استعلام و پرداخت قبض تلفن ثابت

به همراه قابلیت پرداخت میان دوره و پایان دوره به طور مجزا
شماره تلفن به درستی وارد نشده است. شماره وارد شده به همراه کد بایستی 11 رقم باشد.
پرداخت با شناسه قبض و شناسه پرداخت
پرداخت قبض تلفن
ویرایش
0% پیشرفت تا مشاهده قبض

برای ادامه فرآیند و تایید هویت پرداخت کننده قبض، لطفا با وارد کردن شماره موبایل خود رمز موقت جهت تایید هویت را دریافت نمایید
شماره وارد شده برای ذخیره سوابق پرداخت شما نیز مورد استفاده قرار خواهد گرفت!

searching searching

در حال جستجو و دریافت جزئیات قبض

جزئیات قبض
مبلغ قابل پرداخت
error

در صورت اطمینان از صحت شناسه های وارد شده و بروز خطا امکان پرداخت مستقیم با شناسه قبض و شناسه پرداخت از لینک زیر نیز برای شما فراهم شده است. پرداخت با شناسه قبض و شناسه پرداخت

قبض تلفن ثابت

تلفن ثابت همواره یکی از ابراز های پر کابرد و ضروری در محل کار و خانه است به طوری که با ظهور تلفن های همراه و موبایل همچنان استفاده از تلفن ثابت پا برجا است. به منظورتسهیل فرایند استعلام و پرداخت، قبضینو امکان استعلام بدون شناسه قبض و شناسه پرداخت قبض تلفن را فراهم کرده است. در این بخش تنها با وارد کردن شماره تلفن ثابت می توانید از مبلغ کارکرد تلفن آگاه و در صورت تمایل اقدام به پرداخت کنید. قبضینو ضمن آرشیو کردن تمام قبض های تلفن ثابت، امکان نامگذاری و دسته بندی قبض ها را نیز فراهم کرده است. در صورت نیاز به راهنمایی می توانید با پشتیبانی قبضینو تماس بگیرید.

online payment

مشاهده قبض تلفن با شماره تلفن

به منظور تسهیل فرایند استعلام، امکان استعلام بدون نیاز به شناسه قبض و شناسه پرداخت و تنها با استفاده از شماره تلفن را فراهم کرده است.

online payment

نمایش جزئیات قبض تلفن ثابت

امکان مشاهده مبلغ قبض تلفن به تفکیک کارکرد میان دوره و پایان دوره و قابلیت پرداخت جداگانه قبض میان دوره و پایان دوره ایجاد شده است.

online payment

ثبت سوابق استعلام و پرداخت

کلیه قبض های پرداختی در بخش سوابق کاربر قابل مشاهده و پیگیری است. همچنین امکان نام گذاری قبوض و دسته بندی قبض ها نیز فراهم شده است.

روش های پرداخت قبض تلفن

تلفن ثابت همواره یکی از ابراز های پر کابرد و ضروری در محل کار و خانه است به طوری که با ظهور تلفن های همراه و موبایل همچنان استفاده از تلفن ثابت پا برجا است. در این بخش روش های پرداخت قبض تلفن ثابت را بیان خواهیم کرد. لازم به ذکر است یکی ا ز راه پرداخت قبض تلفن ثابت بدون شناسه، استفاه از سامانه پرداخت قبضینو می باشد. اکثر روش ها نیازمند شناسه پرداخت و شناسه قبض هستند. با استفاده از قبضینو نیازی به قبض کاغذی نخواهید داشت و قبضینو هر ماه شما را از قبض های جدید مطلع خواهد کرد. برای استعلام قبض و مشاهده جزئیات قبض تلفن ثابت، شماره تلفن خود را در فرم بالای این صفحه وارد کنید و سپس کلید استعلام قبض تلفن ثابت را انتخاب نمایید. در ادامه سایر روش های پرداخت اینترنتی قبض ذکر شده است. 

قبض تلفن ثابت با  www.tci.ir 

مشترکین تلفن ثابت با مراجعه به وبسایت شرکت مخابرات ایران به آدرس www.tci.ir می‌توانند از سرویس های مشاهده قبض تلفن ثابت، استعلام و پرداخت قبض تلفن ثابت استفاده نمایند. در ا​ین روش برای پرداخت اینترنتی قبض تلفن ثابت، پس از ورود به سایت  tci.ir با انتخاب گزینه پرداخت من، تکمیل فرم اطلاعات ثبت نام، دریافت کد تایید و تکمیل ثبت نام میتوانید از بخش پرداخت اینترنتی قبض تلفن به راحتی تمامی قبض های تلفن ثابت خود را پرداخت نمایید. مشترکین ساکن تهران میتوانند برای مشاهده و استعلام قبض تلفن ثابت تهران و استفاده از سایر خدمات اینترنتی مخابراتی به سایت مخابرات تهران به آدرس http://tehran.tci.ir مراجعه نمایند. 

پرداخت قبض تلفن ثابت با تلفن

با استفاده از تلفن همراه و تلفن گوشی به را​حتی میتوانید  مبلغ صورت حساب قبض تلفن ثابت را استعلام نموده و در صورت تمایل قبض خود را پرداخت نمایید. روش های پرداخت قبض تلفن ثابت با تلفن به شرح ذیل می باشد:  پرداخت قبوض تلفن با ۱۸۱۸ : مشترکین محترم تلفن ثابت میتوانند با شماره گیری ۱۸۱۸ (‌از تلفن ثابت یا تلفن همراه) و قبض خود را پرداخت نمایند. از دیگر امکانات سامانه پرداخت غیر حضوری شرکت مخابرات (۱۸۱۸)‌ دریافت قبض میان دوره تلفن ثابت است.مشترکان تلفن ثابت می توانند با شماره ۱۸۱۸ تماس گرفته و ریز مکالمات خ​ود را به همراه آخرین دوره صورتحساب دریافت و از طریق همین سامانه اقدام به پرداخت قبوض خود کنند. در صورتی که پرداخت قبوض تلفن‌های ثابت، آخر ماه و زمان اوج استفاده از این سامانه باشد، اعلام وصول‌ها به طول می‌انجامد اما در حالت عادی حداکثر ظرف مدت یک ساعت، اعلام وصول انجام می گردد و بدهی کابر تسویه می شود. مشترکان تمامی بانک‌های عضو شتاب با دارا بودن رمز دوم کارت خود می‌توانند به پرداخت غیر حضوری قبض با ۱۸۱۸ اقدام کنند. اگر پس از پرداخت توسط سمانه ۱۸۱۸  اتصال تلفن انجام نگیرد، مشترکین میتوانند با مراجعه به سایت مخابرات و درج ۴ رقم پرداخت قبوض با سامانه ۲۰۰ : شرکت مخابرات استان تهران برای راحتی شهروندان تهرانی سامانه ۲۰۰ را طراحی کرده است. مشترکین با شماره گیری ۲۰۰ و درج شناسه قبص و شناسه پرداخت میتوانند تمام قبوض خود را ( قبض تلفن همراه اول، قبض گاز، قبض تلفن، پرداخت قبض مالیات و قبض جریمه) را پرداخت نمایند. از برنامه‌های آینده این سامانه، فروش شارژهای اعتباری تلفن همراه و کدهای دستوری ( امکان دسترسی از طریق USSD) است.

مشاهده قبض تلفن  با اس ام اس( سامانه پیامکی)

برای دریافت خلاصه صورتحساب دوره، مشترکین میتوانند با ارسال شماره ۸ رقتی تلفن ثابت خود بدون کد به شماره ۳۰۰۰۷۱۳ خلاصه صورتحساب دوره ای خود را مشاهده نمایند. استفاده از این سرویس پیامکی رایگان است.

استفاده از اپلکیشن های پرداخت قبض

اپلیکیشن های  پرداخت موبایلی  که در نسخه های مختلف IOS و اندوریدی و ویندوزی ارایه می شوند، امکان پرداخت آسان  را فراهم کرده اند.  برای پرداخت آنلاین قبض میتوانید از این اپلیکیش های استفاده کنید. از جمله نرم افزاز های پرداخت معروف می توان به اپلیکیشن آپ، سکه و نرم افزار پرداخت قبضینو اشاره کرد. در دسترس بودن و پرداخت آسان قبض، انتقال وجه و پیگیری قبوض پرداخت شده و کارت به کارت از مزایای این نرم افزار ها است.  در صورت نیاز به قبض کاغذی به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه فرمایید و برای دریافت اطلاعات بیشتر، در ساعات اداری با شماره ۳۶۹۹۹ تماس  بگیرد.

آموزش پرداخت

ghabzino faq

سوالات متداول

پس از پرداخت قبض تلفن ثابت، مدت زمان اتصال تلفن قطع شده چقدر می باشد؟

کلیه قبوض پرداختی شما بلافاصله بعد از پرداخت از طریق درگاه پرداخت بانک سامان تسویه می شوند، ولی ممکن است فرایند وصل تلفن ثابت تا 48 ساعت کاری زمان ببرد. در صورتی که تمایل به وصل سریع تلفن داشته باشید، می‌توانید با مراکز امور مشترکین تلفن ثابت منطقه خود تماس گرفته و کد پیگیری خود را اعلام کنید. کد پیگیری پس از پرداخت قبض تلفن صادر می‌شود، با اعلام کد پیگیری به مراکز تلفن منطقه خود، تلفن شما وصل خواهد شد.

تفاوت قبض میان دوره تلفن ثابت با قبض پایان دوره در چیست؟

قبض پایان دوره کاردکرد ۲ ماه آخر تلفن شما را نشان می دهد. قبض میان دوره کل هزینه کارکرد تلفن شما را شامل می شود. برای مثال اگر شما در تاریخ ۱۰ خرداد قبض خود را استعلام کنید، قبض پایان دوره هزینه کارکرد از تاریخ یک فروردین تا ۳۱ اردیبهشت ( دو ماه ) را نمایش می دهد. در حالی که قبض میان دوره برای این مثال هزینه کارکرد ۷۰ روز ( ۶۰ روز پایان دوره + ۱۰ روز از ماه جاری ) را نمایش می دهد.
به طور کلی میان دوره = پایان دوره + تعداد روز های ماه جاری.
قبض پایان دوره و میان دوره را نباید همزمان پرداخت کنید. اگر قبض میان دوره را پرداخت کرده باشید قبض پایان دوره نیز به طور اتوماتیک پرداخت خواهد شد.

در صورت پرداخت تکراری قبض تلفن ثابت چه باید کرد؟

با توجه به زیر ساخت کاملا اتوماتیک این سرویس در کشور، در صورت پرداخت تکراری قبض، بلافاصله به عنوان بستانکار شناخته می‌شوید. چون این سرویس، قبض میان دوره هم ارائه میدهد، به راحتی می‌توانید با استعلام قبض میان دوره این مورد را چک کنید. البته در قبضینو امکان پرداخت تکراری قبوض وجود نداد.

امکان دستری به قبض های دوره های قبل تلفن ثابت وجود دارد ؟

مشترکین درصورتی که دوره های قبل را هم از طریق قبضینو پرداخت کرده باشند، می‌توانند از قسمت سوابق اطلاعات تراکنش هایشان را مشاهده کنند، در غیر اینصورت بایستی به اداره مربوطه منطقه خود مراجعه نمایند.

امکان پرداخت گروهی قبض های تلفن، آب، برق و گاز وجود دارد؟

برای حل پرداخت گروهی و مدیریت قبض ها، قبضینو ورژن جدیدی به نام قبضینو سازمانی ارائه می‌دهد که با استفاده از آن امکان پرداخت آسان قبوض فراهم گردیده است. برای درخواست می‌توانید با پشتیبانی در ارتباط باشید.

اخبار و مقالات مرتبط

دانلود قبضینو

اپلیکیشن قبضینو يک نرم‌افزار بسيار کاربردي و رايگان است که با استفاده از آن امکان پرداخت همه قبوض به روشي متفاوت و آسانتر از هميشه بدون نیاز به قبض کاغذی و شناسه پرداخت در اختيار شماست. سوابق استعلام و پرداختی برای همیشه در قبضینو قابل دسترس است قبضینو شما را از صدور قبض های جدید مطلع خواهد کرد.

ثبت دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم قبضینو در وب سایت منتشر خواهد شد.

نام و نام خانوادگی وارد نشده است.

پست الکترونیک وارد نشده است.

متن دیدگاه یا پیام وارد نشده است

۲۳۸۸ ۲۸۴۲ ۰۲۱

دیدگاه کاربرانخداحافظی با قبوض کاغذی

پیام

در صورت نیاز به راهنمایی می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید

۰۲۱ ۲۸۴۲ ۲۳۸۸

توجه ! متاسفانه امکان استفاده از سایت قبضینو در این نسخه از مرورگر وجود ندارد، لطفا برای استفاده از قبضینو از سایر مرورگرهای مطرح استفاده نمایید.