header computer vector
امــن، راحــت، سریــع

مدیریت یکپارچه و پرداخت گروهی قبوض

برای مدیریت قبوض خود کافی است یک بار برای همیشه آن‌ها را در پنل سازمانی قبضینو تعریف نمایید. استعلام خودکار قبوض، دسته‌بندی قبوض، دسترسی به تاریخچه قبوض از لحظه تعریف قبض، دریافت نسخه قابل چاپ قبوض، امکان ساخت و دریافت گزارش‌های تحلیلی، مشاهده مالیات بر ارزش افزوده قبوض، تعریف دسترسی‌ برای چندین کاربر با سطح دسترسی متفاوت، تنها بخشی از امکانات کاربردی پنل سازمانی قبضینو است.

ایجاد حساب کاربری

مزایای پنل سازمانی قبضینو

مدیریت یکپارچه و هوشمند

مدیریت یکپارچه و هوشمند

در پنل سازمانی قبضینو می‌توانید به راحتی قبوض خود را به صورت تکی یا گروهی در پنل اضافه کرده، برای آنها نام انتخاب کنید، سوابق و جزئیات هر یک را در دوره‌های مختلف مشاهده و نسخه قابل چاپ آن را دریافت نمایید. همچنین می‌توانید قبوض آماده پرداخت خود را مشاهده کنید و آن‌ها را به صورت گروهی پرداخت نمایید.

دریافت قبض المثنی

دریافت قبض المثنی

کافی است به قسمت گزارش‌های عمومی بروید و با انتخاب قبض مورد نظر، جزئیات و قبض المثنی دوره‌های مختلف آن را مشاهده و دریافت نمایید. در نسخه جدید پنل سازمانی قبضینو می‌توانید در قسمت گزارش‌های ویژه قبوض المثنی را به صورت گروهی نیز دریافت نمایید.

استعلام خودکار

استعلام خودکار

کافی است تنها یک بار قبوض خود را در پنل سازمانی قبضیو تعریف نمایید، سپس ما به صورت خودکار قبوض شما را استعلام می‌کنیم و شما هر بار که وارد پنل خود شوید آخرین وضعیت قبوض آماده پرداخت خود را مشاهده خواهید کرد.

مدیریت دسته‌بندی

مدیریت دسته‌بندی

با تعریف دسته‌بندی‌های مختلف و قرار دادن قبوض در آن دسته‌ها، می‌توانید به راحتی قبض‌ها را به صورت گروهی مدیریت کرده و گزارش‌های مختلف مورد نیاز خود را اخذ کنید. علاوه بر آن می‌توانید کلیه قبوض قرار گرفته در یک دسته را به راحتی و به صورت گروهی پرداخت کنید.

گزارش

گزارش

شما می‌توانید به گزارش‌های متفاوتی همچون گزارش مصرف قبوض، مقایسه مصرف قبوض، قبض المثنی، جزئیات قبوض، مالیات بر ارزش افزوده قبوض، سوابق پرداخت و ... دسترسی داشته باشید. همچنین گزارش‌های ویژه‌ای نیز مانند گزارش لاگ فعالیت کاربران و دریافت گروهی قبوض المثنی برای مشتریان VIP در نظر گرفته شده است.

مدیریت دسترسی

مدیریت دسترسی

این امکان صرفاً قابل استفاده توسط مشتریان VIP و مشتریانی که اشتراک سازمانی خریداری کرده‌اند خواهد بود. این مشتریان می‌توانند چند کاربر با دسترسی متفاوت، برای استفاده از یک حساب‌کاربری تعریف کنند. به عنوان مثال کاربری که فقط می‌تواند قبوض را تعریف نماید و کاربری که فقط می‌تواند قبوض را پرداخت نماید.

کیف پول

کیف پول

با استفاده از این ویژگی شما می‌توانید تمامی قبوض خود را به صورت گروهی و تنها با یک برداشت از حساب پرداخت نمایید. کیف پول ما این امکان را به شما می‌دهد تا ابتدا قبوض را انتخاب کرده و به میزان مبلغ قبوض انتخاب شده کیف پول را شارژ و سپس قبوض را پرداخت نمایید.

برداشت مستقیم از حساب

برداشت مستقیم از حساب (به زودی)

در صورت نیاز مشتری و با عقد تفاهم بین بانک دلخواه مشتری و وی مبنی بر اجازه برداشت مستقیم از حساب ایشان توسط قبضینو برای پرداخت قبوض، مشتری قادر خواهد با تعیین مواردی همچون زمان پرداخت قبض و سقف مبلغ پرداختی برای قبض، پرداخت قبوض خود را به صورت خودکار و مستقیم از حساب خود انجام دهد.

مخاطبان قبضینو

با یکبار تعریف کردن قبوض خود در پنل سازمانی قبضینو این امکان به شما داده می‌شود که بعد از هر ورود به این سامانه آخرین وضعیت قبوض خود را مشاهده نمایید. ما قبوض شما را به صورت خودکار استعلام می‌کنیم و تمامی جزئیات آن‌ها را برای شما نگهداری می‌کنیم حتی قبض المثنی! و این‌ها فقط بخش کوچکی از خدماتی است که ما به کاربرانمان ارائه می‌دهیم.

شرکت‌ها، سازمان‌ها و ادارات
فروشگاه‌ها و رستوران‌های زنجیره‌ای
بانک‌ها و مؤسسات مالی
دانشگاه‌ها و بیمارستان‌ها
مجتمع‌های تجاری و مسکونی
و تمامی شخصیت‌های حقیقی و حقوقی که می‌بایست قبوض خدماتی فراوانی را مدیریت نمایند
مخاطبان قبضینو سازمانی
مشتریان قبضینو

پیام مشتریان

سحاب پرداز

شرکت سحاب پرداز

ضمن تشکر از مهندسان محترم شرکت آیان بابت طراحی پنل سازمانی قبضینو، در مدتی که از این پنل برای پرداخت قبوض شرکت استفاده کرده‌ایم، بسیار رضایت داریم و این پنل خیلی به تسهیل امور در پرداخت قبوض کمک کرده است. بزرگترین مزیت این نرم‌افزار پرداخت تعداد زیادی قبوض به صورت یکجا می‌باشد و نیازی به پرداخت به صورت تکی نیست و این گونه خیلی وقت کمتری صرف می‌شود. ضمناً گزارش‌های نموداری و مقایسه‌ای هم بسیار کارآمد می‌باشد.

تحفه

مجموعه تحفه

در مدت استفاده ما از پنل سازمانی قبضینو، از این پنل رضایت داشته و از مزایای آن بهره برده‌ایم. از مزایای اصلی این پنل می‌توان به موارد قابلیت دسته‌بندی قبوض به صورت دلخواه، وجود داشبورد و گزارش‌های مقایسه‌ای، قابلیت جداسازی مبالغ مربوط به مالیات بر ارزش افزوده، قابلیت ارائه نسخه قابل چاپ قبوض، سوابق و تاریخچه قبوض، سوابق پرداخت، جلوگیری از پرداخت دوباره قبض، استعلام اتوماتیک قبوض و امکان ارائه خروجی اکسل قبوض برای ارائه به بانک و پرداخت قبوض از طریق چک اشاره کرد.

سوالات متداول

هزینه استفاده از پنل سازمانی قبضینو به چه صورت است؟

برای مشاهده هزینه طرح‌های اشتراک پنل سازمانی قبضینو لطفاً در صورتی که حساب کاربری ندارید، یک حساب کاربری ساخته و وارد پنل شوید، از قسمت مدیریت اشتراک، طرح‌های اشتراک پنل سازمانی قبضینو را مشاهده نموده و پس ار مقایسه، طرح مورد نیاز خود را خریداری فرمایید.

در پنل سازمانی قبضینو چگونه می‌توان به جزئیات و نسخه قابل چاپ تلفن‌ثابت دسترسی پیدا کرد؟

برای دسترسی به موارد بالا، کافی است کاربر به بخش گزارش‌های عمومی مراجعه نماید و با جستجوی شماره تلفن مورد نظر خود، جزئیات قبض در تاریخ مورد نظر را مشاهده فرماید. همچنین می‌توانید به سادگی قبض المثنی قبض تلفن خود را از همان‌جا دریافت فرمایید.

آیا امکان ارائه خدمات موجود در پنل به صورت Web-Service وجود دارد؟

با توجه به نیازسنجی و پیش‌بینی انجام شده توسط تیم فنی قبضینو، زیرساخت‌های فنی موجود جهت این موضوع پیاده‌سازی شده و ارائه تمامی خدمات پنل سازمانی قبضینو از طریق API امکان‌پذیر است. بدین ترتیب اگر سازمانی دارای سیستم‌های حسابداری ERP و ... داخلی بود، می‌تواند مواردی همچون صدور قبض جدید و گزارش پرداخت قبوض را به سامانه‌های داخلی خود متصل نماید تا به صورت خودکار این موارد در سامانه ایشان ثبت شود.

برای اضافه کردن گروهی قبوض به پنل سازمانی قبضینو چه باید کرد؟

کافیست به قسمت تعریف و مدیریت قبوض-> بخش ایجاد قبض با فایل رفته و راهنمای ایجاد قبوض گروهی با فایل و فایل نمونه را دانلود و مشاهده نمایید. مطابق با فایل نمونه، یک فایل از شناسه قبوض خود آماده و آن را در سامانه بارگذاری کنید.

با توجه به حذف قبض کاغذی آیا امکان چاپ قبض در سامانه وجود دارد؟

امکان دریافت نسخه قابل چاپ قبوض در حال حاضر برای قبض برق ، گاز، تلفن‌ثابت و آب (برای برخی از استان‌ها) در جزئیات قبض با عنوان نمایش قبض در سیستم اضافه شده است که قابل استفاده جهت پیوست سند حسابداری می‌باشد و برای سایر قبوض نیز این امکان به زودی فعال خواهد شد.

آیا امکان تفکیک مالیات و عوارض بر ارزش افزوده قبوض در سامانه تعبیه شده و چگونه می‌توان گزارش هزینه‌ی قبوض هر دوره، مالیات و عوارض را به تفکیک از سیستم استخراج نمود؟

عوارض و مالیات بر ارزش افزوده به صورت مستقل و به تفکیک در جزئیات قبوض وجود دارد و گزارش دوره‌ای آن نیز به زودی در سامانه قرار خواهد گرفت. برای دریافت جزئیات و مالیات بر ارزش افزوده قبوض کافی است به قسمت گزارش‌های عمومی رفته و با جستجوی قبض مورد نظر و کلیک بر روی گزینه جزئیات، اطلاعات مربوط به جزئیات هر دوره و مالیات بر ارزش افزوده را مشاهده نمایید.

برای شرکت‌های هلدینگی که به صورت یک شرکت مادر و چند شرکت زیرمجموعه می‌باشند نیاز است که هر شرکت دارای پنل مستقل قبض بوده و شرکت مادر بتواند در یک پنل، قبوض کلیه‌ی شرکت‌ها را به تفکیک مشاهده، مقایسه و گزارش‌گیری نماید، آیا چنین امکانی در پنل سازمانی قبضینو وجود دارد؟

پاسخ این سوال «بله» است. در صورت استفاده‌ی شرکت‌های یک مجموعه‌ی هلدینگی از پنل سازمانی قبضینو و نیاز به ایجاد پنل مشترک برای گزارش‌گیری شرکت مادر، امکان پیاده‌سازی این موضوع وجود دارد و در صورت تمایل شرکت مادر، می‌توان این مورد را برای ایشان به صورت سفارشی شده پیاده‌سازی کرد. همچنین شرکت‌های مادر قادر خواهند بود تنها با ساخت یک حساب کاربری و تعریف چند کاربر با سطح دسترسی متفاوت به نحوی دیگر این نیاز را مرتفع سازند. در صورت تعریف کاربران با سطح دسترسی متفاوت، شرکت مادر قادر به مشاهده لاگ فعالیت کاربران در بخش گزارش‌های ویژه خواهد بود.

آیا امکان تعریف دسترسی‌های متفاوت در پنل سازمانی قبضینو به منظور تعریف چند کاربر با دسترسی متفاوت به یک پنل وجود دارد؟

بله! در نسخه جدید پنل سازمانی قبضینو که در حال حاضر در دسترس است این ویژگی پیاده‌سازی شده است. کافی است به قسمت مدیریت دسترسی در پنل سازمانی مراجعه نمایید و با توجه به نیاز سازمان کاربر یا کاربرانی با سطح دسترسی متفاوت تعریف نمایید. شما همچنین در بخش گزارش‌های ویژه قادر به مشاهده لاگ فعالیت‌های کاربران خود خواهید بود.

درباره پنل سازمانی قبضینو

پنل سازمانی قبضینو این امکان را به کاربران خود می‌دهد که به راحتی بتوانند قبوض خود را به صورت یکپارچه و هوشمند مدیریت نمایند. با استفاده از این پنل فرآیند حسابداری قبوض تسهیل شده و کاربران به تمامی جزئیات قبوض دسترسی خواهند داشت و حتی می‌توانند قبض المثنی خود را به صورت تکی یا گروهی دریافت نمایند. از دیگر موارد مهم داشتن میزان مالیات بر ارزش افزوده هر قبض به صورت مجزا از سایر جزئیات قبض است که این امکان را به کاربران می‌دهد که این پول را به حساب خود بازگردانند. همچنین کاربران می‌توانند با دریافت وب هوک از پنل سازمانی قبضینو اطلاعات مورد نیاز را به صورت مستقیم و خودکار از این سامانه به سامانه‌های داخلی خود منتقل نمایند.

پنل سازمانی قبضینو گزارش‌های مختلفی از قبیل گزارش مصرف قبض یا دسته‌ای از قبوض، گزارش مقایسه مصرف قبوض را به کاربران خود ارائه می‌دهد. کاربران با استفاده از این گزارش‌ها می‌توانند مصرف و در نتیجه هزینه قبوض خود را مدیریت نمایند و بر اساس این داده‌ها برنامه‌ای برای کاهش هزینه قبوض خود طراحی و اجرایی نمایند.

کاربران پنل سازمانی قبضینو در صورت تمایل می‌توانند چند کاربر با سطح دسترسی متفاوت برای دسترسی به یک حساب کاربری بسازند و لاگ فعالیت آن‌ها را نیز مشاهده نمایند.

contact icon میزبان صدای گرم شما هستیم؛ کارشناسان ما پاسخگوی همه سوالات شما هستند : 021-28422388