مشاهده سوابق نسخه مخصوص شرکت‌ها دریافت API پشتیبانی وبلاگ
دانلود اپلیکیشن سبد قبض
قبضینو

مشاهده و پرداخت قبض تلفن ثابت

چگونه قبض تلفن ثابت را پرداخت کنیم؟

در راستای تسهیل فرآیند مشاهده و دریافت قبض تلفن، امکان پرداخت بدهی تلفن ثابت به صورت غیر حضوری در سامانه قبضینو فراهم شده است. برای مشاهده بدهی و پرداخت آن کافی است شماره تلفن ثابت را به همراه کد شهر وارد کنید تا جزئیات قبض میان‌دوره و پایان‌دوره به شما نمایش داده شود.

چگونه قبض تلفن ثابت را پرداخت کنیم؟
جزئیات
حذف اطلاعات
آیا از حذف اطلاعات آیتم انتخابی اطمینان دارید؟

تفاوت قبض میان دوره و پایان‌دوره چیست؟

قبض تلفن ثابت یک بار در ماه صادر می‌شود. همیشه بعد از استعلام ۲ مبلغ قبض میان دوره و پایان دوره نمایش داده می‌شود. اصلی‌ترین تفاوت قبض میان دوره و پایان دوره در این است که قبض پایان دوره، مبلغ یک ماه استفاده‌ را نمایش می‌دهد و قبض میان دوره، مبلغ قبض پایان دوره + مبلغ استفاده شده ماه جاری است. اگرچه پرداخت قبض میان دوره اجباری نیست؛ اما با پرداخت مبلغ آن، قبض پایان دوره نیز تسویه می‌شود. در این ویدیو بیشتر با این مفهوم از پرداخت قبض تلفن ثابت آشنا می‌شوید.

مشاهده و پرداخت قبض تلفن ثابت

مشاهده و پرداخت قبض تلفن ثابت

مشاهده و پرداخت قبض تلفن ثابت

پرداخت بدهی قبض تلفن ثابت پیش از قطعی خط مسئله مهمی است که اغلب به دست فراموشی سپرده می‌شود. سامانه قبضینو امکان پرداخت بدهی تلفن ثابت بدون دسترسی به شناسه قبض و شماره پرداخت را فراهم کرده است. با وارد کردن شماره تلفن ثابت می‌توانید جزئیات قبض مانند مبلغ، مهلت پرداخت و تاریخ صدور قبض را مشاهده و پرداخت کنید. هم‌چنین امکان دسترسی به سوابق پس از پرداخت، نام‌گذاری سوابق استعلام یا حذف آن نیز وجود دارد.

مهلت پرداخت قبض تلفن ثابت چقدر است؟

مهلت پرداخت قبض تلفن ثابت چقدر است؟

مهلت پرداخت قبض تلفن ثابت چقدر است؟

شرکت مخابرات مهلت پرداخت قبض تلفن ثابت را از کلیه قبوض خود حذف کرده است. به همین دلیل مهلت دقیق برای پرداخت مشخص نیست. در نتیجه برای اینکه بتوانید جلوی قطع شدن یک‌طرفه یا دوطرفه خط تلفن ثابت را بگیرید، باید در اولین فرصت نسبت به پرداخت صورتحساب تلفن ثابت خود اقدام کنید. برای پرداخت بدهی تلفن ثابت می‌توانید از سایت یا اپلیکیشن قبضینو استفاده کنید.

چند روز طول می‌کشد تا خط تلفن قطع‌شده وصل شود؟

چند روز طول می‌کشد تا خط تلفن قطع‌شده وصل شود؟

چند روز طول می‌کشد تا خط تلفن قطع‌شده وصل شود؟

تمام قبوض بلافاصله بعد از پرداخت از طریق درگاه بانکی تسویه می‌شوند؛ اما ممکن است تسویه قبض تلفن ثابت قطع‌شده به دلیل به‌روزرسانی دستی سامانه مخابرات بین ۲ تا ۳ روز کاری زمان ببرد. در نتیجه اگر می‌خواهید خط تلفن ثابت سریع وصل شود، باید برای پرداخت فوری قبض تلفن ثابت از سامانه تلفن گویای ۲۰۰۰ استفاده کنید.

نحوه استعلام قبض تلفن ثابت و پرداخت آن

با حذف قبض کاغذی، اغلب افراد با چالش پرداخت قبض روبه‌رو هستند. روش‌های زیادی برای پرداخت بدهی تلفن ثابت وجود دارد؛ از مراجعه حضوری تا پرداخت قبض به صورت اینترنتی و غیر حضوری. برای آشنایی با روش‌های مشاهده و پرداخت تلفن ثابت نگاهی به لیست زیر بیندازید.

توجه: شناسه قبض عدد ثابتی است. برای دریافت شناسه قبض تلفن ثابت خود می‌توانید قبوض کاغذی قدیمی تلفن را بررسی کنید یا از روی قبض پیامکی، شناسه قبض و پرداخت را بردارید و برای تسویه قبض تلفن ثابت از آن استفاده کنید.

نکته: با استفاده از خدمات مخابرات تهران نیز می‌توانید قبض تلفن ثابت منزل یا محل مورد نظر خود را در لحظه پرداخت کنید.

نحوه پرداخت قبض تلفن ثابت قطع شده

اگر خط تلفن ثابت شما به دلیل عدم پرداخت بدهی قطع شده است، باید مبلغ قبض میان دوره را برای وصل شدن آنی تلفن ثابت با سامانه تلفن گویای ۲۰۰۰ پرداخت کنید. در غیر این‌صورت می‌توانید مبلغ قبض میان دوره را با سامانه‌های آنلاین مانند قبضینو پرداخت کنید تا بعد از پرداخت، امکان استفاده از آن برای شما فراهم شود.

چرا برای مشاهده قبض تلفن ثابت و پرداخت آن از قبضینو استفاده کنم؟

قبضینو یک سامانه آنلاین و جامع است که به جز ارائه خدمات خودرو و سفر، امکان استعلام و پرداخت قبوض را فراهم کرده است. شما می‌توانید برای مشاهده جزئیات به‌روز قبض تلفن ثابت و پرداخت آن از قبضینو استفاده کنید. در ادامه به مزایای قبضینو اشاره می‌کنیم.

چطور پیامک قبض تلفن ثابت را با گوشی دریافت کنیم؟

حذف شدن قبض کاغذی باعث شده تا بسیاری از افراد نتوانند سر موعد نسبت به مشاهده و بدهی تلفن منزل یا محل کار خود اقدام کنند. برای فعال‌سازی و دریافت قبض پیامکی تلفن ثابت می‌توانید از روش زیر استفاده کنید.

نحوه حذف پیامک قبض تلفن ثابت

اگر به تازگی به خانه جدید نقل مکان کردید؛ اما هنوز پیامک قبض تلفن ثابت خانه قبلی برای تلفن همراه شما ارسال می‌شود؛ باید برای حذف پیامک قبض تلفن ثابت کد دستوری #۲۰۲۰* را در موبایل خود شماره‌گیری کنید و مراحل حذف شماره موبایل را انجام دهید تا پیامک قبض تلفن ثابت ماه بعد برای موبایلتان ارسال نشود.

اسلاید شماره 0
اسلاید شماره 1
اسلاید شماره 2

چه زمانی امتیاز خط تلفن ثابت از کاربر گرفته می‌شود؟

چه زمانی امتیاز خط تلفن ثابت از کاربر گرفته می‌شود؟

چه زمانی امتیاز خط تلفن ثابت از کاربر گرفته می‌شود؟

به طور کلی دو نوع مشترک تلفن ثابت داریم. دسته اول، تلفن ثابت ودیعه دار (کسانی که تلفن آن‌ها مربوط به مردادماه 87 به قبل است) که اگر قبض این مشترکین به 80 درصد مبلغ ودیعه برسد و اقدام به پرداخت قبض تلفن نکرده باشند، شامل قطع یک‌طرفه می‌شوند.

مطالعه مطلب

راهنمای وصل تلفن قطع شده: بعد از قطعی تلفن ثابت چه باید کرد؟

راهنمای وصل تلفن قطع شده: بعد از قطعی تلفن ثابت چه باید کرد؟

راهنمای وصل تلفن قطع شده: بعد از قطعی تلفن ثابت چه باید کرد؟

حتما تا به حال برای شما هم پیش آمده است که به علت پرداخت نکردن به موقع قبض‌ تلفن ثابت، قطعی تلفن ثابت را تجربه کرده باشید! این اتفاق در گذشته بسیار پردردسر بود و زمان بسیار زیادی را از مشتری می‌گرفت تا بتواند مجددا خط تلفن قطع شده‌ی خود را وصل کند و با پرداخت بدهی قبوض خود مجدد از مخابرات سرویس دریافت کنند.

مطالعه مطلب

چرا تعرفه تلفن ثابت افزایش پیدا کرده است؟

چرا تعرفه تلفن ثابت افزایش پیدا کرده است؟

چرا تعرفه تلفن ثابت افزایش پیدا کرده است؟

شاید بدانید حدود ۱۵ سال بود که هزینه‌ی استفاده از تلفن ثابت تغییری نکرده بود؛ بنابراین، برای کاربران بسیار به صرفه تمام می‌شد. اکنون، تغییراتی در ساختار تعرفه‌ی تلفن ثابت پیش آمده است که افزایش هزینه‌ی استفاده از تلفن ثابت را به همراه خواهد داشت؛ بنابراین، کاربران را نگران کرده است. در این مطلب به جزییات افزایش تعرفه تلفن ثابت خواهیم پرداخت. همراه قبضینو باشید.

مطالعه مطلب

ثبت دیدگاه

شما هم می‌توانید دیدگاه خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.
نصرت کشفی سا قصلو

سلام خواهش میکنم پیا مک ارسال کنید هنوز چندسال است کارکرده همراه من نه میآید با ارسال ۹۹۰۰۰۹ دریافت میکنم دوم ما اینترنت بغلتد نیستم منتظریم بچه ها بیا یند انجام دهند حالا پیا مک تلفن ثابت نیامده

پشتیبانی قبضینو

درود بر شما
برای دریافت پیامک قبض تلفن، لطفا شماره تلفن ثابت به همراه کد شهر را به سامانه 0212020 ارسال کنید. توجه کنید که ترتیب نوشتن شماره به این‌صورت است که اول شماره سپس کد نوشته شود: کدشهر(021) شماره تلفن (2020) = (2020021)
پایدار باشید.

روشن کار

من هر کاری میکنم نمیتوانم جزییات قبض تلفن ثابتم را در یافت کنم لطفآ راهنمایی بفرمایید

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما جناب روشن کار
ابتدا لازم است در کادر بالای همین صفحه، شماره تلفن خود را وارد کرده و سپس، روی دکمه «استعلام جزئیات قبض تلفن» کلیک کنید. حالا در صفحه جدیدی که برایتان باز می‌شود، روی گزینه «جزئیات» در کنار قبض پایان دوره یا میان دوره کلیک کنید. با این کار می‌توانید جزئیات قبض‌تان را مشاهده کنید.
تندرست و موفق باشید

نازنین

۲۵ فروردین قبض تلفن ثابت پرداخت کردم ولی هنوز وصل نشده

پشتیبانی قبضینو

درود بر شما
پس از پرداخت قبض، وصل تلفن دو روز کاری زمان می‌برد. در صورتی که در این مدت تلفن شما وصل نشد، می‌توانید همراه با رسید پرداختی خود به اداره مخابرات منطقه‌تان مراجعه کنید.
موفق باشید

محمود سلمانی

قبض تلفن پرداخت کردیم ولی وصل نشده با گذشت 4روز

پشتیبانی قبضینو

سلام و وقت بخیر جناب سلمانی
وصل تلفن پس از پرداخت، دو روز کاری زمان می‌برد. در صورتی که طی این زمان تلفن شما وصل نشد، لازم است همراه با رسید پرداختی خود به اداره مخابرات منطقه‌تان مراجعه کنید.
برقرار باشید

امیر

سلام. از چه طریقی میتونم سوابق پرداخت گذشته رو داشته باشم

پشتیبانی قبضینو

درود و وقت بخیر
برای مشاهده سوابق پرداخت باید به صفحه «مشاهده سوابق» مراجعه کنید.
برقرار باشید

مهسا

قبض رو پرداخت کردم الان 3روز میشه ولی تلفن وصل نشده عکس هم‌دارم که پرداخت کردم

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
درصورتی که 2 روز کاری از طمان پرداخت گذشته و خط تلفن همچنان وصل نشده است، این مشکل به اداره مخابرات مربوط می‌شود و شما باید به‌صورت حضوری به این اداره مراجعه کرده و درخواست بررسی دهید.
شاد و پیروز باشید.

نیلوفر

سلام سایر خدمات چیست که هرماه ۴۰ هزار تومان برای ما میاد ؟

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
این مبلغ شامل حداقل کارکرد ماهانه، هزینه آبونمان و حداکثر دقایق مکالمه است. به ازای هر 4444 دقیقه مکالمه، 20 هزارتومان هزینه دریافت می‌شود.
پایدار باشید.

مهدی پورمند

سلام قبض دوره قبلی را 2بار پرداخت نموده ام ولی متاسفانه در بستانکاری من ثبت نشده و دوباره قبض با بدهی برام آمده

پشتیبانی قبضینو

درود بر شما
این مشکل ممکن است از طرف اداره مخابرات منطقه ایجاد شده باشد. لطفا به‌صورت حضوری به این اداره مراجعه کرده و با ارائه رسید پرداختی که در قسمت سوابق پرداخت قبضینو ثبت شده است کد پیگیری را ارائه دهید؛ در صورت تایید قبض اصلاحی برای شما صادر می‌شود.
با تشکر

مری

من قبض تلفن و پرداخت کردم .از حسابم کم شد ولی وقتی داخل قبض تلفن برمیگردم هنوز مبلغ هست؟

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
به‌روزرسانی اطلاعات بعد از 2 روز کاری در سامانه مخابرات انجام می‌شود. شما می‌توانید با مراجعه به بخش مشاهده سوابق و بررسی اطلاعات پرداخت از انجام کامل مراحل پرداخت مطمئن شوید.
سلامت باشید.

مسعود صالحی کیا

سلام ببخشید میخواستم ببینم قبض ماه قبل پرداخت کردم بازم این ماه اومده تو قبض چجوری میشه اصلاح کرد

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
ممکن است هنگام پرداخت قبض دوره جدید شما صادر شده باشد و تسویه شما در قبض جدید اعمال نشده باشد. شما می‌توانید قبض این دوره را پرداخت کنید و مبلغ اضافی در قبض دوره بعد به‌عنوان مبلغ بستانکار ثبت شود یا قبض این دوره را پرداخت نکنید تا مبلغ پرداختی شما از حساب دوره بعد کسر شود. همچنین می‌توانید به‌صورت حضوری به اداره مخابرات منطقه مراجعه کرده و با ارائه کد پیگیری پرداخت قبض اصلاحی دریافت کنید.
برقرار و سبز باشید.

موسوی

مبلغ قبض میان دوره را دو روز پیش از طریق قبضینو پرداخت کردم ولی هنوز خط تلفن ما وصل نشده بیزحمت راهنمایی فرمایید ممنون

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
اتصال مجدد خط تلفن در حالت کلی نیاز به سپری‌شدن 2 روز کاری دارد. اگر بعد از این اتصال خط با مشکل روبرو شد، لطفا به اداره مخابرات منطقه مراجعه کرده و با ارائه رسید پرداخت این مشکل را برطرف کنید.
با سپاس از همراهی شما

نوشاد

دربرج12سه بارقبض آزاد اشتباهی پرداخت کرده‌ام به مبلغ 21900و10900تومان الان دوباره قبض آمده به مبلغ10900چکار کنم پولش ع بزنم به عنوان طلب

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
درصورتی‌که پرداخت اشتباهی انجام داده باشید بهتر است به اداره مخابرات منطقه خود مراجعه کرده و قبض اصلاحی دریافت کنید. ثبت مبلغ به‌صورت بستانکار زمانی انجام می‌شود که مبلغ اضافی برای قبض خودتان پرداخت شده باشد.
پیروز باشید.

نرجس

سلام هزینه تلفنم همیشه ۱۶ تا ۱۷ هزارتومان بود امروز قطع شده و پیامک اومده ۲۰۷ هزارتومان استعلام که گرفتم مبلغ ۱۷۴ هزارتومان بعنوان شبکه هوشمند کشوری داخل قبض اومده این یعنی چی ؟تلفن ما اینترنت هم نداره .

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
با توجه به‌این‌که مصرف اینترنت ندارید، برای اطلاع دقیق از جزئیات و بررسی این موضوع لطفا با شماره 2020 تماس گرفته و اعتراض خود را مطرح کنید.
موفق باشید.

مهرداد خانباباخانی

سلام صبح بخیر برای من هیچ پیامکی نمیاد برای پرداخت خط تا وقتی که خط یک طرفه میشه پرداخت میکنم لطفاً برسی بفرمایید

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
برای دریافت پیامک خط تلفن ثابت باید پیامک فعالسازی را به شماره 0212020 ارسال کنید، به این‌صورت که ابتدا شماره تلفن و بعد کد شهر را درج کنید.
ماندگار باشید.

مریم

سلام . قبض میان دوره و هم پایان دوره را پرداخت کردم از حساب هم کم شد ولی مخابرات میگه پرداخت نشده و قطعی تلفن هم وصل نشد ولی از تلفن دوباره پرداخت کردم وصل شد . حالا هزینه ی اولی که کردم چی میشه ؟دوبار یک قبض پرداخت کردم . پرداخت اول برگشت میکنه ؟

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
اطلاعات سامانه مخابرات برای به‌روزرسانی اطلاعات به 2 روزکاری زمان نیاز دارند. در چنین شرایطی امکان بازگشت مبلغ وجود ندارد اما هزینه اضافی در حساب کاربری شما ذخیر شده و از مبلغ قبض دوره بعدی کسر می‌شود.
برقرار و پیروز باشید.

مرتضی عابدی

سلام صبح بخیر،من مغازه ای اجاره کرده ام وبا وجودی که از تلفن ثابت آن استفاده نمیکنم،هرماهه 97هزارتومان قبض تلفن برای من صادر میشود،لطفا موضوع را پیگیری فرموده ونتیجه را به من اعلام فرمائید.

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت شما بخیر
با توجه به این‌که خط شما مربوط به محل کسب است، این مبلغ می‌تواند مربوط به هزینه‌های آبونمان، نگهداری و موارد دیگر باشد. برای اطلاع دقیق‌تر بهتر است به اداره مخابرات منطقه مراجعه کنید.
باتشکر

مذنب

سلام نزدیک به 10 روز پیش 8 خط تلفن را پرداخت کرده ایم ولی وصل نشده است . ممنون میشم علت را توضیح بفرمایید

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
این مشکل ممکن است به اداره مخابرات منطقه مربوط باشد، لطفا به‌صورت حضوری مراجعه کرده و با ارائه کد پیگری پرداخت مساله را برطرف کنید.
باتشکر از شما

محمد حسینی

سلام برای من هر ماه حداکثرمبلغ ۸۷ هزار تومان قبض میومد ولی این ماه ۷۰۰ هزار تومان اومد با اینکه نه از تلفن استفاده ای شده فقط وای فای وصل بود

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
درصورتی که استفاده‌ای نداشته‌اید، برای پیگیری دقیق‌تر بهتر است به‌صورت حضوری به اداره مخابرات منطقه مراجعه کنید.
برقرار و مانا باشید.

نریمان اصغری

تلفن سابت

فاطمه

سلام هزینه مشاغل چیه ؟؟؟تو قبض من هزینه مشاغل خورده ولی تو قبض مادرم نهدلیلش چیه میشه راهنمایی بفرمایید

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
این مورد مربوط به ثبت مشاغل در 118 بوده و بابت معرفی شغل به درخواست‌کنندگان دریافت می‌شود. هزینه ثبت مشاغل برای مغازه‌داران و جامعه اصناف در نظر گرفته شده است.
برقرار باشید.

مریم

سلام چند روزه تلفن بین 1الی2 ساعت قطع میشه امروز هم قطع وقتی تماس میگیرم اشغال ولی اینترنت وصله

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
این اختلال ممکن است مربوط به خطوط تلفن منزل یا منطقه شما باشد. لطفا با اداره مخابرات منطقه تماس گرفته یا به‌صورت حضوری مراجعه کنید و درخواست دهید تا کارشناس این مشکل را بررسی کند.
پاینده باشید.

نیکروز

قبض تلفنم را آنلاین پرداخت کرده ام ازمرحله موفقیت پرداخت وکلیدسبز تکمیل فرایندپرداخت عکس دارم اماآخرین مرحله راانجام نداد ازکجامیتوانم بفهمم مرداخت کاممل است یانه؟

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
لطفا به بخش سوابق قبضینو مراجعه کنید تا جزئیات مراحل پرداخت به شما نمایش داده شود.
پایدار و موفق باشید.

ندا علوی

من دیروز 28 بهمن کل قبض تلفن ثابت با بدهی قبلی و میاندوره، به مبلغ 98 تومن پرداخت کردم. امروز برام پیامک اومده که قبض بهمن ماه به مبلغ 65 تومن. تازه امروز تلفن وصل شده، دوباره قبض جدید اومده

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
ممکن است زمان پرداخت شما بعد از صدور قبض دوره جدیدتان بوده باشد. شما می‎‌توانید به کد پیگیری پرداخت خود به اداره مخابرات منطقه مراجعه کرده و قبض اصلاحی دریافت کنید یا قبض این دوره را پرداخت کنید تا مبلغ اضافی از قبض دوره بعدی کسر شود.
باتشکر

عباس

سلام تلفن ما به علت بدهی قطع بود روز پنجشنبه ازطریق موبایلواریز کردم هنوز وصل نشده

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
اتصال مجدد تلفن ثابت معمولا بعد از دو روز کاری انجام می‌شود.
برقرار باشید.

سیدحسین فرحانی

با سلام بنده قبض میانی و پایان ک به ۲ مبلغ ۶۴۷۰۰ریال بوده یعنیحدود۱۳۰تومان پرداخت کردم ولی تلفن وصل نشد رفتم مخابرات دیدم هیچگونه پرداختی انجام شده و دوباره اما اینبار مخابرات فقط۶۴۷۰۰ ریال ازم گرفت و خطم وصل شد

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
پرداخت شما بعد از صدور قبض دوره جدید انجام شده و اطلاعات به‌روز در سامانه مخابرات ثبت نشده است. زمان اتصال تلفن بعد از پرداخت قبض 48 ساعت یا 2 روز کاری است و اگر بعد از این مدت اتصال انجام نشد باید به مخابرات مراجعه کنید، عدم نمایش اطلاعات در سامانه مخابرات هم به‌دلیل عدم به‌روزرسانی اطلاعات پرداختی شما در این سامانه بوده است. هزینه پرداختی به‌عنوان بستانکار در قبض دوره بعد ثبت شده و از مبلغ قبض بعدی کسر می‌شود.
برقرار باشید.

ثبت دیدگاه

سوالات متداول

اگر استعلام پول تلفن و پرداخت آن را با قبضینو انجام داده‌اید؛ اما هنوز خط وصل نشده، نیاز نیست نگران باشید. به دلیل زیرساخت مخابرات، روند تسویه قبض تلفن ثابت آنی نیست و معمولا ۲تا ۳ روز کاری زمان می‌برد.
بله؛ اگرچه ساده‌ترین راه برای استعلام پول تلفن و پرداخت قبض آن وارد کردن شماره تلفن است. اما اگر به هر دلیل به شماره تلفن دسترسی ندارید، می‌توانید از خدمت پرداخت با شناسه قبض و شماره پرداخت قبض تلفن ثابت قبضینو استفاده کنید.
شما می‌توانید قبض تلفن ثابت اصفهان، تبریز و مشهد یا هر شهر دیگر را با سامانه‌های پرداخت قبض تسویه کنید. برای استفاده از خدمت پرداخت قبض تلفن نیاز نیست حتما ساکن تهران باشید.
قبض تلفن ثابت به صورت ماهانه صادر می‌شود. به تازگی مهلت پرداخت از جزئیات قبض مخابرات حذف شده و زمان دقیق برای پرداخت هنوز اعلام نشده است. در نتیجه توصیه می‌کنیم در اسرع وقت نسبت به تسویه قبض اقدام کنید و پرداخت را به روزهای آخر موکول نکنید.
قبض تلفن ثابت در شهرستان‌ها زودتر از تهران صادر می‌‌شود. معمولا ۲۵‌ام تا ۲۸‌ام هر ماه قبض تلفن ثابت برای مشترکین صادر می‌شود شما می‌توانید با پرداخت به موقع از ایجاد بدهی تلفن منزل جلوگیری کنید.
خیر؛ اگر قبض میان‌دوره را پرداخت کردید، یعنی تمام بدهی شما تا همین لحظه پرداخت شده است. در نتیجه نیازی نیست به صورت جداگانه قبض پایان دوره خود را نیز تسویه کنید.
بعد از پرداخت قبض، باید به بخش سوابق مراجعه کنید. بعد از انتخاب قبض تلفن ثابت، روی مشاهده جزئیات کلیک کنید تا جزئیات قبض به همراه کد پیگیری به شما نمایش داده شود.
به صورت کلی یک شرایط یکسان برای دریافت پیام اخطار قطع قبض تلفن ثابت در تمام شهرها وجود ندارد. در تهران اگر مبلغ قبض به بالای ۶۰ هزار تومان برسد یا دو ماه متوالی مبلغ قبض را پرداخت نکنید، اخطار قطع تلفن ثابت دریافت می‌کنید. در نتیجه پیشنهاد می‌کنیم بعد از صدور قبض، نسبت به پرداخت آن اقدام کنید تا با مشکلات جدید روبه‌رو نشوید.
اگر زمان مشاهده جزئیات قبض تلفن ثابت با پیغام اخطار قطعی روبه‌رو شدید، باید هر چه سریع‌تر نسبت به تسویه بدهی خود اقدام کنید تا خط تلفن ثابت شما قطع نشود.
اگر به دلیل داشتن بدهی، خط تلفن ثابت شما قطع شده است، برای وصل شدن آن نیاز است نسبت به پرداخت مبلغ قبض میان‌دوره اقدام کنید. توجه داشته باشید با پرداخت مبلغ قبض پایان‌دوره، تلفن ثابت وصل نمی‌شود و باید حتما مبلغ قبض میان‌دروه را پرداخت کنید.
در حال اجرا در حال اجرا در حال دریافت نتیجه هستیم.
از همراهی شما سپاسگزاریم.
قبضینو
کاربر مهمان
ورود | ثبت‌نام

نسخه مخصوص شرکت‌ها دریافت API
کیف پول خدمات پلیس مدیریت دستگاه‌های فعال پیگیری قبوض قبض کاغذی پشتیبانی وبلاگ درباره ما
درآمدزایی از قبضینو اطلاع‌رسانی صدور قبوض
اطلاعات حساب کاربری