پرداخت جرایم رانندگی موتورسیکلت

پرداخت جریمه خودرو و موتورسیکلت

در سامانه قبضینو، استعلام خلافی موتور به سه صورت امکان‌پذیر است:
استعلام جزئیات خلافی موتور و پرداخت با پلاک: در این روش، تسویه خلافی به صورت آنی انجام می‌شود و جزئیات کامل جرائم رانندگی قابل مشاهده است. برای استعلام خلافی با پلاک و دسترسی به جزئیات باید به شماره موبایل و کد ملی مالک اصلی خودرو یا موتور نیز دسترسی داشته باشید
استعلام مجموع خلافی با پلاک بدون جزئیات: در این روش دیگر نیازی به احراز هویت نیست و می‌توانید مجموع مبالغ خلافی وسیله نقلیه خود را مشاهده و نسبت به پرداخت آن اقدام کنید. استعلام خلافی موتور با پلاک، ملزم به پرداخت 52,000 ریال است که از اعتبار شما کسر می‌شود. لازم به ذکر است که قبضینو دخل و تصرفی در تعیین این هزینه ندارد.
استعلام تکی خلافی با شناسه قبض و شناسه پرداخت: در صورت دریافت پیامک جریمه حاوی شناسه قبض و شناسه پرداخت، می‌توانید خلافی خود را به صورت رایگان و موردی از این بخش پرداخت کنید. توجه داشته باشید که امکان پرداخت تجمیعی خلافی در این بخش وجود ندارد و فقط جریمه‌ای که شناسه قبض و پرداخت آن را وارد کرده‌اید به شما نمایش داده می‌شود.

مشاهده جزئیات خلافی موتور

سامانه قبضینو به محض ثبت قبوض در سامانه آنلاین پلیس، خلافی موتورسیکلت شما را با جزئیات نمایش می‌دهد. تصویر جریمه دوربین‌های پلیس راهنمایی و رانندگی نیز برای کلیه خلافی‌های موتور سیکلت قابل مشاهده است.

تسویه آنی جرائم پرداخت‌شده

در تمامی روش‌های پرداخت خلافی موتورسیکلت سامانه قبضینو، تسویه به صورت آنی انجام می‌شود و دیگر نیازی نیست مانند گذشته برای حذف خلافی از لیست پلیس راهور منتظر سپری شدن 7 تا 10 روز کاری باشید.

مشاهده سوابق استعلام و پرداخت

سوابق استعلام‌های انجام شده با شماره پلاک در بخش سوابق خدمات پلیس ذخیره می‌شود و در هر زمان قابل دسترسی است. وضعیت کلیه تراکنش‌ها و پرداخت‌های مربوط به خلافی نیز در بخش سوابق ثبت می‌شود.

سوالات متداول

آیا تسویه آنی خلافی موتور سیکلت در سامانه قبضینو امکان پذیر است؟
بله؛ کلیه جرائم پرداخت شده به صورت آنی تسویه شده و رسید پرداخت در بخش سوابق سایت و اپلیکیشن قبضینو قابل مشاهده است.
آیا امکان استعلام خلافی، بدون اطلاعات مالک موتور وجود دارد؟
بله؛ برای استعلام خلافی موتورسیکلت بدون اطلاعات مالک موتور، کافیست گزینه استعلام خلافی بدون جزئیات را انتخاب کنید و فقط با وارد کردن شماره پلاک، مجموع مبلغ جرائم خود را مشاهده و با یک رمزپویا پرداخت کنید.
آیا امکان پرداخت خلافی موتور با یک رمز پویا در قبضینو وجود دارد؟
بله؛ برای پرداخت مجموع خلافی با یک رمز پویا کافیست از سرویس استعلام خلافی بدون جزئیات استفاده کنید.
آیا جرائم نمایش داده شده در سامانه قبضینو به روز است؟
بله؛ سامانه قبضینو به‌روزترین اطلاعات را در سایت و اپلیکیشن خود در اختیار کاربران قرار می‌دهد.
چگونه می‌توانم تصویر جریمه ثبت شده توسط دوربین پلیس را مشاهده کنم؟
برای مشاهده تصویر جریمه دوربین کافیست از بخش استعلام جزئیات خلافی با پلاک، خلافی موتورسیکلت خود را استعلام بگیرید و گزینه تصویر تخلف را انتخاب کنید.
آیا امکان پرداخت جرائم از بخش سوابق خدمات پلیس وجود دارد؟
بله؛ استعلام‌های ثبت شده در بخش سوابق خدمات پلیس نیز قابلیت پرداخت دارند. توجه داشته باشید که جرائم این بخش ممکن است به روز نباشند و برای مشاهده آخرین لیست جرائم موتور سیکلت خود باید مجددا نسبت به استعلام اقدام کنید.

سرویس‌های قبضینو

اخبار و مقالات مرتبط

آیا قبضینو معتبر است؟ داستان استارت‌آپ قبضینو از آغاز تا امروز

نزدیک به سه سال است که قبضینو در کنار شماست و همواره به دنبال ارائه بهترین خدمات به کاربران خود بوده است. حالا که خانواده قبضینو بزرگتر از همیشه شده و هر روز کاربران جدیدتری ما را در این مسیر همراهی می‌کنند تصمیم گرفتیم داستان قبضینو و مسیری را که تنها با انگیزه خدمت رسانی به شما تا اینجا طی کردیم برای شما تعریف کنیم. داستانی که با دغدغه تیم جوان و پرانگیزه قبضینو شروع شد و همچنان ادامه دارد. حالا با بزرگ‌تر شدن قبضینو، آرزوها و ماجراهای ما هم بزرگ‌تر شدند. آرزوهایی که نهایت همه آن‌ها به رضایت و اعتماد شما کاربران عزیز قبضینو می‌رسند.

پیشخوان 24 : مرجع استعلام خلافی و پرداخت جرایم رانندگی خودرو و موتور سیکلت

پیشخوان 24 اپلیکیشنی متفاوت با ارائه بیش از 20 خدمت مختلف در اختیار شماست تا به راحتی و در چند لحظه به مهم‌ترین سرویس‌ها دسترسی داشته باشید. از استعلام سوابق تامین اجتماعی و پرداخت قبوض تا خدمات خودرو و پیگیری مرسولات پستی، همگی خدماتی هستند که بسیاری از ما در زندگی روزمره به طور مرتب به آن‌ها نیاز پیدا می‌کنیم و گاهی مجبوریم از چند سایت و اپلیکیشن مختلف استفاده کنیم تا موفق شویم تمامی نیازهای خود را برطرف کنیم.

روش های پرداخت قبض جریمه و خلافی رانندگی

َََ جریمه رانندگی یک اتفاق ناخوشایند است که بسیار رایج شده است و نحوه پرداخت جریمه رانندگی برای همه شهروندان تبدیل به یک نیاز اساسی شده است. برای برخی از ما نیز پرداخت ماهیانه قبض خلافی خودرو مانند پرداخت قبض برق و قبض آب و قبض مالیات امری عادی شده است. روش های مختلفی برای پرداخت جریمه و استعلام میزان جریمه رانندگی وجود دارد. با وبلاگ پرداخت قبض قبضینو همراه با شید.

ثبت دیدگاه

برای مشارکت در پرسش و پاسخ و ثبت دیدگاه وارد انجمن قبضینو شوید.
ثبت دیدگاه

دانلود قبضینو

اپلیکیشن قبضینو يک نرم‌افزار بسيار کاربردی و رايگان است که با استفاده از آن امکان پرداخت همه قبوض به روشی متفاوت و آسانتر از هميشه بدون نیاز به قبض کاغذی و شناسه پرداخت در اختيار شماست. سوابق استعلام و پرداختی برای همیشه در قبضینو قابل دسترس است قبضینو شما را از صدور قبض‌های جدید مطلع خواهد کرد.

استعلام خلافی موتور سیکلت با قبضینو

سامانه قبضینو از آغاز فعالیت خود، امکان استعلام خلافی موتور سیکلت را به کاربران خود ارائه داده است. پس از تغییرات اعمال شده در فرآیند استعلام خلافی، امکان استعلام خلافی با پلاک موتورسیکلت در سامانه قبضینو فراهم شد تا کاربران ساده‌تر از قبل جرائم وسیله نقلیه موتوری خود را با جزئیات مشاهده کنند و به صورت تکی یا تجمیعی آن را پرداخت کنند.

مزایای پرداخت خلافی موتور با سامانه قبضینو

سامانه قبضینو از آغاز فعالیت خود، خدمت رسانی جامع و کامل به تمامی کاربران خود را هدف اصلی قرار داد و تمامی امکانات خود را نیز در راستای همین مهم گسترش داد.

مشاهده جزئیات جرائم موتور

یکی از مهم‌ترین نیازهای کاربران در استعلام جرائم رانندگی، امکان مشاهده کامل جزئیات خلافی موتور یا خودرو است. جزئیات نمایش داده شده در سامانه قبضینو عبارتند از:

تسویه آنی جرائم رانندگی موتور

کلیه خلافی‌ خودرو و موتور و خودرو به صورت آنی در سامانه قبضینو تسویه و پرداخت می‌شود. با پرداخت آنی خلافی در سامانه قبضینو دیگر نیازی نیست 7 تا 10 روز کاری منتظر حذف جرائم خود باشید.

مشاهده به‌روزترین خلافی‌ها

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های بسیاری از کاربران دسترسی به به‌روزترین جرائم پلیس راهور است. به دنبال همکاری قبضینو و پلیس ناجی، کلیه جرائم پرداخت شده در سامانه قبضینو کاملا به‌روز است.

امکان پرداخت قسطی جرائم

با توجه با بالا بودن مبلغ جرائم موتورسیکلت‌ها، امکان تقسیط خلافی موتور یکی از مهم‌ترین امکانات مورد نظر کاربران است که سامانه قبضینو با فراهم آوردن امکان پرداخت موردی به این نیاز پاسخ داده است.

ذخیر سوابق استعلام

کلیه جرائم استعلام شده با پلاک موتور در بخش سوابق خدمات پلیس سامانه قبضینو ذخیره می‌شود و پس از استعلام نیز می‌توانید از این بخش نسبت به پرداخت آن‌ها اقدام کنید.

ذخیره سوابق پرداخت و تراکنش‌ها

سوابق مربوط به کلیه تراکنش‌های مربوط به قبوض و خلافی در بخش سوابق سایت و اپلیکیشن ذخیره ‌می‌شود و در هر لحظه قابل دسترسی است.

دیگر روش‌های استعلام و پرداخت خلافی موتور سیکلت

استعلام خلافی موتور سیکلت با پیشخوان 24

پیشخوان 24 در راستای ارائه خدمات کامل شهروندی، امکان استعلام و پرداخت خلافی موتور را نیز برای شما فراهم کرده است. برای استعلام خلافی موتور با پیشخوان24 تنها با شماره پلاک موتور سیکلت، شماره موبایل و کد ملی مالک اصلی موتور نیاز دارید.

راهور 120 خلافی موتورسیکلت

سایت پلیس راهور در حال حاضر امکان استعلام و پرداخت خلافی موتور با بارکد را ارائه می‌دهد. چالش اصلی پرداخت خلافی با سایت rahvar120 الزام ثبت نام در سامانه سخاست و دریافت رمز عبور است. بسیاری از کاربران به هنگام ثبت نام با مشکل روبرو می‌شوند و یا در زمان استعلام رمز عبور خود را فراموش می‌کنند و باید آن را مجدد بازیابی کنند.

استعلام و پرداخت خلافی موتور سیکلت با کد ملی

برای استعلام و پرداخت خلافی موتور سیکلت با کد ملی کافیست از سرویس استعلام خلافی قبضینو استفاده کنید. برای استعلام خلافی با کد ملی کافیست شماره پلاک موتور، شماره موبایل و کد ملی مالک موتور را وارد کنید و به راحتی جزئیات خلافی را نیز در این بخش مشاهده کنید.

دانلود اپلیکیشن قبضینو
دانلود قبضینو
لینک دانلود
دریافت لینک دانلود اپلیکیشن قبضینو

با نصب اپلیکیشن قبضینو، به آسانی تمامی قبوض خدماتی، جرائم رانندگی، عوارض شهرداری و عوارض آزادراه خود را با استفاده از تلفن همراه، کاملا رایگان و بدون محدودیت استعلام و پرداخت کنید.

شماره موبایل به درستی وارد نشده است.

ویرایش جزئیات
تاییدیه
در حال انتقال ...