استعلام و پرداخت قبض تلفن ثابت

شناسه قبض و شناسه پرداخت دارم! پرداخت با قبض کاغذی
استعلام و پرداخت قبض تلفن ثابت

قبض تلفن ثابت

تلفن ثابت همواره یکی از ابزارهای پر‌کاربرد و ضروری در محل کار و خانه است و پرداخت دوره‌ای قبوض تلفن ثابت نیز یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های ما در زمینه پرداخت قبوض است. به منظور تسهیل فرایند استعلام و پرداخت، قبضینو امکان استعلام بدون شناسه قبض و شناسه پرداخت قبض تلفن را فراهم کرده است. در این بخش کافیست شماره تلفن ثابت خود را وارد کنید و مبلغ کارکرد و جزئیات قبض را مشاهده و در صورت تمایل اقدام به پرداخت کنید. قبضینو ضمن آرشیو کردن تمام قبض‌های تلفن ثابت، امکان نامگذاری و دسته‌بندی قبض‌ها را نیز فراهم کرده است. جهت چاپ رسید قبوض پرداختی نیز می‌توانید به بخش سوابق در پروفایل کاربری خود مراجعه کنید. در صورت نیاز به راهنمایی می‌توانید با پشتیبانی قبضینو در تماس باشید.

مشاهده قبض تلفن با شماره تلفن

به منظور تسهیل فرایند مشاهده و پرداخت قبوض، امکان استعلام قبض تلفن ثابت بدون نیاز به شناسه قبض و شناسه پرداخت و تنها با استفاده از شماره تلفن ثابت فراهم شده است. با وارد کردن شماره خود مبلغ قبض میان دوره و پایان دوره در دسترس خواهد بود. همچنین امکان پرداخت گروهی قبوض در سبد قبض قبضینو فراهم شده است تا قبض تلفن ثابت خود را در کنار سایر قبوض به صورت یکجا پرداخت نمایید.

نمایش قبض میان‌دوره و پایان‌دوره تلفن ثابت

قبضینو امکان نمایش قبض میان‌دوره و پایان‌دوره تلفن ثابت را در اختیار شمار کاربران عزیز قرار داده است. قبض پایان دوره، کارکرد یک دوره کامل (تا زمان صدور قبض) است اما قبض‌ میان‌دوره کل هزینه کارکرد را تا همان روزی که استعلام را انجام می‌دهید به شما نمایش می‌دهد. اگر قبض میان‌دوره تلفن ثابت خود را پرداخت کنید دیگر نیازی به پرداخت قبض پایان‌دوره نخواهید داشت.

نمایش جزئیات قبض تلفن ثابت

با استـفاده از سـامانه قـبضینو می‌تـوانید به سادگی قبـض تلـفن ثابت خود را استـعلام بگیرید. امکان مـشاهده مبلغ قـبض تلـفن به تفکـیک کـارکرد میـان‌دوره و پایان‌دوره و همـچنین جزئیات کـامل آخـرین قـبض پایان دوره شـامل ریز اطـلاعات قـبض کـاغذی، در اخـتیار شـما کاربران عزیز قرار گرفته است. در صـورت قطـعی، دو تا سـه روز کـاری پس از پـرداخت، تلـفن ثـابت شما وصـل خـواهد شد.

سوالات متداول

پس از پرداخت قبض تلفن ثابت، اتصال تلفن پس از چه مدتی انجام می‌شود؟
کلیه قبوض پرداختی شما بلافاصله بعد از پرداخت از طریق درگاه پرداخت بانک تصفیه می شوند. ولی ممکن است فرایند وصل تلفن ثابت 2 تا 3 روز کاری زمان ببرد. درصورتی که تمایل به وصل سریع تلفن داشته باشید، می‌توانید با مراکز امور مشترکین تلفن ثابت منطقه خود تماس بگیرید و کد پیگیری خود را اعلام کنید. کد پیگیری پس از پرداخت قبض تلفن در بخش سوابق صادر می‌شود، با اعلام کد پیگیری به مراکز تلفن منطقه خود، تلفن شما مجددا وصل خواهد شد.
چرا وصل شدن قبوض تلفن ثابت با تاخیر انجام می‌شود؟
همه قبوضی که پرداخت می کنید، بلافاصله پس از پرداخت از طریق درگاه بانکی تسویه می‌شود اما ممکن است فرایند وصل تلفن مدتی طول بکشد. در صورتی که تمایل به اتصال سریع تلفن ثابت خود دارید با مرکز مخابرات منطقه خود تماس بگیرید و کد پیگیری را اعلام کنید.
تفاوت قبض میان دوره و پایان دوره تلفن ثابت در چیست؟
قبض پایان‌دوره آخرین کارکرد تلفن ثابت شما را نشان می‌دهد. قبض میان دوره کل هزینه کارکرد تلفن ثابت را تا لحظه استعلام شامل می‌شود. به طور کلی مبلغ میان دوره = پایان دوره + تعداد روزهای ماه جاری. در صورت پرداخت قبض میان دوره کلیه بدهی شما، یعنی قبض پایان دوره قبل نیز، تسویه می‌شود.
چرا فقط مبلغ قبض میان‌دوره نمایش داده می‌شود؟
اگر مبلغ قبض پایان دوره شما صفر ریال است یعنی شما قبض پایان دوره خود را پرداخت کرده‌اید. قبض پایان دوره هر دو ماه یک بار صادر می شود.
اگر به هر دلیلی قبضی دو بار پرداخت شود چه باید کرد؟
با توجه به زیر ساخت کاملا اتوماتیک این سرویس در کشور، در صورت پرداخت تکراری قبض، بلافاصله به عنوان بستانکار شناخته می‌شوید. چون این سرویس، قبض میان دوره هم ارائه می‌دهد، به راحتی می‌توانید با استعلام قبض میان دوره این مورد را چک کنید
چگونه جزییات تراکنش ها را پیگیری کنیم؟
مشترکین گرامی در صورتی که از سایت و یا اپلیکیشن قبضینو اقدام به پرداخت قبض کرده باشید، می‌توانید قبوض پرداختی خود را از بخش سوابق پیگیری و مشاهده کنید؛ در صورت پرداخت قبوض با استفاده از دیگر روش‌های پرداختی، امکان پیگیری، از طریق سایت یا اپلیکیشن قبضینو وجود ندارد.

سرویس‌های قبضینو

اخبار و مقالات مرتبط

چه زمانی امتیاز خط تلفن ثابت از کاربر گرفته می‌شود؟

در کل دو نوع مشترک تلفن ثابت داریم. دسته اول، تلفن ثابت ودیعه دار (کسانی که تلفن آن‌ها مربوط به مردادماه 87 به قبل است)، امی‌باشد که اگر قبض این مشترکین به 80 درصد مبلغ ودیعه برسدو اقدام به پرداخت قبض تلفن نکرده باشند، شامل قطع یک‌طرفه می‌شوند.

راهنمای وصل تلفن قطع شده: بعد از قطعی تلفن ثابت چه باید کرد؟

حتما تا به حال برای شما هم پیش آمده است که به علت پرداخت نکردن به موقع قبض‌های تلفن ثابتتان، قطعی تلفن ثابت را تجربه کرده باشید! این اتفاق در گذشته بسیار پردردسر بود و زمان بسیار زیادی را از مشتری می‌گرفت تا بتواند مجددا خط تلفن قطع شده‌ی خود را وصل کند و با پرداخت بدهی قبوض خود مجدد از مخابرات سرویس دریافت کنند.

چرا تعرفه تلفن ثابت افزایش پیدا کرده است؟

شاید بدانید حدود ۱۵ سال بود که هزینه‌ی استفاده از تلفن ثابت تغییری نکرده بود؛ بنابراین، برای کاربران بسیار به صرفه تمام می‌شد. اکنون، تغییراتی در ساختار تعرفه‌ی تلفن ثابت پیش آمده است که افزایش هزینه‌ی استفاده از تلفن ثابت را به همراه خواهد داشت؛ بنابراین، کاربران را نگران کرده است. در این مطلب به جزییات افزایش تعرفه تلفن ثابت خواهیم پرداخت. همراه قبضینو باشید.

ثبت دیدگاه

برای مشارکت در پرسش و پاسخ و ثبت دیدگاه وارد انجمن قبضینو شوید.
ثبت دیدگاه
صادقی

خواهشا قبل از قطع تلفن ثابت یک پیامک بدین لطفا ی زنگی که ما رو مطلع کنه که تلفن رو زود قطع نکید و وقتی هم پرداخت میکنیم بعد از سه چهار ساعت وصل میشه این چه وضعیه بدون اطلاع سریع قطع میکنید .

احمد

سلام برای اینکه تلفن بنام خود مالک باشد چه کاری باید انجام دهیم

رضا پیمانی زاده

روش خیلی خوبی هست برای پرداخت انواع قبوض من که راضیم

محمد

سلام تروخدا سر جدت یه پیامک درست کنید بفرستید که به مشکل نخوریم سر ۱۶ هزار تومان آخه چرا قطع میکنیدفقط یه پیامک بفرست من چشم سریع پرداخت میکنم

علیرضا قلیزاده

به شما چه ربطی داره من برای استعلام خط ثابت حتما باید شماره تلفنم اینجا بزنم ،چه لزومی داره تو شماره تلفنمو بگیری

پشتیبانی قبضینو

کاربر گرامی برای ثبت سوابق پرداخت قبض تلفن شما و ارائه رسید به شما و همچنین به منظور امکان پیگیری پرداخت های شما و ارائه خدمات پشتیبانی نیاز به ورود شماره تلفن است.

محمدنبی سهامی عباسی

من تلفن 02634720417بدهی شو تسویه کردم الان دارم یک خط تلفن ثبت نام میکنم قبول نمیکنه میگه شما بدهکار هستین لطفاً از سیستم پاکش کنید ممنون میشم…من الان ساکن مشکین دشت هستم میخواهم خط جدید بخرم امکانش هست اون خط رو با پیش شماره اینجا بفرستن

ابراهیم لطفی

سلام وقت بخیر پایان دوره تسویه شده ولی میان دوره ۱۶۳۰۰۰ تومن قبض صادر شده که دلیلشو نمیدونیم میخواستم پیگیری کنید ممنون

پشتیبانی قبضینو

میان دوره مبلغی کاکرد از اول ماه تا کنون رو نمایش میدهد.

وحیده مالکی

سلام من دیروز قبض تلفن ثابت رو با قبضیو پرداخت کردم ولی تلفنم وصل نمیشه شماره پیگیری هم ندارم باید چکار کنم

رامین شریفی

سلام من پول تلفن را پرداخت کردم تلفن وصل نشد با2000استعلام میکنم بدهی داره با اینترنت استعلام میگیرم بدهی نداره تلفن گویاهم میگه بهاطر بدهی مستود است

فاطمه حاجی شمس

با سلام من دیروز قبض تلفن ثابت می رو با وبگاه شما پرداخت کردم وصل نشد دوباره امروز پول دادم پرداخت کردم وصل شد

عماد میرعشقی

سلام روز بخیر با توجه به تعداد زیاد قبضهای قابل پرداخت اینجانب متاسفانه با پیام تعداد درخواستهای شما از حد مجاز گذشته مواجه میشم ممنون میشم پیگیری بفرمایید.

صفورا محمدی

با وجود پرداخت ماه قبل و بدون هیچ بدهی باز هم زده بدهی ماه قبل!! در حالیکه ماه قبل و تسویه کامل کردیم

جمید میرزایار

سلام ضمن عرض ادب و خسته نباشید چرا بعد از پرداخت قبض تلفن ثابت اطلاع رسانی پرداخت از طریق پیامک انجام نمی شود مانند تلفن همراه اول هر دفعه قبض ثابت پیامک می شود مبلغ پرداخت شده هم قید می گردد در قبض ولی وقتی وارد سایت دریافت قبض می شویم وجود ندارد پس لطفا اعلام و قبض جدید اصلاح نمایید متشکرم میرزایار

امانی

سلام خسته نباشید. مستاجر هستم و بدهی پرداخت شده اما تلفن فقط 2 تا بوق کوتاه و یک بوق ممتد میزنه و شماره گیری میکنم و میگه مشترک مورد نظر مسدود میباشد و از مخابرات اومدن میگن تا دم در تلفن وصله، چیکار کنیم؟

اردشیر منظم

از تلفن استفاده نشده ولی قبض تلفن هر ماه سیر صعودی داره چرا؟؟؟؟

علیرضا قرائی

سلام.ممنون از سایت خوبتونببخشید چه زمانی باید قبض تلفن را پرداخت کنیم.یعنی از روز بعد از پایان دوره؟یا باید بازم منتظر بمانیم؟

مریم قنبری

با درود و عرض ادب .لطفا بفرمایید چرا بعد از پرداخت بدهی تلفن ثابت وصل نشد؟ سپاسگزارم.

امیر مرادنژاد

لطفا بخش سوال های متداول پرداخت قبض تلفن ثابت را مطالعه کنید.

امنه ساری

سلام من قبض میان دوره رو روز پیش پرداخت کردم هنوز تلفن وصل نشده و وای فای هم قطعه چکار کنم

صمد غفاری پور

با سلام چطور قبض تلفن از سیستم بگیریم متاسفانه مخابرات بیشتر از 130هزارتومان را قطع می کند . و بنده اکثراً با مشکل مواجه می شوم .

حاجی آرمند

هرگز قبض دریافت نکرده که منجر به قطع تلفن شده است. 22بهمن خیابان هفتم

علیرضایوسفی

با سلام و عرض ادب و احتراماپلیکیشن قبضینو میشه گفت یکی از کاملترین و بهترین برنامه های موجود در ایران هستشجاداره از دست اندکاران این برنامه کمال تقدیر و تشکربرا نماییم و ارزوی سلامتی و تندرستی براشون بکنیمالتماس دعا

سیدعبدالجلیل قتالی خمیری

استدعامی شودپایان دوره قبض ازطریق تلفن همراه ارسال سود.

سعیده فتحی

سلام. قبلا شخص دیگری در این منزل زندگی میکرد و قبض تلفن ثابت به شماره موبایل ایشان ( ۰۹۳۰۳۴۸۸۸۷۱) صادر میشد و هنوز هم پیامک برای این شخص میره. میخوام شماره ایشون تغییر کنه و به شماره خودن قبض پیامک بشه. ممنون

فاطمه حجازیان

سلام و وقت بخیر بنده به تازگی منزلی خریدم که تلفن به دلیل قطع بدهی قطع می باشد و من شماره تلفن را نمیدانم از طریق شماره ۲۰۰۰ هم اقدام کردم ولی با زدن دکمه ۱ هیچ اتفاقی نمیافتد و وارد مرحله بعد نمیشملطفا راهنمایی کنید

امین فصاحت

من وقتی که میخاستم پرداخت کنم هم میان دوره و پایان دوره نوشته بود 141000 پرداخت کردم پایان دوره رو اما الان اومدم نگاه کردم نوشته میان دوره 152000 و تلفن من هم وصل نشده این ینی چی اخه 3 بارم رفتم مخابرات میگ مشکلی ندارع ولی تلفن من یه طرفه هست

مبین

من هم پایان دوره رو دادم هم میان دوره رو، اسکرین هم گرفتم توی سوابق پرداخت هم زده ،پرداخت شده ولی تو صفحه هنوز می گه میان دور رو نندادی

پشتیبانی قبضینو

تسویه ثی

داود کهندلان

برای پرداخت قبض تلفن ثابت،میان دوره را پرداخت کنیم یا پایان دوره را ؟

پشتیبانی قبضینو

اگر فقط پایان دوره را پرداخت کنی کافی هست.

محمد پورنجار

سلام بنده برا تایید آدرس نیاز به صدور قبض دارم مثل کاغذی چی کار باید بکنم ؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید از سایت خود مخابرات رفتم ولی هیچی نداد راهکار دیگه ای هستش؟؟؟

نخعی احمدرضا

باسلام چگونه صورتحساب دوره یا دورههای قبلی کارکرد تلفن ثابت قابل رویت است با تشکر

سید بهروز میرعلیزاده

با سلام و خسته نباشید یک سوالی که داشتم اینجانب قبض تلفن خانه رو دو بار پرداخت کردم ایا وجه پرداختی دفعه دوم برگشت خواهد خورد

پشتیبانی قبضینو

بله.

yosef.kamali

سلام بنده دیشب بدهی تلفن ثابت که حدودا ۵ ساله قطع رو پرداخت کردم که به نام بنده نیست بعدش متوجه شدم که بردارم تسویه کرده ولی بدهی صفر نشده بود مبلغش تقریبا ۴۰۰هزارتومان بود حالا چیکارکنم

پشتیبانی قبضینو

مبلغ قبض تگراری تلفن ثابت در دوره بعد به عنوان بستان کار در فیش شما لحاظ خواهد شد.

سیدعلی موسوی

با سلامبنده فقط از اینترنت تلفن ثابت استفاده میکنم و دو هفته پیش ۸۰ هزار تومان پرداخت کردم الان دوباره بعلت بدهی قطع کردن و فیش ۱۳۴ هزارتومان آمده لطفا راهنمایی کنید

عسگر قهرمانپور

صورت حساب صفر است اما متاسفانه تماس ناممکن است و دلیل آن را بدهی اعلام می کند. هیچ بدهی وجود ندارد.

بهمن کبیری

با سلام لطفا در اینترنت باشناسه پرداخت و…. اعلام بفرمایید تا از طریق ای تی ام پرداخت کنم

محمد غفوری

با سلام چطور میتوانم سابقه قبض تلفن ثابت را در ماه های گذشته جستجو کنمشماره تلفن 01222076641 – بدهی گذشته دارد -اخرین کارکرد ان کی بوده

مجتبی بنیادی نیا

سلام .مبلغ یکصد هزار تومان در صورتحساب بنده بتبت شبکه هوشمند استانی قید شده لطفا بفرمایید ایچیست ؟

عزیزاله مومنی

سلام من وقتی دسترسی به قبض تلفن ندارم چطوری ان را پرداخت کنم. چرا تلفن را فطع میکنید . اینجا مملکت ازما بهتران است؟اول قبض را ارسال کنید ،اگر پرداخت نشد تلفن را قطع کنید

مهتاب

سلام ، قبض میان‌دوره رو پرداخت کردم اما بعد از دو روز تلفن وصل نشده

محمدجواد مهدیخانی

سلامقبض تلفن را دیروز توسط آپ پرداخت کردم ولی هنوز تلفن قطعه و الان که چک کردم مبلغ قبض تلفن صفر نشده

علی اصغر بیات

من دو روزه از طریق آپ قبض تلفنو پرداخت کردم تلفن هنوز وصل نشده

مهدی

سلام من با آپ میان دوره مبلغ ۱۲۶۶۰۰تومان پرداخت کردم اما تلفن خونمون وصل نشده آپ هنوز میان دوره را کم نکرده درصورتیکه پول تلفن کسر شده ودر ترانکش موجود است

reza ahmadi

قبض تلفن رو دو بار پرداخت کردم هر دو بار پول کم شده و وصل هم نشده

پشتیبانی قبضینو

فرایند وصل قبض در بخش سوال های متداول پاسخ داده شده است. اگر قبضی رو دو بار پرداخت کنید به عنوان بستانکار شناخته می شوید و در دوره های قبلی از مبلغ کارکرد شما کسر خواهد شد.

دانلود قبضینو

اپلیکیشن قبضینو يک نرم‌افزار بسيار کاربردی و رايگان است که با استفاده از آن امکان پرداخت همه قبوض به روشی متفاوت و آسانتر از هميشه بدون نیاز به قبض کاغذی و شناسه پرداخت در اختيار شماست. سوابق استعلام و پرداختی برای همیشه در قبضینو قابل دسترس است قبضینو شما را از صدور قبض‌های جدید مطلع خواهد کرد.

تلفن ثابت همواره یکی از ابراز های پر کابرد و ضروری در محل کار و خانه است به طوری که با ظهور تلفن های همراه و موبایل همچنان استفاده از تلفن ثابت پا برجا است. در این بخش روش های پرداخت قبض تلفن ثابت را بیان خواهیم کرد. لازم به ذکر است یکی ا ز راه پرداخت قبض تلفن ثابت بدون شناسه، استفاه از سامانه پرداخت قبضینو می باشد. اکثر روش ها نیازمند شناسه پرداخت و شناسه قبض هستند. با استفاده از قبضینو نیازی به قبض کاغذی نخواهید داشت و قبضینو هر ماه شما را از قبض های جدید مطلع خواهد کرد. برای استعلام قبض و مشاهده جزئیات قبض تلفن ثابت، شماره تلفن خود را در فرم بالای این صفحه وارد کنید و سپس کلید استعلام قبض تلفن ثابت را انتخاب نمایید. در ادامه سایر روش های پرداخت اینترنتی قبض ذکر شده است. 

قبض تلفن ثابت با  www.tci.ir 

مشترکین تلفن ثابت با مراجعه به وبسایت شرکت مخابرات ایران به آدرس www.tci.ir می‌توانند از سرویس های مشاهده قبض تلفن ثابت، استعلام و پرداخت قبض تلفن ثابت استفاده نمایند. در ا​ین روش برای پرداخت اینترنتی قبض تلفن ثابت، پس از ورود به سایت  tci.ir با انتخاب گزینه پرداخت من، تکمیل فرم اطلاعات ثبت نام، دریافت کد تایید و تکمیل ثبت نام میتوانید از بخش پرداخت اینترنتی قبض تلفن به راحتی تمامی قبض های تلفن ثابت خود را پرداخت نمایید. مشترکین ساکن تهران میتوانند برای مشاهده و استعلام قبض تلفن ثابت تهران و استفاده از سایر خدمات اینترنتی مخابراتی به سایت مخابرات تهران به آدرس http://tehran.tci.ir مراجعه نمایند. 

پرداخت قبض تلفن ثابت با تلفن

با استفاده از تلفن همراه و تلفن گوشی به را​حتی میتوانید  مبلغ صورت حساب قبض تلفن ثابت را استعلام نموده و در صورت تمایل قبض خود را پرداخت نمایید. روش های پرداخت قبض تلفن ثابت با تلفن به شرح ذیل می باشد:  پرداخت قبوض تلفن با ۱۸۱۸ : مشترکین محترم تلفن ثابت میتوانند با شماره گیری ۱۸۱۸ (‌از تلفن ثابت یا تلفن همراه) و قبض خود را پرداخت نمایند. از دیگر امکانات سامانه پرداخت غیر حضوری شرکت مخابرات (۱۸۱۸)‌ دریافت قبض میان دوره تلفن ثابت است.مشترکان تلفن ثابت می توانند با شماره ۱۸۱۸ تماس گرفته و ریز مکالمات خ​ود را به همراه آخرین دوره صورتحساب دریافت و از طریق همین سامانه اقدام به پرداخت قبوض خود کنند. در صورتی که پرداخت قبوض تلفن‌های ثابت، آخر ماه و زمان اوج استفاده از این سامانه باشد، اعلام وصول‌ها به طول می‌انجامد اما در حالت عادی حداکثر ظرف مدت یک ساعت، اعلام وصول انجام می گردد و بدهی کابر تسویه می شود. مشترکان تمامی بانک‌های عضو شتاب با دارا بودن رمز دوم کارت خود می‌توانند به پرداخت غیر حضوری قبض با ۱۸۱۸ اقدام کنند. اگر پس از پرداخت توسط سمانه ۱۸۱۸  اتصال تلفن انجام نگیرد، مشترکین میتوانند با مراجعه به سایت مخابرات و درج ۴ رقم پرداخت قبوض با سامانه ۲۰۰ : شرکت مخابرات استان تهران برای راحتی شهروندان تهرانی سامانه ۲۰۰ را طراحی کرده است. مشترکین با شماره گیری ۲۰۰ و درج شناسه قبص و شناسه پرداخت میتوانند تمام قبوض خود را ( قبض تلفن همراه اول، قبض گاز، قبض تلفن، پرداخت قبض مالیات و قبض جریمه) را پرداخت نمایند. از برنامه‌های آینده این سامانه، فروش شارژهای اعتباری تلفن همراه و کدهای دستوری ( امکان دسترسی از طریق USSD) است.

مشاهده قبض تلفن  با اس ام اس( سامانه پیامکی)

برای دریافت خلاصه صورتحساب دوره، مشترکین میتوانند با ارسال شماره ۸ رقتی تلفن ثابت خود بدون کد به شماره ۳۰۰۰۷۱۳ خلاصه صورتحساب دوره ای خود را مشاهده نمایند. استفاده از این سرویس پیامکی رایگان است.

استفاده از اپلکیشن های پرداخت قبض

اپلیکیشن های  پرداخت موبایلی  که در نسخه های مختلف IOS و اندوریدی و ویندوزی ارایه می شوند، امکان پرداخت آسان  را فراهم کرده اند.  برای پرداخت آنلاین قبض میتوانید از این اپلیکیش های استفاده کنید. از جمله نرم افزاز های پرداخت معروف می توان به اپلیکیشن آپ، سکه و نرم افزار پرداخت قبضینو اشاره کرد. در دسترس بودن و پرداخت آسان قبض، انتقال وجه و پیگیری قبوض پرداخت شده و کارت به کارت از مزایای این نرم افزار ها است.  در صورت نیاز به قبض کاغذی به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه فرمایید و برای دریافت اطلاعات بیشتر، در ساعات اداری با شماره ۳۶۹۹۹ تماس  بگیرد.

دانلود اپلیکیشن قبضینو
دانلود قبضینو
لینک دانلود
دریافت لینک دانلود اپلیکیشن قبضینو

با نصب اپلیکیشن قبضینو، به آسانی تمامی قبوض خدماتی، جرائم رانندگی، عوارض شهرداری و عوارض آزادراه خود را با استفاده از تلفن همراه، کاملا رایگان و بدون محدودیت استعلام و پرداخت کنید.

شماره موبایل به درستی وارد نشده است.

ویرایش جزئیات
تاییدیه
در حال انتقال ...
در حال جست‌و‌جو برای جزئیات
لطفا تا دریافت پاسخ استعلام، از سمت سرویس‌دهنده، صبوری کنید.
متاسفانه امکان دریافت و نمایش جزئیات قبض شما فراهم نشد، لطفا پس از سپری شدن چند لحظه مجددا تلاش نمایید
.......... ................
درگاه پرداخت
راهنما