مشاهده سوابق نسخه مخصوص شرکت‌ها دریافت API پشتیبانی وبلاگ
دانلود اپلیکیشن سبد قبض
قبضینو

استعلام و پرداخت قبض برق

چگونه قبوض برق را استعلام و پرداخت کنیم؟

شما برای استعلام و پرداخت قبض برق از قبضینو تنها به شناسه قبض نیاز دارید؛ کافیست، شناسه قبض برق را در کادر وارد و گزینه‌ استعلام قبض را انتخاب کنید. شما می‌توانید با یک‌بار ذخیره‌سازی و نام‌گذاری شناسه قبض برق، بدون نیاز به وارد کردن مجدد آن، ساده و سریع، استعلام قبض برق هر دوره را بگیرید.

استعلام و پرداخت قبض برق
جزئیات
حذف اطلاعات
آیا از حذف اطلاعات آیتم انتخابی اطمینان دارید؟

استعلام و پرداخت قبض برق

استعلام و پرداخت قبض برق

استعلام و پرداخت قبض برق

چند سالی است که حذف قبوض کاغذی موجب دردسرهایی برای عموم مردم در استعلام و پرداخت قبض برق شده است؛ اما خبر خوب این است که شما می‌توانید جزئیاتی مانند مبلغ قبض، مهلت پرداخت، بدهی پیشین، مقدار مصرف و … را فقط با استفاده از خدمت استعلام با شناسه قبض برق قبضینو مشاهده کنید. در ضمن، شما می‌توانید پس از پرداخت قبوض، به رسید آنها دسترسی همیشگی داشته باشید.

قبضینو؛ بهترین روش استعلام و پرداخت قبوض برق

قبضینو؛ بهترین روش استعلام و پرداخت قبوض برق

قبضینو؛ بهترین روش استعلام و پرداخت قبوض برق

قبضینو سامانه‌ی جامع استعلام و پرداخت است که خدمات متنوعی را برای جلب رضایت شما فراهم کرده است. این سامانه ویژگی‌هایی دارد که در ادامه گفته می‌شود؛ اما، مهم‌ترین ویژگی آن، ارائه خدمات جامع استعلام و پرداخت دوره‌ای و غیردوره‌ای مورد نیاز شما است.

  • ارائه خدمت قبوض برق برای کل کشور
  • تضمین تسویه آنی قبوض برق
  • مشاهده مهلت پرداخت
  • مشاهده جزئیات به‌روز
  • دانلود قبض کاغذی

چگونه شناسه قبض برق را پیدا کنیم؟

چگونه شناسه قبض برق را پیدا کنیم؟

چگونه شناسه قبض برق را پیدا کنیم؟

شما می‌توانید از ۴ روش برای پیدا کردن شناسه قبض برق اقدام کنید. این روش‌ها در ادامه آمده است:

  • خواندن شماره بدنه کنتور برای اپراتور شماره ۱۵۲۱
  • ارسال شماره بدنه کنتور به سرشماره ۵۰۰۰۴۰۱۲۱
  • مراجعه‌ی حضوری به شعب اداره برق
  • مشاهده قبض کاغذی قدیمی برق

بهترین روش برای دستیابی به شناسه قبض برق، دریافت شناسه قبض برق با شماره کنتور از طریق تماس با شماره ۱۵۲۱ یا پیامک به سرشماره ۵۰۰۰۴۰۱۲۱ است.

چگونه پیامک قبض برق را فعال کنیم؟

 چگونه پیامک قبض برق را فعال کنیم؟

چگونه پیامک قبض برق را فعال کنیم؟

شما باید جهت دریافت پیامک قبض برق، الگوی «۱*شماره شناسه قبض» را به سرشماره ۱۰۰۰۱۵۲۱ برای تهران و به سرشماره ۲۰۰۰۱۵۲۱ برای شهرستان ارسال کنید؛ مثلاً، «۱*۱۲۴۵۶۷۸۹» را از چپ به راست به سرشماره مربوطه ارسال کنید. در ضمن، شما می‌توانید از سایر روش‌ها شامل تماس با ۱۵۲۱ و مراجعه به سامانه برق من نیز برای فعال‌سازی پیامک برق اقدام کنید.

ضرورت پرداخت قبض برق برای جلوگیری از قطعی

اگر شما رویت قبض برق و پرداخت آن را در مهلت اعلام‌شده انجام ندهید، ممکن است که با قطعی برق مواجه شوید؛ به‌خصوص اگر مبلغ بدهی زیاد باشد. لازم به ذکر است که اخطار قطعی برق، ۲ بار از طریق پیامک برای شما ارسال می‌شود؛ در صورت عدم توجه به اخطار و پرداخت نکردن قبض، برق شما قطع خواهد شد. در نتیجه، ضرورت پرداخت قبض برق برای جلوگیری از قطعی آن است.

مهلت پرداخت قبض برق

شما وابسته به محل سکونتتان مهلت مشخصی برای پرداخت دارید که با عنوان «مهلت پرداخت» در قبض برق هر دوره مشخص شده است؛ کافیست، استعلام قبض برق خود را به‌موقع بگیرید تا مهلت پرداخت را از دست ندهید.

زمان صدور قبض برق

قبوض برق به‌صورت دو ماه یک‌بار صادر می‌شود؛ یعنی، در طول ۱ سال، حدود ۶ قبض برق صادر می‌شود.

روش استعلام قبض برق

گر روش استعلام و پرداخت قبض برق با شماره کنتور را انتخاب کنید، تنها شیوه برای شما استفاده از سامانه رسمی اداره برق است؛ اما اگر روش استعلام و پرداخت قبض برق با شناسه قبض را انتخاب کنید، شیوه‌های متنوعی برای استعلام و پرداخت دارید:

نکته: دریافت قبض برق با شماره کنتور تنها از طریق سامانه برق من امکان‌پذیر است؛ بنابراین، اگر شما به شناسه قبض دسترسی ندارید، می‌توانید از روش دریافت قبض برق با شماره کنتور از سامانه برق من استفاده کنید.

مزایای دریافت قبض برق اخرین دوره از قبضینو

قبضینو سامانه استعلام و پرداخت با خدمات جامع در حوزه‌های قبوض، خودرو و موتور، سفر و مالی است. شما می‌توانید ساده و سریع با استفاده از این سامانه نسبت به مشاهده فیش آخرین دوره برق با جزئیات به‌روز اقدام کنید؛ سپس، اگر تمایل به پرداخت آن داشتید، این کار را به صورت آنی انجام دهید.

نکته‌ی حائز اهمیت در مورد سامانه پرداخت قبض برق با موبایل قبضینو این است که شما می‌توانید پیگیری قبض برق خود را از بخش سوابق پرداخت برق در پروفایل کاربری انجام دهید.

نکته: از آنجایی که قبضینو ارائه خدمت قبوض برق برای کل کشور را دارد، اگر نیاز به قبض برق البرز، قبض برق اصفهان، قبض برق مازندران، قبض برق مشهد، قبض برق گیلان، قبض برق تبریز، قبض برق تهران و سایر شهرها و استان‌های ایران دارید، می‌توانید از این سامانه استفاده کنید.

دریافت قبض برق آخرین دوره

دریافت قبض برق آخرین دوره از تمام روش‌هایی که پیش از این معرفی و بررسی شد، امکان‌پذیر است؛ اما، بهترین روش برای دریافت قبض برق آخرین دوره روشی است که کاملاً به‌روز باشد تا به‌محض صدور قبض برق، امکان استعلام و پرداخت آن را فراهم کند. قبضینو این مزیت را دارد؛ بنابراین، ما می‌توانید با خیال راحت، آخرین قبض هر دوره را به‌محض صدور، استعلام و پرداخت کنید.

دریافت قبض المثنی برق

اکنون که مشاهده آنلاین قبض برق در هر زمان و در هر مکان امکان‌پذیر است، نیازی به دریافت قبض المثنی وجود ندارد. دغدغه‌ی دریافت قبض المثنی به زمانی برمی‌گردد که تنها روش مشاهده قبض برق این بود که قبض کاغذی را داشته باشید. اگر شما نیاز به نسخه الکترونیکی قبض کاغذی برق دارید، می‌توانید آن را از قبضینو دریافت کنید.

روش‌های حذف شماره تلفن برای قبض برق

شما می‌توانید از طریق ارسال الگوی «2*شماره شناسه قبض» مثلاً «۲*۱۲۳۴۵۶۷۸۹» از چپ به راست به سرشماره ۱۰۰۰۱۵۲۱ برای ساکنین تهران و سرشماره ۲۰۰۰۱۵۲۱ برای ساکنین شهرستان نسبت به حذف شماره موبایل برای دریافت قبض برق اقدام کنید.

اگر نیاز داشتید که قبض برق پیامکی را برای شماره جدیدی ثبت کنید، باید از همین سرشماره‌ها با الگوی «۱*شماره شناسه قبض» استفاده کنید.

نکته: شاید برایتان سوال باشد که چرا باید نیازی به حذف یا ثبت شماره تلفن داشته باشید. اگر مالک یا مستأجر باشید سپس به خانه جدید نقل مکان کرده باشید، دیگر نیازی به دریافت قبض برق محل سکونت قبلی خود ندارید؛ بلکه، از این به بعد باید قبوض خانه جدید خود را دریافت کنید.

اسلاید شماره 0
اسلاید شماره 1
اسلاید شماره 2

حذف قبض کاغذی: راهنمای حذف قبوض کاغذی برق و تلفن

حذف قبض کاغذی: راهنمای حذف قبوض کاغذی برق و تلفن

حذف قبض کاغذی: راهنمای حذف قبوض کاغذی برق و تلفن

همه ما سال‌هاست یک احساس مشترک را در خانه‌هایمان تجربه کرده‌ایم. احساس کلافگی و سردرگمی از ده‌ها قبضی که باید نسخه کاغذی آن‌ها را دریافت و پرداخت می‌کردیم. اما حالا زمان تغییر فرا رسیده و می‌توانیم نفس راحتی بکشیم. 19 خرداد 1398 طرح ملی قبض سبز توسط وزیر نیرو رونمایی و فرایند حذف قبوض کاغذی در سراسر کشور به صورت رسمی آغاز شد. “سبز، یعنی رویش، یعنی صلح و یعنی زندگی و توسعه پایدار.” این یادداشت اردکانیان، وزیر نیرو، بهترین تعریف ممکن برای قبض‌های کاغذی است که سال‌هاست هزینه‌های مازادی را برای سازمان‌های مربوطه و مردم به دنبال داشته است.

مطالعه مطلب

ثبت و حذف پیامک قبض آب، گاز، برق و تلفن ثابت

ثبت و حذف پیامک قبض آب، گاز، برق و تلفن ثابت

ثبت و حذف پیامک قبض آب، گاز، برق و تلفن ثابت

چاپ و صدور قبوض کاغذی باعث قطع درختان و مصرف زیاد کاغذ شده بود تا اینکه در سال ۹۸ قبوض کاغذی به صورت کامل حذف شدند و قبض الکترونیکی جایگزین این روش شد. این اتفاق مزیت بزرگی برای افراد داشت و باعث شد تا بتوانند در هر جا و مکانی قبض برق، آب، گاز و تلفن ثابت را مشاهده کنند و نسبت به پرداخت آن اقدام کنند. اما اگر جز کسانی هستید که قصد حذف پیامک قبوض را دارید، در این مطلب از وبلاگ قبضینو همراه ما باشید تا در خصوص نحوه فعال‌سازی، غیر فعال‌سازی و حذف پیامک قبض صحبت کنیم. هم‌چنین به شما آموزش دهیم که چطور شماره موبایل خودتان را ویرایش کنید یا نسبت به تغییر شماره تلفن جدید اقدام کنید.

مطالعه مطلب

نحوه ثبت شماره تلفن برای دریافت قبض برق با قبضینو

نحوه ثبت شماره تلفن برای دریافت قبض برق با قبضینو

نحوه ثبت شماره تلفن برای دریافت قبض برق با قبضینو

هنگامی که برای اولین بار در سال ۱۳۹۸ دریافت قبض برق پیامکی جایگزین دریافت قبض برق کاغذی شد، مزیت‌های فراوانی مانند کاهش هزینه‌های دولت، حفظ محیط زیست، سهولت در استعلام و پرداخت و … را برای همه به همراه داشت؛ اما، این تغییر بزرگی بود که نیاز به آموزش‌های گسترده پیش از اجرا داشت که به خوبی انجام نگرفت. در ادامه، بسیاری از افراد برای دریافت قبض برق از طریق پیامک با مشکل مواجه می‌شدند؛ مثلاً، آنها در مورد روش‌های ثبت شماره تلفن برای قبض برق، روش‌های حذف شماره تلفن قبض برق و روش‌های تغییر شماره تلفن قبض برق پرسش‌هایی داشتند که بی‌پاسخ مانده بود.

مطالعه مطلب

ثبت دیدگاه

شما هم می‌توانید دیدگاه خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.
قاسم اکبری

عذر می خوام قبض برق اکبری پرداخت شده شرمنده

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز
برای اطمینان از پرداخت قبض لطفا وارد بخش مشاهده سوابق شده و اطلاعات مربوط به تسویه را بررسی کنید.
سپاس از شما

قاسم اکبری

سلام از طریق قبضینو قبض برق به مبلغ 34500 با رمز پویا واریز کردم اس ام اس کسر ازحساب بانک هم امد ولی قبض پرداخت نشد خواهش دارم بررسی شود

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست گرامی
لطفا برای اطمیان از موفق بودن فرآیند پرداخت به بخش مشاهده سوابق مراجعه کنید، درصورتی که پرداخت با موفقیت انجام شده باشد یعنی قبض تسویه شده است؛ فقط چون به‌روزرسانی سامانه مبدا طی ۲ روز کاری انجام می‌شود، اطلاعات بلافاصله بعد از پرداخت تغییری نمی کنند.
پایدار باشید و سبز

محسن

سلام قبض برق دوره های قبل که پرداخت شده رو چطوری میشه دید یا گرفت

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست گرامی
درصورتی‌که پرداخت قبوضتان را از طریق قبضینو انجام داده باشید،‌ می‌توانید با مراجعه به بخش مشاهده سوابق تمام جزئیات پرداخت‌های یک‌سال اخیر را مشاهده کنید.
پاینده باشید.

پیران

درتاریخ ٢١ اردیبهشت اقدام به پرداخت قبض برق (به مبلغ ١٨۵٠٠٠ ریال) کردم، ولی چون همچنان بدهی بقوت خود باقی مانده بود، بناچارمجددا

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
به‌روزرسانی قبوض در سامانه‌های اصلی حدود ۲ روزکاری زمان نیاز دارد؛ درصورتی‌که مجددا اقدام به پرداخت کرده‌اید، هزینه‌ اضافی به عنوان بستانکار در قبض دوره بعد ثبت شده و از آن کسر می‌شود.
سلامت باشید.

سهراب بختیاری

سلام قبض برق اینجانب در محله طور شمالی هنوز بروز نشده است علت چیست؟

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
دوره‌های صدور قبض آب با قبوض دیگر متفاوت بوده و کی زمان‌بر است؛ برای اطمینان بیشتر می‌توانید با شماره تلفن ۱۵۲۲ تماس بگیرید.
پاینده باشید.

جلال اکوان

سلام بنده در این سامانه پرونده و شناسه قبض دارم ولی از موقعیکه کنتورها رو برداشتن (از طریق اداره برق) در این سامانه بدهی رو یه مبلغ درج میکنه ولی در پیامکی که از اداره برق میاد مبلغ فرق میکنه و نه میشه پرداختش کرد و نه میشه بعنوان شناسه جدید اضافه اش کرد . لطفا راهنمایی بفرمایید چکار کنم ؟

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
برای راهنمایی دقیق‌تر لطفا با پشتیبانی قبضینو تماس بگیرید.
سبز و سربلند باشید.

سکینه سعادتمند

سلام ضمن خسته نباشید راستش ما خونه رو تازه خریدیم منتها تا الان نتونستیم قبض برق رو دریافت کنیم از سامانه قبضینو هم رفتیم شماره کنتور رو وارد کردیم منتها بازم بهمون قبض رو نشون نداد اگه امکانش هست راهنمایی فرمایید با تشکر

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست گرامی
لطفا شماره کنتور برق*3 را به سرشماره 500040121 ارسال کنید تا شناسه برق برای شما ارسال شود، سپس شناسه دریافتی را در همین سرویس وارد کرد و استعلام قبض خود را دریافت کنید. همچنین شما می‌توانید این شناسه قبض را به همراه *1 (شناسه قبض*1) به سرشماره 10001521ارسال کنید تا پیامک قبض برق فعال شود.
مانا باشید.

هادی محمدی

برای پیامک قبض برق چی کار کنیم؟؟

پشتیبانی قبضینو

درود بر شما
برای دریافت پیامک قبض برق می‌توانید از طریق سامانه توانیر اقدام کنید یا شناسه قبض برق را که از قبوض قبلی هم می‌توانید دریافت کنید را به سامانه ۱۰۰۰۱۵۲۱ پیامک کنید.
پاینده باشید.

عمادی

سلامما قبض برق از عابر بانک پرداخت کردیم ولی کاغذ رسید نداشت الان دوباره قبضش اومده با همون مبلغ چه طور میتونیم پیگیری کنیم

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
شما می‌توانید 10 گردش آخر حساب خود را دریافت کرده و فیش دریافتی را به کارشناس اداره آب و فاضلاب منطقه ارائه کنید تا بتوانید قبض اصلاحی دریافت کنید. برای جلوگیری از اتفاقات این چنینی بهتر است پرداخت خود را به‌صورت آنلاین انجام دهید تا دسترسی به سوابق پرداخت برای شما امکان‌پذیر باشد.
سلامت باشید

هرمز معظمی

سلام خسته نباشی ما تو روستا زندگی میکنیم قبض برقمون هر سیصدهزار یا ۲۰هزارمیامد ولی این سری ۴ملیون آمده اصلا امکان نداشت اینجور بیاد

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
درصورت نداشتن این میزان مصرف یا بدهی قبلی، لطفا برای پیگیری این موضوع لطفا به صورت حضوری به اداره برق مربوطه مراجعه کرده و درخواست بررسی کارشناس دهید.
پیروز و ماندگار باشید.

هاشملو

باسلام مهلت پرداخت قبض ما گذشته اگر واریز کنم امکان داره یا دوباره برای دوره بعد بدهی میشه ؟ باتشکر

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
با توجه به این‌که مهلت پرداخت گذشته این امکان وجود دارد که در صدور قبض دوره جاری، بدهی در آن ثبت شود؛ شما می‌توانید قبض را پرداخت کنید و قبض جدید را هم بپردازید تا مبلغ اضافی برای دوره بعد از حساب مصرفتان کم شود یا قبض این دوره را پرداخت نکنید و با دریافت قبض جدید مبلغ بدهی را به همراه آن پرداخت کنید تا حساب تسویه شود.
پیروز باشید.

محمدی

سلام از طریق برق من پرداخت کردم کد رهگیری صادر شد و از حساب کسر شده ولی مبلغ صورت حساب صفر نشده

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
ثبت اطلاعات پرداخت در سامانه بعد از 48 ساعت کاری انجام می‌شود. درصورت برطرف نشدن این مشکل لطفا با رسید پرداخت به اداره برق منطقه مراجعه کرده یا با پشتیبانی برنامه پرداختی خود تماس بگیرید تا پیگیری‌های لازم انجام شود.
پاینده و پیروز باشید.

منصورصبری

چطوری می تواند خرابی برق تماس بگیریم

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
تلفن گویای گزارش خرابی برق 121 است، شما می‌توانید با این شماره تماس بگیرید و اطلاعات خود را ارائه کنید تا پیگیری شود.
مانا و برقرار باشید.

یزدان

سلام چطور میتونم قبض برق اقساطی پرداخت کنم؟؟بدون مراجعه به اداره برق؟؟

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
شما می‌توانید با یکی از سامانه 121 یا 1521 تماس گرفته و از نحوه انجام مراحل قسط‌بندی قبض برق مطلع شوید.
پاینده باشید.

کردی

سلام بنده قبض برق را ۲بارپرداخت کرده ام آیا هزینه اضافی برگشت داده میشود؟

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
متاسفانه امکان بازگشت وجه اضافی وجود ندارد اما مبلغ اضافی به قبض دوره بعد منتقل شده و از قبض آینده کسر می‌شود.
پایدار و پیروز باشید.

مرتضی پروین نژاد

سلام،قبض پرداخت کردم،سه روز قبل، چرا مجددا قبض اودنده، مگه چندروز بعد بحساب اداره برق واردمیشه؟ چطوری قبض پرداختی قبلی رو مشاهده کنم؟ تشکر

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
ممکن است زمان پرداخت شما بعد از صدور قبض این دوره انجام شده باشد. شما می‌توانید به قسمت سوابق پرداخت مراجعه کرده و رسید پرداخت را دریافت کنید و با مراجعه به اداره برق منطقه قبض اصلاحی دریافت کنید.
سبز و پایدار باشید.

مقداد

سلام و عرض ادبورودي سرويس معتبر نميباشديعني چي؟

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
ممکن است به‌دلیل ثبت اشتباه شناسه قبض یا شناسه پرداخت باشد.
سلامت و پر امید باشید.

چراغی

سلام قبض برق برام چهار برابر ماه گذشته آمده به اداره برق هم مراجعه کردم نتیجه نگرفتم لطفاً راهنماییم کنید

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
در صورتی‌که مصرف بالایی نداشته اید،‌ ممکن است کنتور یا سیم‌کشی ساختمان دچار مشکل فنی شده باشد، اگر با مراجعه به اداره برق منطقه به نتیجه نرسیده‌اید می‌توانید به اداره برق مرکزی استان مراجعه کرده و این موضوع را پیگیری کنید.
سبز و مانا باشید.

میرزایی

سلام چگونه شناسه پرداخت رو پیدا کنیم؟؟

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
شناسه پرداخت در قبض پیامک شده موجود است اگر به قبض دسترسی ندارید لطفا 3* شماره بدنه کنتور را به 500040121 ارسال کنید تا قبض برای شما ارسا شود و از طریق آن بتوانید آن را تسویه کنید.
پایدار و سبز باشید.

طراوت

چطور میشه شماره تلفن ثبت شده برای قبض برق را تغییر داد؟

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز
شما می‌توانید به سامانه برق کشور مراجعه کرده و اطلاعات ثبت شده در سامانه را تغییر دهید یا شماره کنتور برق را با شماره تلفن جدید و به‌صورت 3* شماره بدنه کنتور به 500040121 ارسال ‌‌کنید تا قبض برق به شماره جدید ارسال شود.
سلامت باشید و سبز.

شرکت تعاونی روستایی اشنویه

خوب

ملاحسنی

میخوام ۵دوره از پرداختی هامو ببینم پول برق ۷برابر اومده

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
درصورتی‌که پرداخت‌های قبلی خود را از طریق قبضینو انجام داده باشید، می‌توانید با مراجعه به بخش سوابق از جزئیات پرداختی‌ها مطلع شوید. این امکان وجود دارد که مشکلی در کنتور وجود داشته باشد و پیشنهاد می‌کنیم که به‌صورت حضوری به اداره برق منطقه مراجعه کنید و درخواست دهید که این موضوع را از طریق کارشناس پیگیری کنند.
سلامت و پیروز باشید.

هاشمی

سلام چگونه برق ما اینبار حدود چهار برابر شده باهمان میزان مصرف قبض قبلی میشود توضیح دهید ممنون

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز
ممکن است کنتور برق شما دچار مشکل شده باشد، برای اطمینان بیشتر لطفا به اداره برق منطقه مراجعه کرده و درخواست بررسی کارشناس دهید تا درصورت وجود اشکال این موضوع برطرف شود.
سبز و مانا باشید.

محمدی

چه طوری بدونیم اخرین فیش پرداختی چه زمانی بوده..

پشتیبانی قبضینو

سلام و درود
اگر پرداخت قبض را از طریق قضینو انجام داده باشید، می‌توانید با مراجعه به بخش سوابق از جزئیات پرداختی‌های خود مطلع شوید.
سبز باشید و پاینده.

ثبت دیدگاه

سوالات متداول

پاک شدن بدهی قبض برق مشروط به این است که در مهلت پرداخت، تسویه انجام شود. اگر مهلت پرداخت قبض برق گذشته باشد، بدهی بر روی قبض دوره بعدی نشان داده می‌شود؛ اما، نیازی به نگرانی نیست. این مشکل از عدم به‌روزرسانی سیستم اداره برق است که خودبه‌خود حل می‌شود؛ یعنی، نیازی به پیگیری ندارد.
با استعلام قبض از سامانه قبضینو، می‌توانید از وضعیت پرداخت قبض خود مطلع شوید، در صورت پرداخت قبض، مهر تسویه‌شده روی قبوض قابل مشاهده است.
مهلت پرداخت قبض برق برای هر شهر متفاوت است و تاریخ دقیق آن در قبض برق صادر شده قابل مشاهده است.
دریافت رسید پرداخت قبض برق از قبضینو امکان‌پذیر است. اگر استعلام و پرداخت قبض برق خود را از این سامانه انجام دهید، می‌توانید با مراجعه به بخش مشاهده سوابق در حساب کاربری نسبت به دانلود رسید پرداخت اقدام کنید.
بله؛ پرداخت قبض برق از قبضینو با تسویه آنی همراه است یعنی پرداختی شما به‌صورت مستقیم به حساب سازمان مربوطه واریز می‌شود.
شما می‌توانید از روش‌های دریافت شناسه قبض استفاده کنید تا بدون نیاز به قبض پیامکی برق برای مشاهده قبض برق اقدام کنید. راحت‌ترین روش این است که یک قبض کاغذی قدیمی را نگاه کنید تا اطلاعات مورد نیازتان را پیدا کنید؛ اما، اگر دسترسی به قبض کاغذی ندارید، می‌توانید شماره بدنه کنتور را برای اپراتور شماره ۱۵۲۱ بخوانید یا شماره بدنه کنتور را به سرشماره ۵۰۰۰۴۰۱۲۱ بفرستید.
در صورت پرداخت نکردن قبض در مهلت مشخص، اخطار قطعی برق، ۲ بار از طریق پیامک برای شما ارسال می‌شود؛ در صورت پرداخت نکردن قبض، برق شما قطع خواهد شد.
خیر؛ دریافت شناسه قبض برق با کد ملی به صورت تنها امکان‌پذیر نیست. اگر می‌خواهید شناسه قبض برق خود را با کد ملی به دست آورید، باید به‌صورت حضوری به شعب اداره برق همراه با سند مالکیت یا اجاره ملک مراجعه کنید تا وضعیت مالکیت مقطعی یا دائمی خود را نسبت به ملک اثبات کنید.
خیر؛ دریافت شناسه قبض برق با شماره اشتراک امکان‌پذیر نیست. تنها روش‌های به دست آوردن شناسه قبض برق شامل خواندن شماره بدنه کنتور برای اپراتور شماره ۱۵۲۱، ارسال شماره بدنه کنتور به سرشماره ۵۰۰۰۴۰۱۲۱، مراجعه‌ی حضوری به شعب اداره برق و رویت قبض برق کاغذی قدیمی است.
در حال اجرا در حال اجرا در حال دریافت نتیجه هستیم.
از همراهی شما سپاسگزاریم.
قبضینو
کاربر مهمان
ورود | ثبت‌نام

نسخه مخصوص شرکت‌ها دریافت API
کیف پول خدمات پلیس مدیریت دستگاه‌های فعال پیگیری قبوض قبض کاغذی پشتیبانی وبلاگ درباره ما
درآمدزایی از قبضینو اطلاع‌رسانی صدور قبوض
اطلاعات حساب کاربری