استعلام و پرداخت قبض تلفن ثابت

شناسه قبض و شناسه پرداخت دارم! پرداخت با قبض کاغذی
استعلام و پرداخت قبض تلفن ثابت

قبض تلفن ثابت

تلفن ثابت همواره یکی از ابزارهای پر‌کاربرد و ضروری در محل کار و خانه است و پرداخت دوره‌ای قبوض تلفن ثابت نیز یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های ما در زمینه پرداخت قبوض است. به منظور تسهیل فرایند استعلام و پرداخت، قبضینو امکان استعلام بدون شناسه قبض و شناسه پرداخت قبض تلفن را فراهم کرده است. در این بخش کافیست شماره تلفن ثابت خود را وارد کنید و مبلغ کارکرد و جزئیات قبض را مشاهده و در صورت تمایل اقدام به پرداخت کنید. قبضینو ضمن آرشیو کردن تمام قبض‌های تلفن ثابت، امکان نامگذاری و دسته‌بندی قبض‌ها را نیز فراهم کرده است. جهت چاپ رسید قبوض پرداختی نیز می‌توانید به بخش سوابق در پروفایل کاربری خود مراجعه کنید. در صورت نیاز به راهنمایی می‌توانید با پشتیبانی قبضینو در تماس باشید.

مشاهده قبض تلفن با شماره تلفن

به منظور تسهیل فرایند مشاهده و پرداخت قبوض، امکان استعلام قبض تلفن ثابت بدون نیاز به شناسه قبض و شناسه پرداخت و تنها با استفاده از شماره تلفن ثابت فراهم شده است. با وارد کردن شماره خود مبلغ قبض میان دوره و پایان دوره در دسترس خواهد بود. همچنین امکان پرداخت گروهی قبوض در سبد قبض قبضینو فراهم شده است تا قبض تلفن ثابت خود را در کنار سایر قبوض به صورت یکجا پرداخت نمایید.

نمایش قبض میان‌دوره و پایان‌دوره تلفن ثابت

قبضینو امکان نمایش قبض میان‌دوره و پایان‌دوره تلفن ثابت را در اختیار شمار کاربران عزیز قرار داده است. قبض پایان دوره، کارکرد یک دوره کامل (تا زمان صدور قبض) است اما قبض‌ میان‌دوره کل هزینه کارکرد را تا همان روزی که استعلام را انجام می‌دهید به شما نمایش می‌دهد. اگر قبض میان‌دوره تلفن ثابت خود را پرداخت کنید دیگر نیازی به پرداخت قبض پایان‌دوره نخواهید داشت.

نمایش جزئیات قبض تلفن ثابت

با استـفاده از سـامانه قـبضینو می‌تـوانید به سادگی قبـض تلـفن ثابت خود را استـعلام بگیرید. امکان مـشاهده مبلغ قـبض تلـفن به تفکـیک کـارکرد میـان‌دوره و پایان‌دوره و همـچنین جزئیات کـامل آخـرین قـبض پایان دوره شـامل ریز اطـلاعات قـبض کـاغذی، در اخـتیار شـما کاربران عزیز قرار گرفته است. در صـورت قطـعی، دو تا سـه روز کـاری پس از پـرداخت، تلـفن ثـابت شما وصـل خـواهد شد.

سوالات متداول

پس از پرداخت قبض تلفن ثابت، اتصال تلفن پس از چه مدتی انجام می‌شود؟
کلیه قبوض پرداختی شما بلافاصله بعد از پرداخت از طریق درگاه پرداخت بانک تصفیه می شوند. ولی ممکن است فرایند وصل تلفن ثابت 2 تا 3 روز کاری زمان ببرد. درصورتی که تمایل به وصل سریع تلفن داشته باشید، می‌توانید با مراکز امور مشترکین تلفن ثابت منطقه خود تماس بگیرید و کد پیگیری خود را اعلام کنید. کد پیگیری پس از پرداخت قبض تلفن در بخش سوابق صادر می‌شود، با اعلام کد پیگیری به مراکز تلفن منطقه خود، تلفن شما مجددا وصل خواهد شد.
چرا وصل شدن قبوض تلفن ثابت با تاخیر انجام می‌شود؟
همه قبوضی که پرداخت می کنید، بلافاصله پس از پرداخت از طریق درگاه بانکی تسویه می‌شود اما ممکن است فرایند وصل تلفن مدتی طول بکشد. در صورتی که تمایل به اتصال سریع تلفن ثابت خود دارید با مرکز مخابرات منطقه خود تماس بگیرید و کد پیگیری را اعلام کنید.
تفاوت قبض میان دوره و پایان دوره تلفن ثابت در چیست؟
قبض پایان‌دوره آخرین کارکرد تلفن ثابت شما را نشان می‌دهد. قبض میان دوره کل هزینه کارکرد تلفن ثابت را تا لحظه استعلام شامل می‌شود. به طور کلی مبلغ میان دوره = پایان دوره + تعداد روزهای ماه جاری. در صورت پرداخت قبض میان دوره کلیه بدهی شما، یعنی قبض پایان دوره قبل نیز، تسویه می‌شود.
چرا فقط مبلغ قبض میان‌دوره نمایش داده می‌شود؟
اگر مبلغ قبض پایان دوره شما صفر ریال است یعنی شما قبض پایان دوره خود را پرداخت کرده‌اید. قبض پایان دوره هر دو ماه یک بار صادر می شود.
اگر به هر دلیلی قبضی دو بار پرداخت شود چه باید کرد؟
با توجه به زیر ساخت کاملا اتوماتیک این سرویس در کشور، در صورت پرداخت تکراری قبض، بلافاصله به عنوان بستانکار شناخته می‌شوید. چون این سرویس، قبض میان دوره هم ارائه می‌دهد، به راحتی می‌توانید با استعلام قبض میان دوره این مورد را چک کنید
چگونه جزییات تراکنش ها را پیگیری کنیم؟
مشترکین گرامی در صورتی که از سایت و یا اپلیکیشن قبضینو اقدام به پرداخت قبض کرده باشید، می‌توانید قبوض پرداختی خود را از بخش سوابق پیگیری و مشاهده کنید؛ در صورت پرداخت قبوض با استفاده از دیگر روش‌های پرداختی، امکان پیگیری، از طریق سایت یا اپلیکیشن قبضینو وجود ندارد.

سرویس‌های قبضینو

اخبار و مقالات مرتبط

چه زمانی امتیاز خط تلفن ثابت از کاربر گرفته می‌شود؟

در کل دو نوع مشترک تلفن ثابت داریم. دسته اول، تلفن ثابت ودیعه دار (کسانی که تلفن آن‌ها مربوط به مردادماه 87 به قبل است)، امی‌باشد که اگر قبض این مشترکین به 80 درصد مبلغ ودیعه برسدو اقدام به پرداخت قبض تلفن نکرده باشند، شامل قطع یک‌طرفه می‌شوند.

راهنمای وصل تلفن قطع شده: بعد از قطعی تلفن ثابت چه باید کرد؟

حتما تا به حال برای شما هم پیش آمده است که به علت پرداخت نکردن به موقع قبض‌های تلفن ثابتتان، قطعی تلفن ثابت را تجربه کرده باشید! این اتفاق در گذشته بسیار پردردسر بود و زمان بسیار زیادی را از مشتری می‌گرفت تا بتواند مجددا خط تلفن قطع شده‌ی خود را وصل کند و با پرداخت بدهی قبوض خود مجدد از مخابرات سرویس دریافت کنند.

چرا تعرفه تلفن ثابت افزایش پیدا کرده است؟

شاید بدانید حدود ۱۵ سال بود که هزینه‌ی استفاده از تلفن ثابت تغییری نکرده بود؛ بنابراین، برای کاربران بسیار به صرفه تمام می‌شد. اکنون، تغییراتی در ساختار تعرفه‌ی تلفن ثابت پیش آمده است که افزایش هزینه‌ی استفاده از تلفن ثابت را به همراه خواهد داشت؛ بنابراین، کاربران را نگران کرده است. در این مطلب به جزییات افزایش تعرفه تلفن ثابت خواهیم پرداخت. همراه قبضینو باشید.

ثبت دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم قبضینو در وب سایت منتشر خواهد شد.

نام و نام خانوادگی وارد نشده است.
شماره موبایل به درستی وارد نشده است.
دیدگاه وارد نشده است.
بهرام اسدی

قبض تلفن ثابت خود را پرداخت نمودم بازم پیام میاد بدهکاری همون قبض تکرار می شود

پشتیبانی قبضینو

سلام آقای اسدی
ممکن است این اتفاق به دلیل به‌روز نبودن سیستم مخابرات باشد. شما باید با مراجعه به اداره مخابرات محل سکونت خود و ارائه مدارک پرداخت‌تان، این مشکل را بررسی کنید.
برقرار باشید و سبز

آریایی

بسیار عالی

شیرین عصمتی

شماره شناسه و پرداخت قبض رامیخاهم

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز
برای پیدا کردن شناسه قبض ۲ راه دارید. ۱- به اداره مخابرات مراجعه کنید. ۲- از روی قبوض قدیمی مشاهده کنید.

ممبنی

سلام من قبض پرداخت کردم ولی هنوز تلفن وصل نشده

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز
ممکن است فرایند وصل شدن خط بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت زمان ببرد. اگر بعد از این مدت خط تلفن شما وصل نشد، باید به اداره مخابرات محل سکونت خود مراجعه کنید تا مشکل را بررسی کنند.

علی اصغر بیدی

سلام چرا قبض شماره شناسه وپرداخت پیامک نمیاد. بتوانیم پرداخت کنیم

پشتیبانی قبضینو

سلام جناب بیدی
برای اطلاع از شناسه قبض می‌توانید به قبوض قدیمیتان مراجعه کنید. درصورتیکه پیامک قبض خود را دریافت نمی‌کنید می‌توانید از روش‌های زیر اقدام کنید:
1-از طریق سامانه اصلی قبض موردنظرتان شماره همراه خود را ثبت کنید.
2-با استفاده از سرویس استعلام و پرداخت قبضینو قبض موردنظرتان را تسویه کنید.

احمد پیامی

دو روز قبض پرداخت شده البته قعطعشده بود حالا پرداخت کردیم وصل نیست

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت به‌خیر
اگر بعد از ۴۸ ساعت هنوز خط تلفن‌تان وصل نشده باید با مراجعه به اداره مخابرات محل سکونت خود این مورد را بررسی کنید.

بهمن ارمغان

سلام من شماره ثابت را میزنم بدهی بیاد بالا میگه کد یا شماره اشتباه هست درحالی که کد شهر و شماره درسته

پشتیبانی قبضینو

سلام جناب ارمغان وقت بخیر
ممکن است هنگام استعلام قبض دوحالت زیر برای شما رخ داده باشد:
– سرویس مبدا در زمان استعلام دچار قطعی یا اختلال شده باشد.
-علاوه بر درج کد شهر در قسمت مشخص شده، شماره تلفن خود را مجددا به همراه پیش شماره در قسمت تعیین شده درج کرده باشید.
برقرار باشید.

عزیزی

سلام وقت بخیر من قبض تلفن رو اشتباهی پرداخت کردم۔یه شماره دیگه ایی رو پرداخت کردم باید چیکار کنم

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز
امکان پیگیری این مورد به صورت اینترنتی وجود ندارد. شما باید به اداره مخابرات محل سکونت خود مراجعه کنید تا این مورد را بررسی کنند.

سید رفاهی

سلام‌من با شماره ۰۵۱۲۰۱۱۷ تماس گرفتم و شماره ثابت را دادم گفت به علت بدهی قطع می باشد حالا هرچه در سامانه قبضینو یا در ایوا قسمت استعلام را میزنم مرتب میگه که ارتباطی با سرور مخابرات پرداخت نشد. پیشنهاد یا راه حل شما چیست؟ ممنون

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت به‌خیر
قطعی سرویس‌ها ممکن است به صورت لحظه‌ای باشد و اگر بعد از دقایقی مجددا امتحان کنید، این مشکل برطرف شده است.

یلدا کمالی

با سلام.حدودآ 10 روز است قبض تلفن ثابت را پرداخت کردم ولی هنوز وصل نشده است.علت چیست؟

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز
معمولا این زمان برای وصل شدن خط تلفن عادی نیست و برای پیگیری این موضوع باید به اداره مخابرات محل سکونت خود مراجعه کنید.
برقرار باشید.

مرضیه صادقی گلشن

من رمز دوم ندارم و پرداخت اینترنتی هم بلد نیستم قبض با شناسه قبض و شناسه پرداخت صادر بشه از طریق دستگاه عابر بانک پرداخت میکنم

امین طلایی

سلام من دیروز قبض موبایل را پرداخت کردم ولی هنوز هم قطع هست؟

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت به‌خیر
وصل شدن خط موبایل ممکن است بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت زمان ببرد ولی اگر این اتفاق نیفتاد باید با پشتیبانی اپراتور خود در تماس باشید تا مشکل را بررسی کنند.

طاهره دیوسالار مهاجر

سلام چند بار به مخابرات نوشهر برای اصلاح شماره ای که پیامک پرداخت قبض میاد مراجعه کردم ولی متاسفانه رسیدگی نشده باید چیکارکنم؟

پشتیبانی قبضینو

سلام خانم دیوسالار عزیز
نیازی نیست که برای پرداخت قبض تلفن خود به مخابرات مراجعه کرده و یا پیامک پرداخت دریافت کنید. شما می توانید با مراجعه به سرویس استعلام و پرداخت قبض تلفن ثابت قبضینو خیلی راحت و سریع قبض خود را پرداخت کنید. فقط کافیست که شناسه قبض را از روی قبض دیگر برداشته و در محل مشخص شده وارد کنید تا مبلغ قابل پرداخت را مشاهده کرده و حساب خود را تسویه کنید.
باقی و پایدار باشید.

امیر طهرانی

با سلام و درود .اگر چشم نزنیم این سامانه جزو انگشت شمار سامانه هایی هست که دقت عمل خوبی دار و از مشترکین باج هم نمیگیرد .امیدوارم هروز موفق تر از روز قبل باشید و متعهد تر به خدمت سالم به هم وطنان و ارزوی سلامتی برای فرد، فرد شما دوستان دارم.

شعبانعلی نادری

سلام من قبض مهر ماه را پرداخت کردم چرا تلفنم یکطرفه شده است

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت به‌خیر
ممکن است قطع شدن تلفن به خاطر دیر پرداخت کردن قبض رخ دهد. معمولا خط تلفن، ۲۴ تا ۴۸ ساعت بعد از پرداخت به حالت قبلی برمی‌گرده، اگر این اتفاق نیفتاد حتما با اداره مخابرات محل سکونت خود در تماس باشید.
سپاس از همراهی شما

ابولفضل البلاغی سبزوار

با سلام یک تماس مخابرات با من بود فراموش کردم چی کفتن وچی را ثبت کنم

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت به‌خیر
برای پیگیری این مورد باید با مرکز مخابرات محل سکونت خود تماس بگیرید یا به آن‌جا مراجعه کنید.
از همراهی شما سپاس‌گزاریم

رضامنصوری

چطورقبض تلفن ثابت خودربانام ونام خانوادگی وجزئیات مشاهده ودریافت کنیم

پشتیبانی قبضینو

درود جناب منصوری
با استفاده از سرویس استعلام و پرداخت قبض تلفن قبضینو علاوه بر دریافت اطلاعات پرداخت می توانید اطلاعات دیگر درج شده در قبض کاغذی را هم دریافت کنید. فقط کافیست کد شماره تلفن ثابت خود را به همراه کد شهر در قسمت های مشخص درج کرده و موارد لازم را دریافت کنید.
برقرار باشید.

آسینه

سلام ، شناسه قبض موجود است ، شناسه پرداخت را در جزئیات درج نمایید تا سریع تر پرداخت شود

حاج علی

سلام تلفن من قطع دوطرفه است آیا با پرداخت میان‌دوره وصل میشه؟ ، یا حتما باید پایان دوره پرداخت بشه

پشتیبانی قبضینو

درود جناب حاج علی
بله با پرداخت قبض میان دوره خط تلفن ثابت، وصل مجدد آن برای شما امکان پذیر خواهد بود.
سبز و برقرار باشید.

علی نصیری وند

باسلام لطفا شناسه قبض و شناسه پرداخت را اعلام تا نسبت به پرداخت صورتحسابها اقدام شود متشکرم

پشتیبانی قبضینو

سلام آقای نصیری‌وند عزیز
اگر برای پرداخت قبوض خود با مشکل پیدا کردن شناسه قبض همراه هستید، نگران نباشید. شما می‌توانید با بررسی یک قبض کاغذی قدیمی متعلق به هر نوع از قبض، شناسه‌ی موردنظرتان را پیدا کنید. اگر قبض کاغذی قدیمی در دسترس ندارید، راحت‌ترین روش مراجعه به ادارات و سازمان‌های مربوطه برای دریافت یک نسخه قبض کاغذی است.
امیدواریم که به شما کمک کرده باشیم.

ساناز نصیری

پرداخت تلفن ثابت انجام شده اما هنوز وصل نشده

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت به‌خیر
این مورد ممکن است بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت طول بکشد ولی اگر تلفن وصل نشد باید برای پیگیری مشکل با مرکز مخابرات محل سکونت خود تماس بگیرید یا به آن‌جا مراجعه کنید.

زهرا صابری

سلام ، چرا من میخوام وارد حساب کاربریم بشم ، هی مینویسه حد مجاز استفاده از کد ورود رد شده ، میخوام قبض پرداخت کنم نمیشه چون کد ارسال نمیشه

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز
شما در یک روز، محدودیت مشخصی برای ورود دارید که اگر کد را اشتباه وارد کنید ممکنه این مشکل براتون ایجاده شده باشد. حتما بعد از ۲۴ ساعت مجددا امتحان کنید و اگر حل نشده بود با پشتیبانی قبضینو در تماس باشید.
ممنون از همراهی‌تان

صحرائی

با سلاممن همیشه قبوض رو با قبضینو پرداخت می کنم. چند روزه ارتباط با سرور مخابرات برقرارنمیشه. مشکل چیه؟با توجه به اینکه تلفن سریع قطع می شود لطفا پیگیری بفرمایید.

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز
حتما این مورد رو بررسی می‌کنیم و ممکن است این مورد به صورت مقطعی و از سمت سرویس مبدا باشد. اگر بازهم این مشکل وجود داشت، می‌توایند از طریق ارتباط تلگرامی یا تلفنی، با ما در تماس باشید.
ممنون از توجه و همراهی شما

کورش مبشری راد

قبض تلفن منزل روبا اپ پرداخت کردم ولی هنوز وصل نشده

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز
وصل شدن خط تلفن ممکن است بین چند ساعت تا چند روز زمان ببره ولی اگر این اتفاق نیفتاد باید با مرکز پشتیبانی سامانه‌ای که با اون پرداخت رو انجام دادید،‌ در تماس باشید.
برقرار بمانید و سبز.

فاطمه نوری

عالی

مهدی رسولی

سلام ابتدا قبض میان‌دوره پرداخت کردم با قبضینو آخر سر خطا داد بعد پایان دوره پرداخت کردم قبول کرد حالا از حسابم هردو مبلغ کم شده و بستانکار هم نشدم چطوری پیگیری کنم

پشتیبانی قبضینو

سلام آقای رسولی
از بخش سوابق پرداخت می‌توانید تراکنش‌هایتان را بررسی کنید و اگر مشکل حل نشد با پشتیبانی قبضینو در تماس باشید.
سبز بمانید

فرمان پرورش

باسلام من مستاجرهستم اصلا تلفن ثابت ندارم و صاحب خانه هم چیزی به من نگفته داخل قول نامه هم اصلا قیدنشده که تلفن ثابت داردیانه ؟تابحال استفاده هم نکردم.

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز
می‌توانید از طریق اداره مخابرات محل زندگی‌تان پیگیری کنید.
برقرار باشید

دانلود قبضینو

اپلیکیشن قبضینو يک نرم‌افزار بسيار کاربردی و رايگان است که با استفاده از آن امکان پرداخت همه قبوض به روشی متفاوت و آسانتر از هميشه بدون نیاز به قبض کاغذی و شناسه پرداخت در اختيار شماست. سوابق استعلام و پرداختی برای همیشه در قبضینو قابل دسترس است قبضینو شما را از صدور قبض‌های جدید مطلع خواهد کرد.

تلفن ثابت همواره یکی از ابراز های پر کابرد و ضروری در محل کار و خانه است به طوری که با ظهور تلفن های همراه و موبایل همچنان استفاده از تلفن ثابت پا برجا است. در این بخش روش های پرداخت قبض تلفن ثابت را بیان خواهیم کرد. لازم به ذکر است یکی ا ز راه پرداخت قبض تلفن ثابت بدون شناسه، استفاه از سامانه پرداخت قبضینو می باشد. اکثر روش ها نیازمند شناسه پرداخت و شناسه قبض هستند. با استفاده از قبضینو نیازی به قبض کاغذی نخواهید داشت و قبضینو هر ماه شما را از قبض های جدید مطلع خواهد کرد. برای استعلام قبض و مشاهده جزئیات قبض تلفن ثابت، شماره تلفن خود را در فرم بالای این صفحه وارد کنید و سپس کلید استعلام قبض تلفن ثابت را انتخاب نمایید. در ادامه سایر روش های پرداخت اینترنتی قبض ذکر شده است. 

قبض تلفن ثابت با  www.tci.ir 

مشترکین تلفن ثابت با مراجعه به وبسایت شرکت مخابرات ایران به آدرس www.tci.ir می‌توانند از سرویس های مشاهده قبض تلفن ثابت، استعلام و پرداخت قبض تلفن ثابت استفاده نمایند. در ا​ین روش برای پرداخت اینترنتی قبض تلفن ثابت، پس از ورود به سایت  tci.ir با انتخاب گزینه پرداخت من، تکمیل فرم اطلاعات ثبت نام، دریافت کد تایید و تکمیل ثبت نام میتوانید از بخش پرداخت اینترنتی قبض تلفن به راحتی تمامی قبض های تلفن ثابت خود را پرداخت نمایید. مشترکین ساکن تهران میتوانند برای مشاهده و استعلام قبض تلفن ثابت تهران و استفاده از سایر خدمات اینترنتی مخابراتی به سایت مخابرات تهران به آدرس http://tehran.tci.ir مراجعه نمایند. 

پرداخت قبض تلفن ثابت با تلفن

با استفاده از تلفن همراه و تلفن گوشی به را​حتی میتوانید  مبلغ صورت حساب قبض تلفن ثابت را استعلام نموده و در صورت تمایل قبض خود را پرداخت نمایید. روش های پرداخت قبض تلفن ثابت با تلفن به شرح ذیل می باشد:  پرداخت قبوض تلفن با ۱۸۱۸ : مشترکین محترم تلفن ثابت میتوانند با شماره گیری ۱۸۱۸ (‌از تلفن ثابت یا تلفن همراه) و قبض خود را پرداخت نمایند. از دیگر امکانات سامانه پرداخت غیر حضوری شرکت مخابرات (۱۸۱۸)‌ دریافت قبض میان دوره تلفن ثابت است.مشترکان تلفن ثابت می توانند با شماره ۱۸۱۸ تماس گرفته و ریز مکالمات خ​ود را به همراه آخرین دوره صورتحساب دریافت و از طریق همین سامانه اقدام به پرداخت قبوض خود کنند. در صورتی که پرداخت قبوض تلفن‌های ثابت، آخر ماه و زمان اوج استفاده از این سامانه باشد، اعلام وصول‌ها به طول می‌انجامد اما در حالت عادی حداکثر ظرف مدت یک ساعت، اعلام وصول انجام می گردد و بدهی کابر تسویه می شود. مشترکان تمامی بانک‌های عضو شتاب با دارا بودن رمز دوم کارت خود می‌توانند به پرداخت غیر حضوری قبض با ۱۸۱۸ اقدام کنند. اگر پس از پرداخت توسط سمانه ۱۸۱۸  اتصال تلفن انجام نگیرد، مشترکین میتوانند با مراجعه به سایت مخابرات و درج ۴ رقم پرداخت قبوض با سامانه ۲۰۰ : شرکت مخابرات استان تهران برای راحتی شهروندان تهرانی سامانه ۲۰۰ را طراحی کرده است. مشترکین با شماره گیری ۲۰۰ و درج شناسه قبص و شناسه پرداخت میتوانند تمام قبوض خود را ( قبض تلفن همراه اول، قبض گاز، قبض تلفن، پرداخت قبض مالیات و قبض جریمه) را پرداخت نمایند. از برنامه‌های آینده این سامانه، فروش شارژهای اعتباری تلفن همراه و کدهای دستوری ( امکان دسترسی از طریق USSD) است.

مشاهده قبض تلفن  با اس ام اس( سامانه پیامکی)

برای دریافت خلاصه صورتحساب دوره، مشترکین میتوانند با ارسال شماره ۸ رقتی تلفن ثابت خود بدون کد به شماره ۳۰۰۰۷۱۳ خلاصه صورتحساب دوره ای خود را مشاهده نمایند. استفاده از این سرویس پیامکی رایگان است.

استفاده از اپلکیشن های پرداخت قبض

اپلیکیشن های  پرداخت موبایلی  که در نسخه های مختلف IOS و اندوریدی و ویندوزی ارایه می شوند، امکان پرداخت آسان  را فراهم کرده اند.  برای پرداخت آنلاین قبض میتوانید از این اپلیکیش های استفاده کنید. از جمله نرم افزاز های پرداخت معروف می توان به اپلیکیشن آپ، سکه و نرم افزار پرداخت قبضینو اشاره کرد. در دسترس بودن و پرداخت آسان قبض، انتقال وجه و پیگیری قبوض پرداخت شده و کارت به کارت از مزایای این نرم افزار ها است.  در صورت نیاز به قبض کاغذی به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه فرمایید و برای دریافت اطلاعات بیشتر، در ساعات اداری با شماره ۳۶۹۹۹ تماس  بگیرد.

دانلود اپلیکیشن قبضینو
دانلود قبضینو
لینک دانلود
دریافت لینک دانلود اپلیکیشن قبضینو

با نصب اپلیکیشن قبضینو، به آسانی تمامی قبوض خدماتی، جرائم رانندگی، عوارض شهرداری و عوارض آزادراه خود را با استفاده از تلفن همراه، کاملا رایگان و بدون محدودیت استعلام و پرداخت کنید.

شماره موبایل به درستی وارد نشده است.

ویرایش جزئیات
تاییدیه
در حال انتقال ...
در حال جست‌و‌جو برای جزئیات
لطفا تا دریافت پاسخ استعلام، از سمت سرویس‌دهنده، صبوری کنید.
متاسفانه امکان دریافت و نمایش جزئیات قبض شما فراهم نشد، لطفا پس از سپری شدن چند لحظه مجددا تلاش نمایید
.......... ................
درگاه پرداخت
راهنما