استعلام و پرداخت قبض رایتل

بدون نیاز به شناسه قبض و شناسه پرداخت
شماره رایتل به درستی وارد نشده است. شماره وارد شده بایستی 11 رقم باشد.
پرداخت با شناسه قبض و شناسه پرداخت
پرداخت قبض رایتل
ویرایش
0% پیشرفت تا مشاهده قبض

برای ادامه فرآیند و تایید هویت پرداخت کننده قبض، لطفا با وارد کردن شماره موبایل خود رمز موقت جهت تایید هویت را دریافت نمایید
شماره وارد شده برای ذخیره سوابق پرداخت شما نیز مورد استفاده قرار خواهد گرفت!

searching searching

در حال جستجو و دریافت جزئیات قبض

جزئیات قبض
مبلغ قابل پرداخت
error

در صورت اطمینان از صحت شناسه های وارد شده و بروز خطا امکان پرداخت مستقیم با شناسه قبض و شناسه پرداخت از لینک زیر نیز برای شما فراهم شده است. پرداخت با شناسه قبض و شناسه پرداخت

قبض رایتل

وجود سامانه ای جامع برای استعلام، مشاهده جزئیات و پرداخت قبض رایتل یکی از نیازهای ضروری در حوزه پرداخت است. در راستای حذف قبوض کاغذی و مشاهده و پرداخت آسان، قبضینو امکان استعلام و پرداخت صورتحساب رایتل را با شماره موبایل شما فراهم کرده است. برای استفاده از این سرویس قبضینو کافی است شماره تلفن خود را در کادر بالا وارد کنید تا مبلغ قبض خود را مشاهده و در صورت تمایل اقدام به پرداخت آن کنید. به منظور راحتی کاربران، قبضینو کلیه استعلام‌ها و پرداخت های مربوط به تلفن همراه را در بخش آرشیو و سوابق پرداخت قبوض ذخیره می‌کند.

online payment

استعلام آسان قبض رایتل

برای استعلام و پرداخت قبض موبایل دیگر نیازی به شناسه پرداخت و شناسه قبض نیست و تنها با وارد کردن شماره تلفن رایتل، امکان مشاهده هزینه تلفن رایتل و پرداخت آن فراهم شده است.

online payment

نمایش جرئیات قبض موبایل

برای مشاهده جزئیات قبض رایتل محدودیت زمانی وجود ندارد و کابران می‌توانند در هر زمانی از روز نسبت به مشاهده و سپس پرداخت قبض خود اقدام فرمایند.

online payment

نگهداری سوابق پرداخت

کلیه استعلام‌ها و پرداخت‌های سیم کارت رایتلی شما در بخش سوابق شما نگهداری می‌شوند. همچنین به منظور راحتی کاربران امکان نامگذاری و دسته بندی قبوض فراهم شده است.

روش‌های پرداخت قبض رایتل

قبضینو همواره به فکر راحتی کاربران خود بوده است و به همین دلیل امکان استعلام و پرداخت قبوض رایتلی را فراهم کرده است. وجود سامانه‌ای جامع برای مشاهده جزئیات قبوض میان دوره و پایان دوره رایتل یکی از نیازهای ضروری در حوزه پرداخت قبوض است. با توجه به نیاز روز افزون به استفاده از تلفن همراه روش‌های مختلفی برای پرداخت صورتحساب موبایل همراه وجود دارد. برای رفاه حال مشترکین و پرداخت آسان،سیستم پرداخت قبضینو هر ماه مشترکین را از قبوض جدیدی که صادر شده است با خبر می کند. برای استفاده از سامانه استعلام قبض تلفن همراه و پیگیری پرداخت قبض قبضینو، در فرم بالای این صفحه تلفن همراه خود را وارد نمایید و سپس بر روی کلید استعلام قبض کلیک نمایید. علاوه بر استفاده از سامانه قبضینو برای پرداخت قبوض، روش‌های دیگری نیز برای استعلام و پرداخت قبوض سیم کارت های دائمی رایتل وجود دارند که در ادامه می‌توانید بیشتر با انواع روش‌های آفلاین و آنلاین آشنا شوید. 

روش‌های آنلاین پرداخت قبض رایتل

 پرداخت صورتحساب از طریق سامانه رایتل من

سامانه اینترنتی رایتل من به آدرس my.rightel.ir امکان مدیریت حساب و پرداخت قبوض را برای مشترکین سیم کارت‌های دائمی رایتل فراهم کرده است. برای استفاده از امکانات این سامانه کافیست با شماره موبایل خود در آن عضو شوید تا به سادگی بتوانید حساب رایتلی خود را مدیریت کنید. 

پرداخت قبض رایتل از طریق سایت رایتل

سایت رایتل به آدرس اینترنتی www.rightel.ir امکان پرداخت قبوض سیم‌کارت‌های دائمی را برای مشترکین فراهم کرده است. این قسمت مخصوص مشترکین سیم کارت دائمی است. با انتخاب شماره تلفن و انتخاب دوره صورتحساب، مبلغ کارکرد شما نمایش داده می‌شود. در صورت تمایل به پرداخت صورتحساب پایان دوره یا میان دوره خود می توانید پس از انتخاب درگاه بانکی مورد نظر پرداخت را انجام دهید.

اپلیکیشن رایتل من

با استفاده از اپلیکیشن رایتـل من، بسیاری از امور مربوط به سیم‌کارت شما مانند مشاهده و پرداخت صورت‌حساب، خرید بسته، شارژ ریالی و شورانگیز، مشاهده گزارش بسته، بررسی نواحی تحت پوشش، فروشگاه‌های رایتل، ثبت مشکل، درخواست دریافت ریز‌ارتباطات و غیره را بدون نیاز به برقراری تماس با مرکز خدمات مشتریان رایتل انجام دهید.

پرداخت قبض رایتل با اپلیکیشن های موبایلی

در کنار روش‌های اینترنتی مشاهده صورتحساب، نرم افزارهای پرداخت موبایلی نیز محبوبیت بالایی دارند. اپلیکیشن‌های پرداخت، امکان دریافت و مشاهده سوابق پرداخت‌ها و جزئیات صورت حساب و … را به راحتی برای شما فراهم می‌آورند. در دسترس بودن، استفاده راحت و پیگیری قبوض پرداخت شده از جمله مزایای این نرم افزارها می باشد. از جمله اپلیکیشن‌های معروف در این حوزه می‌توان نرم افزار آپ، اپلکیشن سکه و اپلیکیشن قبضینو را نام برد.

روش های آفلاین پرداخت قبض رایتل

استعلام قبض رایتل با استفاده از کد دستوری #۱۴۰*

با استفاده از کد کد دستوری #۱۴۰* می‌توانید صورتحسای رایتل خود را استعلام بگیرید. توجه داشته باشید که امکان پرداخت قبض رایتل با استفاده از این کد دستوری وجود ندارد و فقط می‌توانید استعلام قبوض خود را انجام دهید.

پرداخت قبض رایتل با شماره ۲۰۰

شایان ذکر است در این سرویس با شماره‌گیری “۲۰۰” برای رایتلی ها و “۲۰۰۰۰۰۰-۰۹۲۰” برای تمامی اپراتورها، امکان پرداخت قبض پایان دوره و میان دوره با استفاده از کارت‌ های عضو شبکه شتاب از طریق اتصال به درگاه بانک رفاه را خواهند داشت.

استعلام قبض رایتل از طریق سامانه پیام کوتاه ۲۰۲۰

مشترکین سیم کارت‌های دائمی ایرانسل می‌توانند با استفاده از سامانه اینترنتی ۲۰۲۰ صورتحساب رایتل خود را استعلام بگیرند.

پرداخت قبض رایتل از طریق ATM

با استفاده از خودپردازهای عضو شبکه شتاب می توانید صورتحساب موبایل خود را پرداخت کنید. پس از وارد کردن کارت بانکی خود و وارد کردن رمز اول کارت بانکی ، در منوی نمایش داده شده ” پرداخت قبض” را انتخاب نمایید. در بخش پرداخت شناسه قبض مورد نظر خود را وارد نمایید. شناسه قبض رایتل خود را می‌توانید از از طریق سایت رایتل و یا سایت قبضینو دریافت کنید. در صورتی که شناسه را درست وارده کرده باشید جزئیات شامل مبلغ و بازه کارکرد و شناسه پرداخت را مشاهده خواهید کرد. با انتخاب گزینه بلی، مبلغ قبض از حساب کارت شما کسر شده و عملیات پرداخت انجام می‌شود.

پرداخت قبض رایتل با دستگاه POS

با استفاده از دستگاه‌های پوز که در فروشگاه‌ها و مراکز خرید وجود دارد می‌توانید قبوض تلفن همراه را پرداخت نمایید. کارت بانکی خود را در دستگاه POS بکشید. منوی پرداخت قبوض را انتخاب و شناسه قبض خود را وارد کنید. پس از مشاهده اطلاعات قبض مورد نظر با زدن کلید تایید وارد مرحله بعدی پرداخت می‌شوید. برای تکمیل روند پرداخت صورتحساب رایتل خود رمز کارت بانکی خود را وارد نمایید و کلید ثبت را بزنید. فرایند پرداخت در صورت موفقیت آمیز بودن فرایند پرداخت، دستگاه پوز فیش پرداختی را برای شما چاپ می‌کند.

پیگیری قبض رایتل

مشترکینی که قبوض خود را از طریق سامانه پرداخت قبضینو پرداخت کرده‌اند می‌توانند با مراجعه به سایت قبضینو و انتخاب گزینه مشاهده سوابق و طی مراحل ورود، قبوض پرداخت شده خود را پیگیری کنند. بر خلاف سایر سامانه‌های پرداخت، برای پیگیری قبوض در قبضینو نیازی به شناسه پرداخت و شناسه قبض نیست و تنها با وارد کردن شماره تلفن همراه خود می‌توانید به اطلاعات پرداخت دسترسی پیدا کنید. در صورتی که از سایر سامانه‌های پرداخت قبض استفاه کرده باشید باید با داشتن شناسه قبض و شناسه پرداخت قبض خود از سامانه مورد نظر پیگیری کنید. برای مثال اگر از طریق بانک سامان اقدام به پرداخت قبض نموده‌اید باید به بخش پیگیری و مشاهده قبوض بانک سامان مراجعه کنید.

وصل تلفن همراه قطع شده

در صورتی‌که بدهی مشترک مساوی یا بیشتر از سقف اعتبار خود شود (در صورت عدم افزایش سقف اعتبار، این مبلغ ۶۰ هزار تومان است)، سیم کارت از حالت فعال به یک طرفه تبدیل خواهد شد. در این حالت برای سیم کارت یک طرفه تنها دریافت مکالمه صوتی، مکالمه تصویری، پیامک و پیام چندرسانه ای امکان‌پذیر است. در صورت پرداخت صورت حساب میان دوره توسط مشترک، سیم‌کارت از حالت قطع یک طرفه به فعال تبدیل خواهد شد. 

در صورتی که مشترک به مدت ۱۴ روز مداوم در حالت یک طرفه باقی بماند به صورت دوطرفه قطع خواهد شد. به این معنی که کلیه خدمات برای مشترک غیر فعال خواهد بود. مشترک می تواند با پرداخت صورت حساب میان دوره خود از حالت قطع دوطرفه به فعال تبدیل شود. در مواردی همچون مفقودی، سرقت یا درخواست مشترک از مرکز تماس ، امکان قطع دوطرفه سیم کارت نیز وجود دارد.

در صورتی که مشترک به مدت ۳۶۵ روز متوالی در حالت قطع دوطرفه باقی بماند، سیم کارت و شماره همراه او منقضی خواهد شد. همچنین در صورت عدم استفاده مشترک به مدت ۳۶۵ روز متوالی از سیم­ کارت خود و عدم پرداخت آبونمان، سیم ­کارت و شماره همراه او منقضی خواهد شد. با منقضی شدن سیم ­کارت، مشترک می ­تواند ظرف مدت ۱۸۰ روز و با پرداخت بدهی خود به وضعیت فعال بازگردد.

آموزش پرداخت

ghabzino faq

سوالات متداول

چه زمانی پس از پرداخت بدهی سیم کارت قطع شده رایتل، خط وصل می‌شود؟

با پرداخت صورتحساب سیم کارت های قطع بدهی یک طرفه و دو طرفه از طریق سامانه قبضینو، تلفن شما در کمتر از 48 ساعت به صورت اتوماتیک وصل خواهد شد.

اگر به هر دلیلی قبض رایتل دو بار پرداخت شود چه باید کرد؟

در صورت پرداخت تکراری قبض، بلافاصله به عنوان بستانکار شناخته می‌شوید. قبضینو برای این حالت بستانکار بودن مشترک را نمایش می‌دهد.

خارج از ایران هم امکان استفاده از سرویس پرداخت قبض رایتل قبضینو وجود دارد؟

برای دسترسی به سرویس های پرداخت قبضینو هیچ محدودیتی وجود ندارد. شاید در مرحله اتصال با درگاه بانک امکان پرداخت از خارج کشور را نداشته باشید.

هر دوره صورتحساب، برای سیمکارت های دائمی رایتل چه مدت است؟

هر دوره صورتحساب سیم کارت‌های رایتل، شامل دو ماه می‌باشد.

اخبار و مقالات مرتبط

دانلود قبضینو

اپلیکیشن قبضینو يک نرم‌افزار بسيار کاربردي و رايگان است که با استفاده از آن امکان پرداخت همه قبوض به روشي متفاوت و آسانتر از هميشه بدون نیاز به قبض کاغذی و شناسه پرداخت در اختيار شماست. سوابق استعلام و پرداختی برای همیشه در قبضینو قابل دسترس است قبضینو شما را از صدور قبض های جدید مطلع خواهد کرد.

ثبت دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم قبضینو در وب سایت منتشر خواهد شد.

نام و نام خانوادگی وارد نشده است.

پست الکترونیک وارد نشده است.

متن دیدگاه یا پیام وارد نشده است

۲۳۸۸ ۲۸۴۲ ۰۲۱

دیدگاه کاربرانخداحافظی با قبوض کاغذی

پیام

در صورت نیاز به راهنمایی می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید

۰۲۱ ۲۸۴۲ ۲۳۸۸

توجه ! متاسفانه امکان استفاده از سایت قبضینو در این نسخه از مرورگر وجود ندارد، لطفا برای استفاده از قبضینو از سایر مرورگرهای مطرح استفاده نمایید.