وبلاگ قبضینو

انتقال وجه کارت به کارت؛ از دانسته‌ها تا نادانسته‌ها

شاید تصور کنید که کارت به کارت، یک عملیات بانکی ساده و راحت است که نیازی به کسب اطلاعات ندارد؛ اما، باید بدانید که اینطور نیست. کارت به کارت، خطراتی دارد. این خطرات شامل سرقت اطلاعات، هک کارت بانکی، ساخت رسید جعلی کارت به کارت و … است. شما با کسب اطلاعات در مورد کارت به کارت می‌توانید از مشکلات فوق جلوگیری کنید. ما در حل این مشکلات به شما کمک می‌کنیم….

۲ میلیون خودروی بدون معاینه فنی در سال ۱۴۰۲ جریمه شدند!

صدور ۲ میلیون جریمه برای خودروهای بدون معاینه فنی تنها در نیمه اول سال ۱۴۰۲، گواه اجرای طرح تشدید برخورد با خودروهای بدون معاینه فنی است که قرار است در نیمه دوم سال ۱۴۰۲ ادامه داشته باشد؛ البته، اصلاحاتی در روش اعمال قانون متخلفان وجود دارد….

آنچه که باید در مورد اصالت ماشین پیش از خرید و فروش بدانید!

برای دریافت برگه اصالت خودرو و صحت مشخصات خودرو و مدارک آن استعلام اصالت خودرو باید توسط شما انجام شود. در گذشته تنها راه برای انجام این کار مراجعه حضوری به مراکز تعویض پلاک بود. اما حالا می‌توانید به صورت غیر حضوری و آنلاین استعلام اصالت خودرو را انجام دهید. با انجام این کار می‌توانید با خیالی آسوده معامله جدید را انجام دهید و ……

آزادراه ساوه همدان؛ درباره این آزادراه بیشتر بدانید!

احداث آزادراه ساوه همدان در سال ۱۳۸۰ در دستور کار وزارت راه و شهرسازی قرار گرفت؛ سپس، این آزادراه در سال ۱۳۹۲ بهره‌برداری شد. قرار بود که بزرگراه ساوه همدان جایگزین جاده قدیم ساوه همدان باشد؛ اما، مشکلاتی مانع این جایگزینی در میان مردم می‌شد. یکی از مهم‌ترین مشکلات، مشخص نبودن نرخ عوارض آزادراه همدان – ساوه به‌خاطر نقدی بودن روش پرداخت به جای الکترونیکی بودن روش پرداخت بود؛ اما، این مشکل در نیمه‌ی دوم سال ۱۴۰۲ حل شده است تا آزادراه ساوه به همدان جایگزین جاده قدیم ساوه به همدان شود….

درگاه پرداخت ارز دیجیتال | چرا باید از ارزرمز در کسب و کار خود استفاده کنید

با توجه به پیشرفت هر روزه پرداخت‌های اینترنتی و محبوبیت فروشگاه‌های آنلاین دنیای پرداخت ها در چند قدمی آینده ای متفاوت قرار دارد. بسیاری از شرکت ها و کسب و کارها به دنبال ایجاد زیرساخت های لازم برای پرداخت از طریق ارزرمزها مثل بیت کوین، اتریوم، لیت کوین و … هستند….

پلیس من: دانلود اپلیکیشن پلیس من و معرفی راهکار جدید پلیس برای ارائه خدمات غیرحضوری

با استفاده از اپلکیشن پلیس من می‌توانید به راحتی از این امکانات به صورت غیر حضوری استفاده کنید و علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه، در شرایط کرونایی نیز سلامت خود را به خطر نیندازید….

آشنایی جامع با خدمات غیرحضوری مخابرات ایران

امروزه با توجه به نقش انکار ناپذیر و حساس ارتباطات در توسعه ملی جوامع و الزاما برنامه ریزی‌ها و سرمایه گذاری های کلان و قابل ملاحظه در این بخش وظیفه ی متولیان مخابرات کشور، جنبه حیاتی و ملی به خود گرفته است. اهمیت اطلاعات و ایجاد حرکت جهانی برای رسیدن به اطلاعات و گذر از…

بهترین راه پرداخت عوارض آزادراهی ۱۴۰۲ چیست؟

بسیاری از ما تجربه ماندن در ترافیک بخاطر پرداخت عوارض آزدراهی را داریم. اتفاقی که حتما بسیاری از ما را در مسیر سفرمان کلافه و عصبی می‌کند. پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراهی راهکاری است که از دل همین نیاز برخاسته و حالا مدتی است که روند پرداخت عوارض را برای بسیاری از ما آسان‌تر کرده‌است….

مهلت پرداخت عوارض آزادراهی و اعتراض به جریمه عوارض آزادراه

اگر الکترونیکی شدن عوارض آزادراهی یک عیب داشته باشد، قطعا فراموشی پرداخت پس از عبور از آزادراه است. این فراموشی هم برای دولت به‌خاطر عدم بازگشت سرمایه و هم برای مردم به‌خاطر جریمه عوارض آزادراهی مشکل‌ساز است…

خرید و شارژ برچسب عوارضی بانک مسکن؛ همه آن چیزی که باید بدانید!

احتمالا شما هم شنیدید که می‌گویند یکی از روش‌های پرداخت عوارض آزادراهی استفاده از برچسب‌های عوارضی است. با خرید برچسب عوارض بانک مسکن نیاز به توقف در باجه‌های عوارضی نیست و می‌توانید با شارژ برچسب، مبلغ عوارضی را پرداخت کنید……

دانلود اپلیکیشن قبضینو
دانلود قبضینو
لینک دانلود
دریافت لینک دانلود اپلیکیشن قبضینو

با نصب اپلیکیشن قبضینو، به آسانی تمامی قبوض خدماتی، جرائم رانندگی، عوارض شهرداری و عوارض آزادراه خود را با استفاده از تلفن همراه، کاملا رایگان و بدون محدودیت استعلام و پرداخت کنید.

شماره موبایل به درستی وارد نشده است.

در حال انتقال ...