استعلام و پرداخت قبض برق

شناسه قبض و شناسه پرداخت دارم! پرداخت با قبض کاغذی
استعلام و پرداخت قبض برق

قبض برق

شناسه قبض برق خود را در کادر بالا وارد کنید و به راحتی استعلام قبض خود را انجام دهید و در صورت تمایل اقدام به پرداخت آن نمائید. با این خدمت قبضینو دیگر نیازی به قبض کاغذی برق نخواهید داشت و هر دوره می‌توانید به راحتی استعلام قبض برق را انجام دهید و با اطمینان آن را پرداخت کنید.اطلاعات قبوض شما در بخش سوابق ذخیره می‌شود و همواره امکان دسترسی به آن‌ها در اختیار شما قرار دارد. جهت چاپ رسید قبوض پرداختی نیز می‌توانید به بخش سوابق در پروفایل کاربری خود مراجعه کنید. در صورت نیاز به راهنمایی می‌توانید با پشتیبانی قبضینو در تماس باشید.

مشاهده قبض برق با شناسه قبض

تنها با یک‌بار وارد کردن شناسه قبض برق خود می‌توانید آخرین قبض برق صادره را مشاهده و پرداخت کنید. همچنین امکان پرداخت گروهی قبوض در سبد قبض قبضینو فراهم شده است تا قبض برق را در کنار سایر قبوض به صورت یکجا پرداخت نمایید. با قبضینو قبض برق آخرین دوره همیشه در اختیار شما بوده و به راحتی و با چند کلیک تسویه خواهد شد.

نمایش کامل جزئیات قبض برق

جزئیات کامل قبض برق شامل تاریخ قرائت کنونی و پیشین، عوارض برق، هزینه انرژی، ارزش افزوده، تاریخ صدور قبض، هزینه قبض، مصرف پرباری، نوع ولتاژ، آبونمان، مصرف میان باری، کد شرکت توزیع، تاریخ انقضای پروانه، مبلغ بیمه، شماره بدنه کنتور، هزینه مالیات ارزش افزوده و ... در قبضینو قابل مشاهده است و دیگر نیازی به قبض کاغذی نخواهید داشت.

نگهداری سوابق پرداخت و نام‌گذاری قبوض

قبضینو کلیه استعلام‌ها و پرداخت‌های مربوط به قبض برق را در پروفایل شما ذخیره می کند. کافیست یک بار شناسه قبض برق خود را در قبضینو وارد کنید تا اطلاعات مربوط به قبض مورد نظر ذخیره شود. علاوه بر این امکان نام‌گذاری قبوض نیز در اختیار شما قرار دارد تا استعلام و پرداخت قبوض به تجربه‌ای راحت‌تر و لذت‌بخش‌تر برای شما تبدیل شود.

سوالات متداول

چرا بعد از پرداخت، همچنان قبض بعد از استعلام نمایش داده می‌شود؟
حذف قبوض از سامانه قبضینو بعد از بروزرسانی سایت ادارات مربوطه انجام می‌شود و این کار ممکن است یک یا دو روز کاری زمان ببرد.اما اگر قبض شما در بخش سوابق قبضینو ثبت شده است نیازی نیست نگران عدم پرداخت یا مشکلات دیگر باشید.
قبض پرداخت شده با چه فاصله زمانی تسویه می شود؟
پرداخت قبوض با قبضینو به صورت آنی بوده و پس از پرداخت، تاییدیه پرداخت از سمت بانک در بخش سوابق قابل رویت است و نیازی به پیگیری ندارد، اما فرایند بروزرسانی و حذف قبض از سامانه اداره برق در فاصله 24 الی 48 ساعت کاری پس از پرداخت انجام می گیرد.
چرا با اینکه قبض را پرداخت کرده‌ام اما بعد از استعلام، مجددا بدهی نمایش داده می‌شود؟
قبض شما پرداخت و تسویه شده است و در بخش سوابق قبضینو نیز عنوان قبض پرداخت شده ثبت شده است. در استعلام قبوض، قبضینو آخرین قبض هر دوره را نمایش می‌دهد. این نشان دادن قبض، به معنی عدم پرداخت نیست و تاخیر در بروزرسانی از سمت سازمان مربوطه سبب بروز این مشکل می‌شود. اگر شما مجددا اقدام به پرداخت این قبض کنید، قبضینو اجازه پرداخت را نخواهد داد.
اگر قبض برق را بعد از مهلت اعلام شده، پرداخت کنیم وضعیت تسویه به چه صورت است؟
اگر قبض برق را پس از مهلت اعلام‌شده، پرداخت کنید مبلغ پرداختی، به صورت آنی تسویه و از بدهی شما کم خواهد شد؛ اما به دلیل پرداخت با تاخیر، شرکت برق در قبض دوره بعدی شما، مبلغی را به عنوان جریمه دیرکرد لحاظ خواهد کرد. طبق آیین‌نامه با مشترکینی که بدهی دارند و بدهی آنها از یک حد بالاتر می‌رود برخورد قانونی می‌شود. یکی از برخورد‌های قانونی قطع برق است و طبیعتا اگر مشترک هزینه‌ی برق را پرداخت نکرده باشد و شرایط قطع برق را داشته باشد، باید تعجیل کند.
چگونه جزئیات تراکنش ها را پیگیری کنیم؟
مشترکین گرامی در صورتی که از سایت و یا اپلیکیشن قبضینو اقدام به پرداخت قبض کرده باشید، می‌توانید قبوض پرداختی خود را از بخش سوابق پیگیری و مشاهده کنید؛ در صورت پرداخت قبوض با استفاده از دیگر روش‌های پرداختی، امکان پیگیری، از طریق سایت یا اپلیکیشن قبضینو وجود ندارد.
اگر به هر دلیلی قبضی دوبار پرداخت شود چه باید کرد؟
طبق آخرین اطلاعیه شرکت‌ها، در صورتی که فردی به هر دلیلی قبضی را دوبار پرداخت کند، به طور خودکار به عنوان بستانکار روی قبوض آینده ایشان اعمال می‌شود. اما در مواردی مشابه این مشکل گزارش شده که پرداخت دوم در حساب مشتری اعمال نشده است. از آنجایی که مشترک فرض را بر این گرفته که مبلغ اضافی قرار است در دوره بعد روی قبض اعمال شود، این مشکل را پیگیری نکرده است. در صورت بروز این مشکل، مشترک باید بعد از دریافت قبض دوره جدید به شرکت مربوطه مراجعه و تقاضای کد پیگیری هر دو پرداخت را کرده تا به مشکل رسیدگی شود.
پیگیری پرداخت اشتباه هرگونه قبض به چه صورت است؟
شهروندان محترم ضمن تاکید بر مطابقت هزینه پرداختی قبض مورد نظر و هزینه تراکنش خود، در صورت پرداخت اشتباهی هر یک از قبوض آب، برق و گاز، با در دست داشتن مدارک پرداخت به سازمان مربوطه مراجعه کنید.

سرویس‌های قبضینو

اخبار و مقالات مرتبط

حذف قبض کاغذی: راهنمای حذف قبوض کاغذی برق و تلفن

همه ما سال‌هاست یک احساس مشترک را در خانه‌هایمان تجربه کرده‌ایم. احساس کلافگی و سردرگمی از ده‌ها قبضی که باید نسخه کاغذی آن‌ها را دریافت و پرداخت می‌کردیم. اما حالا زمان تغییر فرا رسیده و می‌توانیم نفس راحتی بکشیم. 19 خرداد 1398 طرح ملی قبض سبز توسط وزیر نیرو رونمایی و فرایند حذف قبوض کاغذی در سراسر کشور به صورت رسمی آغاز شد.

ثبت و حذف پیامک قبض آب، گاز، برق و تلفن ثابت

چاپ و صدور قبوض کاغذی باعث قطع درختان و مصرف زیاد کاغذ شده بود تا اینکه در سال ۹۸ قبوض کاغذی به صورت کامل حذف شدند و قبض الکترونیکی جایگزین این روش شد. این اتفاق مزیت بزرگی برای افراد داشت و باعث شد تا بتوانند در هر جا و مکانی قبض برق، آب، گاز و تلفن ثابت را مشاهده کنند و نسبت به پرداخت آن اقدام کنند.

نحوه ثبت شماره تلفن برای دریافت قبض برق با قبضینو

با حذف قبوض کاغذی و اجرای طرح ملی قبض سبز، قبوض کاغذی برق حذف شده اند و مشترکین باید شماره تلفن های خود را پیامک کنند تا صورت حساب قبض برق و کارکرد قبض برق برای مشترکین اس ام اس شود.

ثبت دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم قبضینو در وب سایت منتشر خواهد شد.

نام و نام خانوادگی وارد نشده است.
شماره موبایل به درستی وارد نشده است.
دیدگاه وارد نشده است.
اکبرملکیان

قبض برق را بموبایل بالا ارسال فرمایید

پشتیبانی قبضینو

سلام جناب ملکیان
لطفا به سامانه برق کشور مراجعه کرده و شماره تلفن جدید را جایگزین شماره قبلی کنید.
سبز و پایدار باشید.

ابراهیم منجمی

قبض جدید برق را به شماره فوق ارسال نمایید

معصومه ملکی

سلام ما منزلی در روستا داریم که معمولا جزآخرهفته هاکسی درآن ساکن نیست ولی مامور اداره برق برای ما رکوردمصرف میزنه.آیا راهی هست که مثل قبض گاز بتونم کارکرد کنتور رو بفرستم تا همینجوری از خودشون برامون مصرف نزنن؟

پشتیبانی قبضینو

سلام خانم ملکی وقت بخیر
برای اطلاع از جزئیات دقیق این کار می‌توانید مقاله مربوط به خوداظهاری کنتور برق را مطالعه کنید. همچنین این امکان برای شما وجود دارد که با مراجعه به سامانه برق کشور و انتخاب گزینه ثبت شکایت، این مسئله را مطرح و پیگیری کنید.
سبز و برقرار باشید.

جعفر محمدی

بسیار ×1000000 بار عالی 👍🌹

نصرالله زره پوش

من شناسه برق ندارم در بندر عباس

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز
برای پیدا کردن شناسه قبض چند روش وجود دارد. ۱- از مسئول قرائت کنتور سوال کنید. ۲- از روی قبوض قدیمی مشاهده کنید. ۳- به اداره برق محل سکونت خود مراجعه کنید.

شهناز محمداوی

شناسه قبض ق ما غلط است چکار باید بکنم

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت به‌خیر
برای دریافت شناسه برق درست باید یک بار به اداره برق محل سکونت خود مراجعه کنید یا شناسه قبض را از روی قبوض کاغذی قدیمی مشاهده کنید.

پویا شریف پور

من نه شناسه قبض دارم نه شناسه پرداخت

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز
برای پیدا کردن شناسه قبوض چند راه وجود دارد. ۱- از روی قبوض قدیمی مشاهده کنید. ۲- از مسئول قرائت کنتور سوال کنید. ۳- به اداره برق محل سکونت خود مراجعه کنید.

حجت ارچین

اسمس قبض برق نمیاد

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز
اگر ساکن تهران هستید، می‌توانید برای ثبت شماره موبایل خود از ارسال پیامک استفاده کنید. برای انجام این کار تنها کافی‌ست شماره شناسه قبض را در فرمت زیر به شماره 10001521 ارسال کنید.
شناسه قبض * 1

مهدی حیدری

یادمان باشد در برق صرفه جویی کنیم

مریم علی نیا

من نه شناسه قبض دارم نه شناسه پرداخت

پشتیبانی قبضینو

درود خانم علی نیا
شما می‌توانید شناسه قبض را از روی قبوض قدیمیتان بردارید. پرداخت قبض بدون اطلاع از شناسه قبض امکانپذیر نیست.
برقرار باشید.

علیرضا فروتن

سلام خسته نباشید ببخشید من یه قبض برق پرداخت کردم استعلام که میگیرم هنوز صفر نشده چون از مهلت پرداخت قبض گذشته بود امکان داره در دوره بعدی صفر بشه

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز
بله، امکان دارد که بر روی قبض دوره بعد اعمال شود. ولی اگر این اتفاق نیفتاد، حتما از طریق اداره برق محل سکونت خودتان پیگیری کنید.
شاد و پیروز باشید

علیرضا

سلام من قبض برق پرداخت کردم با قبضینو زد عدم موجودی در صورتی که مبلغ از حسابم کسر شده ولی پرداخت قبض ام انجام نشد فقط مبلغ کسر شده

پشتیبانی قبضینو

درود وقت به‌خیر
اگر تراکنش ناموفق باشد و مبلغی از حسابتان کسر شود، آن مبلغ به کیف پول‌تان بازگردانده می‌شود تا در پرداخت بعدی بتوانید از آن استفاده کنید. اگر این اتفاق نیفتاده حتما با پشتیبانی قبضینو در تماس باشید.

شهرام امینی مصطفی آبادی

قبض برق

پشتیبانی قبضینو

سلام جناب مصطفی آبادی وقت بخیر
برای استعلام قبض برق می‌توانید از طریق همین صفحه اقدام کنید و با ارائه اطلاعات خواسته شده در کمترین زمان ممکن استعلام قبض برق خود را با جزئیات کامل دریافت کنید.
سبز و پایدار بمانید.

س

خیلی عالیه واقعا خیلی خیلی عالیه کارتون نامبروان

شکوفه لقمان

قبض به روز میخواهم

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت به‌خیر
با وارد کردن شناسه قبض خود در قسمت مشخص‌شده می‌توانید قبض خود را مشاهده و پرداخت کنید.

محمدملاح چاخائی

سلام از روزی که برق خونه ام وصل شده بهم قبض برق نمیادشماره همراه من ثبت شده ازطریق پیامک هم پیامی نمیاد الان نمیتونم چکار کنم هی خو نمیشه برم اداره برق مشکل مارو حل بفرمایید

پشتیبانی قبضینو

سلام جناب چاخائی
برای اطلاع از مبلغ قبض برق خود می‌توانید از طریق سرویس ایجاد شده در همین صفحه اقدام کنید. لطفا به این ترتیب عمل کنید:
– از روی قبوض قبلی، شناسه قبض برق را پیدا کرده و در قسمت مشخص شده درج کنید.
– دکمه استعلام و پرداخت را زده و پس از اطلاع از جزئیات قبضتان، مبلغ اعلام شده را پرداخت کنید.
همچنین می‌توانید با مراجعه به سامانه برق کشور، شماره همراه خود را مجددا ثبت کرده و یا از طریق بخش ارتباط با ما و درج شماره همراهتان با پشتیبانی این سامانه ارتباط گرفته و مشکلتان را برطرف کنید.
شاد و برقرار باشید.

پروانه سامانی پور

شماره شناسه قبض را نمی‌دانم

پشتیبانی قبضینو

درود وقت به‌خیر
برای پیدا کردن شناسه قبض چند راه‌حل ساده وجود دارد. ۱- از مسئول قرائت کنتور سوال کنید. ۲- از روی قبوض قدیمی خود مشاهده کنید. ۳- با اداره برق محل سکونت خود تماس گرفته یا به آن‌جا مراجعه کنید.
امیدواریم پاسخ ما برای‌تان کمک‌کننده بوده باشد.

حسین زادهسهیلا

پرداخت قبض رو میخوام

پشتیبانی قبضینو

درود وقت به‌خیر
با وارد کردن شناسه قبض برق در کادر مشخص شده می‌توانید میزان هزینه قبض خود را مشاهده و پرداخت کنید. امیدواریم راهنمایی ما به شما کمک کند. باز هم اگر سوالی داشتید،‌ حتما بپرسید.
برقرار باشید

میرحسین متولی صادقی

سلام نه قبض برق برام میادنه پیامک قبض برق نه برنامه برق من باز میکنه من ازکجابدونم قبض برق من چقدره لطفا کمک کنید

پشتیبانی قبضینو

سلام آقای متولی صادقی
از طریق همین صفحه با وارد کردن شناسه قبض در کادر مشخص‌شده می‌توانید مبلغ قبض خود را مشاهده و پرداخت کنید. بازهم در هر مرحله‌ای از پرداخت سوالی داشتید،‌ حتما با ما در ارتباط باشید.
سپاس از همراهی‌تان

بشیر کریمی

لطفاً اعلام قبض جدید به این شماره ارسال گردد تشکر از زحمات شبانه روزی

پشتیبانی قبضینو

سلام آقای کریمی
اگر ساکن تهران هستید، برای انجام این کار، شماره شناسه قبض را در فرمت زیر به شماره 10001521 ارسال کنید.
شناسه قبض * 1

علیرضا ستاریان اصیل

لطفا اعلام قبض جدید به این شماره ارسال گردد تشکر از زحمات شبانه روزی برق ایران

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت به‌خیر
برای این کار اگر ساکن تهران هستید، می‌توانید برای ثبت شماره خود، شماره شناسه قبض را در فرمت زیر به شماره 10001521 ارسال کنید.
شناسه قبض * 1

جوادرنجبر

عالی

جواداردوخانی

سلام قبض برق ماچندماه که نیامده

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز
شما می‌توانید با ورود به صفحه استعلام و پرداخت قبض برق و وارد کردن شناسه قبض،‌ سوابق خود را مشاهده کنید و نسبت به پرداخت آن اقدام کنید. اگر سوالی هم در این فرایند داشتید، حتما با ما در ارتباط بمونید.
سبز بمانید

محمد سرزهی

میخوام قبضامو هر ماه پرداخت کنم بدون داشتن شناسه چکارکنم

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت به‌خیر
ساده ترین روش برای پیدا کردن شناسه قبض برق به صورت غیرحضوری، ارسال شماره بدنه کنتور به همراه 3* به شماره ی 500040121 می باشد. برای مثال با ارسال (3*09068782) به سرشماره‌ی ذکر شده می‌توانید به سهولت شناسه‌ی قبض را پیدا کنید و قبوض برق خودتون رو پرداخت کنید.
سبز بمانید

محمد

سلام قبض برق برای ما نیومده چیکار کنم؟

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت به‌خیر
می‌توانید با شناسه قبض از طریق صفحه پرداخت قبض برق در قبضینو نسبت به مشاهده و پرداخت اقدام کنید. همچنین با دانلود اپلیکیشن قبضینو،‌ می‌توانید این کار را با موبایل خود نیز انجام دهید.

حسین خالدی

سلام پیام قبض راحذف کردم میشه دوباره ارسال کنی

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت به‌خیر
چون این پیام سمت ما ارسال نشده و احتمالا از سمت اداره برق بوده، ما این امکان رو نداریم. ولی شما با ورود به بخش پرداخت قبض برق در سایت یا اپلیکیشن قبضینو می تونید نسبت به استعلام و پرداخت یا مشاهده سوابق خودتون اقدام کنید.
سبز باشید.

نازنین زهرا باقری

شناسه ی پرداخت رو گم کردم، چطوری باید بفهمم چی بوده؟!؟!؟

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت به‌خیر
شما می‌توانید با اطلاعاتی که روی کنتور ثبت شده به سازمان برق یا دفاتر پیشخوان مراجعه کنید. همچنین یک روش بهتر وجود دارد که شناسه پرداخت رو از مامور قرائت کنتور درخواست کنید. اگر باز هم سوالی داشتید،‌ حتما با ما در ارتباط بمانید.
سبز بمانید.

دانلود قبضینو

اپلیکیشن قبضینو يک نرم‌افزار بسيار کاربردی و رايگان است که با استفاده از آن امکان پرداخت همه قبوض به روشی متفاوت و آسانتر از هميشه بدون نیاز به قبض کاغذی و شناسه پرداخت در اختيار شماست. سوابق استعلام و پرداختی برای همیشه در قبضینو قابل دسترس است قبضینو شما را از صدور قبض‌های جدید مطلع خواهد کرد.

سامانه پرداخت قبض قبضینو، پس از راه اندازی سرویس های آنلاین پرداخت قبض گاز، پرداخت قبض موبایل، پرداخت قبض تلفن همراه، پرداخت قبض جریمه و قبض آب در این بخش سرویس استعلام قبض برق و پرداخت قبض برق با شناسه را ارایه می دهد. با استفاده از سرویس پرداخت قبضینو،  به صورت آنلاین از کلیه قبض های برقی که برای شما صادر می شود مطلع خواهید شد وبا دریافت قبض اینترنتی برق دیگر نیازی به قبض برق کاغذی نخواهید داشت.

برای استعلام و مشاهده قبض برق می توانید از کادر بالای این صفحه استفاده کنید. در صورتی که شناسه پرداخت قبض برق خود را ندارید می توانید با انتخاب لینک ” شناسه پرداخت ندارم، استعلام با شناسه قبض” ( در بالای این صفحه) تنها با وارد کردن شناسه قبض برق خود اقدام به استعلام قبض نمایید.در ادامه سایر روش های پرداخت قبض برق را معرفی می کنیم.

برخلاف سامانه قبضینو که امکان پرداخت قبض برای همه شهرها را دارد متاسفانه شرکت توزیع برق  هر استان به طور جداگانه و تنها برای استان خود خدمات پرداخت قبض برق را ارایه می دهند.

حذف قبض  کاغذی برق با قبضینو

هزینه متوسط صدور هر قبض برق در تهران، ۱۲۰ تومان است و با احتساب تعداد ۴ میلیون و ۴۰۰ هزار قبوض برق در هر دوره، هزینه متوسط ۵۲۸ میلیون تومان برای صدور قبض برق در هر دوره در نظر گرفته می‌شود. اما صرفه جویی حاصل از حذف قبض کاغذی بسیار بیشتر از این عدد است؛ چرا که حذف قبض کاغذی تنها مشمول حذف فیزیکی آن نیست و هزینه‌های اساسی دیگری مثل هزینه ارسال نیز در این زمینه نقش مهمی دارند. صرفه جویی سالانه ناشی از حذف قبض کاغذی برق مبلغی حدود ۳ میلیارد و ۱۷۰ میلیون تومان است. مشترک باید برای حذف قبض کاغذی برق شماره شناسه خود را به همراه ستاره یک (۱*) به شماره ۱۰۰۰۱۵۲۱ پیامک کند. چنانچه فردی هم مالک خانه نیست و مستأجر است، بعد از آنکه از محل مورد نظر نقل مکان کرد باید شناسه قبض به همراه ستاره دو را به همان شماره پیامک کند تا فرآیند ارسال قبض آن شماره شناسه متوقف شود. سپس شناسه قبض منزل جدید خود به همراه ستاره یک را مجدد پیامک کند. اگر مشترکی چند قبض برق دارد می‌تواند شناسه همه را به صورت جداگانه به همراه ستاره یک به شماره مذکور پیامک کند. پرداخت قبض برق پیشخوان ۲۴

طرح قبض سبز نیازمند همکاری وزارت ارتباطات با مجموعه‌هایی است که در صدور قبض نقش دارند. با حذف قبض کاغذی، قبوض از طریق پیامک برای مشترکین ارسال می‌شوند و یا می‌توانند به سادگی با داشتن شناسه قبض یا شناسه پرداخت، استعلام قبوض خود را در سامانه قبضینو مشاهده کنند و  قبوض خود را به صورت تجمیعی پرداخت کنند.

وزیر ارتباطات در این باره گفت: “تصمیم بر این است که از ظرفیت دولت الکترونیک و از طریق کانال های فناوری اطلاعات و ارتباطات از جمله اپلیکیشن، پیامک و کدهای دستوری، قبوض خدماتی قابل دریافت برای کاربران باشد و قبوض کاغذی حذف شود.”

سناریوی اجرای این طرح توسط سازمان فناوری اطلاعات ایران در سال گذشته ارائه شده بود و خرداد امسال وارد فاز اجرائی شد. هم‌اکنون، این طرح در برخی استان‌ها کلید خورده است ولی به طور سراسری از ابتدای نیمه دوم سال ۱۳۹۸ وارد فاز اجرایی می‌شو

شرکت توزیع برق تهران سه راهکار برای مشاهده صورت‌حساب دوره مشترکین خود ارائه داده است؛ مراجعه به وب‌سایت و و ثبت شماره همراه، یکی از آن‌هاست. شماره ۱۰۰۰۱۵۲۱ مختص مشترکان تهرانی است که با ارسال #شناسه قبض *۱* به آن، صورت‌حساب دوره به صورت پیامکی برای آن‌ها ارسال می‌شود. اگر هم از منزل یا محل کار خود نقل مکان کرده باشند، کافی است شناسه قدیمی را با ارسال #شناسه قبض *۲* به شماره ۱۰۰۰۱۵۲۱ ارسال کنند تا ارسال اطلاعات قبض قبلی، متوقف شود و قبض خانه یا محل کار جدید را مجدد با ارسال #شناسه قبض *۱* ثبت کنند.

علاوه بر پیامک، تلفن گویای ۱۵۲۱ هم برای اطلاع از صورت‌حساب مشترکان برق فعال است، اما مزیت روش پیامکی این است که ۴۸ ساعت مانده به آخرین مهلت پرداخت، با ارسال پیام، پرداخت قبض را به شهروندان یادآوری می‌کند. اپلیکیشن شرکت برق، یکی دیگر از راه‌های دریافت قبض است که با نصب روی تلفن همراه و اسکن QR-کد روی قبض، مشترکان را از قبض‌های کاغذی بی‌نیاز می‌کند و اطلاعات مربوط به صورت‌حساب، عملکرد و راه‌های ارتباطی با شرکت برق را به‌طور کامل پوشش می‌دهد.

پرداخت اینترنتی قبض برق تهران 

شرکت توزیع برق تهران

شهروندان تهرانی میتوانند با مراجه به وبسایت شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ به آدرس https://www.tbtb.ir از خدمات ارایه شده در این وبسایت استفاده نمایند.

خدمات صورت حساب قبض برق 

برای پرداخت اینترنتی قبوض برق، تسویه بدهی، دریافت قبض المثنی برق میتوانید  به آدرس http://77.237.94.172:8082 مراجعه کنید. در این صفحه از سایت شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، امکان مشاهده جزئیات قبض برق تهران برای مشترکین عادی و مشترکین خاص وجود دارد. با داشتن یکی از موارد شناسه قبض برق، رمز رایانه قبض و یا پرونده قبض برق می توانند ریز جزئیات  قبض خود را مشاهده نمایید.

تسویه بدهی قبض برق تاریخ گذشته 

تسویه قبض برق با پیامک 

مشترکین می توانند با استفاده از سامانه پیامکی  ۱۰۰۰۱۵۲۱ قبض برق خود را پرداخت نمایند. برای استفاده از این سامانه شناسه قبض خود را به شماره ۱۰۰۰۱۵۲۱ارسال نموده و پس از دریافت شناسه قبض و شناسه پرداخت قبض برق، قبض خود را پرداخت نمایید همچنین در صورت تمایل صورتحساب دوره ای مصرف برق را نیز  میتوانید دریافت کنید.

پرداخت بدهی قبض برق با تلفن 

مشترکین می توانند با استفاده از سامانه تلفن گویای  ۱۵۲۱ قبض برق خود را پرداخت نمایند. مراحل استفاده از این سامانه به شرح ذیل است: ۱. شماره گیری ۱۵۲۱  ۲. وارد نمودن اطلاعات شناسه قبض برق ۳. اعلام مبلغ بدهی توسط سامانه ۴. وارد کردن اطلاعات کارت بانکی توسط مشترک ۵. وارد کردن رمز دوم بانکی توسط مشترک برق  ۶. دریافت کد رهگیری پرداخت قبض

صدور قبض المثنی برق  و پرداخت بدهی با ایمیل

مشترکین میتواند با ارسال ایمیل به آدرس اینترنتی khmoshtarakin@tbtb.co.ir در خواست قبض جدید و استعلام قبض برق و …  را انجام دهند.

مشاهده قبض برق از شماره بدنه کنتور

اگر کنتور برق مشترک توسط اداره برق نصب شود در این صورت میتوانید شناسه قبض برق خود را با استفاده از کنتور برق خود یا کنترل برق همسایه به دست آورید و اقدام به پرداخت قبض نماید. 

دانلود اپلیکیشن قبضینو
دانلود قبضینو
لینک دانلود
دریافت لینک دانلود اپلیکیشن قبضینو

با نصب اپلیکیشن قبضینو، به آسانی تمامی قبوض خدماتی، جرائم رانندگی، عوارض شهرداری و عوارض آزادراه خود را با استفاده از تلفن همراه، کاملا رایگان و بدون محدودیت استعلام و پرداخت کنید.

شماره موبایل به درستی وارد نشده است.

ویرایش جزئیات
تاییدیه
در حال انتقال ...
در حال جست‌و‌جو برای جزئیات
لطفا تا دریافت پاسخ استعلام، از سمت سرویس‌دهنده، صبوری کنید.
متاسفانه امکان دریافت و نمایش جزئیات قبض شما فراهم نشد، لطفا پس از سپری شدن چند لحظه مجددا تلاش نمایید
.......... ................
درگاه پرداخت
راهنما