مشاهده سوابق نسخه مخصوص شرکت‌ها دریافت API پشتیبانی وبلاگ
دانلود اپلیکیشن سبد قبض
قبضینو

استعلام سوابق و اصالت خودرو

استعلام سوابق و اصالت خودرو؛ راهکار معامله‌ای مطمئن

تا چندی پیش، تایید اصالت خودرو در مراکز تعویض پلاک به دست کارشناس راهور انجام می‌شد؛ اما، در حال حاضر، خدمت استعلام آنلاین سوابق ماشین با همکاری فراجا و بیمه مرکزی ارائه شده است تا شما سریع‌تر و ساده‌تر از قبل، استعلام اصالت خودرو را بگیرید. شما می‌توانید با استفاده از این خدمت در سامانه استعلام سوابق و اصالت خودرو قبضینو، خیال خودتان را از بابت معامله‌ای مطمئن راحت و آسوده کنید.

 استعلام سوابق و اصالت خودرو؛ راهکار معامله‌ای مطمئن
جزئیات
حذف اطلاعات
آیا از حذف اطلاعات آیتم انتخابی اطمینان دارید؟

استعلام آنلاین سوابق و اصالت خودرو با قبضینو

استعلام آنلاین سوابق و اصالت خودرو با قبضینو

استعلام آنلاین سوابق و اصالت خودرو با قبضینو

شما می‌توانید تنها با وارد کردن شماره برگه سبز ماشین یا شماره بارکد ماشین به‌همراه کد ملی خریدار و کد ملی مالک و شماره موبایل مالک در سامانه اصالت خودرو قبضینو برای استعلام اینترنتی سوابق اصالت خودرو اقدام کنید. کافیست، کد یکبار مصرف اعتبارسنجی را پس از ورود اطلاعات در فرم استعلام وارد کنید تا سریع و ساده استعلام سوابق خودرو را بگیرید.

مشاهده جزئیات استعلام سوابق خودرو

مشاهده جزئیات استعلام سوابق خودرو

مشاهده جزئیات استعلام سوابق خودرو

شما می‌توانید با سامانه سوابق خودرو، جزئیاتی مانند قابل معامله بودن وسیله نقلیه یا غیر قابل معامله بودن آن، مشخصات فنی، تاریخ شروع و پایان اعتبار بیمه، تعداد نقل و انتقال، میزان جریمه و عوارض و … مشاهده کنید.

استعلام سوابق خودرو با شماره بارکد ماشین

استعلام سوابق خودرو با شماره بارکد ماشین

استعلام سوابق خودرو با شماره بارکد ماشین

امکان استعلام سوابق و اصالت خودرو با شماره بارکد ماشین در قبضینو فراهم شده است؛ کافیست، شماره بارکد ماشین را از روی کارت ماشین بردارید و در فرم استعلام به‌همراه کد ملی مالک و خریدار وارد کنید.

استعلام اصالت خودرو با برگه سبز

استعلام اصالت خودرو با برگه سبز

استعلام اصالت خودرو با برگه سبز

قبضینو امکان استعلام اصالت و سوابق خودرو با برگه سبز را فراهم کرده است؛ کافیست، شماره برگه سبز ماشین را از روی برگه سبز ماشین بردارید و در فرم استعلام به‌همراه کد ملی مالک و خریدار وارد کنید.

استعلام سوابق خودرو چیست؟

استعلام سوابق خودرو خدمتی است که از گذشته تا به حال برای اطمینان حاصل کردن از وضعیت خودروی مورد معامله پیش از نقل و انتقال وجود داشته است.

تنها تفاوت آن از گذشته تا به حال در روش ارائه این خدمت است که تا چندی پیش به‌صورت حضوری در مراکز تعویض پلاک به دست کارشناس راهور انجام می‌شد؛ اما، در حال حاضر به‌صورت غیرحضوری با کمک سامانه‌های استعلام و پرداخت مانند قبضینو انجام می‌شود.

مهم‌ترین جزئیات استعلام فوق در سامانه استعلام سوابق و اصالت خودرو، نشان‌دهنده تایید اصالت خودرو یا عدم‌تایید اصالت خودرو برای معامله است؛ اما، تنها جزئیات نیست.

کاربردهای استعلام سوابق و تایید اصالت خودرو

شما به‌هنگام معامله خودرو به‌خصوص خودروی دست‌دوم به استعلام اصالت و سوابق خودرو نیاز دارید؛ اما، این زمان، تنها زمانی نیست که می‌توانید از خدمت استعلام آنلاین سوابق و اصالت خودرو استفاده کنید. شما می‌توانید از خدمت فوق برای به‌دست آوردن اطلاعات زیر استفاده کنید:

عواقب عدم استعلام سوابق خودرو

مهم‌ترین عواقب عدم استعلام اصالت خودرو در هنگام معامله ماشین، سودجویی و کلاه‌برداری افراد است که ضرر مالی و غیرمالی فراوانی وارد می‌کند.

طبق آخرین آمار و ارقام رسمی، سال گذشته بالغ بر ۱۰۰ هزار پرونده شکایت به‌خاطر عدم گرفتن تایید اصالت خودرو تشکیل شده است که می‌تواند با استفاده از خدمت استعلام آنلاین سوابق و اصالت خودرو به صفر نزدیک شود.

استعلام وضعیت خودرو؛ اجباری یا اختیاری؟

اکنون، استعلام وضعیت خودرو به صورت اختیاری ارائه می‌شود؛ اما، قرار است که در آینده‌ای نزدیک پس از ایجاد زیرساخت‌های لازم در ارگان‌های درگیر، این خدمت به‌صورت اجباری باشد تا کلاه‌برداری و سودجویی در این زمینه به حداقل برسد.

روش‌های استعلام سوابق و تایید اصالت خودرو

روش‌های تایید اصالت خودرو شامل دو روش اصلی استعلام حضوری اصالت خودرو و استعلام آنلاین اصالت خودرو است که هر کدام زیرمجموعه‌هایی دارد. روش‌های اصلی و فرعی استعلام سوابق خودرو شامل موارد زیر است:

همچنین استعلام آنلاین، خود به چهار روش زیر انجام می‌گیرد:

نکته: در حال حاضر، از میان روش‌های آنلاین این سرویس، تنها روش برگه سبز و بارکد کارت خودرو فعال شده است؛ اما، قرار است که روش شماره شاسی و شماره بیمه‌نامه نیز اضافه شود.

استعلام حضوری اصالت خودرو

استعلام حضوری اصالت خودرو از روش‌های مختلفی از جمله استعلام اصالت خودرو با شماره شاسی، بررسی بیمه‌نامه، بررسی برگه سبز خودرو، بررسی کارت خودرو و … امکان‌پذیر است.

شما می‌توانید با مراجعه به مراکز تعویض پلاک و ارائه شماره شاسی، بیمه‌نامه، برگه سبز یا کارت خودرو به کارشناس راهور، اصالت خودرو را به‌صورت حضوری بسنجید.

استعلام آنلاین اصالت خودرو

استعلام اینترنتی اصالت خودرو نیز مانند استعلام حضوری اصالت خودرو از روش‌های مختلفی امکان‌پذیر است؛ اما، در حال حاضر، روش‌های استعلام آنلاین سوابق ماشین محدودتر از روش‌های استعلام آفلاین سوابق ماشین است. روش‌های استعلام آنلاین سوابق و اصالت خودرو شامل موارد زیر است:

مزایای تایید اینترنتی اصالت خودرو

اگر بخواهیم یک مزیت مهم برای استعلام آنلاین سوابق و اصالت خودرو بگوییم این است که امکان تایید اصالت خودرو را پیش از هرگونه توافق شفاهی و کتبی امکان‌پذیر می‌کند. این موضوع در حالی انجام می‌شود که استعلام حضوری اصالت خودرو در مراحل انتهایی و در تعویض پلاک انجام می‌شد که احتمال کلاه‌برداری و سودجویی زیاد بود؛ اما، حالا شما می‌توانید پیش از تنظیم مبایعه‌نامه، تایید اصالت خودرو را بگیرید.

جزئیات تایید آنلاین اصالت خودرو

در حال حاضر، مهم‌ترین جزئیات استعلام آنلاین سوابق و اصالت خودرو شامل قابل معامله بودن وسیله نقلیه یا غیر قابل معامله بودن وسیله نقلیه با تحلیل اطلاعاتی مانند اطلاعات توقیفی بودن یا نبودن، سرقتی بودن یا نبودن و … است. سایر اطلاعاتی که در جزئیات استعلام آنلاین اطلاعات سوابق و اصالت خودرو با سامانه قبضینو وجود دارد شامل موارد زیر است:

نکته: قرار است که جزئیات استعلام آنلاین سوابق ماشین طبق آیین‌نامه مصوب هیئت وزیران، کامل‌تر و جامع‌تر شود؛ یعنی اطلاعاتی در مورد وجود یا عدم وجود وکالت‌نامه مرتبط با خودرو، تعویض یا عدم تعویض قطعات خودرو، سوابق خسارت و … نیز داشته باشد.

عدم تایید اصالت خودرو

گاهی ممکن است که پس از استعلام سوابق خودرو متوجه شوید که خودرو شما قابل نقل و انتقال نیست‌. این پیغام زمانی نمایش داده می‌شود که اطلاعات مندرج در برگه سبز خودرو و کارت خودرو با وضعیت خودروی شما تطبیق نداشته باشد؛ مثلاً، رنگ خودرو بدون درج در مدارک خودرو تغییر و تحول داشته باشد.

استعلام اطلاعات سوابق و اصالت خودرو با سامانه قبضینو

قبضینو، سامانه جامع استعلام و پرداخت است که خدمات متنوعی را در اختیار شما قرار داده است. شما می‌توانید در هر زمان از شبانه‌روز برای استفاده از خدمات قبضینو در سریع‌ترین و ساده‌ترین حالت ممکن، اقدام کنید.

خدمت استعلام اصالت خودرو نیز به‌تازگی در راستای تکمیل و تجمیع تمام خدمات استعلام و پرداخت به خدمات سامانه قبضینو اضافه شده است تا آن را به سامانه استعلام اصالت خودرو تبدیل کند. اگر می‌خواهید استعلام آنلاین سوابق و اصالت خودرو را از سامانه استعلام اصالت خودرو قبضینو بگیرید، فقط باید وارد سایت یا اپلیکیشن قبضینو شوید؛ سپس، مراحل زیر را به‌دقت دنبال کنید:

اسلاید شماره 0
اسلاید شماره 1
اسلاید شماره 2

همه چیز درباره برگ سبز خودرو و روش‌های پیگیری آن

همه چیز درباره برگ سبز خودرو و روش‌های پیگیری آن

همه چیز درباره برگ سبز خودرو و روش‌های پیگیری آن

اگر خودرویی خرید و فروش کرده باشید، احتمالاً درباره‌ی اهمیت برگ سبز خودرو آگاه هستید. برگ سبز خودرو همان سند مالکیت آن است که اهمیت فراوانی دارد؛ اما، گاهی تحویل آن به مالک با تأخیر همراه است که موجب نگرانی می‌شود؛ اما، چاره چیست؟ ایجاد امکان پیگیری چاره‌ی کار است؛ چون، وضعیت سند مالکیت را از زمان صدور تا ارسال مشخص می‌کند. در ادامه، با روش های پیگیری برگ سبز خودرو آشنا خواهیم شد؛ بنابراین، همراه ما باشید.

مطالعه مطلب

نرخ جریمه های رانندگی در سال ۱۴۰۲ + جدول تخلفات رانندگی

نرخ جریمه های رانندگی در سال ۱۴۰۲ + جدول تخلفات رانندگی

نرخ جریمه های رانندگی در سال ۱۴۰۲ + جدول تخلفات رانندگی

احتمالا برای شما هم پیش‌آمده که زمان استعلام خلافی خودرو با کد یا نوع تخلف روبه‌رو شوید و برایتان این سوال پیش آید که چرا این مبلغ جریمه ثبت شده، بالا است یا این کد تخلف مربوط به کدام جریمه رانندگی است. پلیس راهنمایی و رانندگی برای کاهش تصادفات جاده‌ای و حفظ امنیت شما و سرنشینان، قوانین راهنمایی و رانندگی را وضع کرده که توجه به آن‌ها در حین رانندگی مهم تلقی می‌شود.

مطالعه مطلب

عدم خلافی خودرو چیست و چگونه آن را در کوتاه‌ترین زمان دریافت کنیم؟

عدم خلافی خودرو چیست و چگونه آن را در کوتاه‌ترین زمان دریافت کنیم؟

عدم خلافی خودرو چیست و چگونه آن را در کوتاه‌ترین زمان دریافت کنیم؟

چند سالی است که روش پیگیری خلافی خودرو به صورت آنلاین و غیر حضوری انجام می‌شود. یعنی دیگر نیاز نیست مثل قبل، راننده در دفاتر پلیس ۱۰+ حضوری پیدا کند و برگه عدم خلافی خودرو را بعد از پرداخت جرایم رانندگی، دریافت کند. سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی و خصوصی زیادی این خدمات را ارائه می‌کنند، اما معضل بزرگ این است که نتایج خلافی‌شان به‌روز نیست و مجبور هستید جزئیات پرداخت خلافی را با چند روز تاخیر مشاهده کنید یا برای تسویه جرائم، چند روز کاری منتظر بمانید.

مطالعه مطلب

ثبت دیدگاه

شما هم می‌توانید دیدگاه خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.
علیرضا جاری

سلام وقت بخیرمن شماره مالک برای دریافت کد ندارم در واقع ماشین وکالتی هست باید چیکار کنم برای گرفت استعلام

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست گرامی
در چنین شرایطی باید با مالک در ارتباط باشید و کد ارسالی برنامه را از او بگیرید.
سلامت باشید.

رضایی

سلام خسته نباشی برام توقیفی ماشینم آمده میگن سال ۱۴۰۱تخلف همزمان پیش آمده علان باید چکارکنم

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
ابتدا باید خلافی خودروی خود را به‌طور کامل تسویه کنید که برای این کار می‌توانید از خدمت خلافی قبضینو کمک بگیرید؛ سپس به همراه رسید، مدارک شناسایی و مدارک ماشین به پلیس +10 یا واحد اجرائیات ناجا مراجعه کنید.
برقرار باشید.

مشترک

دو خلافی پرداخت کردم اما از لیست جریمه ها حذف نشده و هنوز پرداخت نشده است

پشتیبانی قبضینو

سلام و درود
سامانه راهور به‌صورت آنی به‌روزرسانی نمی‌شود و برای ثبت پرداخت‌ها نیاز به گذشت 2 روزکاری دارد. درصورتی‌که بعد از دو روز کاری خلافی شما تسویه نشد دو حالت وجود دارد:
– ممکن است هنگام پرداخت خلافی، موارد جدیدی برای شما ثبت شده باشد و سامانه به‌روز نبوده باشد.
– ممکن است از روش پرداخت با شناسه استفاده کرده باشید و راهور شناسه را تغییر داده باشد که در این‌صورت باید به پلیس +10 مراجعه کرده پیگیری تسویه را انجام دهید.
پاینده و سبز باشید.

مهدی کربلایی

چرا استعلام دانلود نداره

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
دکمه اشتراک گذاری که سمت چپ صفحه قرار دارد را انتخاب کنید تا امکان دانلود برای شما فراهم شود.
باتشکر

یوسف

چطور بفهم باشماره پلاک خودرو بنام کی

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
متاسفانه سرویسی برای اطلاع از مالکیت خودرو تنها با ارائه شماره پلاک وجود ندارد؛ شما می‌توانید اطلاعات خواسته‌شده در سرویس استعلام سوابق خودرو در قبضینو را وارد کرده و از جزئیات پلاک و اطلاعات آن مطلع شوید.
برقرار باشید.

صلاحی

کجا باید کد یکبار مصرف بگیریم

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
کدیکبار مصرف به شماره فروشنده خودرو ارسال می‌شود.
مانا باشید.

رضااسدی

ممنون از شما من دوسال پیش کامیونت امیکو از دوستم خریدم به صورت اقساط. ماشینو بینه خودمون وشاهد معامله کردیم مدارک همه دسته خودمه فقط بنجاق وسند دسته بنگاه هستش ودبه کرده میگه دوسته شما بدهکاره باید بیا روشن بشه وکالتش تموم شده نمیتونم پلاک کنم. بنده خدا دوستم مشکلی نداره میاد بنگاهی وکالتو تمدید نمیده بکنیم راهنمایی بفرمایید

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
با توجه به این که تاریخ وکالت تمام شده است، بنگاه‌دار حق تصرفی در مدارک ندارد و شما می‌توانید از طریق مراجع قضایی یا شورای حل اختلاف اقدام کنید؛ اما برای راهنمایی دقیق‌تر بهتر است با یک وکیل با تجربه مشورت کنید.
پایدار و سبز باشید.

علی یاوری

کی باید اصالت خودرو رو چک کنم؟

پشتیبانی قبضینو

درود جناب یاوری
استعلام اصالت خودرو معمولا قبل از خرید و فروش و نقل و انتقال خودرو انجام می‌شود؛ اما در موارد دیگری مثل استعلام توقیفی یا سرقتی نبودن خودرو، شروع و پایان بیمه ماشین، تعداد نقل و انتقالات و یا بدهی های ماشین هم می توانید از خدمت استعلام سوابق و اصالت خودروی قبضینو کمک بگیرید.
سبز و برقرار باشید.

یحیوی

استعلام اصالت موتور هم داریم؟

پشتیبانی قبضینو

درود جناب یحیوی
خیر در حال حاضر استعلام اصالت و سوابق تنها برای خودروها انجام می‌شود و سرویس یا خدمتی برای استعلام سوابق موتورسیکلت ها درنظر گرفته نشده است.
سبز و برقرار باشید.

حبیب

آدرس سامانه اصالت خودرو چیست؟

پشتیبانی قبضینو

درود حبیب جان
برای دریافت اطلاعات و سوابق خودروی موردنظرتان می توانید به سرویس استعلام سوابق و اصالت قبضینو مراجعه فرمایید.
سبز و برقرار باشید.

کامران

استعلام اصالت ماشین رایگان است؟

پشتیبانی قبضینو

درود کامران جان
بله درحال حاضر استعلام اصالت خودرو بصورت رایگان انجام می‌شود اما این موضوع موقتی بوده و در آینده قیمت گذاری هایی برای آن در نظر گرفته می شود.
سبز و برقرار باشید.

سهیلا محمدی

برای اصالت خودرو چه اطلاعتی باید بدم؟!؟

پشتیبانی قبضینو

درود خانم محمدی
درصورت دریافت استعلام حضوری اصالت خودرو و مراجعه به مراکز تعویض پلاک، با ارائه شماره شاسی، بیمه‌نامه، برگه سبز یا کارت خودرو به کارشناس راهور، اصالت خودرو بررسی می شود.
استعلام آنلاین اصالت خودرو به دو روش استعلام با شماره بارکد ماشین و استعلام با برگه سبز یا سند خودرو انجام می‌شود که در هر دو صورت با ارائه کد ملی و شماره بارکد یا کد برگه سبز، می‌توانید سوابق خودرو را دریافت نمایید.
سبز و برقرار باشید.

جعفر راست گفتار

هزینه استعلام اصالت خودرو چقدره؟؟

پشتیبانی قبضینو

درود جناب راست گفتار
درحال حاضر استعلام اصالت خودرو بدون هیچ هزینه ای و بصورت کاملا رایگان انجام می‌شود اما در آینده قیمت گذاری هایی برای این سرویس در نظر گرفته خواهد شد.
سبز و برقرار باشید.

جواد کمالی

سلام.استعلام اصالت ماشین رو با گوشی میشه انجام بدم؟

پشتیبانی قبضینو

سلام أقای کمالی
بله. برای این کار هم می‌توانید از سایت قبضینو روی گوشی موبایل خود استفاده کنید و هم اینکه اپلیکیشن قبضینو را نصب کنید و استعلام اصالت ماشین را انجام دهید.
از همراهی‌تان سپاس‌گزاریم

طاهره مبینی

برای استعلام اصالت خودرو آنلاین چیا نیازه؟

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت به‌خیر
به شماره بارکد کارت خودرو یا شماره برگه سبز، کد ملی و شماره موبایل صاحب خودرو نیاز است زیرا یک کد یک‌بارمصرف برای شما ارسال می‌شود. بازهم اگر سوالی در این مورد داشتید حتما از ما بپرسید.
ممنون از همراهی‌تان

زینب رفیعی

آیا حتما باید انجام بدیم استعلام اصالت خودرو را؟!؟؟

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت به‌خیر
واجب نیست ولی برای جلوگیری از مشکلات احتمالی،‌ پیشنهاد می‌کنیم برای انجام یک خرید مطمئن حتما پیش از معامله،‌ استعلام اصالت خودرو را انجام دهید تا خرید دقیق‌تری داشته باشید.
برقرار باشید

جعفر سبحانی

استعلام اصالت چه اطلاعاتی میده؟؟

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز
مهم‌ترین نکته‌ای که در استعلام اصالت مشخص می‌شود،‌ قابل‌انتقال یا غیرقابل‌انتقال بودن خودرو است. همچنین اطلاعاتی مثل تاریخ شروع و پایان بیمه، تعداد نقل‌و‌انتقال، مقدار جریمه، عوارض و… به شما نمایش داده خواهد شد.
ممنون از همراهی شما

احمد

مزایای استعلام اصالت چیان؟!؟؟

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز وقت به‌خیر
این کار از بسیاری از مشکلات حقوقی هنگام معامله جلوگیری می‌کند و همچنین خیال شما از اصالت و اطلاعات خودرویی که قصد خرید آن را دارید، راحت می‌شود. اگر سوال دیگری درباره استعلام اصالت خودرو داشتید، حتما مطرح کنید.
ممنون از همراهی شما

حسین

استعلام اصالت خودرو با برگه سبز و بارکد فرق داره؟

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز
در هر دو روش اطلاعات کاملا یکسانی به شما نمایش داده خواهد شد و تفاوتی ندارد. پیشنهاد می‌کنیم برای معامله خودرو حتما از سرویس استعلام اصالت خودرو استفاده کنید تا با خیال راحت‌تر، خریدو‌فروش را انجام دهید.
از همراهی‌تان سپاس‌گزاریم

محمد

استعلام اصالت اجباریه؟!!

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز
درحال‌حاضر خیر ولی برای جلوگیری از ایجاد مشکلات حقوقی، پیشنهاد می‌کنیم حتما استعلام اصالت خودرو را هنگام معامله انجام دهید. برای این کار کافیست از طریق شماره بارکد خودرو یا شماره برگه سبز اقدام کنید. همچنین به کد ملی و شماره موبایل مالک خودرو نیز نیاز است.
برقرار بمانید و سبز

ثبت دیدگاه

سوالات متداول

تایید اصالت خودرو همان کسب اطمینان از تطبیق اطلاعات موجود در برگه سبز خودرو و کارت خودرو با اطلاعات موجود بر روی خودرو مانند شماره شاسی، شماره موتور، vin و … است که تا چندی پیش به‌صورت حضوری در تعویض پلاک انجام می‌شد اما حالا به‌صورت آنلاین در سامانه اصالت خودرو انجام می‌شود.
خیر؛ در حال حاضر، استعلام اصالت برگ سبز خودرو و کارت خودرو از سامانه استعلام اصالت خودرو، اجباری نیست؛ اما، پیشنهاد قبضینو به شما این است که حتماً در صورت خرید و فروش خودرو برای استعلام آنلاین سوابق و اصالت خودرو پیش از هرگونه توافق شفاهی یا کتبی اقدام کنید تا گرفتار کلاه‌برداران و سودجویان نشوید.
خیر؛ استعلام سوابق خودرو رایگان نیست و هزینه آن، ۴۳/۵۰۰ تومان است. قبضینو در تعیین و دریافت این هزینه دخل و تصرفی ندارد.
خیر؛ استعلام سوابق بیمه خودرو با پلاک امکان‌پذیر نیست؛ چرا که، شماره پلاک، اطلاعات دم‌دستی است که هر کسی به آن دسترسی دارد اما شماره برگه سبز و شماره بارکد کارت خودرو، اطلاعاتی است که تنها مالک خودرو به آن دسترسی دارد.
خیر؛ در حال حاضر امکان استعلام اصالت خودرو با شماره شاسی وجود ندارد؛ چرا که، سامانه استعلام شماره شاسی طراحی نشده است. شما می‌توانید برای مشاهده جزئیات استعلام سوابق و اصالت خودرو از شماره بارکد یا شماره برگه سبز استفاده کنید.
خیر؛ نیازی نیست که خلافی و عوارض‌های خودرو شامل عوارض سالیانه، عوارض آزادراهی و … را برای استعلام اطلاعات سوابق و اصالت خودرو با سامانه قبضینو تسویه کنید؛ کافیست، اطلاعات مورد نیاز برای استعلام را داشته باشید.
خیر؛ شما نمی‌توانید استعلام آنلاین سوابق و اصالت خودرو را بدون داشتن کد ملی مالک و خریدار بگیرید. در ضمن، شما باید شماره موبایل مالک را نیز در دسترس داشته باشید تا رمز یکبار مصرف اعتبارسنجی را برای مشاهده نتیجه استعلام، وارد کنید.
اگر شماره موبایل مالک را در دسترس نداشته باشید، نمی‌توانید استعلام اینترنتی اصالت خودرو را از هیچ سامانه‌ای بگیرید؛ چرا که، شماره موبایل مالک یکی از اطلاعات هویتی مورد نیاز برای اعتبارسنجی شما در راستای دسترسی به نتیجه استعلام است.
سامانه استعلام اصالت خودرو، اطلاعات مرتبط با شماره موبایل مالک خودرو را از راهور دریافت می‌کند؛ بنابراین، اگر می‌خواهید شماره موبایل مالک خودرو را تغییر دهید، باید به‌صورت حضوری به یکی از مراکز پلیس +۱۰ مراجعه کنید.
کد تایید را وارد کنید.
120 ثانیه تا دریافت مجدد کد تایید
بارکد کارت خودرو شماره برگه سبز خودرو
شماره بارکد کارت خودرو در پشت آن حک شده است.
شماره برگه سبز خودرو در سمت چپ بالای آن قرار دارد.
تصویر راهنمای بارکد تصویر راهنمای برگ سبز
قوانین و مقررات
کد تایید را وارد کنید.
120 ثانیه تا دریافت مجدد کد تایید
سوابق استعلام
در حال اجرا در حال اجرا در حال دریافت نتیجه هستیم.
از همراهی شما سپاسگزاریم.
قبضینو
کاربر مهمان
ورود | ثبت‌نام

نسخه مخصوص شرکت‌ها دریافت API
کیف پول (خدمات پلیس و تسویه آنی) مدیریت دستگاه‌های فعال پیگیری قبوض قبض کاغذی پشتیبانی وبلاگ درباره ما
درآمدزایی از قبضینو اطلاع‌رسانی صدور قبوض
اطلاعات حساب کاربری