فعال‌سازی سرویس اطلاع از صدور قبض جدید

برای استفاده از سرویس اطلاع از قبض جدید، می‌توانید اپلیکیشن قبضینو را دانلود و یا اطلاع از قبض جدید را بر روی مرورگر خود فعال کنید.

دانلود اپلیکیشن قبضینو
فعال‌سازی صدور قبض جدید

فعالسازی و دریافت نوتیفیکیشن یادآوری قبوض

همه ما هر ماه باید قبوض دوره‌ای خود را پرداخت کنیم تا همچنان امکان استفاده از خدمات شهری را داشته باشیم. با وجود مشغله‌های زندگی امروزی و درگیری‌های مختلف فکری، به خاطر سپردن تاریخ صدور قبوض و اقدام برای پرداخت‌ آن‌ها دغدغه‌ای اضافی است که به راحتی می‌توان آن را از میان برداشت. امکان یادآوری قبوض همیشه یکی از مهم‌ترین پیشنهادات کاربران قبضینو بوده است. برای راحتی بیشتر شما کابران عزیز و ارائه خدمات بهتر و کامل‌تر، امکان یادآوری قبوضی که جدید صادر می‌شوند از طریق سایت قبضینو در اختیار شما قرار گرفته است. فعالسازی دریافت این یادآوری بسیار ساده است و تمامی کاربران عزیز می‌توانند به راحتی این پیام را روی مرورگر موبایل یا دسکتاب خود دریافت کنند. 
فعالسازی در مرورگر Chrome فعالسازی در مرورگر Edge فعالسازی در مرورگر Firefox فعالسازی در مرورگر Opera فعالسازی در مرورگر Samsung فعالسازی در مرورگر UC فعالسازی در مرورگر Safari

فعالسازی یادآوری قبوض در مرورگر Chrome

بعد از پرداخت قبوض از طریق سایت قبضینو، وضعیت پرداخت‌ها در مرورگر شما نمایش داده‌ می‌شود. در بالای همین صفحه پیامی با این متن دریافت می‌کنید. آیا مایل به دریافت اطلاع‌رسانی رایگان، در مورد زمان صدور جدیدترین قبض‌های خود هستید؟ در صورتی که تمایل به دریافت اطلاع‌رسانی از قبوض جدید خود دارید گزینه بله من را مطلع کن را انتخاب کنید. در غیر این صورت گزینه انصراف می‌دهم را انتخاب کنید.

سپس باید پیام مرورگر گوگل کروم را تائید کنید. برای دریافت اطلاع‌رسانی از زمان صدور قبوض جدید، گزینه Allow را انتخاب کنید.

تصویر نمونه مرورگر کروم موبایل
تصویر نمونه مرورگر کروم موبایل

بعد از پرداخت قبوض از طریق سایت قبضینو، وضعیت پرداخت‌ها در مرورگر کروم شما نمایش داده‌ می‌شود. در همین صفحه پیامی در پایین و سمت راست صفحه با این متن دریافت می‌کنید: آیا مایل به دریافت اطلاع‌رسانی رایگان، در مورد زمان صدور جدیدترین قبض‌های خود هستید؟ در صورتی که تمایل به دریافت اطلاع‌رسانی از قبوض جدید خود دارید گزینه بله من را مطلع کن را انتخاب کنید. در غیر این صورت گزینه انصراف می‌دهم را انتخاب کنید.

سپس باید پیام مرورگر گوگل کروم را تائید کنید. برای دریافت اطلاع‌رسانی از زمان صدور قبوض جدید، گزینه Allow را انتخاب کنید.

تصویر نمونه مرورگر کروم دسکتاپ

فعالسازی یادآوری قبوض در مرورگر Edge

بعد از پرداخت قبوض از طریق سایت قبضینو، وضعیت پرداخت‌ها در مرورگر Edge موبایل شما نمایش داده‌ می‌شود. در بالای همین صفحه پیامی با این متن دریافت می‌کنید. آیا مایل به دریافت اطلاع‌رسانی رایگان، در مورد زمان صدور جدیدترین قبض‌های خود هستید؟ در صورتی که تمایل به دریافت اطلاع‌رسانی از قبوض جدید خود دارید گزینه بله من را مطلع کن را انتخاب کنید. در غیر این صورت گزینه انصراف می‌دهم را انتخاب کنید.

سپس باید پیام مرورگر Edge را تائید کنید. برای دریافت اطلاع‌رسانی از زمان صدور قبوض جدید، گزینه Allow را انتخاب کنید.

تصویر اپلیکیشن قبضینو
تصویر اپلیکیشن قبضینو

بعد از پرداخت قبوض از طریق سایت قبضینو، وضعیت پرداخت‌ها در مرورگر Edge شما نمایش داده‌ می‌شود. در همین صفحه پیامی در پایین و سمت راست صفحه با این متن دریافت می‌کنید: آیا مایل به دریافت اطلاع‌رسانی رایگان، در مورد زمان صدور جدیدترین قبض‌های خود هستید؟ در صورتی که تمایل به دریافت اطلاع‌رسانی از قبوض جدید خود دارید گزینه بله من را مطلع کن را انتخاب کنید. در غیر این صورت گزینه انصراف می‌دهم را انتخاب کنید.

سپس باید پیام مرورگر Edge را تائید کنید. برای دریافت اطلاع‌رسانی از زمان صدور قبوض جدید، گزینه Allow for this site را انتخاب کنید.

تصویر اپلیکیشن قبضینو

فعالسازی یادآوری قبوض در مرورگر Firefox

بعد از پرداخت قبوض از طریق سایت قبضینو، وضعیت پرداخت‌ها در مرورگر فایرفاکس موبایل شما نمایش داده‌ می‌شود. در بالای همین صفحه پیامی با این متن دریافت می‌کنید. آیا مایل به دریافت اطلاع‌رسانی رایگان، در مورد زمان صدور جدیدترین قبض‌های خود هستید؟ در صورتی که تمایل به دریافت اطلاع‌رسانی از قبوض جدید خود دارید گزینه بله من را مطلع کن را انتخاب کنید. در غیر این صورت گزینه انصراف می‌دهم را انتخاب کنید.

سپس باید پیام مرورگر فایرفاکس را تائید کنید. برای دریافت اطلاع‌رسانی از زمان صدور قبوض جدید، گزینه Always را انتخاب کنید.

تصویر نمونه مرورگر فایرفاکس موبایل
تصویر نمونه مرورگر فایرفاکس موبایل

بعد از پرداخت قبوض از طریق سایت قبضینو، وضعیت پرداخت‌ها در پایین و سمت راست مرورگر فایرفاکس شما نمایش داده‌ می‌شود. در همین صفحه پیامی در پایین و سمت راست صفحه با این متن دریافت می‌کنید: آیا مایل به دریافت اطلاع‌رسانی رایگان، در مورد زمان صدور جدیدترین قبض‌های خود هستید؟ در صورتی که تمایل به دریافت اطلاع‌رسانی از قبوض جدید خود دارید گزینه بله من را مطلع کن را انتخاب کنید. در غیر این صورت گزینه انصراف می‌دهم را انتخاب کنید.

سپس باید پیام مرورگر فایرفاکس را تائید کنید. برای دریافت اطلاع‌رسانی از زمان صدور قبوض جدید، گزینه Allow Notifications را انتخاب کنید.

تصویر نمونه مرورگر فایرفاکس دسکتاپ

فعالسازی یادآوری قبوض در مرورگر Opera

بعد از پرداخت قبوض از طریق سایت قبضینو، وضعیت پرداخت‌ها در مرورگر اپرا موبایل شما نمایش داده‌ می‌شود. در بالای همین صفحه پیامی با این متن دریافت می‌کنید. آیا مایل به دریافت اطلاع‌رسانی رایگان، در مورد زمان صدور جدیدترین قبض‌های خود هستید؟ در صورتی که تمایل به دریافت اطلاع‌رسانی از قبوض جدید خود دارید گزینه بله من را مطلع کن را انتخاب کنید. در غیر این صورت گزینه انصراف می‌دهم را انتخاب کنید.

اگر تنظیمات مرورگر شما به گونه‌ای باشد که دریافت پیام از سمت سایت‌ها را مسدود کرده باشید باید این تنظیمات را برای دریافت بروزرسانی قبوض تغییر دهید. برای این کار روی علامت قفل در کنار آدرس سایت کلیک کنید.

در این مرحله باید گزینه SITE SETTINGS را از پایین و سمت چپ انتخاب کنید تا وارد تنظیمات مرورگر شوید.

در این صفحه باید تنظیمات مربوط به دریافت نوتیفیکیشن را تغییر دهید. برای این کار در بخش Permissions باید گزینه Reset permissions را انتخاب کنید.

حالا باید گزینه Allowed را علامت بزنید تا از پس اطلاع‌رسانی‌های مربوط به قبوض جدید خود را از سایت قبضینو دریافت کنید.

تصویر نمونه مرورگر اپرا موبایل
تصویر نمونه مرورگر اپرا موبایل
تصویر نمونه مرورگر اپرا موبایل
تصویر نمونه مرورگر اپرا موبایل
تصویر نمونه مرورگر اپرا موبایل

بعد از پرداخت قبوض از طریق سایت قبضینو، وضعیت پرداخت‌ها در مرورگر اپرا شما نمایش داده‌ می‌شود. در همین صفحه پیامی در پایین و سمت راست صفحه با این متن دریافت می‌کنید: آیا مایل به دریافت اطلاع‌رسانی رایگان، در مورد زمان صدور جدیدترین قبض‌های خود هستید؟ در صورتی که تمایل به دریافت اطلاع‌رسانی از قبوض جدید خود دارید گزینه بله من را مطلع کن را انتخاب کنید. در غیر این صورت گزینه انصراف می‌دهم را انتخاب کنید.

سپس باید پیام مرورگر اپرا را تائید کنید. برای دریافت اطلاع‌رسانی از زمان صدور قبوض جدید، گزینه Allow را انتخاب کنید.

تصویر نمونه مرورگر اپرا دسکتاپ

فعالسازی یادآوری قبوض در مرورگر Samsung

بعد از پرداخت قبوض از طریق سایت قبضینو، وضعیت پرداخت‌ها در مرورگر سامسونگ موبایل شما نمایش داده‌ می‌شود. در بالای همین صفحه پیامی با این متن دریافت می‌کنید. آیا مایل به دریافت اطلاع‌رسانی رایگان، در مورد زمان صدور جدیدترین قبض‌های خود هستید؟ در صورتی که تمایل به دریافت اطلاع‌رسانی از قبوض جدید خود دارید گزینه بله من را مطلع کن را انتخاب کنید. در غیر این صورت گزینه انصراف می‌دهم را انتخاب کنید.

سپس باید پیام مرورگر سامسونگ موبایل را تائید کنید. برای دریافت اطلاع‌رسانی از زمان صدور قبوض جدید، گزینه Allow را انتخاب کنید.

تصویر نمونه مرورگر سامسونگ موبایل
تصویر نمونه مرورگر سامسونگ موبایل

فعالسازی یادآوری قبوض در مرورگر Uc-Browser

بعد از پرداخت قبوض از طریق سایت قبضینو، وضعیت پرداخت‌ها در مرورگر مرورگر UC شما نمایش داده‌ می‌شود. در بالای همین صفحه پیامی با این متن دریافت می‌کنید. آیا مایل به دریافت اطلاع‌رسانی رایگان، در مورد زمان صدور جدیدترین قبض‌های خود هستید؟ در صورتی که تمایل به دریافت اطلاع‌رسانی از قبوض جدید خود دارید گزینه بله من را مطلع کن را انتخاب کنید. در غیر این صورت گزینه انصراف می‌دهم را انتخاب کنید.

سپس باید پیام مرورگر را که در پایین صفحه نمایش داده می‌شود، تائید کنید. برای دریافت اطلاع‌رسانی از زمان صدور قبوض جدید، گزینه Allow را انتخاب کنید.

تصویر نمونه مرورگر UC
تصویر نمونه مرورگر UC

فعالسازی یادآوری قبوض در مرورگر Safari

در حال حاضر در مرورگر سافاری (نسخه ios) امکان نمایش نوتیفیکیشن مربوط به سایت‌ها وجود ندارد. به محض ایجاد امکان ارسال پیام، امکان یادآوری قبوض در مرورگر سافاری نیز در اختیار کاربران عزیز قرار خواهد گرفت.

تا زمان ایجاد امکان دریافت پیام توسط شرکت اپل، برای بهره‌مندی از اطلاع‌رسانی از صدور قبوض جدید نسخه ios قبضینو را دانلود و نصب نمایید.

دانلود اپلیکیشن قبضینو
دانلود قبضینو
لینک دانلود
دریافت لینک دانلود اپلیکیشن قبضینو

با نصب اپلیکیشن قبضینو، به آسانی تمامی قبوض خدماتی، جرائم رانندگی، عوارض شهرداری و عوارض آزادراه خود را با استفاده از تلفن همراه، کاملا رایگان و بدون محدودیت استعلام و پرداخت کنید.

شماره موبایل به درستی وارد نشده است.

در حال انتقال ...