استعلام و پرداخت خلافی ماشین و موتورسیکلت

با چند کلیک ساده جرایم خود را مشاهده و پرداخت نمایید
کد پشت کارت ماشین خود را که عددی 8 یا 9 رقمی است، در کادر بالا وارد نمایید.
توجه! برای دریافت کردن خلافی موتورسیکلت ، کد خود را با حرف M در ابتدای آن وارد نمایید.
پرداخت با شناسه قبض و شناسه پرداخت
پرداخت خلافی خودرو
ویرایش
0% پیشرفت تا مشاهده قبض

برای ادامه فرآیند و تایید هویت پرداخت کننده قبض، لطفا با وارد کردن شماره موبایل خود رمز موقت جهت تایید هویت را دریافت نمایید
شماره وارد شده برای ذخیره سوابق پرداخت شما نیز مورد استفاده قرار خواهد گرفت!

searching searching

در حال جستجو و دریافت جزئیات قبض

جزئیات قبض
مبلغ قابل پرداخت
error

در صورت اطمینان از صحت شناسه های وارد شده و بروز خطا امکان پرداخت مستقیم با شناسه قبض و شناسه پرداخت از لینک زیر نیز برای شما فراهم شده است. پرداخت با شناسه قبض و شناسه پرداخت

استعلام خلافی خودرو با قبضینو

برای استفاده از سرویس استعلام و مشاهده خلافی قبضینو، کافی است شماره بارکد پشت کارت ماشین را در فرم بالا وارد کنید تا لیست جرایم رانندگی، مبلغ جریمه، زمان و مکان وقوع جرایم و نوع جریمه ( تسلیمی، دوبرگی، الصاقی) را مشاهده کنید. برای پرداخت جرایم رانندگی با قبضینو نیازی به شناسه قبض جریمه و شناسه پرداخت خلافی وجود ندارد و تنها با استفاده از کارت ماشین خود می توانید استعلام و پرداخت کنید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با پشیتبانی قبضینو تماس حاصل فرماید.

online payment

مشاهده لیست کامل خلافی

در صورت اضافه شدن جریمه در سامانه راهور، قبضینو به صورت آنی لیست جرایم را بروز رسانی می کند.

online payment

مشاهده جزئیات کامل خلافی

جرایم رانندگی با جزئیات کامل نظیر زمان و مکان صدور جریمه،مبلغ جریمه و نوع جریمه قابل رویت است.

print bill

پرداخت گروهی و یا تکی جرایم

به منظور ارایه قبوض به نهاد های مختلف، امکان چاپ خلافی به همراه جزئیات جریمه فراهم شده است

روش های پرداخت جرایم رانندگی

از طریق سامانه پرداخت خلافی قبضینو به آسانی میتوانید اقدام به استعلام خلافی و پرداخت جریمه و مشاهده ریز خلافی و نوع قبض جریمه صادره ( قبض تسلیمی و قبض الصاقی و قبض دوربین)‌ نمایید. کافی است شماره ۸ رقمی مندرج در پشت کار ماشین خود را وارد نماید . سامانه خلافی قبضینو نحوه‌ی پرداخت جریمه خلافی خودرو را بسیار آسان کرده و کاربران دیگر نگران دریافت شناسه قبض و شناسه پرداخت جریمه رانندگی نیستند و پس از مشاهده خلافی و میزان جریمه در صورت تمایل میتوانند مبلغ قبض جریمه رانندگی را پرداخت کنند.

سامانه خلافی قبضینو با بهبود فرایند استعلام قبض خلافی و پرداخت قبض اینترنتی در مقایسه با روش های پرداخت مانند پرداخت جریمه رانندگی با موبایل و پرداخت با کد های USSD و یا استعلام و پرداخت از سایت راهور ۱۲۰ و یا سایر اپلیکیشن های پرداخت خلافی دارای سرعت و کیفیت بالا می باشد. در ادامه سایر روش های موجود برای پرداخت خلافی و جریمه را معرفی می کنیم.

خلافی از طریق سایت راهور ۱۲۰

ادرس اینترنتی سایت راهور ناجا که به خلافی ۱۲۰ معروف است http://rahvar120.ir می باشد. با مراجعه به سایت پلیس راهور میتوانید اقدام به پرداخت خلافی و مشاهده خلافی نمایید. همچنین دریافت اطلاعات و اخبار و ترافیک مسیرهای تردد و طرح های زوج و فرد و تعریف خلافی از دیگر امکانات سایت راهور ۱۲۰ است.در صورت پرداخت مبلغ جرائم از طریق این سایت اطلاعات با تأخیر ۷۲ ساعت در سامانه مرکزی پلیس راهور درج خواهد شد که در به‌روزرسانی بعدی اطلاعات تخلفات سایت قابل‌رؤیت خواهد بود.

پرداخت قبض جریمه با خود پرداز

برای استفاده از این روش کافیست که به یکی از خودپردازهای عضو شتاب مراجعه نمایید و با وارد کردن شناسه قبض و شناسه پرداخت قبض جریمه خود را پرداخت نمایید.رسید چاپی دستگاه خودپرداز را نزد خود حفظ کنید تا در صورت نیاز، به مسئولین مربوطه در مراکز راهنمایی و رانندگی ارائه نمایید.

پرداخت قبض جریمه با کارت‌خوان

از این پس می توانید خلافی ماشین خود را با دستگاه های کارت خوان پرداخت نمایید. پس از کشیدن کارت روی دستگاه کارت‌خوان، وارد منوی پرداخت قبض شده و با انتخاب گزینه سایر قبوض، پس از وارد کردن شناسه قبض و پرداخت به‌سادگی مبلغ مربوط به قبض جریمه را مشاهده کرده و در صورت تمایل میتوانید پرداخت نمایید.

آموزش پرداخت

ghabzino faq

سوالات متداول

چرا پس از پرداخت جرایم رانندگی، جریمه پرداخت شده از لیست خلافی حذف نشده است؟

اگر با قبضینو پرداخت کنید در هر تاریخی که پرداخت کنید دقیقا همان تاریخ به عنوان زمان تسویه قبض شما درج خواهد شد. متاسفانه مکانیزم سامانه راهور ۱۲۰ دستی است و معمولا به روزرسانی لیست جریمه های رانندگی زمان بر است. قبض های پرداختی شما در همان روز پرداخت تسویه شده است. برای اطمینان می توانید به طور حضوری از مراکز پلیس +۱۰ استعلام نمایید. اگر قبل از اتمام مهلت پرداخت اقدام به پرداخت قبض کنید ( حتی یک روز قبل از پایان مهلت پرداخت) جریمه شما تسویه خواهد شد.

مبلغ کدام یک از انواع جرایم رانندگی در صورت عدم پرداخت دوبرابر خواهد شد؟

در صورت عدم پرداخت جرایم الصاقی، خودداری و تسلیمی پس از گذشت 60 روز از زمان صدور، امکان دو برابر شدن مبلغ جریمه وجود داد.

چرا قبض جریمه صادره دارای شناسه قبض و شناسه پرداخت نیست؟

در برخی موارد به دلیل فرایند دستی پلیس راهور فرایند صدور شناسه قبض و شناسه پرداخت برای برخی از جرایم به زمان بیشتری نیاز دارد. توصیه می کنیم اگر تا 20 الی 25 روز از زمان صدور جریمه شناسه قبض و شناسه پرداختی برای آن صادر نشده است به مراکز پلیس 10+ مراجعه نمایید.

امکان چاپ ریز خلافی رانندگی وجود داد؟

با استفاده از قبضینو می توانید از لیست کامل جریمه ها و جزئیات خلافی خودرو پرینت بگیرید.

استفاده از سرویس پرداخت جریمه های قبضینو رایگان است؟

کلیه خدمات استعلام و پرداختی قبضینو رایگان است.

اخبار و مقالات مرتبط

دانلود قبضینو

اپلیکیشن قبضینو يک نرم‌افزار بسيار کاربردي و رايگان است که با استفاده از آن امکان پرداخت همه قبوض به روشي متفاوت و آسانتر از هميشه بدون نیاز به قبض کاغذی و شناسه پرداخت در اختيار شماست. سوابق استعلام و پرداختی برای همیشه در قبضینو قابل دسترس است قبضینو شما را از صدور قبض های جدید مطلع خواهد کرد.

ثبت دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم قبضینو در وب سایت منتشر خواهد شد.

نام و نام خانوادگی وارد نشده است.

پست الکترونیک وارد نشده است.

متن دیدگاه یا پیام وارد نشده است

۲۳۸۸ ۲۸۴۲ ۰۲۱

دیدگاه کاربرانخداحافظی با قبوض کاغذی

پیام

در صورت نیاز به راهنمایی می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید

۰۲۱ ۲۸۴۲ ۲۳۸۸

توجه ! متاسفانه امکان استفاده از سایت قبضینو در این نسخه از مرورگر وجود ندارد، لطفا برای استفاده از قبضینو از سایر مرورگرهای مطرح استفاده نمایید.