مشاهده سوابق نسخه مخصوص شرکت‌ها دریافت API پشتیبانی وبلاگ
دانلود اپلیکیشن سبد قبض
قبضینو

پرداخت جریمه و خلافی خودرو

__
ایران

چگونه استعلام و پرداخت جریمه خودرو را سریع و ساده انجام دهیم؟

اگر قصد مشاهده خلافی خودرویتان را دارید، می‌توانید از طریق قبضینو اقدام کنید؛ کافی است، شماره پلاک خودرویتان را در این فرم وارد کنید و برای دیدن خلافی خودرو، روش متناسب با اطلاعاتتان را از میان روش‌های استعلام جزئیات، استعلام مجموع و استعلام با شناسه قبض انتخاب کنید. در ضمن، شما می‌توانید پس از استعلام، نسبت به پرداخت خلافی اقدام کنید.

چگونه استعلام و پرداخت جریمه خودرو را سریع و ساده انجام دهیم؟
جزئیات
حذف اطلاعات
آیا از حذف اطلاعات آیتم انتخابی اطمینان دارید؟
استعلام آماده پرداخت
آخرین استعلام شما در تاریخ ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ انجام شده و از بخش سوابق قابل دسترسی است. پیشنهاد می‌کنیم برای مشاهده به‌روزترین نتایج، استعلام جدیدی را انجام دهید.
انتخاب روش استعلام خلافی
ایران
نیاز به کد ملی و شماره موبایل مالک
پرداخت مجموع مبلغ خلافی با یک رمز پویا
توجه

در صورت عدم دسترسی به اطلاعات مالک خودرو، می‌توانید خلافی تجمیعی خودرو را استعلام کنید.

استعلام و پرداخت جرایم رانندگی به‌ صورت آنلاین

شما می‌توانید استعلام و پرداخت تخلفات رانندگی را از روش آنلاین و حضوری انجام دهید؛ اما، باید بدانید که استعلام و پرداخت آنلاین خلافی خودرو نسبت به استعلام و پرداخت حضوری خلافی خودرو مزایای متعددی دارد؛ برای مثال دیگر نیازی به ایستادن در صف‌های طولانی برای استعلام خلافی خودرو نیست. قبضینو با توجه به اهمیت این موضوع، خدمت فوق را به خدمات کاربردی خود اضافه کرده است تا شما را نسبت به استفاده از سامانه‌های متعدد بی‌نیاز کند.

پرداخت خلافی خودرو با کد ملی و شماره موبایل

پرداخت خلافی خودرو با کد ملی و شماره موبایل

پرداخت خلافی خودرو با کد ملی و شماره موبایل

اگر می‌خواهید جزئیات لیست خلافی خودرو مانند زمان و مکان تخلف یا تصویر ثبت‌شده دوربین را مشاهده کنید، باید از روش مشاهده خلافی خودرو با جزئیات استفاده کنید. شما باید شماره پلاک سپس کد ملی و شماره موبایل متعلق به کد ملی را وارد کنید. ویژگی‌های این روش عبارت‌اند از:

 • پرداخت موردی جریمه ماشین
 • مشاهده جزئیات جریمه‌ها
 • مشاهده تصویر دوربین
 • هزینه: ۵۲۰۰ تومان

پرداخت خلافی خودرو با پلاک بدون جزئیات

پرداخت خلافی خودرو با پلاک بدون جزئیات

پرداخت خلافی خودرو با پلاک بدون جزئیات

اگر می‌خواهید مبلغ کل خلافی خودرو را داشته باشید، باید از روش مشاهده خلافی خودرو بدون جزئیات استفاده کنید. شما فقط باید شماره پلاک را وارد کنید؛ یعنی، به اطلاعات بیشتری نیاز ندارید. ویژگی‌های این روش عبارت‌اند از:

 • پرداخت خلافی خودرو با شماره پلاک بدون نیاز به کد ملی و شماره موبایل
 • پرداخت کل جریمه‌ها با یک رمز پویا
 • امکان پرداخت خلافی خودرو با گوشی
 • هزینه: ۵۲۰۰ تومان

پرداخت جریمه خودرو با شناسه قبض و پرداخت

پرداخت جریمه خودرو با شناسه قبض و پرداخت

پرداخت جریمه خودرو با شناسه قبض و پرداخت

گاهی پیش می‌آید که شما قبض خلافی خودرو را به‌صورت پیامکی دریافت می‌کنید؛ بنابراین، شناسه قبض و پرداخت را دارید. اگر لیست جرایم شما صفر است، می‌توانید جریمه جدید را با این روش پرداخت کنید. ویژگی‌های این روش عبارت‌اند از:

 • استعلام و پرداخت یک جریمه
 • پرداخت با شناسه قبض و پرداخت
 • استعلام و پرداخت قبض جریمه رایگان

معرفی انواع قبض خلافی خودرو

جرایم خودرو شامل الصاقی، تسلیمی، دوربین، دوبرگی و خودداری است. هر کدام از انواع خلافی خودرو در وضعیت خاصی از سوی پلیس راهنمایی و رانندگی برای متخلف قوانین صادر می‌شود که در جدول شرح داده شده است:

نوع جریمه توضیح
الصاقی جریمه‌ای است که فقط پلیس در محل تخلف حضور دارد.
تسلیمی جریمه‌ای است که پلیس و راننده در محل تخلف حضور دارند.
دوربین جریمه‌ای است که از طریق دوربین راهنمایی و رانندگی، ثبت شده است.
دوبرگی جریمه‌ای است که پلیس و راننده در محل تخلف حضور دارند اما راننده سهواً توقف نمی‌کند.
خودداری جریمه‌ای است که پلیس و راننده در محل تخلف حضور دارند اما راننده عمداً توقف نمی‌کند.

کدام جرایم خودرو دو برابر می‌شوند؟

جرایم الصاقی، تسلیمی و خودداری، پس از مهلت معین، دوبرابر می‌شوند؛ اما، جرایم دوربین و دوبرگی محدودیت زمانی ندارند. اگر می‌خواهید از عواقب عدم پرداخت قبض جریمه خودرو جلوگیری کنید، باید به‌صورت مرتب لیست خلافی خودرو را چک کنید تا در صورت وجود قبض خلافی خودرو برای پرداخت آنی خلافی خودرو اقدام کنید.

خلافی خودرو بعد از چند ماه دو برابر می‌شود؟

اگر پرداخت جرایم الصاقی، تسلیمی و خودداری تا ۶۰ روز (معادل ۲ ماه) انجام نشود، مبلغ آن دوبرابر می‌شود. بهتر است که پرداخت این جرایم را به روزهای آخر موکول نکنید؛ چرا که، احتمال اختلال در ثبت پرداخت خلافی خودرو در سازمان راهور وجود دارد.

سقف جرایم رانندگی و تبعات آن

سقف خلافی خودرو در حال حاضر یک میلیون تومان است؛ یعنی اگر مجموع خلافی خودروی شما از یک میلیون تومان بیشتر شود، پلیس می‌تواند آن را توقیف کند؛ پس چه بهتر که هرچه سریع‌تر، خلافی خودرویتان را از طریق روش‌هایی که اشاره کردیم پرداخت کنید و نگذارید که با دو برابر شدن جرایم، از سقف مجاز خلافی خودرو عبور کنید.

روش‌های پرداخت حضوری خلافی خودرو کدامند؟

روش‌های حضوری برای پرداخت خلافی خودرو شامل مراجعه به دفاتر پلیس +۱۰، مراجعه به دستگاه‌های POS و ATM است که هر کدام دردسری دارد؛ برای مثال، مراجعه به دفاتر پلیس +۱۰ شلوغی به همراه دارد، دستگاه‌های POS و ATM نیازمند شناسه قبض و شناسه پرداخت است و همچنین جزئیات را نمایش نمی‌دهد. در نتیجه، روش‌های آنلاین بهتر از روش‌های حضوری است.

روش‌های پرداخت آنلاین خلافی خودرو کدامند؟

روش‌های پرداخت خلافی خودرو شامل روش‌هایی است که بدون نیاز به مراجعه حضوری، پرداخت خلافی خودرو را سریع و ساده امکان‌پذیر می‌کند. این روش‌ها شامل سامانه‌های استعلام و پرداخت و سامانه‌ی راهور۱۲۰ است.

قبضینو؛ بهترین روش پرداخت قبض جریمه خودرو

همانطور که گفته شد، پرداخت جرایم رانندگی اینترنتی نسبت به حضوری بهتر است؛ اما، همچنان انتخاب بهترین روش پرداخت جرایم رانندگی از طریق اینترنت نیز امکان‌پذیر است.

سامانه قبضینو، خدمت استعلام و پرداخت فوری خلافی خودرو را با روش‌های متنوعی مانند روش پرداخت خلافی خودرو رایگان در اختیارتان گذاشته است تا شما روش مناسب خودتان را انتخاب کنید. تنوع نحوه پرداخت جریمه خودرو در کنار ویژگی تسویه آنی مهم‌ترین ویژگی‌های سامانه قبضینو هستند؛ همچنین لازم است بدانید که در سامانه قبضینو، امکان پرداخت جریمه ماشین با گوشی نیز وجود دارد و برای انجام این کار، کافیست اپلیکیشن قبضینو را دانلود و نصب کنید.

نحوه پرداخت جریمه رانندگی

شما می‌توانید وارد سایت یا اپلیکیشن قبضینو شوید؛ سپس، گزینه‌ی مشاهده خلافی خودرو را انتخاب کنید. در ادامه، پلاک خودرو را وارد کنید تا بتوانید روش متناسب با اطلاعاتتان را برگزینید. اگر کد ملی و شماره موبایل متعلق به کد ملی را دارید همچنین جزئیات خلافی را می‌خواهید، باید روش استعلام خلافی خودرو با جزئیات را انتخاب کنید؛ وگرنه، باید روش استعلام خلافی خودرو مجموع را برگزینید.

در نهایت، شما می‌توانید پس از مشاهده نتیجه نهایی استعلام، در صورت تمایل، برای پرداخت خلافی خودرو اقدام کنید.

اعتراض به جریمه رانندگی

در صورت اعتراض به جرایم رانندگی خود، ۶۰ روز بعد از صدور جریمه فرصت دارید تا به یکی از مراکز اجرائیات راهور مراجعه کنید. مراحلی که باید برای اعتراض به جریمه رانندگی طی کنید عبارت‌اند از:

لازم است بدانید که پس از اتمام مهلت اعتراض، دیگر امکان پیگیری جریمه‌‌های رانندگی خود را نخواهید داشت و باید مبلغ جریمه را بپردازید؛ حتی اگر اعتراض‌ شما درست باشد.

تصاویر
اسلاید شماره 0
اسلاید شماره 1
اسلاید شماره 2

روش های پرداخت قبض جریمه و خلافی رانندگی

روش های پرداخت قبض جریمه و خلافی رانندگی

روش های پرداخت قبض جریمه و خلافی رانندگی

قبض جریمه خودرو زمانی به راننده داده می‌شود که مرتکب تخلفات رانندگی شده باشد؛ برای حذف آن از لیست جرائم رانندگی راهور نیاز است نسبت به پرداخت آن اقدام کنید. رشد و پیشرفت تکنولوژی باعث شده تا روش‌های پرداخت آنلاین قبض جریمه یا خلافی خودرو جاگیزین روش‌های پیشین شود. اگر به شناسه قبض یا پرداخت دسترسی ندارید و می‌خواهید خلافی ماشین خود را پیش از دو برابر شدن مبلغ جریمه قابل پرداخت و توقیف خودرو پرداخت کنید

مطالعه مطلب

عدم خلافی خودرو چیست و چگونه آن را در کوتاه‌ترین زمان دریافت کنیم؟

عدم خلافی خودرو چیست و چگونه آن را در کوتاه‌ترین زمان دریافت کنیم؟

عدم خلافی خودرو چیست و چگونه آن را در کوتاه‌ترین زمان دریافت کنیم؟

این روزها بیشتر افراد به دنبال راهی هستند تا برگه عدم خلافی خودرو دریافت کنند. اما آیا می‌دانستید بدون انتظار در صفحه‌های طولانی مراکز تعویض پلاک هم می‌توانید خلافی خودرو را به صورت آنی پرداخت کنید؟ آیا می‌دانستید چطور می‌توانید خلافی خودرو یا هر نوع وسیله نقلیه خود را پرداخت کنید؟

مطالعه مطلب

همه چیز درباره دو برابر شدن جرایم رانندگی و مهلت پرداخت جریمه

همه چیز درباره دو برابر شدن جرایم رانندگی و مهلت پرداخت جریمه

همه چیز درباره دو برابر شدن جرایم رانندگی و مهلت پرداخت جریمه

دوبرابر شدن جرایم رانندگی، تجربه‌ی تلخی است که شما می‌توانید از آن جلوگیری کنید؛ حتما می‌پرسید چگونه؟ شما باید جریمه‌های خود را قبل از اتمام مهلت پرداخت، تسویه کنید تا دوبرابر شدن جرایم را تجربه نکنید.

مطالعه مطلب

ثبت دیدگاه

شما هم می‌توانید دیدگاه خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.
علی

سلام من الان هزینه 5200تومان را پرداخت کردم ولی خدماتی نگرفتم منظورم خلافی بود مجدد واردشدم باز هم هزینه میخاهد

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
درصورتی که اختلال سرور باعث عدم دریافت اطلاعات بوده باشد، هزینه پرداختی شما به کیف پول حساب کاربریتان عودت داده شده است؛ شما می‌توانید با استفاده از همان مبلغ مجددا استعلام بگیرید و نیازی به پرداخت دوباره هزینه نیست.
پاینده باشید.

حسین زاده

سلام.من ساکن 16امیرآبادهستم،محل کارم هروی است،برای تردد نیاز به چه مجوزهایی دارم؟و برای استفاده از تردد رایگان قبل۹و بعداز ساعت۱۴آیا شامل من میشه؟اگربله چطور میتونم ازاین امتیازاستفاده کنم.من مستاجرهستم.ممنون

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
درصورتی که در محدوده طرح ترافیک ساکن هستید، باید به‌‌صورت حضوری به یکی از دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه کرده و مدارک شناسایی و مدارک مربوط به محل سکونتتان را ارائه کنید تا اطلاعات شما در سامانه ثبت شود، همچینین باید در سامانه تهران من هم احراز هویت کرده و ثبت نام کنید. مجوزهای موردنیازتان هم مجوز طرح ترافیک و معاینه فنی خودرو است.
مانا باشید.

محسن

سلام برای ماشین من اس ام اس بیحجابی اومده درصورتی که ماشین پارک بوده کسی داخلش نبوده باید چیکار کنم الان؟ لینک اعتراض هم که داخل پیامک بوده کار نمیکنه

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
ثبت اعتراض به جرایم به‌صورت آنلاین از تیرماه آغاز به کار خواهد کرد، لطفا به‌صورت حضوری و به همراه مدارک ماشین به یکی از مراکز پلیس +۱۰ مراجعه کرده و درخواست بررسی دهید.
پیروز باشید.

علی

سلام من دوماه پیش استعلام جرایم گرفتم الان می‌خوام پرداخت کنم باید دوباره استعلام بگیرم؟

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
شما می‌توانید ادامه فرآیند پرداختتان را از قسمت مشاهده سوابق تکمیل کنید، اما در نظر داشته باشید که این تراکنش مربوط به دو ماه پیش است و برای دریافت خلافی‌های جدیدتر باید مجددا استعلام بگیرید.
سربلند و مانا باشید.

Ali

سلام من پیامک جریمه برام اومده در صورتی که من خانه بودم و ماشین و بیرون نبردملطفاً راهنمایی کنید

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
ممکن است مشکلی در سامانه راهور ایجاد شده باشد، یا پلاکی مشابه پلاک خودروی شما دچار تخلف شده باشد. برای پیگیری لطفا با مدارک شناسایی و مدارک خودرو به دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه کرده و درخواست بررسی دهید.
سربلند باشید.

طاهره چلوی

من هزینه استعلام ۵۲۰۰۰ ریالرا پرداخت کردم امابه من جزییات خلافی نداده است

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
ممکن است عدم نمایش جزئیات به‌علت ثبت شکایت روی پلاک باشد. برای اطمینان بیشتر می‌توانید استعلام خلافی بدون جزئیات بگیرید.
با تشکر از شما

کاریزان

مبلغ رو کم کرد ولی استعلام خلافی رو نداداین چه وضعیه ؟؟؟

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست گرامی
اگر با پیام اختلال در سرور مواجه شده‌اید، هزینه پرداختی به کیف پول حساب کاربری شما عودت داده شده است و شما می‌توانید با استفاده از همان مبلغ مجددا استعلام بگیرید.
پاینده باشید.

اکبری

سلام من خلافی ماشینم ۴۷۰ هزارتومن بودازطریق سایت آنلاین پرداختش کردم اما الان ک استعلام میگیرم هنوز مبلغ خلافی رو مینویسه و هنوز همون مبلغ پرداخت شده رو ازم میخوادباید چیکار کنم ؟؟لطفا راهنمایی کنید

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز
لطفا به بخش مشاهده سوابق مراجعه کرده و نتیجه تراکنش خود را بررسی کنید، اگر پرداختتان تایید شده بود، اطلاعات پرداخت در سامانه راهور ثبت شده است، عدم نمایش اطلاعات مربوط به تسویه خلافی هم به‌‌علت طولانی بودن زمان به‌روزرسانی سامانه راهور است.
برقرار باشید.

فرزانه

وارد سایت شدم مبلغ 5200پلیس راهور کم کرد اماهر چقدر منتظر موندم خلافی با جزئیات مشاهده نشد

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
اگر با اختلال در سرور روبرو شده‌اید لطفا به قسمت سوابق مراجعه کرده و ادامه تراکنش را از آن قسمت دنبال کنید؛ اگر تراکنش ناقص نبود در این شرایط هزینه پرداختی به کیف پول حساب کاربری شما عودت داده شده است و می‌توانید از طریق کیف پول مجددا استعلام بگیرید. در نظر داشته باشید که عدم نمایش جزئیات خلافی ممکن است به‌علت داشتن شکایت روی پلاک باشد، در این شرایط باید استعلام کلی خلافی را دریافت کنید.
سلامت باشید.

رحیم

خلافی

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
برای دریافت خلافی لطفا شماه پلاک خودروی خود را وارد کرده و دکمه تایید را بزنید، سپس یکی از روش‌های استعلام را انتخاب کرده و اطلاعات خواسته‌شده را وارد کنید؛ در نهایت بعد از پرداخت هزینه استعلام، می‌توانید وارد مرحله پرداخت خلافی شوید.
مانا باشید.

رضایی

من ۵۲۰۰ واریز کردم و استعلام خلافی نداد، چرا؟ برای من پیامک خلافی اومده بعد اینجا هیچی نمایش نداد، دوباره هم می خوام چک کنم میگه باز باید پرداخت کنید.چطوری پول رو برمیگردونید؟

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
درصورتی که امکان استعلام خلافی برای شما وجود ندارد، ممکن است شکایتی برای پلاک شما ثبت شده باشد. درنظر داشته باشید که اگر نتیجه تراکنش موفق را در بخش سوابق پرداخت قبضینو مشاهده کنید به این معنی است که این خلافی در سامانه راهور هم تسویه شده است، اما چون به‌روزرسانی این سامانه زمان‌بر است، ممکن است ثبت اطلاعات پرداخت شما کمی طول بکشد. همچنین اگر در طول استعلام با پیام اختلال در سامانه مواجه شدید، دو حالت ایجاد می‌شود، اگر پرداخت از درگاه اینترنتی باشد هزینه حداکثر تا ۷۲ ساعت بعد به حسابتان واریز می‌شود، درصورت پرداخت از کیف پول این مبلغ به حساب کیف پولتان عودت داده می‌شود.
برقرار باشید.

میلاد

سلام ماشین من ۱۷اردیبهشت سرقت رفته همان روزساعت ۱۵و۳۴دقیقه ازعوارض عبورکرده استعلام که میگیرم اسم عوارضی ونمینویسه فقط مبلغ ده هزارتومان دربزرگراه ۲۴ ثبت میشه ازکجابفهمم ماشین ازکدوم عوارضی ردشده لطفاکمکم کنین باتشکر

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
بزرگراه ۲۴ تهران مربوط به مسیر بزرگراه رسالت، بزرگراه حکیم، بزرگراه علامه جعفری، بزرگراه همدانی است، همچنین جاده ۲۴ ایران هم مربوط به مسیر هشترود به بناب می‌شود.
موفق باشید.

جمشید

پول اضافه شد به کیف پول بدونه گزینه استرداد خلافی رو هم ندادیم الان چه کنیم

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
می‌توانید مجددا استعلام گرفته و هزینه استعلام را از کیف پول پرداخت کنید. اگر جزئیات خلافی برای شما نمایش داده نشد، ممکن است شکایت قضایی داشته باشید و باید استعلام خلافی بدون جزئیات را انتخاب کنید.
سلامت باشید.

س

سلام چرا شکایت دارد یا ندارد را در قبض تشخیص نمیدهید

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
درصورت داشتن شکایت قضایی این موضوع اعلام شده و جزئیات خلافی برای شما قابل نمایش نخواهد بود.
برقرار باشید.

یبو

براید گرفتن جریمه کشف حجاب راهنمایی کنید

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
بعد از استعلام خلافی درصورتی که با پیام دارای شکایت مواجه شوید یا جزئیات خلافی برای شما نمایش داده نشود، باید به مراکز پلیس +۱۰ مراجعه کرده و با ارائه مدارک شناسایی و مدارک ماشین، این موضوع راپیگیری کنید.
پاینده باشید.

محمد تجلی زاده

من ۵۲۰۰۰ ریال رو واریز کردم با پلاک و کد ملی و تلفن همراه ولی استعلا ریز تخلفات داده نشد

پشتیبانی قبضینو

درود بر شما
عدم نمایش جزئیات خلافی معمولا به‌علت ثبت شکایت قضایی اتفاق می‌افتد؛ شما می‌توانید استعلام کلی تخلفات را بگیرید یا به‌صورت حضوری به یکی از مراکز پلیس +۱۰ مراجعه کنید.
سربلند باشید.

حمید

سلام . سیستم شما چرا استعلام جزییات خلافی را انجام نمیدهد ؟

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
برای دریافت جزئیات خلافی باید گزینه استعلام خلافی با جزئیات را انتخاب کنید. بعد از وارد کردن شماره پلاک و زدن دکمه سبز رنگ می‌توانید این گزینه را مشاهده کنید.
پاینده باشید.

پروانه

سلاممن هفته پیش ۵۲۰۰ رو پرداخت کردم ولی خلافی ماشینم بعلت ثبت شکایت حجاب نمایش داده نشداز دو روز پیش ماشینم در پارکینگ پلیس توقیف هستالان هم نمیتونم لیست خلافی ماشینم رو ببینم؟

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست گرامی
به‌روزرسانی اطلاعات راهور کمی زمان‌بر است و ممکن است هنگام استعلام جزئیات آخرین خلافی برای شما نمایش داده نشود، بهتر است زمانی که قصد ترخیص خودرو را دارید استعلام بگیرید تا اطلاعات در سامانه ثبت شده باشد.
پاینده و مانا باشید.

علی

امکان مشاهده عکس خلافی وجود داره؟

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست گرامی
برای مشاهده تصاویر خلافی لطفا پلاک خودرو را وارد کرده و گزینه تایید را بزنید؛ سپس از بین موارد نمایش‌داده‌شده گزینه پرداخت خلافی با جزئیات را انتخاب کنید و مراحل آن را تکمیل کنید.
برقرار باشید.

آریا

سلام . برای من دو مورد پیامک جریمه باشناسه قبض و پرداخت اومده ولی الان قبضینو میزنه هیچ خلافی ندارم . مبلغ ۵۲۰۰هم پرداخت کردم

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
اطلاعات خلافی قبضینو از سامانه راهور دریافت می‌شود و به‌روزرسانی این سامانه هم چند روزی زمان می‌برد به همین دلیل است که اطلاعات خلافی جدید برای شما نمایش داده نمی‌شود.
پاینده باشید.

محمود سقراطی

با سلام برای بنده مبلغ کلی جریمه با شناسه قبض و پرداخت پیامک شده ولی متاسفانه هر قدر که تلاش کردم از طریق ATm پرداخت کنم اعلام می‌شود که شناسه قبض یا پرداخت اشتباه است ،لطفا بفرمایید چطور میتوانم شناسه های اعلامی را چک کنم،متشکرم

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
ممکن است شناسه ارسالی برای شما مجدد از طریق پلیس راهور به‌روزرسانی شده باشد، برای پیگیری می‌توانید به‌صورت حضوری به پلیس +۱۰ مراجعه کنید. همچنین می‌توانید با وارد کردن شماره پلاک خودرویتان در این خدمت پرداخت قبض را به‌صورت آنلاین انجام دهید.
پیروز باشید.

حسن سرخی ملکی

آیا این مبلغ ۵۲۰۰۰ریال برای هر دفعه استعلام است یا یکدفعه برای همیشه برای خودرو مورد نظر، لطفاً جواب را مرحوم بفرمایید ..با تشکر از زحمات همه عزیزان دست اندرکار پلیس راهور.

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
این هزینه مصوب پلیس راهور بوده و مربوط به هربار استعلام خلافی است. درصورتی که هزینه استعلام را پرداخت کرده‌اید اما پرداخت خلافی را تکمیل نکرده‌اید می‌توانید به بخش تراکنش‌ها مراجعه کرده و ادامه فرآیند پرداخت را از همان‌جا تکمیل کنید و نیازی به پرداخت هزینه استعلام مجدد نیست.
سلامت و شاد باشید.

اسماعیل

چرا خلافیم پرداخت نمیشه؟

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
لطفا جزئیات بیشتری از مشکل خود را عنوان کنید تا بتوانیم راه‌حل دقیق‌تری ارائه کنیم.
با تشکر

ثبت دیدگاه

سوالات متداول

بله؛ قبضینو سه روش متنوع را برای استعلام و پرداخت قبض جریمه راهنمایی و رانندگی فراهم کرده است که تنها یک روش از میان سه روش نیاز به احراز هویت با کد ملی و شماره موبایل متعلق به کد ملی دارد. شما می‌توانید از روش استعلام و پرداخت جریمه خودرو با پلاک بدون جزئیات و روش استعلام و پرداخت جریمه خودرو با شناسه قبض و شناسه پرداخت استفاده کنید.
بله؛ شما می‌توانید از روش استعلام و پرداخت جزئیات خلافی، جریمه‌های مورد نظر خود را برای تسویه‌حساب انتخاب کنید تا تمام جرایم را نپردازید. این کار نوعی قسط‌بندی است که اقساط آن از لحاظ مبلغ و زمان به دلخواه شما تعیین می‌شود.
شما می‌توانید با استفاده از خدمت پرداخت قبض جریمه با شماره پلاک قبضینو از ویژگی تسویه آنی بهره‌مند شوید. فقط باید پرداخت را انجام دهید تا بلافاصله لیست جرایم شما صفر شود؛ البته، گاهی سیستم راهور اختلال دارد که حذف نتایج را با تأخیر ۲۴ تا ۷۲ ساعته همراه می‌کند.
اگر به دنبال برگه عدم خلافی با رسمیت قانونی هستید، باید آن را از مراکز پلیس +۱۰ دریافت کنید؛ البته، رسید پرداخت شما در بخش سوابق پرداخت قبضینو موجود است. شما می‌توانید در هر زمانی به آن دسترسی داشته باشید و در صورت نیاز آن را دانلود کنید.
خیر؛ اگر از خدمت استعلام و پرداخت جزئیات خلافی استفاده می‌کنید، نمی‌توانید جریمه‌های متفاوت را با یک رمز پویا پرداخت کنید. اگر تمایل دارید که پرداخت خلافی ماشین را با یک رمز پویا انجام دهید، باید از روش استعلام و پرداخت مجموع خلافی استفاده کنید.
خیر؛ اگر شما بخواهید استعلام و پرداخت جریمه خودرو را انجام دهید، باید شماره پلاک، شماره بارکد یا شماره vin را داشته باشید. در نتیجه، پرداخت قبض جریمه با شماره سریال امکان‌پذیر نیست.
بهترین روش برای پرداخت قبض جریمه خودرو با گوشی، استفاده از اپلیکیشن قبضینو است. برای انجام این کار، لازم است از منوی «خودرو و موتور»، گزینه «خلافی خودرو» را انتخاب کرده و شماره پلاک خود را وارد کنید تا جزئیات خلافی برای شما نمایش داده شود.
قوانین و مقررات
کد تایید را وارد کنید.
120 ثانیه تا دریافت مجدد کد تایید
سوابق استعلام
در حال اجرا در حال اجرا در حال دریافت نتیجه هستیم.
از همراهی شما سپاسگزاریم.
قبضینو
کاربر مهمان
ورود | ثبت‌نام

نسخه مخصوص شرکت‌ها دریافت API
کیف پول خدمات پلیس مدیریت دستگاه‌های فعال پیگیری قبوض قبض کاغذی پشتیبانی وبلاگ درباره ما
درآمدزایی از قبضینو اطلاع‌رسانی صدور قبوض
اطلاعات حساب کاربری