استعلام و پرداخت قبض ایرانسل

پرداخت قبوض‌ شماره‌های دائمی ایرانسل
شماره ایرانسل به درستی وارد نشده است. شماره وارد شده بایستی 11 رقم باشد.
پرداخت با شناسه قبض و شناسه پرداخت
پرداخت قبض ایرانسل
ویرایش
0% پیشرفت تا مشاهده قبض

برای ادامه فرآیند و تایید هویت پرداخت کننده قبض، لطفا با وارد کردن شماره موبایل خود رمز موقت جهت تایید هویت را دریافت نمایید
شماره وارد شده برای ذخیره سوابق پرداخت شما نیز مورد استفاده قرار خواهد گرفت!

searching searching

در حال جستجو و دریافت جزئیات قبض

جزئیات قبض
مبلغ قابل پرداخت
error

در صورت اطمینان از صحت شناسه های وارد شده و بروز خطا امکان پرداخت مستقیم با شناسه قبض و شناسه پرداخت از لینک زیر نیز برای شما فراهم شده است. پرداخت با شناسه قبض و شناسه پرداخت

قبض ایرانسل

قبضینو همواره به فکر راحتی کاربران و فراهم آوردن امکانی برای پرداخت تمامی قبوض بوده است. وجود سامانه‌ای جامع برای مشاهده جزئیات قبض دائمی ایرانسل و دریافت ریز قبض، یکی از نیازهای ضروری در حوزه پرداخت قبوض است. در راستای حذف قبوض کاغذی و مشاهده و پرداخت آسان، قبضینو امکان استعلام و پرداخت قبض تلفن ایرانسل را با شماره موبایل شما فراهم کرده است. برای استفاده از این سرویس قبضینو کافی است شماره تلفن خود را در کادر بالا وارد کرده تا مبلغ کارکرد سیم کارت ایرانسلی خود را مشاهده و در صورت تمایل، اقدام به پرداخت آن کنید. به منظور راحتی کاربران، قبضینو کلیه استعلام‌ها و پرداخت‌های مربوط به تلفن همراه را در بخش آرشیو و سوابق پرداخت ذخیره می‌کند. در صورت نیاز به راهنمایی می‌توانید با پشتیبانی قبضینو در تماس باشید.

online payment

استعلام آسان قبض ایرانسل

برای استعلام و پرداخت قبض ایرانسل دیگر نیازی به شناسه پرداخت و شناسه قبض نیست. کافیست شماره موبایل ایرانسلی خود را وارد کنید و به راحتی قبض ایرانسل خود و جزئیات آن را مشاهده کنید.

online payment

پرداخت آنی قبض

کلیه قبوض استعلامی را می توانید پس از مشاهده قیمت کارکرد به آسانی پرداخت کنید. قبض پرداخت شده به صورت آنی تسویه شده و دیگر نیازی به پیگیری از سمت کاربران را ندارد.

online payment

نگهداری سوابق پرداخت

کلیه استعلام‌ها و پرداخت‌های مربوط به سیم کارت ایرانسل شما در بخش سوابق نگهداری می‌شوند. همچنین به منظور راحتی کاربران امکان نامگذاری و دسته بندی قبض‌ها نیز فراهم شده است.

روش‌های پرداخت قبض ایرانسل

پرداخت قبض دائمی ایرانسل از طریق سامانه قبضینو

وجود سامانه‌ای جامع برای مشاهده جزئیات قبض ایرانسل یکی از نیازهای ضروری کاربران در حوزه پرداخت قبوض است. با توجه به نیاز روز افزون به استفاده از تلفن همراه، آمار قبض صادره برای تلفن‌های همراه بالا است. در این میان روش‌های مختلفی برای پرداخت قبض تلفن همراه وجود دارد. در ایران اپراتورهای تلفن همراه از جمله ایرانسل با ارائه روش های نوین و جدید سعی در تسهیل فرایند پرداخت با استفاده از اینترنت تلفن همراه را دارند. برای استفاده از سامانه استعلام قبض دائمی ایرانسل و پیگیری پرداخت قبض قبضینو، در فرم بالای این صفحه تلفن همراه خود را وارد و سپس بر روی کلید استعلام قبض کلیک کنید. پس از مشاهده جزئیات قبض خود می‌توانید با انتخاب گزینه پرداخت به سادگی قبوض خود را از طریق درگاه بانک سامان پرداخت کنید.

پرداخت قبض ایرانسل از طریق سایت ایرانسل

دارندگان سیم‌کارت‌های دائمی ایرانسل برای پرداخت قبوض خود می‌توانند از امکان پرداخت با شماره موبایل، پرداخت با کد شناسه و پرداخت با شناسه قبض و شاسه پرداخت سایت ایرانسل به آدرس www.irancell.ir استفاده کنند. در این روش پرداخت قبوض ایرانسل با وارد کردن اطلاعات مورد نظرتان می‌توانید مبلغ بدهی خود را مشاهده و از طریق درگاه بانکی قبض خود را پرداخت کنید.

پرداخت قبض ایرانسل با اپلیکیشن ایرانسل من

اپلیکیشن ایرانسل من در کنار امکانات بسیاری که در اختیار مشترکین ایرانسل قرار داده است، امکان پرداخت قبوض دائمی ایرانسل را نیز با استفاده از اپلیکیشن برای آن‌ها فراهم کرده است. کافیست اپلیکیشن را از سایت ایرانسل و یا استورهای معتبر روی گوشی موبایل و یا تبلت خود نصب کنید و پس از عضویت در آن از امکان پرداخت قبوض و دیگر امکانات آن استفاده کنید. علاوه بر امکان پرداخت قبوض، امکانات دیگری از جمله خرید بسته‌های اینترنتی، مدیریت حساب، راهنمایی، و پشتیبانی و … از طریق این اپلیکیشن برای شما فراهم شده است.

پرداخت قبض ایرانسل با کد دستوری #۷*

برای پرداخت قبوض دائمی ایرانسل خود می‌توانید کد دستوری #۷* را شماره‌گیری کنید و پس از وارد کردن شماره موبایل، مبلغ قبض ایرانسل خود را مشاهده و پرداخت کنید. 

پرداخت خودکار قبض دائمی ایرانسل

مشترکین سیم کارت‌های دائمی ایرانسل از طریق حساب بانکی خود می‌توانند به صورت خودکار صورت‌حساب سیم‌کارت دائمی‌ خود را پرداخت کنند. برای این کار کافیست در یکی از بانک‌های سامان، ملت و یا ملی حساب داشته باشید تا به سادگی این سرویس را فعال کنید و از امکان پرداخت خودکار قبض استفاده کنید. فعالسازی این سرویس کاملا رایگان است و مبلغی از حساب شما کسر نمی‌شود.

پرداخت قبوض ایرانسل از طریق ATM

با استفاده از خودپردازهای عضو شبکه شتاب نیز می‌توانید قبض موبایل خود را پرداخت کنید. پس از وارد کردن کارت بانکی خود و وارد کردن رمز اول کارت بانکی، در منوی نمایش داده شده گزینه “پرداخت قبض” را انتخاب نمایید. در بخش پرداخت شناسه قبض مورد نظر را وارد نمایید. دقت شود که شناسه قبض بر روی قبض صادره درج شده است. در صورتی که شناسه قبض را درست وارده کرده باشید جزئیات قبض شامل مبلغ قبض و بازه کارکرد و شناسه پرداخت را مشاهده خواهید کرد. با انتخاب گزینه بلی، مبلغ قبض از حساب کارت شما کسر شده و عملیات پرداخت انجام می‌شود.

پرداخت قبض ایرانسل با دستگاه POS

با استفاده از دستگاه های پوز که در فروشگاه‌ها و مراکز خرید وجود دارد می‌توانید قبوض تلفن همراه را پرداخت نمایید. برای این کار کافیست کارت بانکی خود را در دستگاه POS بکشید. منوی پرداخت قبوض را انتخاب و شناسه قبض خود را در دستگاه وارد نمایید. پس از مشاهده اطلاعات قبض درخواستی با زدن کلید تائید به مرحله بعدی پرداخت منتقل خواهید شد. رمز کارت بانکی خود را وارد نمایید و کلید ثبت را بزنید. در صورت موفقیت‌آمیز بودن فرایند پرداخت، دستگاه پوز فیش پرداختی شما را چاپ می‌کند.

اپلیکیشن‌های پرداخت قبض

در کنار روش‌های ایترنتی مشاهده صورتحساب، نرم افزارهای پرداخت موبایلی نیز محبوبیت بالایی دارند. اپلیکیشن‌های پرداخت، امکان دریافت و مشاهده سوابق پرداخت ها و جزئیات صورت‌حساب و … را به راحتی در اختیار شما قرار می‌دهند. در دسترس بودن، استفاده راحت و پیگیری قبوض پرداخت شده از جمله مزایای این نرم افزار‌ها می‌باشد. از جمله اپلیکیشن‌های معروف در این حوزه می‌توان نرم‌افزار آپ، اپلکیشن سکه و اپلیکیشن قبضینو را نام برد. این نرم افزارها پرداخت قبض ایرانسل با گوشی را بسیار آسان‌تر از قبل کرده‌اند.

پیگیری قبض ایرانسل

مشترکینی که قبض خود را از طریق سامانه پرداخت قبض قبضینو پرداخت کرده‌اند می‌توانند با مراجعه به سایت قبضینو و انتخاب گزینه مشاهده سوابق، قبض‌های پرداخت شده خود را به راحتی پیگیری کنند و بر خلاف سایر سامانه‌های پرداخت، برای پیگیری قبوض در قبضینو نیازی به شناسه پرداخت و شناسه قبض نیست و تنها با وارد کردن شماره تلفن همراه خود می‌توانید به اطلاعات پرداخت دسترسی پیدا کنید. علاوه بر این قادر به پرینت و چاپ قبض می‌باشید. در صورتی که از سایر سامانه‌های پرداخت قبض استفاه کرده باشید باید با داشتن شناسه قبض و شناسه پرداخت قبض خود از سامانه مورد نظر پیگیری کنید. برای مثال اگر از طریق بانک سامان اقدام به پرداخت قبض نموده‌اید باید به بخش پیگیری و مشاهده صورتحساب ایرانسل بانک سامان مراجعه نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه پیگیری قبوض می‌توانید وبلاگ قبضینو را نیز مطالعه کنید و با روش‌های بیشتری آشنا شوید و یا با بخش پشتیبانی ما در تماس باشید.

عدم پرداخت قبض در مهلت تعیین شده

اگر به هر دلیلی موفق به پرداخت قبض خود در مهلت تعیین شده نشدید، خط تلفن همراه شما به طور خودکار به حالت «تعلیق یک طرفه» در خواهد آمد. در این حالت تنها قادر به دریافت تماس و پیامک خواهید بود ولی نمی‌توانید با کسی تماس برقرار کنید، پیامک بزنید و یا از اینترنت استفاده کنید. اگر ۵۷ روز از تعلیق یک طرفه گذشت و همچنان موفق نشدید قبض خود را بپردازید، خط شما به حالت «تعلیق کامل» (دو طرفه) در می‌آید. در این حالت علاوه بر این که قادر به برقراری تماس، ارسال پیامک و یا استفاده از اینترنت نخواهید بود، امکان دریافت تماس و یا پیامک را هم نخواهید داشت. اگر ۱۲ ماه پس از دریافت صورتحساب همچنان موفق به پرداخت آن نشدید، خط شما به طور کامل سلب امتیاز خواهد شد.

وصل سیم کارت ایرانسلی قطع شده

کافیست با استفاده از یکی از روش‌های پرداخت قبض ایرانسل، بدهی خود را پرداخت کنید تا سیم‌کارت شما ظرف مدت حداکثر ۴۸ ساعت مجددا فعال شود.

آموزش پرداخت

ghabzino faq

سوالات متداول

چه زمانی پس از پرداخت بدهی سیم کارت قطع شده ایرانسل، خط وصل می‌شود؟

با پرداخت قبض سیم کارت‌های قطع شده ایرانسل (یک طرفه و دو طرفه) از طریق سامانه قبضینو، سیم‌کارت شما در کمتر از 48 ساعت به صورت اتوماتیک وصل خواهد شد.

اگر به هر دلیلی قبض ایرانسل دو بار پرداخت شود چه باید کرد؟

در صورت پرداخت تکراری قبض، بلافاصله به عنوان بستانکار شناخته می‌شوید. قبضینو برای این حالت بستانکار بودن مشترک را نمایش می‌دهد.

خارج از ایران هم امکان استفاده از سرویس پرداخت قبض ایرانسل قبضینو وجود داد؟

برای دسترسی به سرویس های پرداخت قبضینو هیچ محدودیتی وجود ندارد. شاید در مرحله اتصال با درگاه بانک امکان پرداخت از خارج کشور را نداشته باشید.

اخبار و مقالات مرتبط

دانلود قبضینو

اپلیکیشن قبضینو يک نرم‌افزار بسيار کاربردي و رايگان است که با استفاده از آن امکان پرداخت همه قبوض به روشي متفاوت و آسانتر از هميشه بدون نیاز به قبض کاغذی و شناسه پرداخت در اختيار شماست. سوابق استعلام و پرداختی برای همیشه در قبضینو قابل دسترس است قبضینو شما را از صدور قبض های جدید مطلع خواهد کرد.

ثبت دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم قبضینو در وب سایت منتشر خواهد شد.

نام و نام خانوادگی وارد نشده است.

پست الکترونیک وارد نشده است.

متن دیدگاه یا پیام وارد نشده است

۲۳۸۸ ۲۸۴۲ ۰۲۱

دیدگاه کاربرانخداحافظی با قبوض کاغذی

پیام

در صورت نیاز به راهنمایی می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید

۰۲۱ ۲۸۴۲ ۲۳۸۸

توجه ! متاسفانه امکان استفاده از سایت قبضینو در این نسخه از مرورگر وجود ندارد، لطفا برای استفاده از قبضینو از سایر مرورگرهای مطرح استفاده نمایید.