خرید بسته اینترنت همراه

دائمی
اعتباری

خرید بسته اینترنت تمامی اپراتورها در قبضینو

سامانه قبضینو با در نظر گرفتن اهمیت دسترسی آسان به اینترنت دیتا، امکان خرید بسته اینترنت را برای کاربران خود فراهم کرده است. برای خرید بسته اینترنت از سامانه قبضینو کافیست اپراتور سیم‌کارت را انتخاب و شماره موبایل خود را وارد کنید و خریدی آسان و مطمئن را تجربه کنید.

فعالسازی آنی بسته‌های خریداری شده

تمامی بسته‌های اینترنت خریداری شده از طریق سامانه قبضینو، به صورت آنی فعال شده و قابل استفاده هستند و دیگر نیازی نیست برای فعال شدن بسته منتظر بمانید.

امکان خرید بسته‌های اینترنت متنوع

سامانه قبضینو امکان خرید اینترنت را برای اپراتورهای ایرانسل، رایتل و همراه اول فراهم کرده است. همچنین تمامی طرح‌های موجود برای بسته‌های اینترنتی این اپراتورها در سایت و اپلیکیشن قبضینو نیز قابل خریداری است.

ذخیره اطلاعات و سوابق خرید

شماره موبایل‌هایی که اینترنت دیتا برای آن‌ها خریداری شده است در سامانه قبضینو ذخیره می‌شوند و دیگر نیازی به وارد کردن مجدد آن‌ها نیست. همچنین سوابق کلیه تراکنش‌های مربوط به خرید بسته نیز در بخش سوابق ذخیره می‌شوند.

سوالات متداول

برای خرید بسته اینترنت از قبضینو به چه اطلاعاتی نیاز داریم؟
برای خرید بسته اینترنت کافیست شماره سیم‌کارتی را که قصد خرید بسته را برای آن دارید، وارد کنید.
آیا امکان خرید بسته اینترنت برای چند شماره موبایل وجود دارد؟
بله؛ شما می‌توانید برای شماره موبایل‌های مختلفی بسته خریداری کنید و تمامی این شماره موبایل‌ها را نیز نامگذاری کنید.
آیا امکان خرید بسته اینترنت برای دیگران از طریق سامانه قبضینو وجود دارد؟
بله؛ کاربران سامانه قبضینو می‌توانند بسته برای مشترکین اپراتورهای مختلف، بسته اینترنت مورد نظر را خریداری کنند. کافیست شماره موبایلی را که قصد خرید بسته برای آن را دارید وارد کنید.
خرید بسته اینترنت برای کدام یک از اپراتورها امکان‌پذیر است؟
خرید بسته اینترنت از سامانه قبضینو برای مشترکین اپراتورهای همراه اول، رایتل و ایرانسل امکان‌پذیر است.
آیا بسته‌های خریداری شده از سامانه قبضینو به صورت آنی فعال می‌شوند؟
بله؛ تمامی بسته‌های خریداری شده به صورت آنی فعال شده و قابل استفاده هستند.
آیا امکان تکرار خرید بسته‌ها بدون استعلام مجدد وجود دارد؟
بله؛ کاربران قبضینو می‌توانند با مراجعه به بخش سوابق سایت و اپلیکیشن، خریدهای قبلی خود را تکرار کنند.
آیا امکان خرید بسته اینترنت با رمز دوم پویا و رمز ایستا در سامانه قبضینو وجود دارد؟
بله؛ با توجه به کارت و درگاه بانکی، امکان خرید بسته‌ها با رمز دوم و رمز ایستا از طریق سامانه قبضینو وجود دارد.
آیا امکان خرید بسته اینترنت برای سیم‌کارت‌های ترابرد شده وجود دارد؟
بله؛ مشترکینی که سیم‌کارت‌های خود را به اپراتور دیگری ترابرد کرده‌اند، می‌توانند با انتخاب اپراتور فعلی خود و وارد کردن شماره موبایل مورد نظر، به راحتی نسبت به خرید بسته دیتا اقدام کنند.
آیا بسته‌های خریداری شده از سامانه قبضینو مشمول تمدید خودکار می‌شوند؟
خیر؛ هیچ کدام از بسته‌های اینترنتی خریداری شده از سامانه قبضینو مشمول طرح تمدید خودکار نمی‌شوند.

سرویس‌های قبضینو

اخبار و مقالات مرتبط

روش های خرید شارژ و اینترنت سریع و مستقیم و آنی

سالهایی زیادی از خرید شارژ به صورت کد رمز و مهر و موم شده نگذشته است و برای ما خاطره باز کردن مرز های ایرانسل و یا مخدوش شدن کدهای رمز تبدیل به یک نوستالژی شده است. روش های خرید شارژ برای سیم کارت های ایرانسل و همراه اول و رایتل به سرعت پیشرفت کرده و خرید شارژ آنی و مستقیم تجربه لذت بخشی رو از فرایند شارژ مجدد سیم کارت و یا تمدید اینترنت ایجاد کرده است. در این پست از وبلاگ قبضینو با روش های خرید شارژ آنی و مستقیم و خرید اینترنت ارزوان همراه خواهیم بود با ما همراه باشید.

اینترنت ایرانسل، بسته های اینترنت ایرانسل و تنظیمات اینترنت

ایرانسل، اولین اپراتور ارائه دهنده خدمات سرویس اینترنت همراه 4G با بیشترین سرعت باند در کشور است. ایرانسل عنوان ارائه‌دهنده سریع‌ترین و گسترده‌ترین شبکه اینترنت کشور را نیز از آن خود کرده و دسترسی کاربران خود را به بهترین اینترنت پرسرعت در قالب «اینترنت همراه (4G/4.5G)»، «اینترنت نسل 4 و 4.5 ثابت (TD-LTE)» فراهم کرده است. در این مقاله از وبلاگ پرداخت قبض قبضینو با هم ویژگی های اینترنت ایرانسل، تنظیمات اینترنت ایرانسل و بسته های اینترنت ایرانسل را بررسی می کنیم.

اینترنت همراه اول، شارژ همراه اول، ” همراه من” و تعرفه های همراه اول

همراه اول یکی از اپراتورهای ارائه دهنده خدمات سیم کارت در کشور است. هم اکنون شرکت ارتباطات سیار ایران حدود 73 میلیون مشترک دارد و 1245 شهر و بیش از 70 هزار کیلومتر از جاده های کشور را تحت پوشش قرار داده است. اگر شما نیز جز مشترکین همراه اول هستید، ممکن است سوالاتی در رابطه با شارژ همراه اول، روش های استعلام شارژ، تعرفه های همراه اول، بسته های اینترنتی همراه اول، انواع سیم کارت های همراه اول و اپلیکیشن همراه من داشته باشید. در این مقاله از وبلاگ پرداخت قبض قبضینو با ما همراه باشید تا پاسخ این پرسش ها را با هم بررسی کنیم.

ثبت دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم قبضینو در وب سایت منتشر خواهد شد.

نام و نام خانوادگی وارد نشده است.
شماره موبایل به درستی وارد نشده است.
دیدگاه وارد نشده است.

دانلود قبضینو

اپلیکیشن قبضینو يک نرم‌افزار بسيار کاربردی و رايگان است که با استفاده از آن امکان پرداخت همه قبوض به روشی متفاوت و آسانتر از هميشه بدون نیاز به قبض کاغذی و شناسه پرداخت در اختيار شماست. سوابق استعلام و پرداختی برای همیشه در قبضینو قابل دسترس است قبضینو شما را از صدور قبض‌های جدید مطلع خواهد کرد.

خرید بسته اینترنت قبضینو

سامانه قبضینو در راستای ارائه خدمات کامل و جامع به کاربران خود، امکان خرید شارژ و بسته اینترنت را برای کاربران اپراتورهای همراه‌ اول، رایتل و ایرانسل فراهم کرده است. برای خرید مستقیم بسته اینترنت از طریق قبضینو کافیست شماره موبایل خود را وارد کنید و پس از انتخاب بسته مورد نظر، عملیات خرید بسته اینترنتی را از طریق درگاه بانکی انجام دهید. برای پیگیری خرید بسته اینترنت همراه اول، رایتل و ایرانسل نیز کافیست وضعیت بسته را استعلام بگیرید.

خرید بسته اینترنت از پیشخوان24

اپلیکیشن پیشخوان 24 در کنار ارائه انواع خدمات شهروندی، امکان خرید و فعالسازی بهترین بسته اینترنتی همراه اول، رایتل و ایرانسل را برای کاربران خود فراهم کرده است و طرح‌های متنوع اینترنتی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

نحوه خرید بسته اینترنت همراه اول

علاوه بر خرید بهترین بسته اینترنت همراه اول از قبضینو، امکان خرید بسته اینترنت این اپراتور از طریق روش‌های زیر نیز وجود دارد:

خرید بسته اینترنت همراه اول از سایت همراه اول

اپراتور همراه اول از طریق سایت خود (mci) امکان خرید انواع بسته دیتا را برای مشترکین دائمی و اعتباری فراهم کرده است. کافیست با توجه به نیاز خود، بسته اینترنت مورد نظر را خریداری و فعالسازی کنید.

خرید بسته اینترنت همراه اول از اپلیکیشن همراه من

اپلیکیشن همراه من در کنار تمامی خدمات خود، امکان خرید بسته دیتا را نیز برای کاربران خود فراهم کرده است. همچنین مشترکین می‌توانند وضعیت بسته اینترنتی خود را نیز از طریق این اپلیکیشن مشاهده کنند.

کد خرید بسته اینترنت همراه اول

مشترکین همراه اول می‌توانند با شماره‌گیری کدهای دستوری زیر می‌توانند طرح اینترنتی مورد نظر خود را خریداری کنند.

استعلام باقیمانده اینترنت همراه اول

اینترنت همراهی همراه اول

در طرح اینترنت همراهی به هریک از مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول بسته دیتای سیم‌کارت متناسب با الگوی مصرف شخص با قیمتی مقرون به صرفه تعلق می‌گیرد. مشترکین این اپراتور می‌توانند برای اطلاع از بسته‌های پیشنهادی خود کافیست کد #62*100* را شماره گیری کنند.

خرید اینترنت همراه اول برای دیگران

علاوه بر سامانه قبضینو، کاربران می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #1* برای شماره موبایل دیگران نیز بسته اینترنت خریداری کنند. از بسته اینترنت یک روزه تا بسته اینترنت همراه اول یک ماهه و دیگر بسته‌ها از این طریق قابل خریداری است.

لغو تمدید خودکار بسته اینترنت همراه اول

مشترکین همراه اول می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #۸*۱۰۰* تمدید خودکار بسته اینترنتی همراه اول خود را لغو کنند.

انواع طرح اینترنتی همراه اول

نحوه خرید بسته اینترنت ایرانسل

علاوه بر خرید بسته اینترنت ایرانسل از قبضینو امکان خرید بسته اینترنت دیتای این اپراتور از طریق روش‌های زیر نیز وجود دارد:

خرید بسته اینترنت ایرانسل از سایت ایرانسل

اپراتور ایرانسل امکان خرید بسته اینترنتی 4g و TD – LTE را از طریق سایت خود (Irancell) فراهم کرده است و کاربران می‌توانند با انتخاب بسته اینترنتی مورد نظر خود را متناسب با مصرف انتخاب و خریداری کنند.

خرید بسته اینترنت ایرانسل با اپلیکیشن ایرانسل من

اپلیکیشن ایرانسل من در کنار تمامی خدمات خود، امکان خرید اینترنت دیتا را نیز برای کاربران خود فراهم کرده است.

کد فعالسازی بسته اینترنت ایرانسل

مشترکین دائمی و دائمی اپراتور ایرانسل می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #5*555* بسته اینترنتی متناسب با مصرف خود را خریداری کنند.

استعلام باقی‌مانده اینترنت ایرانسل

مشترکین دائمی و اعتباری ایرانسل می‌توانند با شماره‌گیری کد #4*1*555* باقی‌مانده بسته اینترنتی خود را مشاهده کنند. همچنین مشاهده باقی مانده اعتبار حجمی تمامی بسته‌های اینترنت با شماره گیری کد #10*141* برای مشترکان سیم کارت‌های اعتباری امکان‌پذیر است.

لغو تمدید خودکار اینترنت ایرانسل

مشترکین اپراتور ایرانسل می‌توانند برای لغو تمدید خودکار بسته‌های اینترنتی خود کد دستوری #9*5*555* را شماره‌گیری کنند.

انواع طرح اینترنتی ایرانسل

نحوه خرید بسته اینترنت رایتل

علاوه بر خرید بسته اینترنت رایتل از قبضینو امکان خرید بسته دیتای این اپراتور از طریق روش‌های زیر نیز وجود دارد.

خرید بسته اینترنت رایتل از سایت رایتل

اپراتور رایتل امکان خرید بسته‌های متنوع اینترنتی خود را از طریق سایت rightel فراهم کرده است. برای خرید کافیست متناسب با الگوی مصرف خود، بسته اینترنتی مورد نظر را انتخاب کنید.

خرید بسته اینترنت رایتل از اپلیکیشن رایتل من

اپلیکیشن رایتل من نیز در کنار تمامی خدمات خود، امکان خرید بسته دیتا را برای کاربران فراهم کرده است. کاربران رایتل می‌توانند از اعتبار موجود در این اپلکیشن برای خرید بسته استفاده کنند.

کد دستوری خرید بسته اینترنت رایتل

مشترکین رایتل می‌توانند برای خرید اینترنت دیتا، کد دستوری #200* را شماره‌گیری کنند و بسته اینترنتی مورد نظر خود را خریداری کنند.

خرید پیامکی بسته اینترنتی رایتل

برای خرید پیامکی بسته اینترنت رایتل کافیست <کدبسته> ON به سامانه 2020 ارسال کنید و به راحتی بسته اینترنت رایتل خود را فعال کنید.

استعلام باقی‌مانده اینترنت رایتل

برای مشاهده باقی‌مانده اینترنت دیتای سیم کارت رایتل خود کافیست از یکی از دو طریق زیر اقدام کنید:

تمدید بسته اینترنت رایتل

بسته‌های اینترنتی اپراتور رایتل مشمول تمدید خودکار نمی‌شوند و پس از پایان حجم یا تاریخ بسته اینترنتی خود باید مجددا نسبت به خرید بسته اینترنتی مورد نظر خود اقدام کنید.

انواع طرح اینترنتی رایتل

خرید شارژ با قبضینو

سامانه قبضینو در کنار ایجاد امکان خرید اینترنت، خرید آسان شارژ همراه اول، ایرانسل و رایتل را نیز برای کاربران خود فراهم کرده است.

دانلود اپلیکیشن قبضینو
دانلود قبضینو
لینک دانلود
دریافت لینک دانلود اپلیکیشن قبضینو

با نصب اپلیکیشن قبضینو، به آسانی تمامی قبوض خدماتی، جرائم رانندگی، عوارض شهرداری و عوارض آزادراه خود را با استفاده از تلفن همراه، کاملا رایگان و بدون محدودیت استعلام و پرداخت کنید.

شماره موبایل به درستی وارد نشده است.

ویرایش جزئیات
تاییدیه
در حال انتقال ...
در حال جست‌و‌جو برای جزئیات
لطفا تا دریافت پاسخ استعلام، از سمت سرویس‌دهنده، صبوری کنید.
متاسفانه امکان دریافت و نمایش جزئیات قبض شما فراهم نشد، لطفا پس از سپری شدن چند لحظه مجددا تلاش نمایید

پیش فاکتور خرید