شما از ورژن قدیمی اینترنت اکسپلورر استفاده می‌کنید، متاسفانه سامانه قبضینو قابلیت نمایش در این نسخه از مرورگر را ندارد.

برای استفاده از سامانه قبضینو از اینترنت اکسپلورر ورژن 9 به بالاتر ویا مرورگرهای کروم ، فایرفاکس و اپرا استفاده نماییید.

وبلاگ قبضینو

خلافی استعلام خلافی خودرو – مشاهده خلافی راهور ۱۲۰، استعلام خلافی

خلافی، استعلام خلافی خودرو - مشاهده خلافی راهور 120، استعلام خلافی
نویسنده : امیر مرادنژاد

خلافی استعلام خلافی خودرو – مشاهده خلافی راهور ۱۲۰، استعلام خلافی

 


 

راه های گوناگونی برای پرداخت قبض میزان خلافی وجود دارد. اگر میخواهید استعلام خلافی آسان و دقیق و دریافت خلافی سریع و چاپ خلافی خودرو را انجام دهید کافی است در کارد بالا بارکد پشت کارت ماشین خود را واریز نماید. در ادامه  سایر روش های موجود برای استعلام ریز خلافی خودرو و میزان خلافی از طریق اینترنت  و روش های خلافی آنلاین خودرو را بیان خواهیم کرد.

 سامانه استعلام خلافی و پرداخت خلافی خودرو قبضینو

با استفاده از سامانه  پرداخت قبض قبضینو،  در هر زمان قادر به استعلام خلافی و دریافت خلافی خودرو خواهید بود.سامانه قبضینو این امکان را می‌دهد که سوابق خلافی و قبض های خود  را مشاهده نمایید. همانند سایت ناجا قبوض پرداخت شده بلافاصله تسویه می شود. قبضیو برای همه پلتفورم ها وجود دارد و با استفاده از اپلیکیشن قبضینو می توانید به راحتی تمام امورات پرداخت و استعلام خلافی  و چاپ میزان جریمه را انجام دهید. از دیگر امکانات قبضینو امکان استعلام و پرداخت تمامی قبوض شهری شامل قبض آب، برق، گاز ، تلفن ثابت و همراه اول می باشد.دانلود رایگان لیست خلافی خودرو از مزایایی این نرم افزار خلافی می باشد.

استعلام خلافی قبضینو  نیازی به شناسه خلافی (قبض) و  شناسه پرداخت ندارد و تنها با وارد کردن شماره پشت کارت ماشین می توانید ریز جرایم خود را مشاهده نمایید. پس از وارد کردن شماره ۸ رقمی لیست جرایم رانندگی شامل مبلغ، زمان جریمه شدن، آدرس مکان جریمه شدن، شناسه قبض و شناسه پرداخت آنلاین و نوع جریمه که شامل جریمه های الصاقی، تسلیمی و جریمه ثبت شده توسط دوربین می باشد برای شما نمایش داده خواهد شد. و امکان دانلود رایگان لیست خلافی خودرو نیز وجود دارد.

پس از مشاهده ریز جرایم امکان ادامه فرآیند و پرداخت قبض ها از طریق سامانه استعلام خلافی خودرو وجود دارد و یا شما می توانید با کپی کردن شناسه قبض و شناسه پرداخت نمایش داده شده توسط سیستم استعلام خلافی قبضینو ، قبض خود را به وسیله روش های مختلف پرداخت نمایید. در ادامه انواع روش های دیگر استعلام و پرداخت جریمه رانندگی به تفصیل بیان خواهد شد.

“راهور” و استعلام خلافی و پرداخت خلافی در سایت راهور ۱۲۰

  معروف ترین راهکاراستعلام خلافی خودرو آنلاین استفاده  از سایت راهور ۱۲۰  است. در سامانه  پلیس راهور استعلام خلافی  پرداخت جریمه شما بعد از ۷۲ ساعت در سامانه مرکزی پلیس راهور درج می گردد.  این سامانه مشکلات فنی زیادی دارد و در اکثر مواقع به دلیل ترافیک بالای سایت قادر به ارائه پاسخگویی  استعلام قبض خلافی  و پرداخت قبض خلافی  به کاربران نمی باشد. از دیگر امکانات سایت rahvar120.ir  استعلام طرح ترافیکی و طرح  زوج و فرد است . سایت راهور ۱۲۰ برای آی پی های خارج از کشور بسته است لذا اگر قصد استعلام خلافی خودرو از این سایت را دارید با آپی های داخل کشور و بدون VPN به سامانه پرداخت قبض خلافی مراجعه کنید. سایت راهور ۱۲۰ برای  پلتفرم های مختلف منجمله گوشی  موبایلو تبلت بهینه نمی باشد و کاربران در هنگام پراخت قبض با موبایل راحت نیستند. استعلام خلافی از سایت راهور به صورت آفلاین می باشد. این امر برای بالا بردن امنیت وبسایت راهنمایی رانندگی اتخاذ شده است. از امکانات سایت راهور دریافت شناسه قبض جریمه رانندگی است. از دیگر امکانات سایت پلیس راهور امکان پرداخت خلافی خودرو به صورت اقساط می باشد.

سایت راهور 120 - روش های استعلام خلافی خودرو با قبضینو

 خلافی خودرو و روش های استعلام خلافی خودرو : دریافت نمره منفی با اس ام اس و خلافی خودرو با پیامک 

شماره پیامک جدید ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ برای استعلام مبالغ جرایم، در نظر گرفته شده است. با توجه به اعلام مرکز اجرائیات راهور ناجا سامانه های پیامکی قبلی شامل ۳۰۰۰۵۱۵۱ و ۱۱۰۰۰۵۱۵۱ از دسترس خارج شده و مالکان خودرو از این پس برای اطلاع از میزان خلافی خود می‌بایست شماره VIN خودرو را به سامانه پیامکی جدید ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ ارسال کنند.

فرآیند استعلام میزان خلافی و ریز خلافی خودرو از سامانه پیامکی ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ :

  1.  شماره VIN خودرو (شماره ۱۷ رقمی پشت کارت خودرو که با IR شروع می‌شود) را با یک * (ستاره) به شماره ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ پیامک کنید (اول شماره VIN، بعد ستاره را وارد کنید).
  2. شماره بارکد خودرو (شماره ۸ رقمی پشت کارت خودرو که زیر بارکد است) را با یک # (مربع) و سپس یک * (ستاره) به شماره ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ پیامک کنید (اول مربع، بعد عدد هشت رقمی و در آخر ستاره را وارد کنید).

 

کارت خودرو

دریافت خلافی خودرو با استفاده از USSD

با شماره گیری #۱۱۰* میتوانید موارد زیر را استعلام نماید.

  1.  انواع استعلام
  2.  پرداخت هزینه برخی خدمات
  3. اطلاع رسانی
  4. کارت هوشمند
  5. پیگیری مدارک ارسالی

استعلام خلافی با ussd

 

چگونه خلافی خودرو را تلفنی دریافت کنیم؟

برای دریافت تلفنی خلافی خودرو و پرداخت خلافی خودرو فقط کافی است از منزل و یا محل کار خود با شماره تلفن ۸۸۲۸۸۸۸۸ تماس بگیرید و از میزان جرائم و تخلفات وسیله نقلیه خود مطلع شوید. در این روش امکان چاپ قبض وجود ندارد و شما باید اطلاعات مربوط به قبض را به طور کامل از طریق تلفن وارد نماید. استعلام خلافی با تلفن روش محبوبی نمی باشد، استفاده از اپلیکیشن های پرداخت و استعلام قبض محبوبیت بالایی دارند. چرا که برخی از این اپلیکیشن ها امکان گزارش ماهانه مقدار خلافی را دارند و با ارسال پیام کاربران را از میزان خلافی خودرو مطلع می نمایند.

برای پرداخت خلافی خودرو همواره نیاز به یک کارت عضو شتاب و رمز دوم و CVV است.

با توجه به وجود دوربین های ثبت خلافی خودرو در اکثر چهار راه ها و  بزرگ راه های کشور همواره ممکن است بدون این که اطلاع داشته باشید خودرو شما جریمه گردد و در سابقه خلافی شما ثبت شود. بنابرین پیشنهاد می شود که همواره از سامانه استعلام خلافی ماشین و موتور سیکلیت در بازه های زمانی خاص استفاده نمایید تا از میزان جریمه خود مطلع گردید. توجه داشته باشید در صورت عدم پرداخت قبض جریمه در بازه زمانی تعیین شده توسط پلیس راهنمایی مبلغ جریمه دوبرابر خواهد شد.

ا

خلافی خودرو در تلگرام

البته روش های دیگر پرداخت خلافی خودرو نیز وجود دارد که محبوبیت چندانی ندارند از جمله  میتوان به دریافت خلافی خودرو از طریق تلگرام اشاره کرد که با استفاده از روبات های خلافی پیاده سازی شده اند. در این روش کاربر نیازمند  شناسه قبض و شناسه پرداخت خلافی  می باشد و با توجه به فیلتر شدن تلگرام توصیه می گردد که از این روش برای مشاهده خلافی خودرو خود استفاده نکنید.

خلافی : نکته های پایانی که باید بدانیم.

اگر میزان خلافی  شما بیشتر از یک میلیون تومان باشد حتما در اسرع وقت با مراجعه به سامانه خلافی قبضینو اقدام به پرداخت مبلغ جریمه قبض خلافی نمایید، چون برای جریمه بیشتر از یک میلیون امکان توقیف خودرو شما وجود دارد و در  صورت توقیف خودرو باید علاوه بر جریمه خودرو هزینه ترخیص از پارکینگ را نیز  پرداخت نمایید. برای آگهی از خلافی خود میتوانید از روش های مطرح شده خلافی در این پست استفاده نماید.

درصورتی‌که از طریق‌های کد های USSD و یا اس ام اس جریمه خود را پرداخت نمایید، مدت‌زمان چندروزه‌ای طول می‌کشد تا این پرداخت در سیستم ثبت شود.

اپلیکیشن های پرداخت خلافی:

در سایه  گسترش تلفن های همراه هوشمند، استفاده از نرم افزار ها، فرایند استعلام و پرداخت جریمه رانندگی را بسیار راحت کرده اند. برای مثال پرداخت جریمه رانندگی با آپ و استعلام و پرداخت  قبض قبضینو، مشاهده قبوض سکه و نرم افزار ۷۳۳ از جمله معروف ترین اپلیکیشن های این حوزه می باشند. حتی برخی از این نرم افزار ها  احتمال جریمه شدن در هر مسیر را  بر حسب سوابق در اختیار راننده قرار می دهد و امکان مشاهده و خرید بیمه شخص ثالث ، امکان استعلام تصادفات رانندگی شامل: تاریخ ، علت ، نوع ، رنگ خودرو ، شهر،خدمات پلیس  و جدول تعرفه های جرایم را فراهم می کنند.

خلافی  موتور سیکلیت

متاسفاه هیچ روشی برای استعلام خلافی متور سیکلت نیست. برای استعلام خلافی موتور سیکلت باید به مراکز راهنمایی رانندگی و یا دفتر پلیس ۱۰+ مراجعه نماید. در مراجعه حضوری دقت شود مدارک مربوط به متورسیکلت را همراه خود داشته باشید. خلافی موتور

پیامک آنی خلافی

هنوز طرح اطلاع آنی رانندگان از جریمه صادر شده تصویب نشده است. در صورت تصویب این طرح، به محض صدور برگه جریمه خلافی باید پیامک  حاویریز خلافی خودرو برای اطلاع رسانی به راننده فرستاده شوند. در این طرح امکان ارسال لیست کامل خلافی خودرو وجود دارد و  اگر این طرح شود تمامی قبض های صادر شده اگر در موعد مقرر پرداخت نشود، مبلغ جریمه دو برابر خواهد شد. البته از مزایای این طرح امکان اعتراض به جریمه های است. در صورت صدور جریمه اشتباه، راننده فورا آگاه می شود و میتواند به جریمه اعتراض نماید.

خلافی خودرو با شماره پلاک

دیگر امکان مشاهده جریمه رانندگی و خلافی خودرو با شماره پلاک وجود ندارد. در سایت راهو ۱۲۰ نیز امکان گرفتن خلافی ماشین با شماره پلاک وجود ندارد. نرم افزار استعلام پلاک خودرو (پلاک خوان) و استعلام پلاک خودرو نیز دیگر قابل استفاده نمی باشند. همچنین امکان استعلام خلافی خودرو با کد ملی نیز وجود ندارد و اگر نرم افزار های مشابه این موارد را نصب کرده اید توصیه می شود آن ها را حذف نماید.

استعلام خلافی خودرو با استفاده از پیام رسان بله

پیام رسان “بله” اولین مسنجر چت و گفتگوی ایرانیست که در کنار ارائه خدمات های یک پیام رسان تلاش کرده تا به بعضی امور بانکی کاربرانش هم رسیدگی کند، کارهایی مثل پرداخت قبض و کارت به کارت کردن و خرید شارژ سیم کارت که هر روز انجام می دهیم. این پیام رسان متعلق به بانک ملی می باشد. استعلام خلافی خودرو یکی از قابلیت های پیام رسان ایرانی بله می باشد. در منوی اولیه این پیام‌رسان زمانی که وارد بخش ” بانک من ” می‌شوید از شما، شماره کارت می‌خواهد و زمانی که شماره کارت خود را ذخیره می‌کنید قابلیت‌های زیادی برای شما نمایش داده می‌شود که در یکی از این قابلیت‌ها می‌توانید خلافی اتومبیل خود را استعلام گرفته و سپس خلافی خود را پرداخت کنید.

بله منسجری برای استعلام خلافی خودرو و جرایم رانندگ | پیام رسان بله و امور بانکی

خلافی در ایام نوروز ۹۸ 

با توجه به آغاز سفر های نوروزی، نیاز به استعلام خلافی در ایام تعطیلات نوروز بیشتر می شود. تجربه نشان داده است که در این دوره به دلیل ازدهام مراجعه کنندگان به سایت راهور ۱۲۰، سیستم استعلام آنلاین جرایم جوابگو نمی باشد. پیشنهاد می شود قبل از شروع سفر های نوروزی حتما  برنامه های استعلام خلافی جدید مانند قبضینو را نصب کنید تا با خیال راحت به سفر خود را شروع کنید.

خلافی قبضینو

[ 13, 23, 24, 22 ]

نظرات

میلاد
میلاد

بسیار کاربردی بود
من بارها استعلام خلافی با اس ام اس رو امتحان کردم ولی متاسفانه در اکثر موارد پاسخگو نبود. استعلام خلافی قبضینو چون تحت وب است باید این مشکلات رو نداشته باشه. تشکر

رامین
رامین

میشه از طریق سامانه استعلام خلافی قبضینو اعتراض به قبض خلافی کرد؟ برای من هر بار الکی کلی جریمه دوربین میاد حتی جاهایی که من اصلا اونجا تردد نکردم باز قبض جریمه دوربین میاد.

رامین
رامین

میشه از طریق سامانه استعلام خلافی قبضینو اعتراض به قبض خلافی کرد؟ برای من هر بار الکی کلی جریمه دوربین میاد حتی جاهایی که من اصلا اونجا تردد نکردم باز قبض جریمه دوربین میاد.

پاسخ از : قبضینو

متاسفانه هیچ یک از سامانه های خلافی امکان اعتراض به قبض خلافی دوربین و یا جریمه تسلیمی یا الصاقی را نداده و تنها از طریق مراجعه با دفاتر پلیس +۱۰ میتونه به قبض خلافی خودرو اعتراض کند.

محمدعلی
محمدعلی

ایا امکان چاپ جرایم در قبضینو وجود دارد

محمدعلی
محمدعلی

ایا امکان چاپ جرایم در قبضینو وجود دارد

پاسخ از : قبضینو

بله پس از مشاهده لیست جرائم میتوانید با استفاده از کلید چاپ ، نسبت به تهیه نسخه چاپی از جرایم خود اقدام کنید

علی
علی

من رو در جاهایی جریمه کردن که اصلا امکانش نیست. اخه توی خیابان نواب صفوی که جای ایستادن نیست که حتی بخوای دوبله پار کنی. برام قبض الکی اومده حالا خوب شد که استعلام خلافی انجام دادم و الان من باید این جریمه هام رو پرداخت کنم؟ کجا باید اعتراض کنم ؟ من خودروم برای اسنپ هست و کلی مواظبم جریمه نشم ولی کلا جریمه های الکی برام میاد . خواهشا راهنمایی کنید.

علی
علی

من رو در جاهایی جریمه کردن که اصلا امکانش نیست. اخه توی خیابان نواب صفوی که جای ایستادن نیست که حتی بخوای دوبله پار کنی. برام قبض الکی اومده حالا خوب شد که استعلام خلافی انجام دادم و الان من باید این جریمه هام رو پرداخت کنم؟ کجا باید اعتراض کنم ؟ من خودروم برای اسنپ هست و کلی مواظبم جریمه نشم ولی کلا جریمه های الکی برام میاد . خواهشا راهنمایی کنید.

پاسخ از : قبضینو

در این دوربین‌ها در نهایت اپراتور دوربین خلافی اقدام به بررسی تخلف و صدور برگه می‌کند. در مراکز مربوط به پلیس، تعداد زیادی اپراتور انسانی وجود دارد که هر کدام مسئول بررسی و نظارت بر دوربین‌های مختلف نصب شده در سطح خیابان‌ها و جاده‌ها هستند. بنابراین امکان اعتراض به جریمه دوربین وجود ندارد ولی برای اطمینان بیشتر به پلیس +۱۰ مراجعه کنید.

ولی اله رضایی
ولی اله رضایی

سلام من یه قبض ۴۵۰۰۰ تومانی را دوبار پرداخت کردم چیکار باید بکنم

ولی اله رضایی
ولی اله رضایی

سلام من یه قبض ۴۵۰۰۰ تومانی را دوبار پرداخت کردم چیکار باید بکنم

پاسخ از : قبضینو

در صورتی که از سامانه پرداخت قبض جریمه قبضینو استفاده کنید، این مشکل برای شما پیش نخواهد آمد زیرا قبضینو اجازه پرداخت قبض تکراری را به شما نمی دهد ولی برای حل مشکل شما باید ضمن پرکردن فرم مربوطه در دفتر پلیس ۱۰+، با در دست داشتن اصل صورت وضعیت یا برگه اخطاریه پرداخت شده دارای ثبت ماشینی یا رسید پرداخت الکترونیکی با تاییدیه بانک عامل، تصویر خوانای کارت ملی یا شناسنامه مالک پلاک صحیح، تصویر شناسنامه مالکیت خودرو پلاک صحیح به نام مالک پلاک، تصویر برگه نقل و انتقال خودرو و تاریخچه پلاک و شماره حساب عابر بانک سپه و یا سیبا ملی به مراکز پلیش +۱۰ مراجعه بفرمایید.
پس از تحویل این مدارک به واحدهای اجرائیات و طی مراحل قانونی مربوطه، وجه اشتباه پرداختی به حساب اعلامی از سوی متقاضی توسط پلیس واریز می‌شود.
فرآیند بازپرداخت قبوض جرایم پرداختی طولانی است حتما در زمان پرداخت قبوض خود کنترل های لازم را داشته باشند تا با مشکلی مواجه نشوند.

Sajjad
Sajjad

سلام همیشه تو استعلام گرفتن به مشکل میخورم چه پیامک چه سایت راهور . از سامانه شما هم امتحان کردم اما انجام نمیشه . سایت راهور که همیشه میزنه از خارج از کشور دسترسی ندارین با چنتا ای اس پی مختلف اینترنتی هم امتحان کردم . الان هم که برای یه بار تونستم سایت راهور رو باز کنم متوجه شدم دو برگی جریمه شدم برای اعتراض به این جریمه باید چیکار کرد ؟ ممنون

Sajjad
Sajjad

سلام همیشه تو استعلام گرفتن به مشکل میخورم چه پیامک چه سایت راهور . از سامانه شما هم امتحان کردم اما انجام نمیشه . سایت راهور که همیشه میزنه از خارج از کشور دسترسی ندارین با چنتا ای اس پی مختلف اینترنتی هم امتحان کردم . الان هم که برای یه بار تونستم سایت راهور رو باز کنم متوجه شدم دو برگی جریمه شدم برای اعتراض به این جریمه باید چیکار کرد ؟ ممنون

پاسخ از : قبضینو

احتمالا امکان دسترسی به پایگاه داده سامانه خلافی در لحظه ای که شما استعلام کرده اید وجود نداشت. این مشکل برطرف شده است با قبضینو میتونید به راحتی اقدام به استعلام قبض جریمه خود نماید. در مورد اعتراض به جریمه در صورتی که به جریمه‌های نوع دوربین اعتراض وجود داشته باشد، راننده میبایست به مرکز پلیس راهنمایی رانندگی مراجعه کند.اما برای سایر قبوض فرآیند به این گونه است که راننده باید با مراجعه یه یکی از دفترهای پلیس +۱۰ در سطح کشور، اقدام به تهیه گزارش و اعتراض خود به قبض‌های صادر شده نمایند. برای اطلاعات بیشتر میتونید راهنمای اعتراض به جرایم رانندگی را از وبلاگ قبضینو مطالعه فرماید. در قسمت سمت چپ این صفحه از میان پست های مرتبط میتوانید به پست اعتراض به جریمه رانندگی دسترسی پیدا کنید.

حامد انگاشته
حامد انگاشته

سلام بر خدمت سامانه خلافی قبضینو . تشکر که امکان چاپ ریز خلافی ماشین را فراهم کردید. برای من چون خودرو اداره است همواره نیاز به لیست جرائم رانندگی داشتم. فقط اگر امکانش هست در کنار سامانه استعلام خلافی ماشین امکان استعلام خلافی موتورسیکت را نیز فراهم نماید.

حامد انگاشته
حامد انگاشته

سلام بر خدمت سامانه خلافی قبضینو . تشکر که امکان چاپ ریز خلافی ماشین را فراهم کردید. برای من چون خودرو اداره است همواره نیاز به لیست جرائم رانندگی داشتم. فقط اگر امکانش هست در کنار سامانه استعلام خلافی ماشین امکان استعلام خلافی موتورسیکت را نیز فراهم نماید.

پاسخ از : قبضینو

متاسفانه سامانه راهور هیچگونه بستر آنلاین برای استعلام خلافی موتورسیکلت را فراهم نکرده است. از برنامه های آتی سامانه خلافی قبضینو اضافه کردن این سیستم است. فعلا تنها راه استعلام جرایم موتورسیکلت مراجعه حضوری به دفاتر پلیس +۱۰است.

رضا
رضا

سلام
کدام قبض ها با عدم پرداخت دو برابر میشه آیا الصاقی هم دوبرابر میشه

رضا
رضا

سلام
کدام قبض ها با عدم پرداخت دو برابر میشه آیا الصاقی هم دوبرابر میشه

پاسخ از : قبضینو

قبض های جریمه تسلیمی، خوددرای و الصاقی در صورت عدم پرداخت بعد از ۶۰ روز از تاریخ صادر شدن جریمه دوبرابر می شوند.

بویر
بویر

من یکی از قبض های جریمه ام دو برابر شده است.متاسفانه شامل بخشیدگی جرایم رانندگی هم نمیشم. اگر قبض دو برابر شده رو از سامانه شما پرداخت کنم تصفیه انجام مشه؟ یا باید باز حضوری مراجعه کنم؟ با تشکر از سیستم استعلام خلافی قبضینو

بویر
بویر

من یکی از قبض های جریمه ام دو برابر شده است.متاسفانه شامل بخشیدگی جرایم رانندگی هم نمیشم. اگر قبض دو برابر شده رو از سامانه شما پرداخت کنم تصفیه انجام مشه؟ یا باید باز حضوری مراجعه کنم؟ با تشکر از سیستم استعلام خلافی قبضینو

پاسخ از : قبضینو

بله با استفاده از قبضینو می تواند قبض های جریمه دو برابر شده رو استعلام و پرداخت کنید. فقط دقت کند وقتی قبض جریمه شما دو برابر میشود شناسه قبض و شناسه پرداخت قبض جریمه تغییر می کند که سامانه استعلام خلافی قبضینو شناسه های جدید را برای شما نمایش میدهد.

Moosa
Moosa

سلام ببخشید واسه من پیام اومده شما در خ سعیدی جرجانی سرعت بیش از ۳۰ کیلومتر داشتی یک هفته پیش اما اون روز اصلأ من تو اون ساعت بیرون نرفته ام

Moosa
Moosa

سلام ببخشید واسه من پیام اومده شما در خ سعیدی جرجانی سرعت بیش از ۳۰ کیلومتر داشتی یک هفته پیش اما اون روز اصلأ من تو اون ساعت بیرون نرفته ام

پاسخ از : قبضینو

برای اعتراض به خلافی خود می تواند به مراکز راهنمایی رانندگی مراجعه کنید.

امیر
امیر

سایت راهور۱۲۰ برای من هیچ وقت درست کار نمی کنه و همیشه میگه که امکان خارج دسترسی از خارج کشور وجود نداد. تشکر از سامانه خلافی خودرو قبضینو.

مسعود
مسعود

من یک قبض الصاقی دارم شناسه قبض و شناسه پرداخت نداره چجوری باید پرداختش کنم برنامه قبضینو رو هم رو گوشیم نصب کردم ولی غیر قابل پرداخت نشون می ده لطفا راهنمایی کنید

آزيتا سيد صالحي
آزيتا سيد صالحي

من جریمه هامو پرداخت کردم از حسابم کم شده ولی از سایت واهور ناجا نرفته ! از طریق سایت شمت پرداخت کردم الان چرا اینجوریه؟

مسعود
مسعود

من یک قبض الصاقی دارم شناسه قبض و شناسه پرداخت نداره چجوری باید پرداختش کنم برنامه قبضینو رو هم رو گوشیم نصب کردم ولی غیر قابل پرداخت نشون می ده لطفا راهنمایی کنید

پاسخ از : قبضینو

اگر در چند روز گذشته جریمه شدید (جریمه صادر شده جدید است) یک هفته نیز صبر کنید. متاسفانه از سمت پلیس راهور مدت زمانی طول میکشه که برای جریمه صادر شده شناسه پرداخت و شناسه قبض جریمه صادر شود. اگر عجله برای پرداخت دارید میتواند به صورت حضوری به پلیس +۱۰ مراجعه و درخواست صدور شناسه قبض و شناسه پرداخت نماید.

آزيتا سيد صالحي
آزيتا سيد صالحي

من جریمه هامو پرداخت کردم از حسابم کم شده ولی از سایت واهور ناجا نرفته ! از طریق سایت شمت پرداخت کردم الان چرا اینجوریه؟

پاسخ از : قبضینو

هنگام پرداخت جریمه رانندگی، کلیه جریمه ها در همان لحظه پرداخت تسویه می شوند ولی به دلیل دستی بودن فرایندحذف جریمه از سایت راهور ۱۲۰ زمان می برد که جریمه پرداخت شده از لیست جرایم راهور حذف شود. مطمعن باشید که جریمه شما پرداخت و تسویه شده است. اگر از پلیس +۱۰ حضوری استعلام کنید متوجه خواهید شد که جریمه های شما پرداخت شده است.

رامین
رامین

درود
من تا حالا تقریبا ۱۱ساله گواهینامه رانندگی دارم هیچ گونه خلافی نکردم امروز خلافی خودرو گرفتم توی یه شهری که اصلا من نمیدونم کجاس برام جریمه نوشتن اصلا موقعیت شغلی منم اجازه نمیده اینقدر از بوشهر دور بشم حالا باید چکار کنم

نیما
نیما

باسلام بنده یه قبض جریمه دارم ولی شناسه وپرداخت قبض نداره.ولی جریمه هایی که دوبرابرشدن شناسه وپرداخت قبض دارن.جریان چیه

نیما
نیما

باسلام بنده یه قبض جریمه دارم ولی شناسه وپرداخت قبض نداره.ولی جریمه هایی که دوبرابرشدن شناسه وپرداخت قبض دارن.جریان چیه

پاسخ از : قبضینو

متاسفانه پلیس راهور به صورت دستی اقدام به صدور شناسه قبض و شناسه جریمه مینماید. برای چریمه هایی که جدید صادر شده است مدت زمانی طول می کشد که شناسه قبض و شناسه پرداخت صادر شود. اگر میتوانید صبر کنید در غیر این صورت به پلیس +۱۰ مراجعه کنید تا به صورت فوری برای جریمه شما، شناسه قبض و شناسه پرداخت صادر شود.

رامین
رامین

درود
من تا حالا تقریبا ۱۱ساله گواهینامه رانندگی دارم هیچ گونه خلافی نکردم امروز خلافی خودرو گرفتم توی یه شهری که اصلا من نمیدونم کجاس برام جریمه نوشتن اصلا موقعیت شغلی منم اجازه نمیده اینقدر از بوشهر دور بشم حالا باید چکار کنم

پاسخ از : قبضینو

برای اعتراض به جریمه و خلافی رانندگی میتوانید به مراکز پلیس راهنمایی رانندگی مراجعه کنید.

صبا
صبا

باسلام.من امشب فقط جهت اطمینان خواستم خلافی ماشینم رو بگیرم میبینم در تاریخی که ماشین من بعلت تصادف در پارکینگ راهنمایی رانندگی بوده در مکانی که من هیچوقت تا حالا تردد نکردم برام یه جریمه تسلیمی لحاظ کردند..اعصابم خورد شده مگه میشه زمانیکه ماشین نداری برات جریمه بنویسن؟؟ میخواستم ببینم چطور باید پیگیر بشم؟؟

صبا
صبا

باسلام.من امشب فقط جهت اطمینان خواستم خلافی ماشینم رو بگیرم میبینم در تاریخی که ماشین من بعلت تصادف در پارکینگ راهنمایی رانندگی بوده در مکانی که من هیچوقت تا حالا تردد نکردم برام یه جریمه تسلیمی لحاظ کردند..اعصابم خورد شده مگه میشه زمانیکه ماشین نداری برات جریمه بنویسن؟؟ میخواستم ببینم چطور باید پیگیر بشم؟؟

پاسخ از : قبضینو

برای اعتراض به خلافی ماشین باید به صورت حضوری به مراکز پلیس راهنمایی رانندگی مراجعه کنید. مدارکی مبنی بر این که ماشین شما در پارکینگ بوده رو نیز همراه داشته باشید.

محمد فرجامی
محمد فرجامی

بسیاری عالی. برای جریمه های طرح ترافیک هم کاش سیستمی مثل سامانه خلافی قبضینو ایجاد می شد.

در حال دریافت اطلاعات

در صورت نیاز به راهنمایی می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید

۰۲۱ ۲۸۴۲ ۲۳۸۸