مشاهده سوابق نسخه مخصوص شرکت‌ها دریافت API پشتیبانی وبلاگ
دانلود اپلیکیشن سبد قبض
قبضینو

پرداخت عوارض شهرداری و ملک

چگونه استعلام عوارض شهرداری ملک را بگیریم؟

عوارض نوسازی و پسماند شهرداری نوعی مالیات است که باید سالیانه به ازای خدمات شهرداری از سوی املاک مسکونی و غیرمسکونی پرداخت شود. اگر به‌دنبال یک روش سریع و ساده برای پرداخت عوارض شهرداری ساختمان هستید، کافی است که کد شناسایی ملک را در فرم استعلام وارد و گزینه استعلام عوارض ملک را انتخاب کنید.

پرداخت عوارض نوسازی و پسماند شهرداری
جزئیات
حذف اطلاعات
آیا از حذف اطلاعات آیتم انتخابی اطمینان دارید؟

پرداخت عوارض نوسازی و پسماند شهرداری

پرداخت عوارض نوسازی و پسماند شهرداری

پرداخت عوارض نوسازی و پسماند شهرداری

شما برای پرداخت عوارض شهرداری ملک از قبضینو فقط به کد شناسایی ملک نیاز دارید. شما می‌توانید از نقشه‌ی قبضینو برای پیدا کردن کد ملک کمک بگیرید. هنگامی که کد ملک را پیدا کردید، می‌توانید آن را با نام موردنظرتان ذخیره کنید تا استعلام‌های بعدی را به سادگی انجام دهید. سوابق پرداخت شما نیز در سامانه قبضینو ذخیره می‌شود و هر زمان می‌توانید به آن‌ها دسترسی داشته باشید.

مهلت پرداخت عوارض شهرداری ملک

مهلت پرداخت عوارض شهرداری ملک

مهلت پرداخت عوارض شهرداری ملک

مهلت پرداخت عوارض شهرداری ملک تا پایان هر سال است؛ اما، مبلغ آن در آغاز هر سال اعلام می‌شود. اگر این عوارض را در مهلت یک ساله پرداخت کنید، تخفیف عوارض شهرداری تهران و شهرستان برای خوش‌حسابی به شما تعلق می‌گیرد؛ اما، اگر در مهلت یک ساله پرداخت نکنید، عواقبی برای بدحسابی در انتظارتان است که با گذشت زمان بیشتر و بدتر می‌شود.

عواقب عدم پرداخت عوارض شهرداری ملک

عواقب عدم پرداخت عوارض شهرداری ملک

عواقب عدم پرداخت عوارض شهرداری ملک

عواقب عدم پرداخت عوارض شهرداری تهران و شهرستان از جریمه‌ی نقدی شروع می‌شود؛ اما، اگر توجهی به جریمه‌ی نقدی نشود، مجازات شما مرحله به مرحله سخت‌تر می‌شود. ما در ادامه ترتیب اعمال جریمه برای ترغیب به پرداخت عوارض ملک را آورده‌ایم:

  • جریمه دیرکرد عوارض شهرداری ۹ درصدی
  • قطع برق، آب و گاز
  • توقیف ملک

روش‌های پیدا کردن کد ملک عوارض شهرداری

 روش‌های پیدا کردن کد ملک عوارض شهرداری

روش‌های پیدا کردن کد ملک عوارض شهرداری

شما می‌توانید با استفاده از روش‌های زیر به شماره شناسایی ملک ۱۵ رقمی برای املاک مسکونی و ۱۲ رقمی برای املاک غیرمسکونی دسترسی داشته باشید:

  • استفاده از نقشه در سامانه قبضینو
  • سند مالکیت
  • استفاده از نقشه سامانه تهران من
  • استفاده از قبض عوارض پیشین
  • مراجعه حضوری به دفاتر خدمات الکترونیک شهرداری

عوارض شهرداری چیست؟

عوارض نوسازی شهرداری نوعی مالیات است که باید به صورت سالیانه از سوی مالکان تمام املاک به حساب شهرداری واریز شود. این عوارض شامل موارد زیر است

نحوه محاسبه عوارض نوسازی و پسماند

محاسبه عوارض شهرداری ساختمان اینگونه است که سالیانه ۱.۵ درصد از ارزش ملک به‌عنوان عوارض نوسازی شهرداری دریافت می‌شود. در نتیجه، هر چقدر ارزش ملک بیشتر باشد، مبلغ عوارض نوسازی شهرداری برای آن بیشتر می‌شود.

حتما می‌پرسید که ارزش ملک چیست؟ چگونه باید ارزش ملک را به دست آورد تا عوارض نوسازی را محاسبه کرد؟ ارزش ملک همان ارزش ملک همان ارزش ساختمان + ارزش زمین است؛ اما، ارزش ساختمان و ارزش زمین به‌خودی‌خود مشخص نیست.

شما باید از فرمول‌های مخصوص برای محاسبه آنها استفاده کنید. ما در ادامه فرمول محاسبه ارزش زمین و ارزش ساختمان را آورده‌ایم:

نحوه محاسبه عوارض نوسازی و پسماند
ارزش ساختمان = (قیمت بنا × ۳۰٪ ارزش معبر) × مساحت مشمول ساختمان
ارزش زمین = قیمت منطقه‌ای × مساحت زمین
ارزش ملک = ارزش ساختمان + ارزش زمین

روش‌های استعلام عوارض شهرداری و پرداخت آن

شما می‌توانید از روش‌های متنوعی برای پرداخت عوارض شهرداری استفاده کنید. تمام این روش‌ها اجازه‌ی مشاهده قبض عوارض نوسازی شهرداری تهران و شهرستان به همراه عوارض پسماند را به شما می‌دهند؛ اما، تنها برخی از آنها امکان پرداخت عوارض نوسازی و پسماند را با کد ملک دارند.

روش‌های پرداخت عوارض شهرداری با کد شناسایی ملک

پرداخت عوارض ملک با کد شناسایی ملک راحت‌ترین نوع پرداخت برای این نوع عوارض است؛ البته، سامانه‌های کمی هستند که از روش پرداخت عوارض شهرداری با کد شناسایی ملک استفاده می‌کنند. در ادامه، این سامانه‌ها را معرفی کرده‌ایم:

روش‌های پرداخت عوارض شهرداری با شناسه قبض و پرداخت

روش‌های پرداخت عوارض شهرداری با شناسه قبض و پرداخت نسبت به روش پیشین، تنوع بیشتری دارد. شما می‌توانید از تمام روش‌های زیر استفاده کنید؛ اما، نکته‌ی جالب اینجاست که قبضینو امکان پرداخت عوارض را از هر دو روش کد ملک و شناسه قبض و پرداخت فراهم کرده است. شما می‌توانید در ادامه باقی روش‌ها را مشاهده کنید:

قبضینو؛ بهترین سامانه پرداخت عوارض شهرداری

قبضینو به‌عنوان سامانه پرداخت الکترونیکی عوارض شهرداری تهران و شهرستان، ویژگی‌های منحصربه‌فردی را برای خدمت عوارض شهرداری در نظر گرفته است که آن را به بهترین روش تبدیل کرده است. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این سامانه پرداخت عوارض نوسازی و پسماند شهرداری تهران و شهرستان، امکان دریافت فیش عوارض نوسازی و پسماند تهران و شهرستان پس از تسویه است که با نام مفاصا حساب شناخته می‌شود.

دریافت شناسه قبض و پرداخت عوارض نوسازی و پسماند

شناسه قبض و پرداخت عوارض شهرداری در قبض کاغذی آن آورده شده است که در پایان هر سال برای شما ارسال می‌شود؛ بنابراین، دریافت شناسه قبض و پرداخت عوارض نوسازی و پسماند کار دشواری نیست اما ممکن است که قبض کاغذی به دستتان نرسد.

اگر قبض کاغذی به دستتان نرسید، می‌توانید از روش اختصاصی سامانه پرداخت الکترونیکی عوارض شهرداری تهران و شهرستان قبضینو برای استعلام و پرداخت عوارض ملک تجاری و غیرتجاری استفاده کنید؛ البته، این سامانه پرداخت عوارض شهرداری علاوه بر روش‌های اختصاصی، روش استعلام و پرداخت با شناسه قبض و پرداخت را دارد.

تقسیط عوارض شهرداری

اگر شما نمی‌توانید کل مبلغ عوارض شهرداری خانه یا سایر املاک را یکجا تسویه کنید، قسط‌بندی آن امکان‌پذیر است. شما می‌توانید از طریق پرتال شهرداری تهران و شهرستان برای ۱ الی ۵ قسط درخواست دهید. مبلغ اقساط ماقبل آخر را خودتان تعیین می‌کنید؛ اما، مبلغ قسط آخر به‌صورت خودکار براساس مانده بدهی تعیین می‌شود.

اعتراض به عوارض نوسازی و پسماند شهرداری

شما می‌توانید پس از استعلام هزینه پسماند شهرداری و هزینه نوسازی شهرداری اعتراض کنید؛ به‌شرطی که اعتراض خود را در مهلت یک ساله ثبت عوارض شهرداری کرده باشید. در نتیجه، مهم‌ترین نکته این است که به‌موقع نسبت به استعلام عوارض شهرداری ملک اقدام کنید تا فرصت اعتراض را از دست ندهید.

سامانه‌های اختصاصی عوارض شهرداری تهران و شهرستان‌‌

ما در ادامه سامانه پرداخت عوارض شهرداری برخی از شهرها را آورده‌ایم:

نام شهر لینک سامانه
سایت عوارض شهرداری اصفهان https://isfahan.ir
سایت عوارض شهرداری مشهد https://mashhad.ir
سایت عوارض شهرداری شیراز https://shiraz.ir
سایت شهرداری تهران https://my.tehran.ir
اسلاید شماره 0
اسلاید شماره 1
اسلاید شماره 2

راهنمای آموزش پرداخت قبض مالیات در ۵ قدم ساده

راهنمای آموزش پرداخت قبض مالیات در ۵ قدم ساده

راهنمای آموزش پرداخت قبض مالیات در ۵ قدم ساده

اگر شما هم مثل بسیاری از افراد فکر می‌کنید مالیات را تنها شرکت‌ها و سازمان‌ها پرداخت می‌کنند باید بگوییم سخت در اشتباه هستید، شاید کمی تعجب‌آور باشد که بگوییم شما برای خرید مایحتاج روزانه یا حتی استفاده‌ از اپلیکیشن‌های موبایلی برای تردد در بین دو منطقه هم مالیات پرداخت می‌کنید.

مطالعه مطلب

آیا قبضینو معتبر است؟ داستان استارت‌آپ قبضینو از آغاز تا امروز

آیا قبضینو معتبر است؟ داستان استارت‌آپ قبضینو از آغاز تا امروز

آیا قبضینو معتبر است؟ داستان استارت‌آپ قبضینو از آغاز تا امروز

نزدیک به چند سال است که قبضینو در کنار شماست و همواره به دنبال ارائه بهترین خدمات به کاربران خود بوده است. حالا که خانواده قبضینو بزرگتر از همیشه شده و هر روز کاربران جدیدتری ما را در این مسیر همراهی می‌کنند تصمیم گرفتیم داستان قبضینو و مسیری را که تنها با انگیزه خدمت رسانی به شما تا اینجا طی کردیم برای شما تعریف کنیم.

مطالعه مطلب

تعرفه (قیمت) عوارض ملک به همراه مهلت پرداخت عوارض ملک و شهرداری مسکن

تعرفه (قیمت) عوارض ملک به همراه مهلت پرداخت عوارض ملک و شهرداری مسکن

تعرفه (قیمت) عوارض ملک به همراه مهلت پرداخت عوارض ملک و شهرداری مسکن

بسیاری از شهروندان به دنبال راهی هستند تا از پرداخت عوارض شهرداری شانه خالی کنند، اما هزینه عوارضی نه تنها از شهروندان ایرانی بلکه در سایر کشورها هم از مردم گرفته می‌شود. به علاوه ارائه مفاصا حساب یا سند پرداخت عوارض شهرداری یکی از مدارک مهم در زمان انتقال و فروش ملک مسکونی و غیر مسکونی است.

مطالعه مطلب

ثبت دیدگاه

شما هم می‌توانید دیدگاه خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.
ابراهیم یوسفی

سلام اقا قبض به پلاک ما اومده پرداخت کردیم الان میگن پلاک قدیم عوض شده شما عوارض کسی دیگه رو پرداخت کردین قابل برگشت هست مبلغ

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
باید به‌صورت حضوری به پلیس + ۱۰ مراجعه کنید، درصورتی که کارشناس مدارک پرداخت شما را تایید کند، امکان انتقال مبلغ به پلاک خودروی شما وجود دارد.
سبز و برقرار باشید.

سیدجوادموسوی

باعرض‌سلام.چگونه‌می‌توانیم‌‌‌غیر‌حضوری‌قبض‌‌‌شهرداری‌و……دیگررابنام‌خودکنیم‌باتشکر

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
متاسفانه امکان انجام این کار به‌صورت غیرحضوری وجود ندارد.
برقرار باشید.

مصدقی

سلام من عوارض نوسازی رو از طریق باد صبا پرداخت قبوض انجام دادم و از حسابم کسر شده ولی می‌خوام کد پیگیری رو بنویسم نمیاد و نمی‌دونم از کجا باید استعلام بگیرم لطفا راهنمایی کنین ممنون

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
متاسفانه امکان پیگیری از طرف قبضینو وجود ندارد چون پرداخت از طریق برنامه دیگری انجام شده است، شما می‌توانید با پشتیبانی برنامه پرداختی خود تماس بگیرید و با ارائه اطلاعات لازم این موضوع را پیگیری کنید.
پایدار باشید.

ازاده

سلام ،عوارض ملک رو پرداخت کردم.ازحسابم کسر شده اما هنوز توی سایت وارد نشده..چکارکنم؟

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
پرداخت‌های انجام‌شده در قبضینو به‌صورت آنی در سامانه مبدا ثبت می‌شود اما ممکن است بروزرسانی ساماته مربوط برای ثبت اطلاعات جدید کمی با تاخیر همراه باشد بهتر است چند روز صبر کنید و مجددا سایت را بررسی کنید.
پایدار باشید.

خلخالی

سلام .من در سال 1401 اشتباها دوبار عوارض شهرداری راپرداخت کردم برای جبران اشتباه چه اقدامی کنم؟

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
می‌توانید با پشتیبانی شهرداری تماس گرفته و با ارائه کدپیگیری پرداخت، مراحل عودت واریز هزینه اضافی را تکمیل کنید. اگر موفق به دریافت وجه نشدید این مبلغ به‌عنوان بستانکار در حساب شما ثبت شده و این‌طور در نظر گرفته می‌شود که عوارض سال بعد خود را هم پرداخت کرده ‌اید.
برقرار و مانا باشید.

طیبه

با عرض سلام و احترامدر استعلام عوارض شهرداری ملکی که خریدم، عوارض تسویه ولیکن هنوز به نام مالک قبلی ثبت شده است.

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
با توجه به این که سند به نام شماست بهتر است به‌صورت حضوری به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک مراجعه کرد و مراحل تغییر اطلاعات در سامانه را انجام دهید.
سبز و سلامت باشید.

قاسم

در پیامک شهرداری که برایم آمده مبلغ عوارض با مبلغ ثبت در سامانه شهرداری فرق می‌کند کدام را باید واریز نمایم

پشتیبانی قبضینو

سلام برشما
برای تسویه حساب شهرداری لطفا مبلغ عوارض را پرداخت کنید.
پیروز باشید.

حسن متین

من هرساله عوارض نوسازی را پرداخت کرد م امسال برای من آمده بدهی گذشته من رسید پرداختی سال گذشته را دارم به کجا باید مراجعه کنم ؟

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
باید به شهرداری منطقه مراجعه کنید تا با بررسی رسید‌های پرداختی به‌روزرسانی پرداخت شما انجام شود.
سلامت باشید و سبز.

محمد حسن وجدانی

چند ساله عوارض پرداخت نکردیم چگونه انجام بدیم لطفا راهنمایی کنید

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
با توجه به تاخیری که در پرداخت عوارض شهرداری داشته‌اید،علاوه بر عوارض به ازای هر سال 24٪ جریمه دیرکرد هم به آن اضافه شده‌است. برای استعلام عوارض باید کد ملک خود را در این سرویس وارد کرده و دکمه مشاهده لیست عوارض را بزنید. برای پرداخت عوارضتان هم می‌توانید گزینه پرداخت را بزنید و وارد درگاه پرداخت شوید. درصورت نیاز و داشتن شناسه پرداخت می‌توانید با شماره تلفن 137 تماس گرفته و پرداختتان را تلفنی انجام دهید.
پایدار باشید.

مهرپرور

من سند دارم ولی ملک به اسم سازنده در سایت ثبت شده اشکال کار کجاست

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
ملاک اصلی در تعیین مالک داشتن سند است. ممکن است اطلاعات موجود در سامانه به‌روز نشده باشد، بنابراین بهتر است به‌صورت حضوری به شهرداری منطقه مراجعه کرده و با ارائه سند مالکیت این اشتباه را برطرف کنید.
پاینده و سبز باشید.

مهرپرور

ایا قبض عوارض با پسماند جداست یا دوتاش هم در یه قبض امده

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
جزئیات مربوط به عوارض شهرداری به‌ طورکلی در یک قبض ارائه می‌شود.
سبز و پاینده باشید.

زهرا معیر

با سلام از چه طریق عوارض نوسازی وپسماند سالیانه پیدا کنم ممنون

پشتیبانی قبضینو

درود بر شما
برای دریافت تمام جزئیات مربوط به عوارض شهرداری، کافیست به سرویس عوارض ملک قبضینو مراجعه کرده و با درج کد ملک گزینه استعلام را بزنید. با استفاده از این سرویس می‌توانید لیست تمام عوارض ثبت‌شده بر روی ملکتان را مشاهده کنید.
سبز و پایدار باشید.

حسین فراهانی

سلام .اگر امکانش هست ممنون میشم نمونه نامه درخواست تقسیط عوارض پسماند رو بذارید

پشتیبانی قبضینو

درود بر شما
حتما درخواست شما را پیگیری کرده و در اولین فرصت به‌روزرسانی صفحه را انجام می‌دهیم. با این حال برای راهنمایی بیشتر به این نکات توجه کنید:
– در نامه‌ای که می‌نویسید از همان ابتدا به دوره، سال، نام فرد یا سازمان درخواست‌کننده، کد یا شناسه ملی آن، مبلغ کل عوارض اشاره کنید.
-نامه کاملا به سبک اداری نوشته‌شود که می‌توانید نمونه آن‌ها را در سرچ خود مشاهده کنید.
-متن نامه کوتاه و خلاصه باشد.
پایدار و برقرار باشید.

Mahdi Torabi

ایاماکه ساکن شهرستان تبریزهستیم هم میتوانیم عوارض نوسازی خانه مسکونی خودراازطریق قبضینوپرداخت کنیم

پشتیبانی قبضینو

درود جناب ترابی
متاسفانه خیر؛ درحال حاضر خدمات پرداخت عوارض شهرداری قبضینو مربوط به املاک ثبت شده در شهر تهران بوده و فعلا امکان پرداخت برای ساکنین شهرستان‌ها فراهم نشده است.
برقرار باشید.

داریوش بحری

برنامه کامل م مهندسی شده وکارامد ممنون

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز
ممنون از توجهی که به برنامه داشتید.
برقرار باشید و سبز

نادرگودرزی وشریک

آیا امکان پرداخت قسطی عوارض وجوددارد؟

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز؛
بله؛ شما می‌توانید مبلغ عوارضی نوسازی و خدمات مدیریت پسماند مسکونی را به صورت موردی پرداخت کنید.

رضا یحیی زاده

0304133250004 سلام و خسته نباشید من چطوری عوارض رو پرداخت نمایم

گلنوش قدیمی

چرا عوارض امسال اینقدر زیاد محاسبه شده؟دریافت قبض عوارض و نوسازی امسال لطفا

شهره مومني

قبض كاغذي بديتم نرسيدهعوارض نوسازي و پس ماند راديده ام ولي امكان پرداختبا رمز دوم را ندارم سئوالم اينست كه قبض صادره را چگونه ميتوانم مشاهده كنم و شناسه قبض و شناسه پرداخت را داشته باشم و سپس با دستگاه ATM پرداخت را انجام دهم؟؟

احمد امین نیا

با سلام و عرض ادبپیرو گزارشات قبلی که امروز در قبضینو منعکس گردیده کد 15 رقمی ملک اینجانب 385270160002001 صحیح میباشد.

احمد امین نیا

شهرداری محترم منطقه 3 تهراناحتراما پیرو گزارش قبلی کد مالکیت 15 رقمی اینجانب بشماره 385270160002007بصورت تکراری و بنام شخص دیگری (لیلا ساری زاده) ثبت گردیده که موجب اشکال در پرداخت عوارض نوسازی اینجانب گردیده لطفا نسبت به رفع اشکال اقدام فرمائید ضمنا قبوض قبلی بنده بدون ذکر نام مالک ارسال گردیده

محمدرضاروحانی

دریافت قبوض عوارض نوسازی وپسماند

قدیرعلی نوراللهی

باسلام ببخشید من سندم قدیمی هستش و ساکن تهران هستم و حالا میخواهم که فیش نوسازی ام دریافت بکنم از سایت شهرداری ناحیه ۴ شیراز نمیدونم چیکار بکنم. و شماره پلاک ثبتی دارم هم اصلی و هم فرعی لطفا خواهشمندم راهنمایی بفرمایید که من این هم راه تا شیراز نروم

امحدرزاقی

سلام برنامه خوبه ولی چگونه عوارض ونوسازی سال معوق پرداخت شده ولی دوباره محاسبه شده چگونه پیگیری جهت کسر معوق انجام گیرد

روفینا رهبریان

سلام کد شناسایی 15 رقمی مسکونی را چگونه می توان دریافت کرد ؟

امیر مرادنژاد

میتونید از قبض های قدیمی استفاده کنید و یا از روی نقشه تهران کد ملک خودتون رو استخراج کنید.
لینک نقشه تهران : http://map.tehran.ir

سزا وزیری

باسلام بنده حدود 5 سال است که این ملک را از خانم مهسا خرمی رسما خریداری کردم و سپس در هنگام پرداخت عوارض سالیانه تغییر مالک را در یکی از دفاتر شهرداری ثبت کردم اما متاسفانه همچنان قبض مربوطه به نام مالک قبلی ارسال می شود لطفا رسیدگی نمایید

ثبت دیدگاه

سوالات متداول

شما تنها به کد شناسایی ملک برای استعلام عوارض شهرداری نیاز دارید که می‌توانید آن را از طریق نقشه‌ی قبضینو در نسخه‌ی سایت پیدا کنید. در ضمن، اگر شناسه قبض و پرداخت را داشته باشید، می‌توانید از خدمت قبض کاغذی برای پرداخت با این اطلاعات اقدام کنید.
اگر می‌خواهید ملک خود را بفروشید، باید عوارض نوسازی شهرداری تهران و شهرستان به همراه عوارض پسماند آن را با جریمه دیرکرد عوارض شهرداری پرداخت کنید تا اجازه‌ی فروش را داشته باشید. در نتیجه، زمان فروش ملک به پرداخت عوارض شهرداری آن نیاز دارید؛ اما، بهتر است که آن را به‌صورت سالیانه پرداخت کنید تا مشمول جریمه‌های آن نشوید.
پرداخت عوارض شهرداری خانه و سایر املاک بر عهده مالک رسمی آن است؛ اما، گاهی در اجاره‌نامه قید می‌شود که پرداخت عوارض شهرداری بر عهده‌ی مستأجر است. در نتیجه، اگر می‌خواهید به‌طور دقیق بدانید که پرداخت عوارض نوسازی و پرداخت پسماند شهرداری بر عهده شماست یا خیر، اجاره‌نامه را بررسی کنید.
اگر به عوارض نوسازی و پسماند اعتراض دارید، باید اعتراض خود را در شهرداری منطقه‌ای که ملک در آن قرار دارد، ثبت کنید تا کمیسیون ۷۷ برای آن تشکیل شود. کمیسیون ۷۷ متشکل از نمایندگان وزارت کشور، دادگستری و شورای شهر است که باید در مورد اعتراض شما رأی صادر کنند. هنگامی که رأی کمیسیون ۷۷ صادر شود، غیرقابل تغییر است.
بله، شما برای پرداخت عوارض شهرداری از قبضینو به شناسه قبض و پرداخت نیاز ندارید؛ کافیست، کد ملک را داشته باشید تا سریع و ساده پرداخت عوارض نوسازی و پسماند را انجام دهید.
جهت آگاهی از کد شناسایی 15 رقمی ملک مسکونی یا کد شناسایی 12 رقمی ملک غیرمسکونی می‌توانید از روش‌های متفاوتی استفاده کنید؛ اما، اگر می‌خواهید با قبضینو پرداخت عوارض شهرداری را انجام دهید، نقشه قبضینو برای پیدا کردن کد شناسایی ملک در اختیار شماست.
بله، شما می‌توانید، پس از پرداخت عوارض شهرداری از قبضینو، مفاصا حساب را از بخش سوابق پرداخت دریافت کنید. در حقیقت، شما برای پیگیری مفاصا حساب از قبضینو، نیاز به ورود شناسه قبض و پرداخت ندارید.
به‌روزرسانی سیستم شهرداری زمان‌بر است؛ بنابراین، ممکن است که مفاصا حساب با تأخیر صادر شود. لازم به یادآوری است که فیش پرداخت عوارض شما در بخش سوابق موجود است که نشان‌دهنده‌ی موفق یا ناموفق بودن پرداخت شماست؛ بنابراین، اگر پرداخت مشکلی نداشته است، مفاصا حساب صادر خواهد شد.
شما باید برای اصلاح اطلاعات ملک اشتباه در قبض عوارض ملک به اداره درآمد شهرداری منطقه‌‌تان مراجعه کنید. فقط حواستان باشد که مدارک مورد نیاز برای اثبات درج اطلاعات اشتباه مانند سند ملک تجاری یا غیرتجاری را همراه داشته باشید.
در این موقعیت مکانی،‌ دریافت جزئیات املاک امکان‌پذیر نیست. لطفا موقعیتی نزدیک به مکان ملک خود را انتخاب کنید.
آدرس انتخاب شده: خیابان ستارخان،‌خیابان خسرو جنوبی، بن بست بیست و نهم غربی پلاک ۶
توجه داشته باشید که کد پستی نمایش داده شده ممکن است صحیح نباشد. لطفا با در نظر گرفتن طبقه، جهت و متراژ، ملک درست را انتخاب کنید.
آدرس انتخاب شده: خیابان ستارخان،‌خیابان خسرو جنوبی، بن بست بیست و نهم غربی پلاک ۶
تایید اطلاعات ملک
تست تست 2
در حال اجرا در حال اجرا در حال دریافت نتیجه هستیم.
از همراهی شما سپاسگزاریم.
قبضینو
کاربر مهمان
ورود | ثبت‌نام

نسخه مخصوص شرکت‌ها دریافت API
کیف پول (خدمات پلیس و تسویه آنی) مدیریت دستگاه‌های فعال پیگیری قبوض قبض کاغذی پشتیبانی وبلاگ درباره ما
درآمدزایی از قبضینو اطلاع‌رسانی صدور قبوض
اطلاعات حساب کاربری