خرید بسته اینترنت همراه

دائمی
اعتباری
خرید بسته اینترنت همراه

خرید بسته اینترنت تمامی اپراتورها در قبضینو

سامانه‌ی قبضینو امکان خرید بسته اینترنت همراه را با توجه به اهمیت دسترسی راحت به اینترنت در هر زمان و در هر مکان فراهم کرده است؛ کافیست، شماره‌ی تلفن همراه خود را وارد کنید و بسته اینترنت مرتبط با اپراتور خود را مشاهده کنید. شما می‌توانید فرآیند خرید بسته اینترنت همراه اول، خرید بسته اینترنت ایرانسل یا خرید بسته اینترنت رایتل خود را از طریق قبضینو انجام دهید.

فعال‌سازی آنی بسته‌های اینترنت همراه

سامانه‌ی قبضینو امکان فعال‌سازی آنی بسته اینترنت همراه را به محض تکمیل فرآیند خرید بسته اینترنت فراهم کرده است؛ بنابراین، نیازی به انتظار برای فعالسازی بسته اینترنت همراه خریداری شده از قبضینو ندارید.

امکان خرید انواع بسته‌های اینترنت همراه

سامانه‌ی قبضینو امکان خرید انواع بسته اینترنت همراه اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و رایتل را فراهم کرده است؛ بنابراین، شما می‌توانید تمام طرح‌های خرید بسته اینترنت را در سایت و اپلیکیشن قبضینو مشاهده کنید.

ذخیره اطلاعات ورود و نگهداری سوابق خرید

سامانه‌ی قبضینو امکان ذخیره اطلاعات ورود شما را فراهم کرده است؛ کافیست، یک بار با شماره‌ی خود خرید بسته اینترنت را انجام دهید. در ضمن، تمام سوابق خرید بسته اینترنت همراه اول، ایرانسل یا رایتل شما در بخش سوابق قبضینو نگهداری می‌شود.

سوالات متداول

آیا امکان خرید بسته اینترنت و فعال‌سازی آنی در قبضینو وجود دارد؟
بله، خرید بسته اینترنت به صورت آنلاین از سامانه‌ی قبضینو امکان‌پذیر است و تمامی بسته‌های خریداری شده به صورت آنی فعال می‌شوند.
امکان خرید بسته اینترنت کدام اپراتور با قبضینو وجود دارد؟
خرید بسته اینترنت همراه اول، بسته اینترنت ایرانسل و بسته اینترنت رایتل از قبضینو امکان‌پذیر است.
اطلاعات مورد نیاز برای خرید بسته اینترنت با قبضینو کدامند؟
اطلاعات مورد نیاز برای تهیه‌ی بسته اینترنت همراه از سامانه‌ی قبضینو شماره‌ی تلفن همراه است.
آیا امکان خرید بسته اینترنت برای دیگران وجود دارد؟
بله؛ خرید بسته اینترنت برای دیگران از قبضینو امکان‌پذیر است؛ کافیست، شماره‌ی تلفن همراه را وارد کنید و عملیات پرداخت را انجام دهید.
آیا خرید بسته اینترنت متنوع اپراتورها با قبضینو امکان‌پذیر است؟
بله؛ انواع بسته اینترنت همراه اول، ایرانسل و رایتل در سایت و اپلیکیشن قبضینو برای خرید ارائه شده است.
آیا تکرار خرید بسته اینترنت با قبضینو امکان‌پذیر است؟
بله؛ شما می‌توانید با مراجعه به بخش سوابق سامانه‌ی قبضینو عملیات تکرار خرید بسته اینترنت را انجام دهید.
آیا امکان خرید بسته اینترنت برای سیم‌کارت ترابرد شده وجود دارد؟
بله؛ کافیست، شماره‌ی تلفن همراه خود را وارد کنید؛ سپس، اپراتور جدید خود را انتخاب کنید.
آیا امکان تمدید خودکار بسته اینترنت با قبضینو وجود دارد؟
خیر؛ سامانه‌ی قبضینو امکان تمدید خودکار بسته اینترنت را ندارد.
آیا برای خرید بسته اینترنت به رمز پویا نیاز داریم؟
اگر مبلغ بسته‌ی شما کمتر از ۱۰۰ هزار تومان باشد، رمز ایستا کفایت می‌کند؛ اما، اگر مبلغ بسته‌ی شما بیشتر از ۱۰۰ هزار تومان باشد، نیاز به رمز پویا دارید.
کد دستوری استعلام باقیمانده بسته اینترنت اپراتورها چیست؟
کد دستوری ۱۰۰#* برای استعلام موجودی بسته اینترنت همراه اول
کد دستوری #۵۵۵* برای استعلام موجودی بسته اینترنت ایرانسل
کد دستوری ۲۰۰#* برای استعلام موجودی بسته اینترنت رایتل
چگونه جزئیات خرید بسته اینترنت را پیگیری کنیم؟
اگر خرید بسته اینترنت همراه اول، ایرانسل و رایتل خود را از سامانه‌ی قبضینو انجام داده باشید، امکان پیگیری جزئیات آن را خواهید داشت؛ کافیست، از طریق بخش سوابق اقدام کنید.

سرویس‌های قبضینو

اخبار و مقالات مرتبط

راهنمای کامل خرید اینترنت همراه اول با آموزش مرحله به مرحله

همراه اول به عنوان اولین اپراتور تلفن همراه در کشور ایران مشترکین متعدد با سنین متفاوت دارد. خرید اینترنت همراه اول یکی از خدماتی است که مورد نیاز همه‌ی مشترکین همراه اول است؛ بنابراین، آموزش نحوه خرید اینترنت همراه اول به نحوی که پاسخگوی نیاز مشترکین متنوع اپراتور همراه اول باشد، واجب است. قبضینو در متن پیشِ رو به آموزش نحوه خرید اینترنت همراه اول به صورت جامع می‌پردازد؛ بنابراین، همراه ما باشید.

چگونه خرید بسته‌ اینترنت ایرانسل را در کوتاه‌ترین زمان انجام دهیم؟

برای مشاهده روند رشد و پیشرفت اینترنت نیاز است چند سالی به عقب بازگردیم؛ در آن زمان برای خرید بسته اینترنت راهی جز شماره‌گیری کد دستوری و جستجو در اینترنت نبود؛ بعد از گذشت تمام این سال‌ها، روش‌های اینترنتی به خصوص اپلیکیشن‌های موبایلی جایگزین روش‌های حضوری و آفلاین شده‌اند.

انواع بسته اینترنت ایرانسل را بیشتر بشناسید

اپراتور ایرانسل با نماد Irancell دومین اپراتور تلفن همراه در کشور ایران محسوب می‌شود. این اپراتور خدمات اینترنت را با بهترین کیفیت ارائه می‌دهد؛ مثلاً، بسته‌های اینترنت متنوعی را متناسب با نیازهای متفاوت مشترکین خود فراهم کرده است. تنوع این بسته‌ها به قدری است که شناخت آنها نیاز به راهنما دارد؛ بنابراین، در این مطلب از قبضینو به معرفی انواع بسته اینترنت ایرانسل خواهیم پرداخت.

ثبت دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم قبضینو در وب سایت منتشر خواهد شد.

نام و نام خانوادگی وارد نشده است.
شماره موبایل به درستی وارد نشده است.
دیدگاه وارد نشده است.

دانلود قبضینو

اپلیکیشن قبضینو يک نرم‌افزار بسيار کاربردی و رايگان است که با استفاده از آن امکان پرداخت همه قبوض به روشی متفاوت و آسانتر از هميشه بدون نیاز به قبض کاغذی و شناسه پرداخت در اختيار شماست. سوابق استعلام و پرداختی برای همیشه در قبضینو قابل دسترس است قبضینو شما را از صدور قبض‌های جدید مطلع خواهد کرد.

روش‌های خرید بسته اینترنت

امکان خرید بسته اینترنت همراه اول، ایرانسل و رایتل با روش‌های متفاوت وجود دارد. در ادامه، با برخی از روش‌های خرید بسته اینترنت همراه اپراتورهای متفاوت آشنا خواهیم شد؛ بنابراین، همراه قبضینو باشید.

بهترین روش خرید بسته اینترنت تمامی اپراتورها از قبضینو

سامانه‌ی قبضینو امکان خرید بسته اینترنت ایرانسل، همراه اول و رایتل را در راستای ارائه‌ی خدمات جامع به کاربران فراهم کرده است؛ کافیست، شماره‌ی موبایل خود را وارد کنید سپس بسته‌ی مورد نظر را برگزینید و عملیات خرید بسته اینترنت را از طریق درگاه بانک انجام دهید. در ضمن، شما می‌توانید خرید بسته اینترنت رایتل، همراه اول و ایرانسل را در بخش سوابق قبضینو پیگیری کنید.

نحوه خرید بسته اینترنت همراه اول

بهترین روش خرید بسته اینترنت همراه اول دائمی و اعتباری از طریق سامانه‌ی قبضینو است؛ اما، سایر روش‌ها نیز معرفی می‌شود.

خرید بسته اینترنت همراه اول از سایت همراه اول

اپراتور همراه اول از طریق سایت خود (my.mci.ir) امکان خرید انواع بسته دیتا را برای مشترکین دائمی و اعتباری فراهم کرده است؛ کافیست، بسته اینترنت همراه مورد نظر خود را خریداری کنید.

خرید بسته اینترنت همراه اول از اپلیکیشن همراه من

اپلیکیشن همراه من امکان خرید بسته اینترنت دیتا را برای کاربران خود فراهم کرده است؛ همچنین، استعلام باقیمانده بسته اینترنت همراه اول از طریق مراجعه به اپلیکیشن همراه من امکان‌پذیر است.

کد خرید بسته اینترنت همراه اول

خرید بسته اینترنت همراه اول اعتباری و دائمی با کد دستوری امکان‌پذیر است؛ کافیست، کد دستوری مناسب را در شماره‌گیر تلفن همراه خود وارد کنید. کد دستوری #100* سامانه‌ی جامع خدمات اینترنت همراه این اپراتور است.

خرید بسته اینترنت همراه اول برای دیگران از قبضینو

شما می‌توانید خرید بسته اینترنت برای دیگران را از طریق سامانه‌ی قبضینو انجام دهید؛ کافیست، شماره‌ی موبایل همراه اول شخص را وارد کنید. در ادامه، بسته اینترنت همراه اول مورد نظر خود را انتخاب کنید؛ سپس، فرآیند پرداخت را تکمیل کنید. بسته اینترنت همراه اول بلافاصله پس از پرداخت از قبضینو به صورت آنی فعال سازی می‌شود.

انواع طرح اینترنتی همراه اول

طرح اینترنت همراهی همراه اول

طرح اینترنت همراهی به معنای این است که به هر یک از مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول بسته اینترنت متناسب با الگوی مصرف شخص با قیمت مقرون به صرفه پیشنهاد می‌شود. کد دستوری #62*100* برای فعالسازی و کسب اطلاعات بیشتر در مورد این طرح است. این بسته بهترین بسته اینترنت همراه اول برای همه‌ی مشترکین دائمی و اعتباری است.

طرح اینترنت انارستان همراه اول

طرح اینترنت انارستان به معنای این است که به مشترکین سیم‌کارت‌های انارستان که کودکان و نوجوانان (۶ تا ۱۸ سال) هستند، بسته‌های متناسب با نیازشان پیشنهاد می‌شود. کد دستوری #6۶*100* برای فعالسازی و کسب اطلاعات بیشتر در مورد این طرح است. این بسته بهترین بسته اینترنتی همراه اول برای مشترکین کودک و نوجوان همراه اول است.

نکته: بسته اینترنت رومینگ همراه اول برای افرادی است که سفرهای متعدد به دور دنیا دارند.

استعلام باقیمانده اینترنت همراه اول

لغو تمدید خودکار بسته اینترنت همراه اول

مشترکین همراه اول می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #8*۱۰۰* (ستاره 100 ستاره 8 مربع) تمدید خودکار بسته اینترنت همراه اول خود را لغو کنند.

نحوه خرید بسته اینترنت ایرانسل

بهترین روش خرید بسته اینترنت ایرانسل از طریق سامانه‌ی قبضینو است؛ اما، سایر روش‌ها نیز معرفی می‌شود.

خرید بسته اینترنت ایرانسل از سایت ایرانسل

اپراتور ایرانسل از طریق سایت خود (my.irancell.ir) امکان خرید انواع بسته دیتا را برای مشترکین دائمی و اعتباری همچنین مشترکین مودم خود فراهم کرده است؛ کافیست، بسته اینترنت همراه مورد نظر خود را خریداری کنید.

خرید بسته اینترنت ایرانسل با اپلیکیشن ایرانسل من

اپلیکیشن همراه من امکان خرید بسته دیتا را برای کاربران خود فراهم کرده است؛ همچنین، استعلام باقیمانده بسته اینترنت ایرانسل از طریق مراجعه به اپلیکیشن ایرانسل من امکان‌پذیر است.

کد فعال‌سازی بسته اینترنت ایرانسل

خرید بسته اینترنت ایرانسل دائمی و اعتباری با کد دستوری امکان‌پذیر است؛ کافیست، کد دستوری مناسب را در شماره‌گیر تلفن همراه خود وارد کنید. کد دستوری #۵۵۵* سامانه‌ی جامع خدمات اینترنت همراه این اپراتور است.

خرید بسته اینترنت ایرانسل برای دیگران از قبضینو

شما می‌توانید خرید بسته اینترنت برای دیگران را از طریق سامانه‌ی قبضینو انجام دهید؛ کافیست، شماره‌ی موبایل ایرانسل شخص را وارد کنید. در ادامه، بسته اینترنت ایرانسل مورد نظر خود را انتخاب کنید؛ سپس، فرآیند پرداخت را تکمیل کنید. بسته اینترنت ایرانسل بلافاصله پس از پرداخت از قبضینو به صورت آنی فعال‌سازی می‌شود.

انواع طرح اینترنتی ایرانسل

نکته: بسته اینترنت رومینگ ایرانسل بهترین بسته اینترنت ایرانسل برای افرادی است که سفرهای متعدد به دور دنیا دارند.

استعلام باقیمانده اینترنت ایرانسل

لغو تمدید خودکار اینترنت ایرانسل

مشترکین ایرانسل می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #9*5*555* (ستاره ۵۵۵ ستاره ۵ ستاره ۹ مربع) تمدید خودکار بسته اینترنت ایرانسل خود را لغو کنند.

نحوه خرید بسته اینترنت رایتل

بهترین روش خرید بسته اینترنت رایتل از طریق سامانه‌ی قبضینو است؛ اما، سایر روش‌ها نیز معرفی می‌شود.

خرید بسته اینترنت رایتل از سایت رایتل

اپراتور رایتل از طریق سایت خود (my.rightel.ir) امکان خرید انواع بسته دیتا را برای مشترکین دائمی و اعتباری فراهم کرده است؛ کافیست، بسته اینترنت همراه متناسب با الگوی مصرف اینترنت خود را خریداری کنید.

خرید بسته اینترنت رایتل از اپلیکیشن رایتل من

اپلیکیشن رایتل من امکان خرید بسته دیتا را برای کاربران خود فراهم کرده است؛ همچنین، استعلام باقیمانده بسته اینترنت رایتل از طریق مراجعه به اپلیکیشن رایتل من امکان‌پذیر است.

کد خرید بسته اینترنت رایتل

خرید بسته اینترنت رایتل با کد دستوری امکان‌پذیر است؛ کافیست، کد دستوری مناسب را در شماره‌گیر تلفن همراه خود وارد کنید. کد دستوری #۲۰۰* سامانه‌ی جامع خدمات اینترنت همراه این اپراتور است که امکان خرید بسته‌های متنوع را فراهم کرده است.

خرید بسته اینترنت رایتل با پیامک

خرید بسته اینترنت رایتل با پیامک نیز امکان‌پذیر است؛ کافیست، کد دستوری بسته‌ی خود را داشته باشد. شما باید عبارت «کدبسته ON» را به سرشماره‌ی ۲۰۲۰ ارسال کنید.

خرید بسته اینترنت رایتل برای دیگران از قبضینو

شما می‌توانید خرید بسته اینترنت برای دیگران را از طریق سامانه‌ی قبضینو انجام دهید؛ کافیست، شماره‌ی موبایل رایتل شخص را وارد کنید. در ادامه، بسته اینترنت رایتل مورد نظر خود را انتخاب کنید؛ سپس، فرآیند پرداخت را تکمیل کنید. بسته اینترنت رایتل بلافاصله پس از پرداخت از قبضینو به صورت آنی فعال‌سازی می‌شود.

استعلام باقیمانده اینترنت رایتل

لغو تمدید بسته اینترنت رایتل

بسته اینترنت رایتل مشمول تمدید خودکار نمی‌شود؛ بنابراین، بسته‌ها پس از پایان حجم یا پس از پایان اعتبار غیرفعال می‌شوند. در نتیجه، شما باید بسته را به صورت دستی با یک روش خرید بسته اینترنت رایتل مانند قبضینو مجدد فعال کنید.

انواع طرح اینترنتی رایتل

خرید شارژ از قبضینو

سامانه‌ی قبضینو امکان خرید شارژ همراه اول، ایرانسل و رایتل را در کنار امکان خرید بسته اینترنت همراه اول، ایرانسل و رایتل را برای کاربران خود فراهم کرده است که تجربه‌ای آسان از خدمات سیم‌کارت را تجربه کنند.

دانلود اپلیکیشن قبضینو
دانلود قبضینو
لینک دانلود
دریافت لینک دانلود اپلیکیشن قبضینو

با نصب اپلیکیشن قبضینو، به آسانی تمامی قبوض خدماتی، جرائم رانندگی، عوارض شهرداری و عوارض آزادراه خود را با استفاده از تلفن همراه، کاملا رایگان و بدون محدودیت استعلام و پرداخت کنید.

شماره موبایل به درستی وارد نشده است.

ویرایش جزئیات
تاییدیه
در حال انتقال ...
در حال جست‌و‌جو برای جزئیات
لطفا تا دریافت پاسخ استعلام، از سمت سرویس‌دهنده، صبوری کنید.
متاسفانه امکان دریافت و نمایش جزئیات قبض شما فراهم نشد، لطفا پس از سپری شدن چند لحظه مجددا تلاش نمایید

پیش فاکتور خرید