استعلام و پرداخت همه قبض ها با شناسه قبض و پرداخت

تجمیع و تسهیل پرداخت‌های خرد و دوره‌ای

پرداخت قبض کاغذی

قبضینو در راستای خدمت رسانی رایگان با ارائه امکانات پرداخت تجمیعی قبوض و سبد قبض، استعلام آسان قبض، نمایش کامل جزئیات قبوض، ثبت سوابق پرداختی و ارائه قبض الکترونیکی، عدم پرداخت قبض تکراری و پیگیری قبض پرداختی، گامی بلند در راستای حل مشکلات پرداخت قبض برداشته است. با حذف قبوض کاغذی، در قبضینو می‌توانید تمام قبض‌های خود را بدون نیاز به شناسه پرداخت و شناسه قبض، استعلام و پرداخت کنید. سرویس‌های پرداخت قبضینو شامل استعلام خلافی خودرو، پرداخت قبض تلفن ثابت، قبض موبایل همراه‌اول و بقیه اپراتورها، قبض برق، قبض آب، گاز و عوارض مربوط به خودرو و شهرداری است. برای استعلام قبض آب، گاز و برق با وارد کردن شناسه قبض خود به راحتی می توانید جزئیات قبض‌های خود را مشاهده و پرداخت نمایید. در بخش تلفن ثابت و تلفن همراه اول تنها با وارد کردن شماره تلفن قادر به استعلام و پرداخت قبض تلفن خواهید بود. در کنار نسخه تحت وب قبضینو می‌توانید از نسخه‌های اندرویدی و IOS قبضینو نیز استفاده کنید. پشتیبانی آنلاین سایت و پشتیبانی تلفنی قبضینو آماده پاسخگویی به مشکلات و سوالات مخاطبین است.

پرداخت گروهی انواع قبوض

با استفاده از سبد قبض قبضینو می‌توانید قبض‌های تلفن، قبض آب، قبض برق، قبض گاز و خلافی خودرو را انتخاب و به صورت گروهی پرداخت کنید. قبضینو امکان پرداخت آنلاین و آفلاین قبض‌ها را نیز فراهم کرده است.

نمایش جزئیات قبوض

در راستای ارایه قبض‌های الکترونیکی، قبضینو جزئیات کامل قبوض و اطلاعات نظیر مهلت پرداخت، زمان قرائت، میزان مصرف، بدهی قبلی، اوج مصرف و ... را در اختیار مشترکین قرار می‌دهد.

نامگذاری و دسته‌بندی قبوض

با یکبار وارد کردن شناسه قبض، اطلاعات قبض در قبضینو ذخیره خواهد شد. برای این قبوض می توان نام مشخص کرده و همچنین امکان دسته‌بندی و مدیریت هوشمند این قبوض ایجاد شده است.

سوالات متداول

در پرداخت اینترنتی قبوض با قبضینو نیاز به مراجعه حضوری است؟
کلیه خدمات پرداختی ارایه شده از سمت قبضینو به صورت الکترونیکی است و کاربر نیازی به مراجعه حضوری به هیچ یک از ارگان ها را ندارد.
نحوه پیگیری قبوض پرداختی با قبضینو چگونه است؟
در بخش سوابق پرداختی امکان دسترسی به جزئیات قبض ها و تراکنش ها وجود داد. همچنین از لینک https://ghabzino.com/paid امکان پیگیری پرداخت وجود دارد. در صورت نیاز به راهنمایی می توانید با شماره پشتیبانی قبضینو و یا پشتیبانی تلگرامی مندرج در فوتر سایت مراجعه کنید.
سرویس های پرداخت قبض قبضینو شامل چه قبض هایی است؟
با قبضینو امکان پرداخت قبض تلفن ثابت، پرداخت قبض همراه اول، پرداخت قبض ایرانسل، رایتل، پرداخت قبض برق، گاز و پرداخت جرایم رانندگی وجود داد.
امکان پرداخت قبض بدون شناسه قبض و شناسه پرداخت وجود دارد؟
بله، در قبضینو امکان پرداخت قبض تلفن ثابت، پرداخت قبض همراه اول، رایتل و ایرانسل با شماره تلفن،پرداخت قبض گاز با شناسه اشتراک، پرداخت قبض برق و آب با شناسه قبض و قبض خلافی با کارت ماشین وجود دارد. برای استفاده از این سرویس ها به صفحه اول سایت قبضینو مراجعه کنید.
امکان پرداخت با اسکن بارکد وجود دارد؟
در صورت داشتن قبض کاغذی می توانید در اپلیکیشن قبضینو با اسکن بارکد، قبض مورد نظر را پرداخت کنید.
نحوه دسترسی به اپلیکیشن قبضینو
قبضینو را می توانید از کافه بازار، گوگل پلی، سیپ چه و یا سایت قبضینو دانلود و نصب کنید. کلیه خدمات پرداختی قبضینو رایگان است.
امکان پرینت از نتیجه پرداخت قبض وجود دارد؟
پس از حذف قبض کاغذی، قبضینو قبض الکترونیکی ارایه می دهد. این قبض شامل جزئیات کامل قبض است و امکان چاپ آن وجود دارد و همچنین در بخش سوابق، قبض در دسترس است.

سرویس‌های قبضینو

اخبار و مقالات مرتبط

پیگیری قبض و راهنمای پیگیری قبض پرداخت شده

در بسیاری از قبوض مانند قبض خلافی خودرو، قبض برق و قبض گاز و … پس از پرداخت قبض، میزان بدهی به شرکت مربوط صفر نمی شود به عبارتی قبض پرداخت شده در سیستم با تاخیر ثبت می شود و شما هر چند قبوض خودر را پرداخت کرده اید ولی همچنان شما را به عنوان بدهکار در نظر می گیرد. در این پست از وبلاگ پرداخت قبضینو روش های پیگیری قبوض پرداخت شده به همراه پرداخت دو باره و تکراری قبض را بیان خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

روش های دریافت قبض الکترونیکی و مشاهده قبض، دریافت قبوض با اسم ام اس و پیامک

با استفاده از سامانه مشاهده قبض قبضینو به راحتی میتوانید از جزئیات تمام قبض های خود مطلع شوید. برای مشاهده جزئیات قبض نیازی به قبض کاغذی نیست و امکان مشاهده انواع قبوض مانند مشاهده قبض برق، مشاهده قبض تلفن ثابت، مشاهده صورت حساب همراه اول و دریافت قبض و … وجود دارد. تنها با یک بار ثبت نام در سامانه قبضینو و یا نصب اپلیکیشن قبضینو بدون نیاز به شناسه قبض و شناسه پرداخت میتوانید مبلغ تمام قبض های دوره ای و ماهانه خود را مشاهده کنید.

انواع روش‌های پرداخت قبض در کشور

در این پست از وبلاگ قبضینو می خواهیم در مورد انواع روش های پرداخت قبض در کشور صحبت کنیم. سالیانه حدود یک میلیارد انواع قبض در کشور صادر می گردد. همین آمار نشان می دهد که باید راهکارهای مختلف برای پرداخت این تعداد قبض وجود داشته باشد. در کشورهای مختلف سیستم های متنوعی برای دریافت هزینه خدمات شهری پیاده‌ سازی شده است. در این مقاله، علاوه بر بیان روش‌های پرداخت هزینه خدمات شهری در کشورهای دیگر، به روش‌های پرداخت در ایران نیز اشاره خواهیم کرد.

ثبت دیدگاه

برای مشارکت در پرسش و پاسخ و ثبت دیدگاه وارد انجمن قبضینو شوید.
ثبت دیدگاه
سعیدلامی

سلام میشه بخشی از خلافی پرداخت کنم بدون ک کامل صفر کنم

پشتیبانی قبضینو

کاربر گرامی میتوانید تعدادی از قبوض خود را انتخاب کنید و ان ها رو پرداخت کنید.

فرشته قائدامینی

قبض اب را پرداخت کردم میخاستم ببینیم پرداختی انجام شده از طرف من موفق بود عملیات پرداخت ولی هنوز کم نکرده شرکت اب فا

یعقوب

چطور‌میتونم‌شناسه‌قبض‌یااشتراک‌‌بگیرم

فهیمه زارعی

سلام وقت بخیر من تمام جریمه هامو از قبضینو پارسال و سال ۹۹ پرداخت کردم متاسفانه دو تاشو هنوز تو سیستم‌راهور نشون میده میخواستم پرینت بگیرم چه جوری این کارو بکنم

پشتیبانی قبضینو

با پشتیبانی قبضینو تماس بگیرد و تا اطلاعات شما رو چک کنند.

Alireza

با سلام، میشه خواهش کنم مشاهده جریمه ها را رایگان کنید ،تا خودمان قسطی و تکه تکه پر اخت کنیم … با تشکر

علی

سلام ببخشید من پارسال دوستم با ماشینم رفت مسافرت جریمشو پرداخت کردم الان میگم جریمه شدی میگه رسید بیار ولی من رسیدشو ندارم.امکان گرفتن خلافی های پرداخت شده هم هست؟؟

پشتیبانی قبضینو

اگر با قبضینو اقدام به پرداخت خلافی کرده باشید در سوابق شما رسید پرداخت وجود داد.

علی یزدانی

وقتی قبض پیامکی می آید مشخص نیست این قبض مال کدام انشعاب است لطفا مشخصات کامل قبض نشان داده شود تا مطمین بشیم

جلال

سلام بنده دو روزپیش ازعوارضی ازاد راه عبور کردم و عورارض پرداخت نکردم حالا تو سامانه چک کردم میگه هیچ قبضی ندارید جریان چیه

امیر مرادنژاد

قبوض عوارض آزادراه با تاخیر در سیستم وارد می شود

شیما

من اشتراک کنتور شناسه پرداخت با سریال کنتور می‌خوام

بیژن رضایی

بدهی هر ماه بدهی میاید در حالی که ما هر ماه پول قبض را پرداخت مینماییم

فاطمه شهریار

سلام من شناسه قبض وشناسه پرداخت ندارم برای قبض تلفن

پشتیبانی قبضینو

میتونید از بخش قبض تلفن ثابت بدون شناسه قبض و شناسه پرداخت اقدام به پرداخت کنید.

ابراهیم اسلامی

سلام بنده قبض اب را از قبضینو گرفتم ولیکن شماره پرداخت و شناسه ندارد و نمیتوانم پرداختی داشته باشم ،ممنونم میشم توضیح بفرمائید

پشتیبانی قبضینو

در بخش سوابق شما اطلاعات مربوط به قبوض پرداختی ثبت شده است.

غلامعباس نوروزی

چرا زمانی پیام بدهی قبض گاز منزل ارسال میشودفقط برای یک اشتراک بدهی ارسال میشود واشتراک دیگری که به اسم من می باشدپیام آنها ارسال نمی شود لطفاً اگرممکن نسبت به ارسال قبض اشتراک کنتورهای دیگرمنزل خودرابفرمائید

مهدی خارپرور

سلام بواسطه کاری که انجام میدهم مجبورم قبض چند محل را پرداخت کنم و مثل این قبض که مربوط به من نیست هم برام صادر میشه اگه درقبضها آدرس محل هم براحتی مشخص بود بهتر بود

پشتیبانی قبضینو

اگر تعداد قبوض شما زیاد هست برای مدیریت قبوض میتونید قبضینو سازمانی رو استفاده کنید. از طرف قبضینو با شما تماس خواهیم گرفت.

فاطمه جلیلوند

چرا نمایش نمیده تمامی خودرو هارو با کد ملی

امید اسماعیلی

با سلام و خسته نباشید چگونه قبض های برق دوره های قبل خود را پیدا کنم؟ باتشکر

پشتیبانی قبضینو

اگر از قبضینو اقدام به پرداخت قبض برق کرده باشید می توانید از بخش سوابق قبض های دوره قبل برق را مشاهده کنید.
در غیر این صورت به اداره برق منطقه خود مراجعه کنید.

صباح سباهی

هنوز استعلام قبض برق من بروز رسانی نشده.پرداخت کردم

Amir.zereshki

سلام؛ارادت؛من هم خطمو عوض كردم و اينكه هيچ قبض كاغذى ندارم بخوام پرداختهامو الكترونيكى انجام بدم؛چطور ميتونم شماره شناسه ى قبوضمو بهشون دسترسى پيدا كنم؟🙏🏻

پشتیبانی قبضینو

به اداره قبوض ناحیه خودتون مراجعه کنید.

علی اصغر بافندکار

برای پیدا کردن قبض اب مشکل دارم بخصوص قبلی ها که نیاز دارم

قدرت الله صفوی

سلام,آیا این امکان وجود دارد که قبض تلفن ثابت ,بطور خودکار در زمان مقرر با در خواست مشترک توسط بانک از حساب بانکی مشترک تلفن ثابت شرکت مخابرات پرداخت شود

حسینی

سلام خسته نباشید ؟ قبض گاز بعد چند ماه اومده آیا میشود به قبض های گاز قبلی دسترسی داشت؟

امامی

سلام چرا سیستمتون بروز نیست مثلا برام اس ام اس خلافی دوربین مال ۱۵ روز پیش موردی اومده بعد میام تو راهور ۱۲۰ اصلا این مورد و نمی بینم

محمدحسن خوشبخت

ایا انتقال اطلاعات قبضینو به گوشی جدید امکان پذیر است؟

سید علی هاشمی

ضمن تشکر از اپلیکیشن بسیار عالی که راه انداختید . بفرمایید در قبض جریمه رانندگی که اعلام نمودید مهر غیرقابل پرداخت زده شده . منظور چیست؟ ممنون میشم راهنمایی فرمایید

پشتیبانی قبضینو

ممنون از شما که همراه ما هستید.
اگر جریمه مهر غیر قابل پرداخت داره به این دلیل هست که از سمت پلیس راهور شناسه قبض یا شناسه پرداخت براتون صادر نشده. برای رفع این مشکل باید حضوری به دفاتر پلیس+10 مراجعه کنید و ازشون بخواهید که شناسه قبض یا پرداخت رو براتون صادر کنن تا قبض جریمه قابل پرداخت باشه.

عباسعلی مرکبیان

شماره کنتور دارم۰۰۴۲۹۱۸۰۵۳ ولی شناسه و شماره اشتراک ندارم لطفا راهنمایی

پشتیبانی قبضینو

جناب مرکبیان باید از طریق اداره گاز منطقه این مسئله رو پیگیری کنید. شماره کنتور رو تلفنی یا حضوری بهشون اعلام کنید تا شناسه قبضتون رو دریافت کنید.

سارا مهرپویا

سلام .من شناسه قبض گاز را ندارم و مدتی هم هست که قبض گازبرامون نمیاد.ومنم هیچ مشخصاتی ازقبض گاز را ندارم لطفا راهنمایی کنید چکارکنم ؟

پشتیبانی قبضینو

سلام
شماره کنتور گازتون رو یادداشت کنید و حضوری یا تلفنی به اداره گاز منطقه اعلام کنید تا شناسه قبضتون رو دریافت کنید.

اسماعیل گنابادی

درخصوص جریمه صادر شده گزینه غیرقابل پرداخت به چه معنی است؟

پشتیبانی قبضینو

به این معنی که برای جریمه‌تون شناسه قبض یا شناسه پرداخت صادر نشده. برای رفع این مشکل باید حضوری به دفاتر پلیس +10 مراجعه کنید و ازشون بخواهید براتون شناسه رو صادر کنند تا قبضتون قابل پرداخت باشه.

اسماعیل گنابادی

بنده به هیچ عنوان در مسیری که جریمه برام صادر شده تردد نداشتم چطور میشه؟؟!!!

پشتیبانی قبضینو

با ارائه مدارک کافی به مرکز اجرائیات پلیس و یا مراکز پلیس +10 میتونین به جریمه صادر شده اعتراض کنید.

محمد سرلک

سلام با توجه به اینکه در نسخه قبضینو تنها امکان مشاهده قبض با شناسه قبض میسر است ممکن است شخص اون شناسه رو نداشته باشید اگر گزینه قبض با اشتراک افزوده بشه شخص میتونه تمام قبوض اشتراک خوب وحتی با افزودن گزینه شماره کنتور تا اون تاریخ هم.مشاهده کنه لطفا پیگیری فرمایید

معصومه اکبری

سلام میخوام قبض آب برام اس بیاد ولی نمیشه باید چیکار کنم، ممنون میشم راهنماییم کنید،

جاماسب اقایی

متاسفانه اصلا من راضی به نحوه پاسخ گویی از این طریق نیستم تمام ادارات اعم از کار برق تلفن وووو خیلی راحت تر هستن برای پرداخت قبوض الا این اداره آب صد هان را باید طی کرد برای پرداخت

ناصر گرامى

بنده فقط شماره بدنه كنتور برق را دارم، چگونه مى توانم قبض برق را دريافت نمايم

پشتیبانی قبضینو

با اداره برق منطقه خود تماس گرفته و راهنمایی بخواهید.

عباس خلیلی

سلام خسته نباشید من پرداختی داشتم از حساب من کم شد ولی خط ایرانسل دایمی ارتباط برقرار نشاسته ۹۵۳۰۰۰

پشتیبانی قبضینو

مطابق با کلیه روش های پرداخت آنلاین تسویه قبض شما 24 الی 48 ساعت کاری زمان نیاز دارد ولی قبض شما پرداخت شده و دیگر جای نگرانی نیست.

دانلود قبضینو

اپلیکیشن قبضینو يک نرم‌افزار بسيار کاربردی و رايگان است که با استفاده از آن امکان پرداخت همه قبوض به روشی متفاوت و آسانتر از هميشه بدون نیاز به قبض کاغذی و شناسه پرداخت در اختيار شماست. سوابق استعلام و پرداختی برای همیشه در قبضینو قابل دسترس است قبضینو شما را از صدور قبض‌های جدید مطلع خواهد کرد.

پرداخت قبض – استعلام قبض و مشاهده قبوض

پرداخت، کاری است که همه ما چندین بار در روز آن را تکرار می کنیم. روش های پرداخت قبض به سرعت در حال بروز شدن و شامل نوآوری های جدید پرداخت می باشد. با گذشت زمان و با پیشرفت تکنولوژی و وابستگی روزافزون افراد جامعه به وسایل ارتباطات جمعی علی الخصوص تلفن همراه این امکان برای موسسات مالی فراهم شده است که تمام خدمات پرداخت قبوض همراه اول، تلفن ثابت، آب و گاز و قبض خلافی خودر و نقل و انتقال های مالی را از طریق این ابزار ها ارائه کنند تا با بهره گیری به جا و مناسب از ظرفیت و پتانسیل تلفن های همراه علاوه بر کاهش هزینه های بانکی و جلب رضایت بیشتر مشتریان به کاهش هزینه های دولت و بانک مرکزی از قبیل هزینه های مرتبط با تولید و امحای اسکناس و ضایعات اجتماعی ناشی از حمل واستفاده از پول نقد در جامعه کمک نمایند و با حذف قبوض کاغذی و پرداخت های دستی گامی بلند در راستای فین تک برادشته شود. امروزه روش های بسیار متفاوتی برای پراخت قبوض به کار می رود. با بررسی روند سیر تکاملی پرداخت باید گفت که صنعت پرداخت به مرحله بلوغ خود رسیده است. شاید سوال اساسی که در حوزه پرداخت آنلاین قبض برای کاربران  مطرح میشود این است که کدام روش پرداخت را انتخاب نمایند؟  در ادامه روش های پرداخت آسان قبض و راه های مشاهده قبض و استعلام قبوض را معرفی خواهیم کرد. 

پرداخت قبض همراه اول 

برای پرداخت قبض همراه اول می توانید در کارد بالا صفحه شناسه پرداخت و شناسه قبض تلفن خود را وارد کرده و جزئیات کامل میان دوره و پایان دوره قبض موبایل خود را مشاهده کنید. برای استعلام بدون شناسه قبض و شناسه پرداخت می توانید از صفحه استعلام قبض تلفن همراه اول استفاده کنید. در این بخش تنها با وارد کردن شماره تلفن خود می توانید جزئیات کارکرد و  صورت حساب همراه اول خود را مشاهده نماید. علاوه بر سامانه قبضینو جهت مشاهده جزئیات کارد موبایل خود به سایت همراه اول به آدرس اینترنتی https://billing.mci.ir مراجعه کنید و یا از سامانه پیامکی دریافت قبض و مشاهده صورت حساب همراه اول استفاده کنید. همچنین می توانید از سامانه های پرداخت قبض همراه اول بانک ملی، پرداخت بانک ملت، پاسارگاد و … استفاده کنید.

پرداخت قبض تلفن ثابت 

قبضینو تنها سامانه متمرکز پرداخت قبض تلفن ثابت کشور است. متاسفانه سامانه های پرداخت تلفن ثابت به طوری استانی هستند و هر استان برای مشترکین خود سرویس ارائه می دهد برای مثال سامانه قبض تلفن ثابت تهران تنها به مشترکین تهرانی خدمات ارائه می دهد. علاوه بر سامانه قبضینو می توانید از سایت مخابرات استان، تماس تلفنی با 1818 قبض های تلفن منزل خود را پرداخت نمایند. همچنین می توانید قبض خود را به صورت پیامکی پرداخت کنید.برای دریافت خلاصه صورتحساب دوره، مشترکین میتوانند با ارسال شماره ۸ رقمی تلفن ثابت خود بدون کد به شماره ۳۰۰۰۷۱۳ خلاصه صورتحساب دوره ای خود را مشاهده نمایند. استفاده از این سرویس پیامکی رایگان است.

استعلام و مشاهده قبض برق 

پس از حذف قبض کاغذی برق، استعلام و مشاهده جزئیات قبض برق تبدیل به یک چالش اساسی برای هم وطن های عزیز شده است. قبضینو به منظور حل این مشکل امکان چاپ جزئیات قبوض را فراهم کرده است.

پرداخت با دستگاه خود پرداز

با استفاده از کارت های عضو شتاب و با داشتن رمز اول می توانید تمامی قبض های خود را از همه خودپرداز های بانکی پرداخت کنید. در این روش پرداخت، نیاز به دانستن شناسه قبض و شناسه پرداخت می باشد که بر روی قبض کاغذی مربوطه درج شده است. البته در صورت استفاده از خودپرداز بانک تجارت برای پرداخت قبض موبایل و تلفن ثابت نیازی به شناسه قبض و شناسه پرداخت نخواهد بود.  تمامی مشترکین اپراتور همراه اول می توانند با انتخاب  ” شماره تلفن” در دستگاه خودپرداز، شماره تلفن همراه خود را وارد کرده، سپس با مشاهده و تایید مبلغ و شماره تلفن همراه، عملیات پرداخت را تکمیل نمایند . همچنین مشترکین تلفن ثابت استان های تهران، البرز و مازندران نیز با انتخاب گزینه “شماره تلفن” با ورود شماره تلفن ثابت به همراه کد شهر مربوطه از پرداخت بدون شناسه پرداخت و شناسه قبض، برخوردار هستند.

پرداخت با پرتال های اینترنتی پرداخت (پرداخت آنلاین) 

تعداد زیادی از وبسایت ها و پرتال های پرداخت امکان پرداخت انواع قبوض را فراهم می کنند. برای نمونه میتوان سامانه پرداخت قبوض بانک صادرات، پرداخت قبوض بانک ملت، بانک پاسارگاد و قبضینو را نام برد. با استفاه از سامانه های مذکور، برای پرداخت  قبض موبایل( همراه اول)، قبوض آب، برق، گاز،عوارض شهرداری و غيره، ديگر نيازی به مراجعه حضوری به شعب بانک ها نيست! شما می توانيد با در اختيار داشتن يکی از کارت های بانکی عضو شتاب، به راحتی و در حداقل زمان ممکن، عملیات مثل دریافت ریز قبض همراه اول، پرداخت قبض ایرانسل، پرداخت قبض موبایل، مشاهده ریز صورتحساب همراه اول و قبض گاز تاریخ گذشته و قبض تلفن همراه، قبض آب را انجام دهید.

برای  انجام پرداخت اینترنتی قبض لازم  است که دارای یکی از کارتهای بانکی متصل به شبکه شتاب کشور باشید و  اطلاعات زیر را داشته باشید. ,شماره کارت, رمز دوم کارت (PIN2), رمز کارت (PIN), کد اعتبار سنجی دوم CVV2 , تاریخ اعتبار کارت

پرداخت با کد دستوری (USSD) 

استفاده از کد های USSD (‌یو.اس.اس.دی) یکی از آسان ترین راه های پرداخت می باشد. در این روش بر خلاف  پرداخت قبوض اینترنتی نیازی به اتصال اینترنت نیست و کلیه عملیات آفلاین می باشد.  با شماره گیری  *کد USSD#  از خدمات بانکی پرداخت آفلاین قبض و .. استفاده کرد. در لیست زیر شماره USSD برای بانک ها ذکر شده است.  کد USSD آپ (پرشین سوییچ) #۷۳۳* کد USSD جیرینگ #۱۲۳* کد USSD باجه ایرانسل #۱۰۰* کد USSD همراه ۲۴ #۷۲۴* (پرداخت الکترونیک سامان)کد USSD مبنا کارت آریا #۷۷۰* کد USSD بانک انصار #۷۶۳

پیگیری قبض از طریق سامانه پرداخت قبوض بانک سامان

با وارد نمودن شناسه قبض و شناسه پرداخت خود در سایت https://bill.samanepay.com/Public/BillStat.aspx می توانید از وضعیت قبض خود در سامانه پرداخت اینترنتی قبض سامان مطلع گردید. زیرساخت قبضینو نیز متعلق به بانک سامان است و تمامی قبوضی پرداختی از طریق قبضینو در این سایت نیز نمایش داده می‌شوند و می‌توانید با وارد کردن شناسه قبض و شناسه پرداخت خود در این سایت از پرداخت اطمینان حاصل کنید.

پرداخت های موبایلی جایگزین های جدید و استاندارد پرداخت

در پرداخت قبوض با نرم افزار، مشترک پس از نصب اپلیکیشن های پرداخت قبوض و ثبت نام کردن در آن ها ضمن امکان مشاهده صورت حساب های موجود و استعلام قبض، پرداخت قبض تلفن همراه و قبض جریمه با موبایل  و … در پنل کاربری را دارد. استفاده از نرم افزار های پرداخت و  پرداخت اینترنی قبض بارکدخوان بسیار فراگیر شده است و به نظر مردم از نرم افزار های پرداخت به عنوان یک سیستم حسابداری جزئی هم استفاده می کنند که مقدار پرداخت های ماهانه و گروهی را به سادگی ارائه می نماید.

از جمله اپلیکیشن های معروف، پرداخت آپ و قبضینو می باشند که قبض جریمه با آپ بیشترین استفاده در میان کاربران را دارد. اپلیکیشن قبضینو امکان پرداخت تجمیعی قبض و پرداخت جریمه بدون شناسه و استعلام خلافی را دارد.  با قبضینو این امکان وجود دارد که ضمن استعلام قبض ها تنها با یک بار عضو شدن پیام های شرکت های گاز و برق و آب و .. را دریافت نمایید. علاوه بر امکان پرداخت همه قبوض توسط نرم افزار قبضینو، سادگی و گزارش های دقیق و دوره ای همراه با سرعت و امنیت بالا از ویژگی های اپلیکیشن قبضینو می باشد.

دانلود اپلیکیشن قبضینو
دانلود قبضینو
لینک دانلود
دریافت لینک دانلود اپلیکیشن قبضینو

با نصب اپلیکیشن قبضینو، به آسانی تمامی قبوض خدماتی، جرائم رانندگی، عوارض شهرداری و عوارض آزادراه خود را با استفاده از تلفن همراه، کاملا رایگان و بدون محدودیت استعلام و پرداخت کنید.

شماره موبایل به درستی وارد نشده است.

ویرایش جزئیات
تاییدیه
در حال انتقال ...