پنل سازمانی قبضینو

مدیریت و پرداخت یکپارچه صد‌ها قبض

ثبت نام کنید مشاهده دمو رایگان
پرداخت گروهی با کیف پول صرفا با 1 رمز پویا
دریافت اصل قبض دریافت المثنی تمامی قبوض
گزارش مالیات ارزش افزوده امکان دریافت خروجی اکسل
پرداخت گروهی خلافی استعلام و پرداخت آنلاین
خرید گروهی شارژ و بسته بدون محدودیت تعداد شماره
پرداخت گروهی عوارض خودرو عوارض‌های آزادراهی و سالیانه

پنل سازمانی قبضینو از نگاه مشتریان

اطمینان خاطر، در سایه اعتماد بزرگترین‌ها

شرکت کیان نور رایانه: خانم چیتی - مدیر مالی

از امکانات و پشتیبانی قبضینو راضی هستم. آگاهی به موقع از قبض های صادر شده. سرعت بیشتر در دریافت قبوض و پرداخت آنها. پشتیبانی هم خوب و قابل قبول است. با تشکر از کارشناسان پنل سازمانی قبضینو

شرکت زمردی گوهرنگار: امیر ناظم زمردی

در رابطه با مدیریت بهتر و سرعت بخشی به انجام کار ها خیلی مفید بوده. امکاناتی همچون استعلام به روز و پرداخت سریع، در شرایطی که اخطار قطع برای قبوض اعلام شده، بسیار کارآمد بوده و از مشکلات بعدی جلوگیری کرده است.

فامیلی مدرن: خانم مقدس

شرکت فروشگاه های زنجیره ای فامیلی مدرن از اواخر سال ۱۴۰۰ از پنل قبضینو استفاده می‌کند. خوشبختانه سهولت استفاده از فضای برنامه و تهیه گزارشات مورد نیاز تا به امروز کمکی زیادی به ما در انجام استعلام و پرداخت قبوض انرژی بوده است. همچنین بابت پاسخگویی به موقع و فوریِ تیم پشتیبانی بینهایت سپاسگزاریم. به امید پیشرفت روز افزون عزیزان در آن مجموعه محترم

سوالات متداول

شاید سوال شما هم باشد ...

مخاطبان اصلی پنل سازمانی قبضینو چه افرادی هستند؟

پنل سازمانی قبضینو با خدمات کاربردی برای مدیران، حسابداران، مدیران مالی و تمامی افرادی که تعداد زیادی پرداخت دوره‌ای را مدیریت می‌کنند، مناسب است.

خدمات پنل سازمانی قبضینو برای کدام سازمان‌ها مناسب است؟

خدمات پنل سازمانی قبضینو مناسب تمامی سازمان‌ها و شرکت‌هایی است که مدیریت و پرداخت تعداد بالای قبوض خدماتی، خلافی، عوارض و بدهی طرح ترافیک خودروهای سازمانی و خرید تعداد بالا شارژ و بسته اینترنت اهمیت بالایی برای آنان دارد و به دنبال راهکاری متفاوت در این زمینه هستند.

آیا امکان ارائه خدمات شخصی سازی شده در پنل سازمانی قبضینو وجود دارد؟

بله؛ تیم فنی قبضینو آمادگی دارد تا کلیه خدمات پنل را به صورت شخصی سازی‌ شده در اختیار سازمان‌ها قرار دهد. برای استفاده از این امکان کافیست از طریق شماره تماس 021-62999923 با تیم فروش پنل سازمانی قبضینو در ارتباط باشید.

آیا امکان آموزش حضوری و تلفنی برای استفاده از خدمات پنل سازمانی قبضینو به شرکت‌ها و سازمان‌ها وجود دارد؟

بله؛ همکاران ما در تیم پشتیبانی آماده آموزش حضوری و تلفنی به مدیران و کارکنان شرکت‌ها و سازمان‌هایی هستند که قصد استفاده از پنل سازمانی قبضینو را دارند.

آیا امکان استفاده همزمان چند کاربر از پنل سازمانی قبضینو وجود دارد؟

بله؛ مدیران سازمان می‌‌توانند متناسب با تخصص هر یک از پرسنل خود سطح دسترسی کاربران را در پنل سازمانی قبضینو مشخص کنند و تمامی کاربران نیز می‌توانند به صورت همزمان و با توجه به دسترسی‌های تعیین شده برای آنان از امکانات پنل سازمانی قبضینو استفاده کنند.

آیا امکان اتصال پنل سازمانی قبضینو به نرم‌افزارهای حسابداری وجود دارد؟

سازمان‌ها و شرکت‌ها در صورت استفاده از پنل سازمانی قبضینو می‌توانند به آسانی خدمات ارائه شده را به سامانه‌های مالی و ERP خود متصل کرده و فرآیندهای حسابداری خود را تسهیل کنند.

چرا پنل سازمانی قبضینو؟

پرداخت 1000 قبض چقدر زمان نیاز دارد؟

قبضینو سازمانی 0 دقیقه
پرداخت قبوض خدماتی
رسید پرداخت
استعلام خودکار
استعلام آنی و پرداخت گروهی
تعریف قبوض بصورت دسته‌جمعی
گزارش و نمودار‌های تحلیلی
دریافت گروهی قبوض المثنی
مدیریت تعداد نامحدود قبض
ایجاد سهولت در مدیریت پرداخت‌ها
VS
سایر وب سایت‌ها 0 دقیقه
پرداخت قبوض خدماتی
رسید پرداخت
استعلام خودکار
استعلام آنی و پرداخت گروهی
تعریف قبوض بصورت دسته‌جمعی
گزارش و نمودار‌های تحلیلی
دریافت گروهی قبوض المثنی
مدیریت تعداد نامحدود قبض
ایجاد سهولت در مدیریت پرداخت‌ها

درباره پنل سازمانی قبضینو

درباره پنل سازمانی قبضینو بیشتر بدانید

تقریبا یک سال بعد از شروع به کار قبضینو و ارائه حدمات به کابران خانگی، ایده نسخه جدید قبضینو مخصوص شرکت‌ها به تدریج شکل گرفت و تبدیل به دغدغه جدید تیم ما شد. به دلیل نبود راهکارها و سیستم‌های مناسب جهت مدیریت هزینه‌های سازمان‌ها معمولا این حوزه از فعالیت‌های سازمان به صورت دستی و کاغذی ثبت، نگهداری و نظارت می‌شد. این موضوع علاوه بر تحمیل زمان و هزینه اضافی به سازمان، با دقت کم انجام می‌شد و قابلیت گزارش‌گیری مناسب نیز وجود نداشت. به دلیل اهمیت بالای مدیریت هزینه‌ها به ویژه مدیریت قبض‌ها، قبضینو همواره به دنبال راهکاری برای ساده‌تر کردن این امر مهم بوده است. حاصل این تفکر پنل قبضینو سازمانی است که به صورت کامل تمامی قبوض را پوشش می‌دهد و تجربه متفاوتی از مدیریت هزینه‌ها را برای سازمان‌ها فراهم می‌کند. 

پنل سازمانی قبضینو این امکان را به کاربران خود می‌دهد که به راحتی بتوانند قبوض خود را به صورت یکپارچه و هوشمند مدیریت نمایند. با استفاده از این پنل فرآیند حسابداری قبوض تسهیل شده و کاربران به تمامی جزئیات قبوض دسترسی خواهند داشت و حتی می‌توانند قبض المثنی خود را به صورت تکی یا گروهی دریافت کنند. از دیگر موارد مهم داشتن میزان مالیات بر ارزش افزوده هر قبض به صورت مجزا از سایر جزئیات قبض است که این امکان را به کاربران می‌دهد که این پول را به حساب خود بازگردانند. همچنین کاربران می‌توانند با دریافت وب هوک از پنل سازمانی قبضینو اطلاعات مورد نیاز را به صورت مستقیم و خودکار از این سامانه به سامانه‌های داخلی خود منتقل نمایند.

پنل سازمانی قبضینو گزارش‌های مختلفی از قبیل گزارش مصرف قبض یا دسته‌ای از قبوض، گزارش مقایسه مصرف قبوض را به کاربران خود ارائه می‌دهد. کاربران با استفاده از این گزارش‌ها می‌توانند مصرف و در نتیجه هزینه قبوض خود را مدیریت نمایند و بر اساس این داده‌ها برنامه‌ای برای کاهش هزینه قبوض خود طراحی و اجرایی نمایند

کاربران پنل سازمانی قبضینو در صورت تمایل می‌توانند چند کاربر با سطح دسترسی متفاوت برای دسترسی به یک حساب کاربری بسازند و لاگ فعالیت آن‌ها را نیز مشاهده نمایند.

با یکبار تعریف کردن قبوض خود در پنل سازمانی قبضینو این امکان به شما داده می‌شود که بعد از هر بار ورود به این سامانه آخرین وضعیت استعلام قبوض خود را مشاهده نمایید. ما در پنل سازمانی قبضینو، قبوض شما را به‌صورت خودکار استعلام می‌کنیم و تمامی جزئیات آن‌ها از شناسه تا قبض المثنی را برای شما نگهداری می‌کنیم.

این‌ها فقط بخش کوچکی از خدماتی است که ما به کاربرانمان ارائه می‌دهیم. پنل سازمانی قبضینو، مناسب استفاده برای شرکت‌ها، سازمان‌ها، ادارات، فروشگاه‌ها، رستوران‌های زنجیره‌ای، بانک‌ها، مؤسسات مالی، دانشگاه‌ها، بیمارستان‌ها، مجتمع‌های تجاری، مسکونی و تمامی شخصیت‌های حقیقی و حقوقی است که باید تعداد بالایی از قبوض خدماتی را مدیریت نمایند.

پرداخت گروهی قبوض با پنل سازمانی قبضینو

مهم‌ترین هدف قبضینو، تسهیل تمامی مراحل استعلام و پرداخت قبض بوده است. در راستای همین هدف، امکان پرداخت گروهی قبوض در پنل سازمانی قبوض به شیوه‌ای متفاوت و با در نظر گرفتن تمامی نیازهای کاربران فراهم شده است.

قبضینو با تمرکز بر تمامی دغدغه‌های موجود در زمینه پرداخت گروهی قبوض، پنل سازمانی قبضینو را راه‌اندازی کرده است و با ارائه خدمات در بخش‌های مختلف سعی در ایجاد تجربه‌ای متفاوت از استعلام، پرداخت و مدیریت قبوض داشته است.

اهمیت پرداخت قبوض برای شرکت‌ها، سازمان‌ها و اشخاص حقیقی

اگر شما هم مدیر یک سازمان، شرکت، فروشگاه، ساختمان یا بیمارستان باشید و به طریقی هر ماه با تعداد زیادی قبض سر و کار داشته باشید، حتما دغدغه پرداخت تعداد بالای قبوض، گزارش‌گیری از آن‌ها و ثبت اطلاعات در اسناد حسابداری را تجربه کرده‌اید. امکان پرداخت گروهی قبوض برای سازمان‌ها راهکاری است که می‌تواند این دغدغه را تبدیل به تجربه‌ای متفاوت کند و مدیریت قبوض را به شیوه‌ای جدید در اختیار شما قرار دهد.

دریافت قبوض المثنی با پنل سازمانی قبضینو

به دنبال اجرایی شدن طرح قبض سبز در کشور و حذف قبوض کاغذی، سازمان‌ها دیگر به نسخه کاغذی قبوض خود جهت ثبت در اسناد حسابداری دسترسی ندارند. قبوض خدماتی، یک سرفصل پر هزینه در مخارج شرکت‌هاست و برای ارائه این اسناد به اداره مالیات یک نسخه از قبض مورد نیاز خواهد بود. یکی از ساده‌ترین روش‌های دریافت قبض المثنی استفاده از پنل سازمانی قبضینو است، کاربران این پنل می‌توانند با یک بار تعریف قبض خود و وارد کردن اطلاعات مربوط به قبوض، قبض المثنی مورد نظر خود را دریافت نمایند. پنل سازمانی قبضینو از این امکان نیز برخوردار است که قبوض المثنی خود را به صورت گروهی و یکجا (بدون محدودیت تعداد) دانلود کنید.

پرداخت گروهی قبوض فقط با دریافت یک رمزپویا در پنل سازمانی قبضینو

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های افراد، شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ که تعداد قبض بالایی دارند، پرداخت گروهی قبوض است. با توجه به تعداد زیاد قبوض و مبلغ بالای آن‌ها پرداخت تکی چندان کار ساده‌ای نیست و وقت و هزینه زیادی را به هدر می‌دهد. بنابراین بهترین راهکار برای رفع این مشکل امکان پرداخت قبوض به صورت گروهی یا دسته‌ای است.

با در نظر گرفتن مشکلاتی که رمز پویا برای پرداخت‌های تجمیعی اینترنتی به دنبال داشت، پنل سازمانی قبضینو به دنبال راهکاری بود که روند پرداخت گروهی قبوض را ساده‌تر کند. برای پرداخت گروهی یا تجمیعی قبوض از پنل سازمانی قبضینو نیازی به دریافت رمز پویا برای هر یک از قبوض نیست و می‌توانید با یک رمز پویا هر تعداد قبض را که انتخاب کرده‌اید پرداخت کنید.

پیگیری قبوض پرداخت شده با پنل سازمانی قبضینو

با توجه به اهمیت پیگیری قبوض برای سازمان‌ها و ادارات و حتی اشخاص حقیقی، پنل سازمانی قبضینو امکان دسترسی به کلیه سوابق پرداخت قبوض را فراهم کرده است. گزارش پرداخت قبوض و سوابق مربوط به آن به طور کامل در بخش سوابق و گزارش‌ها ثبت می‌شوند و هر زمان امکان دسترسی به آن‌ها وجود دارد.

محاسبه مالیات بر ارزش افزوده قبوض خدماتی با قبضینو سازمانی

قبوض خدماتی برای یک شرکت یا سازمان مثل خرید محسوب می‌شوند (خرید خدمات) و زمانی که شرکت قبضی را پرداخت می‌کند، در واقع یک هزینه به علاوه ارزش افزوده پرداخت می‌کند. این موضوع زمانی بیشتر نمود پیدا می‌کند که شرکت یا سازمان دارای تعداد زیاد قبض باشد، جایی که نه می‌شود از این مالیات ارزش افزوده چشم پوشی کرد و نه شرکت قادر به تامین نیروی انسانی لازم جهت محاسبه این مالیات است. یک راهکار که می‌تواند در این شرایط به کمک مدیران شرکت‌ها و سازمان‌ها بیاید استفاده از پنل سازمانی قبضینو است، این پنل شرکت‌ها و سازمان‌ها را قادر می‌سازد تنها با یک بار تعریف قبوض خود در پنل به تمامی جزئیات قبوض خود از جمله مالیات ارزش افزوده قبوض در قالب فایل اکسل دسترسی داشته باشند و به راحتی نسخه قبض المثنی را دریافت و در اسناد حسابداری خود ثبت نمایند.

استفاده از اطلاعات پنل سازمانی قبضینو در گزارشات فصلی

مدیران مالی و حسابداران شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌توانند با استفاده از پنل سازمانی قبضینو به تمامی جزئیات قبوض خود و حتی قبض المثنی قبوض خدماتی دسترسی داشته باشند. همچنین این امکان برای ایشان فراهم شده است که جزئیات تمامی قبوض یعنی قبض آب، قبض برق، قبض گاز، قبض تلفن ثابت و موبایل و خلافی را به صورت تفکیک شده در فایل اکسل در اختیار داشته باشند. لازم به ذکر است در این فایل، مالیات بر ارزش افزوده قبوض به صورت مجزا از سایر هزینه‌ها قابل مشاهده است و این امر به مسئولان امور مالی شرکت‌ها این امکان را می‌دهد که اطلاعات قبوض خدماتی خود را به راحتی در گزارش‌های فصلی ثبت کنند و دیگر دغدغه محاسبه مواردی همچون مالیات بر ارزش افزوده را به هیچ عنوان نداشته باشند.

مزایای مدیریت و پرداخت قبوض با استفاده از پنل سازمانی قبضینو