مشاهده سوابق نسخه مخصوص شرکت‌ها دریافت API پشتیبانی وبلاگ
دانلود اپلیکیشن سبد قبض
قبضینو

مشاهده و پرداخت قبض آب

چگونه قبض آب را پرداخت کنیم؟

با پیدایش روش‌های پرداخت آنلاین، شیوه تسویه قبض آب ساده‌تر از گذشته شده است. شما می‌توانید بدون نیاز به قبض کاغذی و تنها با دسترسی به شناسه قبض، جزئیات به‌روز قبض آب و فاضلاب خود را مشاهده کنید. برای این‌کار می‌توانید از سامانه قبضینو که پرداخت الکترونیک قبوض آب اکثر نقاط کشور را فراهم کرده، استفاده کنید.

استعلام و پرداخت قبض آب
جزئیات
حذف اطلاعات
آیا از حذف اطلاعات آیتم انتخابی اطمینان دارید؟

استعلام و پرداخت قبض آب

استعلام و پرداخت قبض آب

استعلام و پرداخت قبض آب

عدم پرداخت قبض آب، منجر به افزایش بدهی آب ساختمان یا واحد مسکونی می‌شود. از این رو پرداخت به موقع قبوض از اهمیت زیادی برخوردار است. سامانه قبضینو در راستای کاهش تعداد مراجعات حضوری، امکان پرداخت قبض آب با شناسه قبض را به صورت اینترنتی فراهم کرده است. با این امکان، دیگر نیازی به قبض کاغذی ندارید و می‌توانید به راحتی جزئیات به‌روز قبض خود را مشاهده و پرداخت کنید. هم‌چنین امکان دسترسی به سوابق پرداخت نیز وجود دارد.

چگونه شناسه قبض آب را پیدا کنیم؟

چگونه شناسه قبض آب را پیدا کنیم؟

چگونه شناسه قبض آب را پیدا کنیم؟

احتمالا می‌دانید که بدون دسترسی به شناسه قبض، امکان مشاهده بدهی قبض الکترونیکی آب وجود ندارد. برای یافتن شناسه قبض آب می‌توانید از یکی از روش‌های زیر استفاده کنید.

  • مراجعه به اداره آب یا دفاتر پیشخوان دولت برای دریافت شناسه قبض
  • دسترسی به شناسه قبض از پیامک ارسال‌شده به شماره موبایلتان
  • مشاهده شناسه قبض از روی قبض‌های کاغذی قدیمی
  • ارسال شماره اشتراک به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۴۱۲۲

چرا برای پرداخت و مشاهده قبض آب باید از قبضینو استفاده کنیم؟

چرا برای پرداخت و مشاهده قبض آب باید از قبضینو استفاده کنیم؟

چرا برای پرداخت و مشاهده قبض آب باید از قبضینو استفاده کنیم؟

پرداخت آسان قبض آب دغدغه همیشگی کاربران بوده است. قبضینو سامانه جامع استعلام و پرداخت است که امکان پرداخت قبض آب با شناسه قبض را در اختیار کاربران خود قرار داده است. شما می‌توانید با قبضینو از مزایای زیر بهره‌مند شوید.

  • تضمین تسویه آنی قبض آب
  • نمایش جزئیات کامل و به‌روز قبض آب اکثر مناطق کشور
  • مشاهده آخرین مهلت پرداخت
  • دانلود رسید پرداخت بعد از تسویه کامل بدهی

این ماه قبض آب را به موقع پرداخت نکردم، آب قطع می‌شود؟

این ماه قبض آب را به موقع پرداخت نکردم، آب قطع می‌شود؟

این ماه قبض آب را به موقع پرداخت نکردم، آب قطع می‌شود؟

خیر؛ برخلاف سایر قبوض، مهلت پرداخت مشخصی برای قبض آب وجود ندارد. اگر قبض آب را به موقع پرداخت نکنید، نه جریمه‌ای برای شما ثبت می‌شود و نه آب محل سکونت‌تان قطع می‌شود. اما باید این را در نظر داشته باشید عدم پرداخت قبض آب می‌تواند منجر به افزایش مبلغ پرداختی شود؛ چراکه بدهی شما روی قبض ماه‌ بعد درج می‌شود و باید نسبت به پرداخت کل مبلغ اقدام کنید. در نتیجه توصیه می‌کنیم قبض آب خود را به موقع تسویه کنید.

ضرورت پرداخت قبض آب

از زمانی که قبض آب برای شما صادر می‌شود، مهلت مشخصی برای استعلام و پرداخت تعیین می‌شود. اگر شما در این مهلت مشخص نسبت به پرداخت بدهی قبض آب اقدام نکنید، مبلغ قبض‌تان به عنوان بدهی برای ماه بعد در نظر گرفته می‌شود. در نتیجه، استعلام و پرداخت قبض آب مهم تلقی می‌شود.

مهلت پرداخت قبض آب

برخلاف سایر قبوض، مهلت پرداخت قبض آب بازه زمانی مشخصی ندارد. در صورت عدم پرداخت بدهی جریمه نمی‌شوید و با قطعی آب هم روبه‌رو نمی‌شوید. اما توصیه ما به شما این است که پیش از افزایش مبلغ بدهی، قبض آب را پرداخت کنید تا بدهی‌های شما روی هم جمع نشود.

پیگیری پرداخت قبض آب تکراری

قبل از هر چیز نیاز است بدانید که به صورت کلی امکان پرداخت قبض تکراری آب وجود ندارد. گاهی‌اوقات کاربران قبض آب خود را یک‌بار از طریق سامانه‌های دیگر پرداخت می‌کنند و دوباره آن را پیش از تسویه قبض از سوی سازمان آب با قبضینو نیز پرداخت می‌کنند. در این شرایط قبضینو، وضعیت قبض شما را به صورت خودکار به حالت بستانکاری تغییر می‌دهد و این را روی قبض ماه بعد شما لحاظ می‌کند. اما این موضوع به صورت قطع در خصوص تمام سامانه‌ها صدق نمی‌کند.

چگونه پیامک قبض آب را دریافت کنیم؟

اگر تازگی به خانه جدید نقل مکان کردید، احتمالا دغدغه‌تان، فعال‌سازی پیامک قبض آب است. شما می‌توانید از روش‌های زیر برای دریافت پیامک قبض استفاده کنید تا اول ماه مبلغ قابل پرداخت به همراه شناسه قبض برای شماره موبایل شما ارسال شود.

نکته: اگر ساکن کرمان، کردستان و خراسان رضوی هستید، می‌توانید برای دریافت قبض آب با شماره اشتراک از سامانه abfacs.ir استفاده کنید. بعد از استعلام قبض آب با شماره اشتراک، جزئیات قبض به همراه روش پرداخت به شما نمایش داده می‌شود.

روش‌های استعلام قبض آب

راه‌های زیادی برای مشاهده و پرداخت قبض آب وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. با برخی از روش‌ها تنها می‌توانید بدهی قبض خود را مشاهده کنید و برخی دیگر امکان پرداخت را نیز در اختیار شما قرار می‌دهند. برای آشنایی با روش‌های استعلام و پرداخت قبض آب نگاهی به لیست زیر بیندازید.

نکته: متاسفانه اداره‌های آب‌ و فاضلاب هر استان تنها امکان مشاهده و پرداخت قبض آب برای مشترکین خود را فراهم می‌کنند. به عنوان مثال برای پرداخت قبض آب تهران باید به سایت ccp.tpww.ir مراجعه کنید؛ اما برای پرداخت قبض آب مشهد باید به abfamashhad.ir و برای تسویه قبض آب اصفهان به abfaesfahan.ir مراجعه کنید. این در حالی است که سامانه قبضینو هیچ محدودیتی برای پرداخت قبض آب در نظر نگرفته است و شما می‌توانید از آن برای پرداخت قبوض خود استفاده کنید.

توجه: امکان پرداخت و مشاهده قبض آب با شماره اشتراک آب وجود ندارد. اداره آب و فاضلاب نیز برای تسویه قبوض آب و فاضلاب از شما شماره اشتراک دریافت نمی‌کند و برای پرداخت بدهی آب بها کافی است شناسه قبض را داشته باشید.

دسترسی به صورت‌حساب پرداخت قبض آب

گاهی‌اوقات افراد بعد از پرداخت و تسویه آب‌بها به دنبال روشی هستند تا بتوانند رسید قبض را دریافت کنند. سامانه قبضینو این امکان را در اختیار شما قرار داده است تا بتوانید بعد از پرداخت، صورت‌حساب قبض خود را از بخش سوابق پرداخت مشاهده و دریافت کنید. برای این کار نیاز است مراحل زیر را دنبال کنید.

نکته: شناسه قبض آب همیشه ثابت است و تغییر نمی‌کند. در نتیجه نیاز نیست هر بار برای پرداخت قبض به دنبال شناسه قبض باشید.

حذف شماره موبایل برای دریافت قبض آب

اگر به تازگی محل سکونت خود را عوض کرده‌اید، احتمالا به دنبال راهی هستید تا بتوانید جلوی ارسال قبض آب ساختمان قبلی را بگیرید. برای حذف پیامک قبض آب می‌توانید از یکی از روش‌های زیر استفاده کنید.

اسلاید شماره 0
اسلاید شماره 1
اسلاید شماره 2

حذف قبض کاغذی آب و دریافت قبض الکترونیکی آب

حذف قبض کاغذی آب و دریافت قبض الکترونیکی آب

حذف قبض کاغذی آب و دریافت قبض الکترونیکی آب

حتما می‌دانید که مدتی است حذف قبض کاغذی آب در راستای اجرای طرح ملی قبض سبز اجرا شده است. قبض پیامکی سپس قبض الکترونیکی جایگزین قبض کاغذی به عنوان روش دریافت قبض آب شده است. این جایگزینی پرسش‌های فراوانی مانند چرایی این جایگزینی، چگونگی دریافت قبض پیامکی و قبض الکترونیکی، چگونگی پرداخت قبض آب و … را برای مردم به همراه داشته است؛ بنابراین، تهیه‌ی یک راهنمای جامع حذف قبض کاغذی آب تا دریافت قبض الکترونیکی آب واجب به نظر می‌رسد. ما در این مطلب تلاش می‌کنیم تا پرسش‌های شما را به صورت کامل پاسخ دهیم؛ بنابراین، همراه قبضینو بمانید تا همه‌چیز را در مورد قبض آب بدانید.

مطالعه مطلب

10 مطلب درباره ویژگی های آب و راه های تولید آب تا مصرف آب و صرفه جویی

10 مطلب درباره ویژگی های آب و راه های تولید آب تا مصرف آب و صرفه جویی

10 مطلب درباره ویژگی های آب و راه های تولید آب تا مصرف آب و صرفه جویی

آب، یکی از مهم ترین نعمت هایی است که خداوند در اختیار ما قرار داده است. این نعمت، زندگی همه موجودات کره زمین را تحت تاثیر قرار می دهد و تصور حیات بدون وجود آن امکان پذیر نیست. نه تنها زندگی ما انسان ها، بلکه زندگی همه حیوانات و گیاهان نیز به وجود آب بستگی دارد. امروزه که انسان ها به دنبال حیات در سیاره ای دیگر هستند اولین چیزی که برای آن جستجو می کنند وجود آب است.

مطالعه مطلب

ثبت و حذف پیامک قبض آب، گاز، برق و تلفن ثابت

ثبت و حذف پیامک قبض آب، گاز، برق و تلفن ثابت

ثبت و حذف پیامک قبض آب، گاز، برق و تلفن ثابت

چاپ و صدور قبوض کاغذی باعث قطع درختان و مصرف زیاد کاغذ شده بود تا اینکه در سال ۹۸ قبوض کاغذی به صورت کامل حذف شدند و قبض الکترونیکی جایگزین این روش شد. این اتفاق مزیت بزرگی برای افراد داشت و باعث شد تا بتوانند در هر جا و مکانی قبض برق، آب، گاز و تلفن ثابت را مشاهده کنند و نسبت به پرداخت آن اقدام کنند. اما اگر جز کسانی هستید که قصد حذف پیامک قبوض را دارید، در این مطلب از وبلاگ قبضینو همراه ما باشید تا در خصوص نحوه فعال‌سازی، غیر فعال‌سازی و حذف پیامک قبض صحبت کنیم. هم‌چنین به شما آموزش دهیم که چطور شماره موبایل خودتان را ویرایش کنید یا نسبت به تغییر شماره تلفن جدید اقدام کنید.

مطالعه مطلب

ثبت دیدگاه

شما هم می‌توانید دیدگاه خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.
مریم خواجه

ببخشید از طریق درگه آنلاین قبض آب پرداخت کردیم ولی میگه پرداخت نکردیم مبلغ ۶۹۶۰۰ هزار تومناگه پرداخت نشده پول کجاست

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
لطفا به بخش سوابق پرداخت مراجعه کرده و تکمیل فرآیند پرداخت را چک کنید؛ اگر پرداخت موفقیت‌آمیز بود‌، مبلغ پرداختی شما تا 2 روز کاری بعد در سامانه آب و فاضلاب ثبت شده و اطلاعات پرداخت به‌روزرسانی می‌شود. درصورت عدم موفقیت پرداخت هزینه شما حداکثر تا 72 ساعت آینده به حساب برمی‌گردد.
سپاس از شما

علی

سلام از وقتی که کنتور آب رو عوض کردن مبلغ قبض ما خیلی بیشتر شده باید چه کرد؟

پشتیبانی قبضینو

درود بر شما همراه گرامی
برای اعتراض به مبلغ قبض آب می‌توانید به سازمان آب منطقه خود مراجعه کنید.
پایدار باشید

نسرین خفایی

کد اشتراک کجای کنتور است

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
شماره اشتراک کنتور آب در قبوض کاغذی درج شده و روی کنتور نیست. شما می‌توانید با استعلام قبض آب از طریق همین خدمت، به جزئیات قبض آب، به‌ویژه شماره اشتراک دسترسی پیدا کنید.
پاینده باشید.

نسرین خفایی

سلام مستاجر هستم سه ماه اسباب کشی کردم شماره اشتراک ندارم همسایه پایین همکاری نمیکنه با صاحب ملک مشکل داره یه شماره اشتراک به من دادن برای سازمان اس میکنم میگن صحیح نیست چکار باید کنم

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
لطفا به همراه اجاره‌نامه به اداره آب و فاضلاب منطقه مراجعه کرده و اطلاعات خود را ثبت کنید تا قبض دوره‌ای برای شما صادر شود.
پاینده باشید.

ملک زاده

سلام خسته نباشیدمن میخام قبض آب ساختمان رو پرداخت کنم اما هرچی سعی میکنم پاسخ نمیده باید حتما پرداخت کنم تا ماه بعد اضافی نشه روقبض جدید لطفاً راهنمایی کنید

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
مشکلی در سرویس پرداخت وجود ندارد، لطفا اطلاعات خواسته‌‌شده را وارد کرده و مراحل را به‌ترتیب دنبال کنید، درصورت وجود مشکل لطفا با پشتیبانی قبضینو تماس بگیرید.
باتشکر

مسعودیان

سلام من تو قبضینو قبض آبو پرداخت کردم ولی الان پیام اومده پرداخت نکردین مهلتتون تموم شده و ثبت نشده ت سایت آبفا اما تو قبضینو ثبت شده برام چیکار کنم میشه راهنمایی کنید؟؟؟

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
پرداخت از طریق قبضینو آنی بوده و ممکن است این مشکل مربوط به بروزرسانی سامانه آب و فاضلاب یا اداره منطقه شما باشد.. لطفا به صورت حضوری به اداره منطقه خود مراجعه کرده و با ارائه رسید پرداخت و کد پیگیری، رسید اصلاحی پرداخت کنید. شما می‌توانید با مراجعه به بخش مشاهده سوابق اطلاعات پرداخت‌تان را مشاهده کنید.
برقرار باشید.

ممد

سلام پیامک قبض آب پاک شده چطوری میتونم دوباره دریافت کنم؟

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
لطفا شماره اشتراک 8 رقمی را به سامانه ۳۰۰۰۴۱۲۲ پیامک کنید. همچنین درصورت دسترسی به شناسه قبض می‌توانید از همین سرویس استعلام قبض خود را بگیرید. شناسه قبض در قبوض هر دوره ثابت است، پس اگر به قبض دوره قبل دسترسی داشته باشید می‌توانید از این شناسه استفاده کنید.
مانا باشید.

هاشمی

قبض آب را پرداخت کرذم…. قبضینو هم تایید دادولی رسید پرداخت را نتونستم بگیرم

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
برای دسترسی به رسید پرداخت می‌توانید به قسمت مشاهده سوابق در قبضینو مراجعه کنید.
برقرار باشید.

محمدزاده

بنده شناسه قبض ندارم ، فقط یه پلاک روی کنتور آب نصب شده چطور میتونم قبض را مشاهده کنم

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
برای دریافت قبض آب‌ به‌صورت پیامک باید شماره اشتراک خود را به سامانه 30004122 پیامک کنید. درصورتی‌که به کد اشتراک دسترسی ندارید،‌ می‌توانید از طریق تماس یا مراجعه به اداره آب و فاضلاب منطقه و ارائه آدرس و شماره پلاک نصب شده بر روی کنتور این کد را از کارشناس دریافت کنید.
پاینده و سلامت باشید.

نبی الله مراد طلب پرونده۸۱۳۴۳۱۰۶

سلام در دوماه گذشته مخصوصا بهمن ماه مصرف آب ما خیلی بیشتر شده است میانگین مصرف حدودا بین ۱۵۰ الی ۲۰۰ هزار تومان بوده در بهمن بالای ۵۱۸ هزار مبلغ مصرف آمده در صورتیکه در این ماه مبلغ خیلی کمتر میشد ساختمان ۶ واحدی هستم سه واحد ساکن یک نفره دارد چگونه پیگیری کنیم

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
درصورتی‌که این مقدار مصرف نداشته باشید،‌ ممکن است لوله‌کشی ساختمان دچار مشکل شده باشد. بهتر است به اداره آب و فاضلاب منطقه مراجعه کرده و درخواست بررسی کارشناس دهید تا موارد لازم پیگیری شود.
پایدار و سربلند باشید.

sajjad

سلام.وقت بخیر.لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم بدهی گذشته ک داریم بفهمم از چ تاریخی ب بعد هست.یاایا میشه مثلا صورتحساب از چند ماه قبل گرفت؟ممنون میشم ازتون

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
شما می‌توانید وارد قسمت پرداخت قبض شده و روی گزینه جزئیات کلیک کنید تا تمام اطلاعات مربوط به قبض برای شما نمایش داده شود. درصورت وجود مشکل می‌توانید با پشتیبانی قبضینو تماس بگیرید.
برقرار باشید و سبز.

مهدی

سلام خسته نباشیدچرا در شهرستان در بخش خدمات قبضینو، سوابق پرداخت قبوض را نداریداما در استان، این خدمات در درگاه قبضینو بود

پشتیبانی قبضینو

سلام و درود
برای دسترسی به بخش سوابق در اپلیکیشن لطفا به منوی پایین صفحه توجه کنید و گزینه سوابق را انتخاب کنید. در این قسمت تمام تراکنش‌های انجام‌شده با قبضینو تا یک‌سال ذخیره می‌شود.
سپاس از همراهی شما

گلپیر

شماره کنتور توی قبض نیست، چرا؟

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
شماره کنتور بر روی بدنه کنتور درج شده است و شما می‌توانید برای اطمینان شماره اشتراک 8 رقمی قبض را با 8 رقم سمت راست کنتور مطابقت دهید.
پاینده باشید.

سامیار

سلام ببخشید من شناسه قبض را وارد میکنم ولی میگه تو سیستم وجود ندارد مشکل چیه ممنون

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
مشکلی از طرف سرویس استعلام وجود ندارد، ممکن است در وارد کردن شناسه قبض دچار اشتباه شده باشید،‌ لطفا مجددا امتحان کنید.
سبز و پایدار باشید.

سلام سجاد علی رمی

من قبص آب رو پرداخت کردم با دوبار اومد

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
ممکن است زمان پرداخت شما بعد از صدور قبض دوره جدید بوده باشد. در چنین شرایطی می‌توانید مبلغ قبض را پرداخت کنید در قبض بعدی از حسابتان کسر شود،‌قبض این دوره را پرداخت نکنید تا بعد از کم شدن مبلغ پرداختی قبض دوره جدید را واریز کنید یا به‌صورت حضوری به اداره آب و فاضلاب منطقه مراجعه کرده و قبض اصلاحی دریافت کنید.
سربلند باشید.

مهدی محمد پور

سلام وقت تان بخیر چرا نمی شه با قبضینو قبض اب را پرداخت کرد ۔من همه قبض ها را با قبضینو پرداخت می کنم اما قبض های آب در استعلام نمی آوره سپاس ۰۹۱۴۹۲۰۶۲۹۸

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
ممکن است شناسه قبض را اشتباه وارد کرده باشید یا شناسه دچار مشکل شده باشد، برای اطمینان بیشتر لطفا کد اشتراک 8 رقمی خود را به 30004122 ارسال کنید و شناسه ارسالی را مجددا وارد کنید.
برقرار باشید.

سعید

ایا مگه میشه ادم تو تا شناسه قبض داشته باشه ؟چرا همسایه های من شناسه قبضشون قدیمیه تنها تو کل شهر فقط مال من عوض میشه؟

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
شناسه قبض در همه دوره‌ها یکسان است و تنها شناسه پرداخت هر دوره تغییر می‌کند، اگر از این بابت مطمئن هستید یا با پشتیبانی اداره آب و فاضلاب منطقه تماس بگیرید یا از طریق مراجعه حضوری این موضوع را پیگیری کنید.
سبز و پاینده باشید.

سروش

شماره اشتراک رو چجوری پیدا کنیم

پشتیبانی قبضینو

درود بر شما
لطفا با سامانه 1594 تماس گرفته و کلید شماره 4 را فشار دهید تا شماره اشتراک منزلتان اعلام شود.
مانا باشید.

فلاحی

سلام. بصورت خودکار از حسابم بابت قبض اب پول کم شده چطور ممکنه!!!

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
قبضینو سرویس پرداخت قبض فعال ندارد و برای پرداخت و استعلام تمامی قبوض نیاز به ارائه اطلاعات از طرف صاحب حساب دارد. این موضوع به سرویس‌های قبضینو مربوط نمی‌شود و توصیه می‌کنیم آن را از طریق بانک پیگیری کنید.
برقرار باشید و سبز.

مصطفی بهشتی

دریافت قبص

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
برای دریافت قبض آب لطفا کد اشتراک ۸ رقمی درج‌شده در قبوض قبلی خود را به شماره 30004122 پیامک کنید.
سبز و پیروز باشید.

داود علی پور

دریافت قبض

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
برای دریافت قبض آب پیامکی لطفاکد اشتراک 8 رقمی خود را به 30004122 ارسال کنید یا با شماره 1523 تماس بگیرید.
پایدار باشید.

مهدی بیریا

قبض پرداخت کردم ولی همچنان بدهکار نشون میده یکم پرداخت کردم چرا؟

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
ممکن است پرداخت شما قبل از صدور قبض جدید انجام شده باشد. برای پیگیری می‌توانید به اداره آب و فاضلاب منطقه خود مراجعه کرده قبض اصلاحی را دریافت کنید.
پاینده باشید و سبز.

قیطران

آب

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
برای استعلام و پرداخت قبض آب لطفا شماره شناسه قبض را وارد کرده و گزینه استعلام جزئیات قبض را بزنید.
شاد و پر امید باشید.

معصومه غنی پور

چی بنویسم

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز
شناسه قبض آب که در قبض پیامکی یا قبض کاغذی درج شده است را در کادر ابتدای صفحه وارد کرده و گزینه تایید را بزنید. در صفحه بازشده با مشاهده جزئیات قبض می‌توانید حساب خود را تسویه کنید.
شاد و امیدوار باشید.

ثبت دیدگاه

سوالات متداول

شما می‌توانید بدون نیاز به قبض کاغذی و دسترسی به شناسه پرداخت، برای مشاهده قبض آب و پرداخت آن از سامانه قبضینو استفاده کنید.
تسویه قبوض آب در قبضینو به صورت آنی انجام می‌شود؛ اما گاهی اوقات به دلیل زیرساخت‌های سازمان آب و فاضلاب، تسویه قبوض با تاخیر ۴۸ ساعته همراه است. اگر قبض خود را با قبضینو پرداخت کردید، نیاز نیست نگران تسویه آن نباشید؛ چرا که قبض شما در هر صورت تسویه خواهد شد.
شما می‌توانید با دسترسی به شناسه قبض آب، جزئیات قبض را مشاهده و پرداخت کنید. برای انجام مراحل و مشاهده قبض آب به شماره موبایل قبلی خود نیاز ندارید و می‌توانید تنها با دسترسی به شناسه قبض، قبض خود را پرداخت کنید.
بله؛ بلافاصله بعد از پرداخت، می‌توانید جزئیات قبض پرداخت‌شده خود را در بخش سوابق مشاهده کنید و سپس نسبت به دانلود رسید پرداخت اقدام کنید.
بله؛ شما می‌توانید بدون نیاز به شناسه پرداخت، قبض آب خود را مشاهده و پرداخت کنید. قبضینو تمام جزئیات قبض را با شناسه قبض به شما نمایش می‌دهد و اطلاعات اضافه‌تری از شما دریافت نمی‌کند.
خیر امکان مشاهده قبض آب با کد ملی وجود ندارد. برای دریافت قبض آب باید به شناسه قبض آب و فاضلاب خود دسترسی داشته باشید. اگر حداقل یک بار شناسه قبض خود را در سامانه قبضینو وارد کنید، شناسه در سامانه ذخیره می‌شود. با این ویژگی دیگر نیاز نیست هر بار برای استعلام و پرداخت، شناسه قبض خود را وارد کنید.
در حال اجرا در حال اجرا در حال دریافت نتیجه هستیم.
از همراهی شما سپاسگزاریم.
قبضینو
کاربر مهمان
ورود | ثبت‌نام

نسخه مخصوص شرکت‌ها دریافت API
کیف پول خدمات پلیس مدیریت دستگاه‌های فعال پیگیری قبوض قبض کاغذی پشتیبانی وبلاگ درباره ما
درآمدزایی از قبضینو اطلاع‌رسانی صدور قبوض
اطلاعات حساب کاربری