قبضینو

راهنمای وصل فوری و آنی تلفن قطع شده: بعد از قطعی تلفن ثابت چه باید کرد؟

راهنمای وصل تلفن قطع شده: بعد از قطعی تلفن ثابت چه باید کرد؟

آیا تلفن ثابت شما قطع شده است؟ آیا به دنبال این می‌گردید تا ببینید چگونه تلفن ثابتتان را مجددا وصل کنید؟ همین الان این مقاله را بخوانید تا روش‌های وصل تلفن ثابت قطع شده را یاد بگیرید!…

گاهی اوقات پیش می‌آید که به دلایل مختلفی مثل مشغله زیاد، فراموشی،‌ سهل‌انگاری و … موفق به پرداخت قبض تلفن ثابت در مهلت مقرر نمی‌شوید تا زمانی که قطع شود! با این‌که در حال حاضر، روند اتصال مجدد خطوط تلفن ثابت قطع شده خیلی ساده‌تر و سریع‌تر از قدیم شده است اما باز هم دردسرهایی برای قطعی تلفن ثابت وجود دارد که نمی‌توان آن‌ها را نادیده گرفت.

قطعی تلفن ثابت

قطعی تلفن ثابت به این معنی است که خط خریداری‌شده برای منزل یا محل کار،‌ به‌ دلایل مختلف قطع شود و امکان استفاده از آن برای صاحب خط وجود نداشته باشد، تا زمانی‌که وصل کردن تلفن ثابت انجام شود.

به‌طورکل، زمانی‌که خط تلفن ثابت مسدود می‌شود،‌ نیازی به نگرانی نیست چون می‌توان با آگاهی از علت قطعی تلفن ثابت، آن را متصل کرد. در ادامه، علل مسدودی تلفن ثابت و راهنمای وصل فوری و آنی تلفن قطع شده گفته شده است.

چرا تلفن ثابت قطع می‌شود؟

قطعی تلفن ثابت درصورت خراب نبودن خط تلفن، از طرف اداره مخابرات هر شهر صورت می‌گیرد. این قطعی می‌تواند علل مختلفی داشته باشد که در اغلب اوقات به‌سادگی حل می‌شود. از انواع علل مسدود شدن تلفن ثابت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • از دسترس خارج شدن تلفن ثابت به علت خرابی خطوط تلفن
 • قطعی تلفن ثابت به علت بدهی خط تلفن ثابت به‌نام مشترک موردنظر
 • قطعی تلفن ثابت به علت سیم‌کشی غیرمجاز و دست‌کاری شبکه‌های مخابراتی
 • قطع شدن تلفن ثابت به دستور مراجع قضایی و به علت شکایت فرد دیگری از مشترک
 • مسدود شدن تلفن ثابت به دلیل ایجاد مزاحمت برای دیگران و سوءاستفاده کردن از خطوط تلفن

 مراحل وصل تلفن ثابت

بدهی؛ رایج‌ترین علت قطع تلفن ثابت

بدهی خط تلفن ثابت رایج‌ترین علت مسدودی تلفن ثابت از میان علل‌های مطرح‌شده است؛ البته، راحت‌ترین شیوه وصل کردن را نیز دارد. طریقه وصل تلفن ثابت درصورت داشتن بدهی پرداخت قبض میان دوره است.

طریقه وصل تلفن ثابت درصورت داشتن بدهی

درصورتی که عدم پرداخت قبض تلفن ثابت علت قطعی آن باشد، باید قبض میان دوره را تسویه کنید تا مخابرات مجددا خطتان را وصل کند.

قبض میان‌ دوره شامل مبلغ بدهی یک دوره قبض به‌علاوه میزان مصرف شما تا آخرین روز قطعی تلفن است. در ضمن، مدت زمان اتصال مجدد خط تلفن و روش‌های پرداخت قبض میان‌دوره در ادامه معرفی و بررسی شده است.

مدت زمان اتصال مجدد خط تلفن ثابت

مدت زمان اتصال مجدد خط تلفن ثابت ۲ روز یا ۴۸ ساعت کاری است؛ اما شما می‌توانید به کمک تماس با شماره رفع قطعی تلفن ثابت 2021 روند اتصال را سریع‌تر کنید.

روش‌های پرداخت قبوض تلفن ثابت

دیگر دوره پرداخت حضوری قبوض برای وصل كردن خط تلفن ثابت قطع شده گذشته و روش‌های متنوعی ارائه شده است که با کمک آنها بتوانید بدون نیاز به مراجعه حضوری، قبض تلفنتان را تسویه کنید. نکته‌ای که اهمیت دارد این است که کدام یک از روش‌های پرداخت قبض تلفن از همه مناسب‌تر است؟

قبضینو؛ سامانه استعلام و پرداخت قبض تلفن ثابت

شما با کمک سرویس قبضینو تلفن ثابت می‌توانید در عرض چند دقیقه استعلام قبض تلفن ثابت خود را گرفته و بدهی آن را تسویه کنید. تنها چیزی که برای وصل كردن تلفن ثابت بعد از پرداخت بدهي با قبضینو به آن نیاز دارید،‌ شماره تلفن ثابت به همراه کد شهرتان است. مراحل پرداخت قبض تلفن ثابت قطع شده یا عادی در قبضینو به ترتیب زیر است:

 1. انتخاب گزینه قبض تلفن ثابت از منو
 2. وارد کردن شماره تلفن و کد شهر
 3. استعلام جزئیات قبض تلفن و پرداخت

پرداخت قبض تلفن ثابت با قبضینو

پرداخت قبض از سامانه پرداخت قبض تلفن ثابت

سایت پرداخت قبض تلفن یا همان سامانه مخابرات (tci.ir) هم یکی دیگر از سامانه‌هایی است که به امور مربوط به درخواست وصل تلفن ثابت و پرداخت قبوض تلفن ثابت رسیدگی می‌کند. نکته مهم این است که قبل از پرداخت قبض حتما باید مراحل ثبت‌نام در سامانه را هم انجام دهید. مراحل پرداخت قبض تلفن ثابت از سامانه مخابرات عبارتند از:

 1. ورود به سامانه
 2. انتخاب گزینه تلفن ثابت از منوی خدمات و محصولات
 3. انتخاب پرداخت قبض
 4. ورود به بخش پرداخت قبض با تلفن ثابت
 5. وارد کردن شماره موبایل
 6. درج کد تایید ارسالی
 7. وارد کردن شماره تلفن به همراه کد استان در قسمت پرداخت قبوض
 8. انتخاب گزینه پایان دوره یا میان دوره
 9. استعلام و پرداخت قبض

پرداخت قبض از سامانه پرداخت قبض تلفن ثابت

پرداخت قبض تلفنی

برای پرداخت قبض تلفن ثابت که مسدوده شده، می‌توانید از طریق شماره تماس ۲۰۰۰ اقدام کنید. مشترکین تلفن ثابت می‌توانند با شماره‌گیری 2000 و داشتن یکی از کارت‌های بانکی عضو شتاب و رمز دوم، نسبت به دریافت کارکرد هزینه قبوض تلفن خود اقدام و از همین طریق نیز بدهی صورتحساب خود را پرداخت کنند. این شماره تنها برای پیگیری قطع تلفن ثابت تهران و پرداخت قبض این استان ارائه شده است. پرداخت قبض تلفن ثابت با 2000 طبق مراحل زیر عمل کنید:

 1. شماره گیری 2000 با تلفن ثابت (برای پرداخت موبایلی با 021 شماره‌گیری کنید.)
 2. وارد کردن عدد 1
 3. وارد کردن شماره تلفن ثابت به همراه کد شهر
 4. وارد کردن کلید ستاره (*)
 5. انتخاب کلید 1
 6. وارد کردن عدد 1 برای قبض پایان‌دوره یا عدد 2 برای قبض میان‌دوره
 7. وارد کردن شماره کارت
 8. وارد کردن رمز پویا
 9. پرداخت قبض

پرداخت قبض تلفنی

پرداخت قبض تلفن ثابت با خودپرداز

برای پرداخت بدهی تلفن ثابت مسدود شده با خودپرداز می‌توانید با مراجعه به دستگاه‌های هر یک از بانک‌ها برای تسویه قبوض خود اقدام کنید. این روش هم تقریبا نوعی روش حضوری محسوب می‌شود و ممکن است زمان و انرژی بیشتری نسبت به روش‌های پرداخت آنلاین از شما بگیرد. توجه داشته باشید که برای تسویه قبض تلفن ثابت با دستگاه ATM به کارت بانکی و رمز اول کارت خود نیاز دارید و باید به ترتیب زیر عمل کنید:

 1. وارد کردن کارت در دستگاه
 2. وارد کردن رمز
 3. انتخاب گزینه پرداخت قبوض
 4. وارد کردن شناسه قبض و شناسه پرداخت
 5. مشاهده قبض و پرداخت

کد دستوری وصل تلفن ثابت

برای اتصال تلفن بدون نیاز به تماس و اینترنت هم روشی در نظر گرفته شده است که با وارد کردن کد دستوری در شماره‌گیر موبایل انجام می‌شود. این روش خیلی زمان‌بر نیست اما ممکن است همیشه پاسخگوی شما نباشد و بعضی اوقات با کمی اختلال همراه باشد. برای پیگیری وصل تلفن ثابت و پرداخت قبض با کد دستوری مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. شماره‌گیری کد دستوری #2020*
 2. وارد کردن شماره 3
 3. وارد کردن شماره تلفن به همراه کد شهر
 4. وارد کردن عدد 1
 5. وارد کردن عدد 1 برای قبض به‌روز یا عدد 2 برای قبض پایان‌دوره
 6. ورود شماره کارت
 7. وارد کردن رمز دوم یا پویا
 8. پرداخت قبض

کد دستوری وصل تلفن ثابت

اعتراض به عدم وصل تلفن ثابت

گاهی اوقات پیش می‌آید که مدت زمان وصل شدن تلفن ثابت کمی طولانی می‌شود. اکثر افراد معمولا بعد از مشاهده و پرداخت قبض تلفن انتظار وصل آنی تلفن ثابت خود را دارند و اگر این اتفاق نیافتد نسبت به آن اعتراض می‌کنند و با سوالاتی مثل چرا قبض تلفن ثابت پرداخت شده ولی وصل نشده،‌ چرا تلفن ثابت بعد از پرداخت وصل نمیشود، قبض تلفن رو دادم ولی وصل نشده،‌ چگونه خط تلفن را وصل کنیم و … مواجه شده‌اند.

حتما به این نکته توجه داشته باشید که به‌طور معمول، وصل تلفن ثابت بعد از پرداخت قبض، بعد از 2 روز کاری انجام می‌شود. درصورتیکه مدت وصل مجدد آن طول کشید باید با شماره وصل کردن تلفن ثابت که همان پشتیبانی مخابرات است تماس بگیرید یا برای پیگیری وصل تلفن ثابت بعد از پرداخت قبض به‌صورت حضوری به اداره مخابرات منطقه‌تان مراجعه کنید.

پیشگیری از قطع تلفن ثابت

قبل از این که کار به مسدودی تلفن ثابت بکشد،‌ بهتر است فکر چاره باشید تا مجبور به تحمل دردسر‌های آن هم نشوید. بهترین راه برای جلوگیری از قطع شدن تلفن ثابت این است قبض هر دوره را به‌موقع پرداخت کنید.

جمع‌بندی

در این مقاله تمام موارد مربوط به پرداخت قبض تلفن، وصل کردن تلفن منزل، پیگیری یک طرفه شدن تلفن ثابت، فعال سازی تلفن ثابت مسدود شده و … را بررسی کردیم.

روش‌هایی را ارائه کردیم که به کمک آن‌ها بتوانید وصل نشدن تلفن ثابت بعد از پرداخت را پیگیری کنید و با پرداخت قبض باعث رفع قطعی تلفن ثابت شوید؛ همچنین به این موضوع هم اشاره کردیم که وصل آنی تلفن ثابت پس از پرداخت تقریبا ناممکن است اما بعضی روش‌های وصل تلفن ثابت آنلاین مثل قبضینو می‌تواند سرعت اتصال مجدد آن را افزایش دهد. امیدواریم تمام این موارد، راهنمای خوبی برای شما در مسیر رفع قطعی تلفن ثابت باشند.

سوالات متداول
شما می‌توانید با تلفن گویای مخابرات تلفن ثابت تهران به شماره 2000 تماس بگیرید. برای شماره‌گیری با گوشی موبایل،‌ کد 021 را فراموش نکنید.
اگر مدت زمان عدم پرداخت بدهی تلفن ثابت به یک‌سال برسد ممکن است مخابرات اقدام به جمع‌آوری خط کند که برای اتصال مجدد آن هم نیاز به مراجعه حضوری و ارائه رسید تسویه بدهی و مدارک شناسایی و مالکیت دارید.
خیر؛ این مشکل معمولا مربوط به سیم‌کشی ساختمان می‌شود و بهتر است کارشناس مخابرات آن را بررسی کند.
تفاوت قبض پایان دوره و میان دوره در این است که قبض پایان دوره، هزینه‌ی کارکرد تلفن شما را در طی دو ماه گذشته نشان می‌دهد؛ برای مثال اگر دوره از 1 تیر شروع شده باشد، قبض پایان دوره‌ی شما هزینه‌ی کارکرد تلفن ثابتتان را تا پایان 31 مرداد نشان خواهد داد اما قبض میان دوره هزینه‌ی کارکرد تلفن شما را تا تاریخ روز نشان می‌دهد.
یک طرفه شدن تلفن ثابت مربوط به مرحله اول قطعی تلفن ثابت است. پرداخت به‌موقع بدهی منجر به رفع یک طرفه شدن تلفن ثابت شده و از مشکلات بعدی جلوگیری می‌کند.
فرآیند وصل تلفن قطع شده، ۲ روز کاری زمان می‌برد؛ اما اگر برای وصل تلفنتان عجله دارید می‌توانید این فرآیند را تسریع کنید. کافیست با مراکز امور مشترکین منطقه‌تان تماس بگیرید و با اعلام کد پیگیری پرداخت به آن‌ها، تلفن خود را به سرعت وصل کنید.

ثبت دیدگاه

شما هم می‌توانید دیدگاه خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.
خالقي

من با قبضينو پرداخت كردم سه روزه وصل نشده

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست گرامی
بعد از تسویه بدهی قبض تلفن، اتصال مجدد خط بعد از دو روزکاری انجام می‌شود، احتمالا پرداخت شما در روزهای تعطیل انجام شده است. اگر تا فردا مشکل اتصال برطرف نشده باید به مخابرات منطقه مراجعه کرده و این موضوع را پیگیری کنید چون تسویه بدهی در قبضینو به‌طوری آنی به سامانه مبدا منتقل می‌شود.
پاینده باشید.

مصطفی

من قبض تلفن رو پرداخت کردم ولی الان چند هفته شده که وصلش نکردن این چه داستانیه

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
این مشکل مربوط به اداره مخابرات منطقه است چرا که به‌طور معمول اتصال مجدد خط تلفن ثابت 2 روزکاری زمان می‌برد. لطفا به بخش سوابق پرداخت رفته و رسید تسویه را دریافت کنید و بعد از مراجعه حضوری به مخابرت آن را به کارشناس مربوطه ارائه کنید تا مشکل برطرف شود.
برقرار باشید.

اکبری

تلفن ثابتم بعلت بدهی قطع بود غیرحضوری پرداخت کردم آیا بدون حضور وصل نیشه یانه

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
بله وقتی تسویه بدهی انجام شود،‌ خط تلفن ثابت شما بعد از 2 روزکاری وصل می‌شود.
پاینده باشید.

افشار

من قبض تلفن ثابت خود را از طریق قبضینو پرداخت کردم ولی بعد از پرداخت تلفن قطع شده و۲۴ بعد هم وصل نشده چرا

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
اتصال مجدد تلفن ثابت بعد از تسویه، به 2 روز کاری زمان نیاز دارد. این امکان وجود دارد که پرداخت شما بعد از صدور قبض دوره جدید انجام شده باشد و اطلاعات تسویه در سامانه مخابرات ثبت نشده باشد. درصورتی که بعد از 48 ساعت کاری مشکل برطرف نشد، لطفا به‌صورت حضوری به اداره مخابرات منطقه مراجعه کرده و کد پیگیری پرداخت را ارائه کنید.
سربلند و سبز باشید.

علیرضا تبریزیانپور

بیش از یکسال است قبض تلفن ثابت پرداخت نشده. استفاده هم نشده. از کجا بفهمیم خط تلفن جمع آوری شده یا خیر؟

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست گرامی
معمولا با گذشت بیش از یک‌سال از عدم پرداخت بدهی قبض تلفن، خط تلفن قطع‌شده یا جمع‌آوری می‌شود. برای اطمینان از این موضوع باید با مدارک شناسایی و مدارک منزل به اداره مخابرات منطقه مراجعه کرده و به‌صورت حضوری این موضوع را پیگیری کنید.
سلامت باشید.

هاشم پور

مرسی از راهنمایی شما

کورش محمدی

بدهی پرداخت شده، تلفن وصل نشده

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
اتصال مجدد تلفن 2 روز کاری طول می‌کشد. درصورتی که پرداختتان را از قبضینو انجام داده‌اید و بیشتر از این مدت طول کشیده است،‌ لطفا با پشتیبانی قبضینو تماس بگیرید.
پایدار باشید و سبز.

سیامک

سلام ببخشید ما تلفن خونمو خیلی وقته که قط شده یعنی الان 10 سال میشه میتونیم درخاست وصل شدن بدیم ممنون

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
باید به‌صورت حضوری به مخابرات منطقه خود مراجعه کنید و اگر خط واگذار نشده بود مجددا درخواست دریافت خط را بدهید.
سبز و مانا باشید.

زهره مجد

خونمون تجدید بنا شد قبضها طی ۲سال گذشته پرداخت شده حالا چطوری تلفن نصب بشه وبوق داشته باشم

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز
برای اتصال مجدد خط تلفن باید با مدارک شناسایی،‌ مدارک مالکیت منزل و رسید پرداخت قبوض تلفن، به مخابرات منطقه خود مراجعه کرده و خط تلفن منزلتان را مجددا متصل کنید.
سلامت و پایدار باشید.

بیات

با برنامه آپ جمعه غروب بدهی تلفن ثابت پرداخت کردم هنوز وصل نشده

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
اتصال مجدد خط تلفن ثابت معمولا 2 روز کاری زمان نیاز دارد. درصورتی که بیشتر از این مدت طول کشید با پشتیبانی برنامه پرداختی تماس گرفته و موضوع را پیگیری کنید.
شاد و سلامت باشید.

زهرااسوار

ده روزه قبض تلفن ثابت را پرداخت کردم چرا وصل نمیشه؟

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
ممکن است اطلاعات پرداخت شما در سامانه پرداخت مخابرات ثبت نشده باشد، لطفا به همراه رسید پرداخت خود به مخابرات محل سکونت خود مراجعه کرده و علت دقیق آن را پیگیری کنید.
پایدار و شاد باشید.

سید عباس حسینی نژاد

درود مقاله همه مشکلات را به خوبی توضیح داده و متشکریم امیدوارم در عمل واجرا هم اتفاق بیافتد که تجربه نشان داده اینطور نیست. متشکرم

شهرام رضاوند

سلام . استعلام قبض تلفن ثابت از طریق همراه بانک‌ها پاسخ نمی دهند و نمی‌شود پرداخت کرد. تلفن امور مشترکین پس از پرداخت قبض جهت وصل مجدد تلفن ثابت یا اشتباه است (واگذار شده ) یا پاسخگو نیست . بایستی بریم پیشخوان یه پولی بدیم آنجا انجام دهند .

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز
شما می‌توانید از صفحه قبض تلفن ثابت در قبضینو، پرداخت خود را انجام دهید. معمولا وصل شدن خط تلفن، چند روز بعد از پرداخت انجام می‌شود.
برقرار باشید و سبز.

علی خوش خواهش

سلامسی سال است چند خط تلفن به نام من هست وهرگز یک بار هم تاخیر در پرداخت نداشته ام .یک بار ظاهرابا تلفن هوشمند تماس گرفته ایم که مبلغ بلا فاصله رسیده به ۱۶۴هزار تومان وبدون اطلاع واخطار تلفن را قطع کردید.بد نیست اگر کمی هم به مشترک خود ارزش قائل شوید وحداقل اطلاع دهید.

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز
قبضینو دخالتی در قطع کردن خط تلفن ندارد و این مورد از سمت مخابرات انجام می‌شود. برای پیگیری این مورد باید به اداره مخابرات محل سکونت‌تان مراجعه کنید.
شاد و سلامت باشید.

توحید

این شماره های 2021 و 1818 الکی هستند و مردم بدبخت را سر کار گذاشته اید.چرا؟؟؟؟؟

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت به‌خیر
این شماره‌ها از سمت مخابرات اعلام شده‌اند و ممکن است گاهی با اختلال‌های لحظه‌ای روبه‌رو باشند.

محمد تقی قادری

به علت زیادی قبض

پشتیبانی قبضینو

سلام آقای قادری
برای پرداخت مجموع بدهی قبض تلفن خود می‌توانید از طریق سرویس استعلام و پرداخت قبض تلفن ثابت قبضینو اقدام کنید. در اینصورت خط تلفن شما بعد از یک تا سه روز وصل خواهد شد.
سبز و برقرار باشید.

شرکت تکنار

بل سلام روز سه شنبه قبض تلفن میان دوره ای پرداخت شده ولی تاکنون تلفن وصل نشده و بصورت یک طرفه قطع میباشد تلفنها به شرح ذیل میاشد.

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
برای پیگیری اتصال مجدد خطوط تلفن خود می‌توانید با شماره تماس 2021 یا 1818 تماس بگیرید.
موفق و پیروز باشید.

مبین شریفی

سلام تلفن قطع بوده بدهی ها پرداخت شده اما برای وصل اینترنت از طرف شاتل میزنه خط بدهی دارد اما مخابرات میگه بدهی ندارد مشکل چیست ؟

پشتیبانی قبضینو

سلام جناب شریفی وقت بخیر
لطفا با شرکتی که مودم را از آن خریداری کرده‌اید تماس بگیرید و این موضوع را اطلاع دهید. چون بدهی از طرف مخابرات تسویه شده و موضوع مربوط به تنظیمات مودم و اینترنت است.
سبز و پایدار باشید.

فرشاد سوری

ساام، بنده بیش از 10روز است که قبض تلفن را پرداخت کرده ام، ولی متاسفانه تلفن من قطع شده است.

پشتیبانی قبضینو

درود جناب سوری
برای پیگیری وضعیت وصل خط تلفن ثابتتان می‌توانید از طریق روش‌های زیر اقدام کنید:
1) با سامانه تلفنی 1818 یا 2020 تماس بگیرید.
2) کد دستوری #2020* را از طریق تلفن همراهتان شماره‌گیری کرده و گزینه 3 را انتخاب کنید.
3) وارد سامانه مخابرات من شده و شرایط به‌وجود آمده را پیگیری کنید.
برقرار باشید و سبز.

حسین یزدانی

وصل نشدن تلفن ثابت بعدازواریز

پشتیبانی قبضینو

سلام جناب یزدانی وقت بخیر
خطوط تلفن ثابت معمولا بین 1 تا 3 روز پس از پرداخت قبض وصل می‌شوند. برای اطلاع از وضعیت وصل شدن خط تلفن و درخواست انجام سریع‌تر آن می‌توانید با شماره تماس‌های 2021 و 1818 بگیرید.
سبز و برقرار باشید.

عصمت خواجویی

برنامه خیلی خوبه

علی گلی

تلفن ثابت من و چند تن از همسایه ها فاقد بدهی بوده ولی چندین روز هست که قطع شده . در سامانه تلفنی هم اعلام کردیم ولی وصل نشد . هیچ تلفنی دیگر هم نیست که زنگ بزنیم و جوابمون رو بدهآخه این درسته ‌‌من با این شماره تماس ملی از کارهامو انجام میدم . الان چند روز که از کار و زندگی افتادم .

پشتیبانی قبضینو

درود جناب گلی
برای وصل تلفن ثابت پس از پرداخت قبض، می‌توانید با شماره تلفن 1818 و یا 2021 تماس بگیرید و قطعی خط تلفن خود را پیگیری کنید. در صورتی که مشکلتان برطرف نشد بهتر است با در دست داشتن مدارک پرداخت قبض و شماره پیگیری پرداخت، به اداره مخابرات منطقه خود مراجعه کنید.
سبز و مانا باشید.

نورمحمد صابری

وای فای بنده اصلا کار نمیکنه

پشتیبانی قبضینو

درود جناب صابری
می‌توانید از طریق تماس با اداره مخابرات منطقه و یا مراجعه حضوری مشکل ایجاد شده را پیگیری کنید.
سبز و برقرار باشید.

نورمحمد صابری

سلام وقت به خیر وای فای بنده خرابیش اینه که به گوشی متصل میشود مینویسه بدون اینترنت متصل شده کار نمیکنه 3تا چراقش روشته اسم وای فای هم تفلینک هستش

حبیب زرین لعل

سلام حدود یک سال است کابل تلفن ثابت دزدیده شده هرماه قبض می یاد پرداخت هم کردم ولی کسی پاسخگوی وصل نیست

پشتیبانی قبضینو

وقت‌بخیر آقای زرین لعل گرامی
اگر پرداخت صورتحساب میان‌دوره تلفن ثابت را انجام داده‌اید همچنین ۴۸ تا ۷۲ ساعت برای وصل شدن آن صبر کرده‌اید اما خط شما همچنان قطع است، باید در این شرایط با شماره‌ی 2021 تماس بگیرید. شما می‌توانید با اتصال به اپراتور مشکل خود را شرح دهید تا آنها به شما کمک کنند.
موفق باشد

سعید

تلفن ما بک طرفه شد باقبضینو حدود 60 تومن پرداخت کردم الان یک هفتس هنوز وصل نشده دو باره اومدم استعلام گرفتم میبینم دوباره یه قبض 20 تومنی برام می‌فرسته تلفن یک طرفه چجوری براش قبض میان دوره صادر میشه؟؟! حالا این دفعه با 2000 پرداخت کردم ببینیم وصل میشه یا باید بریم اداره؟

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت به‌خیر
وصل شدن خط تلفن شما از سمت مخابرات انجام می‌شود. ما جدیدترین آدرس و تلفن مراکز مخابرات رو براتون تو مطلبی در وبلاگ قبضینو آوردیم که اگر ساکن تهران باشید، می‌توانید از اون طریق پیگیری کنید.
سبز و برقرار بمانید.

عباسب

سلام من امروز سه روز هستش که قبض تلفن رو پرداخت کردم .وصل نشده به علت بدهی قطع شده بود .به مخابرات زنگ میزنم جواب نمیده به ۲۰۰۰زنگ میزنم میگه از این طریق پرداخت نکردی .به ۲۰۲۱ پیام دادم میگه پیگیری میکنیم خلاصه که اعصاب برای نا نمونده خواهشا رسیدگی کنید این راهش نیست .

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز
فرآیند وصل تلفن قطع شده، ممکن است بین 24 تا 48 ساعت زمان ببرد ولی اگر این اتفاق نیفتاده باید به مرکز مخابرات محل سکونت خودتون مراجعه کنید چون معمولا این زمان نباید طولانی شود.
سبز بمانید.

ثبت دیدگاه