مشاهده سوابق نسخه مخصوص شرکت‌ها دریافت API پشتیبانی وبلاگ
دانلود اپلیکیشن سبد قبض
قبضینو

استعلام خلافی موتور

چگونه استعلام خلافی موتور را بگیریم؟

شما می‌توانید از سه روش متفاوت برای استعلام خلافی موتور سیکلت و پرداخت آن از قبضینو اقدام کنید. این سه روش شامل استعلام جزئیات، استعلام مجموع و استعلام با شناسه قبض و پرداخت خلافی است؛ کافی است، اطلاعات مورد نیاز برای هر روش را در فرم استعلام خلافی موتورسیکلت وارد کنید.

استعلام خلافی موتورسیکلت با قبضینو
جزئیات
حذف اطلاعات
آیا از حذف اطلاعات آیتم انتخابی اطمینان دارید؟
استعلام آماده پرداخت
آخرین استعلام شما در تاریخ ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ انجام شده و از بخش سوابق قابل دسترسی است. پیشنهاد می‌کنیم برای مشاهده به‌روزترین نتایج، استعلام جدیدی را انجام دهید.
انتخاب روش استعلام خلافی
نیاز به کد ملی و شماره موبایل مالک
پرداخت مجموع مبلغ خلافی با یک رمز پویا
توجه

در صورت عدم دسترسی به اطلاعات مالک موتورسیکلت می‌توانید خلافی تجمیعی موتورسیکلت را استعلام کنید.

استعلام آنلاین خلافی موتور سیکلت پلاک ملی

استعلام آنلاین خلافی موتور سیکلت پلاک ملی

استعلام آنلاین خلافی موتور سیکلت پلاک ملی

سامانه قبضینو سه روش را برای استعلام خلافی موتور سیکلت آنلاین فراهم کرده است تا هر شخص با توجه به اطلاعاتی که در دست دارد، خلافی موتور سیکلت را پرداخت کند. اگر شماره پلاک، کد ملی و شماره موبایل متعلق به کد ملی را دارید، از روش استعلام جزئیات استفاده کنید؛ اما، اگر فقط شماره پلاک را دارید، از روش استعلام مجموع استفاده کنید. در ضمن، اگر شما شناسه قبض و پرداخت را دارید، می‌توانید از روش استعلام رایگان استفاده کنید.

استعلام جزئیات خلافی موتور

استعلام جزئیات خلافی موتور

استعلام جزئیات خلافی موتور

اگر برای استعلام خلافی موتور سیکلت اطلاعاتی همچون شماره پلاک، کد ملی مالک موتور و شماره موبایل مالک موتور را دارید، می‌توانید از روش استعلام جزئیات قبضینو استفاده کنید. شما می‌توانید با این روش خلافی خود را موردی پرداخت کنید. در ادامه، ویژگی‌های این روش آورده شده است:

 • امکان پرداخت موردی خلافی
 • مشاهده جزئیات خلافی
 • مشاهده عکس دوربین
 • هزینه: ۵۲۰۰ تومان

استعلام مجموع خلافی موتور

استعلام مجموع خلافی موتور

استعلام مجموع خلافی موتور

اگر برای استعلام خلافی موتور سیکلت، تنها شماره پلاک موتور را دارید یعنی اطلاعات مالک را ندارید، می‌توانید از روش استعلام مجموع قبضینو استفاده کنید. شما می‌توانید با این روش مبلغ کل خلافی را با یک رمز پویا پرداخت کنید. در ادامه، سایر ویژگی‌های روش فوق آمده است:

 • امکان پرداخت خلافی با یک رمز پویا
 • مشاهده مجموع مبلغ خلافی
 • تنها با شماره پلاک خودرو
 • هزینه: ۵۲۰۰ تومان

استعلام خلافی موتور با شناسه قبض و پرداخت

استعلام خلافی موتور با شناسه قبض و پرداخت

استعلام خلافی موتور با شناسه قبض و پرداخت

اگر پیامک جریمه موتور برای شما ارسال شده است، می‌توانید با استفاده از شناسه قبض و پرداخت موجود در قبض پیامکی نسبت به استعلام جریمه موتور اقدام کنید. در ضمن، شما می‌توانید ویژگی‌های استفاده از این روش را در ادامه مشاهده کنید:

 • استعلام با شناسه قبض و شناسه پرداخت
 • امکان پرداخت خلافی با یک رمز پویا
 • دریافت خلافی موتور سیکلت رایگان
 • مشاهده موردی خلافی موتور

استعلام و پرداخت خلافی موتور سیکلت با قبضینو

سامانه قبضینو خدمت استعلام و پرداخت خلافی موتور سیکلت را از سه روش در اختیار شما گذاشته است. این روش‌ها شامل استعلام خلافی جزئی، استعلام خلافی تجمیعی و استعلام خلافی با شناسه قبض و پرداخت است.

استعلام جزئیات خلافی موتور امکان استعلام و پرداخت موردی تخلفات را با وارد کردن شماره پلاک به همراه کد ملی و شماره موبایل متعلق به کد ملی فراهم می‌کند؛ اما، استعلام مجموع خلافی موتور امکان استعلام و پرداخت مجموع تخلفات را با وارد کردن شماره پلاک فراهم می‌کند.

مزایای استعلام خلافی موتور سیکلت با پلاک شامل موارد زیر است:

مشاهده به‌روزترین جزئیات

شما می‌توانید با استفاده از خدمت خلافی موتور سیکلت آنلاین قبضینو به‌روزترین اطلاعات بر اساس آخرین تغییرات موجود در سامانه راهور را مشاهده کنید.

با استعلام مجموع خلافی موتور می‌توانید به‌روزترین مبلغ کل جریمه را مشاهده کنید و اگر از روش استعلام جزئیات خلافی موتور استفاده کنید، می‌توانید جزئیاتی مانند نوع جریمه، مبلغ جریمه، زمان جریمه و از همه مهم‌تر عکس تخلف جریمه را مشاهده کنید.

ذخیره‌سازی و نام‌گذاری اطلاعات ورود

شما می‌توانید از مزیت ذخیره‌سازی و نام‌گذاری اطلاعات ورود قبضینو استفاده کنید تا هر بار برای استعلام و پرداخت خلافی موتور سیکلت پلاک ملی نیاز به ورود اطلاعات نداشته باشید؛ کافیست، بر روی اطلاعات مورد نظر کلیک کنید تا سریع و ساده نتیجه را مشاهده کنید.

تضمین تسویه آنی تخلفات موتورسیکلت

خلافی‌ موتور سیکلت در قبضینو به صورت آنی تسویه می‌شود؛ چون، مبلغ پرداختی به‌صورت مستقیم از حساب شما به حساب راهور واریز می‌شود. در نتیجه، قبضینو هیچ مبلغی را نزد خود نگه نمی‌دارید؛ البته، ممکن است به علت اختلال در سیستم بانکی یا سیستم راهور، ثبت تسویه با تأخیر همراه باشید.

تنوع روش‌های استعلام و پرداخت خلافی موتورسیکلت

تنوع روش پرداخت خلافی موتور سیکلت یکی از ویژگی‌های مهم قبضینو است که آن را برای همه‌ی افراد مناسب ساخته است؛ چرا که،‌ گاهی افراد نیاز به تسویه‌ی کل مبلغ خلافی موتور دارند و گاهی افراد نیاز به تقسیط دارند تا فشار مالی را تحمل نکنند.

عدم نیاز به کد سخا برای استعلام و پرداخت خلافی موتورسیکلت

شما برای استعلام آنلاین خلافی موتورسیکلت و پرداخت آن با قبضینو نیازی به هیچ فرآیند اضافه‌ای به غیر از ورود اطلاعاتی مانند پلاک، کد ملی و شماره موبایل متعلق به کد ملی ندارید؛ اما، استعلام و پرداخت آنلاین خلافی موتور راهور 120 نیاز به اطلاعات بیشتری مانند کد سخا دارد که فرآیند را کند و سخت می‌کنند.

سایر روش‌های استعلام خلافی موتور

روش‌های استعلام و پرداخت خلافی موتور سیکلت متنوع است؛ اما، برخی از آنها تنها استعلام را به شما نشان می‌دهد و برخی از آنها استعلام و پرداخت را در کنار هم فراهم کرده‌اند.

نکته: گرفتن خلافی موتور سیکلت پلاک ملی با vin از طریق استعلام خلافی موتور پیامکی 1101202020 و استعلام خلافی موتور تلفنی 02188288888 انجام می‌شود؛ یعنی، شما برای استعلام با پیامک و تلفن باید vin خود را داشته باشید.

چگونه گواهی عدم خلافی موتور سیکلت بگیریم؟

شما می‌توانید رسید عدم خلافی موتور سیکلت را به‌صورت آنی از قبضینو پس از استعلام و پرداخت موفق خلافی موتور دریافت کنید؛ اما، اگر نیاز به گواهی دارید، باید آن را از مراکز پلیس +۱۰ بگیرید. بهترین روش برای گرفتن گواهی عدم خلافی موتور سیکلت به صورت سریع و ساده این است که پیش از مراجعه به پلیس + ۱۰ تسویه خلافی موتور را انجام دهید؛ سپس، تنها برای دریافت گواهی اقدام کنید تا معطل نشوید.

اسلاید شماره 0
اسلاید شماره 1
اسلاید شماره 2

آیا قبضینو معتبر است؟ داستان استارت‌آپ قبضینو از آغاز تا امروز

آیا قبضینو معتبر است؟ داستان استارت‌آپ قبضینو از آغاز تا امروز

آیا قبضینو معتبر است؟ داستان استارت‌آپ قبضینو از آغاز تا امروز

نزدیک به سه سال است که قبضینو در کنار شماست و همواره به دنبال ارائه بهترین خدمات به کاربران خود بوده است. حالا که خانواده قبضینو بزرگتر از همیشه شده و هر روز کاربران جدیدتری ما را در این مسیر همراهی می‌کنند تصمیم گرفتیم داستان قبضینو و مسیری را که تنها با انگیزه خدمت رسانی به شما تا اینجا طی کردیم برای شما تعریف کنیم. داستانی که با دغدغه تیم جوان و پرانگیزه قبضینو شروع شد و همچنان ادامه دارد. حالا با بزرگ‌تر شدن قبضینو، آرزوها و ماجراهای ما هم بزرگ‌تر شدند. آرزوهایی که نهایت همه آن‌ها به رضایت و اعتماد شما کاربران عزیز قبضینو می‌رسند.

مطالعه مطلب

عدم خلافی خودرو چیست و چگونه آن را در کوتاه‌ترین زمان دریافت کنیم؟

عدم خلافی خودرو چیست و چگونه آن را در کوتاه‌ترین زمان دریافت کنیم؟

عدم خلافی خودرو چیست و چگونه آن را در کوتاه‌ترین زمان دریافت کنیم؟

چند سالی است که روش پیگیری خلافی خودرو به صورت آنلاین و غیر حضوری انجام می‌شود. یعنی دیگر نیاز نیست مثل قبل، راننده در دفاتر پلیس ۱۰+ حضوری پیدا کند و برگه عدم خلافی خودرو را بعد از پرداخت جرایم رانندگی، دریافت کند. سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی و خصوصی زیادی این خدمات را ارائه می‌کنند، اما معضل بزرگ این است که نتایج خلافی‌شان به‌روز نیست و مجبور هستید جزئیات پرداخت خلافی را با چند روز تاخیر مشاهده کنید یا برای تسویه جرائم، چند روز کاری منتظر بمانید.

مطالعه مطلب

نرخ جریمه های رانندگی در سال ۱۴۰۲ + جدول تخلفات رانندگی

نرخ جریمه های رانندگی در سال ۱۴۰۲ + جدول تخلفات رانندگی

نرخ جریمه های رانندگی در سال ۱۴۰۲ + جدول تخلفات رانندگی

احتمالا برای شما هم پیش‌آمده که زمان استعلام خلافی خودرو با کد یا نوع تخلف روبه‌رو شوید و برایتان این سوال پیش آید که چرا این مبلغ جریمه ثبت شده، بالا است یا این کد تخلف مربوط به کدام جریمه رانندگی است. پلیس راهنمایی و رانندگی برای کاهش تصادفات جاده‌ای و حفظ امنیت شما و سرنشینان، قوانین راهنمایی و رانندگی را وضع کرده که توجه به آن‌ها در حین رانندگی مهم تلقی می‌شود.

مطالعه مطلب

ثبت دیدگاه

شما هم می‌توانید دیدگاه خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.
حسین همت یار

سلام، آیا امکان استعلام خلافی های تسویه (پرداخت) شده وجود دارد؟

پشتیبانی قبضینو

سلام و درود
در‌صورتی‌که در یک ‌سال اخیر تسویه خلافی خود را از طریق قبضینو انجام داده باشید، می‌توانید با مراجعه به بخش مشاهده سوابق جزئیات تمام تراکنش‌های انجام‌شده را مشاهده کنید، در غیر این‌صورت باید از طریق پلیس راهور اقدام کنید.
سبز و سلامت باشید.

سینا

سامانه شما قطع الان ده ساعته من پرداخت کردم فقط میزنه سامانه قطع می باشد

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
خیر؛ این قطعی مربوط به سرویس مبدا است. لطفا با یکی از شماره تلفن‌های 02148010000 یا 02144248481 تماس گرفته و کد پیگیری پرداخت را که در بخش مشاهده سوابق ثبت شده است، به کارشناس ارائه کنید تا مراحل تکمیلی انجام شود.
مانا و پاینده باشید.

غفاریان

من کافی نتم 5200 پرداخت کردم سایت قعطه مشتریم پرداخت نکرد جطور میشه حالا؟

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
درصورت وجود اختلال در سامانه مبدا، هزینه پرداختی بلافاصله به کیف پول حساب کاربری (درصورت پرداخت با کیف پول) یا حساب بانکی شما (درصورت پرداخت از درگاه بانکی) طی ۷۲ ساعت،‌ عودت داده می‌شود تا بتوانید مجددا استعلام بگیرید.
پایدار باشید.

یاشار

با سلام،درصورتیکه پس از اخذ نوبت دهی برای تعویض پلاک و پرداخت مالیات نقل و انتقال توسط مالک در سامانه، معامله از طرف خریدار بهم بخورد مبلغ پرداخت شده برای مالیات چه میشود؟

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست گرامی
هزینه پرداختی شما در سامانه ثبت شده و تا معامله بعدی باقی می‌ماند. درصورتی‌که مبلغ مالیات تغییر کرده باشد، تنها باید مابه‌التفاوت آن پرداخت شود.
سپاس از همراهی شما

مهدیار

سلام من برای کسی استعلام گرفتم . استعلام نیومد هیچی پولشو ازم کسر کرد.خالا چیکار کنم

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
لطفا به بخش سوابق پرداخت مراجعه کرده و کد پیگیری پرداخت را دریافت کنید، سپس با سامانه تعویض پلاک تماس گرفته و این کد را به کارشناس ارائه دهید تا مراحل تکمیل شود.
سبز و مانا باشید.

مهدی

سلام.منظورازاینکه موتورسیکلتم ارزش گذاری نشده وامکان محاسبه مالیاتی وجودندارد یعنی چه؟؟؟من خریدارم موتورم آپاچی ۱۵۰مدل ۹۴هست.

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
ممکن است این موضوع مربوط به مشخصات فنی موتور سیکلت شما باشد برای پیگیری دقیق‌تر لطفا با سازمان مالیاتی تماس بگیرید.
با سپاس

نادر کریمی

سلام من پرداخت رو انجام دادم ولی میگه دستگاه در حال حاضر خدمات ندارد این چیزا چیکار کنم

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
متاسفانه سامانه مبدا دچار اختلال شده است. لطفا به قسمت سوابق تراکنش‌ها در قبضینو مراجعه کرده و کد پیگیری پرداخت را ذخیره کنید؛ سپس با سامانه تعویض پلاک تماس گرفته و این کد را ارائه کنید تا کارشناس مربوطه موارد تکمیلی را انجام دهد.
با سپاس از شما

محمد حسنی

ببخشید من پرداختو انجام دادم اما برام نمایش داده نشد

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
متاسفانه سرویس مبدا کمی دچار اختلال شده است. لطفا با پشتیبانی سامانه تعویض پلاک تماس بگیرید و شماره پیگیری خود را به کارشناس ارائه کنید تا مراحل تسویه تکمیل شوید.
برقرار باشید و سبز.

آریا کاشانی

سلام آقا من وکالت دارم برای نام ب نام کردن موتور تا 23بهمن الان سایت قطعه برای پرداخت مالیات تایمم داره تمام میشه اون شخصم دیگه نیستش من الان باید چیکار کنم چطوری مالیات موتور رو پرداخت کنم هیچ راهی نیست؟!اگه هست لطفا بگید ممنونتون میشم

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
لطفا با پشتیبانی سامانه تعویض پلاک تماس بگیرید و راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید، اگر تماس برقرار نشد می‌توانید به یکی از مراکز پلیس +10 مراجعه کنید.
سبز و امیدوار باشید.

رضا

سلام استعلام مالیات موتور سیکلت مشکل داره مبلغ کم شده منتها مبلغ مالیات نشان داده نمیشود

پشتیبانی قبضینو

درود بر شما
متاسفانه این اختلال از طرف سرویس مبدا بوده و امکان ارائه خروجی وجود ندارد. برای تکمیل فرآیند پرداخت لطفا با پشتیبانی سامانه تعویض پلاک تماس بگیرید و کد پیگیری پرداختی که دارید را به کارشناس ارائه کنید.
سبز و برقرار باشید.

Ehsan

سلام پول واسه خلافی پرداخت کردم ارور داد الان میگه دوباره پول پرداخت کن

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
اگر نتیجه استعلام نمایش داده شده و برای پرداخت با مشکل روبرو شده‌اید، می‌توانید به بخش سوابق قبضینو مراجعه کرده و ادامه استعلام خود را تکمیل کنید.
پایدار باشید.

محمد قنبری

با سلام. بنده نزدیک یک هفته است که با پرداخت هزینه به سایت، منتظر پرداخت مالیات موتورسیکلتم هستم اما دائما اروز متصل نشدن به سایت را می دهد.

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
متاسفانه اختلال پیش‌آمده از سوی سرویس مبدا است. برای پیگیری لطفا با سامانه تعویض پلاک تماس بگیرید و کد پیگیری خود را ارائه تا مراحل کارتان انجام شود.
سبز و سربلند باشید.

محمد علی رضایی

سلام چند روز هست میخام مالیات موتورمو بدم نمیتونم

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
اختلال ایجاد شده مربوط به سرویس مبدا است. لطفا با سامانه تعویض پلاک تماس گرفته و شماره پیگیری خود را ارائه کنید تا مراحل مربوطه انجام شود.
برقرار باشید.

محمد صادقی

چرا سامانه محاسبه عمل نمیکنه الان چند روزه میخوام استعلام بگیرم نمیشه

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
اختلال پیش آمده مربوط به سرویس مبدا است. لطفا با سامانه تعویض پلاک تماس بگیرید و با ارائه کد پیگیری مراحل ثبت پرداخت را تکمیل کنید.
با سپاس از همراهی شما.

محمدمهدی مهری

سلام بند مالیات موتور پرداخت کردم اما گواهی به من نمیده باید چیکار کنم

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
با مراجعه به قسمت مشاهده سوابق می‌توانید گواهی مالیات پرداختی خود را دریافت کنید.
برقرار باشید و سبز.

میلادغلامی برزی

سلام مالیات نقل انتقال به مشکل خورده این موتور از سیستم شما و بنده ۱هفته می شود که باپشتیبانی تماس میگیرم و مشخصات موتورو میگیرن و میگن پیگیری پیشه و من هم وکالت ۴روز بیشتر وقت نمونده لطفا لطفا لطفا بررسی کنید که مالیات نقل انتقال بتونم انجام بدم و برم برای تعویض پلاااااااک

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما دوست عزیز
لطفا مجددا با پشتیبانی تلفنی به شماره 02162999923 تماس گرفته و درخواستتان را پیگیری کنید.
ممنون از شما.

Alireza

چرا وارد سایت نمیشه پس میخوام بیینم چقدر مالیات داره موتورم

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست گرامی
ممکن است در زمان ورود شما اختلالاتی در شبکه اینترنتی پیش آمده باشد لطفا مجددا اقدام کنید.
باتشکر

محمد رضا جعفری

بنده امسال مالیات موتور را پرداخت نموده . و تعویض پلاک انجام شده و کمتر از دو ماه است که موتور رو فروخته برای تعویض پلاک همان موتور آیا مالیات دوباره باید پرداخت شود

پشتیبانی قبضینو

درود جناب جعفری
مالیات نقل و انتقال موتور در هر زمان از فروش آن باید پرداخت شود. در صورتی که مالیات پرداخت شده و فروش آن انجام نشده یا به تعویق افتاده باشد، مبلغ پرداختی در سازمان موردنظر حفظ شده و تنها درصورت تغییر مبلغ، باید مابه‌التفاوت آن را پرداخت کنید.
سبز و برقرار باشید.

داود قربانی

سلام ۲ بار از کارتم پول کم شد اما نتوانستم مالیات موتو سیکلت رو پرداخت کنم

پشتیبانی قبضینو

سلام آقای قربانی
ممکن است سرویس‌ها گاها با قطعی مقطعی روبه‌رو باشند. هزینه‌ی پرداختی شما به حساب کیف پول‌تان منتقل می‌شود تا در پرداخت‌های بعدی از آن استفاده کنید. اگر این اتفاق نیفتاد، می‌توانید برای پیگیری موضوع با پشتیبانی قبضینو در تماس باشید.

ثبت دیدگاه

سوالات متداول

بله؛ اگر تنها اطلاعاتی که از موتورسیکلت در دست دارید، شماره پلاک است، می‌توانید از روش استعلام خلافی موتور تجمیعی موتور استفاده کنید. شما می‌توانید مبلغ کلی خلافی موتور سیکلت پلاک ملی خود را از این طریق مشاهده کنید.
اگر از روش استعلام جزئیات خلافی قبضینو برای استعلام خلافی موتور سیکلت با پلاک آنلاین استفاده کنید، تصویر تخلفی که با دوربین ثبت شده است برای شما نمایش داده می‌شود؛ همچنین، سایر جزئیات مانند مکان، زمان، نوع تخلف و … نوشته شده است.
بله؛ اگر می‌خواهید سریع، ساده و تنها با یک رمز پویا برای تسویه خلافی موتور اقدام کنید، باید از روش استعلام تجمیعی خلافی موتور سیکلت قبضینو استفاده کنید. در این روش مجموع مبلغ جرائم موتور به شما نمایش داده می‌شود و می‌توانید با دریافت یک رمز پویا در درگاه بانکی خلافی خودروی خود را پرداخت کنید.
بله؛ اگر تمایلی به پرداخت تمامی جرائم موتور خود ندارید، باید از روش استعلام جزئیات خلافی استفاده کنید که امکان پرداخت موردی خلافی موتور را در اختیار شما قرار می‌دهد. برای استفاده از این روش به کد ملی و شماره موبایل مالک موتور نیاز دارید.
بله؛ شما می‌توانید خلافی موتور را با استفاده از روش‌های استعلام خلافی قبضینو به‌صورت آنی تسویه کنید.
بله؛ شما می‌توانید پس از پرداخت خلافی موتور سیکلت از قبضینو وارد بخش سوابق سایت یا اپلیکیشن شوید تا به رسید پرداخت خلافی موتور دسترسی داشته باشید.
بله؛ دریافت خلافی موتور سیکلت به صورت رایگان در کنار روش‌های اختصاصی قبضینو امکان‌پذیر است؛ اما، نکته‌ی مهم این است که نیاز به شناسه قبض و شناسه پرداخت دارد و تنها یک تخلف را نمایش می‌دهد. در نتیجه، اگر شما به مشاهده لیست خلافی موتورسیکلت نیاز دارید، پیشنهاد می‌کنیم از روش استعلام خلافی با جزئیات قبضینو استفاده کنید.
خیر؛ روش استعلام خلافی موتورهای پلاک قدیم با پلاک جدید مشابه است. شما می‌توانید از تمام روش‌های معرفی شده در متن برای استعلام خلافی موتورسیکلت استفاده کنید.
قوانین و مقررات
کد تایید را وارد کنید.
120 ثانیه تا دریافت مجدد کد تایید
تصاویر
سوابق استعلام
در حال اجرا در حال اجرا در حال دریافت نتیجه هستیم.
از همراهی شما سپاسگزاریم.
قبضینو
کاربر مهمان
ورود | ثبت‌نام

نسخه مخصوص شرکت‌ها دریافت API
کیف پول (خدمات پلیس و تسویه آنی) مدیریت دستگاه‌های فعال پیگیری قبوض قبض کاغذی پشتیبانی وبلاگ درباره ما
درآمدزایی از قبضینو اطلاع‌رسانی صدور قبوض
اطلاعات حساب کاربری