پیگیری وضعیت پرداخت قبوض

به اطلاعات سابقه دسترسی ندارم! مشاهده سوابق قبوض پرداختی با قبضینو
پیگیری وضعیت پرداخت قبوض

پیگیری قبوض با قبضینو

در بسیاری از قبوض مانند قبض خلافی خودرو، قبض برق و قبض گاز و ... پس از پرداخت قبض، میزان بدهی به شرکت مربوط صفر نمی‌شود به عبارتی قبض پرداخت شده در سیستم با تاخیر ثبت می‌شود و شما هر چند قبوض خود را پرداخت کرده‌اید ولی همچنان شما را به عنوان بدهکار در نظر می‌گیرد. قبضینو علاوه بر ذخیره جزئیات قبوض پرداختی در بخش پروفایل کاربران، در این بخش امکان پیگیری وضعیت نهایی قبوض پرداخت شده را فراهم کرده است.

در بخش بالا می‌توانید وضعیت نهایی هر نوع قبضی ( تلفن ثابت، آب، برق، گاز، همراه‌اول، خلافی خودرو و ... ) که از درگاه‌های سامان، سداد، اقتصاد نوین، پارسیان، آپ، ملت، ایران کیش پرداخت شده‌اند را پیگیری کنید.

سوالات متداول پیگیری قبض

برای تسویه کامل قبوض پرداخت شده با قبضینو، نیاز به پیگیری وجود دارد؟
خیر. در صورت پرداخت موفقیت‌آمیز قبض، نیازی به پیگیری از سمت شما نیست.
چگونه جزییات تراکنش‌ها را پیگیری کنیم؟
برای مشاهده ریز جزئیات قبض پرداخت شده به بخش سوابق (پروفایل کاربر) مراجعه کنید و برای پیگیری وضعیت پرداخت از بخش بالا اقدام کنید.
پیگیری پرداخت اشتباه هرگونه قبض به چه صورت است؟
شهروندان محترم ضمن تاکید بر مطابقت هزینه پرداختی قبض مورد نظر و هزینه تراکنش خود، در صورت پرداخت اشتباهی هر یک از قبوض آب، برق و گاز، با در دست داشتن مدارک پرداخت به سازمان مربوطه مراجعه کنید.

سایر روش‌های پیگیری قبض

با مراجعه به بخش پیگیری قبوض سامانه‌های پرداخت قبض می‌توانید از وضعیت پرداخت قبض خود آگاه شوید. در ادامه لینک پیگیری سامانه‌های پرداخت قبض را معرفی کرده‌ایم.

سرویس‌های قبضینو

دانلود قبضینو

اپلیکیشن قبضینو يک نرم‌افزار بسيار کاربردی و رايگان است که با استفاده از آن امکان پرداخت همه قبوض به روشی متفاوت و آسانتر از هميشه بدون نیاز به قبض کاغذی و شناسه پرداخت در اختيار شماست. سوابق استعلام و پرداختی برای همیشه در قبضینو قابل دسترس است قبضینو شما را از صدور قبض‌های جدید مطلع خواهد کرد.

دانلود اپلیکیشن قبضینو
دانلود قبضینو
لینک دانلود
دریافت لینک دانلود اپلیکیشن قبضینو

با نصب اپلیکیشن قبضینو، به آسانی تمامی قبوض خدماتی، جرائم رانندگی، عوارض شهرداری و عوارض آزادراه خود را با استفاده از تلفن همراه، کاملا رایگان و بدون محدودیت استعلام و پرداخت کنید.

شماره موبایل به درستی وارد نشده است.

ویرایش جزئیات
تاییدیه
در حال انتقال ...
در حال جست‌و‌جو برای جزئیات
لطفا تا دریافت پاسخ استعلام، از سمت سرویس‌دهنده، صبوری کنید.
متاسفانه امکان دریافت و نمایش جزئیات قبض شما فراهم نشد، لطفا پس از سپری شدن چند لحظه مجددا تلاش نمایید
.......... ................
درگاه پرداخت
راهنما