مشاهده سوابق نسخه مخصوص شرکت‌ها دریافت API پشتیبانی وبلاگ
دانلود اپلیکیشن سبد قبض
قبضینو

استعلام و پرداخت قبض

استعلام و پرداخت تمام قبوض

قبضینو در راستای خدمت‌رسانی رایگان و رفع مشکلات پرداخت قبض، امکان پرداخت تجمیعی و استعلام آسان قبوض را فراهم کرده است. شما می‌توانید بدون نیاز به قبض کاغذی، اطلاعات موردنیاز را وارد کنید و جزئیات قبوض را مشاهده کنید. بعد از پرداخت نیز امکان دسترسی به سوابق پرداختی برای کلیه قبض‌ها وجود دارد.

پرداخت اینترنتی قبوض کاغذی
جزئیات
حذف اطلاعات
آیا از حذف اطلاعات آیتم انتخابی اطمینان دارید؟

استعلام و پرداخت کلیه قبوض با شناسه قبض و پرداخت

پرداخت اینترنتی قبوض کاغذی

شما می‌توانید بدون نیاز به شناسه پرداخت، جزئیات کلیه قبوض خود مانند قبض تلفن ثابت، موبایل، برق، آب، گاز، عوارض ملک و جرائم رانندگی را تنها با دسترسی به اطلاعات مورد نیاز مشاهده و در کوتاه‌ترین زمان نسبت به پرداخت قبض الکترونیکی اقدام کنید. بعد از پرداخت، امکان دسترسی به سوابق و رسید پرداخت وجود دارد. هم‌چنین امکان پرداخت قبوض تکراری وجود ندارد و نیاز نیست نگران پرداخت چند‌باره آن‌ها باشید.

استعلام و پرداخت رایگان قبوض

استعلام و پرداخت رایگان قبوض

استعلام و پرداخت رایگان قبوض

در صورت عدم پرداخت قبوض، ممکن است با ضرر مالی روبه‌رو شوید. مشاهده جزئیات و پرداخت قبوض کاغذی امکان رایگانی است که قبضینو در اختیار کاربران خود قرار داده است تا بتوانند بدون نیاز به اطلاعات خاص، مبلغ را مشاهده و به صورت آنی پرداخت کنند. گاهی‌اوقات دسترسی به شناسه قبض ساده نیست؛ در این شرایط می‌توانید از روش‌های جایگزین این سامانه برای تجربه آسان پرداخت استفاده کنید.

پرداخت قبض بدون شناسه پرداخت

پرداخت قبض بدون شناسه پرداخت

پرداخت قبض بدون شناسه پرداخت

روش‌های پرداخت قبض به سرعت در حال به‌روزشدن هستند. شما می‌توانید بدون دسترسی به شناسه پرداخت، جزئیات تمام قبوض برق، گاز، آب، تلفن ثابت، موبایل، خلافی و عوارضی را همراه با مبلغ قبض مشاهده کنید. سپس می‌توانید به سادگی آن‌ها را به سبد خرید اضافه کنید تا امکان پرداخت از طریق درگاه بانکی برای شما فراهم شود.

پیگیری قبوض پرداخت‌ شده

 پیگیری قبوض پرداخت‌ شده

پیگیری قبوض پرداخت‌ شده

به‌روزسانی سیستم اغلب سازمان‌های دولتی به صورت دستی انجام می‌شود. به همین دلیل ممکن است گاهی متوجه پرداخت قبض نشوید. برای پیگیری قبوض پرداخت‌شده در قبضینو می‌توانید به بخش سوابق مراجعه و رسید پرداختی را مشاهده کنید. دریافت رسید پرداختی به این معنی است که قبض، پرداخت شده و ممکن است با کمی تاخیر از سامانه اصلی حذف شود. پس نیازی نیست نگران عدم پرداخت آن باشید.

مقایسه انواع روش‌های استعلام و پرداخت قبض

همه‌ی ما می‌دانیم که بدون پرداخت قبوض، خلافی و عوارضی خودرو نمی‌توانیم از آن‌ها استفاده کنیم. در گذر زمان روش‌های متنوعی برای استعلام و پرداخت قبوض ارائه شده است. برخی از این روش‌های حضوری هنوز هم در شهرهای کوچک اجرا می‌شوند؛ اما در شهرهای بزرگ به دلیل شلوغی مسیر و راه اغلب افراد تمایل دارند تا بتوانند از بین روش‌های غیرحضوری بهترین روش استعلام قبض کاغذی را پیدا کنند. در ادامه به معرفی روش‌ها می‌پردازیم.

استعلام قبض و پرداخت اینترنتی قبوض

سامانه‌های آنلاین جایگزین روش‌های حضوری شده‌اند. شما می‌توانید بدون نیاز به مراجعه حضوری به ادارات، بانک‌ها و سازمان‌های دولتی و تنها با دسترسی به اینترنت کلیه قبوض خود را به صورت موردی یا تجمیعی پرداخت کنید. قبضینو یکی از سامانه‌های استعلام و پرداخت قبوض است که این امکان را برای کلیه کاربران فراهم می‌کند تا بدون نیاز به اطلاعات خاص قبض‌های خود را پرداخت کنند.

پرداخت قبض با شناسه پرداخت

هنوز هم همانند گذشته قبض کاغذی در برخی از شهرها صادر می‌شود یا به جای آن پیامک حاوی شناسه قبض و شناسه پرداخت برای افراد ارسال می‌شود. اگر به این شناسه‌ها دسترسی دارید، می‌توانید قبض خود را با دسترسی به این اطلاعات پرداخت کنید. در نظر داشته باشید استفاده از این روش در شرایطی مناسب‌ شما است که عجله‌ای برای پرداخت نداشته باشید، چون تسویه قبوض به صورت آنی انجام نمی‌شود و می‌تواند در آینده مشکلات زیادی برای شما به وجود آورد.

پرداخت قبض با سایت‌ بانک‌ها

تا چند سال پیش برای پرداخت قبوض باید به شعب مختلف بانک‌ها مراجعه می‌کردید و در صف‌های طولانی منتظر می‌ماندید تا نوبت‌تان شود. امروزه برای پرداخت قبض از طریق بانک‌ها نیاز به مراجعه حضوری نیست و می‌توانید تمام مراحل پرداخت قبوض را به صورت اینترنتی و با داشتن یکی از کارت‌های بانکی عضو شتاب انجام دهید. برای مثال:

پرداخت قبض از طریق سایت مربوطه

شما می‌توانید قبض آب، برق، گاز، جرائم رانندگی، موبایل و تلفن ثابت را از طریق سایت سازمان مربوطه نیز پرداخت کنید. به عنوان مثال برای پرداخت قبض موبایل همراه اول باید به سایت mci.ir، برای مشاهده صورتحساب و پرداخت قبض تلفن ثابت به سایت tci.ir مراجعه کنید.

پرداخت با دستگاه خودپرداز

اگر می‌خواهید هم‌چون گذشته از شناسه قبض و پرداخت برای تسویه بدهی قبوض خود استفاده کنید، می‌توانید قبوض را با خودپرداز پرداخت کنید. البته به نظر می‌رسد اگر برای پرداخت قبض موبایل و تلفن ثابت از خودپرداز بانک تجارت استفاده کنید، نیاز به شناسه قبض و پرداخت ندارید. البته این روش چندان توصیه نمی‌شود؛ چون در صورت عدم دسترسی به شناسه پرداخت، امکان تسویه قبوض نیز وجود ندارد.

پرداخت با کد دستوری

یکی از ساده‌ترین روش‌های پرداخت غیر حضوری، استفاده از کد‌های ussd است؛ چرا که شما برای مشاهده صورتحساب قبوض به اینترنت نیاز ندارید و با دسترسی به گوشی موبایل می‌توانید کلیه مراحل را به صورت آفلاین دنبال کنید. در ادامه به تعدادی از کدهای ussd اشاره می‌کنیم:

پرداخت‌های موبایلی؛ بهترین جایگزین روش‌های پرداخت سنتی

یکی از ساده‌ترین روش‌های پرداخت غیر حضوری، استفاده از کد‌های ussd است؛ چرا که شما برای مشاهده صورتحساب قبوض به اینترنت نیاز ندارید و با دسترسی به گوشی یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای پرداخت قبوض استفاده از اپلیکیشن‌های پرداخت است. شما می‌توانید با نصب یک اپلیکیشن بر روی گوشی خود، از چندین خدمت به صورت همزمان استفاده کنید و مدیریت قبوض خود را به صورت ماهانه یا گروهی انجام دهید.

یکی از ساده‌ترین روش‌های پرداخت غیر حضوری، استفاده از کد‌های ussd است؛ چرا که شما برای مشاهده صورتحساب قبوض به اینترنت نیاز ندارید و با دسترسی به در ادامه سریع‌ترین و قابل اعتماد‌ترین روش برای پرداخت را به شما معرفی می‌کنیم. با این روش نیازی نیست نگران عدم پرداخت یا مشکلات این‌چنینی باشید.

قبضینو؛ سامانه جامع و آنلاین استعلام و پرداخت قبض

سامانه آنلاین قبضینو امکان استعلام و پرداخت قبوض متنوع را در کنار خدمات خودرو و سفر در اختیار شما قرار داده که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. با این سامانه دیگر نیاز نیست نگران به پایان رسیدن مهلت پرداخت قبوض باشید و شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز از خدمات این سامانه استفاده کنید.

قبضینو؛ بهترین راهکار پرداخت انواع قبوض

سامانه قبضینو با تجربه چند ساله خود در زمینه استعلام و پرداخت قبض بهترین و ساده‌ترین راهکار را برای پرداخت انواع قبوض برای شما فراهم کرده است.

اسلاید شماره 0
اسلاید شماره 1
اسلاید شماره 2

انواع روش‌های پرداخت قبض در کشور از گذشته تا امروز

انواع روش‌های پرداخت قبض در کشور از گذشته تا امروز

انواع روش‌های پرداخت قبض در کشور از گذشته تا امروز

در طی این سال‌ها، روش پرداخت قبض دستخوش تغییرات زیادی بوده است. تا چند سال پیش روش‌های پرداخت قبوض تنوع امروزی را نداشت. در واقع تنها شیوه پرداخت، مراجعه حضوری به بانک‌ها و ارائه قبض کاغذی بوده است. امروزه روش پرداخت الکترونیکی، جایگزین قبض کاغذی شده و روش سنتی پرداخت قبوض تا حدود زیادی از میان برداشته شده است.

مطالعه مطلب

حذف قبض کاغذی آب و دریافت قبض الکترونیکی آب

حذف قبض کاغذی آب و دریافت قبض الکترونیکی آب

حذف قبض کاغذی آب و دریافت قبض الکترونیکی آب

حتما می‌دانید که مدتی است حذف قبض کاغذی آب در راستای اجرای طرح ملی قبض سبز اجرا شده است. قبض پیامکی سپس قبض الکترونیکی جایگزین قبض کاغذی به عنوان روش دریافت قبض آب شده است. این جایگزینی پرسش‌های فراوانی مانند چرایی این جایگزینی، چگونگی دریافت قبض پیامکی و قبض الکترونیکی، چگونگی پرداخت قبض آب و … را برای مردم به همراه داشته است

مطالعه مطلب

ثبت و حذف پیامک قبض آب، گاز، برق و تلفن ثابت

ثبت و حذف پیامک قبض آب، گاز، برق و تلفن ثابت

ثبت و حذف پیامک قبض آب، گاز، برق و تلفن ثابت

چاپ و صدور قبوض کاغذی باعث قطع درختان و مصرف زیاد کاغذ شده بود تا اینکه در سال ۹۸ قبوض کاغذی به صورت کامل حذف شدند و قبض الکترونیکی جایگزین این روش شد. این اتفاق مزیت بزرگی برای افراد داشت و باعث شد تا بتوانند در هر جا و مکانی قبض برق، آب، گاز و تلفن ثابت را مشاهده کنند و نسبت به پرداخت آن اقدام کنند.

مطالعه مطلب

ثبت دیدگاه

شما هم می‌توانید دیدگاه خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.
امیر

تسویه آب و برق و گاز هم صورت پذیره؟

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست گرامی
بله از طریق این سرپیس می‌توانید دیگر قبوض خدماتی خود را نیز تسویه کنید.
شاد و سلامت باشید.

شهرام

سلام من قبض برق رو پرداخت کردم اومدم تو استعلام مهر تسویه شد زده بود دوباره که تو قسمت استعلام اومدم مبلغ روزده بود ممنون میشم پاسخ بدید

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست گرامی
اگر تسویه تایید شده است جای نگرانی نیست، علت این‌که در استعلام مجدد هم مبلغ قض مشاهده می‌شود این است که به‌روزرسانی سامانه خدمات با کمی تاخیر انجام می‌شود و هنوز اطلاعات پرداخت شما در سامانه برق کشور ثبت نشده است. پرداخت از قبضینو آنی است اما ثبت آن از طرف سامانه مبدا کمی زمان‌بر است.
پیروز باشید.

نگهداری

با سلام مدیر مدرسه ای هستم که نیاز به اصل قبض آب جهت مستند سازی دارم لطفا راهنما بفرمایید

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
بعد از استعلام و پرداخت قبض از طرزیق قبضینو می‌توانید به بخش مشاهده سوابق مراجعه کرده و جزئیات پرداخت را بازکنید و قبض آب را به‌صورت نسخه اینترنتی دریافت کنید.
پایدار باشید.

بهروز نجفی

سلام چطور میتوان قبوض ماه‌های مثلاً تا ۶ماه را مشاهده کرد

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
درصورتی‌که پرداخت قبوضتان را از قبضینو انجام داده باشید،‌ می‌توانید با مراجعه به بخش مشاهده سوابق از جزئیات آنها مطلع شوید.
پایدار باشید.

عزیزی

با سلامبنده اکثر اوقات از سایت قبضینو برای پراخت قبوض استفاده میکنمولی متاسفانه حدودا یکماه میشه که هر بار وارد سایت شدم و خواستم پرداخت کنم سایت خطا دادهخواستم علت این مشکل رو بدونمسپاس از شما

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
ممکن است خطای ایجاد شده مربوط به اختلال سامانه‌های اصلی باشد. شما می‌توانید مجددا امتحان کنید و درصورت وجود مشکل با پشتیبانی قبضینو تماس بگیرید.
سپاس از همراهی شما

علیرضا خلج

با سلام و عرض ادب ، شناسه قبض آب در دسترس نیست آیا می شود با شماره اشتراک نصب شده روی کنتور برای استعلام بدهی آب اقدام نمود ؟ و یا اینکه شناسه قبض آب را بصورت غیر حضوری می شود دریافت نمود؟

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست گرامی وقت بخیر
شما می‌توانید شماره اشتراک کنتور آب را به سرشماره ۳۰۰۰۴۱۲۲ ارسال کنید تا شناسه قبض برای‌تان پیامک شود.
پیروز و برقرار باشید.

ثبت دیدگاه

سوالات متداول

برای پرداخت قبض فقط به شناسه قبض خود نیاز دارید. شما می‌توانید شناسه قبض را از روی پیامک قبض یا قبوض کاغذی دوره‌های قبلی پیدا کنید.
شناسه‌ قبض از حداقل ۶ و حداکثر ۱۳ رقم تشکیل شده است و اطلاعات مشترک و نوع قبض را مشخص می‌کند. شناسه قبض همواره و در هر دوره ثابت است و شما می‌توانید از این شناسه برای استعلام قبوض خود استفاده کنید.
اگر پیامک برای شما ارسال نشده است اما به شناسه قبض دسترسی دارید، می‌توانید از سامانه استعلام و پرداخت قبضینو برای مشاهده و پرداخت مبلغ قبض خود استفاده کنید. با این روش نیازی به شناسه پرداخت و قبض کاغذی خود ندارید و می‌توانید به سادگی کل بدهی قبوض خود را مشاهده و پرداخت کنید.
به‌روزرسانی برخی از سامانه‌های دولتی به صورت دستی انجام می‌شود و ممکن است بعد از پرداخت، قبض با کمی تاخیر از سامانه مربوطه حذف شود. اگر قبض پرداختی‌ شما در بخش سوابق هست، به این معنی است که قبض پرداخت شده و نیازی نیست برای تسویه و حذف آن پیگیری انجام دهید.
رسید قبض پرداختی شما به بخش سوابق اضافه می‌شود و از آن طریق قابل مشاهده است. هم‌چنین اگر قبض خود را با قبضینو یا سامانه دیگری پرداخت کردید، می‌‌توانید برای پیگیری قبوض پرداختی به لینک ghabzino.com/paid مراجعه کنید.
بله؛ اگر به قبض کاغذی دسترسی دارید، می‌توانید از اپلیکیشن قبضینو برای پرداخت قبض استفاده کنید. برای این‌کار نیاز است به صفحه استعلام قبض تلفن ثابت، موبایل یا هر خدمت دیگر بروید، بارکد روی قبض را اسکن بگیرید تا امکان پرداخت قبض برای شما فراهم شود.
اسکرین‌شات صفحه اول اپلیکیشن قبضینو

دانلود قبضینو

با دانلود اپلیکیشن قبضینو، تمامی استعلام‌ها و پرداخت‌های دوره‌ای خود را هوشمندانه و متفاوت مدیریت کنید. از صدور قبوض مطلع شوید و به‌روزترین صورت‌حساب‌های خود را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید از امکان تسویه آنی و دریافت رسید پرداخت‌ها نیز استفاده کنید.

مشاهده لینک‌های دانلود
قبضینو
کاربر مهمان
ورود | ثبت‌نام

نسخه مخصوص شرکت‌ها دریافت API
کیف پول خدمات پلیس مدیریت دستگاه‌های فعال پیگیری قبوض قبض کاغذی پشتیبانی وبلاگ درباره ما
درآمدزایی از قبضینو اطلاع‌رسانی صدور قبوض
اطلاعات حساب کاربری