پیگیری قبض و راهنمای پیگیری قبض پرداخت شده

پیگیری قبض و راهنمای پیگیری قبض پرداخت شده

در بسیاری از قبوض مانند قبض خلافی خودرو، قبض برق و قبض گاز و … پس از پرداخت قبض، میزان بدهی به شرکت مربوط صفر نمی شود به عبارتی قبض پرداخت شده در سیستم با تاخیر ثبت می شود و شما هر چند قبوض خودر را پرداخت کرده اید ولی همچنان شما را به عنوان بدهکار در نظر می گیرد. در این پست از وبلاگ پرداخت قبضینو روش های پیگیری قبوض پرداخت شده به همراه پرداخت دو باره و تکراری قبض  را بیان خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

پیگیری پرداخت قبض

پرداخت قبض با قبضینو

اگر از سامانه پرداخت قبض قبضینو، قبض خود را پرداخت نمایید میتواند از بخش پیگیری سوابق قبضینو،‌ وضعیت قبض خود را مشاهده کنید. کافی است به آدرس https://ghabzino.com/history  مراجعه کنید و پس از ورود به سامانه پرداخت قبضینو، قبض مودر نظر خود را پیگیری کنید.

پرداخت قبض با سایر سامانه های پرداخت اینترنتی

اگر برای پرداخت قبض از سایر روش های پرداخت به جز قبضینو استفاده کرده اید، پیگیری قبض بستگی به سامانه پرداخت قبض مورد استفاده می باشد. معمولا اکثر سامانه ها امکان پیگیری قبض پرداخت شده رو ندارند. ولی به صورت موردی میتواند از شرکت های اریه دهنده خدمات مثل وبسایت شرکت برق و وبسایت شرکت گاز و …این گونه قبض ها پیگیری کرد. در ادمه آدرس مربوط به هر کدام را شرکت ها را ذکر خواهیم کرد.  حتما به مهلت پرداخت قبضی که پرداخت می کنید دقت فرماید.

پیگیری قبض برق تهران

برای پیگیری قبض برق میتوانید به وب سایت اداره برق با عنوان سیستم رویت اطلاعات مشترکین برق به آدرسhttps://www.tbtb.ir/index.jsp?fkeyid=&siteid=1&pageid=646مراجعه فرماید. در وبسایت شرکت برق  از بخش” رویت اطلاعات صورت حساب مشترکین خاص”  مربوط به کاربران ویژه اداره برق می باشد و بخش “رویت اطلاعات صورت حساب کلیه مشترکین” برای مشترکین عمومی در نظر گرفته شده است که با وارد کردن شناسه قبض یا رمز یارانه و یا شماره پرونده اقدام به استعلام و پیگیری قبض برق نمایند. متاسفانه این سایت فقط برای شهر تهران امکان پیگیری را دارد.

پیگیری قبض پرداخت شده و قبض برق

پیگیری قبض گاز

مشترکین گاز شهری میتوانند برای پیگیری قبض گاز شهری به وب سایت شرکت گاز به آدرس اینترنتی http://www.nigc.ir/Portal/Home/ مراجعه نمایند.  با وارد کردن شناسه اشتراک قبض گاز خود میتوانید قبض خود را پیگیری و استعلام کنید.

پیگیری قبض پرداخت شده تلفن ثابت

با مراجعه به سایت پرتال مخابرات ایران به آدرس https://www.tci.ir میتواند اقدام به استعلام و پیگیری قبض تلفن ثابت و مشاهده قبض میان دوره ای تلفن کنید.

مشترکین تلفن ثابت تهران میتوانند به سایت خدمات اینترنتی تلفن ثابت استان تهران به آدرس  https://eservice.tct.ir/eCare/view/mainpage مراجعه نمایند.

در صورت پرداخت قبض تلفن ثابت از ۱۸ ۱۸ نیازی به پیگیری آن نیست. زیرا مقدار بدهی به صورت آنلاین پاک میشود.

از مزایای سامانه پرداخت قبض ۱۸۱۸  این است که پس از پرداخت کمتر از دو دقیقه تلفن وصل می‌شود در حالی که از راه‌های دیگر باید ۴۸ ساعت بگذرد و اگر در این مدت مشکل قطعی رفع نشد باید حضوری به مخابرات مراجعه کنند.

پیگیری قبض تلفن ثابت ۱۸۱۸

پیگیری قبض پرداخت شده بانک ملی

به منظور ارائه خدمات نوین بانکداری الکترونیک و کاهش مراجعات حضوری و انجام خدمات بانکداری الکترونیک سامانه درگاه پرداخت اینترنتی بانک ملی ایران راه اندازی گردید. اگر از طریق سامانه پرداخت قبض بانک ملی قبض خود را پرداخت کرده باشید میتواند به آدرس پیگیری قبض ملی به نشانی https://bmi.ir/fa/ghobooz.aspx مراجعه فرماید.

پیگیری قبض جریمه پرداخت شده

قبض جریمه و خلافی حداقل پس از ۷۲ ساعت اعمال میشود. یعنی تا ۷۲ ساعت پس از پرداخت قبض، مقدار مبلغ جریمه پاک میشود.
اگر از سامانه پرداخت خلافی قبضینو استفاده کرده اید میتواند از همین سامانه قبض خلافی خودرا پیگیری نماید ولی در غیر این صورت امکان استعلام و پیگیری قبض خلافی وجود نداد و ممکن است حتی کاربر یک قبض جریمه را به اشتباه دو بار پرداخت نماید. لذا در پرداخت جرایم رانندگی دقت نماید که قبلا آن قبض را خودتان پرداخت نکرده باشید.
هرگز از راه های غیر قانونی که با تبلیغات افراد سود جو همراه است، اقدام به پاک کردن جریمه خلافی خود نمایید. این روش ها به سادگی قابل پیگیری است و در صورت اثبات جرم قضایی دارد. 
قبض پرداختی و پیگیری
 
 
 
 

ثبت دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم قبضینو در وب سایت منتشر خواهد شد.

نام و نام خانوادگی وارد نشده است.
شماره موبایل به درستی وارد نشده است.
دیدگاه وارد نشده است.
حیدری

سلاموببخشید من از دیروز عصر بود که قبض تلفن همراه مو که ایرانسل هست را پرداخت کردم از طریق عابربانک پول از حسابم کسر شد ولی پیامکی نیامده موجودی هم زدم همون بدهی هنوز بود چیکار کنم

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز
برای پیگیری این مورد باید با پشتیبانی اپراتور خود تماس بگیرید تا موضوع را بررسی کنند.

سکینه ایلاغی

سلام من قبض سیم کارت دائم خودم پرداختم دوباره روی قبض جدید امده است چکار کنم لطفا راهنمایی بفرماییدباتشکر ازراهنمایی شما سروران گرامی

پشتیبانی قبضینو

درود وقت به‌خیر
برای پیگیری این موضوع باید با پشتیبانی اپراتور خود تماس بگیرید تا بررسی‌های لازم را انجام دهند.
برقرار باشید و سبز

علی قویمی

بخاطر مشکل اینترنت گاهی اوقات پرداخت از طریق همراه اول یا آپ امکان پذیر نمی باشد من خودم صورت حسابم را قبلا پرداخت کرده ام چک بفرمایید لطفا.

رحمانعلی افشاری

قبض پرداخت کردم تسویه نشده

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت به‌خیر
ممکن است به دلیل به‌روز نبودن سرویس مبدا این مشکل رخ داده باشد. حتما بعد از ۴۸ ساعت مجددا بررسی کنید و در صورتی که مشکل حل نشده بود با پشتیبانی در تماس باشید.

فتح اله مهدیپور

قبض تلفنم را پرداخت کردم دوهفته دیگه واسم قبض اومد اشتباها دوباره پرداخت کردم گفتم شاید از قبض بعدی کم شه ولی ازش کم نکردن تکلیف چیه؟

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت به‌خیر
اگر یک قبض تلفن را ۲ بار پرداخت کرده‌اید، حتما در دوره‌ی بعد به‌عنوان بستانکار شناسایی می‌شوید. اگر اینطور نشد، برای پیگیری این موضوع باید به اداره مخابرات محل سکونت خود مراجعه کنید.
موفق باشید.

مهدی پسندیده

سلام.دوروز پیش قبض تلفن ثابت برام پیامک شد..منم پرداخت کردم و شماره پیگیری داد…باز امروز دوباره قبض اومده برام و زده بدهی قبلی دارین و پرداخت فوری انجام بدین…یعنی چی؟؟

پشتیبانی قبضینو

درود جناب پسندید وقت بخیر
احتمالا قبل از زمانی‌که شما اقدام به پرداخت قبض کنید، قبض جدید صادر شده و پیامک آن را دیر دریافت کرده باشید. شما باید تا صدور قبض بعدی صبر کنید تا وضعیت پرداخیتان مشخص شود.
پایدار باشید و سبز.

مسعود هنرمندی

سلام چرا من دوبار قبض تلفن رو پرداخت میکنم ولی وصل نمیکنین

پشتیبانی قبضینو

سلام آقای هنرمندی
وصل شدن خط از سمت مخابرات معمولا بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت زمان ‌می‌برد. اگر بعد از این مدت وصل نشد باید به اداره مخابرات محل سکونت خودتان مراجعه کنید تا مشکل را بررسی کنند.
برقرار باشید.

ابوالفضل افضلی

سلام و درود من تازه با کارت خوان قبض سیم‌کارت ام را پرداخت کردم ولی هنوز اس ام اس نیومده که پرداخت شده من تراکنش پرداخت رو دارم

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز
نگران این موضوع نباشد. اگر کد پیگری تراکنش را در اختیار دارید می‌توانید این مورد را بررسی کنید. البته ممکن است به دلیل شلوغی خط‌، پیامک پرداخت را بعد از چند ساعت دریافت کنید.
برقرار باشید و سبز

مهدی رحیمی

قبض برق از طریق برنامه آپ پرداخت کردم ولی مجدد یک قیمت بالاتر قبض برق اومده؟

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز
باید از طریق پشتیبانی برنامه‌ای که قبض را با آن پرداخت کرده‌اید،‌ پیگیری کنید.

رضازاده

سلام چهار روز پیش قبض تلفن ٹابت را با موبایل بانک پرداخت کردم ولی هنوز یکطرفه است.|||||||

پشتیبانی قبضینو

سلام جناب رضازاده
باتوجه به این‌که پداخت از طریق سرویس‌های قبضینو انجام نشده، امکان پیگیری و استعلام از طریق پشتیبانی وجود ندارد. شما می‌توانید از طریق تماس با شماره تلفن 1818 و ارائه شناسه پرداخت، وصل مجدد خط تلفن خود را پیگیری نمایید.
پیروز باشید.

غلام رضا رمضانی

سلام من پرداخت کردم ولی در آخر تکمیل فراید رو نزدم این پول بر میگرده تا دوباره پرداخت کنم یا نه

پشتیبانی قبضینو

درود وقت به‌خیر
اگر تراکنش شما انجام نشده باشد، مبلغ به حساب کیف پول‌تان بازگشت داده خواهد شد. می‌توانید در قسمت سوابق پرداخت بررسی کنید که آیا پرداخت موفقیت‌آمیز بوده یا نیازه که دوباره پرداخت کنید.

موسی علیزاده

باسلام! من قبض آب را با برنامه همپا پرداخت کردم ولی بدهی صفرنشده چیکار کنم ؟

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز
معمولا صفر شدن بدهی بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت زمان خواهد برد ولی اگر این اتفاق نیفتاد باید از طریق پشتیبانی همان برنامه پیگری کنید.

خسرو مافی

دیدگاه هم اینکه من دیروز ساعت ۱قبض تلفن خود را پرداخت کردم اما هنوز وصل نشود

پشتیبانی قبضینو

سلام آقای مافی
وصل شدن خط تلفن ممکن است بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت زمان ببرد و اگر این اتفاق نیفتاد، باید با مرکز مخابرات محل سکونت خود در تماس باشید تا این مشکل را بررسی کنند.
سپاس از همراهی‌تان

حمید

سلام من پرداخت کردم از حسابم کم شده ولی تلفن وصل نشده و میگه به علت بدهی قطع میباشد با کجا تماس بگیرم

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز
وصل شدن سرویس بعد از پرداخت قبض ممکن است بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت زمان ببرد. اگر خط تلفن ثابت بوده باید با مرکز مخابراتی محل سکونت‌تان در تماس باشید یا مراجعه کنید. ولی اگر خط تلفن همراه منظورتون بوده، باید با مرکز پشتیبانی اپراتور خود تماس بگیرید.

سیامک عصمتی

سلام.عوارض آزاد راهی رو ریختیم ولی اعمال نشده هنوز

پشتیبانی قبضینو

سلام آقای عصمتی
ممکن است اعمال شدن این مورد کمی زمان ببرد. ولی در صورتی که این اتفاق نیفتاد، می‌توانید از طریق پشتیبانی قبضینو با ما در ارتباط باشید.
شماره پشتیبانی قبضینو: 02162999923

علیرضاخوش طینت متین

صورتحساب مهرماه ازطریق موبایل بانک صادرات واریز شده ولی اعلام تسویه واصل نگردیده

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت به‌خیر
لطفا اطلاعات دقیق‌تری از تراکنش و یا قبض پرداختی خود ارائه کنید تا بتوانیم پاسخ دقیقی به شما ارائه کنیم.
ممنون از توجه شما

مصطفی جمعی زاده ق

قبض پرداخت کردم ولی از حسابم کم نشده.

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت به‌خیر
احتمالا تراکنش شما ناموفق بوده و حتما مجددا استعلام بگیرید و اگر پرداخت انجام نشده یود، دوباره پرداخت را انجام دهید.

مددجو

سلام من کرمانشاه هستم ومیخام بفهمم قبض اب منزلمان توسط کمیته امدادپرداخت شده یانه ولی نتیجه ایی نگرفتم چیکارکنم الان کرج مهمانم

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت به‌خیر
می‌توانید از طریق لینک زیر و با وارد کردن شناسه قبض، بررسی کنید که آیا قبوض آب شما پرداخت شده‌اند یا بدهی دارید. در صورت بدهکار بودن نیز از طریق همین لینک، می‌توانید نسبت به پرداخت مبلغ قبض آب خود اقدام کنید.
https://ghabzino.com/water

مرتضی جعفری

از طریق کارت عابربانکم قبض برداخت شده میخواهم بدونم کی وچه قبضی برداخت کردن

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز
شما می‌توانید با دریافت صورتحساب از بانک یا دریافت سوابق پرداخت از طریق سایت و یا اپلیکیشن قبضینو نسبت به مشاهده سوابق‌ خود اقدام کنید. اگر تو این مسیر،‌ سوالی داشتید می‌توانید با پشتیبانی قبضینو نیز در ارتباط باشید. برقرار بمانید و سبز

جعفر خلیلی

سلام کنتور ابم‌ قطع شده بود قبض آب خود را پرداخت کردم ولی هنوز وصل نشده

پشتیبانی قبضینو

سلام آقای خلیلی
زمان دقیقی برای وصل شدن آب، بعد از پرداخت بدهی اعلام نشده ولی اگر این اتفاق بعد از چند روز نیفتاد حتما باید به اداره آب و فاضلاب محل سکونت‌تون مراجعه کنید تا این مشکل رو بررسی کنند.
برقرار باشید و سبز

غلامعباس غلامپور خلجی

658636ریال پرداخت کردم دوباره برام امده

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت‌به‌خیر
متاسفانه در سوال خود، نوع قبض پرداختی را مشخص نکرده‌اید. نوع قبض از آن جهت اهمیت دارد که گاهی تسویه برخی از قبوض به‌صورت آنی انجام نمی‌شود که ممکن است مشکلات مشابهی را برای شما به وجود آورد.
پیشنهاد ما این است در قدم اول برای اطمینان حاصل کردن از پرداخت موفق قبض، از خدمت پیگیری قبوض قبضینو استفاده کنید. اگر تا ۷۲ ساعت پس از پرداخت، تسویه انجام نشد، برای پیگیری با اداره مربوطه در شهر خود تماس بگیرید.
سبز باشید و سبز بمانید

حسین.جعفری

پیگیری.قبض.آب

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز؛
اگر قبض خود را با قبضینو پرداخت کرده باشید، می‌توانید قبض‌های پرداخت‌شده خود را در بخش «سوابق» مشاهده کنید.

حسن کلهری

سلام قبض آب را پرداخت کردم ولی هنوز بدهی را نشون میده

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز؛
حذف قبوض از سامانه قبضینو بعد از به‌روزرسانی سایت اداره مربوطه انجام می‌شوند. به همین دلیل ممکن است یک یا دو روز کاری زمان ببرد تا حذف شود. اگر کد پیگیری قبض آب در بخش سوابق ذخیره شده، نیاز نیست نگران عدم پرداخت آن باشید.

سرویس‌های قبضینو

دانلود اپلیکیشن قبضینو
دانلود قبضینو
لینک دانلود
دریافت لینک دانلود اپلیکیشن قبضینو

با نصب اپلیکیشن قبضینو، به آسانی تمامی قبوض خدماتی، جرائم رانندگی، عوارض شهرداری و عوارض آزادراه خود را با استفاده از تلفن همراه، کاملا رایگان و بدون محدودیت استعلام و پرداخت کنید.

شماره موبایل به درستی وارد نشده است.

در حال انتقال ...