استعلام نمره منفی گواهینامه

شماره موبایل باید متعلق به کد ملی وارد شده باشد.
استعلام نمره منفی گواهینامه

استعلام نمره منفی گواهینامه

استعلام نمره منفی گواهینامه از جمله خدمات جدیدی است که در سامانه قبضینو در اختیار کاربران عزیز قرار گرفته است. با استفاده از این سرویس به سایت و اپلیکیشن‌های دیگر نیازی نخواهید داشت و می‌توانید نتیجه استعلام نمره منفی را تنها با داشتن کد ملی، شماره موبایل و شماره گواهینامه مشاهده کنید.

استعلام نمره منفی گواهینامه

برای استعلام نمره منفی گواهینامه در سایت یا اپلیکیشن قبضینو کافی است اطلاعاتی مانند شماره تماس، کد ملی و شماره گواهینامه را وارد کنید و سپس روی گزینه استعلام کلیک کنید تا به راحتی جزئیات مربوط به نمره منفی گواهینامه را مشاهده کنید.

مشاهده جزئیات نمره منفی گواهینامه رانندگی

با وارد کردن شماره تماس، کد ملی و شماره گواهینامه در سرویس استعلام نمره منفی قبضینو می‌توانید جزئیاتی مانند نمره منفی، شناسه قانون نمره منفی و فعال بودن گواهینامه را مشاهده کنید.

ذخیره سوابق استعلام و نام‌گذاری اطلاعات

کلیه سوابق مربوط به استعلام نمره منفی گواهینامه در بخش سوابق استعلام خدمات پلیس سایت یا اپلیکیشن قبضینو ذخیره می‌شوند. شما می‌توانید وضعیت استعلام خود را در هر زمان در بخش سوابق مشاهده کنید. البته اگر می‌خواهید به‌روزترین نتیجه استعلام را مشاهده کنید باید اطلاعات خود را مجددا برای استعلام وارد کنید.

سوالات متداول

قبضینو چه جزئیاتی از استعلام نمره منفی گواهینامه را به کاربران نمایش می‌دهد؟
با برنامه استعلام نمره منفی گواهینامه رانندگی می‌توانید به جزئیاتی مانند نمره منفی، شناسه قانون نمره منفی و فعال بودن گواهینامه دسترسی پیدا کنید.
برای استعلام نمره منفی گواهینامه در قبضینو به چه اطلاعاتی نیاز داریم؟
برای استعلام نمره منفی با کد ملی در قبضینو به شماره موبایل، شماره گواهینامه و کد ملی خود نیاز دارید.
با چند نمره منفی گواهینامه باطل می‌شود؟
رانندگانی که در مرحله اول ۳۰ امتیاز منفی کسب کنند، گواهینامه‌شان به مدت ۳ ماه توقیف می‌شود. اگر با نمره منفی ۲۵ امتیاز به مرحله دوم برسند، گواهینامه‌شان ۶ ماه و در‌صورتی‌که راننده پس از مرحله اول و دوم، مرتکب جریمه شود و ۲۰ نمره منفی بگیرد، گواهینامه‌اش به مدت یک‌ سال باطل خواهد شد.
نمره منفی گواهینامه چه زمانی پاک می‌شود؟
اگر به مدت ۶ ماه از زمان ارتکاب به آخرین تخلف منتهی به امتیاز منفی گذشته باشد (در مرحله نخست ۲۹ امتیاز منفی و ۲۴ امتیاز منفی مرحله دوم) و همچنین به مدت یک سال مرتکب هیچ یک از تخلفات رانندگی نشوید و امتیاز منفی‌تان در این یک سال کمتر از ۲۰ بوده باشد نمره منفی شما حذف خواهد شد و تخلف بعدی به عنوان نخستین تخلف محسوب می‌شود.
آیا برای استفاده از سرویس استعلام نمره منفی گواهینامه باید هزینه‌ای پرداخت کنیم؟
بله؛ شما تنها در صورتی می‌توانید نتیجه استعلام نمره منفی گواهینامه را با جزئیات مشاهده کنید که مبلغ ۵۲۰۰ تومان پرداخت کنید. البته این هزینه از سوی پلیس تعیین شده و قبضینو هیچ‌گونه دخل و تصرفی در تعیین این مبلغ ندارد.
جریمه نمره منفی به چه کسی تعلق می‌گیرد؟
اگر راننده متخلف توسط پلیس متوقف شود، امتیاز منفی برای گواهینامه او در نظر گرفته می‌شود. اما اگر راننده در صحنه حضور نداشته باشد یا تخلفات رانندگی از سوی دوربین‌های هوشمند شناسایی شده باشند، جریمه و نمره منفی برای صاحب پلاک یا در واقع مالک خودرو ثبت می‌شود. البته شما می‌توانید با مراجعه به مراکز رسیدگی به تخلفات رانندگی امتیاز منفی را از پلاک خودرو به راننده متخلف انتقال دهید.

سرویس‌های قبضینو

اخبار و مقالات مرتبط

روش‌های پرداخت الکترونیک عوارض آزادراهی بدون توقف در کشور

بسیاری از ما تجربه ماندن در ترافیک بخاطر پرداخت عوارض آزدراهی را داریم. اتفاقی که حتما بسیاری از ما را در مسیر سفرمان کلافه و عصبی می‌کند. پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراهی راهکاری است که از دل همین نیاز برخاسته و حالا مدتی است که روند پرداخت عوارض را برای بسیاری از ما آسان‌تر کرده‌است. از ۲۸ اسفندماه ۱۳۹۷ فرآیند پرداخت عوارض آزادراهی تعدادی از آزادراه‌ها به‌صورت الکترونیکی قابل پرداخت شد. برای راحتی ترددکننده‌های آزادراهی روش‌های مختلفی برای پرداخت در نظرگرفته شده است. قبضینو نیز از طریق سایت و اپلیکیشن خود این امکان را در اختیار کاربران خود قرار داده ‌است تا خدمت‌رسانی بهتری را برای شما فراهم کند.

معرفی سرویس کارشناسی خودروی کارنامه

در هر معامله‌ای، شک‌ و تردیدهایی وجود دارد. ریشه شک و تردید هم چیزی نیست جز نداشتن اطلاعات کافی و نظر کارشناسانه. در خرید و فروش خودرو هم خریدار و فروشنده دغدغه‌هایی دارند. هر دو دوست دارند که بهترین نتیجه را از معامله بگیرند. راه چاره چیست؟ کمک‌گرفتن از مرجعی خبره و کاربلد که شبهه‌ها را از بین می‌برد و روند خرید و فروش را ساده می‌کند. کارنامه با درک نیاز بازار خرید و فروش خودرو به چنین مرجعی پا به میدان گذاشته و معاملات خودرو را در بستری امن و آسان ممکن کرده است. کارنامه‌ای‌ها واسطه‌ای بی‌طرف برای رساندن خرید و فروش خودرو به میز معامله هستند.

پرداخت عوارض آزادراهی تهران کرج – تعرفه جریمه عوارض آزادراهی کرج تهران

روزانه افزاد زیادی برای کار و زندگی از کرج راهی تهران می‌شوند. از طرفی این بزرگراه تا جاده چالوس ادامه دارد؛ همین عوامل باعث شده‌اند تا ترافیک زیادی در این مسیر به چشم بخورد. برای کاهش ترافیک و مشکلات این چنینی، احداث آزادراه تهران کرج در برنامه قرار گرفت. حدود ۱۰ سال طول کشید تا این آزادراه به بهر‌ه‌برداری برسد. امروزه نسبت به گذشته این ترافیک کاهش پیدا کرده است و شما می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن به مقصد برسید. برای عبور از این آزادراه، نیاز است عوارض آزادراه تهران کرج را نیز پرداخت کنید. در این مطلب از وبلاگ قبضینو قصد داریم در خصوص عوارض آزادراه همت کرج صحبت کنیم. هم‌چنین به شما بگوییم که چطور می‌توانید نسبت به پرداخت عوارض و جریمه‌ عدم پرداختی عوارض اقدام کنید. در نهایت هم مثل همیشه به مهم‌ترین سوالاتی که ممکن است برای هر راننده‌ای پیش آید پاسخ خواهیم داد.

ثبت دیدگاه

برای مشارکت در پرسش و پاسخ و ثبت دیدگاه وارد انجمن قبضینو شوید.
ثبت دیدگاه

دانلود قبضینو

اپلیکیشن قبضینو يک نرم‌افزار بسيار کاربردی و رايگان است که با استفاده از آن امکان پرداخت همه قبوض به روشی متفاوت و آسانتر از هميشه بدون نیاز به قبض کاغذی و شناسه پرداخت در اختيار شماست. سوابق استعلام و پرداختی برای همیشه در قبضینو قابل دسترس است قبضینو شما را از صدور قبض‌های جدید مطلع خواهد کرد.

یکی از این خدمات کاربردی قبضینو که به تازگی در اختیار تمام کاربران قرار گرفته، استعلام امتیاز منفی گواهینامه است. درصورتی ‌که رانندگان، قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت نکنند، مرتکب جریمه و کسب امتیاز منفی از سمت پلیس راهور می‌‌شوند. برای مشاهده امتیاز منفی گواهینامه رانندگی خود در سرویس استعلام نمره منفی گواهینامه قبضینو نیاز به کد ملی، شماره موبایل و شماره گواهینامه دارید.

نمره منفی گواهینامه چیست؟

جریمه نمره منفی گواهینامه یکی از جریمه‌‌های رانندگی است. اگر نسبت به قوانین راهنمایی و رانندگی بی‌توجه باشید، جریمه خواهید شد. این جریمه در قالب امتیاز منفی از سمت سیستم راهنمایی و رانندگی برای شما ثبت می‌شود. هم‌چنین این امتیاز منفی با پرداخت مبلغ جریمه حذف نخواهد شد.

روش‌های استعلام نمره منفی گواهینامه با جزئیات

استعلام نمره منفی گواهینامه با کد ملی

برای استعلام نیاز است نرم‌افزار استعلام نمره منفی گواهینامه قبضینو را باز کنید. سپس با وارد کردن کد ملی، شماره موبایل و شماره گواهینامه خود می‌توانید جزئیات نمره منفی گواهینامه را به صورت کامل مشاهده کنید.

استعلام نمره منفی گواهینامه با پیامک

برای مشاهده نتیجه استعلام نمره منفی گواهینامه از طریق پیامک نیاز است شماره گواهینامه خود را با اعداد انگلیسی به شماره ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ پیامک کنید تا از امتیاز منفی خود مطلع شوید.

استعلام نمره منفی گواهینامه به صورت آنلاین

راهور ۱۲۰ استعلام نمره منفی گواهینامه با اینترنت را در اختیار کاربران قرار داده است. برای استعلام نمره منفی به صورت آنلاین نیاز است به سایت پلیس راهور به نشانی rahvar120.ir مراجعه کنید. برای مشاهده استعلام نمره منفی در راهور ۱۲۰ تنها نیاز به وارد کردن شماره گواهینامه خود دارید. به‌علاوه می‌توانید از امکانات دیگر این سامانه مانند استعلام خلافی خودرو و موتورسیکلت نیز استفاده کنید.

استعلام نمره منفی گواهینامه قبضینو

استعلام نمره منفی گواهینامه از طریق کد ملی یکی از روش‌های دیگر استعلام است. برای مشاهده آخرین نمره منفی گواهینامه خود در سایت قبضینو نیاز به وارد کردن اطلاعاتی مانند کد ملی، شماره تماس و گواهینامه خود داری

استعلام نمره منفی گواهینامه با برنامه پلیس من

اپلیکیشن پلیس من امکانات زیادی در اختیار رانندگان قرار می‌دهد. برای استفاده از برنامه استعلام نمره منفی گواهینامه با اپلیکیشن پلیس من بایستی مبلغ ۵۲۰۰ تومان را پرداخت کنید.

استعلام نمره منفی گواهینامه از تلفن ثابت

از طریق تلفن ثابت یا گوشی همراه خود با شماره ۸۸۲۸۸۸۸ با کد ۰۲۱ تماس بگیرید تا از میزان نمره منفی گواهینامه خود مطلع شوید.

نمره منفی گواهینامه برای کدام تخلفات رانندگی در نظر گرفته شده است؟

بعد از مشاهده استعلام نمره منفی گواهینامه رانندگی، باید بدانید که نمره منفی برای کدام یک از تخلفات رانندگی ثبت می‌شود. در ادامه به برخی از موارد مهم اشاره می‌کنیم. هم‌چنین شما می‌توانید برای مشاهده جدول نمره منفی گواهینامه به وبلاگ قبضینو سر بزنید.

نکته: نمره منفی برای راننده و جریمه برای پلاک خودرو ثبت می‌شود.

اعتراض به نمره منفی گواهینامه

اگر به جریمه نمره منفی گواهینامه خود اعتراض دارید، باید به واحد اجرائیات تخلفات مراجعه کنید و شکایت خود را ثبت کنید. قبل از مراجعه، بهتر است مدارک مهم زیر را آماده کنید.

دانلود اپلیکیشن قبضینو
دانلود قبضینو
لینک دانلود
دریافت لینک دانلود اپلیکیشن قبضینو

با نصب اپلیکیشن قبضینو، به آسانی تمامی قبوض خدماتی، جرائم رانندگی، عوارض شهرداری و عوارض آزادراه خود را با استفاده از تلفن همراه، کاملا رایگان و بدون محدودیت استعلام و پرداخت کنید.

شماره موبایل به درستی وارد نشده است.

ویرایش جزئیات
تاییدیه
در حال انتقال ...
در حال جست‌و‌جو برای جزئیات
لطفا تا دریافت پاسخ استعلام، از سمت سرویس‌دهنده، صبوری کنید.
متاسفانه امکان دریافت و نمایش جزئیات قبض شما فراهم نشد، لطفا پس از سپری شدن چند لحظه مجددا تلاش نمایید
میزان اعتبار شما در قبضینو برای استعلام 0 ریال

قوانین و مقررات

.......... ................
راهنما