفاده کنید. اما شاید با تغییر هزینه مالیات نیاز باشد ما به تفاوت آن را پرداخت کنید. اما به هر حال خیالتان راحت باشد که مبلغ نمی‌سوزد.
پیش از انجام مراحل تعویض پلاک، باید مبلغ مالیات خودرو را پرداخت کنید. عدم انجام آن می‌تواند منجر به ایجاد مشکل زمان خرید و فروش خودرو شود.
خیر؛ کلیه رانندگان باید مبلغ مالیات نقل وانتقال خودرو را قبل از مراجعه به مراکز تعویض پلاک پرداخت کنند. در صورت عدم انجام این کار امکان خرید و فروش خودرو وجود ندارد.
بله؛ اما پرداخت مبلغ مالیات فروش خودرو صفر کیلومتر بر عهده کارخانه یا تولیدکننده خودرو است. اگر مالکیت فروش خودروی صفر به نام خریدار باشد، آن زمان باید مالیات نقل و انتقال را پرداخت کند.
قوانین و مقررات
کد تایید را وارد کنید.
120 ثانیه تا دریافت مجدد کد تایید
سوابق استعلام
در حال اجرا در حال اجرا در حال دریافت نتیجه هستیم.
از همراهی شما سپاسگزاریم.
قبضینو
کاربر مهمان
ورود | ثبت‌نام

نسخه مخصوص شرکت‌ها دریافت API
کیف پول خدمات پلیس مدیریت دستگاه‌های فعال پیگیری قبوض قبض کاغذی پشتیبانی وبلاگ درباره ما
درآمدزایی از قبضینو اطلاع‌رسانی صدور قبوض
اطلاعات حساب کاربری