1 دریافت جزئیات قبض آب

استعلام و پرداخت قبض آب

شناسه قبض وارد نشده است

2 مشاهده جزئیات قبض آب
3 تایید هویت کاربر برای پرداخت قبض

لطفا یک شماره موبایل معتبر وارد نمایید

! برای ادامه فرآیند و تایید هویت پرداخت کننده قبض، لطفا با وارد کردن شماره موبایل خود رمز موقت جهت تایید هویت را دریافت نمایید

! شماره وارد شده برای ذخیره سوابق پرداخت شما نیز مورد استفاده قرار خواهد گرفت

رمز وارد شده معتبر نمی‌باشد، رمز وارده باید 4 رقم باشد

! رمز موقت پیامک شده توسط سامانه قبضینو، را جهت تایید هویت خود وارد نمایید

! شما با شماره موبایل وارد سامانه قبضینو شده‌اید، جزئیات پرداخت شما در سوابق این شماره ذخیره خواهد شد

4 تکمیل پرداخت قبض
قبوض انتخاب شده : 1
جمع کل : 25.000 ریال

! پس از اطمینان از صحت تعداد قبوض انتخابی و مبلغ آنها، برای تکمیل پرداخت کلید تکیمل پرداخت را انتخاب نمایید

قبضینو چیست ؟

قبضینو سامانه استعلام و پرداخت قبوض است. در سامانه پرداخت قبضینو دیگر نیازی به قبض کاغذی نیست و می توانید تمام قبض های خود را بدون نیاز به شناسه پرداخت و شناسه قبض، استعلام و پرداخت کنید. سرویس های پرداخت قبضینو شامل استعلام خلافی خودرو، پرداخت قبض تلفن ثابت، قبض همراه اول، قبض برق، قبض آب و گاز است. برای استعلام قبض آب، گاز و برق با وارد کردن شناسه اشتراک خود به راحتی می توانید جزئیات قبض های خود را مشاهده و پرداخت نماید. در بخش تلفن ثابت و تلفن همراه اول تنها با وارد کردن شماره تلفن قادر به استعلام و پرداخت قبض تلفن خواهید بود. در کنار نسخه تحت وب قبضینو می توانید از نسخه های اندوریدی و IOS قبضینو نیز استفاده کنید.

آموزش پرداخت

سوالات متداول

چگونه جزییات تراکنش ها را پیگیری کنیم؟

مشترکین گرامی در صورتی که از سایت و یا اپلیکیشن قبضینو اقدام به پرداخت قبض کرده باشید، میتوانید قبوض پرداختی خود را پیگیری و مشاهده کنید، در غیر اینصورت امکان پیگیری قبض از سایت و یا اپلیکیشن قبضینو وجود ندارد

اگر به هر دلیلی قبضی دو بار پرداخت شود چه باید کرد؟

طبق آخرین اطلاعیه شرکت ها، در صورتی که فردی به هر دلیلی یک قبض را دوبار پرداخت کرد، به شکل اتوماتیک به عنوان بستانکار روی قبوض آینده ای ایشون اعمال می شود. ولی یک نکته: مواردی مشابه این مشکل گزارش شده که پرداخت دوم در حساب مشتری اعمال نشده است. و چون مشترک فرض و بر این گرفته که در دوره بعد قرار است روی قبض اعمال شود، این مشکل را پیگیری نکرده و بعد از دریافت قبض دوره ای به شرکت مربوطه مراجعه کرده و تقاضای کد پیگیری هر دو پرداخت را کرده که به مشکل رسیدگی شود

پیگیری پرداخت اشتباه هرگونه قبض به چه صورت است؟

شهروندان محترم ضمن تاکید بر مطابقت هزینه پرداختی قبض مورد نظر و هزینه تراکنش خود، در صورت پرداخت اشتباهی هر یک از قبوض آب، برق و گاز، با در دست داشتن مدارک پرداخت به سازمان مربوطه مراجعه کنید

دانلود قبضینو

اپليکشن قبضینو يک نرم‌افزار بسيار کاربردي و رايگان است که با استفاده از آن امکان پرداخت همه قبوض به روشي متفاوت و آسانتر از هميشه بدون نیاز به قبض کاغذی و شناسه پرداخت در اختيار شماست. فقط کافيست به اینترنت متصل شده و با استفاده از کارت بانکی خود قبض را پرداخت نمایید، سوابق پرداخت های شما هم برای همیشه در قبضینو در دسترس خواهد بود.
دانلود قبضینو

ثبت دیدگاه

نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید

آدرس ایمیل خود را وارد نمایید

متن سوال و یا دیدگاه خود را وارد نمایید

دیدگاه کاربران

اخبار و مقالات

قبض آب

سامانه پرداخت قبضینو، پس از ارایه سرویس های پرداخت قبض گاز، قبض برق، پرداخت قبض تلفن ثابت، قبض همراه اول و پرداخت جریمه در این بخش سرویس پرداخت قبض آب را فراهم کرده است. مشترکین عزیز می تواند در کادر بالای این صفحه با وارد کردن شناسه قبض آب و شناسه پرداخت آب، نسبت به پرداخت قبض آب خود اقدام نمایند. در صورتی که مشترک شناسه پرداخت قبض آب خود را نداشته باشد می تواند با انتخاب گزینه ”  شناسه پرداخت ندارم، استعلام با شناسه قبض” اقدام به استعلام قبض آب نماید. لازم به ذکر است که شناسه قبض آب همواره برای همه قبض های صادر شده یکسان می باشد لذا برای استعلام آخرین  قبض آب خود می توانید از شناسه قبض مندرج بر روی قبض های قدیمی استفاده کنید. برای استعلام و مشاهده قبض آب، اگر از سیستم پرداخت قبض آب قبضینو  استفاده نمایید دیگر نیازی به قبض کاغذی نخواهید داشت و سامانه پرداخت قبضینو به طور خودکار هر ماه شما را از قبض های آب جدید مطلع می کند. به عبارتی با استفاده از سیستم پرداخت قبضینو دیگر نیازی به قبض کاغذی آب نخواهید داشت و قبضینو با ارسال پیامی به شما، شما را از آخرین قبض آب با جزئیات کامل با خبر می سازد. در ادامه به سایر روش های پرداخت قبض آب اشاره خواهیم کرد. 

پرداخت قبض آب اینترنتی

متاسفانه مانند پرداخت قبض برق، اداره های مربوط به آب برای هر استان تنها امکان مشاهده و پرداخت قبض آب برای مشترکین استان خود را فراهم نموده اند این در حالی است که  سامانه پرداخت قبضینو هیچ محدودیتی برای برای پرداخت قض آب در نظر نگرفته است. 

پرداخت قبض آب تهران باسایت شرکت آب و فاضلاب استان تهران

مشنترکین ساکن تهران با مراجعه به پورتال شرکت آب و فاضلاب استان تهران به ادرس اینترنتی http://ccp.tpww.ir  با وارد کرن شماره پروده  یا شناسه قبض می توانند قبض خود را مشاهده و پرداخت نمایند.

پرداخت قبض آب با پیامک و اس ام اس

با شماره گیری تلفن گویای ۱۵۲۲ می توانید قبوض آب خود را استعلام و پرداخت نمایید. پس از شماره‌گیری سامانه ۱۵۲۲با وارد کردن شناسه قبض اشتراک از وضعیت بدهی خود اطلاع یافته و از طریق کارت‌های عضو شتاب، م یتوانید قبض خود را پرداخت کنید.

مشترکین ساکن در منطقه ۲ شهر تهران  می توانند درخواست ها و مشکلات  خود که مرتبط به شرکت آب و فاضلاب منطقه دو شهر تهران می باشد را به سامانه ی ۱۰۰۰۰۳۲۱ ارسال نمایند.برای مورد بررسی قرار گرفتن درخواست لازم است متن ارسالی با  عبارت “آبفا” شروع شود. 

 حذف قبوض آب با با اپلیکیشن

استفاده از نرم افزار های پرداخت قبوض به دلیل راحتی و در دسترس بودن و امکان پیگیری آسان همواره مورد استقبال بسیاری از مشترکین می باشد. از جمله ای اپلیکیشن می توان آپ و تاپ و قبضینو را نام برد. همان طور که ذکر شد در سامانه پرداخت قبضینو کابران دیگر نیازی به قبوض کاغذی نخواهند داشت و استعلام خودکار قبض به راحتی صورت می گیرد.  با قبضینو دیگر نیازی به قبض کاغذی آب ندارید و تنها با وارد کردن شناسه اشتراک آب می توانید قبض های خود را الکتریکی دریافت و پرداخت کنید. قبضنیو شما را از قبض های صادره جدید آب نیز خبر می دهد ونیازی به دریافت قبوض آب با پیامک و اس ام اس را نخواهید داشت. 

شرکت های آب و فاضلاب استان آذربایجان غربی،  آب و فاضلاب استان فارس و تهران نرم افزاری با نام “همراه آب” معرفی کرده اند که مشترکین می توانند برای استعلام قبض آب و پرداخت های قبوض آب از آن استفاه کنند. نرم افزار مذکور شامل امکانات زیر است: قابلیت نصب بر روی اندروید, دسترسی به اخبار و اطلاعات شرکت آب و فاضلاب,دسترسی به سایت و امکانات شرکت آب و فاضلاب, ثبت قرائت کنتور آب, ثبت اتفاقات, مشاهده قبض و امکان پرداخت, دسترسی به برنامه ساعت قطعی آب

پرداخت قبوض آب با استفاده از خود پرداز  بانکی

با اتصال بانک ها به شبکه شتاب، شاهد خدمات پرداخت قبوض با عابر بانک ها هستیم. در این روش پرداخت، مشترک با استفاده از کارت بانکی خود و با داشتن شناسه قبض و شناسه پرداخت و رمز کارت بانکی می تواند صورتحساب آب خود را مشاهده و در صورت تمایل پرداخت نماید. 

چند توصیه در مورد مصرف آب 

همه ما میدانیم آب، یکی از مهم ترین نعمت هایی است که خداوند در اختیار ما قرار داده است. این نعمت، زندگی همه موجودات کره زمین را تحت تاثیر قرار می دهد و تصور حیات بدون وجود آن امکان پذیر نیست. نه تنها زندگی ما انسان ها، بلکه زندگی همه حیوانات و گیاهان نیز به وجود آب بستگی دارد. امروزه که انسان ها به دنبال حیات در سیاره ای دیگر هستند اولین چیزی که برای آن جستجو می کنند وجود آب است. بنابراین باید قدر این نعمت را بدانیم و به درستی از آن استفاده کنیم.

۱۰ نکته برای صرفه جویی در مصرف آب

۱. زمان مسواک زدن شیر آب را باز نگذارید. ۲. هنگام استحمام، نیازی نیست که دوش حمام دائما باز باشد. ۳. برای آبیاری گیاهان، شلنگ آب را در باغچه رها نکنید. می توانید از روش آبیاری قطره ای استفاده کنید. ۴. برای شستشوی خودروی خود می توانید از یک سطل آب و یک سطل کف استفاده کنید. ۵. تعداد دفعات استفاده از ماشین لباسشویی را کاهش دهید. ۶.  لزومی ندارد جلوی منزل یا مغازه خود را با فشار زیاد آب شستشو دهید. ۷.از آبی که برای شستشوی میوه و سبزی استفاده کرده اید برای شستشوی سرویس بهداشتی استفاده کنید. ۸.موقع شستن ظروف، شیر آب را باز نگذارید. ۹. شلنگ ها، اتصالات و شیر ها را کنترل کنید تا نشتی نداشته باشند. ۱۰. حتما صرفه جویی در مصرف آب را به فرزندان خود آموزش دهید.

پیام

متن راهنمایی در این قسمت قرار می گیرد

در صورت نیاز به راهنمایی می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید

۰۲۱ ۲۸۴۲ ۲۳۸۸

حذف قبض کاغذی با قبضینو