نحوه ثبت شماره تلفن برای دریافت قبض برق با قبضینو

نحوه ثبت شماره تلفن برای دریافت قبض برق با قبضینو

هنگامی که برای اولین بار در سال ۱۳۹۸ دریافت قبض برق پیامکی جایگزین دریافت قبض برق کاغذی شد، مزیت‌های فراوانی مانند کاهش هزینه‌های دولت، حفظ محیط زیست، سهولت در استعلام و پرداخت و … را برای همه به همراه داشت؛ اما، این تغییر بزرگی بود که نیاز به آموزش‌های گسترده پیش از اجرا داشت که به خوبی انجام نگرفت. در ادامه، بسیاری از افراد برای دریافت قبض برق از طریق پیامک با مشکل مواجه می‌شدند؛ مثلاً، آنها در مورد روش‌های ثبت شماره تلفن برای قبض برق، روش‌های حذف شماره تلفن قبض برق و روش‌های تغییر شماره تلفن قبض برق پرسش‌هایی داشتند که بی‌پاسخ مانده بود.

در نتیجه، تهیه‌ی یک راهنمای جامع برای قبض پیامکی برق شامل فعال‌سازی پیامک قبض برق، غیرفعال‌سازی پیامک قبض برق، تغییر شماره تلفن قبض برق و … واجب به نظر می‌رسد؛ بنابراین، قبضینو این کار را برای شما کرده است تا شما بتوانید راحت‌تر از همیشه قبض پیامکی برق خود را دریافت کنید. همراه قبضینو باشید تا همه‌چیز را در مورد قبض برق پیامکی بدانید.

دریافت پیامک قبض برق

پیامک قبض برق حاوی اطلاعات مشابه با قبض کاغذی است؛ اما، برخی از جرئیات مرتبط با نحوه مصرف برق را ندارد. نکته‌ی حائز اهمیت در مورد پیامک قبض برق این است که پیامک قبض برق تهران از سرشماره‌ی ثابت ۱۰۰۰۱۵۲۱ و پیامک قبض برق شهرستان‌ها از سرشماره‌ی ثابت ۲۰۰۰۱۵۲۱ ارسال می‌شود؛ بنابراین، اگر پیامک با محتوای قبض برق دریافت کردید که از سرشماره‌ای به غیر از سرشماره‌های مذکور ارسال شده بود، آنها را حذف کنید. در ادامه، جزئیات پیامک قبض برق را معرفی و بررسی خواهیم کرد تا شما را با اطلاعات موجود در قبض پیامکی برق آشنا کنیم:

بیشتر بخوانید: حذف قبض کاغذی: راهنمای حذف قبوض کاغذی برق و تلفن

قبض برق

روش‌های ثبت شماره تلفن برای دریافت پیامک قبض برق

اگر شما هم به دنبال نحوه ثبت شماره تلفن برای قبض برق هستید، باید بدانید که ۵ روش برای دریافت پیامک قبض برق وجود دارد. شما می‌توانید با توجه به اطلاعاتی که در دسترس دارید، روش مورد نظر خود را انتخاب کنید. ما در ادامه همه‌ی روش‌های فعال سازی قبض پیامکی برق را معرفی و بررسی خواهیم کرد؛ بنابراین، همراه قبضینو بمانید.

ثبت شماره تلفن برای دریافت پیامک قبض برق از طریق مامور برق

هنگامی که برای اولین بار فرآیند جایگزینی قبض پیامکی به جای قبض کاغذی آغاز شد، دسترسی به شماره تلفن مردم جهت ارسال پیامک نیاز بود؛ بنابراین، ابتدا، مأموران برق برای ثبت شماره تلفن مردم به صورت حضوری اقدام کردند. آنها حین کنتورخوانی، شماره تلفن مردم را ثبت می‌کردند تا هر دوره قبض برای آن‌ها پیامک شود و بتوانند برای پرداخت قبض برق اقدام کنند.

این روش مشکلات فراوانی داشت؛ مثلاً، ممکن بود که برخی از افراد در محل حضور نداشته باشند که شماره تلفن خود را به مأموران برق اعلام کنند یا ممکن بود که برخی از افراد مستأجر باشند که مدام در حال جابه‌جایی هستند بنابراین نیاز به قطع و وصل پیامک خانه‌های خود دارند. در نتیجه، این روش در قدم اول کارامد بود اما کافی نبود.

ثبت شماره تلفن قبض برق از طریق مامور برق

ثبت شماره تلفن برای دریافت قبض برق از طریق پیامک

روش ثبت شماره تلفن برای دریافت قبض برق از طریق پیامک جایگرین مناسبی برای روش پیشین بود که همچنان طرفداران زیادی دارد. کافی است شماره شناسه قبض خود را در الگوی اعلام شده به یک سرشماره ارسال کنید تا قبض برق هر دوره را دریافت کنید. اگر ساکن تهران هستید، باید شناسه قبض برق خود را با الگوی «1*شماره شناسه قبض» به سرشماره‌ی 10001521 ارسال کنید و اگر ساکن سایر شهرستان‌ها و روستاها و … هستید، باید شناسه قبض برق خود را با الگوی «1*شماره شناسه قبض» به سرشماره‌ی 20001521 ارسال کنید.

این سرشماره متعلق به شرکت برق است؛ بنابراین، پیامک‌های دریافتی نیز باید با همین سرشماره‌ها باشد یعنی اگر ساکن تهران هستید، پیامک‌های قبض برق شما با سرشماره‌ی 10001521 ارسال می‌شود و اگر ساکن سایر شهرستان‌ها و روستاها و … هستید، پیامک‌های قبض برق شما با سرشماره‌ی 20001521 ارسال می‌شود. در نتیجه، هر گونه پیامک با سرشماره‌ی ناشناس فاقد اعتبار است.

ثبت شماره تلفن قبض برق از طریق پیامک

ثبت شماره تلفن برای دریافت قبض برق از طریق تلفن

شما می‌توانید از طریق تلفن ثابت یا تلفن همراه با شماره‌ی ۱۵۲۱ تماس بگیرید؛ سپس،  گزینه‌ی ۲ را انتخاب کنید تا شماره تلفن خود را برای برای دریافت قبض پیامکی برق ثبت کنید. در ضمن، اگر تمایلی به دریافت پیامک قبض برق ندارید، می‌توانید هر دوره با شماره ۱۵۲۱ تماس بگیرید تا قبض برق خود را استعلام و پرداخت کنید؛ کافیست، گزینه‌ی ۱ را انتخاب کنید. شما باید شناسه قبض خود را با الگویی که گفته می‌شود، وارد کنید. در ادامه، شما می‌توانید مبلغ قابل پرداخت را بشنوید؛ سپس، در صورت تمایل نسبت به پرداخت آن از طریق وارد کردن شماره کارت و رمز دوم (پویا یا ثابت) اقدام کنید.

ثبت شماره تلفن برای دریافت قبض برق از طریق سایت و اپلیکیشن شرکت برق

اگر از روش‌های پیشین موفق به ثبت شماره تلفن برای دریافت قبض برق نشدید، فقط باید وارد سایت شرکت برق به نشانی tbtb.ir شوید یا وارد اپلیکیشن شرکت برق با نام آبفا شوید. در ادامه، شما باید گزینه‌ی «خدمات صورت‌حساب قبض» را انتخاب کنید؛ سپس، شماره تلفن خود را وارد کنید. شما برای ثبت شماره تلفن خود از طریق سایت و اپلیکیشن شرکت برق نیاز به شناسه قبض برق دارید.

ثبت شماره تلفن برای دریافت قبض برق از طریق پیشخوان دولت

شما می‌توانید با مراجعه حضوری به دفاتر پیشخوان دولت برای ثبت شماره تلفن خود جهت دریافت قبض برق از طریق پیامک اقدام کنید؛ کافیست، یک قبض کاغذی برق پیشین خود را به همراه داشته باشید یا دست‌کم شناسه قبض برق را به همراه مدارک شناسی‌تان به همراه داشته باشید. در ضمن، شما می‌توانید با مراجعه حضوری به شعب شرکت برق در مناطق خود جهت ثبت شماه تلفن برای دریافت قبض برق پیامکی اقدام کنید؛ اما، پیشنهاد ما این است که برای جلوگیری از اتلاف وقت و انرژی از روش‌های ساده‌تر مانند پیامک، تلفن، سایت و اپلیکیشن به صورت غیرحضوری استفاده کنید.

چگونه شناسه قبض برق را پیدا کنیم؟

حتما متوجه شده‌اید که شما برای ثبت شماره تلفن برای دریافت قبض برق پیامکی در تمام روش‌های گفته شده به شناسه قبض برق نیاز دارید؛ بنابراین، باید بدانید که چگونه شناسه قبض برق را پیدا کنید. شما ۲ روش برای پیدا کردن شناسه قبض برق دارید.

اول اینکه یک قبض کاغذی قدیمی برق را پیدا کنید که شناسه قبض برق بر روی آن نوشته شده باشد. دوم اینکه شماره بدنه کنتور را با الگوی «1*شماره بدنه کنتور» به سرشماره‌ی 500040121 ارسال کنید تا شناسه قبض برای شما ارسال شود.

شناسه قبض برق

روش‌های حذف شماره تلفن برای قبض برق

گاهی پیش می‌اید که شما نیاز به حذف شماره تلفن خود از سامانه شرکت برق جهت عدم دریافت قبض برق پیامکی داشته باشید. شما می‌توانید از تمام روش‌های فعال‌سازی قبض پیامکی برق برای غیرفعال‌سازی قبض پیامکی برق استفاده کنید. ما در ادامه ۴ روش غیرفعال‌سازی قبض پیامکی برق را معرفی و بررسی می‌کنیم؛ بنابراین، همراه قبضینو بمانید.

بیشتر بخوانید: ثبت و حذف پیامک قبض آب، گاز، برق و تلفن ثابت

حذف شماره تلفن قبض برق از طریق پیامک

شما می‌توانید با ارسال شناسه قبض در یک الگو به سرشماره‌ی شرکت برق شماره تلفن خود را از سامانه پاک کنید تا پیامک آن را دریافت نکنید. اگر ساکن تهران هستید، باید شناسه قبض برق خود را با الگوی «2*شماره شناسه قبض» به سرشماره‌ی 10001521 ارسال کنید و اگر ساکن سایر شهرستان‌ها و روستاها و … هستید، باید شناسه قبض برق خود را با الگوی «2*شماره شناسه قبض» به سرشماره‌ی 20001521 ارسال کنید.

حواستان باشد که فعال‌سازی و غیرفعال‌سازی شماره تلفن برای دریافت یا عدم دریافت پیامک تنها در الگوی آن متفاوت است؛ وگرنه، در هر دو حالت شما باید شناسه قبض خود را به سرشماره‌ی متناسب با محل زندگی‌تان ارسال کنید. اگر قصد فعال‌سازی دارید، در الگو عدد ۱ را قرار دهید و اگر قصد غیرفعال‌سازی دارید، در الگو عدد ۲ را قرار دهید.

نکته: اگر شناسه قبض خود را بدون هیچ الگویی به سرشماره‌های مذکور ارسال کنید، اخرین قبض برق دوره را با جزئیات کامل دریافت خواهید کرد. در ضمن، اگر الگوی «0*شماره شناسه قبض» را ارسال کنید، تعداد و عدد شناسه قبض‌های شما نمایش داده می‌شود.

حذف شماره تلفن قبض برق از طریق تلفن

اگر می‌خواهید حذف شماره تلفن برای عدم دریافت قبض برق را از طریق تلفن انجام دهید؛ کافیست، شماره‌ی ۱۵۲۱ را با تلفن ثابت یا تلفن همراه شماره‌گیری کنید. در ادامه، گزینه‌ی ۲ را انتخاب کنید تا با اپراتور صحبت کنید؛ سپس، درخواست خود را اعلام کنید تا برایتان انجام شود.

حذف شماره تلفن قبض برق از طریق سامانه شرکت برق

شما می‌توانید از همان روشی که برای ثبت شماره تلفن برای قبض برق استفاده کردید برای حذف شماره تلفن برای قبض برق استفاده کنید؛ کافیست، وارد سایت یا اپلیکیشن شرکت برق شوید. در ادامه، مدیریت صورت‌حساب قبض را انتخاب کنید؛ سپس، شماره‌ی ثبت شده را حذف کنید.

حذف شماره تلفن قبض برق از طریق پیشخوان دولت

اگر از روش‌های پیشین موفق به غیرفعال‌سازی پیامک قبض برق نشدید، باید به صورت حضوری به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کنید تا فرآیند حذف شماره تلفن از سامانه انجام شود. اگر از طریق دفاتر پیشخوان دولت نیز موفق به حذف شماره تلفن خود نشدید، باید به یکی از شعب شرکت برق در مناطق خود مراجعه کنید تا شماره تلفن خود را از سامانه حذف کنید.

روش‌های تغییر شماره تلفن قبض پیامکی برق

گاهی پیش می‌اید که شما نیاز به ثبت یا حذف شماره تلفن قبض برق نداشته باشید؛ بلکه، تنها به علت نقل مکان یا به علت تغییر شماره تلفن نیاز به تغییر اطلاعات ثبت شده مانند شناسه قبض برق یا شماره تلفن داشته باشید. شما برای این کار روش اختصاصی ندارید؛ بلکه، باید ابتدا نسبت به حذف شماره تلفن از سامانه شرکت برق از روش‌های گفته شده اقدام کنید؛ سپس، مجدد برای ثبت شماره تلفن از روش‌های گفته شده اقدام کنید.

این فرآیند کمی طولانی است؛ اما، شما تنها همین روش را دارید. پیشنهاد ما این است که برای جلوگیری از خطا، روش مراجعه به سامانه شرکت برق (سایت یا اپلیکیشن) را انتخاب کنید.

سایر روش‌های دریافت قبض برق

تا اینجا در مورد روش‌‌های متنوع دریافت قبض پیامکی برق صحبت کردیم؛ یعنی، به شما آموزش دادیم که چطور قبض برق پیامکی خود را از روش‌های متنوع فعال یا غیرفعال کنید. همانطور که متوجه شدید، این روش سختی‌های خود را دارد به خصوص که روش پرداخت آن نامشخص است. در حقیقت، شما برای پرداخت قبض پیامکی برق باید از روش‌های دیگر استفاده کنید؛ اما، قبض الکترونیکی برق این مشکل را ندارد. شما می‌توانید با انتخاب یک سامانه جامع، قبض برق خود را به صورت همزمان استعلام و پرداخت کنید. در ادامه، بهترین روش استعلام و پرداخت همزمان قبض برق الکترونیکی را به شما معرفی می‌کنیم.

قبض الکترونیکی برق

دریافت و پرداخت قبض الکترونیکی برق از قبضینو

شما می‌توانید تنها با در دست داشتن شناسه قبض برق خود نسبت به دریافت قبض الکترونیکی برق اقدام کنید؛ کافیست، یک سامانه (سایت یا اپلیکیشن) را انتخاب کنید که در حوزه‌ی استعلام و پرداخت خدمات قبض را ارائه می‌دهد. قبضینو به عنوان سامانه پیشگام در حوزه‌ی قبض الکترونیک امکان استعلام و پرداخت همزمان قبوض را برای شما فراهم کرده است؛ کافیست، وارد سایت یا اپلیکیشن آن شوید سپس گزینه‌ی قبض برق را انتخاب و در ادامه، شناسه قبض برق خود را وارد کنید.

شما می‌توانید شناسه قبض برق خود را در سامانه قبضینو ذخیره و نام‌گذاری کنید. هنگامی که این کار را انجام دهید در مراجعات بعدی نیازی به ورود اطلاعات ندارید؛ بلکه، تنها یا یک کلیک قبض برق الکترونیکی خود را استعلام و پرداخت کنید. در ضمن، شما می‌توانید رسید قبض برق پرداخت شده را از طریق مراجعه به سوابق در پروفایل خود دریافت کنید. لازم به ذکر است که شما با استفاده از قبضینو می‌توانید تمام قبوض خود را به صورت آنی تسویه کنید.

جمع‌بندی…

ما در این مطلب یک راهنمای جامع برای دریافت پیامک قبض برق تهیه کردیم. ابتدا، پیامک قبض برق را به همراه جزئیات آن بررسی کردیم؛ سپس، روش‌های ثبت شماره تلفن برای دریافت قبض پیامکی برق را بررسی کردیم. در ادامه، روش‌های حذق شماره تلفن قبض برق را گفتیم. از آنجایی که ثبت و حذف شماره از سامانه شرکت برق نیاز به شناسه برق دارد، نحوه دستیابی به شناسه قبض برق را آموزش دادیم. در نهایت، روش جایگزین دریافت قبض برق پیامکی یعنی دریافت قبض برق الکترونیکی را معرفی کردیم. این روش امکان استعلام و پرداخت همزمان قبض برق را فراهم می‌کند؛ بنابراین، روشی ساده‌تر، سریع‌تر و مطمئن‌تر است به خصوص زمانی که از سامانه قبضینو که پیشگام در این حوزه است، استفاده شود.

ثبت دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم قبضینو در وب سایت منتشر خواهد شد.

نام و نام خانوادگی وارد نشده است.
شماره موبایل به درستی وارد نشده است.
دیدگاه وارد نشده است.
بنیاد تعاون سپاه جابر ملکی

بسیار عالی

نصرالله حسین پور

مرسی از برنامه خوب شما

امیدشاهبازی

هزینه برق واسه مون پیامک نمیشه میخواهم که به این شماره ارسال شود

پشتیبانی قبضینو

مشترک گرامی برای ثبت شماره تلفن خود مطابق توضیحات متن اقدام کنید.

محسن کاوسی

شناسه قبض و پرداخت واسه من پیامک نمیشه و موفق به پرداخت قبض نیستم

محسن کاوسی

پیامک شناسه قبض و پرداخت واسه شماره دیگه ای پیامک میشه و برای من پیامک نمیشه

پشتیبانی قبضینو

مطابق توضیحات متن اقدام به ثبت شماره تلفن خود کنید.

مجیدنباتی

قبض گاز

هوریه شوقیان شعبان نژاد

می خواهم ارسال پیامک بهای برق را داشته باشم

تختی علی آباد

سلام خسته نباشید ما تازه به این محله امدیم ولی نمی دانم چطور باید شماره همراه خودم را ثبت کنم برای قبض های اب و برق و گاز ما تختی علی آباد هستم

امیر مرادنژاد

با داشتن شماره کنتور به اداره آب و برق مراجعه کنید.

محمد وشاهی

جهت رفاه بیشتر واستفاده نکردن از کاغذ

زهرا امیریان

شماره موبایلم تعقیر دادم

سمیرا نظیف

ارسال پیامک قبض برق به شماره جدیدم

پدرام غفاری

مطلب فوق غلط میباشد و فرمت ستاره و مربع برای ارسال پیامک نیست کد ussd هست و مردم را اشتباه راهنمایی نکنید بلکه باید عدد یک ستاره شناسه قبض فقط همین را به ان شماره ارسال کنند

حبیب ترجی

سلام من این دوماه اجاره نشینم تاهالا نه قبض برام اومدونه پیامک میادبرام چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید

پشتیبانی قبضینو

با اداره برق منطقه خودتون تماس بگیرید و اطلاعات ملک رو ارائه بدین تاشناسه قبض برق رو دریافت کنید.

شیرزاد خوش نیت

با سلام من تازه به خونه ای اسباب کشی کردم و نه شناسه قبض دارم و نه چیز دیگری برای دریافت قبض باید چکار کنم ممنون

وحید پورمیرزا باوندپوری

سلام برای من قبض برق پیامکی نمیاد قبوض برق قبلی ندارم در بن چاق سند شماره پرونده ذکر شده و منطقه آن برق منطقه‌ای بوعلی است در میدان امام حسین خیابان دماوند لطفاً راهنمایی فرمایید

عرفان محمدی

باعرض سلام ما باصاحب خانه برق مشترک داریم ایا میشه واسه هردومون همزمان پبامک بیاد؟

علی عزیزی ساعتلو

سلام خسته نباشید من حدود 2سال پیش منزلی رو اجاره کرده بودم ک 4ماه ساکن شدم بعدش منتقل شدم ارومیه ک قبلش تهران بودم، باوجود این هپوز براو پیام میاد و از ادادره برق بامن تماس میگیرن، متاسفانه شماره شناسه قبض رو نمیدونم و بکسی دسترسی ندارم ازش بپرسم، لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم؟؟

اسماعیل راهدان

میخوام شماره خودم را برای قبض کاغذی ثبت کنم.با تشکر

محمد جلالی فر

شناسه قبض ام رو گم کردم و پیامک قبض هم برام نمیاد

فرزادنعمتی

برای‌من‌قبض‌نمیاد

بهروز کریمی تجن گوکه

ثبت

امید ترابی

برا من نمیاد الان هفت ماهه خونه خریدم

حسین ناظری تیله نویی

لطفا فیش برق را به این شماره ارسال نمایید

مهدی شریفی نسب

تشکر

زهرا بستانچی

با سلامبنده صاحب خانه هستم و قبض برام نمیاد و از طرفی پیامک برای مستاجری قبلی ام فرستاده میشه و شماره ایشان را ندارم و ایشان هم بهم اطلاع نمیده * سوال : من الان چکار کنم برام پیامک قبض خانه بیاد؟؟؟؟؟

منصور داوودي

سلام من خونه خريدم صورت حساب به صورت پيامك به مالك قبلي ميرهچطور شماره خودمو ثبت كنم؟ ممنونم

زهرامعصوم پور

ميخوام ببينم چقد پول برقم اومده

سیدمحمود حسینی امین

سلام چگونه با شماره تلفن همراه شناسه قبض برق خود را ببینم. باتشکر….

غلامی

سلام. چطوری شماره تلفنم را برای دریافت پیامک قبض برق اعلام کنم؟چندین ماه هست که قبض برق به صورت کاغذی نیامده

جمیله شریف زارع

مادرم بیماره و ما همدانیم. منزل مادرم تهران است دسترسی به شماره قبض ندارم البته قبلا پیاما برایم ارسال میشد و از اینجا پرداخت میکردم. حالا یکساله که پیامک نیامده. شناسه قبض ندارم چگونه پرداخت کنم؟

پشتیبانی قبضینو

شناسه قبضتون در پیامک دوره‌های قبلی هست و میتونید با همون شناسه استعلام و پرداخت قبوض رو انجام بدید. شناسه قبض برای تمامی دوره‌ها ثابت است.

رجب رادرده

سیم کارت خاموش بوده پیامکی برق برام نیومده لطفا مجدد رهنمایی یا ارسال کنید

Nahid Yousefnavaz

كسر از حساب بانكى بهترين روش پرداخت قبوض مردم ميباشد براى بازنشسته ها كليه كسىورات كسر از حقوق اسانتر و ارزانتر و مطمئنتراست و نيازى با اينترنت و غيره نيست با تشكر

احمد ماهری

بسیار بسیار این روند گنگ و مبهم هستش.بیشتر از ۵ بار واسه قبض برق امتحان کردم . جواب نمیده. متاسفانه آدرس و شماره تلفنی از اداره برق و گاز منطقه نه تو اینترنت پیدا نکردم.فقط میتونم بگم اوفففف همین

فیروزه شاه بازی

من می خوام قبوض مادرم که پیره و شهرستان زندگی می کنه به شماره موبایل من ارسال بشه.بدون دسترسی به اطلاعات قبض چیکار می تونم بکنم.با تشکر

سعید افشاریان

سلام من ۲ماهی هست که وارد خانه جدیدم شدم و از مالک قبلی هم هیچ قبض قبلی از برق ندارم و فقط شماره کنتر رو دارم برای دریافت قبض و اگاهی از بدهی و پرداخ باید چکار کنم

پشتیبانی قبضینو

به اداره برق منطقه خود مراجعه کنید و یا تماس بگیرید.

محمد

با سلام من یه خونه خریدم که وقتی ثبتنام کردم از طریق پیامک قبض بنام صاحب خونه قبلی میاد باید چکار کنم

فرانک احمدی ابکنار

سلام من از موقعی که اپارتمانم رو خریدم اجاره دادم والان هم خودم امدم بشینم اصلا شناسه قبض ندارم وپبامم برام نمیاد چطور از مبلغ بدهبم مطلع بشم و شناسه قبض از کجا بدست بیارم

روح انگيز حاتمى

سلام خسته نباشين من قبض برقى ك برام پيامك شده متاسفانه پاك شده چطور ميتونم مجدد پيامك برام ارسال بشه تشكر

پشتیبانی قبضینو

اگر قبض قدیمی دارید با استفاده از شناسه قبض مندرج در قبض های قدیمی می توانید از قبضینو جدیدترین قبض خود را استعلام کنید.

جواد انصا

سلام چگونه میتوان کد پیگیری مفقود شده ی قبوض پرداختی را مجددا دریافت نمود؟باتشکر

پشتیبانی قبضینو

اگر با قبضینو پرداخت کرده باشید این کد در بخش سوابق تراکنش های شما موجود است.

قاسم

من شماره اشتراک ندارم هیچ قبضی از قبل ندادم چطوری پیگیر بشم برا قبضهام

پشتیبانی قبضینو

به اداره برق منطقه خود مراجعه کرده و یا تماس بگیرید و شماره کنتور و سایر مشخصات مروبطه را ارایه دهید.

سرویس‌های قبضینو

دانلود اپلیکیشن قبضینو
دانلود قبضینو
لینک دانلود
دریافت لینک دانلود اپلیکیشن قبضینو

با نصب اپلیکیشن قبضینو، به آسانی تمامی قبوض خدماتی، جرائم رانندگی، عوارض شهرداری و عوارض آزادراه خود را با استفاده از تلفن همراه، کاملا رایگان و بدون محدودیت استعلام و پرداخت کنید.

شماره موبایل به درستی وارد نشده است.

در حال انتقال ...