مشاهده سوابق نسخه مخصوص شرکت‌ها دریافت API پشتیبانی وبلاگ
دانلود اپلیکیشن سبد قبض
قبضینو

مشاهده و پرداخت قبض رایتل

چگونه قبض رایتل دائمی را پرداخت کنیم؟

اگر می‌خواهید قبض رایتل دائمی‌تان را با جزئیات آن استعلام و پرداخت کنید، با استفاده از قبضینو نیازی به شناسه قبض و شناسه پرداخت قبض ندارید؛ بلکه، می‌توانید تنها با وارد کردن شماره موبایل در فرم استعلام برای پرداخت آنلاین قبض سیم کارت رایتل، سریع و ساده، اقدام کنید.

چگونه قبض رایتل دائمی را پرداخت کنیم؟
جزئیات
حذف اطلاعات
آیا از حذف اطلاعات آیتم انتخابی اطمینان دارید؟
کد تایید را وارد کنید

مشاهده و استعلام قبض رایتل دائمی

  مشاهده و استعلام قبض رایتل دائمی

مشاهده و استعلام قبض رایتل دائمی

قبض رایتل برای‌‌‌ سیم‌کارت‌های دائمی رایتل صادر می‌شود؛ بنابراین، اگر شما هم از مشترکان سیم‌کارت‌های دائمی رایتل هستید، باید صورتحساب رایتل دائمی خود را استعلام بگیرید. استعلام قبض رایتل دائمی با روش‌های متفاوت امکان‌پذیر است؛ اما، اگر می‌خواهید این کار را با شماره تلفن انجام دهید، باید از خدمت پرداخت قبض رایتل با شماره تلفن استفاده کنید. شما می‌توانید شماره تلفن رایتل را ذخیره کنید تا هر دفعه نیاز به وارد کردن آن نداشته باشید.

مهلت پرداخت قبض رایتل دائمی

مهلت پرداخت قبض رایتل دائمی

مهلت پرداخت قبض رایتل دائمی

پرداخت قبض رایتل دائمی مهلت زمانی ندارد؛ یعنی، شما تا زمانی که سقف مجاز مصرفتان تمام نشود، نیازی به پرداخت قبض خط دائمی رایتل ندارید. هنگامی که سقف مجاز مصرفتان تمام شود، پیامکی با مضمون نیاز به پرداخت صورتحساب رایتل دریافت می‌کنید. زمانی که پیامک را دریافت کردید، باید از روش‌های پرداخت قبض موبایل رایتل اقدام کنید.

افزایش مهلت پرداخت قبض رایتل دائمی

 افزایش مهلت پرداخت قبض رایتل دائمی

افزایش مهلت پرداخت قبض رایتل دائمی

شما می‌توانید مهلت پرداخت قبض رایتل دائمی را با افزایش سقف مصرف مجازتان، افزایش دهید. سقف مصرف مجازتان به‌صورت سیستمی، برای تمام مشترکین سیمکارت دائمی رایتل ۸۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است؛ اما، شما می‌توانید این عدد ثابت را متناسب با مصرفتان، افزایش دهید تا استفاده‌ی بهینه‌ از سیم کارت دائمی رایتل خود داشته باشید.

سقف مجاز مصرف خط رایتل دائمی چقدر است؟

 سقف مجاز مصرف خط رایتل دائمی چقدر است؟

سقف مجاز مصرف خط رایتل دائمی چقدر است؟

سقف مجاز مصرف رایتل برای تمام مشترکین سیم کارت دائمی رایتل برابر با ۸۰ هزار تومان است؛ اما، نگران نباشید. شما می‌توانید سقف مجاز مصرفتان را تا ۸۰۰ هزار تومان افزایش دهید؛ کافی است از طریق سایت یا اپلیکیشن رایتل من اقدام کنید. در ضمن، شما می‌توانید به‌صورت حضوری از طریق باجه‌های رایتل در سراسر کشور برای افزایش سقف مجاز مصرف اقدام کنید.

ضرورت پرداخت قبض رایتل

مهم‌ترین ضرورت استعلام قبض رایتل و پرداخت آن برای جلوگیری از قطع خط موبایل شماست؛ بنابراین، اگر می‌خواهید به‌صورت مداوم از خط موبایل رایتل خود استفاده کنید، باید پیش از اتمام سقف مصرف مجازتان برای تسویه حساب اقدام کنید تا درگیر عواقب عدم رعایت مهلت پرداخت قبض رایتل نشوید. ما در ادامه این عواقب را شرح می‌دهیم.

عواقب عدم رعایت مهلت پرداخت قبض رایتل

عواقب عدم پرداخت قبض خط دائمی رایتل پس از اتمام سقف مجاز مصرف در جدول آورده شده است:

مرحله وضعیت شرح وضعیت
1 قطع یک‌طرفه اگر مبلغ بدهی بیشتر از سقف مصرف مجاز باشد، وضعیت آن از حالت فعال به قطع یک‌طرفه تبدیل می‌شود؛ یعنی، فقط دریافت تماس‌ و پیامک امکان‌پذیر است. رفع قطع یک‌طرفه از طریق پرداخت قبض رایتل میان دوره انجام می‌شود.
2 قطع دوطرفه اگر وضعیت قطع یک‌طرفه ۱۴ روز متوالی ادامه داشته باشد، سیم‌کارت به وضعیت قطع دوطرفه در می‌آید؛ یعنی، تمام خدمات آن غیرفعال می‌شود. رفع قطع دوطرفه مانند رفع قطع یک‌طرفه از طریق پرداخت قبض موبایل رایتل میان‌دوره انجام می‌شود.
3 منقضی هنگامی که یک مورد از موارد زیر وجود داشته باشد، خط رایتل منقضی می‌شود:
اگر خط رایتل به مدت ۷۳۰ روز متوالی در وضعیت قطع دوطرفه باقی بماند.
اگر خط رایتل به مدت ۷۳۰ روز متوالی بدون پرداخت قبض رایتل باقی بماند.
4 بازیافت اگر سیمکارت رایتل منقضی شود، همچنان تا ۲ سال برای شما حفظ می‌شود؛ کافیست، به یک فروشگاه رایتل مراجعه حضوری کنید تا قبض بدهی را به همراه مبلغ خرید سیم‌کارت بپردازید تا برایتان فعال شود. اگر مدت ۲ سال بگذرد، سیمکارت منقضی شده به وضعیت بازیافت درمی‌آید؛ یعنی، ممکن است که به شخص جدید واگذار شود.

پرداخت قبض رایتل مسدود شده

پرداخت قبض سیم کارت دائمی رایتل که قطع یک‌طرفه یا قطع دوطرفه شده است، موجب اتصال مجدد آن می‌شود؛ بنابراین، اگر خط رایتل شما غیرفعال شده است، فقط باید برای پرداخت صورت حساب خط رایتل دائمی اقدام کنید.

چگونه قبض سیم کارت دائمی رایتل را پرداخت کنیم؟

روش‌های استعلام و پرداخت قبض سیم کارت دائمی رایتل شامل موارد زیر است:

پرداخت قبض رایتل اینترنتی از قبضینو

قبضینو سامانه‌ی جامع استعلام و پرداخت است که خدمات متنوعی را برای شما فراهم کرده است. خدمت استعلام و پرداخت قبض رایتل دائمی از خدمات کاربردی این سامانه است که شما به‌صورت دوره‌ای به آن نیاز دارید.

خبر خوب این است که شما نیازی به شناسه قبض و شناسه پرداخت با استفاده از این سامانه ندارید؛ کافی است شماره موبایل رایتل خود را وارد کنید.

چگونه پیگیری قبض دائمی رایتل با قبضینو را انجام دهیم؟

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که قبضینو برای خدمت استعلام قبض رایتل و پرداخت آن دارد، امکان پیگیری ساده و سریع است. شما می‌توانید پس از پرداخت صورتحساب رایتل با مراجعه به بخش سوابق، بدون نیاز به شناسه قبض و شناسه پرداخت، از وضعیت پرداخت مطمئن شوید و رسید آن را دانلود کنید. این سادگی و سرعت پیگیری صورتحساب رایتل با قبضینو در حالی است که سایر سامانه‌ها تنها با داشتن شناسه قبض و شناسه پرداخت اجازه‌ی پیگیری را به شما می‌دهند.

اسلاید شماره 0
اسلاید شماره 1
اسلاید شماره 2

راهنمای پرداخت قبض و معرفی روش های موجود پرداخت اینترنتی

راهنمای پرداخت قبض و معرفی روش های موجود پرداخت اینترنتی

راهنمای پرداخت قبض و معرفی روش های موجود پرداخت اینترنتی

پرداخت الکترونیک، از جمله صنایع نوین در بانکداری الکترونیک است. صنعتی که با حرکت نظام بانکداری کشور به سمت الکترونیکی شدن، روز به روز گستردهتر شده و بر تعداد استفاده کنندگان از سیستم های الکترونیکی پرداخت افزوده میشود و شامل انواع پرداخت قبض، استعلام خلافی و جریمه رانندگی، پرداخت تلفن ثابت، ارائه صورت حساب های آنلاین و .. است.

مطالعه مطلب

پیگیری قبض و راهنمای پیگیری قبض پرداخت شده

پیگیری قبض و راهنمای پیگیری قبض پرداخت شده

پیگیری قبض و راهنمای پیگیری قبض پرداخت شده

در بسیاری از قبوض مانند قبض خلافی خودرو، قبض برق و قبض گاز و … پس از پرداخت قبض، میزان بدهی به شرکت مربوط صفر نمی شود به عبارتی قبض پرداخت شده در سیستم با تاخیر ثبت می شود و شما هر چند قبوض خودر را پرداخت کرده اید ولی همچنان شما را به عنوان بدهکار در نظر می گیرد. در این پست از وبلاگ پرداخت قبضینو روش های پیگیری قبوض پرداخت شده به همراه پرداخت دو باره و تکراری قبض را بیان خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

مطالعه مطلب

آیا قبضینو معتبر است؟ داستان استارت‌آپ قبضینو از آغاز تا امروز

آیا قبضینو معتبر است؟ داستان استارت‌آپ قبضینو از آغاز تا امروز

آیا قبضینو معتبر است؟ داستان استارت‌آپ قبضینو از آغاز تا امروز

نزدیک به سه سال است که قبضینو در کنار شماست و همواره به دنبال ارائه بهترین خدمات به کاربران خود بوده است. حالا که خانواده قبضینو بزرگتر از همیشه شده و هر روز کاربران جدیدتری ما را در این مسیر همراهی می‌کنند تصمیم گرفتیم داستان قبضینو و مسیری را که تنها با انگیزه خدمت رسانی به شما تا اینجا طی کردیم برای شما تعریف کنیم. داستانی که با دغدغه تیم جوان و پرانگیزه قبضینو شروع شد و همچنان ادامه دارد. حالا با بزرگ‌تر شدن قبضینو، آرزوها و ماجراهای ما هم بزرگ‌تر شدند. آرزوهایی که نهایت همه آن‌ها به رضایت و اعتماد شما کاربران عزیز قبضینو می‌رسند.

مطالعه مطلب

ثبت دیدگاه

شما هم می‌توانید دیدگاه خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.
علی محمدی

سلام خسته نباشید من قبض رایتلمو پرداخت کردم ولی پرداخت نشد و روز بعد باز هم پردخت کردم ولی نشد الان دوبار از حساب من کم شده و بر نگشته به حسابم میشه راهنماییم کنید؟

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
اگر ازظریق قبضینو انجام داده باشید،‌ می‌توانید به بخش سوابق پرداخت قبضینو مراجعه کرده و از جزئیات پرداخت خود مطلع شوید. به‌طور کلی مدت ثبت تسویه قبض رایتل 2 روزکاری زمان لازم دارد، درصورتی‌که از نیاز به راهنمایی دقیق‌تر داشتید لطفا با پشتیبانی قبضینو تماس بگیرید و از بازگشت هزینه اضافی پرداخت هم مطمئن شوید.
سبز و برقرار باشید.

مهشاد حست پور

من قبضمو سه روزه پرداخت کردم چرا وصل نمیشه این چه وضعشه

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما دوست عزیز
تسویه قبض و اتصال مجدد سیم‌کارت رایتل 2 روزکاری زمان می‌برد اگر بعد از این مدت باز هم با مشکل روبرو شدید لطفا با پشتیبانی قبضینو تماس بگیرید.
برقرار و سربلند باشید.

سید محمد طاها میرباقری

من امروز صبح قبض تلفن همراهم رو پرداخت کردم ولی هنوز وصل نشده!!

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
زمان اتصال خط بعد از پرداخت مربوط به اپراتور پشتیبان خط تلفن می‌شود. این زمان برای سرویس خدمات رایتل حداکثر 2 روزکاری زمان‌بر است. اگر بعد از گذشت این مدت خط تلفن شما متصل نشد، لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید.
برقرار باشید.

رامین نوری

الان سه روژه پول قبض رایتل رو پرداخت کردم هنوز وارد سیم کارتم نشده شارژ نشده این چه مسخره بازی میکنید

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز
برای پیگیری این مورد باید با پشتیبانی رایتل تماس بگیرید و اطلاعات پرداخت خودتان را اعلام کنید تا بررسی‌های لازم را انجام دهند.
شاد و سلامت باشید.

حسین بذرپاچ

صورتحساب پرداخت کردم ولی وصل نمیشه

پشتیبانی قبضینو

سلام آقای بذرپاچ
ممکن است فرایند وصل شدن خط موبایل‌تان بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت زمان ببرد ولی اگر این اتفاق نیفتاد حتما با پشتیبانی اپراتور خود در تماس باشید.
سپاس از توجه شما

محمدحسن افتخاری

سلام من چگونه قبوض اب وبرق وگاز خونه از طریق رایتل بپردازم که شامل امتیاز جهت قرعه کشی شب یلدا بشود .ممنون

ثبت دیدگاه

سوالات متداول

اگر از قبضینو برای استعلام قبض رایتل و پرداخت آن استفاده می‌کنید، نیازی به شناسه قبض و شناسه پرداخت ندارید؛ کافیست، شماره موبایل رایتل خود را وارد کنید. شما می‌توانید آن را ذخیره و نام‌گذاری کنید تا در مراجعات بعدی حتی به وارد کردن شماره هم نیازی نداشته باشید.
شما می‌توانید با پرداخت قبض رایتل میان‌دوره سیمکارت قطع شده خود را وصل کنید؛ البته، حدود ۴۸ ساعت زمان نیاز است تا تغییر وضعیت در سامانه رایتل ثبت شود.
اتصال قبض موبایل رایتل حداکثر ۲ روز کاری طول می‌کشد. این تأخیر به‌خاطر ثبت مجدد اتصال در سامانه رایتل پس از پرداخت قبض موبایل رایتل است که برخی اوقات رخ می‌دهد.
اگر قبض رایتل خود را از ۲ روش متفاوت پرداخت کرده‌اید، نگران نباشید؛ چون، هنگامی که پرداخت شما در سامانه رایتل ثبت شود، به‌عنوان بستانکار شناخته می‌شوید. وضعیت بستانکاری شما همراه با مبلغ آن در قبضینو نمایش داده می‌شود.
قبض پایان‌دوره، آخرین کارکرد خط رایتل را نشان می‌دهد. قبض میان‌دوره کل هزینه کارکرد خط رایتل را تا لحظه استعلام نشان می‌دهد. به طور کلی مبلغ میان دوره برابر است با قبض پایان دوره + مبلغ محاسبه شده برای تعداد روزهای ماه جاری. نکته‌ی مهم این است که اگر سیم کارت رایتل قطع شده باشد، باید حتما قبض میان‌دوره را برای اتصال مجدد پرداخت کنید.
شما می‌توانید از بخش سوابق پرداخت برای بررسی وضعیت پرداخت صورتحساب رایتل از قبضینو اقدام کنید. اگر پرداخت شما موفق باشد، رسید شما در دسترس است؛ اما، اگر پرداخت ناموفق با کسر از حساب باشد، این مبلغ حداکثر تا ۷۲ ساعت به حساب شما بازگردانده می‌شود.
بله؛ شما می‌توانید با ارسال عبارت «​​VIEW HOTBILL» به کد سرشماره‌ی ۲۰۲۰ نسبت به دریافت صورتحساب رایتل از طریق پیامک اقدام کنید؛ اما، شما نمی‌توانید از همان طریق برای صورتحساب رایتل را تسویه کنید.
در حال اجرا در حال اجرا در حال دریافت نتیجه هستیم.
از همراهی شما سپاسگزاریم.
انتخاب روش تسویه
قبضینو
کاربر مهمان
ورود | ثبت‌نام

نسخه مخصوص شرکت‌ها دریافت API
کیف پول (خدمات پلیس و تسویه آنی) مدیریت دستگاه‌های فعال پیگیری قبوض قبض کاغذی پشتیبانی وبلاگ درباره ما
درآمدزایی از قبضینو اطلاع‌رسانی صدور قبوض
اطلاعات حساب کاربری