مشاهده لیست خلافی‌ها
قبض کاغذی دارم

استعلام خلافی ماشین و موتورسیکلت

ماشین
قبض کاغذی دارم! پرداخت با شناسه قبض و شناسه پرداخت

استعلام خلافی خودرو با قبضینو

برای استفاده از سرویس استعلام و مشاهده خلافی قبضینو، کافی است شماره بارکد پشت کارت ماشین را در فرم بالا وارد کنید تا لیست جرایم رانندگی، مبلغ جریمه، زمان و مکان وقوع جرایم و نوع جریمه ( تسلیمی، دوبرگی، الصاقی) را مشاهده کنید. برای پرداخت جرایم رانندگی با قبضینو نیازی به شناسه قبض جریمه و شناسه پرداخت خلافی وجود ندارد و تنها با استفاده از بارکد 8 یا 9 رقمی پشت کارت ماشین خود می‌توانید استعلام و پرداخت خلافی را انجام دهید. تمامی پرداخت‌های شما در بخش سوابق ذخیره می‌شوند و همواره می‌توانید به آن‌ها دسترسی داشته باشید. در صورت نیاز به راهنمایی می‌توانید با پشتیبانی قبضینو در تماس باشید.

مشاهده لیست کامل خلافی

مشاهده لیست کامل خلافی

به محض اضافه شدن خلافی در سامانه راهور، قبضینو به صورت آنی لیست خلافی را بروز رسانی می‌کند و می‌توانید به راحتی قبوض جرائم رانندگی خود را مشاهده و با اطمینان پرداخت کنید. با استفاده از امکان پرداخت گروهی در سبد قبض قبضینو می‌توانید قبوض جرائم خود را به صورت یکجا پرداخت نمایید.

مشاهده جزئیات کامل خلافی

مشاهده جزئیات کامل خلافی

با وارد کردن شماره 8 یا 9 رقم در پشت کارت خودرو یا موتور لیست جرایم راهنمایی رانندگی وسیله نقلیه شما به همراه جزئیات کامل خلافی نظیر زمان و مکان صدور جریمه، مبلغ جریمه و نوع جریمه در سامانه قبضینو قابل مشاهده است. و به راحتی امکان پرداخت همه آنها با چند کلیلک ساده فراهم شده است.

 امکان چاپ رسید خلافی

امکان چاپ رسید خلافی

به منظور ارائه قبوض به نهادهای مختلف، قبضینو امکان چاپ رسید خلافی به همراه جزئیات جریمه را نیز برای شما کاربران عزیز فراهم کرده است. برای استفاده از این امکان کافیست پس از پرداخت جرایم به بخش سوابق در پروفایل کاربری خود مراجعه و رسید پرداخت را پرینت بگیرید.

سوالات متداول

سوالات متداول

ثبت خلافی‌های پرداخت شده با سامانه قبضینو چقدر زمان می‌برد؟

پس از پرداخت تاییدیه آنی پرداخت از سمت بانک صادر می شود ولی مطابق با روش های پرداخت آنلاین خلافی، خلافی پرداختی به صورت خودکار ظرف مدت 72 ساعت کاری از لیست جرایم شما در مراکز پلیس + 10 و پس از 10 روز کاری از سایت های آنلاین به صورت اتوماتیک حذف خواهد شد.

پرداخت خلافی خودرو توقیفی با قبضینو امکان پذیر است ؟

در صورتی که می‎خواهید وسیله نقلیه خود را ترخیص کنید، جریمه های خود را نه از قبضینو و نه از هیچ سیستم آنلاین دیگری پرداخت نکنید، چرا که حدود 72 ساعت بعد جریمه های شما از لیست خلافی در مراکز پلیس 10 حذف خواهند شد. برای پرداخت خلافی خودروی توقیفی به صورت حضوری به مراکز پلیس 10 مراجعه کنید.

چرا جرایم جدید من در سایت نمایش داده نمی شود ؟

جریمه‌های نمایش داده شده مطابق با آخرین جریمه‌های موجود در سایت راهور می‌باشد. در نظر داشته باشید که حدود یک ماه پس از صدور جریمه، در سامانه راهور ثبت می شود.

چرا با وجود پرداخت خلافی، همچنان بعد از استعلام در سامانه نمایش داده می‌شود؟

قبض شما پرداخت و تسویه شده است به دلیل فرایند دستی پلیس راهور، ۱۰ روز کاری طول می کشد تا از لیست پاک شوند. همانطور که گفته شد قبض شما پرداخت شده و شامل هیچ جریمه و دیرکردی نمی‌باشد.

چرا برخی از جرایم رانندگی امکان پرداخت ندارد؟

کاربر گرامی به دلیل زیر ساخت دستی اداره پلیس راهور، بروز‌رسانی و ثبت تخلفات از سوی این ارگان زمان بر است. عموما در تخلفات تسلیمی امکان صدور شناسه قبض و شناسه پرداخت وجود ندارد و در این صورت زمان بیشتری برای ثبت تخلف نیاز می‌باشد. شما می‌توانید به صورت حضوری در دفاتر پلیس +10 اقدام به پرداخت جریمه خودرو کنید.

اگر به هر دلیلی قبض جریمه دو بار پرداخت شود چه باید کرد؟

متاسفانه سرویس پرداخت جرایم راهنمایی و رانندگی کاملا دستی بوده و باعث به وجود آمدن مشکلات زیادی برای کاربران می‌شود. در صورت پرداخت تکراری یک جریمه رانندگی، باید با مراجعه به واحدهای اجرائیات پلیس راهور در سراسر کشور نسبت به درخواست استرداد پرداختی اشتباه اقدام کنید. با توجه به این موضوع که پرداخت تکراری قبوض ممکن است موجب گرفته شدن وقت و انرژی خیلی زیادی از مشترکین شود، ما پیشنهاد می‌کنیم که برای پرداخت قبوض خود از سامانه قبضینو استفاده کنید. در این سامانه امکان پرداخت تکراری قبوض به هیچ وجه وجود ندارد و حتی در صورتی که کاربر به اشتباه اقدام به انجام این عمل کند، سامانه اجازه پرداخت را نخواهد داد. همچنین تمام پرداخت‌ شما در سامانه قبضینو، در قسمت سوابق پرداخت ذخیره خواهد شد، تا در صورت نیاز بتوانید به راحتی به این اطلاعات دسترسی داشته باشید.

چگونه جزییات تراکنش‌ها را پیگیری کنیم؟

مشترکین گرامی در صورتی که از سایت و یا اپلیکیشن قبضینو اقدام به پرداخت خلافی کرده باشید، می‌توانید جرائم پرداختی خود را از بخش سوابق پیگیری و مشاهده کنید؛ در صورت پرداخت خلافی با استفاده از دیگر روش‌های پرداختی، امکان پیگیری از طریق سایت یا اپلیکیشن قبضینو وجود ندارد.

پیگیری پرداخت اشتباه خلافی به چه صورت است؟

مالكان خودروهايی که به اشتباه صورت وضعيت تخلفات دیگری را پرداخت کرده‌اند می‌توانند با مراجعه به واحدهای اجرائیات پلیس راهور در سراسر کشور نسبت به درخواست استرداد پرداختی اشتباه اقدام کنند.

آیا بدون داشتن اطلاعات کارت خودرو، می‌توان استعلام خلافی را انجام داد؟

خیر؛ متاسفانه بدون شماره بارکد 8 یا 9 رقمی پشت کارت ماشین، امکان مشاهده قبض جریمه وجود ندارد.

اخبار و مقالات مرتبط

دانلود قبضینو

اپلیکیشن قبضینو يک نرم‌افزار بسيار کاربردي و رايگان است که با استفاده از آن امکان پرداخت همه قبوض به روشي متفاوت و آسانتر از هميشه بدون نیاز به قبض کاغذی و شناسه پرداخت در اختيار شماست. سوابق استعلام و پرداختی برای همیشه در قبضینو قابل دسترس است قبضینو شما را از صدور قبض های جدید مطلع خواهد کرد.

تصویر اپلیکیشن قبضینو

ثبت دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم قبضینو در وب سایت منتشر خواهد شد.

نام و نام خانوادگی وارد نشده است

پست الکترونیک ورد نشده است

شماره موبایل جهت پیگری وارد نشده است

متن دیدگاه یا پیام وارد نشده است

۲۳۸۸ ۲۸۴۲ ۰۲۱

دیدگاه‌های کاربران

پرداخت جریمه و پرداخت خلافی خودرو و جریمه رانندگی

با استفاده از سامانه پرداخت خلافی قبضینو به آسانی می‌توانید اقدام به استعلام خلافی و پرداخت جریمه و مشاهده ریز خلافی و نوع قبض جریمه صادره (قبض تسلیمی و قبض الصاقی و قبض دوربین)‌ نمایید. کافی است شماره ۸ یا ۹ رقمی مندرج در پشت کار ماشین خود را در کادر مربوطه وارد نمائید و به راحتی استعلام و پرداخت خلافی خود را انجام دهید. سامانه خلافی قبضینو، نحوه‌ پرداخت جریمه خلافی خودرو را بسیار آسان کرده و کاربران دیگر نگران دریافت شناسه قبض و شناسه پرداخت جریمه رانندگی نیستند و پس از مشاهده خلافی و میزان جریمه در صورت تمایل می‌توانند مبلغ قبض جریمه رانندگی را پرداخت کنند.

سامانه خلافی قبضینو با بهبود فرایند استعلام قبض خلافی و پرداخت قبض اینترنتی در مقایسه با دیگر روش‌های پرداخت مانند پرداخت جریمه رانندگی با موبایل و پرداخت با کد های USSD و یا استعلام و پرداخت از سایت راهور ۱۲۰ و یا سایر اپلیکیشن های پرداخت خلافی دارای سرعت و کیفیت بالاتری می‌باشد. در ادامه سایر روش های موجود برای پرداخت خلافی و جریمه را معرفی می کنیم.

پرداخت خلافی از طریق پیشخوان ۲۴

جریمه شدن به اندازه کافی برای همگی ما دردناک است. اما چیزی که می‌تواند کمی از این ناراحتی کم کند راحت بودن روند استعلام خلافی و پرداخت آن است. ما در پیشخوان ۲۴ به فکر این مشکل بوده‌ایم و تمام تلاش خود را به کار گرفتیم که به راحتی و در چند لحظه خلافی خود را استعلام بگیرید و به سادگی و با اطمینان پرداخت خلافی را انجام دهید. برای استعلام خلافی پیشخوان با استفاده از اپلیکیشن پیشخوان ۲۴ فقط باید شماره ۸ یا ۹ رقمی پشت کارت ماشین یا موتور خود را در قسمت استعلام خلافی خودرو وارد کنید و سپس با انتخاب گزینه استعلام، خلافی خود را مشاهده کنید. پیشخوان ۲۴ امکان پرداخت تجمیعی و تکی خلافی خودرو و موتور را در اختیار کاربران قرار داده ‌است. بدین ترتیب می‌توانید هر یک از جرائم را که می‌خواهید پرداخت کنید. کافیست یک‌بار جرائم رانندگی خود را با اپلیکیشن پیشخوان ۲۴ به صورت آنلاین پرداخت کنید تا تفاوت و راحتی در استعلام و پرداخت را احساس کنید و از این پس تنها از پیشخوان ۲۴ برای استعلام و پرداخت جرائم رانندگی خود استفاده کنید. اپلیکیشن پیشخوان ۲۴ تمامی جزئیات لازم را در اختیار کاربران عزیز قرار می‌دهد: مبلغ جریمه، زمان ثبت جریمه، محل تخلف، نوع تخلف، شرح تخلف.

با استفاده از اپلیکیشن پیشخوان ۲۴، امکان پرداخت تکی و یا گروهی جرائم رانندگی در اختیار شماست. شما می‌توانید هر یک از جرائم خود را که می‌خواهید انتخاب کنید و سپس با انتخاب گزینه پرداخت، آن را تسویه کنید.

خلافی از طریق سایت راهور ۱۲۰

آدرس اینترنتی سایت راهور ناجا که به خلافی ۱۲۰ معروف است http://rahvar120.ir می باشد. با مراجعه به سایت پلیس راهور می‌توانید اقدام به پرداخت خلافی و مشاهده خلافی نمایید. همچنین دریافت اطلاعات و اخبار و ترافیک مسیرهای تردد و طرح های زوج و فرد و تعریف خلافی از دیگر امکانات سایت راهور ۱۲۰ است. در صورت پرداخت مبلغ جرائم از طریق این سایت اطلاعات با تأخیر ۷۲ ساعت در سامانه مرکزی پلیس راهور درج خواهد شد که در به‌روزرسانی بعدی اطلاعات تخلفات سایت قابل‌ رؤیت خواهد بود.

پرداخت قبض جریمه با خود پرداز

برای استفاده از این روش کافیست که به یکی از خودپردازهای عضو شتاب مراجعه نمایید و با وارد کردن شناسه قبض و شناسه پرداخت قبض جریمه خود را پرداخت نمائید. رسید چاپی دستگاه خودپرداز را نزد خود حفظ کنید تا در صورت نیاز، به مسئولین مربوطه در مراکز راهنمایی و رانندگی ارائه نمایید.

پرداخت قبض جریمه با کارت‌خوان

از این پس می توانید خلافی ماشین خود را با دستگاه های کارت خوان پرداخت نمایید. پس از کشیدن کارت روی دستگاه کارت‌خوان، وارد منوی پرداخت قبض شده و با انتخاب گزینه سایر قبوض، پس از وارد کردن شناسه قبض و پرداخت به‌سادگی مبلغ مربوط به قبض جریمه را مشاهده کرده و در صورت تمایل میتوانید پرداخت نمایید.https://pishkhan24.com

متاسفانه امکان دریافت و نمایش جزئیات قبض شما فراهم نشد، لطفا پس از سپری شدن چند لحظه مجددا تلاش نمایید
مبلغ قابل پرداخت:
نکات و قوانین پرداخت
دانلود رایگان
استعلام سریع و پرداخت آسان همه قبوض