مشاهده سوابق نسخه مخصوص شرکت‌ها دریافت API پشتیبانی وبلاگ
دانلود اپلیکیشن سبد قبض
قبضینو

پرداخت جریمه خودرو

__
ایران

چگونه استعلام و پرداخت جریمه خودرو را سریع و ساده انجام دهیم؟

اگر قصد مشاهده خلافی خودرویتان را دارید، می‌توانید از طریق قبضینو اقدام کنید؛ کافی است، شماره پلاک خودرویتان را در این فرم وارد کنید و برای دیدن خلافی خودرو، روش متناسب با اطلاعاتتان را از میان روش‌های استعلام جزئیات، استعلام مجموع و استعلام با شناسه قبض انتخاب کنید. در ضمن، شما می‌توانید پس از استعلام، نسبت به پرداخت خلافی اقدام کنید.

استعلام و پرداخت جرایم رانندگی اینترنتی
جزئیات
حذف اطلاعات
آیا از حذف اطلاعات آیتم انتخابی اطمینان دارید؟
استعلام آماده پرداخت
آخرین استعلام شما در تاریخ ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ انجام شده و از بخش سوابق قابل دسترسی است. پیشنهاد می‌کنیم برای مشاهده به‌روزترین نتایج، استعلام جدیدی را انجام دهید.
انتخاب روش استعلام خلافی
ایران
نیاز به کد ملی و شماره موبایل مالک
پرداخت مجموع مبلغ خلافی با یک رمز پویا
توجه

در صورت عدم دسترسی به اطلاعات مالک خودرو، می‌توانید خلافی تجمیعی خودرو را استعلام کنید.

استعلام و پرداخت جرایم رانندگی اینترنتی

شما می‌توانید استعلام و پرداخت تخلفات رانندگی را از روش آنلاین و حضوری انجام دهید؛ اما، باید بدانید که استعلام و پرداخت آنلاین خلافی خودرو نسبت به استعلام و پرداخت حضوری خلافی خودرو مزایای متعددی دارد؛ برای مثال دیگر نیازی به ایستادن در صف‌های طولانی برای استعلام خلافی خودرو نیست. قبضینو با توجه به اهمیت این موضوع، خدمت فوق را به خدمات کاربردی خود اضافه کرده است تا شما را نسبت به استفاده از سامانه‌های متعدد بی‌نیاز کند.

پرداخت خلافی خودرو با کد ملی و شماره موبایل

پرداخت خلافی خودرو با کد ملی و شماره موبایل

پرداخت خلافی خودرو با کد ملی و شماره موبایل

اگر می‌خواهید جزئیات کامل مرتبط با لیست خلافی خودرو را داشته باشید، باید از روش مشاهده خلافی خودرو با جزئیات استفاده کنید. شما باید شماره پلاک سپس کد ملی و شماره موبایل متعلق به کد ملی را وارد کنید. ویژگی‌های این روش عبارت‌اند از:

  • پرداخت موردی جریمه ماشین
  • مشاهده جزئیات جریمه‌ها
  • مشاهده تصویر دوربین
  • هزینه: ۵۲۰۰ تومان

پرداخت خلافی خودرو با پلاک بدون جزئیات

پرداخت خلافی خودرو با پلاک بدون جزئیات

پرداخت خلافی خودرو با پلاک بدون جزئیات

اگر می‌خواهید مبلغ کل خلافی خودرو را داشته باشید، باید از روش مشاهده خلافی خودرو بدون جزئیات استفاده کنید. شما فقط باید شماره پلاک را وارد کنید؛ یعنی، به اطلاعات بیشتری نیاز ندارید. ویژگی‌های این روش عبارت‌اند از:

  • پرداخت خلافی خودرو با شماره پلاک بدون نیاز به کد ملی و شماره موبایل
  • پرداخت کل جریمه‌ها با یک رمز پویا
  • هزینه: ۵۲۰۰ تومان

پرداخت جریمه خودرو با شناسه قبض و پرداخت

پرداخت جریمه خودرو با شناسه قبض و پرداخت

پرداخت جریمه خودرو با شناسه قبض و پرداخت

گاهی پیش می‌آید که شما قبض خلافی خودرو را به‌صورت پیامکی دریافت می‌کنید؛ بنابراین، شناسه قبض و پرداخت را دارید. اگر لیست جرایم شما صفر است، می‌توانید جریمه جدید را با این روش پرداخت کنید. ویژگی‌های این روش عبارت‌اند از:

  • استعلام و پرداخت یک جریمه
  • پرداخت با شناسه قبض و پرداخت
  • استعلام و پرداخت قبض جریمه رایگان

معرفی انواع قبض خلافی خودرو

جرایم خودرو شامل الصاقی، تسلیمی، دوربین، دوبرگی و خودداری است. هر کدام از انواع خلافی خودرو در وضعیت خاصی از سوی پلیس راهنمایی و رانندگی برای متخلف قوانین صادر می‌شود که در جدول شرح داده شده است:

نوع جریمه خودرو توضیح
الصاقی جریمه‌ای است که فقط پلیس در محل تخلف حضور دارد.
تسلیمی جریمه‌ای است که پلیس و راننده در محل تخلف حضور دارند.
دوربین جریمه‌ای است که از طریق دوربین راهنمایی و رانندگی، ثبت شده است.
دوبرگی جریمه‌ای است که پلیس و راننده در محل تخلف حضور دارند اما راننده سهواً توقف نمی‌کند.
خودداری جریمه‌ای است که پلیس و راننده در محل تخلف حضور دارند اما راننده عمداً توقف نمی‌کند.

کدام جرایم خودرو دو برابر می‌شوند؟

جرایم الصاقی، تسلیمی و خودداری، پس از مهلت معین، دوبرابر می‌شوند؛ اما، جرایم دوربین و دوبرگی محدودیت زمانی ندارند. اگر می‌خواهید از عواقب عدم پرداخت قبض جریمه خودرو جلوگیری کنید، باید به‌صورت مرتب لیست خلافی خودرو را چک کنید تا در صورت وجود قبض خلافی خودرو برای پرداخت خلافی خودرو اقدام کنید.

خلافی خودرو بعد از چند ماه دو برابر می‌شود؟

اگر پرداخت جرایم الصاقی، تسلیمی و خودداری تا ۶۰ روز (معادل ۲ ماه) انجام نشود، مبلغ آن دوبرابر می‌شود. بهتر است که پرداخت این جرایم را به روزهای آخر موکول نکنید؛ چرا که، احتمال اختلال در ثبت پرداخت خلافی خودرو در سازمان راهور وجود دارد.

روش‌های پرداخت حضوری خلافی خودرو کدامند؟

روش‌های حضوری برای پرداخت خلافی خودرو شامل مراجعه به دفاتر پلیس +۱۰، مراجعه به دستگاه‌های POS و ATM است که هر کدام دردسری دارد؛ برای مثال، مراجعه به دفاتر پلیس +۱۰ شلوغی به همراه دارد، دستگاه‌های POS و ATM نیازمند شناسه قبض و شناسه پرداخت است و همچنین جزئیات را نمایش نمی‌دهد. در نتیجه، روش‌های آنلاین بهتر از روش‌های حضوری است.

روش‌های پرداخت آنلاین خلافی خودرو کدامند؟

روش‌های پرداخت خلافی خودرو شامل روش‌هایی است که بدون نیاز به مراجعه حضوری، پرداخت خلافی خودرو را سریع و ساده امکان‌پذیر می‌کند. این روش‌ها شامل سامانه‌های استعلام و پرداخت و سامانه‌ی راهور۱۲۰ است.

قبضینو؛ بهترین روش پرداخت قبض جریمه خودرو

همانطور که گفته شد، پرداخت جرایم رانندگی اینترنتی نسبت به حضوری بهتر است؛ اما، همچنان انتخاب بهترین روش پرداخت جرایم رانندگی از طریق اینترنت نیز امکان‌پذیر است.

سامانه قبضینو، خدمت استعلام و پرداخت فوری خلافی خودرو را با روش‌های متنوعی مانند روش پرداخت خلافی خودرو رایگان در اختیارتان گذاشته است تا شما روش مناسب خودتان را انتخاب کنید. تنوع نحوه پرداخت جریمه خودرو در کنار ویژگی تسویه آنی مهم‌ترین ویژگی‌های سامانه قبضینو هستند.

نحوه پرداخت جریمه رانندگی

شما می‌توانید وارد سایت یا اپلیکیشن قبضینو شوید؛ سپس، گزینه‌ی مشاهده خلافی خودرو را انتخاب کنید. در ادامه، پلاک خودرو را وارد کنید تا بتوانید روش متناسب با اطلاعاتتان را برگزینید. اگر کد ملی و شماره موبایل متعلق به کد ملی را دارید همچنین جزئیات خلافی را می‌خواهید، باید روش استعلام خلافی خودرو با جزئیات را انتخاب کنید؛ وگرنه، باید روش استعلام خلافی خودرو مجموع را برگزینید.

در نهایت، شما می‌توانید پس از مشاهده نتیجه نهایی استعلام، در صورت تمایل، برای پرداخت خلافی خودرو اقدام کنید.

اعتراض به جریمه رانندگی

اگر جریمه‌ای برای خودروی شما صادر شده است، باید بدانید که اعتراض به خلافی خودرو در مواردی امکان‌پذیر است. اگر اعتراض به جریمه‌تان امکان‌پذیر باشد، دانستن روش اعتراض به جریمه رانندگی واجب است که به‌طور کامل و جامع در مطلب اعتراض به خلافی خودرو شرح داده شده است.

تصاویر
اسلاید شماره 0
اسلاید شماره 1
اسلاید شماره 2

آیا قبضینو معتبر است؟ داستان استارت‌آپ قبضینو از آغاز تا امروز

آیا قبضینو معتبر است؟ داستان استارت‌آپ قبضینو از آغاز تا امروز

آیا قبضینو معتبر است؟ داستان استارت‌آپ قبضینو از آغاز تا امروز

نزدیک به سه سال است که قبضینو در کنار شماست و همواره به دنبال ارائه بهترین خدمات به کاربران خود بوده است. حالا که خانواده قبضینو بزرگتر از همیشه شده و هر روز کاربران جدیدتری ما را در این مسیر همراهی می‌کنند تصمیم گرفتیم داستان قبضینو و مسیری را که تنها با انگیزه خدمت رسانی به شما تا اینجا طی کردیم برای شما تعریف کنیم. داستانی که با دغدغه تیم جوان و پرانگیزه قبضینو شروع شد و همچنان ادامه دارد. حالا با بزرگ‌تر شدن قبضینو، آرزوها و ماجراهای ما هم بزرگ‌تر شدند. آرزوهایی که نهایت همه آن‌ها به رضایت و اعتماد شما کاربران عزیز قبضینو می‌رسند.

مطالعه مطلب

عدم خلافی خودرو چیست و چگونه آن را در کوتاه‌ترین زمان دریافت کنیم؟

عدم خلافی خودرو چیست و چگونه آن را در کوتاه‌ترین زمان دریافت کنیم؟

عدم خلافی خودرو چیست و چگونه آن را در کوتاه‌ترین زمان دریافت کنیم؟

چند سالی است که روش پیگیری خلافی خودرو به صورت آنلاین و غیر حضوری انجام می‌شود. یعنی دیگر نیاز نیست مثل قبل، راننده در دفاتر پلیس ۱۰+ حضوری پیدا کند و برگه عدم خلافی خودرو را بعد از پرداخت جرایم رانندگی، دریافت کند. سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی و خصوصی زیادی این خدمات را ارائه می‌کنند، اما معضل بزرگ این است که نتایج خلافی‌شان به‌روز نیست و مجبور هستید جزئیات پرداخت خلافی را با چند روز تاخیر مشاهده کنید یا برای تسویه جرائم، چند روز کاری منتظر بمانید.

مطالعه مطلب

نرخ جریمه های رانندگی در سال ۱۴۰۲ + جدول تخلفات رانندگی

نرخ جریمه های رانندگی در سال ۱۴۰۲ + جدول تخلفات رانندگی

نرخ جریمه های رانندگی در سال ۱۴۰۲ + جدول تخلفات رانندگی

احتمالا برای شما هم پیش‌آمده که زمان استعلام خلافی خودرو با کد یا نوع تخلف روبه‌رو شوید و برایتان این سوال پیش آید که چرا این مبلغ جریمه ثبت شده، بالا است یا این کد تخلف مربوط به کدام جریمه رانندگی است. پلیس راهنمایی و رانندگی برای کاهش تصادفات جاده‌ای و حفظ امنیت شما و سرنشینان، قوانین راهنمایی و رانندگی را وضع کرده که توجه به آن‌ها در حین رانندگی مهم تلقی می‌شود.

مطالعه مطلب

ثبت دیدگاه

شما هم می‌توانید دیدگاه خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.
غلامعلی نورا

الان وارد سیستم شدم مبلغ ۵۲۰۰ را برای استعلام پرداخت کردم ولی اعلام شد کد ملی وارد شده متعلق به خودرو نیستدر صورتی که درست وارد کردم. چه باید بکنم ؟

ابوالفضل

سلام وقت بخیر سوابق پرداخت قبض را چگونه می توان مشاهده کرد

پشتیبانی قبضینو

سلام و وقت بخیر
برای مشاهده سوابق در اپلیکیشن قبضینو، از منوی پایین صفحه باید گزینه دوم از سمت راست را انتخاب کنید. درصورت استفاده از سایت قبضینو نیز باید از منوی بالای صفحه، روی گزینه «مشاهده سوابق» کلیک کنید.
سبز و سلامت باشید.

آرش پوراسد

پولو پرداخت کردم سرور پاسخگو نبود

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست گرامی
درصورت قطع ارتباط با سرویس مبدا، هزینه پرداختی در همان لحظه به کیف پول حساب کاربریتان در قبضینو عودت داده می‌شود و می‌توانید آن را بررسی کنید.
پاینده باشید.

مهدی دلبری

۵۲۰۰ ازحساب کم کردولی خلافی روندادمیگخ الان مقدورنیست، پول من ازبین رفت یعنی؟دیگه خلافی نمیده به من؟

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
هزینه پرداختی شما به کبف پول حساب کاربریتان عودت داده شده است و می‌توانید برای استعلام‌های بعدی از آن استفاده کنید.
با تشکر از همراهی شما.

مهدی نظری

سلام وقت به خیر52000پول رو از من کم کرد و استعلام خلافی هم نگرفت ولی میگه برای خلافی مراجعه کنید به پلیس این یعنی چی؟

پشتیبانی قبضینو

سلام وفت بخیر
این معنی را دارد که مبلغ خلافی شما بیش از حد مجاز بوده و برای تسویه و پرداخت باید به‌صورت حضوری به یکی از دفاتر پلیس +10 مراجعه کنید.
سبز و برقرار باشید.

میمنه

درود بر شما من پرداخت کردم برای استعلام ولی بهم استعلام نداد از حسابم کم شده

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
درصورتی که با پیام عدم ارتباط با سرور مواجه شده‌اید، مبلغ پرداختی شما در همان لحظه به کیف پول حساب کاربریتان در قبضینو عودت داده شده و می‌توانید در تراکنش‌های بعدی از آن استفاده کنید.
سلامت و سبز باشید.

رضاعلی

لطفا سوابق رو چطوری میشه دید 5200تومان پرداخت کردم اما چگونه به ذخیره سوابق وارد شوم

پشتیبانی قبضینو

درود بر شما
اگر از طریق اپلیکیشن وارد شده‌اید، سوابق در منوی پایین صفحه مشخص شده است، درصورت ورود از سامانه در منوی بالای صفحه گزینه مشاهده سوابق را انتخاب کنید.
پایدار و پیروز باشید.

نادری

سلام این چه سایتیه مبلغ رو از حسابم کم کرد ولی خدمات ارائه نداد بعد از سه روز عودت هم نداد.

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
اگر با مشکل خطای ارتباط با سرور روبرو شده باشید، هزینه پرداختی بلافاصله به کیف پول حساب کاربری شما در قبضینو واریز می‌شود و شما از همان شارژ مجددا می‌توانید استعلام بگیرید، اما اگر بعد از استعلام اطلاعاتی دریافتی نکردید به این معنی است که یا مبلغ خلافی بیش از حد مجاز است یا شکایت قضایی برای پلاک ثبت شده است و باید به‌صورت حضوری آن را پیگیری کنید.
سلامت باشید.

ملیکا

سلام عوارض شهرداری رو همین خلافی خودرو هستش یعنی مبلغ خلافی عوارض شهرداریم روش میاد همش باهم هست؟؟

پشتیبانی قبضینو

سلام
خیر خلافی خودرو مربوط به جریمه‌های رانندگی بوده و برای دریافت عوارض شهرداری، می‌توانید از سرویس عوارض سالیانه قبضینو استفاده کنید.
پایدار و مانا باشید.

ناصر بیداردل

سلام .خطای مطابقت نداشتن شماره تلفن برام ثبت میشه همه چیز هم به نام خودم هست لطفا راهنمایی کنین

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
این مشکل ممکن است مربوط به ثبت اطلاعات اشتباه در سامانه راهور باشد. شما می‌توانید به‌صورت حضوری به یکی از دفاتر پلیس +10 مراجعه کرده یا برای راهنمایی بیشتر با پشتیبانی قبضینو تماس بگیرید.
سلامت و پیروز باشید.

سارا نورمحمدیان

سلام با اینکه ۵۲۰۰ برای استعلام خلافی را پرداخت کردم سایت به من جواب نداد

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
درصورتی‌که در روند استعلام با مشکل خطای برقراری ارتباط با سرور مواجه شوید، هزینه پرداختی شما همان لحظه به کیف پول دیجیتال در قبضینو عودت داده می‌شود که می‌توانید آن را چک کنید. اگر استعلام تکمیل شد و نتیجه‌ای دریافت نکردید ممکن است مبلغ خلافی‌تان از حد مجاز بیشتر بوده باشد یا به دلیل تخلف، شکایت قضایی بر روی پلاک ثبت شده باشد.
پایدار باشید.

ناصر شیرازی

خوبه عالیه

مهدی

سلام خسته نباشید خواستم بدونم کسی که روی پلاک شما شکایت بزاره و یک ذره به سپر ماشین خورده باشه میشه از بیمه استفاده کرد اما اون راننده صحنه را ترک کرده

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
اگر بیمه بدنه اعتبار داشته باشد، می‌توانید از اعتبار آن برای جبران خسارت خود استفاده کنید.
برقرار باشد.

هادی

سلام استعلام خلافی باپلاک گرفتم نمایش داده نشد

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
اگر استعلام بدون قطعی ارتباط انجام‌شده اما نتیجه‌ای برای شما نمایش داده نشده است می‌تواند به‌دلیل بالا بودن مبلغ جریمه یا ثبت شکایت بر روی پلاک باشد که برای رفع هر دو مشکل باشد از طریق مراجعه حضوری به دفاتر پلیس +10 اقدام کنید.
پاینده و سلامت باشید.

یعقوبی

سلام هزینه استعلام خلافی پرداخت کردم اما برام چیزی نشون نداد و سایت خطا میده چکار کنم؟

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
هزینه پرداختی بلافاصله به کیف پول حساب کاربری شما در قبضینو واریز می‌شود و شما می‌توانید از آن برای استعلام‌های بعدی استفاده کنید.
پایدار باشید.

مهدی رجبلو

فیش پرداخت کردم برای استعلام جریمه.خطا میده.

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست گرامی
با توجه به حجم داده‌های زیاد، سرویس مبدا با اختلال روبرو می‌شود در چنین شرایطی مبلغ پرداختی شما بلافاصله به کیف پولتان در قبضینو واریز شده و می‌توانید از طریق همان مبلغ مجددا استعلام بگیرید و نیازی به پرداخت هزینه مجدد نیست.
پایدار و ماندگار باشید.

میلاد هستم

پرداخت کردم ولی مینویسه در حال حاضر امکان پذیر نیست..

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
اختلال ایجاد‌شده مربوط به سیستم مبدا بوده و هزینه شما بلافاصله به کیف پول قبضینویتان واریز می‌شود و می‌توانید مجددا استعلام بگیرید.
پاینده و برقرار باشید.

مصطفی نوری

سلام متاسفانه مبلغ کسر شد ولی نتونستم وارد سامانه بشم

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
اگر با اختلال مواجه نشده‌اید ممکن است پلاک خودرو دارای شکایت بوده باشد یا مبلغ خلافی بالا باشد. بهتر است به‌صورت حضوری به یکی از دفاتر پلیس +10 مراجعه کنید.
پایدار باشید.

یادگاری

سلام ،واسه هر بار استعلام باید مبلغ ۵۲۰۰رو پرداخت کنیم ،یا یکبار پرداخت کنیم همیشه میتونیم استعلام بگیریم؟

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
این هزینه مربوط به استعلام از سیستم مبدا بوده و برای هر بار استعلام باید پرداخت شود.
برقرار باشید.

مگان ۲۰۰۰

جمع خلافی

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
برای دریافت مجموع خلافی باید گزینه خلافی بدون جزئیات را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که درصورت اختلال در برقرار ارتباط هزینه استعلام بلافاصله به کیف پول حساب کاربریتان واریز شده و مجددا می‌توانید از طریف همان مبلغ استعلام بگیرید. اگر در انتهای استعلام اطلاعاتی دریافت نکنید می‌تواند به این دلیل باشد که بودن مبلغ خلافی بیشتر از حد مجاز شده یا شکایت قضایی بر روی پلاک ثبت شده است و باید آن را به‌صورت حضوری پیگیری کنید.
پاینده باشید و سبز.

علی پویا

سلام من خواستم خلافی بگیرم نوشت که پلاک مورد نظر شاکی دارد من همماشینم رو یک ماهه فروختم حالا باید چکار کنم

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
احتمالا فروش ماشین به‌صورت وکالتی انجام شده و خریدار موردنظر اقدام به تعویض پلاک نکرده است. شما می‌‌توانید به یکی از دفاتر الکترونیک قضایی مراجعه کرده و شکایت عدم تعویض پلاک برای خریدار ثبت کنید تا خودرو توقیف شده و به آن رسیدگی شود.
مانا باشید.

محمود

سلام.چطور میتونم خلافی ماشینو موردی پرداخت کنم نه به یکمرتبه؟

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز
بعد از ورود به صفحه استعلام خلافی لطفا پرداخت خلافی با جزئیات را انتخاب کنید و سپس جرایم موردنظرتان را تسویه کنید. درنظر داشته باشید که در صورت مواجه شدن با پیام عدم برقراری ارتباط با سرور،‌ هزینه پرداختی شما حداکثر تا 72 ساعت بعد عودت داده می‌شود، همچنین اگر هنگام پرداخت به‌صورت خودکار از صفحه خارج شوید، نیازی به پرداخت مجدد نیست و می‌توانید فرآیند تسویه را از بخش سوابق ادامه دهید. اگر در انتهای استعلام اطلاعاتی برای شما نمایش داده نشد، می‌تواند به این علت باشد که یا مبلغ جرایم شما زیاد شده است یا در اثر تخلفی خاص، شکایت قضایی بر روی پلاک ثبت شده است.
سبز و پاینده باشید.

ثبت دیدگاه

سوالات متداول

بله؛ قبضینو سه روش متنوع را برای استعلام و پرداخت قبض جریمه راهنمایی و رانندگی فراهم کرده است که تنها یک روش از میان سه روش نیاز به احراز هویت با کد ملی و شماره موبایل متعلق به کد ملی دارد. شما می‌توانید از روش استعلام و پرداخت جریمه خودرو با پلاک بدون جزئیات و روش استعلام و پرداخت جریمه خودرو با شناسه قبض و شناسه پرداخت استفاده کنید.
بله؛ شما می‌توانید از روش استعلام و پرداخت جزئیات خلافی، جریمه‌های مورد نظر خود را برای تسویه‌حساب انتخاب کنید تا تمام جرایم را نپردازید. این کار نوعی قسط‌بندی است که اقساط آن از لحاظ مبلغ و زمان به دلخواه شما تعیین می‌شود.
شما می‌توانید با استفاده از خدمت پرداخت قبض جریمه با شماره پلاک قبضینو از ویژگی تسویه آنی بهره‌مند شوید. فقط باید پرداخت را انجام دهید تا بلافاصله لیست جرایم شما صفر شود؛ البته، گاهی سیستم راهور اختلال دارد که حذف نتایج را با تأخیر ۲۴ تا ۷۲ ساعته همراه می‌کند.
اگر به دنبال برگه عدم خلافی با رسمیت قانونی هستید، باید آن را از مراکز پلیس +۱۰ دریافت کنید؛ البته، رسید پرداخت شما در بخش سوابق پرداخت قبضینو موجود است. شما می‌توانید در هر زمانی به آن دسترسی داشته باشید و در صورت نیاز آن را دانلود کنید.
خیر؛ اگر از خدمت استعلام و پرداخت جزئیات خلافی استفاده می‌کنید، نمی‌توانید جریمه‌های متفاوت را با یک رمز پویا پرداخت کنید. اگر تمایل دارید که پرداخت خلافی ماشین را با یک رمز پویا انجام دهید، باید از روش استعلام و پرداخت مجموع خلافی استفاده کنید.
خیر؛ اگر شما بخواهید استعلام و پرداخت جریمه خودرو را انجام دهید، باید شماره پلاک، شماره بارکد یا شماره vin را داشته باشید. در نتیجه، پرداخت قبض جریمه با شماره سریال امکان‌پذیر نیست.
قوانین و مقررات
کد تایید را وارد کنید.
120 ثانیه تا دریافت مجدد کد تایید
استعلام آماده پرداخت
در حال اجرا در حال اجرا در حال دریافت نتیجه هستیم.
از همراهی شما سپاسگزاریم.
قبضینو
کاربر مهمان
ورود | ثبت‌نام

نسخه مخصوص شرکت‌ها دریافت API
کیف پول خدمات پلیس مدیریت دستگاه‌های فعال پیگیری قبوض قبض کاغذی پشتیبانی وبلاگ درباره ما
درآمدزایی از قبضینو اطلاع‌رسانی صدور قبوض
اطلاعات حساب کاربری