پرداخت جرایم رانندگی موتورسیکلت

پرداخت خلافی موتور

سامانه قبضینو به عنوان یک سامانه تخصصی در حوزه خدمات خودرو و موتورسیکلت، از ابتدا امکان استعلام و پرداخت خلافی موتور سیکلت را برای کاربران خود فراهم کرده بود. با تغییر روش‌های استعلام خلافی موتور، سامانه قبضینو نیز راهکارهای ساده‌تری، از جمله استعلام خلافی با پلاک را در اختیار دارندگان موتورسیکلت قرار داده است. برای دریافت خلافی موتور با سامانه قبضینو سه روش پیش روی شما قرار دارد:
استعلام جزئیات خلافی موتور با شماره پلاک قبضینو امکان مشاهده کامل جزئیات خلافی موتور را برای کاربران فراهم کرده است. برای استفاده از این خدمت، کافیست شماره پلاک موتور، کد ملی و شماره موبایل مالک را وارد کنید و به راحتی جزئیات خلافی موتور خود را مشاهده کنید. در این روش، تسویه خلافی به صورت آنی انجام می‌شود و دیگر نیازی نیست 7 تا 10 روز کاری منتظر حذف جرائم از سیستم پلیس راهور باشید.
استعلام مجموع خلافی با پلاک بسیاری از کاربران به جزئیات جرائم خود نیازی ندارند و تنها قصد دارند مبلغ کلی خلافی ثبت شده در سیستم پلیس راهور را مشاهده کنند. برای استعلام مجموع خلافی با قبضینو کافیست به شماره پلاک موتور دسترسی داشته باشید. در این روش نیز، خلافی به صورت آنی تسویه می‌شود و سوابق کلیه پرداخت‌ها در سایت و اپلیکیشن قبضینو ذخیره می‌شود.
پرداخت خلافی موتور سیکلت آنلاین با شناسه قبض و پرداخت سامانه قبضینو امکان پرداخت خلافی با شناسه قبض و پرداخت را نیز برای کاربران خود فراهم کرده است. این روش رایگان است اما امکان پرداخت تمامی جرائم موتور سیکلت وجود ندارد و فقط جریمه‌ای که شناسه پرداخت و شناسه قبض آن را دارید قابل مشاهده است.

مشاهده جزئیات خلافی موتور

سامانه قبضینو به محض ثبت جرائم در سامانه آنلاین پلیس، خلافی موتور سیکلت شما را با جزئیات کامل نمایش می‌دهد. تصویر جریمه دوربین‌های پلیس راهنمایی و رانندگی نیز برای کلیه تخلفات موتور سیکلت قابل مشاهده است.

تسویه آنی خلافی موتور

در تمامی روش‌های پرداخت خلافی موتورسیکلت سامانه قبضینو، تسویه آنی انجام می‌شود و دیگر نیازی نیست مانند گذشته برای حذف خلافی از لیست پلیس راهور 7 تا 10 روز کاری منتظر بمانید.

ذخیره سوابق استعلام و پرداخت

سوابق استعلام‌های انجام شده با شماره پلاک در بخش سوابق خدمات پلیس ذخیره می‌شود و در هر زمان قابل دسترسی است. وضعیت کلیه تراکنش‌ها و پرداخت‌های مربوط به خلافی نیز در بخش سوابق ثبت می‌شود.

سوالات متداول

آیا تسویه آنی خلافی موتور سیکلت در سامانه قبضینو امکان پذیر است؟
بله؛ کلیه جرائم پرداخت شده به صورت آنی تسویه شده و رسید پرداخت در بخش سوابق سایت و اپلیکیشن قبضینو قابل مشاهده است.
آیا امکان استعلام خلافی موتور بدون اطلاعات مالک اصلی موتور وجود دارد؟
بله؛ برای استعلام خلافی موتورسیکلت بدون اطلاعات مالک، کافیست گزینه استعلام خلافی بدون جزئیات را انتخاب کنید و فقط با وارد کردن شماره پلاک، مجموع مبلغ جرائم خود را مشاهده و با یک رمزپویا پرداخت کنید.
آیا جرائم نمایش داده شده در سامانه قبضینو به روز است؟
بله؛ سامانه قبضینو به‌روزترین اطلاعات را در سایت و اپلیکیشن خود در اختیار کاربران قرار می‌دهد.
آیا امکان پرداخت خلافی موتور با یک رمز پویا در قبضینو وجود دارد؟
بله؛ برای پرداخت مجموع خلافی با یک رمز پویا کافیست از سرویس استعلام خلافی بدون جزئیات استفاده کنید و مبلغ کلی خلافی خود را با یک رمز پویا پرداخت کنید.
آیا امکان مشاهده تصویر جریمه دوربین موتورسیکلت وجود دارد؟
برای مشاهده تصویر جریمه دوربین موتور خود کافیست از بخش استعلام جزئیات خلافی با پلاک، خلافی خود را استعلام بگیرید و گزینه تصویر تخلف را انتخاب کنید.
آیا امکان پرداخت جرائم بدون پرداخت هزینه وجود دارد؟
بله؛ استعلام‌های ثبت شده در بخش سوابق خدمات پلیس نیز قابلیت پرداخت دارند. کافیست به این بخش مراجعه کنید و خلافی موتور سیکلت خود را پرداخت کنید. توجه داشته باشید که جرائم این بخش ممکن است به روز نباشند و برای مشاهده آخرین لیست جرائم موتورسیکلت خود باید مجددا برای استعلام اقدام کنید.

سرویس‌های قبضینو

اخبار و مقالات مرتبط

آیا قبضینو معتبر است؟ داستان استارت‌آپ قبضینو از آغاز تا امروز

نزدیک به سه سال است که قبضینو در کنار شماست و همواره به دنبال ارائه بهترین خدمات به کاربران خود بوده است. حالا که خانواده قبضینو بزرگتر از همیشه شده و هر روز کاربران جدیدتری ما را در این مسیر همراهی می‌کنند تصمیم گرفتیم داستان قبضینو و مسیری را که تنها با انگیزه خدمت رسانی به شما تا اینجا طی کردیم برای شما تعریف کنیم.

عدم خلافی خودرو چیست و چگونه آن را در کوتاه‌ترین زمان دریافت کنیم؟

چند سالی است که روش پیگیری خلافی خودرو به صورت آنلاین و غیر حضوری انجام می‌شود. یعنی دیگر نیاز نیست مثل قبل، راننده در دفاتر پلیس ۱۰+ حضوری پیدا کند و برگه عدم خلافی خودرو را بعد از پرداخت جرایم رانندگی، دریافت کند. سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی و خصوصی زیادی این خدمات را ارائه می‌کنند، اما معضل بزرگ این است که نتایج خلافی‌شان به‌روز نیست و مجبور هستید جزئیات پرداخت خلافی را با چند روز تاخیر مشاهده کنید یا برای تسویه جرائم، چند روز کاری منتظر بمانید.

تعرفه‌های جریمه‌های رانندگی و میزان خلافی در سال 1401

به تمام تخلفاتی که به دلیل نقص قوانین راهنمایی و رانندگی توسط دوربین یا پلیس در سطح شهر، اتوبان، آزادراه و بزرگراه‌ها جریمه می‌شوید، جریمه خودرو می‌گویند. جریمه‌های خودرو شامل جریمه تسلیمی، الصاقی، دوبرگی، دوربین، خودداری، کرونایی، انتقال به پارکینگ و بدحجابی هستند.

ثبت دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم قبضینو در وب سایت منتشر خواهد شد.

نام و نام خانوادگی وارد نشده است.
شماره موبایل به درستی وارد نشده است.
دیدگاه وارد نشده است.

دانلود قبضینو

اپلیکیشن قبضینو يک نرم‌افزار بسيار کاربردی و رايگان است که با استفاده از آن امکان پرداخت همه قبوض به روشی متفاوت و آسانتر از هميشه بدون نیاز به قبض کاغذی و شناسه پرداخت در اختيار شماست. سوابق استعلام و پرداختی برای همیشه در قبضینو قابل دسترس است قبضینو شما را از صدور قبض‌های جدید مطلع خواهد کرد.

چگونه خلافی موتور را بگیریم؟

موتورسیکلت یکی از پراستفاده‌ترین وسایل نقلیه در تمامی شهرها است. تردد آسان و بدون ترافیک با موتورسیکلت، این وسیله را به یکی از محبوب‌ترین‌ها تبدیل کرده‌است. در کنار تمامی این خوبی‌ها، تعداد تخلفاتی هم که با موتور سیکلت صورت می‌گیرد به نسبت زیاد است. از جریمه نداشتن کلاه ایمنی تا رد کردن چراغ قرمز و .. خلافی‌هایی هستند که برای رانندگان موتورسیکلت ثبت می‌شود.

استعلام خلافی موتور سیکلت با پلاک از جمله دغدغه‌های بسیاری از موتورسواران است و روش بسیار ساده‌ای برای این کار وجود دارد.

استعلام خلافی موتور با سامانه قبضینو

سامانه قبضینو از سه طریق امکان استعلام و پرداخت جرائم موتور را برای کاربران خود فراهم کرده است:

تمامی کاربران می‌‌توانند به نسبت نیاز خود از این روش‌ها برای استعلام خلافی موتور استفاده کنند.

مزایای پرداخت خلافی موتور با سامانه قبضینو

سامانه قبضینو از آغاز فعالیت خود، خدمت‌رسانی جامع و کامل به تمامی کاربران خود را هدف اصلی قرار داد و تمامی امکانات خود را نیز در راستای همین امر گسترش داد.

مشاهده جزئیات جرائم موتور

یکی از مهم‌ترین نیازهای کاربران در استعلام جرائم، امکان مشاهده کامل جزئیات خلافی موتور است. جزئیات نمایش داده شده در سامانه قبضینو عبارتند از:

تسویه آنی جرائم رانندگی موتور

کلیه خلافی‌ موتور سیکلت به صورت آنی در سامانه قبضینو تسویه و پرداخت می‌شود. با پرداخت آنی خلافی در سامانه قبضینو دیگر نیازی نیست 7 تا 10 روز کاری منتظر حذف جرائم خود باشید.

دسترسی به به‌روزترین خلافی‌ها

به روز بودن جزئیات خلافی موتور در سامانه قبضینو یکی از مهم‌ترین مزایای استعلام جریمه موتور سیکلت این سامانه برای کاربران است. با این امکان دیگر نیازی نیست نگران جرائم ثبت نشده خود باشید.

امکان پرداخت موردی جرائم

با توجه با بالا بودن مبلغ جرائم موتورسیکلت‌ها، امکان تقسیط خلافی موتور یکی از مهم‌ترین امکانات مورد نظر کاربران است که سامانه قبضینو با فراهم آوردن امکان پرداخت موردی به این نیاز پاسخ داده است.

معرفی دیگر روش‌های استعلام خلافی موتور

راهور 120 خلافی موتور سیکلت

سامانه راهور 120 یا پلیس راهور، یکی از پرکاربردترین روش‌ها برای استعلام و پرداخت خلافی موتور سیکلت است. در این روش شما می‌توانید با استفاده از بارکد پشت کارت موتور خود، گرفتن خلافی موتور را انجام دهید. لازم به ذکر است که برای استفاده از کلیه خدمات سایت راهور 120 از جمله دریافت خلافی موتور، باید در سامانه سخا ثبت نام کنید. ثبت نام در سامانه سخا به منظور احراز هویت مالکین وسایل نقلیه انجام می‌شود.

اپلیکیشن‌های استعلام خلافی موتور

اپلیکیشن‌های استعلام خلافی مثل قبضینو، پلیس من و پیشخوان24 امکان استعلام و پرداخت خلافی موتور سیکلت را برای کلیه کاربران فراهم کرده‌اند. این اپلیکیشن‌ها، استعلام خلافی موتور سیکلت با پلاک ملی را نیز به همراه جزئیات به شما نمایش می‌دهند.

دریافت خلافی موتور با پیامک

برای پرداخت خلافی موتور با پیامک کافیست شماره VIN موتورسیکلت خود را به سرشماره ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ ارسال کنید و مبلغ جرائم خود را دریافت کنید. البته این روش در بسیاری از مواقع پاسخگوی نیاز کاربران نیست.

گرفتن خلافی موتور سیکلت از مراکز پلیس +10

یکی دیگر از روش‌های دریافت خلافی موتور، مراجعه حضوری به مراکز پلیس+10 است. برای این روش باید با در اختیار داشتن کارت موتور به این مراکز مراجعه کنید. در روش حضوری وقت و هزینه زیادی تلف می‌شود و در زندگی شلوغ امروز جایی ندارد؛ بنابراین بهتر است از روش‌های آنلاین استعلام خلافی برای تسویه آنی جرائم موتورسیکلت استفاده کنید.

دانلود اپلیکیشن قبضینو
دانلود قبضینو
لینک دانلود
دریافت لینک دانلود اپلیکیشن قبضینو

با نصب اپلیکیشن قبضینو، به آسانی تمامی قبوض خدماتی، جرائم رانندگی، عوارض شهرداری و عوارض آزادراه خود را با استفاده از تلفن همراه، کاملا رایگان و بدون محدودیت استعلام و پرداخت کنید.

شماره موبایل به درستی وارد نشده است.

ویرایش جزئیات
تاییدیه
در حال انتقال ...