مشاهده سوابق نسخه مخصوص شرکت‌ها دریافت API پشتیبانی وبلاگ
دانلود اپلیکیشن سبد قبض
قبضینو

مشاهده و پرداخت قبض گاز

چگونه قبض گاز را پرداخت کنیم؟

شما می‌توانید تنها با وارد کردن شناسه قبض یا شماره اشتراک در قبضینو برای استعلام و پرداخت قبض گاز اقدام کنید. شما نیازی به هر دو اطلاعات برای مشاهده قبض گاز ندارید. در ضمن، اگر شناسه پرداخت را در کنار شناسه قبض دارید، می‌توانید از روش قبض کاغذی استفاده کنید.

استعلام و پرداخت قبض گاز
جزئیات
حذف اطلاعات
آیا از حذف اطلاعات آیتم انتخابی اطمینان دارید؟

استعلام و پرداخت قبض گاز

استعلام و پرداخت قبض گاز

استعلام و پرداخت قبض گاز

مشاهده قبض گاز، از روش‌های متنوع و متفاوت امکان‌پذیر است اما باید روشی را انتخاب کرد که علاوه‌بر مشاهده قبض، امکان پرداخت آن را نیز فراهم کرده باشد. قبضینو همان روشی است که امکان پرداخت قبض گاز همچنین امکان دسترسی به رسید پرداخت از بخش «مشاهده سوابق» را دارد. در ضمن، این سامانه ویژگی ذخیره‌سازی و نام‌گذاری اطلاعات را نیز فراهم کرده است تا برای هر استعلام، نیازی به وارد کردن دوباره اطلاعات نباشد.

پیدا کردن شناسه قبض یا شماره اشتراک قبض گاز

پیدا کردن شناسه قبض یا شماره اشتراک قبض گاز

پیدا کردن شناسه قبض یا شماره اشتراک قبض گاز

سه روش برای به دست آوردن شناسه قبض یا شماره اشتراک در راستای مشاهده قبض وجود دارد:

  • یک قبض کاغذی گاز را پیدا کنید، سپس، شناسه قبض یا شماره اشتراک را از روی آن بردارید.
  • «دریافت قبض پیامکی گاز» را فعال کنید تا شناسه قبض یا شماره اشتراک برای شما ارسال شود.
  • از طریق مراجعه به شعب اداره گاز برای دریافت اطلاعات موردنظر به کمک شماره سریال کنتور اقدام کنید.

زمان تسویه قبض گاز پرداخت‌شده با قبضینو

 زمان تسویه قبض گاز پرداخت‌شده با قبضینو

زمان تسویه قبض گاز پرداخت‌شده با قبضینو

زمان تسویه قبض گاز پرداخت‌شده با قبضینو آنی است. این سامانه مبلغ قبض گاز را بدون واسطه از حساب شما به حساب شرکت گاز واریز می‌کند؛ یعنی، مبلغ پرداختی را نزد خود نگه نمی‌دارد. این موضوع موجب شده است که تسویه آنی قبوض گاز از طریق قبضینو امکان‌پذیر باشد؛ البته، گاهی اختلالاتی در سامانه شرکت گاز وجود دارد که موجب تأخیر در حذف قبوض پرداخت‌شده می‌شود.

روش پیگیری قبض گاز پرداخت‌شده با قبضینو

روش پیگیری قبض گاز پرداخت‌شده با قبضینو

روش پیگیری قبض گاز پرداخت‌شده با قبضینو

پیگیری قبوض گاز پرداخت‌شده از قبضینو امکان‌پذیر است؛ کافیست، وارد بخش مشاهده سوابق در حساب کاربری شوید تا به قبوض پرداخت‌شده دسترسی داشته باشید. شما برای ورود به حساب کاربری تنها به شماره موبایل نیاز دارید. در ضمن، شما می‌توانید رسید پرداخت قبوض گاز را دانلود کنید؛ همچنین، اگر نیاز به پیگیری مشکلات پرداخت داشته باشید، می‌توانید با پشتیبانی قبضینو، تماس بگیرید.

ضرورت استعلام و پرداخت قبض گاز

ضرورت استعلام و پرداخت قبض گاز در جهت جلوگیری از قطع آن است. هنگامی که قبض گاز برای شما صادر می‌شود، مهلت مشخصی در جزئیات قبض برای استعلام و پرداخت آن مشخص شده است. اگر شما در مهلت معین استعلام و پرداخت قبوض گاز را انجام ندهید، دستور قطع صادر می‌شود؛ به‌خصوص، اگر مبلغ بدهی شما زیاد باشد.

مهلت پرداخت قبض گاز

مهلت پرداخت قبوض گاز برای هر شهر و هر منطقه متفاوت است؛ بنابراین، واجب است که شما به‌صورت منظم، استعلام بگیرید تا در صورت صدور قبض گاز برای پرداخت به‌موقع آن اقدام کنید. حواستان باشد که اگر مهلت پرداخت بگذرد، بدهی برای شما ثبت می‌شود که بر روی قبض دوره بعد می‌آید.

در ضمن، اگر مبلغ صورتحساب قبض گاز شما زیاد باشد، اخطار قطع صادر می‌شود. نکته‌ی حائز اهمیت این است که اخطار قطع به صورت قبض کاغذی ارسال می‌شود که حتما به دستتان برسد. اگر به اخطار توجه نکنید، مأمور گاز برای قطع گاز اقدام می‌کند.

روش‌های استعلام و پرداخت قبض گاز

روش‌های استعلام و پرداخت صورتحساب گاز شامل مشاهده قبض گاز از طریق سامانه قبضینو و از طریق سامانه شرکت گاز است. هر دو سامانه سایت و اپلیکیشن دارد اما تنها سامانه قبضینو است که علاوه‌بر خدمت قبض گاز، خدمات دیگری در حوزه قبوض، خودرو و موتور و … ارائه می‌دهد.

استعلام و پرداخت قبض گاز با سامانه قبضینو

قبضینو سامانه استعلام و پرداخت جامعی است که در اختیار شماست. این سامانه چندین سال است که به‌عنوان پیشگام در حوزه استعلام و پرداخت قبوض فعالیت می‌کند.

شما علاوه‌بر استعلام و پرداخت قبوض گاز، می‌توانید سایر قبوض را نیز تسویه کنید همچنین به سایر خدمات این سامانه دسترسی داشته باشید. دو روش برای دریافت قبض گاز در اختیار شما است:

مهم‌ترین تفاوت این سامانه با دیگر سامانه‌های پرداخت قبض این است که شما می‌توانید پیگیری پرداخت قبوض گاز خود را از بخش سوابق انجام دهید؛ حتی، دریافت و چاپ قبض گاز را انجام دهید. ما در ادامه دو روش تسویه صورتحساب قبض گاز در قبضینو را معرفی و بررسی کرده‌ایم.

استعلام قبض گاز با شماره اشتراک

شماره اشتراک گاز یک عدد ۶ تا ۱۳ رقمی است که بر روی قبوض گاز درج شده است. این عدد همواره ثابت است. اگر به شماره اشتراک دسترسی دارید، می‌توانید از خدمت پرداخت قبض گاز با شماره اشتراک استفاده کنید.

استعلام قبض گاز با شناسه قبض

شناسه قبض یک عدد ۶ تا ۱۳ رقمی است که بر روی قبوض گاز با عنوان شناسه قبض درج شده است. این عدد مانند عدد شماره اشتراک همواره ثابت است. اگر به شناسه قبض دسترسی دارید، می‌توانید پرداخت قبض گاز با شناسه قبض را انتخاب کنید.

استعلام و پرداخت قبض گاز از طریق سامانه شرکت گاز

شرکت گاز، دو روش استفاده از سایت و اپلیکیشن را برای استعلام و پرداخت قبض درنظرگرفته است. شما می‌توانید با ورود به سایت nigc.ir یا مراجعه به اپلیکیشن گاز من برای مشاهده قبض گاز تهران و سایر استان‌‌ها اقدام کنید؛ اما، تنها خدماتی که به آن دسترسی دارید، مرتبط با گاز است و به سایر خدمات استعلام و پرداخت قبوض دسترسی نخواهید داشت.

در ضمن، شما می‌توانید برای دریافت قبض گاز استان‌ها از سایت‌های رسمی آنها نیز استفاده کنید. در ادامه، آدرس سایت‌های رسمی قبض گاز برخی از استان‌ها آورده شده است:

نام شهرستان سامانه استعلام و پرداخت قبض گاز
قبض گاز تهران https://tehrangasco.ir
قبض گاز البرز https://www.nigc-alborz.ir
قبض گاز اصفهان https://www.nigc-isfahan.ir
قبض گاز مازندران http://www.nigc-mazandaran.ir
قبض گاز خراسان رضوی https://nigc-khrz.ir
قبض گاز همدان http://www.nigc-hm.ir
قبض گاز فارس https://nigc-fars.ir
قبض گاز یزد https://nigc-yazd.ir
قبض گاز زنجان https://www.nigc-zanjan.ir

چگونه پیامک قبض گاز را فعال کنیم؟

ثبت شماره تلفن برای فعال‌سازی و دریافت پیامک قبض گاز از ۳ روش امکان‌پذیر است. این ۳ روش عبارتند از:

نکته: شما برای آگاهی از زمان صدور قبوض گاز، در راستای جلوگیری از اتمام مهلت پرداخت، به فعال‌سازی پیامک قبض از طریق روش‌های مذکور نیاز دارید.

اسلاید شماره 0
اسلاید شماره 1
اسلاید شماره 2

مصرف گاز و مقایسه پرداخت قبض گاز در ایران، انگلستان و چین

مصرف گاز و مقایسه پرداخت قبض گاز در ایران، انگلستان و چین

مصرف گاز و مقایسه پرداخت قبض گاز در ایران، انگلستان و چین

در جهان شلوغ و پر مشغله امروز با گسترش استفاده از منابع انرژی و مصرف گاز و مصرف برق و … پرداخت قبوض یکی از دغدغه های اصلی بسیاری از ماست. به خاطر سپردن شناسه پرداخت، شناسه قبض، مهلت پرداخت و … با این همه دغدغه فکری اصلا کار ساده ای نیست. این مشکلات چندین برابر خواهند شد چرا که شما فقط یک قبض نمی پردازید، قبض گاز، آب، برق، تلفن و … . چه دوست داشته باشید یا نه به هر حال باید پرداخت شوند.

مطالعه مطلب

پیگیری قبض و راهنمای پیگیری قبض پرداخت شده

پیگیری قبض و راهنمای پیگیری قبض پرداخت شده

پیگیری قبض و راهنمای پیگیری قبض پرداخت شده

در بسیاری از قبوض مانند قبض خلافی خودرو، قبض برق و قبض گاز و … پس از پرداخت قبض، میزان بدهی به شرکت مربوط صفر نمی شود به عبارتی قبض پرداخت شده در سیستم با تاخیر ثبت می شود و شما هر چند قبوض خودر را پرداخت کرده اید ولی همچنان شما را به عنوان بدهکار در نظر می گیرد. در این پست از وبلاگ پرداخت قبضینو روش های پیگیری قبوض پرداخت شده به همراه پرداخت دو باره و تکراری قبض را بیان خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

مطالعه مطلب

ثبت و حذف پیامک قبض آب، گاز، برق و تلفن ثابت

ثبت و حذف پیامک قبض آب، گاز، برق و تلفن ثابت

ثبت و حذف پیامک قبض آب، گاز، برق و تلفن ثابت

چاپ و صدور قبوض کاغذی باعث قطع درختان و مصرف زیاد کاغذ شده بود تا اینکه در سال ۹۸ قبوض کاغذی به صورت کامل حذف شدند و قبض الکترونیکی جایگزین این روش شد. این اتفاق مزیت بزرگی برای افراد داشت و باعث شد تا بتوانند در هر جا و مکانی قبض برق، آب، گاز و تلفن ثابت را مشاهده کنند و نسبت به پرداخت آن اقدام کنند. اما اگر جز کسانی هستید که قصد حذف پیامک قبوض را دارید، در این مطلب از وبلاگ قبضینو همراه ما باشید تا در خصوص نحوه فعال‌سازی، غیر فعال‌سازی و حذف پیامک قبض صحبت کنیم. هم‌چنین به شما آموزش دهیم که چطور شماره موبایل خودتان را ویرایش کنید یا نسبت به تغییر شماره تلفن جدید اقدام کنید.

مطالعه مطلب

ثبت دیدگاه

شما هم می‌توانید دیدگاه خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.
ناصر محمودی

با سلام لطفا در مورد چگونگی دریافت قبض کاغذی توضیح دهید

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
درحال حاضر قبوض کاغذی از بسیاری از خدمات جمع‌آوری شده‌اند. شما می‌توانید استعلام قبض خود را از قبضینو بگیرید و از قسمت اطلاعات پرداخت نسخه الکترونیکی قبض خود را دریافت کرده یا آن را چاپ کنید.
برقرار باشید.

محمودنژاد

سلام چرا قبض گاز از بهمن ماه هنوز نیامده ؟ در آپ که مراجعه میکنم صفر است

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
قبوض گاز کمی با تاخیر صادر شده‌اند و این امکان وجود دارد که صدور قبوض به‌صورت منطقه‌ای انجام شده باشد و نوبت به منطقه شما نرسیده باشد.
پاینده باشید.

شفیعی

سلام من شناسه قبض گاز و میخوام واینکه قبض گاز برام هرسری پیامک سه چکارکنم

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست گرامی
برای دریافت پیامکی قبض گاز و شناسه قبض باید کد اشتراک ۸ رقمی خود را به همراه *۱ به سامانه ۱۰۰۰۱۹۴ ارسال کنید.
پایدار باشید.

احسان فکوری

سلام من شماره اشتراک گاز را دارم .شماره شناسه قبض رو چطور میتونم پیدا کنم

پشتیبانی قبضینو

سلاو بر شما
لطفا شماره اشتراک*۱ را به سرشماره ۱۰۰۰۱۹۴ ارسال کنید تا اطلاعات قبض برای شما صادر شود.
موفق باشید.

آقائی

سلام من قبض گاز رو اینجا پرداخت کردم به مبلغ ۱۲۹،۰۰۰ تومان ولی شرکت گاز تماس گرفتم مبلغ ۸۲،۳۰۰ تومان اعلام کرد!!! و باز هم ما رو بدهکار اعلام میکنه چرا تفاوت مبلغ هست؟؟؟

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
هزینه‌ای که در قبضینو پرداخت کرده‌اید مربوط به قبض میان‌دوه و مصرف شما تا روز استعلام بوده است اما قبض اعلامی مربوط به مبلغ پایان دوره و قبض دوره‌ای است.
برقرار باشید.

امیر

سلام وقت بخیر میخوام قبض های قبلی گاز رو ببینم

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست گرامی
اگر قبوض قبلی را از طریق قبضینو پرداخت کرده باشید، باید به قسمت مشاهده سوابق قبضینو مراجعه کرده و از روی جزئیات کلیک کنید تا قبوض برای شما نمایش داده شود.
پاینده باشید.

majid azadzaeym

استلام گاز

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
جهت استعلام قبض گاز این دوره لطفا شماره اشتراک یا شناسه قبض را در محل تعیین‌شده وارد کرده و دکمه سبز رنگ را بزنید تا جزئیات قبض برای شما نمایش داده شود.
پاینده باشید.

مهدیپور

سلام وقت بخیر.خواستم بپرسم که مستاجر هستم چگونه میتوانم پیامک گاز اشتراک‌های قبلیم رو پاک کنم که دیگه نیاد برام.ممنون

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
لطفا به سامانه گاز ملی ایران مراجعه کرده و از صفحه اصلی وارد منوی سمت راست شوید و حذف تلفن همراه را انتخاب کنید.
برقرار باشید.

جمالی

سلام وقتتون بخیر باشهمن میخوام اشتراک قبضهای منزل قبلی رو حذف کنم چون هنوز برام پیام میاد … چجور باید حذف کنم؟؟

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست گرامی
لطفا وارد صفحه اصلی شرکت ملی گاز ایران شده و از منوی سمت راست گزینه حذف تلفن‌همراه را انتخاب کرده و مراحل آن را تایید کنید.
برقرار باشید.

خانم امیری

با سلام خوام که فعال سازی اس‌ام‌اس شرکت گاز به شمارم انجام بشه

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
لطفا شماره اشتراک کنتور*۱ را به سامانه ۱۰۰۰۱۹۴ ارسال کنید. برای دریافت شماره اشتراک کنتور گاز هم می‌توانید با سامانه ۱۵۹۴ تماس گرفته و عدد ۴ را شماره‌گیری کنید.
پایدار باشید.

هادی فرخی

سلام، برای ساختمان ما ( مشترک شماره از مورخه 24 دیماه سال گذشته(1402،4 ماه پیش) قبض گاز تعیین و ابلاغ نشده است .خانواده های حقوق بیر توانائی پرداخت هزینه گاز چند ماهه را به یکباره ندارند ! چنانچه کلأ از دریافت هزینه بهای از منصرف شده اید، لطفأ مراتب را در رسانه ها اعلام بفرمائید ، ممنونم. مدیر ساختمان منتظرالوصول قبض گاز : هادی فرخی

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
قبوض گاز به‌صورت دوره‌ای درحال صدور است،‌ درصورتی که مشکلی در دریافت قبض دارید، می‌توانید با شماره تلفن 1594 تماس گرفته و درخواست خود را مطرح کنید.
سپاس از شما

ناصر مرشدی

سلام وقت بخیر محبتکنیداخرین قبص گاز ارسال نماید

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
صدور قبوض گاز به‌صورت مرحله‌ای انجام می‌شود و درصورتی که قبض این دوره را دریافت نکرده‌اید، به این معنی است که هنوز قبضی برای شما صادر نشده است.
برقرار باشید.

هاشم عالی جهان

سلام و احترام من قبض گاز رو که ۱۱۷۳۰۰ تومن اومده بود با قبضینو پرداخت کردم ازحسابم هم کم شده ولی هنوز باز هم همون قبض رو میاره مینویسه بدون پرداخت

پشتیبانی قبضینو

سلام و درود بر شما
لطفا به بخش مشاهده سوابق مراجعه کرده و وضعیت پرداخت خود را بررسی کنید، چون ممکن است پرداخت ناموفق بوده و مبلغ به حسابتان عودت داده شده باشد؛ در غیر این‌صورت اطلاعات پرداخت شما در سامانه ثبت شده و بعد از به‌روزرسانی تغییر می‌کند.
برقرار باشید و ماندگار

عبدالرضا طهرانی

سلام الان مدتی است که قبض گاز برای ما صادر نشده چندین بار ۱۰۰۱۹۴ را با شناسه قبص فرستادم وهیچ قبص جدیدی را ارایه نمیکند.

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
لطفا با شماره تلفن ۱۵۹۴ تماس بگیرید داخلی ۴ را شماره‌گیری کنید. بعد از دریافت شماره اشتراک،‌ آن را به همراه *۱ به شماره ۱۰۰۰۱۹۴ ارسال کنید تا درصورت صدور قبض جدید، اطلاعات آن برای شما ارسال شود.
پاینده باشید.

حسین زاده

سلام من شماره اشتراک روندارم پیامک قبض روبه اشتباه پاک کردم راهی برای پرداخت قبض وجودداره

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
لطفا با شماره ۱۵۹۴ تماس گرفته و کلید شماره ۴ را بزنید تا شماره اشتراک گاز به شما اعلام شود.
پایدار باشید و سبز

Payam Taheri

سلام چگونه میتوانم بصورت غیرحضوری تسویه حساب قبض گاز تا تاریخ الان (نه آخرین قبض) را دریافت کنم؟

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
درصورتی‌که پرداخت خود را از قبضینو انجام داده باشید می‌توانید به بخش سوابق پرداخت رفته و آخرین پرداخت‌های قبض گاز را مشاهده کنید.
در غیر این‌صورت باید به اداره آب و فاضلاب منطقه مراجعه کرده یا درصورت پرداخت آنلاین از پشتیبانی برنامه پرداخت خود کمک بگیرید.
برقرار باشید.

رسول خیرابادی

سلام میخوام قبض گاز بگیرم هیچی ندارم فقط سریال ۸ رقمی که بالاش بارکد داره دارم باید چکار کنم که قبض برام بیاد

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست گرامی
لطفا با شماره تلفن ۱۵۹۴ تماس گرفته و کلید شماره ۴ را فشار دهید،‌ شماره اشتراک دریافتی را در قسمت مشخص‌شده وارد کرده و استعلام را بزنید تا قبض برای شما نمایش داده شود. همچنین با ارسال این شماره به همراه *۱ (کداشتراک*۱) به سرشماره ۱۰۰۰۱۹۴ می‌توانید پیامک قبض گاز را برای خود فعال کنید.
پایدار باشید.

سید غلامعلی حسینی

آخرین قبض گاز

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
برای اطلاع از آخرین قبض گاز لطفا شماره اشتراک کنتور گاز را وارد کرده و استعلام بگیرید. برای دریافت شماره اشتراک می‌توانید با شماره تلفن ۱۵۹۴ تماس گرفته و کلید ۴ را فشار دهید.
برقرار و مانا باشید.

خدری

سلام وقت بخیرچطوری میتونم شماره پیامک روتغییربدم

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
لطفا با شماره جدید خود کد اشتراک کنتور گاز*۱ را به شماره ۱۰۰۰۱۹۴ پیامک کنید تا سرویس پیامک برای این خط فعال شود.
برقرار باشید.

بناکاشی

چگونه رقم کنتور گاز را وارد کنم

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
برای دریافت شماره اشتراک کنتور لطفا با شماره تلفن 1594 تماس گرفته و کلید شماره 4 را فشار دهید.
با تشکر

امبر نفیسی

سپاس از راهنمایی شما

علی

چندین بار جهت استعلام تست کردم ولی میگه که با سرور ارتباط برقرار نشد.مشکل چیه؟

پشتیبانی قبضینو

درود و احترام
این مشکل به دلیل اختلال در سامانه اصلی است. لطفا در صورت مشاهده این پیام، بعد از مدتی دوباره استعلام بگیرید.
تندرست و سبز باشید

زهرا رضایی

سلام چگونه میشود غیر حضوری کارهای تسویه کنتور گاز رو انجام داد

پشتیبانی قبضینو

سلام و درود
شما می‌توانید شناسه قبض یا شماره کنتور را در این سرویس وارد کرده و استعلام قبوض خود را دریافت و آنها را به‌طور کامل تسویه کنید.
مانا باشید.

ساغرچی

سلام خسته نباشید . بعد از اینکه قبوض را با قبضینو‌ پرداختیم اگه آنی تسویه نشوند حداکثر چقدر زمان میبرد تا قبضی تسویه شود ؟

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
پرداخت قبض از طریق قبضینو به‌صورت آنی پرداخت می‌شود اما به‌روزرسانی آن در سامانه‌های مبدا معمولا بین ۴۸ تا ۷۲ ساعت زمان می‌برد.
پاینده باشید.

مازندرانی

سوابق قبض های پرداخت شده کجاست نمیتوانم پیدا کنم.

پشتیبانی قبضینو

سلام و وقت بخیر
برای دریافت سوابق پرداخت از طریق سایت می‌توانید به صفحه «مشاهده سوابق» مراجعه کنید. در اپلیکیشن قبضینو نیز از نوار پایین صفحه با انتخاب گزینه دوم از سمت راست، می‌توانید به سوابق پرداخت خود دسترسی داشته باشید.
تندرست و سبز باشید

ثبت دیدگاه

سوالات متداول

شماره سریال کنتور گاز همان ۸ رقم هک‌شده در بالا یا پایین بارکد کنتور گاز است. این شماره برای دریافت شناسه قبض گاز یا شماره اشتراک گاز از طریق مراجعه به شعب اداره گاز به‌کار می‌آید.
شما می‌توانید با مراجعه حضوری به دفاتر خدمات الکترونیک با شماره سریال کنتور، ارسال پیامک با الگوی «1*شماره اشتراک» به سرشماره‌ 1000194 یا مراجعه به نشانی اینترنتی شرکت گاز my.nigc.ir با شماره اشتراک، قبض خود را پیامکی کنید.
بله؛ گاز پس از تسویه بدهی وصل می‌شود؛ البته، قطع و وصل گاز به‌صورت دستی از طریق مأمور گاز انجام می‌شود. تسویه قبض گاز از قبضینو در لحظه انجام می‌شود؛ اما، فرآیند ثبت و ارسال مأمور گاز برای رفع قطعی حدود ۲۴ تا ۷۲ ساعت طول می‌کشد.
پاک شدن بدهی قبض گاز مشروط به این است که در مهلت پرداخت مشخص شده تسویه انجام شود. اگر مهلت پرداخت قبض گاز گذشته باشد، بدهی بر روی قبض دوره بعدی نشان داده می‌شود؛ اما، این موضوع به دلیل به‌روزنبودن سیستم شرکت گاز است که به‌صورت خودکار حل می‌شود.
خیر؛ استعلام و پرداخت قبض گاز با شماره کنتور امکان‌پذیر نیست؛ اما، شما می‌توانید با شماره کنتور برای دریافت شناسه قبض و شماره اشتراک از طریق مراجعه حضوری به شعب شرکت گاز اقدام کنید؛ همچنین، اگر نیاز به دریافت قبض گاز از طریق پیامک داشته باشید، می‌توانید با مراجعه حضوری به دفاتر خدمات الکترونیک با در دست داشتن شماره کنتور نسبت به ثبت شماره موبایل اقدام کنید. در نتیجه، استعلام قبض گاز با شماره اشتراک کنتور به صورت مستقیم امکان‌پذیر نیست.
خیر؛ دریافت شناسه قبض گاز از روی کنتور امکان‌پذیر نیست. تنها اطلاعات موجود بر روی کنتور، شماره سریال کنتور است. شما می‌توانید از طریق مراجعه به شعب اداره گاز و ارائه شماره سریال کنتور، شناسه قبض گاز را به‌دست آورید.
شما می‌توانید از سایر روش‌های دریافت شناسه قبض گاز استفاده کنید تا بدون نیاز به قبض کاغذی برای مشاهده قبض گاز اقدام کنید. راحت‌ترین روش، فعال‌سازی قبض پیامکی گاز است؛ کافی است، از طریق مراجعه به نشانی اینترنتی شرکت گاز nigc.ir یا از طریق ارسال پیامک به سرشماره‌ی 1000194 اقدام کنید. شما باید شماره اشتراک را داشته باشید تا از این روش‌ها به شناسه قبض گاز دست پیدا کنید؛ وگرنه، تنها از طریق مراجعه حضوری به دفتر خدمات الکترونیک می‌توانید شناسه قبض را با شماره سریال کنتور به دست آورید.
گر نیاز به دریافت شماره اشتراک گاز از طریق شماره بدنه کنتور دارید، باید به شعب اداره گاز مراجعه کنید. شما باید برای دریافت شماره اشتراک قبض گاز با کد ملی، سند مالکیت یا اجاره‌نامه و … اقدام کنید تا مالکیت مقطعی یا دائمی خود را بر روی خط گاز اثبات کنید.
در حال اجرا در حال اجرا در حال دریافت نتیجه هستیم.
از همراهی شما سپاسگزاریم.
قبضینو
کاربر مهمان
ورود | ثبت‌نام

نسخه مخصوص شرکت‌ها دریافت API
کیف پول خدمات پلیس مدیریت دستگاه‌های فعال پیگیری قبوض قبض کاغذی پشتیبانی وبلاگ درباره ما
درآمدزایی از قبضینو اطلاع‌رسانی صدور قبوض
اطلاعات حساب کاربری