مشاهده سوابق نسخه مخصوص شرکت‌ها دریافت API پشتیبانی وبلاگ
دانلود اپلیکیشن سبد قبض
قبضینو

بسته اینترنت همراه، ایرانسل و رایتل

چگونه بسته اینترنت ایرانسل، همراه اول و رایتل بخریم؟

اگر شما هم اهل استفاده از بسته‌های اینترنتی باشید؛ احتمالا می‌دانید که خرید بسته اینترنت ایرانسل، خرید اینترنت همراه اول و رایتل از اهمیت زیادی برخوردار است. برای خرید آسان اینترنت، می‌توانید شماره موبایل خود را در فرم استعلام وارد کنید و سپس از میان بسته‌های اینترنتی یک مورد را انتخاب و خریداری کنید.

خرید آنلاین بسته اینترنت همراه اول، رایتل و ایرانسل
جزئیات
حذف اطلاعات
آیا از حذف اطلاعات آیتم انتخابی اطمینان دارید؟
انتخاب نوع سیم‌‌کارت
پیش فاکتور خرید

خرید آنلاین بسته اینترنت همراه اول، رایتل و ایرانسل

تنوع زیاد روش‌های خرید بسته اینترنت باعث شده تا اغلب افراد زمان خرید سردرگم شوند و نتوانند بهترین بسته اینترنت همراه اول، رایتل و ایرانسل را انتخاب کنند. سامانه قبضینو در راستای جلب رضایت کاربران، امکان خرید بسته رایتل، همراه اول و ایرانسل را فراهم کرده تا بتوانید بسته اینترنتی خط خود را براساس حجم دلخواه انتخاب و خریداری کنید. هم‌چنین می‌توانید بعد از پرداخت هزینه، رسید پرداخت را از بخش سوابق مشاهده و دانلود کنید.

چه‌قدر طول می‌کشد تا بسته اینترنت همراه اول، ایرانسل و رایتل فعال شود؟

چه‌قدر طول می‌کشد تا بسته اینترنت همراه اول، ایرانسل و رایتل فعال شود؟

چه‌قدر طول می‌کشد تا بسته اینترنت همراه اول، ایرانسل و رایتل فعال شود؟

فعالسازی اینترنت از قبضینو در لحظه فعال می‌شود و پیامک آن برایتان ارسال می‌شود. از آنجایی که می‌دانیم استفاده از اینترنت بعد از خریداری بسته از اهمیت زیادی برخوردار است، این امکان را فراهم کردیم که بتوانید از سایت و اپلیکیشن انواع بسته اینترنتی را خریداری کنید و از آن‌ها در هر زمان و مکان استفاده کنید.

چگونه متوجه شویم چه‌قدر از حجم بسته اینترنت باقی مانده است؟

چگونه متوجه شویم چه‌قدر از حجم بسته اینترنت باقی مانده است؟

چگونه متوجه شویم چه‌قدر از حجم بسته اینترنت باقی مانده است؟

حجم بسته‌های اینترنتی محدود است و اگر از آن زیاد استفاده کنید، تمام می‌شود و باید دوباره بسته اینترنت بخرید. برای اطلاع از باقی‌مانده بسته اینترنتی همراه اول، ایرانسل و رایتل باید به ترتیب کد دستوری‌های #۱۰*۱۰۰۰*، #۴*۱*۵۰۰* و #۱۴۴* را شماره‌گیری کنید تا بتوانید پیش از به پایان رسیدن مهلت استفاده، آن‌ را تمدید کنید و نگرانی بابت نداشتن اینترنت نداشته باشید.

چگونه بسته اینترنت همراه اول، ایرانسل و رایتل را برای دیگران بخریم؟

چگونه بسته اینترنت همراه اول، ایرانسل و رایتل را برای دیگران بخریم؟

چگونه بسته اینترنت همراه اول، ایرانسل و رایتل را برای دیگران بخریم؟

خرید بسته اینترنت همراه اول، ایرانسل و رایتل برای دیگران نیز امکان‌پذیر است. اگر می‌خواهید برای شخص دیگر بسته اینترنتی تهیه کنید، باید شماره موبایل او را در فرم استعلام وارد کنید. هم‌چنین می‌توانید شماره موبایل او را از دفترچه تماس گوشی خود در اپلیکیشن قبضینو انتخاب کنید و سپس بسته اینترنتی دلخواه را برای او خریداری کنید تا در لحظه فعال شود.

انواع بسته‌های اینترنت برای تمام سیم‌کارت‌ها

شما می‌توانید با توجه به نوع سیم‌کارت خود یا سیم‌کارت ترابرد‌شده، نسب به خرید شارژ اینترنت اقدام کنید و بسته‌های اینترنتی دلخواه روزانه یا ماهیانه یا سالیانه را خریداری کنید.

اگر سیم‌کارت همراه اول دارید

شما می‌توانید بسته اینترنتی برای سیم‌کارت دائمی، اعتباری یا انارستان خود انتخاب و تهیه کنید. قیمت اینترنت همراه اول برای سیم‌کارت‌های اعتباری و دائمی از ۳۶۰۰ تومان شروع می‌شود و تا ۶۲۰۰۰ تومان ادامه دارد. هزینه خرید بسته اینترنت برای سیم‌کارت انارستان هم که ویژه کودکان و نوجوانانی است، حداقل ۴۵۰۰ تومان و حداکثر ۷۹۰۰۰ است.

خرید بسته‌ اینترنت همراه اول آلفا

این بسته‌های اینترنتی در تعداد، روز و حجم اینترنت متفاوت هستند و کلیه مشترکین همراه اول دائمی و اعتباری می‌توانند نسبت به خرید بسته اینترنت همراه اول دائمی یا اعتباری یک‌روزه، ۷ روزه، ۳۰ روزه اقدام کنند و بعد از فعال‌سازی، از آن استفاده کنند.

بسته اینترنت ویژه مشترکین جدید همراه اول

اگر به تازگی سیم‌کارت همراه اول خود را خریداری کردید و می‌خواهید بسته اینترنت را برای آن فعال کنید، می‌توانید بسته‌های اینترنتی ۳۰ روزه ویژه مشترکین جدید را خریداری کنید تا از حجم اینترنت بیشتر با قیمت مناسب‌تر برخوردار شوید.

بهترین بسته اینترنت همراه اول، بسته‌ا‌ی است که حجم اینترنت مناسبی بر اساس استفاده شما داشته باشد. در نظر داشته باشید قیمت بسته اینترنت همراه اول بدون در نظر گرفتن مالیات است. هزینه مالیات به صورت جداگانه بر روی هزینه بسته اعمال خواهد شد.

اگر سیم‌کارت ایرانسل دارید

شما می‌توانید بسته‌های اینترنت ایرانسل یک‌ روزه، سه روزه، ۷ روزه، ۱۵ روز، یک ماهه، ۶۰ روزه یا ۱۲۰ روزه را برای سیم‌کارت دائمی یا اعتباری خود تهیه کنید و براساس نیازتان از آن استفاده کنید.

بهترین بسته اینترنت ایرانسل بسته‌ای است که شما با توجه به حجم مصرفی خود انتخاب می‌کنید. در غیر این صورت بهترین و بدترین بسته اینترنتی وجود ندارد.

اگر سیم‌کارت رایتل دارید

شما می‌توانید با قبضینو نسبت به خرید بسته اینترنت رایتل یک‌روزه، سه روزه، هفت روزه، ۱۵ روزه، ۳۰ روزه و ۹۰ روزه اقدام کنید. قیمت بسته اینترنت رایتل روزانه از ۱۴۰۰ تومان و قیمت بسته اینترنت رایتل ماهیانه از ۹۹۰۰ شروع می‌شود و تا ۵۵۰۰۰ هزار تومان ادامه دارد که بسته به نیاز خود می‌توانید بهترین بسته اینترنتی را انتخاب و خریداری کنید.

نحوه خرید بسته اینترنت همراه اول، رایتل و ایرانسل

روش‌های حضوری و غیر حضوری متنوعی هستند که می‌توانید برای خرید بسته اینترنت از آن‌ها استفاده کنید. شما می‌توانید برای خرید بسته اینترنتی همراه اول، ایرانسل و رایتل از روش‌های زیر استفاده کنید.

در بین این روش‌ها، استفاده از سامانه‌های آنلاین به دلیل در دسترس بودن به شدت توصیه می‌شود. در ادامه یکی از ساده‌ترین روش‌ها برای خرید بسته اینترنتی را به شما معرفی می‌کنیم. با استفاده از این سامانه دیگر به هیچ روش حضوری و غیر حضوری نیاز پیدا نمی‌کنید.

قبضینو، ساده‌ترین روش برای خرید بسته اینترنت

سامانه جامع استعلام و پرداخت قبضینو امکان شارژ اینترنت همراه اول، ایرانسل و رایتل را در اختیار شما قرار داده تا بتوانید هر ماه بسته اینترنتی مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید. برای این کار باید در کادر بالا شماره موبایل خود را وارد کنید تا بعد از انتخاب نوع سیم‌کارت، بسته‌های اینترنتی متنوع به شما نمایش داده شود و بتوانید بدون وارد کردن اطلاعات اضافی، بسته مدنظر را انتخاب و خریداری کنید. با خرید شارژ اینترنت از این سامانه می‌توانید از مزایای زیر بهره‌مند شوید.

کد خرید بسته اینترنت رایتل و ایرانسل

اگر به اینترنت دسترسی ندارید و می‌خواهید بسته اینترنت ایرانسل را فعال و خریداری کنید، می‌توانید کد دستوری #۵۵۵* را شماره‌گیری کنید. در غیر این صورت برای فعال‌سازی بسته اینترنت رایتل نیاز است کد دستوری #۱۴۴* را در موبایل خود شماره‌گیری کنید.

کد خرید بسته اینترنت همراه اول

بدون دسترسی به اینترنت یا مراجعه حضوری می‌توانید نسبت بسته اینترنتی همراه اول را خریداری کنید و آن را روی سیم‌کارت خود فعال کنید؛ برای این‌کار می‌توانید از کد دستوری خرید بسته اینترنت همراه اول #۱* یا #۱۰۰* استفاده کنید.

نحوه خرید بسته اینترنت برای دیگران

خرید بسته اینترنتی همراه اول، رایتل و ایرانسل برای دیگران از طریق قبضینو وجود دارد. برای فعالسازی بسته اینترنت برای دیگران نیاز است در فرم استعلام شماره موبایل او را به جای شماره موبایل خود وارد کنید. سپس باید از بین بسته‌های اینترنتی متنوع، یک مورد را انتخاب و خریداری کنید.

بسته اینترنت رومینگ همراه اول، ایرانسل و رایتل

بسته‌های اینترنت رومینگ مختص افرادی است که سفرهای خارجی دارند؛ اما، تمایل به تغییر سیم‌کارت ندارند.

اسلاید شماره 0
اسلاید شماره 1
اسلاید شماره 2

راهنمای کامل خرید اینترنت همراه اول با آموزش مرحله به مرحله

راهنمای کامل خرید اینترنت همراه اول با آموزش مرحله به مرحله

راهنمای کامل خرید اینترنت همراه اول با آموزش مرحله به مرحله

همراه اول به عنوان اولین اپراتور تلفن همراه در کشور ایران مشترکین متعدد با سنین متفاوت دارد. خرید اینترنت همراه اول یکی از خدماتی است که مورد نیاز همه‌ی مشترکین همراه اول است؛ بنابراین، آموزش نحوه خرید اینترنت همراه اول به نحوی که پاسخگوی نیاز مشترکین متنوع اپراتور همراه اول باشد، واجب است. قبضینو در متن پیشِ رو به آموزش نحوه خرید اینترنت همراه اول به صورت جامع می‌پردازد؛ بنابراین، همراه ما باشید.

مطالعه مطلب

چگونه خرید بسته‌ اینترنت ایرانسل را در کوتاه‌ترین زمان انجام دهیم؟

چگونه خرید بسته‌ اینترنت ایرانسل را در کوتاه‌ترین زمان انجام دهیم؟

چگونه خرید بسته‌ اینترنت ایرانسل را در کوتاه‌ترین زمان انجام دهیم؟

برای مشاهده روند رشد و پیشرفت اینترنت نیاز است چند سالی به عقب بازگردیم؛ در آن زمان برای خرید بسته اینترنت راهی جز شماره‌گیری کد دستوری و جستجو در اینترنت نبود؛ بعد از گذشت تمام این سال‌ها، روش‌های اینترنتی به خصوص اپلیکیشن‌های موبایلی جایگزین روش‌های حضوری و آفلاین شده‌اند.

مطالعه مطلب

انواع بسته اینترنت ایرانسل را بیشتر بشناسید

انواع بسته اینترنت ایرانسل را بیشتر بشناسید

انواع بسته اینترنت ایرانسل را بیشتر بشناسید

اپراتور ایرانسل با نماد Irancell دومین اپراتور تلفن همراه در کشور ایران محسوب می‌شود. این اپراتور خدمات اینترنت را با بهترین کیفیت ارائه می‌دهد؛ مثلاً، بسته‌های اینترنت متنوعی را متناسب با نیازهای متفاوت مشترکین خود فراهم کرده است. تنوع این بسته‌ها به قدری است که شناخت آنها نیاز به راهنما دارد؛ بنابراین، در این مطلب از قبضینو به معرفی انواع بسته اینترنت ایرانسل خواهیم پرداخت.

مطالعه مطلب

ثبت دیدگاه

شما هم می‌توانید دیدگاه خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.
ثبت دیدگاه

سوالات متداول

بلافاصله بعد از خرید بسته اینترنت همراه اول، ایرانسل و رایتل، نت شما وصل می‌شود و قابل استفاده است. با این روش دیگر نیاز نیست برای اتصال دوباره اینترنت چند روز منتظر بمانید.
شما می‌توانید پیش از اتمام حجم بسته اینترنت فعلی، نسبت به خرید بسته جدید اقدام کنید. در این شرایط بسته اینترنت شما رزرو می‌ماند و می‌توانید بعد از اتمام این بسته، از آن استفاده کنید.
برای خریدن بسته اینترنت همراه اول، ایرانسل و رایتل می‌توانید از یکی از دو راهکار زیر استفاده کنید.
۱. شما می‌توانید وارد خدمت خرید بسته اینترنت شوید و بعد از وارد کردن شماره موبایل، بسته اینترنت با حجم فعلی را انتخاب کنید و روند پرداخت را دنبال کنید.
۲. وارد بخش سوابق اپلیکیشن شوید، آخرین رسید پرداخت مربوط خرید بسته اینترنت فعلی خود را انتخاب کنید. سپس روی گزینه خرید دوباره کلیک کنید تا بتوانید مراحل خرید همین بسته فعلی خود را انجام دهید.
اگر بعد از خریداری بسته اینترنت رایتل، همراه اول و ایرانسل، نت گوشی شما فعال نشده است، یعنی پرداخت با موفقیت انجام نشده است. اگر بعد از گذشت ۷۲ ساعت مبلغ به حساب بانکی شما برگشت نخورد، بهتر است برای پیگیری با تیم پشتیبانی تماس بگیرید.
زمان خرید بسته اینترنت همراه اول، رایتل و ایرانسل مبلغ کمی به عنوان مالیات بر ارزش افزوده به قیمت بسته اضافه می‌شود و از شما دریافت می‌شود. این مبلغ مالیات بر روی تمام بسته‌های اینترنت لحاظ می‌شود و امکان خرید بسته اینترنتی بدون پرداخت این هزینه در هیچ سامانه‌ای وجود ندارد.
بله؛ شما می‌توانید بسته اینترنت را برای سیم‌کارت ترابرد شده همانند سیم‌کارت‌های عادی خریداری کنید. شما باید بعد از وارد کردن شماره موبایل، اپراتور جدید خود را به صورت دستی انتخاب کنید تا بسته‌های اینترنتی جدید به شما نمایش داده شوند و بتوانید از بین آن‌ها بهترین بسته را انتخاب و خریداری کنید.
قبضینو
کاربر مهمان
ورود | ثبت‌نام

نسخه مخصوص شرکت‌ها دریافت API
کیف پول خدمات پلیس مدیریت دستگاه‌های فعال پیگیری قبوض قبض کاغذی پشتیبانی وبلاگ درباره ما
درآمدزایی از قبضینو اطلاع‌رسانی صدور قبوض
اطلاعات حساب کاربری