استعلام و پرداخت قبض آب

شناسه قبض و شناسه پرداخت دارم! پرداخت با قبض کاغذی
استعلام و پرداخت قبض آب

قبض آب

با وارد کردن شناسه قبض آب خود در کادر بالا می‌توانید به راحتی استعلام قبض آب را انجام دهید و در صورت تمایل اقدام به پرداخت نمائید. لازم به ذکر است که شناسه قبض آب همواره برای تمامی قبوض صادر شده یکسان است؛ لذا برای استعلام آخرین قبض آب خود می توانید از شناسه قبض مندرج بر روی قبض‌های قدیمی استفاده کنید. کافیست یک بار شناسه قبض آب خود را در سامانه قبضینو وارد کنید تا به راحتی در هر دوره قبوض خود را مشاهده و پرداخت کنید و دیگر نگران حذف قبوض کاغذی نباشید. جهت چاپ رسید قبوض پرداختی نیز می‌توانید به بخش سوابق در پروفایل کاربری خود مراجعه کنید. در صورت نیاز به راهنمایی می‌توانید با پشتیبانی قبضینو در تماس باشید.

مشاهده قبض آب با شناسه قبض

با حذف قبض کاغذی آب امکان استعلام و پرداخت قبض آب با شناسه قبض و بدون نیاز به شناسه پرداخت از طریق سامانه قبضینو فراهم شده است. همچنین امکان پرداخت گروهی قبوض در سبد قبض قبضینو فراهم شده است تا قبض آب خود را در کنار سایر قبوض به صورت یکجا پرداخت نمایید.

مشاهده جزئیات قبض آب

قبضینو، امکان مشاهده جزئیات قبض آب شامل تاریخ قرائت قبض، شماره کنتور قبض آب، مبلغ بدهی قبلی و ... را نیز برای کاربران عزیز فراهم کرده است. کافی است شناسه قبض خود را وارد کرده و پس از استعلام همه جزئیات را مشاهده نمایید. استعلام قبض آب در قبضینو رایگان می‌باشد.

نگهداری سوابق پرداخت و نام‌گذاری قبوض

قبضینو، کلیه استعلام‌ها و پرداخت‌های مربوط به قبض آب را در پروفایل شما ذخیره می کند. کافیست یک بار شناسه قبض آب خود را در قبضینو وارد کنید تا اطلاعات مربوط به قبض مورد نظر ذخیره شود. علاوه بر این امکان نام‌گذاری قبوض نیز در اختیار شما قرار دارد.

سوالات متداول

چگونه جزییات تراکنش‌ها را پیگیری کنیم؟
مشترکین گرامی در صورتی که از سایت و یا اپلیکیشن قبضینو اقدام به پرداخت قبض کرده باشید، می‌توانید قبوض پرداختی خود را از بخش سوابق پیگیری و مشاهده کنید؛ در صورت پرداخت قبوض با استفاده از دیگر روش‌های پرداختی، امکان پیگیری، از طریق سایت یا اپلیکیشن قبضینو وجود ندارد.
اگر به هر دلیلی قبضی دوبار پرداخت شود چه باید کرد؟
مشترکین گرامی در صورتی که از سایت و یا اپلیکیشن قبضینو اقدام به پرداخت قبض کرده باشید، می‌توانید قبوض پرداختی خود را از بخش سوابق پیگیری و مشاهده کنید؛ در صورت پرداخت قبوض با استفاده از دیگر روش‌های پرداختی، امکان پیگیری، از طریق سایت یا اپلیکیشن قبضینو وجود ندارد.
پیگیری پرداخت اشتباه هرگونه قبض به چه صورت است؟
شهروندان محترم ضمن تاکید بر مطابقت هزینه پرداختی قبض مورد نظر و هزینه تراکنش خود، در صورت پرداخت اشتباهی هر یک از قبوض آب، برق و گاز، می‌توانند با در دست داشتن مدارک پرداخت به سازمان مربوطه مراجعه نمایند.
چرا بعد از پرداخت، همچنان قبض بعد از استعلام نمایش داده می‌شود؟
حذف قبوض از سامانه قبضینو بعد از بروزرسانی سایت ادارات مربوطه انجام می‌شود و این کار ممکن است یک یا دو روز کاری زمان ببرد. اما اگر قبض شما در بخش سوابق قبضینو ثبت شده است نیازی نیست نگران عدم پرداخت یا مشکلات دیگر باشید.
چرا دکمه افزودن به سبد قبض غیرفعال می‌باشد؟
دکمه مذکور برای قبوضی که قابلیت پرداخت داشته باشند فعال خواهند شد، اگر قبض قبلا پرداخت شده و یا مبلغ آن صفر ریال باشد این دکمه غیر فعال خواهد ماند.
قبض پرداخت شده با چه فاصله زمانی تسویه می شود؟
پرداخت قبوض با قبضینو به صورت آنی بوده و پس از پرداخت، تاییدیه پرداخت از سمت بانک در بخش سوابق قابل رویت است و نیازی به پیگیری ندارد، اما فرایند بروزرسانی و حذف قبض از سامانه آب و فاضلاب در فاصله 24 الی 48 ساعت کاری پس از پرداخت انجام می گیرد.

سرویس‌های قبضینو

اخبار و مقالات مرتبط

حذف قبض کاغذی آب و دریافت قبض الکترونیکی آب

اولین گام در طرح ملی قبض سبز یا همان طرح ملی حذف قبوض کاغذی با حذف قبض های برق شروع شد. دولت در گام بعدی اقدام به حذف قبوض صادره از سمت اداره آب و فاضلاب کرده است. با توجه به بازخورد موفق در ثبت نام کاربران به صورت پیامکی در اینده نزدیک شاهده حذف قبوض کاغذی آب، گاز، تلفن ثابت و همراه اول نیز خواهیم بود. د

10 مطلب درباره ویژگی های آب و راه های تولید آب تا مصرف آب و صرفه جویی

آب، یکی از مهم ترین نعمت هایی است که خداوند در اختیار ما قرار داده است. این نعمت، زندگی همه موجودات کره زمین را تحت تاثیر قرار می دهد و تصور حیات بدون وجود آن امکان پذیر نیست. نه تنها زندگی ما انسان ها، بلکه زندگی همه حیوانات و گیاهان نیز به وجود آب بستگی دارد.

ثبت و حذف پیامک قبض آب، گاز، برق و تلفن ثابت

چاپ و صدور قبوض کاغذی باعث قطع درختان و مصرف زیاد کاغذ شده بود تا اینکه در سال ۹۸ قبوض کاغذی به صورت کامل حذف شدند و قبض الکترونیکی جایگزین این روش شد. این اتفاق مزیت بزرگی برای افراد داشت و باعث شد تا بتوانند در هر جا و مکانی قبض برق، آب، گاز و تلفن ثابت را مشاهده کنند و نسبت به پرداخت آن اقدام کنند.

ثبت دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم قبضینو در وب سایت منتشر خواهد شد.

نام و نام خانوادگی وارد نشده است.
شماره موبایل به درستی وارد نشده است.
دیدگاه وارد نشده است.
فاطمه محمد عظیمی

شماره ی کنتور آب را میدانم ولی شماره شناسه قبض را نمی‌دانم فقط عکس کنتور رو دارم و می‌خواهم قبض دریافت کنم

پشتیبانی قبضینو

سلام خانم عظیمی
برای دریافت اطلاعات دقیق‌تر به سایت آب و فاضلاب کشور مراجعه کرده و به قسمت میز خدمت الکترونیکی بروید. از بین گزینه‌های ارائه شده، اعلام کارکرد کنتور را انتخاب کرده و وارد صفحه استان‌ها شوید. بعد از انتخاب استان خود مراحل مربوط به آن را انجام دهید. همچنین می‌توانید به صورت حضور به اداره آب و فاضلاب منطقه خود مراجعه کرده و درخواستتان را ثبت کنید.
برقرار باشید و سبز.

سیدرصا حسینی

چرا پیامک قبض آب نمیاد؟

پشتیبانی قبضینو

سلام آقای حسینی
باید شناسه قبض آب را با شماره‌ای که می‌خواهید در سیستم ذخیره شود، به 10001522 ارسال کنید.
البته برای ارسال پیامک باید از ساختار «شناسه قبض * ۱» استفاده کنید.

هاجربابایب

عالی

Rojin latify

سلام وقت بخيرقبض آب به نام علي جبارزاده از اروميه، به شماره همراه من پيامكش مياد، چيكار كنم شماره من حذف بشه ديگه برام پيامك نيادلطفا شماره همراه من حذف بشه از قبض آب اين آقا

پشتیبانی قبضینو

سلام خانم لطیفی
برای حل این مشکل می‌توانید بصورت حضوری به اداره آب مطقه خود مراجعه کنید و یا از طریق مراجعه به سایت سازمان آب و فاضلاب کشور، از طریق قسمت تماس با ما و ثبت و پیگیری شکایت، مشکل پیش آمده را مطرح کنید.
سبز و برقرار باشید.

سالم مافی نژاد

من چون تلفنم سوخت شناسه قض ندارم الان چطور پرداخت کنم تشکر کنک کنید

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت به‌خیر
برای دریافت شناسه قبض چند روش وجود دارد. ۱- از مسئول قرائت کنتور سوال کنید. ۲- از روی قبوض قدیمی مشاهده کنید. ۳- به اداره آب محل سکونت خود برید.
برقرار باشید و سبز

سعید ابراهیمی

شناسه قبض ندارم‌ برای پرداخت چه کاري باید انجام بدم

پشتیبانی قبضینو

سلام آقای ابراهیمی وقت به‌خیر
برای پیدا کردن شناسه قبض چند راه وجود دارد. ۱- از مسئول قرائت کنتور سوال کنید. ۲- از روی قبوض قدیمی مشاهده کنید. ۳- به اداره آب محل سکونت خود بروید تا این مورد را بررسی کنند.
برقرار باشید

سلامت

شماره را واردمکنم سرو جواب نمیدهد راهنمای فرمایدمتشگرم

پشتیبانی قبضینو

سلام جناب سلامت وقت بخیر
برای پرداخت قبض آب از طریق سرویس قبضینو، شناسه قبض آب خود را که بر روی قبضو قبلی یا قبض این دوره صادر شده است را قسمت مشخص شده وارده کرده و استعام بگیرید. در صورتی که در انجام این کار نیاز به راهنمایی بیشتری دارید می توانید با پشتیبانی قبضینو به شماره تلفن 02162999923 تماس بگیرید.
برقرار باشید.

سالار روستا

قبض آب مسکن ما صادر نشده وپیام در این خصوص دریافت نکردیم

پشتیبانی قبضینو

درود جناب سالار روستا
برای استعلام قبض آب و اطلاع از هزینه قابل پرداخت، می‌توانید از طریق همین صفحه اقدام کرده و با درج شناسه قبض که در قبض آب‌های قبلی درج شده علاوه بر دریافت جزئیات مبلغ قبض خود را هم پرداخت نمایید. با توجه به این که ممکن است اطلاعات تماس شما به درستی در سامانه آب و فاضلاب کشور ثبت نشده باشد می توانید با مراجعه به شرکت آب و فاضلاب منطقه خود این مشکل را برطرف کنید. همچنین می‌توانید کد اشتراک ۸ رقمی خود را بدون فاصله به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۴۱۲۲ ارسال کرده و آخرین قبض قابل پرداختتان را دریافت نمایید.
سبز و برقرار باشید.

علی فراهانی

پیام الکترونیکی اومده اخطارقط آب ولی سیستم میگه بدهی ندارید

پشتیبانی قبضینو

درود جناب فراهانی
برای اطلاع از این مشکل باید به سازمان آب منطقه خود مراجعه کرده و مسئله پیش آمده را پیگیری کنید.
شاد و پیروز باشید.

بهنام . فیلی

قبض آب رو می‌خوام

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت به‌خیر
برای دریافت قبض آب باید شناسه قبض را در محل مشخص‌شده وارد کنید تا استعلام انجام شود. در مرحله بعد می‌توانید پرداخت خود را نیز انجام دهید.

جمشیدی

سلام قبض ها آپدیت نمیشن. دو هفته است قبض جدید اومده ولی همون قدیمی تسویه شده رو نشون میده

پشتیبانی قبضینو

درود جناب جمشیدی
احتمالا قبضی که به نام شماست هنوز صادر نشده یا در پرداخت قبلی خود مبلغ اضافه‌تری پرداخت کرده‌اید که بصورت بستانکار در نظر گرفته شده و مبلغ قبض فعلی تسویه شده است.
پایدار باشید و سبز.

رمضان صالحی

فیش آب برامون نمیاد

پشتیبانی قبضینو

سلام آقای صالحی
باید با مراجعه به اداره آب محل سکونت خود، مشکل را بررسی کنید. همچنین می‌توانید با وارد کردن شناسه قبص در کادر مشخص شده، نسبت به استعلام و پرداخت قبض آب خود اقدام کنید.
ممنون از همراهی شما

Rojin latify

سلام وقت بخيراز تاريخ خرداد ماه امسال به بعد اداره آب اصلا حضوري به منزل ما مراجعه نكرده، و هربار مينويسه قبض علي الحساب، من دو بار قبض علي الحساب و پرداخت كردم الان دوباره تو فيش جديد نوشته بستانكار مبالغ قبليچه مسخره بازي هستش اداره آب در مياره، اصلا چرا حضوري مراجعه نميكنند، من واقعا قصد شكايت دارم و پيگيري هم ميكنم..

پشتیبانی قبضینو

سلام خانم لطیفی وقت بخیر
قبض علی‌الحساب با توجه به میزان مصرف مشابه دوره‌های مصرف قبل ارائه می‌شود و معمولا در شرایطی که مامور کنترل به منزل شما مراجعه کرده و شما حضور نداشته باشید، صادر می‌شود. با توجه به‌ این شرایط، می توانید با در دست داشتن قبض پرداختی و شماره پیگیری پرداخت به سازمان آب منطقه مراجعه کرده و مشکل را برطرف کنید.
سبز و برقرار باشید.

محسن قره داغی

سلام من میخواستم شماره قبض کنتور آب رو دربیارم ولی نمیتونم ممنون میشم راهنماییم کنید

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز
برای اینکه شناسه قبض خود را پیدا کنید چند روش پیش روی شماست. ۱- از مسئول قرائت کنتور سوال کنید. ۲- از روی قبوض قدیمی مشاهده کنید. ۳- به اداره آب محل سکونت خود مراجعه کنید.
از همراهی شما سپاس‌گزاریم

ناصر مظفری

سلام.من قبض آب را پرداخت کردم ولی اشتباهی اعداد شناسه پرداخت را وارد کردم باید ش قبض ۸۴۳۳۵۰۱۹۰۳۴۱۰ را می زدم که این عداد را زدم۸۴۳۳۵۰۱۹۰۴۳۱۰ و مبلغ ۱۱۷۶۰۰۰ ریال هم از حسابم کم شد الان سازمان آب میگه اشتباه فرستادی.من چطور می تونم این مبلغ را برگردانم به حسابم

پشتیبانی قبضینو

درود جناب مظفری
برای حل این مشکل باید با در دست داشتن رسید پرداخت به سازمان آب و فاضلاب منطقه مراجعه کرده و مشکل بوجود آمده را پیگیری کنید.
سبز و برقرار باشید.

حسین

فقط برای پرداخت هزینه قبض آب چگونه باید پرداخت شود بغیر از هزینه فاضلاب

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت به‌خیر
برای پرداخت قبض آب باید شناسه قبض خود را در سایت و یا اپلیکیشن قبضینو وارد کرده و پرداخت خود را انجام دهید.

رضا

سلام شماره شناسه قبض اب رو ندارم برا پرداخت

پشتیبانی قبضینو

درود دوست عزیز
برای پیدا کردن شناسه قبض ۳ روش وجود دارد. ۱- به اداره آب یا دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کنید. ۲- شناسه را از روی قبوض قدیمی مشاهده کنید. ۳- شماره اشتراک خود را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۴۱۲۲ ارسال کنید.
برقرار باشید

رضا نصیری

سلام دیگه پیام از اداره آب فاضلاب نمبخام

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز
برای غیر فعال کردن شماره موبایل در سامانه می‌توانید شناسه قبض آب را با فرمت «شماره قبض * 2» به سر شماره 10001522 ارسال کنید.
ممنون از همراهی‌تان

علی

سلام وقت بخیر من اشتراک آب ندارم چطوری قبض آب رو دربیارم

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز
اگر شناسه قبض را داشته باشید به شماره اشتراک نیازی نیست. می‌توانید با وارد کردن شناسه قبض، پرداخت خودتان را انجام دهید.
ممنون از توجه‌تان

نوید غفوری

ممنون از راهنمایی شما

محمد شفیعی پور

با درود کنتور آب ما بیش از دو سه سال خراب هست قبض ما طبق کار کرد سالهای قبل نوشته می شود این قبض جدید بدهکاری ماه قبل هم اضافه شده که پرداخت شده بود

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز
امکان بررسی و پیگیری این مورد به‌صورت آنلاین وجود ندارد و برای پیگری باید به اداره آب محل سکونت خود مراجعه کنید.

زهرا حداد

لطفا قبض آب بها باین شماره موبایل ارسال شود.سپاس

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز
برای پرداخت قبض خود می‌توانید از اپلیکیشن قبضینو استفاده کنید که موعد پرداخت بعدی را هم به شما اطلاع‌رسانی می‌کند.
ممنون از توجه شما

حسن سیاهوشی

سلام* من قبص اب رو با همراه کارت پرداخت کردم ولی دوباره اون مبلغ هستش ؟! تراکنش من موفقیت انجام شده

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز
باتوجه‌به اینکه شما پرداخت خود را با برنامه دیگری انجام داده‌اید باید مشکل خود را از طریق پشتیبانی همان نرم‌افزار پیگیری کنید.
ممنون از شما

سیدحسام زمانی

بسیار عالی ست به راحتی می توان کلیه قبوض هارا پرداخت وازبدهی خود اطلاع پیدا کرد

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت به‌خیر
خوشحالیم که استفاده از سرویس‌های قبضینو برای شما کاربردی بوده و همیشه تلاش خواهیم کرد تا تجربه‌ی بهتری را برای شما رقم بزنیم.
سبز و برقرار بمانید

اسماعیل پورحمید

خیلی سخت گیری میکنید بنده میخوام ریز صورتحصاب در بیارم یا هزینه ۵۰ هزارتومان به بالا میخواهید یا صورتحصاب نمیدید یعنی چی

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت به‌خیر
تمامی مبالغ دریافتی طبق قوانین ارائه‌دهنده سرویس است و قبضینو مبلغ اضافی از کاربران دریافت نخواهد کرد.

طاهره داود آبادی

با سلام من از استان مرکزی ساکن شهر اراک هستم سال گذشته قبض آذر ماه شناسه قبض بایک شماره جابجا به شهر دیگر پرداخت شده وبرای پیگیری به اداره آب رفتم ولی بعد از ۹ ماه هیچ جوابی نگرفتم ومیگویند که به اردبیل پرداخت شده خواهش میکنم پیگیری کنید باتشکر از شما

دانلود قبضینو

اپلیکیشن قبضینو يک نرم‌افزار بسيار کاربردی و رايگان است که با استفاده از آن امکان پرداخت همه قبوض به روشی متفاوت و آسانتر از هميشه بدون نیاز به قبض کاغذی و شناسه پرداخت در اختيار شماست. سوابق استعلام و پرداختی برای همیشه در قبضینو قابل دسترس است قبضینو شما را از صدور قبض‌های جدید مطلع خواهد کرد.

سامانه پرداخت قبضینو، پس از ارایه سرویس های پرداخت قبض گاز، قبض برق، پرداخت قبض تلفن ثابت، قبض همراه اول و پرداخت جریمه در این بخش سرویس پرداخت قبض آب را فراهم کرده است. مشترکین عزیز می تواند در کادر بالای این صفحه با وارد کردن شناسه قبض آب و شناسه پرداخت آب، نسبت به پرداخت قبض آب خود اقدام نمایند. در صورتی که مشترک شناسه  پرداخت قبوض آب خود را نداشته باشد می تواند با انتخاب گزینه ”  شناسه پرداخت ندارم، استعلام با شناسه قبض” اقدام به استعلام قبض آب نماید. لازم به ذکر است که شناسه قبض آب همواره برای همه قبض های صادر شده یکسان می باشد لذا برای استعلام آخرین  قبض آب خود می توانید از شناسه قبض مندرج بر روی قبض های قدیمی استفاده کنید. برای استعلام و مشاهده قبض آب، اگر از سیستم پرداخت قبض آب قبضینو  استفاده نمایید دیگر نیازی به قبض کاغذی نخواهید داشت و سامانه پرداخت قبضینو به طور خودکار هر ماه شما را از قبض های آب جدید مطلع می کند. به عبارتی با استفاده از سیستم پرداخت قبضینو دیگر نیازی به قبض کاغذی آب نخواهید داشت و قبضینو با ارسال پیامی به شما، شما را از آخرین قبض آب با جزئیات کامل با خبر می سازد. در ادامه به سایر روش های پرداخت قبض آب اشاره خواهیم کرد. 

پرداخت قبض آب اینترنتی

متاسفانه مانند پرداخت قبض برق، اداره های مربوط به آب برای هر استان تنها امکان مشاهده و پرداخت قبض آب برای مشترکین استان خود را فراهم نموده اند این در حالی است که  سامانه پرداخت قبضینو هیچ محدودیتی برای برای پرداخت قض آب در نظر نگرفته است. 

پرداخت قبض آب تهران باسایت شرکت آب و فاضلاب استان تهران

مشنترکین ساکن تهران با مراجعه به پورتال شرکت آب و فاضلاب استان تهران به ادرس اینترنتی http://ccp.tpww.ir  با وارد کرن شماره پروده  یا شناسه قبض می توانند قبض خود را مشاهده و پرداخت نمایند.

پرداخت قبض آب با پیامک و اس ام اس

با شماره گیری تلفن گویای ۱۵۲۲ می توانید قبوض آب خود را استعلام و پرداخت نمایید. پس از شماره‌گیری سامانه ۱۵۲۲با وارد کردن شناسه قبض اشتراک از وضعیت بدهی خود اطلاع یافته و از طریق کارت‌های عضو شتاب، م یتوانید قبض خود را پرداخت کنید.

مشترکین ساکن در منطقه ۲ شهر تهران  می توانند درخواست ها و مشکلات  خود که مرتبط به شرکت آب و فاضلاب منطقه دو شهر تهران می باشد را به سامانه ی ۱۰۰۰۰۳۲۱ ارسال نمایند.برای مورد بررسی قرار گرفتن درخواست لازم است متن ارسالی با  عبارت “آبفا” شروع شود. 

 حذف قبوض آب با با اپلیکیشن

استفاده از نرم افزار های پرداخت قبوض به دلیل راحتی و در دسترس بودن و امکان پیگیری آسان همواره مورد استقبال بسیاری از مشترکین می باشد. از جمله ای اپلیکیشن می توان آپ و تاپ و قبضینو را نام برد. همان طور که ذکر شد در سامانه پرداخت قبضینو کابران دیگر نیازی به قبوض کاغذی نخواهند داشت و استعلام خودکار قبض به راحتی صورت می گیرد.  با قبضینو دیگر نیازی به قبض کاغذی آب ندارید و تنها با وارد کردن شناسه اشتراک آب می توانید قبض های خود را الکتریکی دریافت و پرداخت کنید. قبضنیو شما را از قبض های صادره جدید آب نیز خبر می دهد ونیازی به دریافت قبوض آب با پیامک و اس ام اس را نخواهید داشت. 

شرکت های آب و فاضلاب استان آذربایجان غربی،  آب و فاضلاب استان فارس و تهران نرم افزاری با نام “همراه آب” معرفی کرده اند که مشترکین می توانند برای استعلام قبض آب و پرداخت های قبوض آب از آن استفاه کنند. نرم افزار مذکور شامل امکانات زیر است: قابلیت نصب بر روی اندروید, دسترسی به اخبار و اطلاعات شرکت آب و فاضلاب,دسترسی به سایت و امکانات شرکت آب و فاضلاب, ثبت قرائت کنتور آب, ثبت اتفاقات, مشاهده قبض و امکان پرداخت, دسترسی به برنامه ساعت قطعی آب

پرداخت قبوض آب با استفاده از خود پرداز  بانکی

با اتصال بانک ها به شبکه شتاب، شاهد خدمات پرداخت قبوض با عابر بانک ها هستیم. در این روش پرداخت، مشترک با استفاده از کارت بانکی خود و با داشتن شناسه قبض و شناسه پرداخت و رمز کارت بانکی می تواند صورتحساب آب خود را مشاهده و در صورت تمایل پرداخت نماید. 

چند توصیه در مورد مصرف آب 

همه ما میدانیم آب، یکی از مهم ترین نعمت هایی است که خداوند در اختیار ما قرار داده است. این نعمت، زندگی همه موجودات کره زمین را تحت تاثیر قرار می دهد و تصور حیات بدون وجود آن امکان پذیر نیست. نه تنها زندگی ما انسان ها، بلکه زندگی همه حیوانات و گیاهان نیز به وجود آب بستگی دارد. امروزه که انسان ها به دنبال حیات در سیاره ای دیگر هستند اولین چیزی که برای آن جستجو می کنند وجود آب است. بنابراین باید قدر این نعمت را بدانیم و به درستی از آن استفاده کنیم.

۱۰ نکته برای صرفه جویی در مصرف آب

۱. زمان مسواک زدن شیر آب را باز نگذارید. ۲. هنگام استحمام، نیازی نیست که دوش حمام دائما باز باشد. ۳. برای آبیاری گیاهان، شلنگ آب را در باغچه رها نکنید. می توانید از روش آبیاری قطره ای استفاده کنید. ۴. برای شستشوی خودروی خود می توانید از یک سطل آب و یک سطل کف استفاده کنید. ۵. تعداد دفعات استفاده از ماشین لباسشویی را کاهش دهید. ۶.  لزومی ندارد جلوی منزل یا مغازه خود را با فشار زیاد آب شستشو دهید. ۷.از آبی که برای شستشوی میوه و سبزی استفاده کرده اید برای شستشوی سرویس بهداشتی استفاده کنید. ۸.موقع شستن ظروف، شیر آب را باز نگذارید. ۹. شلنگ ها، اتصالات و شیر ها را کنترل کنید تا نشتی نداشته باشند. ۱۰. حتما صرفه جویی در مصرف آب را به فرزندان خود آموزش دهید.

دانلود اپلیکیشن قبضینو
دانلود قبضینو
لینک دانلود
دریافت لینک دانلود اپلیکیشن قبضینو

با نصب اپلیکیشن قبضینو، به آسانی تمامی قبوض خدماتی، جرائم رانندگی، عوارض شهرداری و عوارض آزادراه خود را با استفاده از تلفن همراه، کاملا رایگان و بدون محدودیت استعلام و پرداخت کنید.

شماره موبایل به درستی وارد نشده است.

ویرایش جزئیات
تاییدیه
در حال انتقال ...
در حال جست‌و‌جو برای جزئیات
لطفا تا دریافت پاسخ استعلام، از سمت سرویس‌دهنده، صبوری کنید.
متاسفانه امکان دریافت و نمایش جزئیات قبض شما فراهم نشد، لطفا پس از سپری شدن چند لحظه مجددا تلاش نمایید
.......... ................
درگاه پرداخت
راهنما