شما از ورژن قدیمی اینترنت اکسپلورر استفاده می‌کنید، متاسفانه سامانه قبضینو قابلیت نمایش در این نسخه از مرورگر را ندارد.

برای استفاده از سامانه قبضینو از اینترنت اکسپلورر ورژن 9 به بالاتر ویا مرورگرهای کروم ، فایرفاکس و اپرا استفاده نماییید.استعلام و پرداخت آسان قبض برق با قبضینو

استعلام و پرداخت با شناسه قبض

پرداخت با شناسه قبض و شناسه پرداخت

ذخیره سوابق و آگاهی از قبض‌های جدید

دارای نشان اعتماد الکترونیک

مراحل پرداخت قبض برق در قبضینو

فرآیند استعلام و پرداخت قبض در سامانه قبضینو و محاسن قبضینو نسبت به سایر سامانه های پرداخت

ghabzino multi device

مراحل استعلام و پرداخت

  • وارد کردن شناسه قبض برق
  • مشاهده وضعیت قبض
  • ثبت نام رایگان و یا ورود به سامانه قبضینو (ثبت نام کاملا رایگان بوده و هدف از ان صرفا نگه داشتن تاریخچه قبض های استعلامی و پرداختی توسط شما در قبضینو می باشد)
  • اتصال به بانک و پرداخت ( بعد از پرداخت اطلاعات قبض و کد رهگیری دریافتی از بانک در سوابق شما موجود می‌باشد دیگر نیازی به یادداشت کردن اطلاعات بانک نمی باشد )

مزایای قبضینو نسبت به سایر سیتم‌های پرداخت

  • در قبضینو نیازی به قبض ماهانه وجود ندارد کافیست یک بار شناسه قبض خود را در قبضینو ثبت کنید تا به محض صدرو قبض جدید سامانه قبضینو شما را از وضعیت قبضتان آگاه کند.
  • خدمات قبضینو کاملا رایگان بوده و شما میتوانید سوابق قبضها و پرداخت های خود را همیشه به همراه داشته باشید.
  • قبضینو روی همه بسترهای موجود اعم از اندروید ios و وب در دسترس می‌باشد با ایجاد حساب کاربری و ورود به حساب خود اطلاعات شما در همه این بسترها در دسترس شما خواهند بود.

قبض برق 

سامانه پرداخت قبض قبضینو، پس از راه اندازی سرویس های آنلاین پرداخت قبض گاز، پرداخت قبض موبایل، پرداخت قبض تلفن همراه، پرداخت قبض جریمه و قبض آب در این بخش سرویس استعلام قبض برق و پرداخت قبض برق با شناسه را ارایه می دهد. با استفاده از سرویس پرداخت قبضینو،  به صورت آنلاین از کلیه قبض های برقی که برای شما صادر می شود مطلع خواهید شد وبا دریافت قبض اینترنتی برق دیگر نیازی به قبض برق کاغذی نخواهید داشت.

برای استعلام و مشاهده قبض برق می توانید از کادر بالای این صفحه استفاده کنید. در صورتی که شناسه پرداخت قبض برق خود را ندارید می توانید با انتخاب لینک " شناسه پرداخت ندارم، استعلام با شناسه قبض" ( در بالای این صفحه) تنها با وارد کردن شناسه قبض برق خود اقدام به استعلام قبض نمایید.در ادامه سایر روش های پرداخت قبض برق را معرفی می کنیم.

برخلاف سامانه قبضینو که امکان پرداخت قبض برای همه شهرها را دارد متاسفانه شرکت توزیع برق  هر استان به طور جداگانه و تنها برای استان خود خدمات پرداخت قبض برق را ارایه می دهند.

پرداخت اینترنتی قبض برق تهران 

شرکت توزیع برق تهران

شهروندان تهرانی میتوانند با مراجه به وبسایت شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ به آدرس https://www.tbtb.ir از خدمات ارایه شده در این وبسایت استفاده نمایند.

خدمات صورت حساب قبض برق 

برای پرداخت اینترنتی قبوض برق، تسفیه بدهی، دریافت قبض المثنی برق میتوانید  به آدرس  http://77.237.94.172:8082 مراجعه کنید. پرداخت قبض برق در این صفحه از سایت شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، امکان مشاهده جزئیات قبض برق تهران برای مشترکین عادی و مشترکین خاص وجود دارد. با داشتن یکی از موارد شناسه قبض برق، رمز رایانه قبض و یا پرونده قبض برق می توانند ریز جزئیات  قبض خود را مشاهده نمایید.

تسفیه بدهی قبض برق تاریخ گذشته 

تسفیه قبض برق با پیامک 

مشترکین می توانند با استفاده از سامانه پیامکی  10001521 قبض برق خود را پرداخت نمایند. برای استفاده از این سامانه شناسه قبض خود را به شماره 10001521 ارسال نموده و پس از دریافت شناسه قبض و شناسه پرداخت قبض برق، قبض خود را پرداخت نمایید همچنین در صورت تمایل صورتحساب دوره ای مصرف برق را نیز  میتوانید دریافت کنید.

پرداخت بدهی قبض برق با تلفن 

مشترکین می توانند با استفاده از سامانه تلفن گویای  1521 قبض برق خود را پرداخت نمایند. مراحل استفاده از این سامانه به شرح ذیل است:
1. شماره گیری 1521 
2. وارد نمودن اطلاعات شناسه قبض برق
3. اعلام مبلغ بدهی توسط سامانه
4. وارد کردن اطلاعات کارت بانکی توسط مشترک
5. وارد کردن رمز دوم بانکی توسط مشترک برق 
6. دریافت کد رهگیری پرداخت قبض رداخت پیامکی قبض برق

صدور قبض المثنی برق  و پرداخت بدهی با ایمیل

مشترکین میتواند با ارسال ایمیل به آدرس اینترنتی khmoshtarakin@tbtb.co.ir در خواست قبض جدید و استعلام قبض برق و ...  را انجام دهند.

سایر خدمات شرکت نیروی توزیع برق تهران بزرگ

شناسه خدمت  عنوان خدمات شرکت برق آدرس اینترنتی 
13031466101 تعییر مکان داخلی  http://77.237.94.177/Forms/AfterSaleService.aspx
13031466103 جمع آوری موقت انشعاب
13031466107 تغییر نام
13031466108 آزمایش کنتور 
13031466109 اصلاح سرویس انشعاب

مشاهده قبض برق از شماره بدنه کنتور

اگر کنتور برق مشترک توسط اداره برق نصب شود در این صورت میتوانید شناسه قبض برق خود را با استفاده از کنتور برق خود یا کنترل برق همسایه به دست آورید.

مشاهده قبض برق شهرستان ها 

در سامانه پرداخت قبض قبضینو، همه قبض های برق( صرف نظر از شهر ) را میتوانید پرداخت نمایید ولی شرکت توزیع برق هر استان فقط امکان پرداخت قبض برای استان خود را فراهم کرده است. جدول آدرس اینترنتی شرکت های توزیع برق اکثر استان ها مطابق ذیل است.

عنوان ادرس اینترنتی شرکت توزیع نیروی برق 
قبض برق هرمزگان http://www.hedc.co.ir/FA/Home
قبض برق زاهدان http://78.38.112.132:7070/billyard/pages/com/pdpsoft/portal/reprintExactBillForWeb.jsp
برق اصفهان  https://epedc.ir
برق تبریز http://www.toztab.ir
شرکت برق ایلام https://bargh-ilam.ir
پرداخت آذربایجان غربی https://www.waepd.ir
توزیع برق گیلان https://gilanpdc.ir
برق منطقه ای فارس https://frec.co.ir
توزیع برق مازندران http://www.maztozi
مرحله 1
انتخاب قبض
مرحله 2
احراز هویت
مرحله 3
اتصال به بانک
برای ادامه و به منظور فراهم آوردن امکان ذخیره سوابق قبوض پرداخت شده همچنین تسهیل فرآیند پیگیری در هنگام بروز مشکل ابتدا لازم است وارد سامانه شوید
کافی است یک شماره موبایل معتبر که بدان دسترسی دارید را در فرم زیر وارد کرده و رمز یکبار مصرفی که برای شماره موبایل شما ارسال می شود را وارد نمایید

شما با شماره وارد سامانه قبضینو شده‌اید، جزئیات پرداخت قبوض در سوابق شماره مذکور ثبت خواهد شد.

پس از اتصال به بانک و انجام عملیات شما مجددا به سایت قبضینو هدایت خواهید شد و اطلاعات پرداخت در سوابق شما در دسترس خواهد بود.

در صورت بروز مشکل در فرآیند پرداخت و یا نیاز به مشاوره بیشتر می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید

شماره تماس : ۰۲۱ ۲۸۴۲ ۲۳۸۸

در حال دریافت اطلاعات

در صورت نیاز به راهنمایی می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید

۰۲۱ ۲۸۴۲ ۲۳۸۸