استعلام و پرداخت قبض آب

استعلام با شناسه قبض و بدون نیاز به قبض کاغذی
شناسه قبض معتبر نمی‌باشد. برای دریافت شناسه قبض می‌توانید از یکی از قبض‌های قبلی خود استفاده نمایید.
پرداخت با شناسه قبض و شناسه پرداخت
پرداخت قبض آب
ویرایش
0% پیشرفت تا مشاهده قبض

برای ادامه فرآیند و تایید هویت پرداخت کننده قبض، لطفا با وارد کردن شماره موبایل خود رمز موقت جهت تایید هویت را دریافت نمایید
شماره وارد شده برای ذخیره سوابق پرداخت شما نیز مورد استفاده قرار خواهد گرفت!

searching searching

در حال جستجو و دریافت جزئیات قبض

جزئیات قبض
مبلغ قابل پرداخت
error

در صورت اطمینان از صحت شناسه های وارد شده و بروز خطا امکان پرداخت مستقیم با شناسه قبض و شناسه پرداخت از لینک زیر نیز برای شما فراهم شده است. پرداخت با شناسه قبض و شناسه پرداخت

قبض آب

مشترکین عزیز می توانند در کادر بالای این صفحه با وارد کردن شناسه قبض آب، نسبت به پرداخت قبض آب خود اقدام نمایند. در صورتی که مشترک شناسه پرداخت قبض آب خود را نداشته باشد می تواند با انتخاب گزینه ” شناسه پرداخت ندارم، استعلام با شناسه قبض” اقدام به استعلام قبض آب نماید. لازم به ذکر است که شناسه قبض آب همواره برای همه قبض های صادر شده یکسان می باشد لذا برای استعلام آخرین قبض آب خود می توانید از شناسه قبض مندرج بر روی قبض های قدیمی استفاده کنید. برای استعلام و مشاهده قبض آب، اگر از سیستم پرداخت قبض آب قبضینو استفاده نمایید دیگر نیازی به قبض کاغذی نخواهید داشت و سامانه پرداخت قبضینو به طور خودکار هر ماه شما را از قبض های آب جدید مطلع می کند.

online payment

مشاهده قبض آب با شناسه قبض

با حذف قبض کاغذی امکان استعلام قبض آب بدون نیاز به شناسه پرداخت، تنها با استفاده از شناسه قبض فراهم شده است.

online payment

مشاهده جزئیات قبض آب

امکان دریافت قبض الکترونیکی آب شامل تاریخ قرائت قبض، شماره کنتور قبض آب، مبلغ بدهی قبلی و .....

online payment

ثبت سوابق پرداختی

امکان دسترسی سریع به کلیه قبض های پرداختی در بخش سوابق پرداختی و امکان چاپ قبض های پرداختی

استعلام قبض آب

سامانه پرداخت قبضینو، پس از ارایه سرویس های پرداخت قبض گاز، قبض برق، پرداخت قبض تلفن ثابت، قبض همراه اول و پرداخت جریمه در این بخش سرویس پرداخت قبض آب را فراهم کرده است. مشترکین عزیز می تواند در کادر بالای این صفحه با وارد کردن شناسه قبض آب و شناسه پرداخت آب، نسبت به پرداخت قبض آب خود اقدام نمایند. در صورتی که مشترک شناسه  پرداخت قبوض آب خود را نداشته باشد می تواند با انتخاب گزینه ”  شناسه پرداخت ندارم، استعلام با شناسه قبض” اقدام به استعلام قبض آب نماید. لازم به ذکر است که شناسه قبض آب همواره برای همه قبض های صادر شده یکسان می باشد لذا برای استعلام آخرین  قبض آب خود می توانید از شناسه قبض مندرج بر روی قبض های قدیمی استفاده کنید. برای استعلام و مشاهده قبض آب، اگر از سیستم پرداخت قبض آب قبضینو  استفاده نمایید دیگر نیازی به قبض کاغذی نخواهید داشت و سامانه پرداخت قبضینو به طور خودکار هر ماه شما را از قبض های آب جدید مطلع می کند. به عبارتی با استفاده از سیستم پرداخت قبضینو دیگر نیازی به قبض کاغذی آب نخواهید داشت و قبضینو با ارسال پیامی به شما، شما را از آخرین قبض آب با جزئیات کامل با خبر می سازد. در ادامه به سایر روش های پرداخت قبض آب اشاره خواهیم کرد. 

پرداخت قبض آب اینترنتی

متاسفانه مانند پرداخت قبض برق، اداره های مربوط به آب برای هر استان تنها امکان مشاهده و پرداخت قبض آب برای مشترکین استان خود را فراهم نموده اند این در حالی است که  سامانه پرداخت قبضینو هیچ محدودیتی برای برای پرداخت قض آب در نظر نگرفته است. 

پرداخت قبض آب تهران باسایت شرکت آب و فاضلاب استان تهران

مشنترکین ساکن تهران با مراجعه به پورتال شرکت آب و فاضلاب استان تهران به ادرس اینترنتی http://ccp.tpww.ir  با وارد کرن شماره پروده  یا شناسه قبض می توانند قبض خود را مشاهده و پرداخت نمایند.

پرداخت قبض آب با پیامک و اس ام اس

با شماره گیری تلفن گویای ۱۵۲۲ می توانید قبوض آب خود را استعلام و پرداخت نمایید. پس از شماره‌گیری سامانه ۱۵۲۲با وارد کردن شناسه قبض اشتراک از وضعیت بدهی خود اطلاع یافته و از طریق کارت‌های عضو شتاب، م یتوانید قبض خود را پرداخت کنید.

مشترکین ساکن در منطقه ۲ شهر تهران  می توانند درخواست ها و مشکلات  خود که مرتبط به شرکت آب و فاضلاب منطقه دو شهر تهران می باشد را به سامانه ی ۱۰۰۰۰۳۲۱ ارسال نمایند.برای مورد بررسی قرار گرفتن درخواست لازم است متن ارسالی با  عبارت “آبفا” شروع شود. 

 حذف قبوض آب با با اپلیکیشن

استفاده از نرم افزار های پرداخت قبوض به دلیل راحتی و در دسترس بودن و امکان پیگیری آسان همواره مورد استقبال بسیاری از مشترکین می باشد. از جمله ای اپلیکیشن می توان آپ و تاپ و قبضینو را نام برد. همان طور که ذکر شد در سامانه پرداخت قبضینو کابران دیگر نیازی به قبوض کاغذی نخواهند داشت و استعلام خودکار قبض به راحتی صورت می گیرد.  با قبضینو دیگر نیازی به قبض کاغذی آب ندارید و تنها با وارد کردن شناسه اشتراک آب می توانید قبض های خود را الکتریکی دریافت و پرداخت کنید. قبضنیو شما را از قبض های صادره جدید آب نیز خبر می دهد ونیازی به دریافت قبوض آب با پیامک و اس ام اس را نخواهید داشت. 

شرکت های آب و فاضلاب استان آذربایجان غربی،  آب و فاضلاب استان فارس و تهران نرم افزاری با نام “همراه آب” معرفی کرده اند که مشترکین می توانند برای استعلام قبض آب و پرداخت های قبوض آب از آن استفاه کنند. نرم افزار مذکور شامل امکانات زیر است: قابلیت نصب بر روی اندروید, دسترسی به اخبار و اطلاعات شرکت آب و فاضلاب,دسترسی به سایت و امکانات شرکت آب و فاضلاب, ثبت قرائت کنتور آب, ثبت اتفاقات, مشاهده قبض و امکان پرداخت, دسترسی به برنامه ساعت قطعی آب

پرداخت قبوض آب با استفاده از خود پرداز  بانکی

با اتصال بانک ها به شبکه شتاب، شاهد خدمات پرداخت قبوض با عابر بانک ها هستیم. در این روش پرداخت، مشترک با استفاده از کارت بانکی خود و با داشتن شناسه قبض و شناسه پرداخت و رمز کارت بانکی می تواند صورتحساب آب خود را مشاهده و در صورت تمایل پرداخت نماید. 

چند توصیه در مورد مصرف آب 

همه ما میدانیم آب، یکی از مهم ترین نعمت هایی است که خداوند در اختیار ما قرار داده است. این نعمت، زندگی همه موجودات کره زمین را تحت تاثیر قرار می دهد و تصور حیات بدون وجود آن امکان پذیر نیست. نه تنها زندگی ما انسان ها، بلکه زندگی همه حیوانات و گیاهان نیز به وجود آب بستگی دارد. امروزه که انسان ها به دنبال حیات در سیاره ای دیگر هستند اولین چیزی که برای آن جستجو می کنند وجود آب است. بنابراین باید قدر این نعمت را بدانیم و به درستی از آن استفاده کنیم.

۱۰ نکته برای صرفه جویی در مصرف آب

۱. زمان مسواک زدن شیر آب را باز نگذارید. ۲. هنگام استحمام، نیازی نیست که دوش حمام دائما باز باشد. ۳. برای آبیاری گیاهان، شلنگ آب را در باغچه رها نکنید. می توانید از روش آبیاری قطره ای استفاده کنید. ۴. برای شستشوی خودروی خود می توانید از یک سطل آب و یک سطل کف استفاده کنید. ۵. تعداد دفعات استفاده از ماشین لباسشویی را کاهش دهید. ۶.  لزومی ندارد جلوی منزل یا مغازه خود را با فشار زیاد آب شستشو دهید. ۷.از آبی که برای شستشوی میوه و سبزی استفاده کرده اید برای شستشوی سرویس بهداشتی استفاده کنید. ۸.موقع شستن ظروف، شیر آب را باز نگذارید. ۹. شلنگ ها، اتصالات و شیر ها را کنترل کنید تا نشتی نداشته باشند. ۱۰. حتما صرفه جویی در مصرف آب را به فرزندان خود آموزش دهید.

آموزش پرداخت

ghabzino faq

سوالات متداول

قبض آب دوره قبل پرداخت شده اما مجدد برای دوره جدید نمایش داده می‌شود، علت چیست؟

اگر از قبضینو اقدام به پرداخت قبض آب کرده اید، پس از ورود، از بخش سوابق شماره پیگیری قبض مورد نظر را برای ما ارسال کنید ( و یا با واحد پشتیبانی تماس بگیرید). اگر قبض خود را با سامانه های دیگر غیر از قبضینو پرداخت کرده اید، از سامانه پرداخت کننده قبض پیگیری کنید.

آیا امکان مشاهده جزئیات قبض آب وجود داد؟

در قبضینو قبض الکترونیکی آب قابل دسترس است. می توانید همه جزئیات موجود در قبض کاغذی آب را در قبض الکترونیکی قبضینو مشاهده کنید و اقدام به چاپ قبض کنید.

چگونه جزییات تراکنش قبض آب را پیگیری کنیم؟

مشترکین گرامی در صورتی که از سایت و یا اپلیکیشن قبضینو اقدام به پرداخت قبض کرده باشید، می‌توانید قبوض پرداختی خود را پیگیری و مشاهده کنید، در غیر اینصورت امکان پیگیری قبض از سایت و یا اپلیکیشن قبضینو وجود ندارد.

قبض صادر شده برای چه دوره ای می‌باشد؟

پس از استعلام قبض آب در قبضینو می توانید دوره مشمول قبض را در جزئیات قبض آب مشاهده کنید.

استفاده از سرویس پرداخت قبض آب قبضینو هزینه ای هم دارد؟

کلیه سرویس های پرداختی قبضینو کاملا رایگان است.

اخبار و مقالات مرتبط

دانلود قبضینو

اپلیکیشن قبضینو يک نرم‌افزار بسيار کاربردي و رايگان است که با استفاده از آن امکان پرداخت همه قبوض به روشي متفاوت و آسانتر از هميشه بدون نیاز به قبض کاغذی و شناسه پرداخت در اختيار شماست. سوابق استعلام و پرداختی برای همیشه در قبضینو قابل دسترس است قبضینو شما را از صدور قبض های جدید مطلع خواهد کرد.

ثبت دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم قبضینو در وب سایت منتشر خواهد شد.

نام و نام خانوادگی وارد نشده است.

پست الکترونیک وارد نشده است.

متن دیدگاه یا پیام وارد نشده است

۲۳۸۸ ۲۸۴۲ ۰۲۱

دیدگاه کاربرانخداحافظی با قبوض کاغذی

پیام

در صورت نیاز به راهنمایی می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید

۰۲۱ ۲۸۴۲ ۲۳۸۸

توجه ! متاسفانه امکان استفاده از سایت قبضینو در این نسخه از مرورگر وجود ندارد، لطفا برای استفاده از قبضینو از سایر مرورگرهای مطرح استفاده نمایید.