مشاهده سوابق نسخه مخصوص شرکت‌ها دریافت API پشتیبانی وبلاگ
دانلود اپلیکیشن سبد قبض
قبضینو

مشاهده و پرداخت قبض تلفن ثابت

چگونه قبض تلفن ثابت را پرداخت کنیم؟

در راستای تسهیل فرآیند مشاهده و دریافت قبض تلفن، امکان پرداخت بدهی تلفن ثابت به صورت غیر حضوری در سامانه قبضینو فراهم شده است. برای مشاهده بدهی و پرداخت آن کافی است شماره تلفن ثابت را به همراه کد شهر وارد کنید تا جزئیات قبض میان‌دوره و پایان‌دوره به شما نمایش داده شود.

چگونه قبض تلفن ثابت را پرداخت کنیم؟
جزئیات
حذف اطلاعات
آیا از حذف اطلاعات آیتم انتخابی اطمینان دارید؟

تفاوت قبض میان دوره و پایان‌دوره چیست؟

قبض تلفن ثابت یک بار در ماه صادر می‌شود. همیشه بعد از استعلام ۲ مبلغ قبض میان دوره و پایان دوره نمایش داده می‌شود. اصلی‌ترین تفاوت قبض میان دوره و پایان دوره در این است که قبض پایان دوره، مبلغ یک ماه استفاده‌ را نمایش می‌دهد و قبض میان دوره، مبلغ قبض پایان دوره + مبلغ استفاده شده ماه جاری است. اگرچه پرداخت قبض میان دوره اجباری نیست؛ اما با پرداخت مبلغ آن، قبض پایان دوره نیز تسویه می‌شود. در این ویدیو بیشتر با این مفهوم از پرداخت قبض تلفن ثابت آشنا می‌شوید.

مشاهده و پرداخت قبض تلفن ثابت

مشاهده و پرداخت قبض تلفن ثابت

مشاهده و پرداخت قبض تلفن ثابت

پرداخت بدهی قبض تلفن ثابت پیش از قطعی خط مسئله مهمی است که اغلب به دست فراموشی سپرده می‌شود. سامانه قبضینو امکان پرداخت بدهی تلفن ثابت بدون دسترسی به شناسه قبض و شماره پرداخت را فراهم کرده است. با وارد کردن شماره تلفن ثابت می‌توانید جزئیات قبض مانند مبلغ، مهلت پرداخت و تاریخ صدور قبض را مشاهده و پرداخت کنید. هم‌چنین امکان دسترسی به سوابق پس از پرداخت، نام‌گذاری سوابق استعلام یا حذف آن نیز وجود دارد.

مهلت پرداخت قبض تلفن ثابت چقدر است؟

مهلت پرداخت قبض تلفن ثابت چقدر است؟

مهلت پرداخت قبض تلفن ثابت چقدر است؟

شرکت مخابرات مهلت پرداخت قبض تلفن ثابت را از کلیه قبوض خود حذف کرده است. به همین دلیل مهلت دقیق برای پرداخت مشخص نیست. در نتیجه برای اینکه بتوانید جلوی قطع شدن یک‌طرفه یا دوطرفه خط تلفن ثابت را بگیرید، باید در اولین فرصت نسبت به پرداخت صورتحساب تلفن ثابت خود اقدام کنید. برای پرداخت بدهی تلفن ثابت می‌توانید از سایت یا اپلیکیشن قبضینو استفاده کنید.

چند روز طول می‌کشد تا خط تلفن قطع‌شده وصل شود؟

چند روز طول می‌کشد تا خط تلفن قطع‌شده وصل شود؟

چند روز طول می‌کشد تا خط تلفن قطع‌شده وصل شود؟

تمام قبوض بلافاصله بعد از پرداخت از طریق درگاه بانکی تسویه می‌شوند؛ اما ممکن است تسویه قبض تلفن ثابت قطع‌شده به دلیل به‌روزرسانی دستی سامانه مخابرات بین ۲ تا ۳ روز کاری زمان ببرد. در نتیجه اگر می‌خواهید خط تلفن ثابت سریع وصل شود، باید برای پرداخت فوری قبض تلفن ثابت از سامانه تلفن گویای ۲۰۰۰ استفاده کنید.

نحوه استعلام قبض تلفن ثابت و پرداخت آن

با حذف قبض کاغذی، اغلب افراد با چالش پرداخت قبض روبه‌رو هستند. روش‌های زیادی برای پرداخت بدهی تلفن ثابت وجود دارد؛ از مراجعه حضوری تا پرداخت قبض به صورت اینترنتی و غیر حضوری. برای آشنایی با روش‌های مشاهده و پرداخت تلفن ثابت نگاهی به لیست زیر بیندازید.

توجه: شناسه قبض عدد ثابتی است. برای دریافت شناسه قبض تلفن ثابت خود می‌توانید قبوض کاغذی قدیمی تلفن را بررسی کنید یا از روی قبض پیامکی، شناسه قبض و پرداخت را بردارید و برای تسویه قبض تلفن ثابت از آن استفاده کنید.

نکته: با استفاده از خدمات مخابرات تهران نیز می‌توانید قبض تلفن ثابت منزل یا محل مورد نظر خود را در لحظه پرداخت کنید.

نحوه پرداخت قبض تلفن ثابت قطع شده

اگر خط تلفن ثابت شما به دلیل عدم پرداخت بدهی قطع شده است، باید مبلغ قبض میان دوره را برای وصل شدن آنی تلفن ثابت با سامانه تلفن گویای ۲۰۰۰ پرداخت کنید. در غیر این‌صورت می‌توانید مبلغ قبض میان دوره را با سامانه‌های آنلاین مانند قبضینو پرداخت کنید تا بعد از پرداخت، امکان استفاده از آن برای شما فراهم شود.

چرا برای مشاهده قبض تلفن ثابت و پرداخت آن از قبضینو استفاده کنم؟

قبضینو یک سامانه آنلاین و جامع است که به جز ارائه خدمات خودرو و سفر، امکان استعلام و پرداخت قبوض را فراهم کرده است. شما می‌توانید برای مشاهده جزئیات به‌روز قبض تلفن ثابت و پرداخت آن از قبضینو استفاده کنید. در ادامه به مزایای قبضینو اشاره می‌کنیم.

چطور پیامک قبض تلفن ثابت را با گوشی دریافت کنیم؟

حذف شدن قبض کاغذی باعث شده تا بسیاری از افراد نتوانند سر موعد نسبت به مشاهده و بدهی تلفن منزل یا محل کار خود اقدام کنند. برای فعال‌سازی و دریافت قبض پیامکی تلفن ثابت می‌توانید از روش زیر استفاده کنید.

نحوه حذف پیامک قبض تلفن ثابت

اگر به تازگی به خانه جدید نقل مکان کردید؛ اما هنوز پیامک قبض تلفن ثابت خانه قبلی برای تلفن همراه شما ارسال می‌شود؛ باید برای حذف پیامک قبض تلفن ثابت کد دستوری #۲۰۲۰* را در موبایل خود شماره‌گیری کنید و مراحل حذف شماره موبایل را انجام دهید تا پیامک قبض تلفن ثابت ماه بعد برای موبایلتان ارسال نشود.

اسلاید شماره 0
اسلاید شماره 1
اسلاید شماره 2

چه زمانی امتیاز خط تلفن ثابت از کاربر گرفته می‌شود؟

چه زمانی امتیاز خط تلفن ثابت از کاربر گرفته می‌شود؟

چه زمانی امتیاز خط تلفن ثابت از کاربر گرفته می‌شود؟

به طور کلی دو نوع مشترک تلفن ثابت داریم. دسته اول، تلفن ثابت ودیعه دار (کسانی که تلفن آن‌ها مربوط به مردادماه 87 به قبل است) که اگر قبض این مشترکین به 80 درصد مبلغ ودیعه برسد و اقدام به پرداخت قبض تلفن نکرده باشند، شامل قطع یک‌طرفه می‌شوند.

مطالعه مطلب

راهنمای وصل تلفن قطع شده: بعد از قطعی تلفن ثابت چه باید کرد؟

راهنمای وصل تلفن قطع شده: بعد از قطعی تلفن ثابت چه باید کرد؟

راهنمای وصل تلفن قطع شده: بعد از قطعی تلفن ثابت چه باید کرد؟

حتما تا به حال برای شما هم پیش آمده است که به علت پرداخت نکردن به موقع قبض‌ تلفن ثابت، قطعی تلفن ثابت را تجربه کرده باشید! این اتفاق در گذشته بسیار پردردسر بود و زمان بسیار زیادی را از مشتری می‌گرفت تا بتواند مجددا خط تلفن قطع شده‌ی خود را وصل کند و با پرداخت بدهی قبوض خود مجدد از مخابرات سرویس دریافت کنند.

مطالعه مطلب

چرا تعرفه تلفن ثابت افزایش پیدا کرده است؟

چرا تعرفه تلفن ثابت افزایش پیدا کرده است؟

چرا تعرفه تلفن ثابت افزایش پیدا کرده است؟

شاید بدانید حدود ۱۵ سال بود که هزینه‌ی استفاده از تلفن ثابت تغییری نکرده بود؛ بنابراین، برای کاربران بسیار به صرفه تمام می‌شد. اکنون، تغییراتی در ساختار تعرفه‌ی تلفن ثابت پیش آمده است که افزایش هزینه‌ی استفاده از تلفن ثابت را به همراه خواهد داشت؛ بنابراین، کاربران را نگران کرده است. در این مطلب به جزییات افزایش تعرفه تلفن ثابت خواهیم پرداخت. همراه قبضینو باشید.

مطالعه مطلب

ثبت دیدگاه

شما هم می‌توانید دیدگاه خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.
محمد حیدری

دیتا چیست چرا قبض ما زیاد آمده

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
منظور از دیتا مصرف اینترنت است، درصورتی‌که مبلغ قبض بیش از میزان استفاده شماست، می‌توانید به اداره مخابرات منطقه مراجعه کرده و اعتراض خود را ثبت کنید.
سلامت باشید.

مهدی

نوشتین حداقل حداکثر چند ساعت پرداخت میشه

پشتیبانی قبضینو

درود بر شما
روال به‌روزرسانی سامانه‌های خدماتی به‌طور کلی ۲ روز کاری است.
موفق باشید.

هیمن

بعد از اینکه قبض تلفنو پرداخت میکنیم !مییییگید امکاانه وصل انی تلفن نداریم؟؟؟؟شما ۲ روز باید پول توی حسابتون باشه بعد پرداخت کنید؟از اول نمیتونید بگید امکان پرداخت و وصل شدن انی تلفن نداریم .پولو پرداخت می کنیم بعد او پیغامو میزارید ؟؟؟؟

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست گرامی
پرداخت قبض به‌صورت آنی انجام شده و در همان لحظه به سامانه مخابرات منتقل می‌شود اما چون به‌روزرسانی اطلاعات مخابرات ۲ روزکاری زمان می‌برد، اتصال خط تلفن به‌صورت آنی اتفاق نمی‌افتد.
سلامت باشد.

سعید

تلفن ثابت قطع شده بدهی ندارد چطوری میتونم پیگیری کنم برا وصل شدن خط

پشتیبانی قبضینو

درود بر شما
ممکن است خطوط تلفن ساختمان دچار مشکل شده باشد، شما می‌توانید با سامانه تلفنی ۲۰۱۱۷ تماس گرفته و خرابی خط تلفن خود را اعلام کنید تا وضعیت آن بررسی شود.
سلامت باشید.

آرش

با سلام بنده چهارم این ماه قبض تلفن منزل را پرداخت نمودم ولی امروز دوباره قبض مجدد پیامک آمده و در سایت دیدم قبض جدید را. لطفا رسیدگی بفرمایید. با تشکر

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز
ممکن است هنگامی قبض این دوره را پرداخت می‌کردید قبض دوره جدید برای شما صادر شده باشد، شما می‌توانید قبض دروه جدید را تسویه کنید تا مبلغ اضافی از قبض دوره بعد کسر شود یا قبض این دوره را پرداخت نکنید و صبر کنید تا قبض دوره جدید با به‌روزرسانی اطلاعات شما صادر شود.
با تشکر

بی نام

با عرض سلام و خسته نباشید برای ثبت نام مدرسه قبض تلفن ثابت با کدپستی نیاز دارم چگونه میتوانم تهیه کنم چون در قسمت مشاهده و پرداخت قبض فقط مبلغ و شماره تلفن هست.ممنون میشم راهنمایی کنید

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز
در انتهای پرداخت قبض،‌ می‌توانید به قسمت مشاهده سوابق مراجعه کرده و نسخه آنلاین قبض تلفن را مشاهده و دریافت کنید.
موفق و پیروز باشید.

نگار

سلام من قبض و پرداخت کردم امروز رفتم پیشخوان دولت گفتن اصلا مبلغ شما 20تومن نیست 50تومنه پرداخت نشده در حالی که من پرداخت کردم نشون دادم اصلا قبول نکردن چیکار کنم بعد پرداخت 50تومن تلفن وصل شد

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز
ممکن است شما قبض پایان دوره خود را پرداخت کرده باشید، درصورتی که آخرین اطلاعات مصرفی شما در قبض میان‌دوره مشخص می‌شود. با پرداخت مجدد قبض مشکلی ایجاد نشده و مبلغ اضافی از قبض دوره بعد کسر می‌شود.
برقرار باشید و سبز

بهمنش

سلام ،چرا نمیتونم قبض رو پرداخت کنم و eror میده؟

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
ممکن است در زمان پرداخت ارتباط با سامانه مبدا قطع بوده باشد، لطفا مجددا تلاش کنید.
با تشکر

دلارام

سلام وقتتون بخیر چطور میتونم قبض تلفن یه نفر دیگه رو من پرداخت کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
لطفا شماره تلفن ثابت و کد شهر را در قسمت مربوطه وارد کرده و گزینه استعلام را بزنید، یکی از گزینه‌های قبض میان دوره یا پایان دوره را انتخاب کرده و روی دکمه پرداخت کلیک کنید.
سلامت باشید.

رضا

سلام خسته نباشید شرمنده من چندسالی هست که خونه رااجاره دادم حالا متوجه شدم مستاجرها از تلفن استفاده نمیکردن وحالا خط تلفنم قطع شده ومیگه خط تلفن درشبکه موجود نیست حالا چیکارکنم؟؟

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
لطفا به‌صورت حضوری و با مدارک مالکیت به اداره مخابرات منطقه مراجعه کنید؛ بعد از پرداخت بدهی و هزینه دریافت خط،‌ خط تلفن مجددا متصل می‌شود. این درصورتی است که خط تلفن ثابت شما واگذار نشده باشد.
سبز و سلامت باشید.

ملکی

با سلام من عدد آخر شماره تلفن را اشتباه ثبت کردم و قبض تلفن دیگری پرداخت شده , آیا امکان پی گیری دارد?

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
لطفا به مخابرات منطقه خود مراجعه کرده و کد پیگیری پرداخت را به همراه شماره تلفن قبضی که به اشتباه پرداخت کرده‌اید را به کارشناس ارائه کنید تا پیگیری کنند.
با تشکر

شبنم‌ شاهی

چه جوری قبض های قبلی رو بتونم عکس بگیرم و برای صابخونه بفرستیم

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
شما می‌توانید به بخش سوابق تراکنش‌های قبضینو مراجعه کرده و جزئیات قبوض پرداختی خود را مشاهده کرده و آنها را دریافت کنید.
پاینده باشید.

زهرا

برای قطع دوطرفه هزینه اضافی روی قبض دریافت میشه که وصل بشه ؟

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
خیر هزینه پرداختی مربوط بدهی‌های قبلی و هزینه‌های نگهداری از خط است.
پایدار باشید.

زهرا

ما اصلا از خط تلفن ثابت استفاده نمی‌کنیم. گوشی هم بهش وصل نیست که کسی بتونه استفاده کنه چون گوشی ثابت نداریم . چرا مبلغ قبض من انقدر بالاست و بدتر اینکه مابدالتفاوت قبض پایان دوره تا میان دوره حدود ۵۰ تا ۶۰ هزار تومن است .مگه میشه مالیات و آبونمان حدود ۵۰ تا ۶۰ تومن بشه ؟

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
برای اطلاع دقیق‌تر لطفا به‌صورت حضوری به اداره مخابرات منطقه مراجعه کرده یا با شماره تلفن 195 تماس بگیرید.
مانا باشید.

بهار

با سلاممن سه روز پیش میان دوره تلفن ثابت رو پرداخت کردم وصل نشد، پایان دوره رو هم پرداخت کردم بازم وصل نشد، چرا اینجوری شده؟

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
اتصال مجدد خط تلفن ۲ روزکاری زمان نیاز دارد. درصورتی که مشکلی در اتصال خط تلفن وجود دارد، لطفا با پشتیبانی قبضینو تماس بگیرید.
مانا باشید.

عباس آیتی

سلام من قبض تلفنم و پرداخت کردم ده روز پیش ولی هنوز تلفنم وصل نشده چکار کنم؟

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
این مشکل ممکن است از طرف سامانه مخابرات باشد، لطفا با پشتیبانی قبضینو تماس بگیرید تا پیگیری‌های لازم برای شما انجام شود.
سربلند باشید.

سلام قبض من بود تا دو روز پیش۱۰۰تومان الان شده ۱۷۴هزار تومان چکاز کنم

سلام قبض من بوده تا دو روز پیش۱۰۰تومان هرماه میاد ۱۰۰تومان امروز پرداخت کردم ۱۷۴تومان چرا

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست گرامی
هزینه قبض نمایش داده شده مربوط به مصرف میان دوره است و آخرین اطلاعات پرداختی مرتبط با مصرف شما تا یک روز قبل از استعلام را نمایش می‌دهد.
پاینده باشید و سربلند.

منصوره

سلام وقت بخیر من تلفن ثابت پرداخت کردم چقد طول می‌کشه تا وصل بشه

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
حدود 2 روز کاری زمان می‌برد که اطلاعات پرداخت در سامانه مخابرات ثبت شده و خط تلفن مجددا متصل شود.
پاینده باشید.

محسن

سلام چگونه شماره اشتراک تلفن ثابت را به دست آورم

پشتیبانی قبضینو

سلام و درود
لطفا شماره تلفن ثابت و کد شهر را در این سرویس وارد کرده و استعلام قبض را بگیرید، جزئیات قبض به‌ویژه شماره اشتراک تلفن برای شما نمایش داده می‌شود.
سبز و برقرار باشید.

داود

با سلام من دیروز 70 تا قبض پرداخت کردم الان میخوام برم میگه حد مجاز تعداد درخواست ها شما گذشته است باید چیکار کنم

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
درصورتی‌که تعداد قبوض پرداختی شما زیاد است می‌توانید از قبضینو سازمانی استفاده کنید.
پاینده باشید.

مجید

سلام خط تلفن ثابت داشتیم شمارش نداریم میخواستم وصل کنم باید چیکار انجام بدم

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
لطفا با سند منزل و کدپستی به اداره مخابرات منطقه مراجعه کنید تا شماره‌ای که به‌نام شما بوده استعلام گرفته شود تا درصورت وجود بتوانید آن را خریداری کنید.
پاینده باشید.

قباد مرادی

با سلام من شماره تلفن رو وارد میکنم که بدهی بگیرم میگه شماره شما در سیستم نیست باید چکار کنم؟

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
ممکن است این مشکل در اثر ایجاد اختلال در سامانه مبدا رخ داده باشد. لطفا شماره تلفن و کد شهر را در قسمت‌های مشخص‌شده وارد کرده و گزینه استعلام را بزنید تا جزئیات قبض نمایش داده شود.
با سپاس از شما

ثبت دیدگاه

سوالات متداول

اگر استعلام پول تلفن و پرداخت آن را با قبضینو انجام داده‌اید؛ اما هنوز خط وصل نشده، نیاز نیست نگران باشید. به دلیل زیرساخت مخابرات، روند تسویه قبض تلفن ثابت آنی نیست و معمولا ۲تا ۳ روز کاری زمان می‌برد.
بله؛ اگرچه ساده‌ترین راه برای استعلام پول تلفن و پرداخت قبض آن وارد کردن شماره تلفن است. اما اگر به هر دلیل به شماره تلفن دسترسی ندارید، می‌توانید از خدمت پرداخت با شناسه قبض و شماره پرداخت قبض تلفن ثابت قبضینو استفاده کنید.
شما می‌توانید قبض تلفن ثابت اصفهان، تبریز و مشهد یا هر شهر دیگر را با سامانه‌های پرداخت قبض تسویه کنید. برای استفاده از خدمت پرداخت قبض تلفن نیاز نیست حتما ساکن تهران باشید.
قبض تلفن ثابت به صورت ماهانه صادر می‌شود. به تازگی مهلت پرداخت از جزئیات قبض مخابرات حذف شده و زمان دقیق برای پرداخت هنوز اعلام نشده است. در نتیجه توصیه می‌کنیم در اسرع وقت نسبت به تسویه قبض اقدام کنید و پرداخت را به روزهای آخر موکول نکنید.
قبض تلفن ثابت در شهرستان‌ها زودتر از تهران صادر می‌‌شود. معمولا ۲۵‌ام تا ۲۸‌ام هر ماه قبض تلفن ثابت برای مشترکین صادر می‌شود شما می‌توانید با پرداخت به موقع از ایجاد بدهی تلفن منزل جلوگیری کنید.
خیر؛ اگر قبض میان‌دوره را پرداخت کردید، یعنی تمام بدهی شما تا همین لحظه پرداخت شده است. در نتیجه نیازی نیست به صورت جداگانه قبض پایان دوره خود را نیز تسویه کنید.
بعد از پرداخت قبض، باید به بخش سوابق مراجعه کنید. بعد از انتخاب قبض تلفن ثابت، روی مشاهده جزئیات کلیک کنید تا جزئیات قبض به همراه کد پیگیری به شما نمایش داده شود.
به صورت کلی یک شرایط یکسان برای دریافت پیام اخطار قطع قبض تلفن ثابت در تمام شهرها وجود ندارد. در تهران اگر مبلغ قبض به بالای ۶۰ هزار تومان برسد یا دو ماه متوالی مبلغ قبض را پرداخت نکنید، اخطار قطع تلفن ثابت دریافت می‌کنید. در نتیجه پیشنهاد می‌کنیم بعد از صدور قبض، نسبت به پرداخت آن اقدام کنید تا با مشکلات جدید روبه‌رو نشوید.
اگر زمان مشاهده جزئیات قبض تلفن ثابت با پیغام اخطار قطعی روبه‌رو شدید، باید هر چه سریع‌تر نسبت به تسویه بدهی خود اقدام کنید تا خط تلفن ثابت شما قطع نشود.
اگر به دلیل داشتن بدهی، خط تلفن ثابت شما قطع شده است، برای وصل شدن آن نیاز است نسبت به پرداخت مبلغ قبض میان‌دوره اقدام کنید. توجه داشته باشید با پرداخت مبلغ قبض پایان‌دوره، تلفن ثابت وصل نمی‌شود و باید حتما مبلغ قبض میان‌دروه را پرداخت کنید.
در حال اجرا در حال اجرا در حال دریافت نتیجه هستیم.
از همراهی شما سپاسگزاریم.
قبضینو
کاربر مهمان
ورود | ثبت‌نام

نسخه مخصوص شرکت‌ها دریافت API
کیف پول خدمات پلیس مدیریت دستگاه‌های فعال پیگیری قبوض قبض کاغذی پشتیبانی وبلاگ درباره ما
درآمدزایی از قبضینو اطلاع‌رسانی صدور قبوض
اطلاعات حساب کاربری