استعلام و پرداخت قبض گاز

استعلام با:
شناسه قبض و شناسه پرداخت دارم! پرداخت با قبض کاغذی
استعلام و پرداخت قبض گاز

قبض گاز

با وارد کردن شناسه قبض گاز یا شماره اشتراک گاز خود در کادر بالا می‌توانید به راحتی اطلاعات قبض گاز خود را مشاهده کرده و در صورت تمایل اقدام به پرداخت قبض گاز نمائید. برای استعلام قبض گاز خود کافیست شناسه را در بخش مربوطه وارد کرده و گزینه استعلام قبض گاز را انتخاب کنید. جهت چاپ رسید قبوض پرداختی نیز می‌توانید به بخش سوابق در پروفایل کاربری خود مراجعه کنید. در صورت نیاز به راهنمایی می‌توانید با پشتیبانی قبضینو در تماس باشید.

استعلام با شناسه قبض و شماره اشتراک

تنها با یک بار وارد کردن شناسه خود می‌توانید آخرین قبض صادره را مشاهده و پرداخت کنید. همچنین امکان پرداخت گروهی قبوض در سبد قبض قبضینو فراهم شده است تا قبض گاز را در کنار سایر قبوض به صورت یکجا پرداخت نمایید. با قبضینو به راحتی قبوض گاز خود را پرداخت نمایید.

نمایش جزئیات کامل قبض گاز

جزئیات کامل قبض گاز شامل تاریخ قرائت، بهای مصرفی گاز، شماره کنتور و .. در قبضینو قابل مشاهده است و دیگر نیازی به قبض کاغذی نخواهید داشت. با وارد کردن شناسه قبض گاز خود به همه این جزئیات دسترسی خواهید داشت، شناسه قبض برای همه قبض‌های گاز شما ثابت است.

نگهداری سوابق پرداخت و نام‌گذاری قبوض

قبضینو کلیه استعلام‌ها و پرداخت‌های مربوط به قبض گاز را در پروفایل شما ذخیره می کند. کافیست یک بار شناسه خود را در قبضینو وارد کنید تا اطلاعات مربوط به قبض مورد نظر ذخیره شود. علاوه بر این امکان نام‌گذاری قبوض نیز در اختیار شما قرار دارد تا قبوض خود را مدیریت کنید.

سوالات متداول

آیا دریافت قبض گاز از طریق شماره کنتور امکان‌پذیر است؟
خیر؛ امکان دریافت قبض گاز از طریق شماره کنتور وجود ندارد. استعلام و پرداخت قبض گاز فقط با استفاده از شناسه قبض یا شماره اشتراک گاز امکان پذیر است.
چرا بعد از پرداخت، همچنان قبض بعد از استعلام نمایش داده می‌شود؟
حذف قبوض از سامانه قبضینو بعد از بروزرسانی سایت ادارات مربوطه انجام می‌شود و این کار ممکن است یک یا دو روز کاری زمان ببرد.اما اگر قبض شما در بخش سوابق قبضینو ثبت شدهاست نیازی نیست نگران عدم پرداخت یا مشکلات دیگر باشید.
قبض پرداخت شده با چه فاصله زمانی تسویه می شود؟
پرداخت قبوض با قبضینو به صورت آنی بوده و پس از پرداخت، تاییدیه پرداخت از سمت بانک در بخش سوابق قابل رویت است و نیازی به پیگیری ندارد، اما فرایند بروزرسانی و حذف قبض از سامانه اداره گاز در فاصله 24 الی 48 ساعت کاری پس از پرداخت انجام می گیرد.
اگر به هر دلیل قبض گم شود یا بدستمان نرسد چگونه می‌توان جزئیات قبض را مشاهده کرد؟
کافیست یکی از قبوض کاغذی دوره‌های قبل و یا شناسه قبض خود را داشته باشید. یک بار این اطلاعات را در قبضینو وارد کنید تا قبض شما در سامانه ذخیره شود و در هر دوره به راحتی استعلام و پرداخت قبض گاز خود را انجام دهید. اگر هیچ یک از اطلاعات اولیه را ندارید می‌توانید به اداره گاز منطقه خود مراجعه و با ارائه کد پستی محل سکونت خود، شناسه قبض را دریافت کنید.
چگونه جزییات تراکنش‌ها را پیگیری کنیم؟
مشترکین گرامی در صورتی که از سایت و یا اپلیکیشن قبضینو اقدام به پرداخت قبض کرده باشید، می‌توانید قبوض پرداختی خود را از بخش سوابق پیگیری و مشاهده کنید؛ در صورت پرداخت قبوض با استفاده از دیگر روش‌های پرداختی، امکان پیگیری، از طریق سایت یا اپلیکیشن قبضینو وجود ندارد.
اگر به هر دلیلی قبضی دو‌بار پرداخت شود چه باید کرد؟
طبق آخرین اطلاعیه شرکت‌ها، در صورتی که فردی به هر دلیلی قبضی را دوبار پرداخت کند، به طور خودکار به عنوان بستانکار روی قبوض آینده ایشان اعمال می‌شود. اما در مواردی مشابه این مشکل گزارش شده که پرداخت دوم در حساب مشتری اعمال نشده است. از آنجایی که مشترک فرض را بر این گرفته که مبلغ اضافی قرار است در دوره بعد روی قبض اعمال شود، این مشکل را پیگیری نکرده است. در صورت بروز این مشکل، مشترک باید بعد از دریافت قبض دوره جدید به شرکت مربوطه مراجعه و تقاضای کد پیگیری هر دو پرداخت را کرده تا به مشکل رسیدگی شود.
پیگیری پرداخت اشتباه هرگونه قبض به چه صورت است؟
شهروندان محترم ضمن تاکید بر مطابقت هزینه پرداختی قبض مورد نظر و هزینه تراکنش خود، در صورت پرداخت اشتباهی هر یک از قبوض آب، برق و گاز، با در دست داشتن مدارک پرداخت به سازمان مربوطه مراجعه کنید.

سرویس‌های قبضینو

اخبار و مقالات مرتبط

مصرف گاز و مقایسه پرداخت قبض گاز در ایران، انگلستان و چین

در جهان شلوغ و پر مشغله امروز با گسترش استفاده از منابع انرژی و مصرف گاز و مصرف برق و … پرداخت قبوض یکی از دغدغه های اصلی بسیاری از ماست. به خاطر سپردن شناسه پرداخت، شناسه قبض، مهلت پرداخت و … با این همه دغدغه فکری اصلا کار ساده ای نیست.

پیگیری قبض و راهنمای پیگیری قبض پرداخت شده

در بسیاری از قبوض مانند قبض خلافی خودرو، قبض برق و قبض گاز و … پس از پرداخت قبض، میزان بدهی به شرکت مربوط صفر نمی شود به عبارتی قبض پرداخت شده در سیستم با تاخیر ثبت می شود و شما هر چند قبوض خودر را پرداخت کرده اید ولی همچنان شما را به عنوان بدهکار در نظر می گیرد.

ثبت و حذف پیامک قبض آب، گاز، برق و تلفن ثابت

چاپ و صدور قبوض کاغذی باعث قطع درختان و مصرف زیاد کاغذ شده بود تا اینکه در سال ۹۸ قبوض کاغذی به صورت کامل حذف شدند و قبض الکترونیکی جایگزین این روش شد. این اتفاق مزیت بزرگی برای افراد داشت و باعث شد تا بتوانند در هر جا و مکانی قبض برق، آب، گاز و تلفن ثابت را مشاهده کنند و نسبت به پرداخت آن اقدام کنند.

ثبت دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم قبضینو در وب سایت منتشر خواهد شد.

نام و نام خانوادگی وارد نشده است.
شماره موبایل به درستی وارد نشده است.
دیدگاه وارد نشده است.
علی الهی نجفی

سلام و عرض ادب و احترام من فقط شماره سریال کنتور را دارم و برای ملک مسکونی ام نمیتوانم پرداخت گاز بها از طریق اینتر داشه باشم و علت این است که فقط در اپلیکیشن فقط امکان درج ده (۱۰)رقم وجود دارد و سریال کنتور من ۱۴ رقم است

عباسعلی مرادی

شناسه قبض وکد اشتراک

فرزانه چراغی

با سلام خانه کوبیده و از نو ساخته شده قبض دو سال نیومده چطور سابقشو دربیارم شماره اشتراک میزنم ولی نمیشه

معصومه صبور

کداشتراک ندارم اداره گازهم رفتم گفتن پیام قبض میاد اماچیزی دریافت نکردم

محمد امینی نژاد

سلام، چطوری از بدنه کنتور به کد شناسه دسترسی پیدا کنم جهت پرداخت گاز

مسعود جاوید

نرم افزار بسیار کار آمد و طرز کار بسیار آسان و روان و هیچگونه وجهی برای خدمات دریافت نمی شود ممنون خسته نباشید

شادی محمد

ببخشید باشماره کنتور چگونه قبض پرداخت کنیم

m.n

سلام 17 خرداد قبض گاز رو از طریق قبضینو پرداخت کردم ولی تو قبض جدید بدهی محاسبه شده چیکار باید بکنم تا درست بشه؟

امیر مرادنژاد

کاربر گرامی قبض گاز شما با تاخیر پرداخت شده است و چون پس از مهلت پرداخت اقدام به پرداخت کرده اید، برای شما بدهی لحاظ شده است. در قبض دوره بعدتر این مشکل حل خواهد شد و پرداختی شما لحاظ خواهد شد.

محمد عبداللهی

حدود دوهفته قبل کنتور گاز متزل ما قراعت شده ولی هنوز صورتحساب ارسال نشده شناسه قبض 8849906139

محمد حاتمی

باسلام بنده میخواهم استعلام از تمامی قبوض پرداختی گذشته را از سامانه قظبینودریافت کنم چگونه پیگیر بشم

پشتیبانی قبضینو

به بخش سوابق پرداخت مراجعه کنید.

حامد گودرزی

سلام وقت بخیر و ممنون از سایت عالی شما. بنده قصد پرداخت قبوض منزل استیجاری رو دارم. منتها برای ارایه نتیجه به صاحب ملک و تسویه، خواستم بدونم امکان پرینت قبض بعد از پرداخت وجود دارد؟ در مراحل پرداخت که چیزی ندیدم… ینی پی دی اف قبض موجود نیست

پشتیبانی قبضینو

در بخش سوابق شما رسید پرداخت ارائه میشود.

سیدهادی گنابادی

سلام،چگونه میتوان کارکردمصرفی رادرهرزمانی که خواستیم بتوانیم پرداخت کنیم،مثلا بنده مستاجرم ومحل رامیخواهم تخلیه کنم وبایدقبض گازراهم تااون تاریخی که بودم پرداخت کنم،ولی نمیدانم چگونه تسویه کنم،لطفاراهنمایی بفرمایید

پشتیبانی قبضینو

به اداره گاز مراجعه کنید و درخواست صدور قبض پیش از موعد بدهید یا این که از سایت اداره گاز میزان کارکرد و تاریخ مد نظر را وارد کنید تا قبض صادر شود

فرهاد مروتی

ممنون از پرداخت به موقع

فرید دهقانی

پیامک پرداخت قبض چند روزیه که برای من برای پرداخت ارسال شده ولی در قبضینو اطلاعاتش وجود نداره؟

پشتیبانی قبضینو

میتوونید از بخش قبض کاغذی دارم با استفاده از شناسه قبض و شناسه پرداخت اقدام به پرداخت قبض بکنید.

ابراهیمی غلامرضا

سلام پیام گاز مصرفی همسایه ها ۳ نفر از انها ماهیانه به شماره تلفن بنده میاد چند بار دفتر خدمات مراجعه کردم هر بار می گویند اصلاح کردم ولی ۶ ماه اصلاح نمی شود راهنمایی بفرماییو

پشتیبانی قبضینو

به سایت اداره گاز مراجعه کنید و از پنل درخواست حذف بدهید.

سیده بهار علوی

سلام بی زحمت چرا دوماه مامور اداره گاز میاد کنتور میخونه اما هیچ هزینه ی برامون ارسال نمیشه

علی معتمدی

بیش از دو ماه است که فیش گاز بارگذای نشده است.چه اشکالی بروز کرده است؟

عبدالرضا صالحیان

با سلام قبض گاز اینسری ما شده ۵میلیونو پانصد شماره کنتورمون اشتباه خورده الان باید چیکارکنیم ک قبض واقعی بیاد هرچیم میریم تو شرکت گاز میگن اشتباه شده ولی قبضو درستش نمیکنن

علی نشاط افشاری

سلام، بسیار خوب و کاربردی. ممنون از زحمات شما.

زینب برزگر

سلام .‌چطور میشه شماره ای ک برای قبض میاد رو تغییر داد

نصر الله پرهیزکار وصال ۱۶ دومین ساختمان باران9914002692

کد پستی روی قبض اشتباه درج شده بقیه نوشتارها مثل شماره کنتور وشماره اشتراک درست می باشد کد پستی صحیح ۷۱۳۳۹۷۵۱۳۳ واحد۱ طبقه سوم

علی اکبر فرناد

فقط شماره کنتور را دارم ، برای دریافت قبض کافی است ؟ ( 20190701707983 )

سعیدمیرزایی

برای بنده تاالان قبضی صادرنشده.شماره بدنه کنتور۰۰۶۰۳۸۰۱۷۱۵۵۶۳

سوسن محسنی نژاد

سلام ،من در یک مجتمع مسکونی زندگی میکنم که هر واحد یه کنتور گاز دارد ،هیچ قبضی از قبل ندارم و دسترسی به ساکن قبلی ندارم ،لطفا راهنمایی کنید چطور می توانم به قبض گاز دسترسی داشته باشم درعین حال که نمی دونم کدوم کنتور مرتبط با واحدمه؟؟ شما بدنه کنتور می تونم حدسی پیدا کنم، سریال بدنه کنتور که حدس میزنم 044971162

بهلول سلطانی

لطفا اخرین قبض گاز جهت پرداخت ارسال فرمایید. بهلول سلطانی

بهرام آذری قلعه

سلام وعرض تبریک سال جدید برای بنده با این شماره بدنه کنتور 00401851164437 قبضی نیامده با تشکر

ژیلا شادمهری

سلام ما تابحال در منزل جدیدمون هیچ قبض گازی دریافت نکردیم و اصلا قبضی از قبل نداریم که بتونیم اینترنتی دریافت کنیم باید چیکار کنیم؟ شماره سریال کنتور 20200401918650

وحید حاتمی

سلام من از اپلیکیشن شرکت گاز قبض اشتباه پرداخت کردم،چطوری پیگیری کنم

حیدر عبدالهی

قبض گاز ندارم شماره کنتور20200603000348

پشتیبانی قبضینو

شماره کنتور رو باید به اداره گاز منطقه اعلام کنید تا شناسه قبض رو بهتون اعلام کنن.

محمود علی زارعی

سلام چند روز پیش مامور گاز اومده کوچه ما زنگ ما رو نزده چکا ر کنم اشتراک گاز 003051293870

مریم رستگاری

سلام چرا قبض گاز چند تا از همسایه ها به شماره من ارسال میشه منم چند بار اشتباهی پرداخت کردم و نتونستم مبلغ رو از همسایه ام بگیرم به شرکت گاز هم زنگ زدم ولی جواب درستی بهم ندادن و درستشم نکردن من باید چیکار کنم ؟

جلال قادری

چی شده که نمی تونم قبض گاز صادر کنم ماههای قبل می تونستم که قبض گاز چندین مشترک و برایشان صادر کنم لطفا پیگیری بفرمایید

اصغر میرزایی نسب

بعاز15روزقرائت هنوز پیامک اشتراک 24024941500 در منطقه ۶ بلوار رضوان مدنی ارسال نگردیده لطفاً اقدام فرمایید

حعفر یعقوبی نیاری

چرا آدرس و نشانی منزل قبض را پاک کردید . من که سه تا قبض بنام ام است ؛ مطابق آدرس روی قبض که در آن منزل مینشینم مبلغ را پردداخت میکنم.لطف کنید حذاقل آدرس را درج کنید با شمارع اشتراک کار مشکل است.

مهدی فرهادیفر

سلام من در ۱ اپارتمان نوساز واحد خریدم و به تازگی کنتور گاز برای ما نصب کردن چگونه میتوانم شماره اشتراک بدست بیارم تا ثبت نام قبض پیامکیم فعال بشه

محمدرضا دهقانی

سلام در پرداخت دو قبض از طریق آپ شناسه قبض را جابجا وارد کردم و متاسفانه هردو قبض بدهی مجدد محاسبه شده ست ش ق 26601406534و. ش ن 53516506535لطفا راهنمایی نمایید

پشتیبانی قبضینو

اگر از قبضینو پرداخت می کردین امکان پرداخت مجدد قبض رو نمی داد. مبلغ اضافی پرداخت شده به عنوان بستان کار در حساب شما منظور شده و در دروره بعدی از مبلغ قبض گاز کسر خواهد شد.

افسانه حسینی

سلام ما تابحال در منزل جدیدمون هیچ قبض گازی دریافت نکردیم و اصلا قبضی از قبل نداریم که بتونیم اینترنتی دریافت کنیم باید چیکار کنیم؟

پشتیبانی قبضینو

با اداره گاز منظقه خود تماس بگیرید و یا مراجعه حضوری داشته باشید.

داودوندی

سلام ما تا الان تمامی قبض های گاز رو پرداخت کردیم ولی جدیدا در قبضی که صادر شده اعلام نموده که ما ده ماه قبض پرداخت نکردید و اینکه کد رهگیری رو هم در حال حاضر نداریم ممنون میشم راهکاری بدید بهمون 🙏🙏

پشتیبانی قبضینو

اگر قبض گاز خود را با قبضینو پرداخت کرده باشد کد رهگیری و جزئیات سوابق و رسید تاییده بانک در بخش سوابق شما قابل مشاهده است.

ساناز

سلام اگر از تاریخ مهلت پرداخت گذشته باشد پرداخت انجام شود بهتر است یا اینکه منتظر قبض بعدی بمانیم؟

پشتیبانی قبضینو

بهتر است منتظر قبض جدید باشید.

دانلود قبضینو

اپلیکیشن قبضینو يک نرم‌افزار بسيار کاربردی و رايگان است که با استفاده از آن امکان پرداخت همه قبوض به روشی متفاوت و آسانتر از هميشه بدون نیاز به قبض کاغذی و شناسه پرداخت در اختيار شماست. سوابق استعلام و پرداختی برای همیشه در قبضینو قابل دسترس است قبضینو شما را از صدور قبض‌های جدید مطلع خواهد کرد.

پرداخت قبض گاز 

با استفاده از سامانه پرداخت قبض قبضینو میتوانید اطلاعات قبض گاز خود را مشاهده کنید. در قبضینو از دو روش میتوانید قبض گاز خود را پرداخت کنید.

پرداخت قبض گاز با شماره اشتراک 

با وارد کردن شماره اشتراک ۱۲ رقمی روی قبض خود می توانید اطلاعات قبض گاز خود را مشاهده کرده و در صورت تمایل اقدام به پرداخت قبض گاز نمایید. لازم به ذکر است برای برخی از استان های کشور شماره اشتراک قبض گاز کمتر از ۱۲ رقم می باشد که در این صورت کاربر باید به اندازه تعداد ارقامی که کم است از سمت چپ صفر به شماره اشتراک خود وارد نماید. برای مثال شماره اشتراک قبض گاز تهران ۱۲ رقمی است. متاسفانه شرکت گاز  هیج راهکار درستی برای دریافت قبض گاز از طریق شماره کانتور  و یا کد پستی ارایه نداده است.

دریافت شماره اشتراک گاز از طریق شماره سریال کنتور

مشترکین گاز استان تهران می‌توانند با مراجعه به سایت شرکت گاز و با استفاده از سریال کنتور، شماره اشتراک قبض گاز خود را دریافت کنند. برای این کار کافی است مراحل زیر را به ترتیب طی کنید:

پرداخت با شناسه قبض و شناسه پرداخت

روش دوم در مشاهده و استعلام قبض با شناسه پرداخت و شناسه قبض می باشد. برای استفاده از این بخش با انتخاب گزینه ” قبض کاغذی گاز ” و سپس وارد کردن شناسه قبض گاز و شناسه پرداخت قبض گاز، میزان کارکرد گاز شهری را در دوره مشخص استعلام و مشاهده کنید. برای پیگیری قبض گاز خود و یا پرداخت قبض گاز تاریخ گذشته نیز میتوانید از سامانه قبضینو استفاده نمایید. 

سایر روش های استعلام قبض گاز 

پرداخت گاز  با تلفن

شماره تلفن اداره گاز  ۲۰۰ می باشد و شهروندان با تماس از طریق تلفن ثابت و با داشتن شناسه قبض و شناسه پرداخت میتواند عملیات پرداخت را انجام دهند.

مشترکین گاز تهران

شهروندان تهرانی می توانند با اعلام شماره اشتراک گاز، به سامانه ۲۰۰۰۱۷۰۴ قبض الکترونیکی دریافت کنند به طوری که پس از ارسال این شماره مبلغ گاز بها، شماره اشتراک، کد شناسایی را دریافت خواهند کرد و می توانند از این طریق  صورتحساب قبض گاز خود را  مشاهده و پرداخت نمایند.

مشاهده قبض گاز آذربایجان شرقی

برای مشاهده صورتحساب قبض استان آذربایجان شرقی مشترکین علاوه بر استفاده از سامانه ۲۱۹۴ می توانند با ارسال شماره اشتراک خود به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۲۱۹۴ از آخرین صورتحساب و بدهی مصرف خود با جزئیات آگاه شوند.

راهنمای پرداخت اینترنتی قبض گاز استان ها

هم وطنان عزیز با مراجعه به سایت های استانی پرداخت شرکت گاز میتواند قبض گاز خود را به صورت آنی استعلام، دریافت و پرداخت کنند. برای نمونه آدرس اینترنتی شرکت گاز چند استان به شرح زیر است:‌ مشاهده قبض گاز اصفهان :‌http://www.nigc-isfahan.ir/Portal/Home   گاز مازندارن :‌ http://www.nigc-mazandaran.ir  گاز مشهد :‌ http://www.egas.ir/egas/default.aspx قبض گاز همدان :‌ http://www.nigc-hm.ir دریافت قبض گاز شیراز :‌ http://nigc-fars.ir/Portal/Home برای محاسبه قبض گاز و  چگونگی محاسبه گازبهای مشترکین خانگی گاز طبیعی میتوانید به آدرس http://billing.nigc.ir/gasPrice مراجعه فرماید. 

دانلود اپلیکیشن قبضینو
دانلود قبضینو
لینک دانلود
دریافت لینک دانلود اپلیکیشن قبضینو

با نصب اپلیکیشن قبضینو، به آسانی تمامی قبوض خدماتی، جرائم رانندگی، عوارض شهرداری و عوارض آزادراه خود را با استفاده از تلفن همراه، کاملا رایگان و بدون محدودیت استعلام و پرداخت کنید.

شماره موبایل به درستی وارد نشده است.

ویرایش جزئیات
تاییدیه
در حال انتقال ...
در حال جست‌و‌جو برای جزئیات
لطفا تا دریافت پاسخ استعلام، از سمت سرویس‌دهنده، صبوری کنید.
متاسفانه امکان دریافت و نمایش جزئیات قبض شما فراهم نشد، لطفا پس از سپری شدن چند لحظه مجددا تلاش نمایید
.......... ................
درگاه پرداخت
راهنما