مشاهده سوابق نسخه مخصوص شرکت‌ها دریافت API پشتیبانی وبلاگ
دانلود اپلیکیشن سبد قبض
قبضینو

مشاهده و پرداخت قبض ایرانسل دائمی

پرداخت قبض ایرانسل با قبضینو

اگر سیم‌کارت ایرانسل دائمی دارید، می‌توانید با وارد کردن شماره موبایل خود در این بخش، قبض ایرانسل را با جزئیات به‌روز پرداخت کنید. در ضمن، شما می‌توانید شماره موبایل خود را برای دسترسی راحت‌تر به قبض موبایل ایرانسل در قبضینو ذخیره و نام‌گذاری کنید. بدین ترتیب دفعات بعدی برای پرداخت آنلاین قبض ایرانسل دائمی، کار راحت‌تری خواهید داشت.

استعلام قبض ایرانسل دائمی بدون نیاز به قبض
جزئیات
حذف اطلاعات
آیا از حذف اطلاعات آیتم انتخابی اطمینان دارید؟
کد تایید را وارد کنید

استعلام قبض ایرانسل دائمی بدون نیاز به قبض

استعلام قبض ایرانسل دائمی بدون نیاز به قبض

استعلام قبض ایرانسل دائمی بدون نیاز به قبض

خدمت قبض ایرانسل، خدمتی است که برای دارندگان سیم‌کارت‌های دائمی این اپراتور فراهم شده است. این خدمت، کار شما را برای استعلام و پرداخت قبض موبایل ایرانسل راحت کرده است؛ چراکه، به اطلاعات خاصی برای دریافت و مشاهده قبض ایرانسل نیاز ندارد. شما می‌توانید شماره موبایل خود را وارد کنید، قبض خط دائمی را استعلام و پرداخت کنید؛ سپس، رسید آن را از بخش سوابق دانلود کنید.

مهلت پرداخت قبض ایرانسل دائمی

مهلت پرداخت قبض ایرانسل دائمی

مهلت پرداخت قبض ایرانسل دائمی

مهلت پرداخت قبض ایرانسل تا ۲۸‌ام ماه‌های فرد یعنی فروردین، خرداد، مرداد، مهر، آذر و بهمن است؛ البته، به‌شرطی که سقف مصرف مجازتان تمام نشده باشد. سقف مصرف مجاز سیم‌کارت ایرانسل برای افراد متفاوت، متغیر است. نکته‌ی مهم این است که شما می‌توانید استعلام قبض ایرانسل دائمی و پرداخت آن را حداکثر تا ۳ دوره و تا ۲۰ هزار تومان به تعویق بیاندازید؛ اما، پس از آن جریمه می‌شوید.

عواقب عدم‌پرداخت قبض ایرانسل

عواقب عدم‌پرداخت قبض ایرانسل

عواقب عدم‌پرداخت قبض ایرانسل

هنگامی که قبض ایرانسل صادر می‌شود، شما تا ۲۸‌ام ماه‌های فرد برای پرداخت آن در راستای جلوگیری از عواقب عدم‌پرداخت قبض ایرانسل فرصت دارید. اگر مهلت شما تمام شود، خط موبایل به‌صورت یک‌طرفه قطع می‌شود؛ سپس، اگر تا ۲ ماه برای تسویه حساب اقدامی نشود، خط موبایل به‌صورت دوطرفه قطع می‌شود. در نهایت، اگر تا ۱۲ ماه برای تسویه حساب اقدامی نشود، سلب امتیاز خط موبایل انجام می‌شود.

پرداخت قبض ایرانسل مسدود شده

 پرداخت قبض ایرانسل مسدود شده

پرداخت قبض ایرانسل مسدود شده

اگر خط ایرانسل شما به‌صورت یک‌طرفه یا دوطرفه قطع شده است، پرداخت قبض ایرانسل مسدود شده تنها روش اتصال مجددش است. هنگامی که پرداخت قبض تلفن همراه ایرانسل مسدود شده انجام شود، اتصال آن به‌صورت آنی انجام می‌شود؛ البته، گاهی سامانه ایرانسل با اختلال همراه است که موجب تأخیر در اتصال می‌شود اما به‌طور کلی تسویه حساب قبضینو، آنی است.

کنترل سقف مصرف مجاز سیم‌کارت ایرانسل دائمی

ایرانسل برای مشترکان دائمی خود، سقف مصرف مجاز در نظر گرفته است؛ البته، این سقف مصرف برای افراد مختلف، متغیر است. سقف مصرف مجاز به معنای حداکثر مبلغ قابل استفاده از تماس، پیامک و اینترنت در یک دوره ۲ ماهه است. این سقف مصرف مجاز، قابلیت افزایش و کاهش از روش‌های متفاوت را دارد.

شما می‌توانید پس از چند دوره استفاده از سیم‌کارت ایرانسل، متناسب با مصرفتان، سقف مصرف مجاز را کاهش یا افزایش دهید تا قبض ایرانسل خود را مدیریت کنید. ما در ادامه روش‌های کنترل سقف مصرف مجاز سیم‌کارت ایرانسل دائمی را آورده‌ایم.

روش‌های کنترل سقف مصرف مجاز سیم‌کارت ایرانسل دائمی

نکته: شما می‌توانید با استفاده از خدمت خرید شارژ دائمی ، بدون ایجاد تغییر در تنظیمات سقف مجاز مصرف، نسبت به کنترل صورت‌حساب خود اقدام کنید؛ کافیست، سیم‌کارت دائمی خود را مانند سیم‌کارت اعتباری شارژ کنید.

انواع روش استعلام قبض ایرانسل دائمی و پرداخت آن

روش‌های متنوعی برای پرداخت قبض موبایل ایرانسل وجود دارد که شما می‌توانید از آنها استفاده کنید؛ اما، برخی از روش‌ها ساده‌تر و سریع‌تر از سایر روش‌هاست. در ادامه ما انواع روش و نحوه پرداخت قبض دائمی ایرانسل را معرفی و بررسی می‌کنیم.

پرداخت قبض ایرانسل با شماره موبایل از قبضینو

قبضینو، سامانه‌ی جامع استعلام و پرداخت قبض است که خدمات استعلام و پرداخت دوره‌ای را در اختیار شما قرار داده است. شما می‌توانید استعلام قبض ایرانسل با شماره موبایل و پرداخت آن را از طریق قبضینو، سریع و ساده، انجام دهید. این سامانه ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارد که آن را به یک سامانه برتر برای پرداخت قبض موبایل ایرانسل دائمی تبدیل کرده است. در ادامه، ویژگی‌های این خدمت در این سامانه را گفته‌ایم:

پرداخت قبض ایرانسل با کد دستوری #۷*

اگر می‌خواهید از کد پرداخت قبض ایرانسل برای پرداخت قبض میان دوره و پایان دوره ایرانسل استفاده کنید، باید #۷* را در بخش شماره‌گیر موبایل خود شماره‌گیری کنید. هنگامی که این کد را شماره‌گیری می‌کنید، باید گزینه‌ی یک یعنی قبض ایرانسل را انتخاب کنید؛ سپس، نوع قبض را مشخص کنید. در نهایت، باید برای مشاهده قبض ایرانسل میان گزینه‌های پرداخت قبض ایرانسل دائمی خود و دیگران انتخاب کنید.

پرداخت خودکار قبض ایرانسل دائمی

شما می‌توانید پرداخت خودکار قبض ایرانسل را از طریق اتصال قبض ایرانسل به حساب بانکی‌تان انجام دهید. فقط حواستان باشد که حساب بانک شما باید سامان، ملت یا ملی باشد.

پرداخت قبض ایرانسل با شماره تلفن گویا ۷۰۷۱

روش دیگری که می‌توانید برای دریافت قبض ایرانسل استفاده کنید، روش تلفن گویا است. هنگامی که با شماره ۷۰۷۱ تماس بگیرید، ابتدا باید میان گزینه‌های پرداخت قبض دائمی ایرانسل خود و دیگران انتخاب کنید؛ سپس، نوع قبض را برای پرداخت انتخاب کنید.

پرداخت قبض موبایل ایرانسل از طریق سایت ایرانسل

ایرانسل امکان پرداخت قبض را از طریق سایت خود برای مشترکان سیم‌کارت‌های دائمی فراهم کرده است. با مراجعه به وب‌سایت ایرانسل و انتخاب گزینه فروشگاه، می‌توانید از این روش برای مشاهده و پرداخت خط دائمی ایرانسل اقدام کنید.

پرداخت قبض تلفن همراه ایرانسل با اپلیکیشن ایرانسل من

ایرانسل امکان پرداخت قبض را از طریق اپلیکیشن ایرانسل من در کنار سایت ایرانسل فراهم کرده است. شما می‌توانید وارد اپلیکیشن شوید تا قبض خود را مشاهده و پرداخت کنید.

پرداخت قبض ایرانسل دائمی خود و دیگران

احتمالا می‌دانید که هنگام خرید شارژ خط اعتباری ایرانسل، فرقی ندارد که خودتان آن را تهیه کنید یا دیگران. پرداخت قبض خط دائمی ایرانسل هم مانند خرید شارژ خط اعتباری ایرانسل است؛ یعنی، فرقی ندارد که خودتان آن را پرداخت کنید یا دیگران. در حقیقت، امکان پرداخت قبض ایرانسل دائمی دیگران از روش‌های متفاوت مانند قبضینو وجود دارد؛ کافیست، شماره موبایل خود یا دیگران را وارد کنید تا قبض را پرداخت کنید.

صورت‌حساب میان دوره و پایان دوره قبض ایرانسل

همانطور که می‌دانید، برای سیم‌کارت دائمی ایرانسل، به مانند سایر اپراتورها دو نوع قبض (میان دوره و پایان دوره) صادر می‌شود. اگر برایتان سؤال شده است که پرداخت قبض میان دوره و پایان دوره ایرانسل چیست، در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

قبض پایان دوره، قبض یک دوره‌ی دو ماهه‌ی استفاده از خط دائمی ایرانسل است؛ اما، قبض میان دوره، قبض پایان دوره + قبض شما تا لحظه‌ی پرداخت است. مهم‌ترین تفاوت پرداخت قبض میان دوره و پایان دوره ایرانسل این است که اگر خط شما قطع شده باشد، باید قبض میان دوره را پرداخت کنید تا وصل شود.

پیگیری قبض ایرانسل از قبضینو

اگر شما پرداخت قبض ایرانسل را از قبضینو انجام داده باشید، می‌توانید با مراجعه به بخش سوابق قبضینو، پیگیری قبض ایرانسل را انجام دهید و رسید آن را نیز دریافت کنید. اگر رسید شما در بخش سوابق موجود نبود، بدانید که پرداخت ناموفق داشته‌اید؛ البته، نگران مبلغ کسرشده نباشید. مبلغ کسرشده از حسابتان تا ۷۲ ساعت بازگشت داده می‌شود.

اگر قبض ایرانسل دائمی خود را از سامانه‌ای به جز قبضینو پرداخت کرده‌اید، باید با کمک شناسه قبض و شناسه پرداخت نسبت به پیگیری قبض از سامانه رسمی ایرانسل برای پیگیری اقدام کنید.

پرداخت تکراری قبض ایرانسل

باید بدانید که پرداخت تکراری قبض ایرانسل از طریق قبضینو امکان‌پذیر نیست! هنگامی که شما قبض ایرانسل دائمی‌تان را پرداخت می‌کنید، مهر «تسویه شده» بر روی قبض نمایش داده می‌شود؛ بنابراین، پرداخت تکراری انجام نمی‌شود.

اسلاید شماره 0
اسلاید شماره 1
اسلاید شماره 2

چگونه خرید بسته‌ اینترنت ایرانسل را در کوتاه‌ترین زمان انجام دهیم؟

چگونه خرید بسته‌ اینترنت ایرانسل را در کوتاه‌ترین زمان انجام دهیم؟

چگونه خرید بسته‌ اینترنت ایرانسل را در کوتاه‌ترین زمان انجام دهیم؟

برای مشاهده روند رشد و پیشرفت اینترنت نیاز است چند سالی به عقب بازگردیم؛ در آن زمان برای خرید بسته اینترنت راهی جز شماره‌گیری کد دستوری و جستجو در اینترنت نبود؛ بعد از گذشت تمام این سال‌ها، روش‌های اینترنتی به خصوص اپلیکیشن‌های موبایلی جایگزین روش‌های حضوری و آفلاین شده‌اند.

مطالعه مطلب

انواع بسته اینترنت ایرانسل را بیشتر بشناسید

انواع بسته اینترنت ایرانسل را بیشتر بشناسید

انواع بسته اینترنت ایرانسل را بیشتر بشناسید

اپراتور ایرانسل با نماد Irancell دومین اپراتور تلفن همراه در کشور ایران محسوب می‌شود. این اپراتور خدمات اینترنت را با بهترین کیفیت ارائه می‌دهد؛ مثلاً، بسته‌های اینترنت متنوعی را متناسب با نیازهای متفاوت مشترکین خود فراهم کرده است. تنوع این بسته‌ها به قدری است که شناخت آنها نیاز به راهنما دارد؛ بنابراین، در این مطلب از قبضینو به معرفی انواع بسته اینترنت ایرانسل خواهیم پرداخت.

مطالعه مطلب

ایرانسل من و بررسی امکانات نسخه جدید اپلیکیشن ایرانسل من

ایرانسل من و بررسی امکانات نسخه جدید اپلیکیشن ایرانسل من

ایرانسل من و بررسی امکانات نسخه جدید اپلیکیشن ایرانسل من

ایرانسل، اپراتور دوم تلفن همراه در کشور، به منظور دسترسی آسان و امکان مدیریت یکپارچه خدمات سیم کارت و اینترنت وایمکس، اپلیکیشنی تحت عنوان «ایرانسل من» را در اختیار مشترکین خود قرار داده است. این اپلیکیشن رایگان که برای پلتفرم های iOS، اندروید و جاوا منتشر شده، به کاربران ایرانسل خدماتی از قبیل مدیریت حساب، خرید بسته های افزایشی، پرداخت قبوض و راهنمایی و پشتیبانی را به صورت یکجا ارائه می کند.

مطالعه مطلب

ثبت دیدگاه

شما هم می‌توانید دیدگاه خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.
میثم جانی

من می‌خواهم پرداخت بدهی کنم ایرانسلم

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
برای پرداخت قبض ایرانسل شماره خط خود را وارد کرده و گزینه مشاهده قبض همراه را بزنید. درصورتی که می‌خواهید مبلغ قبض را تالحظه استعلام به‌طور کامل تسویه کنید گزینه میان‌دوره و درصورت پرداخت بدهی گزینه پایان دوره را انتخاب کنید.
پایدار باشید.

نسرین

خدمات قبضینو عالی است ،من مدت زیادی است که کلیه های قبوض را از قبضینو پرداخت می کنن و خیلی راضی هستم

نسرین

لطفا راهنمایی بفرمایید چگونه می توانم مبلغ اضافه برای چندین ماه قبض ایرانسل خود پرداخت نمایم که قطع ارتباط برایم پیش نیاد ،گاهی به دلیل مبلغ ناچیز نمی توانم پول پرداخت کنم و بعد از مدتی منجر به قطع تلفن می شود با تشکر فراوان از شما عزیزان

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست گرامی
شما می‌توانید در هر دوره قبض میان‌دوره آن را پرداخت کنید تا مبلغ قبض شما تا لحظه‌ای که استعلام گرفته‌اید تسویه شود.
مانا و برقرار باشید.

شعبانی

ببخشید من رمز دوم ندارم باید چطور پرداخت کنم

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست گرامی
متاسفانه امکان پرداخت بدون داشتن رمز دوم کارت بانکی برای شما وجود ندارد. تنها می‌توانید به یکی از دستگاه‌های خودپرداز مراجعه کرده و از طریق کارت بانکی قبض خود را پرداخت کنید.
سبز و پایدار باشید.

یاسمن طهرانی

پرداخت قبض ایرانسل

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
برای استعلام قبض ایرانسل، کافیست شماره موبایلتان را در قسمت مشخص‌شده وارد کرده و گزینه تایید را بزنید. بعد از مشاهده قبض میان‌دوره یا پایان‌دوره خود می‌توانید یک گزینه را انتخاب کرده و پرداخت خود را تکمیل کنید.
سبز و پایدار باشید.

حسین محمدی

خوب بود

هادی اشرفی

پرداخت میان دوره

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست گرامی
برای پرداخت قبض میان دوره خط موبایلتان باید شماه تلفن همراه را در قسمت مشخص‌شده این سرویس، وارد کرده و گزینه استعلام جزئیات قبض را بزنید.
پاینده باشید و سبز.

هادی کهوری زاده

خیلی خوب میشد اگر سقف بالاتر بود

ایمان شیروانی

پرداخت

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
برای پرداخت قبض ایرانسل باید شماه‌تلفن همراه خود را در کادر وارد کرده و دکمه سبز رنگ را بزنید تا با مشاهده قبض، پرداخت میان دوره یا پایان دوره را انجام دهید.
سبز و پایدار باشید.

رسول قنبری

پرداخت قبض گوشی

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
برای پرداخت قبض گوشی، اپراتور موردنظرتان را از منوی قبضینو انتخاب کرده شماره موبایل خود را وارد می‌کنید، سپس دکمه نمایش جزئیات قبض را ‌می‌زنید. بعد از انتخاب قبض میان‌دوره یا پایان دوره گزینه پرداخت را انتخاب می‌کنید و وارد درگاه پرداخت می‌شوید.
پیروز و سربلند باشید.

ناصر

مشکل سیمکارت

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
لطفا اطلاعات بیشتری از مشکل خود مطرح کنید که بتوانیم شما را راهنمایی کنیم.
باتشکر

ناهید ریگی حسین ابادی

خوب

احسان رحیمی

عالی

سید صادق دقیقی

عالی

حسن. درویشی

عالی

عبدالحمید پرهیز

پرداخت

پشتیبانی قبضینو

درود و وقت بخیر
جهت پرداخت قبض سیم‌کارت ایرانسلتان به خدمت ارائه‌شده در این صفحه مراجعه کنید. برای پرداخت قبض، شماره خط موردنظرتان را در کادر وارد و دکمه نمایش جزپیات را بزنید تا با انتخاب نوع پرداخت میان‌دوره یا پایان‌دوره وارد مرحله پرداخت قبض شوید.
با سپاس از شما

مهدیمقدسی

کد شناسه قبض وشناسه پرداخت ایرانسل دایمی

پشتیبانی قبضینو

درود بر شما
برای پرداخت از طریق قبضینو نیازی به شناسه قبض ندارید، تنها کافیست شماره تلفن همراهتان را وارد کرده و قبض میان دوره یا پایان دوره آن را پرداخت کنید. به طور کلی شناسه قبض و پرداخت سیمکارت ایرانسل به‌طور دوره‌ای به خط شما پیامک می‌شود.
سبز و برقرار باشید.

محمد شاهین ججین

مبلغ ۱۱۸۰۰۰ تومان کسر کرد ولی قبض پردخت نشد و وجه برنگشت

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت به‌خیر
اگر پرداخت شما ناموفق باشد ممکن است بازگشت وجه تا ۷۲ ساعت زمان ببرد. در غیر این صورت حتما با پشتیبانی قبضینو تماس بگیرید تا همکاران ما موضوع را بررسی کنند.

S,k

سلام کد شناسه و کد پرداخت رو از کجا بگیرم.

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت به‌خیر
شناسه قبض و پرداخت، همراه با مبلغ قبض از طرف اپراتور برایتان ارسال می‌شود.

عاطفه خوشکار

نمیتونم پرداخت کنم

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت به‌خیر
لطفا اطلاعات دقیقی از مشکل‌تان را بیان کنید تا بتوانیم راهنمایی دقیقی داشته باشیم. همچنین می‌توانید برای راهنمایی بیشتر با پشتیبانی قبضینو در تماس باشید.

نازنین صیدی پور

قبض ماهانه

پشتیبانی قبضینو

سلام خانم صیدی پور
برای استعلام قبض ماهانه ایرانسل، به ابتدای صفحه مراجعه کرده و شماره تلفن‌همراهتان را در کادر مشخص شده وارد و دکمه نمایش جزپیات قبض را بزنید تا وارد مرحله پرداخت قبض شوید.
برقرار باشید.

فرزانه اسماعیلی

چندماهه قطع هست پرداخت نکردم الان میخوام استعلام بگیرم تاقبض پرداخت کنم

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت به‌خیر
با مراجعه به بخش پرداخت قبض ایرانسل در سایت یا اپلیکیشن قبضینو و وارد کردن شماره‌تان، می‌توانید مراحل استعلام و پرداخت را طی کنید.
شاد و پیروز باشید.

مهدی پناهی

پرداخت قبض ایرانسل

پشتیبانی قبضینو

سلام آقای پناهی
برای پرداخت قبض به ابتدای صفحه مراجعه کرده و با درج شماره تلفن مراحل پرداخت را تکمیل کنید.
شاد و مانا باشید.

لیلا کریمی

صورتحساب ابان رو پرداخت کرده ام اما خطم مسدود شده علتش چیه؟

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت به‌خیر
برای پیگیری این مورد باید با پشتیبانی اپراتور خود در تماس باشید.

علی تازیانی

بسیار عالی و کاربردی…ممنون

کامران

قبض تلفن پرداخت کردم اما پرداخت نشده ؟؟؟؟

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز
برای پیگیری این موضوع باید به اداره مخابرات محل سکونت خودتان مراجعه کنید تا دلایل وصل نشدن تلفن را به صورت دقیق بررسی کنند.

فاطمه ترچانی صالحانی

خوب

داود کریمی داینی

طریقه پرداخت قبض ایرانسل چگونه است؟

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت به‌خیر
برای پرداخت قبض موبایل خود، شماره‌تان را در کادر مشخص شده وارد کنید تا وارد ادامه مراحل پرداخت شوید. هم‌چنین می‌توانید مطلب راهنمای پرداخت قبض را نیز مطالعه کنید.

ستایش صداقتی اصل

خوب

محمودزاده

می‌نویسه کد احراز هویت ارسال شد ولی کد نمیاد

پشتیبانی قبضینو

سلام آقای محمودزاده عزیز
احتمال اینکه شماره موبایل خود را اشتباه وارد کرده باشید، وجود دارد؛ بنابراین، در قدم اول بر روی گزینه تصحیح موبایل کلیک کنید. اگر پس از بررسی و اطمینان از صحت شماره موبایل همچنان کد برای شما ارسال نمی‌شود، لطفا کمی منتظر بمانید و چند ساعت بعد تلاش کنید؛ چرا که، احتمال اختلال در ارسال اس‌ام‌اس احراز هویت وجود خواهد داشت.
برقرار باشید و سبز

ثبت دیدگاه

سوالات متداول

اگر خط ایرانسل شما به علت بدهی قطع شده است، پرداخت قبض ایرانسل موجب اتصال مجدد آن می‌شود؛ اما، اگر اتصال خط رخ نداد، دو حالت ممکن است: اول اینکه اختلالی در سیستم ثبت در سامانه ایرانسل وجود دارد و دوم اینکه پرداخت شما ناموفق بوده است.
شما برای استعلام قبض ایرانسل دائمی نیازی به پیامک حاوی شناسه قبض و شناسه پرداخت ندارید؛ کافی است شماره موبایل خود را وارد کنید تا آخرین قبض موبایل ایرانسل خود را دریافت کنید.
اگر پس از استعلام قبض ایرانسل با عبارت بستانکار مواجه شدید، باید بدانید که مبلغی بیش از صورت‌حساب قبض دوره‌ی پیشین را پرداخته‌اید؛ بنابراین، در دوره‌ی بعدی نیازی نیست که کل مبلغ را پرداخت کنید. معمولاً، این حالت زمانی رخ می‌دهد که شما از خدمت خرید شارژ ایرانسل دائمی قبضینو به‌جای پرداخت قبض ایرانسل استفاده کرده باشید.
اگر پرداخت تکراری داشته‌اید، نگران نباشید؛ چون، بلافاصله به عنوان بستانکار شناخته می‌شوید. قبضینو برای این حالت بستانکار بودن شما را به همراه مبلغ بستانکاری نمایش می‌دهد. لازم به ذکر است که شما در این سامانه نمی‌توانید پرداخت تکراری داشته باشید؛ بنابراین، این حالت فقط زمانی رخ می‌دهد که از چند سامانه استفاده کنید.
قبض پرداخت شده باید به‌صورت آنی از سامانه ایرانسل حذف شود؛ اما، گاهی ۴۸ ساعت زمان می‌برد که به‌خاطر اختلالات سامانه ایرانسل است که مشکلاتی مانند بدهی اشتباه را به‌وجود می‌آورد. نکته‌ی مهم این است که اگر رسید پرداخت را در بخش سوابق قبضینو مشاهده می‌کنید، نگران بدهی نباشید؛ چون، خودبه‌خود در دوره‌ی بعد اصلاح می‌شود.
اگر می‌خواهید از طریق شماره‌گیری کد دستوری برای مشاهده قبض ایرانسل اقدام کنید، فقط باید #۷* را در بخش شماره‌گیر تلفن همراهتان شماره‌گیری کنید.
شما باید برای دریافت شناسه قبض سیم‌کارت ایرانسل، شماره موبایل خود را به کد دریافت شناسه قبض ایرانسل دائمی یعنی سرشماره ۲۱۲۱ ارسال کنید.
در حال اجرا در حال اجرا در حال دریافت نتیجه هستیم.
از همراهی شما سپاسگزاریم.
قبضینو
کاربر مهمان
ورود | ثبت‌نام

نسخه مخصوص شرکت‌ها دریافت API
کیف پول خدمات پلیس مدیریت دستگاه‌های فعال پیگیری قبوض قبض کاغذی پشتیبانی وبلاگ درباره ما
درآمدزایی از قبضینو اطلاع‌رسانی صدور قبوض
اطلاعات حساب کاربری