استعلام و پرداخت عوارض آزادراهی

ایران
پلاک را از سمت چپ وارد نمایید.
شناسه قبض و شناسه پرداخت دارم! پرداخت با قبض کاغذی
استعلام و پرداخت عوارض آزادراهی

پرداخت عوارض آزادراهی

اگر اهل سفر باشید حتما تا به حال از عوارضی‌ها عبور کرده‌اید. پس از عبور از عوارضی لازم است هزینه آن را پرداخت کنید و فراموش کردن آن جریمه شدن را به دنبال دارد. جریمه‌ای که به تازگی پس از اتمام مهلت پرداخت عوارض آزادراه به صورت پلکانی محاسبه می‌شود. اما بهترین راه برای پرداخت عوارض آزادراهی چیست؟ چگونه می‌توانید بدون معطلی از آزادراه‌ها عبور کنید و نگران جریمه شدن نباشید؟ با تماشای این ویدئو می‌توانید پاسخ همه این سوالات را پیدا کنید!

چگونه عوارض آزادراهی را پرداخت کنیم؟

پرداخت الکترونیک عوارض آزادراهی در بسیاری از آزادراه‌ها در حال اجرا است. شما می‌توانید بدون توقف در صف‌‌های طولانی، با خیالی راحت از آزادراه‌ها عبور کنید و به راحتی از طریق سامانه قبضینو،‌ عوارض آزادراهی را استعلام و پرداخت کنید.

استعلام عوارض آزادراهی با جزئیات به‌روز

جزئیات عوارض مربوط به پلاک خودرو به صورت به‌روز در قبضینو نمایش داده می‌شود. برای مشاهده جزئیات عوارض آزادراهی می‌توانید از طریق همین صفحه اقدام کنید و در هر زمان به مبالغ عوارضی خودرو خود دسترسی داشته باشید و آن را به صورت تجمیعی پرداخت کنید.

تسویه سریع عوارض آزادراه

با توجه به محدود بودن مهلت پرداخت عوارض آزادراهی، تسویه سریع آن اهمیت زیادی دارد. سامانه قبضینو، بلافاصله پس از پرداخت، عوارض آزادراهی خودروی شما را تسویه می‌کند.

ذخیره رسید پرداخت عوارضی بزرگراه

بعد از پرداخت عوارضی خودرو، می‌توانید رسید پرداخت عوارض را از بخش سوابق مشاهده و دانلود کنید. هم‌چنین امکان دسترسی به کد پیگیری نیز از همین بخش وجود دارد.

سوالات متداول

قبض عوارض آزادراهی برای من پیامک نشده؛ چگونه باید عوارض آزادراهی را پرداخت کنم؟
اگر پیامک عوارضی آزادراهی برای شماره موبایل‌تان ارسال نشده است؛ می‌توانید به صورت آنلاین با دسترسی به شماره پلاک خودرو، عوارض آزادراهی خودرو خود را مشاهده کنید و به آخرین و به‌روزترین اطلاعات مربوط به هر آزادراه دسترسی پیدا کنید.
مهلت پرداخت عوارض آزادراهی چقدر است؟
شما ۱۵ روز فرصت دارید تا عوارض آزادراهی خودروی خود را پرداخت کنید. اگر این مهلت زمان پرداخت بگذرد، باید علاوه بر پرداخت بدهی، جریمه دیرکرد عوارضی خودرویتان را نیز پرداخت کنید.
آیا پرداخت عوارض آزادراهی برای خرید بیمه شخص ثالث اجباری است؟
بله؛ از ۱۷ تیر ۱۴۰۲ بیمه‌نامه شخص ثالث خودروها در صورت تسویه بدهی عوارض آزادراهی صادر می‌شود. بهتر است به موقع نسبت به پرداخت عوارض آزادراهی وسیله نقلیه خود را پرداخت کنید تا به هنگام تمدید بیمه‌نامه با مشکلی رو‌به‌رو نشوید.
آیا پرداخت عوارض آزادراهی برای تعویض پلاک لازم است؟
بله؛ یکی دیگر از موقعیت‌هایی که لازم است عوارض آزادراهی خودروی خود را کامل تسویه کنید در زمان تعویض پلاک است. در صورت عدم پرداخت عوارض، تعویض پلاک انجام نخواهد شد.
از آزادراه عبور کردم؛ چه‌قدر طول می‌کشد تا مبلغ عوارضی به من نمایش داده شود؟
به محض به‌روزرسانی سامانه الکترونیکی پرداخت عوارض آزادراهی، نتیجه به‌روز عوارض آزادراهی قابل مشاهده است. شما می‌توانید بعد از مشاهده مبلغ و جزئیات در صورت تمایل نسبت به پرداخت بدهی خود اقدام کنید.
آیا برای پرداخت عوارضی محدودیت دارم؟
خیر؛ شما می‌توانید بدون محدودیت عوارض آزادراهی خود را با پرداخت کنید. تفاوتی ندارد مبلغ عوارضی شما ۵۰۰۰ تومان است یا مبلغ بالاتری برای پرداخت دارید.
عوارض آزادراهی را پرداخت کردم؛ چگونه مطمئن شوم که تسویه شده است؟
اگر عوارض آزادراهی خود را با قبضینو پرداخت کرده باشید، بعد از پرداخت می‌توانید از بخش سوابق، رسید پرداخت خود را مشاهده کنید. در غیر این صورت با استعلام مجدد عوارض آزادراه خودرو می‌توانید متوجه شوید که عوارضی خودروتان به صورت کامل تسویه شده یا هنوز به شما نمایش داده می‌شود.
جریمه عدم پرداخت عوارض آزادراهی چقدر است؟
تا مدتی قبل مبلغ جریمه عدم پرداخت عوارض آزادراهی خودروهای سواری ۴۲ هزار تومان بوده است؛ اما از اول مرداد سال ۱۴۰۲ این هزینه بعد از گذشت ۱۵ روز به صورت پلکانی افزایش پیدا خواهد کرد. این جریمه قابلیت افزایش پلکانی، با سود ماهانه ۳ تا ۳.۵ درصد را نیز دارد.
چگونه جریمه عوارض آزادراهی را پرداخت کنم؟
اگر مهلت پرداخت عوارض آزادراهی خودرو گذشته و جریمه شدید، لازم است بدانید که جریمه عدم پرداخت عوارضی به عنوان خلافی دوربین در سامانه پلیس ثبت می‌شود و می‌توانید با استعلام خلافی خودرو، جرایم ثبت‌شده را با جزئیات مشاهده و پرداخت کنید.
آیا می‌توانم عوارض آزادراهی را به صورت قسطی پرداخت کنم؟
خیر؛ متاسفانه امکان پرداخت قسطی عوارض آزادراه وجود ندارد. شما می‌توانید کلیه عوارض ثبت شده برای خودروی خود را به صورت یک‌جا از طریق قبضینو پرداخت کنید.
آیا عوارض آزادراهی برای زائرین اربعین رایگان است؟
بله؛ زائران اربعین که با خودرو شخصی به شهرهای مرزی سفر می‌کنند، می‌توانند پلاک خودرو را در سامانه سماح ثبت کنند و از پرداخت عوارض آزادراهی در ایام اربعین معاف شوند.

سرویس‌های قبضینو

اخبار و مقالات مرتبط

پرداخت عوارض آزادراه تهران شمال در سال ۱۴۰۱

تنفس در هوای تمیز، تماشای طبیعت و دریا باعث شده تا بیشتر افراد به خصوص تهرانی‌ها آخر هفته یا در روزهای تعطیل سال، راهی شهرهای شمالی شوند. تا چند وقت پیش ترافیک‌های سنگین و رانندگی در پشت خودروهای نیمه‌سنگین باعث شده بود تا اغلب رانندگان تمام مسیر راه را در ترافیک سپری کنند.

روش‌های پرداخت الکترونیک عوارض آزادراهی بدون توقف در کشور

بسیاری از ما تجربه ماندن در ترافیک بخاطر پرداخت عوارض آزدراهی را داریم. اتفاقی که حتما بسیاری از ما را در مسیر سفرمان کلافه و عصبی می‌کند. پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراهی راهکاری است که از دل همین نیاز برخاسته و حالا مدتی است که روند پرداخت عوارض را برای بسیاری از ما آسان‌تر کرده‌است. از ۲۸ اسفندماه ۱۳۹۷ فرآیند پرداخت عوارض آزادراهی تعدادی از آزادراه‌ها به‌صورت الکترونیکی قابل پرداخت شد.

پرداخت عوارض آزادراهی تهران کرج – تعرفه جریمه عوارض آزادراهی کرج تهران

روزانه افراد زیادی برای کار و زندگی از کرج راهی تهران می‌شوند. از طرفی این بزرگراه تا جاده چالوس ادامه دارد؛ همین عامل باعث شده‌اند تا ترافیک زیادی در این مسیر به چشم بخورد. برای کاهش ترافیک و مشکلات این چنینی، احداث آزادراه تهران کرج در برنامه قرار گرفت. حدود ۱۰ سال طول کشید تا این آزادراه به بهر‌ه‌برداری برسد.

ثبت دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم قبضینو در وب سایت منتشر خواهد شد.

نام و نام خانوادگی وارد نشده است.
شماره موبایل به درستی وارد نشده است.
دیدگاه وارد نشده است.
BBC

تهران

مهدی ندرلو

عوارض ازادراه

سوسن پورعلی

قبض آزاد راه

جلال تاجیک

بزرگراه

رعنا غلامزاده خوئی

در تاریخ ۲۵ تیر عوارض بزرگراهی پلاک ۴۱ق۶۴۳ایران۹۹ پرداخت گردیده ولی مجددا پیامک پرداخت ارسال شده است تقاضای رسیدگی دارم سپاس

Mahmood Kasaei

ممنونم

Omid

ماشین من سال ۹۹ پلاک شدهولی تو سال ۹۷ و ۹۸ براش عوارض آزادراه ثبت شدهیکی هم تو ۱۴۰۲ ثبت شده که من اصلا بیرون نرفتمچه مملکتیه🤷🏻‍♂️

سارا واعظی

سلام دوست عزیز؛ برای اعتراض به عوارض آزادراهی اشتباه می‌تونین با شماره ۱۵۳۱ یا سامانه آنی‌رو تماس بگیرین و پیگیری رو انجام بدین.

مرتضی کلانتری

سلام علیکم. برنامه بسیار کاربردی و حرفه اي است تشکر از شما و همه دست اندرکاران این برنامه موفق باشید

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز؛ با تشکر از همراهی شما.

محمد ایمانی

ممنونم از ارائه برنامه خوبتان

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز؛ ممنون از همراهی شما با قبضینو.

محمد رضا شهبازپور

با سلام جهت راهنمای دوستانی که اشتباهی برایشان عوارض بزرگ راهی ثبت شده را می‌توانن با شماره تلفن 1531حل کنن برای منم چند سری عوارضی که اصلا تردد نداشتم رو ثبت کرده بودن با شماره 1531 تماس گرفتم و پاک کردن امیدوارم کمکی باشه برای دوستانی که مثل بنده بودن. 🌹

فریده رضائی ميرقائد

عوارض بزرگ راهی‌

فریده رضائی میرقائد

عوارض آزاد راهی

مجتبی بوربور

سلام من اصلا آزادراه تردد نمیکنم چرا پیام عوارض آزادراه برام میاد لطفا کنسلی بزنید برام

سارا واعظی

سلام دوست عزیز؛ برای اعتراض به عوارض آزادراهی اشتباه می‌تونین با شماره ۱۵۳۱ تماس بگیرین و پیگیری رو انجام بدین.

Paydari.h

با سلام و خدا قوت. من ۱۴ مورد عوارض بزرگراهی از سال ۱۴۰۱ داشتم که در تاریخ ۱۹ تیر ماه ۱۴۰۲ همشو پرداخت کردم.اگر جریمه برام ثبت شده باشد آیا با تسویه که انجام دادم جریمه ها هم تسویه و پاک میشن؟؟ با تشکر

سارا واعظی

سلام دوست عزیز؛ جریمه پرداخت نکردن عوارض آزادراهی به عنوان خلافی برای خودروی شما ثبت می‌شه و لازمه که جداگانه استعلام و پرداخت جریمه عوارض آزادراهی رو هم انجام بدین.

ROOZBEH

با سلام لطفا کد های بزرگراه رو روشن کنید بدونیم کجا برای ما عوارض بزرگراهی آمده است در چه مسیری عوارض به نام پلاک مون ثبت شده است مثال : 13 یا 20 و یا 21 و …….

حمیدی

سلام برای بنده 5 عدد عوارض بزرگراهی آمده است که یک عدد آن را پرداخت کردم و یک روز آن دو بار حساب شده و در یک تاریخ هم اصلا بنده خانه بودم

احمدعاشوری

پریروزرفتم تهران ازجاده اصفهان دوباره برگشتم عوارضی هم پرداخت کردم الان هم برای رفت و برگشت جریمه آمده برام بخداگیج شدیم

محمد

چرا باید رفت برگشت چالوس تهران سه بار از بنده دریافت بشه باز هم پیامک پرداخت بیاد که پانزده روز دیگه جربمه میشوید

علی سیدیان

سلام من ۲۷ و۲۸ تیر ماه از اتوبان تبریز قزوین استفاده کردم ۲۷ رفت ۲۸ برگشت بقیه عوارض چرا ثبت شده دیگران از پلاک مخدوش استفا ده کردن برای من عوارض ثبت شده بکجا مراجعه کنم

علی بدراقی

سلام من تاالان همه عوارضی ها عوارض رادستی پرداخت کردم ولی بازخلافی عوارض میادچرا مگه ماسرگنج نشستیم

قدرت اله حق شناس

سلام، در آزادراهها چرا بااینکه عوارض دستی از رانندگان اخذ میگردد، باز برای بنده بدهکاری عوارض از همان آزادراه برایم پیامک میگردد.

محمدشعباني

عوارض ازادراهي معلولين

ملک حسین محمدی

ساکن شیرازهستم وچندسال است که ازاین شهرخارج نشدم علت چیست دراین تاریخ ثبت عوارض آزادراه شده باسپاس

Masome

سلام روزها و تاریخهایی که ثبت میشه خونه هستیم و ماشین توی خونس چجوری عوارض ثبت میشه؟؟؟؟ و روزهای دیگه داخل شهر برای چی عوارض میگیرید؟میزنید عوارض آزادراهی داخل شهر هم آزادراهه؟؟؟

پشتیبانی قبضینو

مراحل اعتراض به عوارض آزادراهی رو مطالعه کنید.

علی ستاری

سلام:بنده سال قبل خارج از کشور بودم (سال ۱۴۰۰)وخودرو من مطمئن هستم کاملا خوابیده بود چون سوییچ خودرو بنده پیش خودم بود ولی برای بنده دو دفعه وهردفعه دوبار با یک دقیقه تفاوت عوارض جاده ای ثبت شده . باتشکر

حسین جعفری

سلام مندر تاریخ ۱۴ اسفند۱۴۰۰ خودرو خود را را در یکی از مراکز تعویض پلاک تعویض پلاک کردم که یک پلاک دست دوم به من دادند . بعدا از طریق قبضینو که استعلام کردم متوجه شدم حدود ۳۰ هزار تومان بدهی از قبل از ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ دارد. لطفا راهنمایی کنید. ضمنا در مرکز تعویض پلاک در همان تاریخ که پلاک دادند اعتراض نسبت به دست دوم بودن پلاک کردم ولی پاسخ ندادند.

عباس پایور

باسلام قراربود دوربین های بزرگراه ۱۰برداشته شود چرا اینکار انجام نشد ما راننده های تاکسی اینترنتی روزانه چندبار از آنجا عبور میکنیم وعوارضمان به روزی پنج هزارتومن هم میرسد و ماهیانه صدوپنجاه تا دویست تومن میشود این دور از انصاف نیست؟

جهانگیر کبیری

سلام .برای ماشین من در روزی که در پارکینگ بوده عوارض امده است،مشکل این نیست، بلکه مبلغ ۳۷۸ تومان صادر شده و مبالغ زیر هزارتومان را نتوانستم پرداخت کنم،۰ه باید کرد، چون جریمه اش سنگین است،خیلی ممنون از برزسی و پاسخ شما

نادر محسنی نسب

آیا جانبازان مشمول معافیت آزادراه هستند یا خیر؟

Reza Farahan

اپليكيشن بسيار خوب وكمك كننده ميباشد

متخصص!!!

بنده نزدیک 1.5سال وشاید هم بیشتر دردوران کرونا با ماشین خودم از شهر خارج نشده ام ولی باکمال تعجب(امروز از روی کنجکاوی شماره ماشین خودم را وارد پرداخت عوارض بزرگراهی نمودم) که 24مورد برای بنده عوارض عبور از بزرگراه ثبت شده!!!!!!!!!این یعنی چی!!!!

شاهین رسوایان

با سلام این پلاک بنده ۷ سال هست ب روی پاترول مشکی رنگ ب سرقت رفته.چگونه میتونم مسیر این عوارض رو ک از کجا رد شده بدونم

آیت مرسلی

عالی بود خیلی عالی … خدا قوت

سید حمید سلطانیان

دریافت شناسه پرداخت برای عوارض ازادراه

jalil haghighi

خلافی وعوارض اتوبان

دانلود قبضینو

اپلیکیشن قبضینو يک نرم‌افزار بسيار کاربردی و رايگان است که با استفاده از آن امکان پرداخت همه قبوض به روشی متفاوت و آسانتر از هميشه بدون نیاز به قبض کاغذی و شناسه پرداخت در اختيار شماست. سوابق استعلام و پرداختی برای همیشه در قبضینو قابل دسترس است قبضینو شما را از صدور قبض‌های جدید مطلع خواهد کرد.

پرداخت الکترونیک عوارض آزادراهی با سامانه قبضینو

تا چندی پیش تردد از آزادراه‌ها بدون پرداخت عوارضی غیر ممکن بود؛ سامانه قبضینو امکان استعلام آنلاین عوارض آزادراهی و پرداخت آن را فراهم کرده است تا کلیه کاربران بتوانند برای صرفه‌جویی در مصرف سوخت بدون توقف در مسیر از ایستگاه‌های عوارضی عبور کنند و در نهایت در فرصت مناسب نسبت به پرداخت عوارضی اقدام کنند.

وه پرداخت عوارض الکترونیکی آزادراه‌ها در قبضینو ساده است. تنها کافیست برای استعلام عوارض شماره پلاک خودرو خود را وارد کنید. سپس می‌توانید جزئیات کامل عوارضی را مشاهده و مبلغ آن را بدون نگرانی بابت جریمه دیرکرد، در کوتاه‌ترین زمان پرداخت و تسویه کنید.

مزیت‌های پرداخت الکترونیک عوارض آزادراهی چیست؟

با استفاده از این سامانه جامع، از هر اپلیکیشن پرداخت عوارض آزادراه دیگری بی‌نیاز می‌شوید و می‌توانید از مزایای زیر نیز بهره‌مند شوید.

عوارض کدام آزادراه‌ها را می‌توان الکترونیک پرداخت کرد؟

در حال حاضر ۱۴ آزادراه از مجموع ۲۸ آزادراه کشور قابلیت پرداخت الکترونیک را دارند. بنابراین نیازی نیست برای پرداخت عوارضی در صف‌های طولانی منتظر بمانید. حالا می‌توانید سفری بدون دغدغه و راحت را تجربه کنید و از امکان پرداخت الکترونیک بهره‌مند شوید.

نام آزادراه
کنارگذر شرق اصفهان (شرق اصفهان) تهران -قم
تهران - پردیس کرج - قزوین
تبریز - سهند قزوین - زنجان
باغچه مشهد تهران – ساوه
قزوین - رشت ارومیه -تبریز (قطعه ۴)
قم - کاشان شهید رجایی (ایسین) - بندرعباس
کاشان – نطنز – اصفهان همت - کرج

مهلت پرداخت عوارض آزادراهی چقدر است؟

مهلت پرداخت عوارض آزادراهی ۱۵ روز پس از عبور از عوارضی است. تا ۲۴ ساعت پس از عبور از عوارضی، پیامک اطلاع‌رسانی برای شما ارسال می‌شود. پس از ۴۸ ساعت نیز یک پیامک یادآوری دیگر برای شما ارسال می‌شود. شما تا ۱۵ روز فرصت دارید تا با استفاده از روش‌های آنلاین، عوارض آزادراهی وسیله نقلیه خود را بدون جریمه تسویه کنید.

جدول نرخ عوارض آزادراه‌ها ۱۴۰۲

در جدول زیر می‌توانید نرخ عوارض آزادراه‌ها در سال ۱۴۰۲ را مشاهده کنید. هر مبلغ تنها برای یک بار رفت یا یک بار برگشت در مسیرهای مذکور است؛ بنابراین، نرخ رفت و برگشت دوبرابرِ مبالغ نوشته شده است.

نام‌آزادراه نام‌قطعه (پیمایش) نوع‌مسیر نرخ عوارض (ریال)
سواری وانت مینی‌بوس کامیونت اتوبوس کامیون کامیون‌ ۲محور کامیون‌ ۳محور
تهران-قم - رفت ۱۲,۰۰۰ ۱۲,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰ ۳۶,۰۰۰ ۳۶,۰۰۰ ۳۶,۰۰۰ ۴۸,۰۰۰
تهران-قم - برگشت ۱۲,۰۰۰ ۱۲,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰ ۳۶,۰۰۰ ۳۶,۰۰۰ ۳۶,۰۰۰ ۴۸,۰۰۰
کرج-قروین نیک‌کالا رفت ۴,۰۰۰ ۴,۰۰۰ ۸,۰۰۰ ۸,۰۰۰ ۱۲,۰۰۰ ۱۲,۰۰۰ ۱۲,۰۰۰ ۱۶,۰۰۰
کرج-قروین نیک‌کالا رفت ۴,۰۰۰ ۴,۰۰۰ ۸,۰۰۰ ۸,۰۰۰ ۱۲,۰۰۰ ۱۲,۰۰۰ ۱۲,۰۰۰ ۱۶,۰۰۰
کرج-قروین آبیک برگشت ۴,۰۰۰ ۴,۰۰۰ ۸,۰۰۰ ۸,۰۰۰ ۱۲,۰۰۰ ۱۲,۰۰۰ ۱۲,۰۰۰ ۱۶,۰۰۰
کرج-قروین آبیک برگشت ۴,۰۰۰ ۴,۰۰۰ ۸,۰۰۰ ۸,۰۰۰ ۱۲,۰۰۰ ۱۲,۰۰۰ ۱۲,۰۰۰ ۱۶,۰۰۰
کرج-قروین محمدیه برگشت ۴,۰۰۰ ۴,۰۰۰ ۸,۰۰۰ ۸,۰۰۰ ۱۲,۰۰۰ ۱۲,۰۰۰ ۱۲,۰۰۰ ۱۶,۰۰۰
کرج-قروین محمدیه برگشت ۴,۰۰۰ ۴,۰۰۰ ۸,۰۰۰ ۸,۰۰۰ ۱۲,۰۰۰ ۱۲,۰۰۰ ۱۲,۰۰۰ ۱۶,۰۰۰
قزوین - زنجان کنارگذر قزوین برگشت ۲۲,۰۰۰ ۲۷,۵۰۰ ۲۷,۵۰۰ ۲۷,۵۰۰ ۳۳,۰۰۰ ۳۳,۰۰۰ ۳۳,۰۰۰ ۳۳,۰۰۰
قزوین - زنجان کنارگذر قزوین برگشت ۲۲,۰۰۰ ۲۷,۵۰۰ ۲۷,۵۰۰ ۲۷,۵۰۰ ۳۳,۰۰۰ ۳۳,۰۰۰ ۳۳,۰۰۰ ۳۳,۰۰۰
قزوین - زنجان قزوین (سلطان آباد)-زنجان رفت ۳۸,۵۰۰ ۶۶,۰۰۰ ۶۶,۰۰۰ ۹۳,۵۰۰ ۹۹,۰۰۰ ۹۹,۰۰۰ ۹۹,۰۰۰ ۱۶۵,۰۰۰
قزوین - زنجان قزوین (سلطان آباد)-زنجان برگشت ۳۸,۵۰۰ ۶۶,۰۰۰ ۶۶,۰۰۰ ۹۳,۵۰۰ ۹۹,۰۰۰ ۹۹,۰۰۰ ۹۹,۰۰۰ ۱۶۵,۰۰۰
قزوین - زنجان تاکستان-زنجان رفت ۲۷,۵۰۰ ۵۵,۰۰۰ ۵۵,۰۰۰ ۷۱,۵۰۰ ۷۷,۰۰۰ ۷۷,۰۰۰ ۷۷,۰۰۰ ۱۱۰,۰۰۰
قزوین - زنجان زنجان - تاکستان برگشت ۲۷,۵۰۰ ۵۵,۰۰۰ ۵۵,۰۰۰ ۷۱,۵۰۰ ۷۷,۰۰۰ ۷۷,۰۰۰ ۷۷,۰۰۰ ۱۱۰,۰۰۰
قزوین - زنجان قزوین - ابهر و خرم دره رفت ۲۷,۵۰۰ ۳۸,۵۰۰ ۳۸,۵۰۰ ۵۵,۰۰۰ ۵۵,۰۰۰ ۵۵,۰۰۰ ۵۵,۰۰۰ ۸۲,۵۰۰
قزوین - زنجان ابهر و خرم دره-قزوین رفت ۲۷,۵۰۰ ۳۸,۵۰۰ ۳۸,۵۰۰ ۵۵,۰۰۰ ۵۵,۰۰۰ ۵۵,۰۰۰ ۵۵,۰۰۰ ۸۲,۵۰۰
قزوین - زنجان ابهر و خرم دره-زنجان رفت ۲۷,۵۰۰ ۳۸,۵۰۰ ۳۸,۵۰۰ ۵۵,۰۰۰ ۵۵,۰۰۰ ۵۵,۰۰۰ ۵۵,۰۰۰ ۸۲,۵۰۰
قزوین - زنجان زنجان-ابهر و خرم دره برگشت ۲۷,۵۰۰ ۳۸,۵۰۰ ۳۸,۵۰۰ ۵۵,۰۰۰ ۵۵,۰۰۰ ۵۵,۰۰۰ ۵۵,۰۰۰ ۸۲,۵۰۰
قزوین - زنجان تاکستان-ابهر و خرم دره رفت ۱۶,۵۰۰ ۲۷,۵۰۰ ۲۷,۵۰۰ ۳۳,۰۰۰ ۳۳,۰۰۰ ۳۳,۰۰۰ ۳۳,۰۰۰ ۴۴,۰۰۰
قزوین - زنجان ابهر و خرم دره-تاکستان برگشت ۱۶,۵۰۰ ۲۷,۵۰۰ ۲۷,۵۰۰ ۳۳,۰۰۰ ۳۳,۰۰۰ ۳۳,۰۰۰ ۳۳,۰۰۰ ۴۴,۰۰۰
قزوین - زنجان قزوین-تاکستان رفت ۱۶,۵۰۰ ۲۷,۵۰۰ ۲۷,۵۰۰ ۳۳,۰۰۰ ۳۳,۰۰۰ ۳۳,۰۰۰ ۳۳,۰۰۰ ۴۴,۰۰۰
قزوین - زنجان تاکستان-قزوین برگشت ۱۶,۵۰۰ ۲۷,۵۰۰ ۲۷,۵۰۰ ۳۳,۰۰۰ ۳۳,۰۰۰ ۳۳,۰۰۰ ۳۳,۰۰۰ ۴۴,۰۰۰
تهران - ساوه قطعه تهران - رباط‌کریم رفت ۲۲,۰۰۰ ۳۳,۰۰۰ ۳۳,۰۰۰ ۳۸,۵۰۰ ۴۹,۵۰۰ ۴۹,۵۰۰ ۴۹,۵۰۰ ۷۱,۵۰۰
تهران - ساوه قطعه تهران - رباط‌کریم برگشت ۲۲,۰۰۰ ۳۳,۰۰۰ ۳۳,۰۰۰ ۳۸,۵۰۰ ۴۹,۵۰۰ ۴۹,۵۰۰ ۴۹,۵۰۰ ۷۱,۵۰۰
تهران - ساوه قطعه تهران - رباط‌کریم رفت ۲۲,۰۰۰ ۳۳,۰۰۰ ۳۳,۰۰۰ ۳۸,۵۰۰ ۴۹,۵۰۰ ۴۹,۵۰۰ ۴۹,۵۰۰ ۷۱,۵۰۰
تهران - ساوه قطعه تهران - رباط‌کریم برگشت ۲۲,۰۰۰ ۳۳,۰۰۰ ۳۳,۰۰۰ ۳۸,۵۰۰ ۴۹,۵۰۰ ۴۹,۵۰۰ ۴۹,۵۰۰ ۷۱,۵۰۰
ارومیه - تبریز (قطعه ۴) ارومیه - تبریز (قطعه ۴) رفت ۸۵,۰۰۰ ۸۵,۰۰۰ ۹۵,۰۰۰ ۱۶۵,۰۰۰ ۲۰۰,۰۰۰ ۲۰۰,۰۰۰ ۲۰۰,۰۰۰ ۳۰۰,۰۰۰
ارومیه - تبریز (قطعه ۴) ارومیه - تبریز (قطعه ۴) برگشت ۸۵,۰۰۰ ۸۵,۰۰۰ ۹۵,۰۰۰ ۱۶۵,۰۰۰ ۲۰۰,۰۰۰ ۲۰۰,۰۰۰ ۲۰۰,۰۰۰ ۳۰۰,۰۰۰
شهید رجایی (ایسین) - بندرعباس - رفت ۱۲,۰۰۰ ۱۲,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰ ۳۶,۰۰۰ ۳۶,۰۰۰ ۳۶,۰۰۰ ۴۸,۰۰۰
شهید رجایی (ایسین) - بندرعباس - برگشت ۱۲,۰۰۰ ۱۲,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰ ۳۶,۰۰۰ ۳۶,۰۰۰ ۳۶,۰۰۰ ۴۸,۰۰۰
همت - کرج گرمدره رفت ۷۵,۰۰۰ - ۷۵,۰۰۰ - ۱۰۰,۰۰۰ - - -
همت - کرج گرمدره برگشت ۴۰,۰۰۰ - ۴۰,۰۰۰ - ۵۰,۰۰۰ - - -
همت - کرج همت - ۴۰,۰۰۰ - ۴۰,۰۰۰ - ۵۰,۰۰۰ - - -
کاشان - نطنز - اصفهان کاشان - نطنز رفت ۵۰,۰۰۰ ۶۵,۰۰۰ ۵۰,۰۰۰ ۶۵,۰۰۰ ۷۵,۰۰۰ ۷۵,۰۰۰ ۷۵,۰۰۰ ۱۰۰,۰۰۰
کاشان - نطنز - اصفهان کاشان - نطنز برگشت ۵۰,۰۰۰ ۶۵,۰۰۰ ۵۰,۰۰۰ ۶۵,۰۰۰ ۷۵,۰۰۰ ۷۵,۰۰۰ ۷۵,۰۰۰ ۱۰۰,۰۰۰
کاشان - نطنز - اصفهان کاشان - نطنز رفت ۶۵,۰۰۰ ۶۵,۰۰۰ ۵۰,۰۰۰ ۶۵,۰۰۰ ۷۵,۰۰۰ ۷۵,۰۰۰ ۷۵,۰۰۰ ۱۰۰,۰۰۰
کاشان - نطنز - اصفهان کاشان - نطنز برگشت ۶۵,۰۰۰ ۶۵,۰۰۰ ۵۰,۰۰۰ ۶۵,۰۰۰ ۷۵,۰۰۰ ۷۵,۰۰۰ ۷۵,۰۰۰ ۱۰۰,۰۰۰
کنارگذر شرق اصفهان (شرق سپاهان قطعه ۱ رفت ۱۵۰,۰۰۰ ۱۹۰,۰۰۰ ۱۷۵,۰۰۰ ۲۲۵,۰۰۰ ۲۰۰,۰۰۰ ۲۵۰,۰۰۰ ۲۵۰,۰۰۰ ۲۵۰,۰۰۰
کنارگذر شرق اصفهان (شرق سپاهان قطعه ۱ برگشت ۱۵۰,۰۰۰ ۱۹۰,۰۰۰ ۱۷۵,۰۰۰ ۲۲۵,۰۰۰ ۲۰۰,۰۰۰ ۲۵۰,۰۰۰ ۲۵۰,۰۰۰ ۲۵۰,۰۰۰
پردیس - رفت ۷۵,۰۰۰ ۹۰,۰۰۰ ۷۵,۰۰۰ ۱۴۰,۰۰۰ ۱۴۰,۰۰۰ ۱۴۰,۰۰۰ ۱۴۰,۰۰۰ ۱۶۵,۰۰۰
پردیس - برگشت ۷۵,۰۰۰ ۹۰,۰۰۰ ۷۵,۰۰۰ ۱۴۰,۰۰۰ ۱۴۰,۰۰۰ ۱۴۰,۰۰۰ ۱۴۰,۰۰۰ ۱۶۵,۰۰۰
تبریز - سهند - رفت ۴۰,۰۰۰ ۵۰,۰۰۰ ۵۰,۰۰۰ ۶۵,۰۰۰ ۶۵,۰۰۰ ۷۵,۰۰۰ ۷۵,۰۰۰ ۱۰۰,۰۰۰
تبریز - سهند - برگشت ۴۰,۰۰۰ ۵۰,۰۰۰ ۵۰,۰۰۰ ۶۵,۰۰۰ ۶۵,۰۰۰ ۷۵,۰۰۰ ۷۵,۰۰۰ ۱۰۰,۰۰۰
باغچه مشهد - رفت ۴۰,۰۰۰ ۴۰,۰۰۰ ۴۰,۰۰۰ ۴۰,۰۰۰ ۵۰,۰۰۰ ۵۰,۰۰۰ ۵۰,۰۰۰ ۶۰,۰۰۰
باغچه مشهد - برگشت ۴۰,۰۰۰ ۴۰,۰۰۰ ۴۰,۰۰۰ ۴۰,۰۰۰ ۵۰,۰۰۰ ۵۰,۰۰۰ ۵۰,۰۰۰ ۶۰,۰۰۰
باغچه مشهد باغچه مشهد - ۵۰,۰۰۰ ۵۰,۰۰۰ ۵۰,۰۰۰ ۵۰,۰۰۰ ۶۵,۰۰۰ ۶۵,۰۰۰ ۷۵,۰۰۰ ۷۵,۰۰۰
باغچه مشهد آنتن سنگ بست (فریمان) - ۲۵,۰۰۰ ۲۵,۰۰۰ ۲۵,۰۰۰ ۲۵,۰۰۰ ۴۰,۰۰۰ ۴۰,۰۰۰ ۴۰,۰۰۰ ۴۰,۰۰۰
قم - کاشان (امیرکبیر) - رفت ۶۵,۰۰۰ ۷۵,۰۰۰ ۶۵,۰۰۰ ۷۵,۰۰۰ ۷۵,۰۰۰ - ۹۰,۰۰۰ ۹۰,۰۰۰
قم - کاشان (امیرکبیر) - برگشت ۶۵,۰۰۰ ۷۵,۰۰۰ ۶۵,۰۰۰ ۷۵,۰۰۰ ۷۵,۰۰۰ - ۹۰,۰۰۰ ۹۰,۰۰۰
قزوین - رشت قزوین - رودبار - ۱۱۵,۰۰۰ ۱۵۰,۰۰۰ ۱۴۰,۰۰۰ ۱۹۰,۰۰۰ ۲۰۰,۰۰۰ - ۲۱۵,۰۰۰ ۲۴۰,۰۰۰
قزوین - رشت رستم‌آباد - امام‌زاده هاشم - ۵۰,۰۰۰ ۵۰,۰۰۰ ۶۵,۰۰۰ ۶۵,۰۰۰ ۶۵,۰۰۰ - ۶۵,۰۰۰ ۷۵,۰۰۰

نحوه پرداخت عوارض الکترونیکی آزادراه‌ ها

تا چندی پیش تنها روش پرداخت، توقف در ایستگاه‌های عوارضی بود؛ به مرور زمان برای آسان شدن فرآیند پرداخت، روش‌های آنلاین و غیر حضوری جایگزین روش‌های قبلی شدند. برای پرداخت عوارض آزادراه خودرو می‌توانید از ۶ روش زیر استفاده کنید.

نکته: پرداخت سازمانی عوارض آزادراهی قبضینو مناسب کسانی است که در شرکت و کسب‌‌وکارهای خود از تعدادی وسیله‌نقلیه برای تردد و ماموریت استفاده می‌کنند. آن‌ها می‌توانند از خدمات گروهی برای مدیریت و پرداخت عوارض آزادراهی استفاده کنند.

جریمه عوارض آزادراهی چقدر است؟

شاید برای برخی کاربران سوال باشد که آیا عدم پرداخت یا تاخیر در پرداخت عوارض آزادراهی جریمه دارد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم بله؛ در صورت عدم پرداخت عوارض آزادراهی، جریمه برای خودرو شما محاسبه خواهد شد.

جریمه عوارض آزادراهی برای خودروهای سواری، وانت و مینی‌بوس ۴۲ هزار تومان، برای اتوبوس و کامیون ۵۲ هزار تومان و برای کامیون سه‌محور و تریلی ۹۴ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

همچنین از اول مرداد سال ۱۴۰۲، مبلغ جریمه به صورت پلکانی محاسبه می‌شود. یعنی در صورت عدم پرداخت عوارض آزادراهی در مهلت ۱۵ روزه، مبلغ عوارض با سود ماهانه ۳ تا ۳.۵ درصد افزایش پیدا می‌کند.

دانلود اپلیکیشن قبضینو
دانلود قبضینو
لینک دانلود
دریافت لینک دانلود اپلیکیشن قبضینو

با نصب اپلیکیشن قبضینو، به آسانی تمامی قبوض خدماتی، جرائم رانندگی، عوارض شهرداری و عوارض آزادراه خود را با استفاده از تلفن همراه، کاملا رایگان و بدون محدودیت استعلام و پرداخت کنید.

شماره موبایل به درستی وارد نشده است.

ویرایش جزئیات
تاییدیه
در حال انتقال ...
در حال جست‌و‌جو برای جزئیات
لطفا تا دریافت پاسخ استعلام، از سمت سرویس‌دهنده، صبوری کنید.
متاسفانه امکان دریافت و نمایش جزئیات قبض شما فراهم نشد، لطفا پس از سپری شدن چند لحظه مجددا تلاش نمایید
.......... ................
درگاه پرداخت
راهنما