مشاهده سوابق نسخه مخصوص شرکت‌ها دریافت API پشتیبانی وبلاگ
دانلود اپلیکیشن سبد قبض
قبضینو

مشاهده و پرداخت قبض آب

چگونه قبض آب را پرداخت کنیم؟

با پیدایش روش‌های پرداخت آنلاین، شیوه تسویه قبض آب ساده‌تر از گذشته شده است. شما می‌توانید بدون نیاز به قبض کاغذی و تنها با دسترسی به شناسه قبض، جزئیات به‌روز قبض آب و فاضلاب خود را مشاهده کنید. برای این‌کار می‌توانید از سامانه قبضینو که پرداخت الکترونیک قبوض آب اکثر نقاط کشور را فراهم کرده، استفاده کنید.

استعلام و پرداخت قبض آب
جزئیات
حذف اطلاعات
آیا از حذف اطلاعات آیتم انتخابی اطمینان دارید؟

استعلام و پرداخت قبض آب

استعلام و پرداخت قبض آب

استعلام و پرداخت قبض آب

عدم پرداخت قبض آب، منجر به افزایش بدهی آب ساختمان یا واحد مسکونی می‌شود. از این رو پرداخت به موقع قبوض از اهمیت زیادی برخوردار است. سامانه قبضینو در راستای کاهش تعداد مراجعات حضوری، امکان پرداخت قبض آب با شناسه قبض را به صورت اینترنتی فراهم کرده است. با این امکان، دیگر نیازی به قبض کاغذی ندارید و می‌توانید به راحتی جزئیات به‌روز قبض خود را مشاهده و پرداخت کنید. هم‌چنین امکان دسترسی به سوابق پرداخت نیز وجود دارد.

چگونه شناسه قبض آب را پیدا کنیم؟

چگونه شناسه قبض آب را پیدا کنیم؟

چگونه شناسه قبض آب را پیدا کنیم؟

احتمالا می‌دانید که بدون دسترسی به شناسه قبض، امکان مشاهده بدهی قبض الکترونیکی آب وجود ندارد. برای یافتن شناسه قبض آب می‌توانید از یکی از روش‌های زیر استفاده کنید.

  • مراجعه به اداره آب یا دفاتر پیشخوان دولت برای دریافت شناسه قبض
  • دسترسی به شناسه قبض از پیامک ارسال‌شده به شماره موبایلتان
  • مشاهده شناسه قبض از روی قبض‌های کاغذی قدیمی
  • ارسال شماره اشتراک به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۴۱۲۲

چرا برای پرداخت و مشاهده قبض آب باید از قبضینو استفاده کنیم؟

چرا برای پرداخت و مشاهده قبض آب باید از قبضینو استفاده کنیم؟

چرا برای پرداخت و مشاهده قبض آب باید از قبضینو استفاده کنیم؟

پرداخت آسان قبض آب دغدغه همیشگی کاربران بوده است. قبضینو سامانه جامع استعلام و پرداخت است که امکان پرداخت قبض آب با شناسه قبض را در اختیار کاربران خود قرار داده است. شما می‌توانید با قبضینو از مزایای زیر بهره‌مند شوید.

  • تضمین تسویه آنی قبض آب
  • نمایش جزئیات کامل و به‌روز قبض آب اکثر مناطق کشور
  • مشاهده آخرین مهلت پرداخت
  • دانلود رسید پرداخت بعد از تسویه کامل بدهی

این ماه قبض آب را به موقع پرداخت نکردم، آب قطع می‌شود؟

این ماه قبض آب را به موقع پرداخت نکردم، آب قطع می‌شود؟

این ماه قبض آب را به موقع پرداخت نکردم، آب قطع می‌شود؟

خیر؛ برخلاف سایر قبوض، مهلت پرداخت مشخصی برای قبض آب وجود ندارد. اگر قبض آب را به موقع پرداخت نکنید، نه جریمه‌ای برای شما ثبت می‌شود و نه آب محل سکونت‌تان قطع می‌شود. اما باید این را در نظر داشته باشید عدم پرداخت قبض آب می‌تواند منجر به افزایش مبلغ پرداختی شود؛ چراکه بدهی شما روی قبض ماه‌ بعد درج می‌شود و باید نسبت به پرداخت کل مبلغ اقدام کنید. در نتیجه توصیه می‌کنیم قبض آب خود را به موقع تسویه کنید.

ضرورت پرداخت قبض آب

از زمانی که قبض آب برای شما صادر می‌شود، مهلت مشخصی برای استعلام و پرداخت تعیین می‌شود. اگر شما در این مهلت مشخص نسبت به پرداخت بدهی قبض آب اقدام نکنید، مبلغ قبض‌تان به عنوان بدهی برای ماه بعد در نظر گرفته می‌شود. در نتیجه، استعلام و پرداخت قبض آب مهم تلقی می‌شود.

مهلت پرداخت قبض آب

برخلاف سایر قبوض، مهلت پرداخت قبض آب بازه زمانی مشخصی ندارد. در صورت عدم پرداخت بدهی جریمه نمی‌شوید و با قطعی آب هم روبه‌رو نمی‌شوید. اما توصیه ما به شما این است که پیش از افزایش مبلغ بدهی، قبض آب را پرداخت کنید تا بدهی‌های شما روی هم جمع نشود.

پیگیری پرداخت قبض آب تکراری

قبل از هر چیز نیاز است بدانید که به صورت کلی امکان پرداخت قبض تکراری آب وجود ندارد. گاهی‌اوقات کاربران قبض آب خود را یک‌بار از طریق سامانه‌های دیگر پرداخت می‌کنند و دوباره آن را پیش از تسویه قبض از سوی سازمان آب با قبضینو نیز پرداخت می‌کنند. در این شرایط قبضینو، وضعیت قبض شما را به صورت خودکار به حالت بستانکاری تغییر می‌دهد و این را روی قبض ماه بعد شما لحاظ می‌کند. اما این موضوع به صورت قطع در خصوص تمام سامانه‌ها صدق نمی‌کند.

چگونه پیامک قبض آب را دریافت کنیم؟

اگر تازگی به خانه جدید نقل مکان کردید، احتمالا دغدغه‌تان، فعال‌سازی پیامک قبض آب است. شما می‌توانید از روش‌های زیر برای دریافت پیامک قبض استفاده کنید تا اول ماه مبلغ قابل پرداخت به همراه شناسه قبض برای شماره موبایل شما ارسال شود.

نکته: اگر ساکن کرمان، کردستان و خراسان رضوی هستید، می‌توانید برای دریافت قبض آب با شماره اشتراک از سامانه abfacs.ir استفاده کنید. بعد از استعلام قبض آب با شماره اشتراک، جزئیات قبض به همراه روش پرداخت به شما نمایش داده می‌شود.

روش‌های استعلام قبض آب

راه‌های زیادی برای مشاهده و پرداخت قبض آب وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. با برخی از روش‌ها تنها می‌توانید بدهی قبض خود را مشاهده کنید و برخی دیگر امکان پرداخت را نیز در اختیار شما قرار می‌دهند. برای آشنایی با روش‌های استعلام و پرداخت قبض آب نگاهی به لیست زیر بیندازید.

نکته: متاسفانه اداره‌های آب‌ و فاضلاب هر استان تنها امکان مشاهده و پرداخت قبض آب برای مشترکین خود را فراهم می‌کنند. به عنوان مثال برای پرداخت قبض آب تهران باید به سایت ccp.tpww.ir مراجعه کنید؛ اما برای پرداخت قبض آب مشهد باید به abfamashhad.ir و برای تسویه قبض آب اصفهان به abfaesfahan.ir مراجعه کنید. این در حالی است که سامانه قبضینو هیچ محدودیتی برای پرداخت قبض آب در نظر نگرفته است و شما می‌توانید از آن برای پرداخت قبوض خود استفاده کنید.

توجه: امکان پرداخت و مشاهده قبض آب با شماره اشتراک آب وجود ندارد. اداره آب و فاضلاب نیز برای تسویه قبوض آب و فاضلاب از شما شماره اشتراک دریافت نمی‌کند و برای پرداخت بدهی آب بها کافی است شناسه قبض را داشته باشید.

دسترسی به صورت‌حساب پرداخت قبض آب

گاهی‌اوقات افراد بعد از پرداخت و تسویه آب‌بها به دنبال روشی هستند تا بتوانند رسید قبض را دریافت کنند. سامانه قبضینو این امکان را در اختیار شما قرار داده است تا بتوانید بعد از پرداخت، صورت‌حساب قبض خود را از بخش سوابق پرداخت مشاهده و دریافت کنید. برای این کار نیاز است مراحل زیر را دنبال کنید.

نکته: شناسه قبض آب همیشه ثابت است و تغییر نمی‌کند. در نتیجه نیاز نیست هر بار برای پرداخت قبض به دنبال شناسه قبض باشید.

حذف شماره موبایل برای دریافت قبض آب

اگر به تازگی محل سکونت خود را عوض کرده‌اید، احتمالا به دنبال راهی هستید تا بتوانید جلوی ارسال قبض آب ساختمان قبلی را بگیرید. برای حذف پیامک قبض آب می‌توانید از یکی از روش‌های زیر استفاده کنید.

اسلاید شماره 0
اسلاید شماره 1
اسلاید شماره 2

حذف قبض کاغذی آب و دریافت قبض الکترونیکی آب

حذف قبض کاغذی آب و دریافت قبض الکترونیکی آب

حذف قبض کاغذی آب و دریافت قبض الکترونیکی آب

حتما می‌دانید که مدتی است حذف قبض کاغذی آب در راستای اجرای طرح ملی قبض سبز اجرا شده است. قبض پیامکی سپس قبض الکترونیکی جایگزین قبض کاغذی به عنوان روش دریافت قبض آب شده است. این جایگزینی پرسش‌های فراوانی مانند چرایی این جایگزینی، چگونگی دریافت قبض پیامکی و قبض الکترونیکی، چگونگی پرداخت قبض آب و … را برای مردم به همراه داشته است؛ بنابراین، تهیه‌ی یک راهنمای جامع حذف قبض کاغذی آب تا دریافت قبض الکترونیکی آب واجب به نظر می‌رسد. ما در این مطلب تلاش می‌کنیم تا پرسش‌های شما را به صورت کامل پاسخ دهیم؛ بنابراین، همراه قبضینو بمانید تا همه‌چیز را در مورد قبض آب بدانید.

مطالعه مطلب

10 مطلب درباره ویژگی های آب و راه های تولید آب تا مصرف آب و صرفه جویی

10 مطلب درباره ویژگی های آب و راه های تولید آب تا مصرف آب و صرفه جویی

10 مطلب درباره ویژگی های آب و راه های تولید آب تا مصرف آب و صرفه جویی

آب، یکی از مهم ترین نعمت هایی است که خداوند در اختیار ما قرار داده است. این نعمت، زندگی همه موجودات کره زمین را تحت تاثیر قرار می دهد و تصور حیات بدون وجود آن امکان پذیر نیست. نه تنها زندگی ما انسان ها، بلکه زندگی همه حیوانات و گیاهان نیز به وجود آب بستگی دارد. امروزه که انسان ها به دنبال حیات در سیاره ای دیگر هستند اولین چیزی که برای آن جستجو می کنند وجود آب است.

مطالعه مطلب

ثبت و حذف پیامک قبض آب، گاز، برق و تلفن ثابت

ثبت و حذف پیامک قبض آب، گاز، برق و تلفن ثابت

ثبت و حذف پیامک قبض آب، گاز، برق و تلفن ثابت

چاپ و صدور قبوض کاغذی باعث قطع درختان و مصرف زیاد کاغذ شده بود تا اینکه در سال ۹۸ قبوض کاغذی به صورت کامل حذف شدند و قبض الکترونیکی جایگزین این روش شد. این اتفاق مزیت بزرگی برای افراد داشت و باعث شد تا بتوانند در هر جا و مکانی قبض برق، آب، گاز و تلفن ثابت را مشاهده کنند و نسبت به پرداخت آن اقدام کنند. اما اگر جز کسانی هستید که قصد حذف پیامک قبوض را دارید، در این مطلب از وبلاگ قبضینو همراه ما باشید تا در خصوص نحوه فعال‌سازی، غیر فعال‌سازی و حذف پیامک قبض صحبت کنیم. هم‌چنین به شما آموزش دهیم که چطور شماره موبایل خودتان را ویرایش کنید یا نسبت به تغییر شماره تلفن جدید اقدام کنید.

مطالعه مطلب

ثبت دیدگاه

شما هم می‌توانید دیدگاه خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.
غریب

با سلام ببخشید من قبض آب رو از طریق اینترنت درگاه بانکی پرداخت کردم ولی وقتی به سامانه قبض آب می رم می بینم هنوز تسویه حساب و پرداخت قبض من روی سیستم ننشسته چیکار‌کنم؟

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
اطلاعات تسویه قبوض خدماتی معمولا با ۴۸ ساعت کاری تاخیر همراه است؛ علت آن هم به‌روز نبودن سامانه‌های مبدا آنهاست. درصورتی‌که حساب شما تا ۲ روز کاری تسویه نشده باشد، می‌توانید با پشتیبانی قبضینو تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید.
پایدار و سبز باشید.

علی اکبر ایمان شماره قبض آب ۱۰۶۹۴۴۶۸۰۳۱۱۹ میباشد از هر طریق سعی کردم پول آب پرداخت کنم نشد لطفا راهنمایی فرمایید کد اشتراک ندارم

سلام شماره قبض ۱۰۶۹۴۴۶۸۰۳۱۱۹ هست از هر طریق سعی کردم پرداخت کنم پول آب رو نشد لطفا راهنمایی کنید در ضمن کد اشتراک ندارم ممنونم

پشتیبانی قبضینو

سلام و درود
لطفا شناسه قبضتان را در قسمت مشخص شده این سرویس وارد کرده و دکمه استعلام را بزنید تا جزئیات پرداخت برای شما اعلام شود.
سبز باشید و پایدار

محمدعلی زاده

سلام دوهفته پیش شماره کنتوربرداشته شده اما هنوزقبضبرای من ارسال نشده عملکردارسال قبض بهم ریختهبعدباید بریم هزینه کنیمدفاترپیش خوان تاقبلبگیریم بامحلت ازدسترفته اصلان جالب نیست

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
برای دریافت پیامک قبض آب می‌توانید کد اشتراک ۸ رقمی درج شده در قبض قبلی خود را به شماره ۳۰۰۰۴۱۲۲ ارسال کنید. همچنین می‌توانید با درج شناسه قبض در همین سرویس و استعلام قبض از جزئیات قبض خود مطلع شوید و نیازی به مراجعه به دفاتر پیشخوان ندارید.
سلامت باشید.

حمدالله شولی

برای پیگیری مشکلات خرابی کنتور باید کجا مراجعه کنیم؟

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
شما می‌توانید با سامانه‌های ۱۵۲۲ یا ۱۲۲ تماس بگیرید یا به‌صورت حضوری به اداره آب و فاضلاب منطقه مراجعه کرده و درخواست بررسی کارشناس دهید.
سبز و پیروز باشید.

پارسا

سلام پیامک برایم برای پرداخت قبض آمده متأسفانه حذف شده اگر امکان دارد مجدداارسال نمایند فقط شماره شناسایی رادارم ممنونم

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
برای دریافت پیامک قبض آب لطفا کد اشتراک 8 رقمی خود را به سامانه ۳۰۰۰۴۱۲۲ ارسال کنید.
پایدار باشید.

محمدی

درود چجوری قبض آب و با شماره کنتور دریافت کنم

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
متاسفانه امکان دریافت قبض آب با شماره کنتور وجود نداشته و شما برای دریافت قبض حداقل به شماره اشتراک ۸ رقمی نیاز دارید.
پاینده باشید.

فرزاد

بنده هفته پیش قبض آب رو با قبضینو پرداخت کردم ولی بدهی من تسویه نشده و شرکت آب برای قطع انشعاب آب اقدام کرده و پشتیبانی قبضینو حوابگو نیست و امروز و فردا میکنه

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست گرامی وقت بخیر
پرداخت قبوض از قبضینو آنی بوده و مشکلی از طرف این سامانه وجود ندارد؛ درصورتی که بعد از پرداخت حساب شما تسویه نشده است، دو حالت وجود دارد، یا پرداخت شما انجام شده اما به دلیل وجود اختلال در سامانه آب و فاضلاب کشور اطلاعات آن ثبت نشده است، یا پرداختی که انجام داده‌اید بعد از صدور دستور قطع انجام شده است. در هر دوحالت شما باید با پشتیبانی آب و فاضلاب منطقه تماس گرفته و کد پیگیری پرداخت خود را به کارشناس ارائه دهید تا پیگیری‌های لازم انجام شود.
پیروز باشید.

حیدرزاده

سلام من خونه ام سه طبقه هست ولی تک واحد پبت شده اداره آب چیکار باید انجام بدم

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
لطفا به سامانه آب و فاضلاب کشور مراجعه کرده و گزینه “تغيير تعداد واحد مسكوني مشترکين آب و فاضلاب” را جستجو کنید، سپس رو دفاتر پیشخوان کلیک کنید تا دفاتر طرف قرارداد با سازمان برای شما نمایش داده شود. بعد از انتخاب هر یک از این دفاتر، با مدارک شناسایی و سند مالکیت منزل مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت کنید.
موفق باشید.

رئیسی

با سلامروش اقساطی کردن قبض آب بدون مراجعه حضوری چه سایتی هست؟

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
متاسفانه روش غیرحضوری برای تقسیط قبض آب وجود ندارد.
سلامت و سبز باشید.

صمدی

سلام جناب خسته نباشید ببخشید برام پیامک قبض آب اومده من سری قبل قبض آب و پرداخت کردم ولی دوباره بستانکاری نوشته قبض قبلی آب و لطفا بگین چیکار کنم ممنونم

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
دوست گرامی ممکن است قبل از پرداخت قبض دوره قبل، قبض جدید برای شما صادر شده باشد و اطلاعات پرداخت شما در سامانه به‌روزرسانی نشده باشد، شما می‌توانید مبلغ این دوره را پرداخت نکنید تا مبلغ اضافی از قبض دوره بعد کسر شود یا به‌صورت حضوری به اداره آب و فاضلاب منطقه مراجعه کرده و کد پیگیری پرداخت را ارائه کنید و درخواست کنید که قبض اصلاحی برای شما صادر شود.
سبز و مانا باشید.

کاربر

دریافت جزئیات قبض آب امکان پذیر نیست لطفا

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
لطفا درخواست خود را دقیق‌تر مطرح کنید تا بتوانیم راهنمایی بهتری خدمتتان ارائه کنیم.
سپاس از شما

رحیمی

برای خود اضهاری کار کرد کنتور آب با چه شماره ای تماس بگیریم چند ماه خونه نبودیم کنتور خوانده نشده

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
لطفا با شماره تلفن‌های ۱۵۲۲ و ۱۲۲ تماس بگیرید.
پاینده و برقرار باشید.

توحید

سلام قبض اب را با اپلیکیشن دیگری پرداخت کرده بودم و به اشتباه دوباره از سایت قبصینو پرداخت کردم و قبضینو هم پیغام پرداخت شده قبلا، نداد و پول رو کسر کرد چکار کنم

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
ثبت اطلاعات پرداختی در سامانه مبدا دو روز کاری زمان لازم دارد و قبضینو هم اطلاعات استعلامی شما را از سویس مبدا دریافت می‌کند، خطای پرداخت تکراری تنها درصورتی اعلام می‌شود که هر دو پرداخت از قبضینو انجام شود. هزینه اضافی شما به‌عنوان مبلغ بستانکار ثبت شده و از قبض دوره بعد کسر می‌گردد.
شاد و پیروز باشید.

خدارضائی

سلام وقت بخیر،من ساکن محله مهرآباد جنوبی هستم،قبض آب آخرین بار دی ماه ۱۴۰۲ آمده.تو این چند ماه هرچی شناسه قبض را به سر شماره ۱۰۰۰۱۵۲۲ ارسال میکنم،جوابی نمیده.قبلا

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست گرامی
لطفا شناسه قبض را در همین سرویس وارد کرده و استعلام بگیرید. همچنین می‌توانید با سامانه تلفنی ۱۵۲۲ تماس گرفته و این موضوع را پیگیری کنید.
برقرار باشید.

فلاح

روز بیستم فروردین به مجتمع آمدن رقم کنتور ها را ثبت نمودند متاسفانه تا به امروز هفتم اردیبهشت قبضهای اب را صادر ننمودند نه از بام دیده میشود نه از سامانه قبض اب

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
صدور قبوض آب دوره طولانی‌تری نسبت به قبوض دیگر دارد. برای اطمینان بیشتر می‌توانید به اداره آب و فاضلاب منطقه مراجعه کرده یا شناسه قبض آبی که قبلا دریافت کرده‌اید را به سر شماره ۲۰۰۰۰۰۱۲۲ پیامک کنید.
پایدار باشید.

مری

درود برشماتایم اداری کسی در منزل نیست.مامور آب برگه داخل منزل انداخته ، چطور میتونم شماره کنتور را برای اداره آب بفرستم تا قبض صادر بشه؟

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
لطفا با شماره تلفن 1594 تماس بگیرید و کلید شماره 4 را بزنید تا شماره اشتراک برای شما خوانده شود؛ سپس این شماره اشتراک را به همراه *1 به سامانه 1000194 ارسال کنید تا قبض پیامکی برای شما فعال شود.
پاینده باشید.

محمدرضا

سلام. منزل رو تازه خریدیم چطور قبض آب وبرق رو دریافت کنیم

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
شما می‌توانید به‌طور حضوری به اداره برق و آب منطقه مراجعه کرده و درخواست خود برای دریافت قبض را ثبت کنید. همچنین می‌توانید شماره اشتراک ۸ رقمی کنتور آب را به ۳۰۰۰۴۱۲۲ ارسال کنید.
باتشکر از شما

رومینا

سلام از طریق برنامه بام بانک ملی قبض آب پرداخت کردم ولی میزنه پرداخت نشده الان این هزینه ای که پرداخت شده کجا رفته

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
به‌روزرسانی سامانه آب و فاضلاب بعد از 48 ساعت کاری انجام می‌شود، درصورتی که بعد از گذشت این مدت حساب شما تسویه نشد، لطفا با پشتیبانی این برنامه تماس گرفته و این موضوع را پیگیری کنید.
مانا باشید.

مریم محمدی

با سلام . ما به مدت ۵۰ روزاست که منزل نبودیم ، امکان داره بررسی کنید چرا فصل آب به مبلغ ۱۰۰هزار تومن صادرشده است ممنونم

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
بهتر است به‌صورت حضوری به اداره آب منطقه مراجعه کنید چون ممکن است مشکل فنی برای لوله‌کشی‌های منزل ایجاد شده باشد و نیازمند بررسی کارشناس باشد.
برقرار باشید.

فاطمه

باسلام قبض این دوره برای ما یک میلیون اومده علت چیست؟؟؟ این قدر مصرف نداشتیم ؟؟؟

پشتیبانی قبضینو

درود بر شما
ممکن است نشتی یا مشکلی ایجاد شده باشد؛ برای اطمینان بیشتر بهتر است به اداره آب و فاضلاب منطقه مراجعه کرده و درخواست بررسی کارشناس دهید.
موفق و پیروز باشید.

ثبت دیدگاه

سوالات متداول

شما می‌توانید بدون نیاز به قبض کاغذی و دسترسی به شناسه پرداخت، برای مشاهده قبض آب و پرداخت آن از سامانه قبضینو استفاده کنید.
تسویه قبوض آب در قبضینو به صورت آنی انجام می‌شود؛ اما گاهی اوقات به دلیل زیرساخت‌های سازمان آب و فاضلاب، تسویه قبوض با تاخیر ۴۸ ساعته همراه است. اگر قبض خود را با قبضینو پرداخت کردید، نیاز نیست نگران تسویه آن نباشید؛ چرا که قبض شما در هر صورت تسویه خواهد شد.
شما می‌توانید با دسترسی به شناسه قبض آب، جزئیات قبض را مشاهده و پرداخت کنید. برای انجام مراحل و مشاهده قبض آب به شماره موبایل قبلی خود نیاز ندارید و می‌توانید تنها با دسترسی به شناسه قبض، قبض خود را پرداخت کنید.
بله؛ بلافاصله بعد از پرداخت، می‌توانید جزئیات قبض پرداخت‌شده خود را در بخش سوابق مشاهده کنید و سپس نسبت به دانلود رسید پرداخت اقدام کنید.
بله؛ شما می‌توانید بدون نیاز به شناسه پرداخت، قبض آب خود را مشاهده و پرداخت کنید. قبضینو تمام جزئیات قبض را با شناسه قبض به شما نمایش می‌دهد و اطلاعات اضافه‌تری از شما دریافت نمی‌کند.
خیر امکان مشاهده قبض آب با کد ملی وجود ندارد. برای دریافت قبض آب باید به شناسه قبض آب و فاضلاب خود دسترسی داشته باشید. اگر حداقل یک بار شناسه قبض خود را در سامانه قبضینو وارد کنید، شناسه در سامانه ذخیره می‌شود. با این ویژگی دیگر نیاز نیست هر بار برای استعلام و پرداخت، شناسه قبض خود را وارد کنید.
در حال اجرا در حال اجرا در حال دریافت نتیجه هستیم.
از همراهی شما سپاسگزاریم.
انتخاب روش تسویه
قبضینو
کاربر مهمان
ورود | ثبت‌نام

نسخه مخصوص شرکت‌ها دریافت API
کیف پول (خدمات پلیس و تسویه آنی) مدیریت دستگاه‌های فعال پیگیری قبوض قبض کاغذی پشتیبانی وبلاگ درباره ما
درآمدزایی از قبضینو اطلاع‌رسانی صدور قبوض
اطلاعات حساب کاربری