مشاهده سوابق نسخه مخصوص شرکت‌ها دریافت API پشتیبانی وبلاگ
دانلود اپلیکیشن سبد قبض
قبضینو

پیگیری وضعیت پرداخت قبوض

چگونه پیگیری قبوض را انجام دهیم؟

خدمت پیگیری قبوض برای دسترسی به وضعیت پرداخت قبوض پرداخت‌شده در سامانه قبضینو ارائه شده است. شما می‌توانید تنها با وارد کردن شناسه قبض و شناسه پرداخت قبض، جزئیات پرداخت آن را مشاهده کنید؛ همچنین، رسید پرداخت آن را دریافت کنید.

پیگیری قبوض با قبضینو
جزئیات
حذف اطلاعات
آیا از حذف اطلاعات آیتم انتخابی اطمینان دارید؟

پیگیری قبض با قبضینو

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که قبضی را پرداخت کرده باشید؛ اما، پس از استعلام، همچنان بدهکار باشید! امکان پیگیری وضعیت پرداخت قبوض در سامانه قبضینو از طریق بخش سوابق در پروفایل کاربری فراهم شده است؛ اما، خدمت پیگیری قبوض قبضینو در مواقعی به کار می‌آید که شما نیاز به بررسی جزئیات بیشتر قبوض پرداخت شده یا دریافت رسید به‌روزتر قبوض پرداخت شده داشته باشید تا از وضعیت موفق بودن یا ناموفق بودن پرداخت قبض، اطمینان حاصل کنید.

در بخش بالا می‌توانید وضعیت نهایی هر نوع قبضی ( تلفن ثابت، آب، برق، گاز، همراه‌اول، خلافی خودرو و ... ) که از درگاه‌های سامان، سداد، اقتصاد نوین، پارسیان، آپ، ملت، ایران کیش پرداخت شده‌اند را پیگیری کنید.

پیگیری با شناسه قبض و پرداخت

پیگیری با شناسه قبض و پرداخت

پیگیری با شناسه قبض و پرداخت

شما می‌توانید تنها با وارد کردن شناسه قبض و پرداخت در فرم استعلام صفحه پیگیری قبض پرداخت شده، از وضعیت پرداخت آن مطلع شوید. شما می‌توانید شناسه قبض و پرداخت موردنیاز خود را از بخش سوابق در پروفایل کاربری خود پیدا کنید. فقط باید بر روی جزئیات قبض پرداخت شده در سوابق‌تان کلیک کنید.

دسترسی به جزئیات قبوض

دسترسی به جزئیات قبوض

دسترسی به جزئیات قبوض

دسترسی به جزئیات قبوض پرداخت شده پیشین گاهی اوقات برای برخی افراد اهمیت می‌یابد. قبضینو دسترسی به وضعیت پرداخت را در بخش سوابق فراهم کرده است؛ اما، اگر شما می‌خواهید به جزئیات کامل و جامع قبوض پرداختی دسترسی داشته باشید، باید از خدمت پیگیری پرداخت قبض قبضینو استفاده کنید.

دریافت رسید قبوض

دریافت رسید قبوض

دریافت رسید قبوض

دریافت رسید قبض از طریق مراجعه به بخش سوابق در پروفایل کاربری قبضینو امکان‌پذیر است؛ اما، گاهی نیاز است که برای کسب اطمینان از خدمت پیگیری قبض استفاده کنید به‌خصوص زمانی که سوابق قبضینو، پرداخت موفق را نشان می‌دهد اما استعلام مجدد شما وضعیت بدهکاری را نشان می‌دهد.

پیگیری قبض چیست؟

پیگیری قبض، عملی است که برخی از افراد بعد از پرداخت برخی از قبوض دوره‌ای مانند قبض آب، برق، گاز، تلفن ثابت، تلفن همراه و … به آن نیاز دارند تا بتوانند از وضعیت پرداخت قبوض اطمینان حاصل کنند.

این خدمت پیگیری قبض، زمانی بیش از پیش به‌کار می‌آید که شما قبضی را پرداخت کرده‌اید اما همچنان وضعیت شما بدهکار نمایش داده می‌شود.

چرا باید پیگیری قبض را انجام داد؟

شما باید پیگیری پرداخت قبض را برای جلوگیری از ضرر مالی انجام دهید. تصور کنید قبضی را تسویه کرده‌اید و پرداخت شما موفق بوده است اما استعلام مجدد، وضعیت شما را بدهکار نمایش می‌دهد! شما برای جلوگیری از ضرر مالی باید پیگیری قبض را انجام دهید تا در صورت نیاز، اعتراض به قبض پرداخت شده را انجام دهید.

چگونه باید پیگیری قبض را انجام داد؟

شما می‌توانید از روش‌های متنوعی به پیگیری قبوض پرداخت شده شامل پیگیری قبض آب پرداخت شده، پیگیری قبض برق پرداخت شده، پیگیری قبض گاز پرداخت شده، پیگیری قبض تلفن پرداخت شده و … بپردازید. ما در ادامه روش‌های استعلام قبوض پرداخت شده را آورده‌ایم؛ سپس، بهترین آنها را معرفی و بررسی کرده‌ایم:

پیگیری قبوض از سامانه‌ی اداره‌ها

پیگیری قبوض از سامانه‌ی بانک‌ها

اگر قبض‌های خود را از سامانه‌های بانکی پرداخت کرده‌اید، می‌توانید با استفاده از همان سامانه، برای استعلام قبوض پرداخت شده اقدام کنید.

پیگیری قبوض از سامانه‌ی قبضینو

سریع‌ترین و ساده‌ترین روش برای پیگیری قبض پرداخت شده، استفاده از خدمت پیگیری قبوض قبضینو است که امکان استعلام انواع و اقسام قبوض مانند پیگیری خلافی پرداخت شده، پیگیری قبض آب پرداخت شده، پیگیری قبض برق پرداخت شده، پیگیری قبض گاز پرداخت شده و … را تنها با وارد کردن شناسه قبض و پرداخت فراهم کرده است.

در نتیجه، شما می‌توانید به‌راحتی تنها با وارد کردن شناسه قبض و پرداخت، هرگونه قبضی که از درگاه‌های سامان، سداد، اقتصاد نوین، پارسیان، آپ، ملت یا ایران کیش پرداخت کرده باشید را پیگیری کنید تا از وضعیت پرداخت آن مطمئن شوید.

اعتراض به قبض پرداخت شده

اگر پس از پیگیری قبوض پرداخت شده با شماره پیگیری یا با شناسه قبض و پرداخت یا هر روش دیگر، نیاز به اعتراض به قبض پرداختی پیدا کردید، دو راه وجود دارد:

تلفن پشتیبانی قبضینو 021-62999923 است. شما می‌توانید ۷ روز هفته، ۲۴ ساعته با ما در ارتباط باشید.

اسلاید شماره 0
اسلاید شماره 1
اسلاید شماره 2

حذف قبض کاغذی: راهنمای حذف قبوض کاغذی برق و تلفن

حذف قبض کاغذی: راهنمای حذف قبوض کاغذی برق و تلفن

حذف قبض کاغذی: راهنمای حذف قبوض کاغذی برق و تلفن

همه ما سال‌هاست یک احساس مشترک را در خانه‌هایمان تجربه کرده‌ایم. احساس کلافگی و سردرگمی از ده‌ها قبضی که باید نسخه کاغذی آن‌ها را دریافت و پرداخت می‌کردیم. اما حالا زمان تغییر فرا رسیده و می‌توانیم نفس راحتی بکشیم. 19 خرداد 1398 طرح ملی قبض سبز توسط وزیر نیرو رونمایی و فرایند حذف قبوض کاغذی در سراسر کشور به صورت رسمی آغاز شد. “سبز، یعنی رویش، یعنی صلح و یعنی زندگی و توسعه پایدار.” این یادداشت اردکانیان، وزیر نیرو، بهترین تعریف ممکن برای قبض‌های کاغذی است که سال‌هاست هزینه‌های مازادی را برای سازمان‌های مربوطه و مردم به دنبال داشته است.

مطالعه مطلب

ثبت و حذف پیامک قبض آب، گاز، برق و تلفن ثابت

ثبت و حذف پیامک قبض آب، گاز، برق و تلفن ثابت

ثبت و حذف پیامک قبض آب، گاز، برق و تلفن ثابت

چاپ و صدور قبوض کاغذی باعث قطع درختان و مصرف زیاد کاغذ شده بود تا اینکه در سال ۹۸ قبوض کاغذی به صورت کامل حذف شدند و قبض الکترونیکی جایگزین این روش شد. این اتفاق مزیت بزرگی برای افراد داشت و باعث شد تا بتوانند در هر جا و مکانی قبض برق، آب، گاز و تلفن ثابت را مشاهده کنند و نسبت به پرداخت آن اقدام کنند. اما اگر جز کسانی هستید که قصد حذف پیامک قبوض را دارید، در این مطلب از وبلاگ قبضینو همراه ما باشید تا در خصوص نحوه فعال‌سازی، غیر فعال‌سازی و حذف پیامک قبض صحبت کنیم. هم‌چنین به شما آموزش دهیم که چطور شماره موبایل خودتان را ویرایش کنید یا نسبت به تغییر شماره تلفن جدید اقدام کنید.

مطالعه مطلب

نحوه ثبت شماره تلفن برای دریافت قبض برق با قبضینو

نحوه ثبت شماره تلفن برای دریافت قبض برق با قبضینو

نحوه ثبت شماره تلفن برای دریافت قبض برق با قبضینو

هنگامی که برای اولین بار در سال ۱۳۹۸ دریافت قبض برق پیامکی جایگزین دریافت قبض برق کاغذی شد، مزیت‌های فراوانی مانند کاهش هزینه‌های دولت، حفظ محیط زیست، سهولت در استعلام و پرداخت و … را برای همه به همراه داشت؛ اما، این تغییر بزرگی بود که نیاز به آموزش‌های گسترده پیش از اجرا داشت که به خوبی انجام نگرفت. در ادامه، بسیاری از افراد برای دریافت قبض برق از طریق پیامک با مشکل مواجه می‌شدند؛ مثلاً، آنها در مورد روش‌های ثبت شماره تلفن برای قبض برق، روش‌های حذف شماره تلفن قبض برق و روش‌های تغییر شماره تلفن قبض برق پرسش‌هایی داشتند که بی‌پاسخ مانده بود.

مطالعه مطلب

ثبت دیدگاه

شما هم می‌توانید دیدگاه خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.
ثبت دیدگاه

سوالات متداول

اگر تمایل به بررسی مجدد جزئیات قبض دارید، وارد بخش سوابق در پروفایل کاربری شوید؛ اما، اگر فقط در مورد موفقیت‌آمیز بودن یا نبودن پرداخت قبوض شک دارید، شناسه قبض و شناسه پرداخت قبض را در کادر خالی بالا وارد کنید.
اگر قبضی را به صورت اشتباهی یا تکراری پرداخت کرده‌اید، تنها روش حل و فصل آن این است که با در دست داشتن مدارک خود مبنی بر پرداخت اشتباهی یا تکراری به سازمان مربوطه مراجعه کنید. شما می‌توانید مدارک مورد نیاز خود را از بخش سوابق در پروفایل کاربری قبضینو دریافت کنید.
خیر؛ پیگیری تمام قبوض واجب نیست؛ بلکه، تنها قبض‌هایی که در مورد پرداخت شدن یا نشدن آنها شک دارید نیاز است. در ضمن، اگر نیاز به دریافت رسید پرداخت داشته باشید نیز باید از بخش سوابق پیگیری را انجام دهید.
بله؛ پیگیری قبوضی از قبضینو امکان‌پذیر است که دارای شناسه‌ی قبض و پرداخت باشد؛ همچنین، از درگاه‌های سامان، سداد، اقتصاد نوین، پارسیان، آپ، ملت یا ایران کیش پرداخته شده باشد.
بله؛ شما می‌توانید جزئیات پرداخت قبوض خود مانند شناسه قبض و پرداخت به همراه تاریخ و ساعت پرداخت را مشاهده کنید. شناسه‌ها زمانی به کار شما می‌آید که نیاز به پیگیری قبوض از بخش بالا داشته باشید.
قبضینو
کاربر مهمان
ورود | ثبت‌نام

نسخه مخصوص شرکت‌ها دریافت API
کیف پول خدمات پلیس مدیریت دستگاه‌های فعال پیگیری قبوض قبض کاغذی پشتیبانی وبلاگ درباره ما
درآمدزایی از قبضینو اطلاع‌رسانی صدور قبوض
اطلاعات حساب کاربری