مشاهده سوابق نسخه مخصوص شرکت‌ها دریافت API پشتیبانی وبلاگ
دانلود اپلیکیشن سبد قبض
قبضینو

شارژ همراه اول، ایرانسل و رایتل

چگونه شارژ مستقیم همراه اول، ایرانسل و رایتل بخریم؟

روش‌های متفاوتی برای خرید شارژ موبایل وجود دارد؛ اما، همه به دنبال یک روش ساده، سریع و دردسترس می‌گردند. قبضینو تمام ویژگی‌های مورد نظر را دارد. شما می‌توانید تنها با وارد کردن شماره موبایل برای سیم‌کارت خود یا دیگران شارژ مستقیم بخرید؛ سپس، برای خرید مجدد از بخش سوابق، تکرار خرید را انتخاب کنید.

خرید آنلاین شارژ همراه اول، ایرانسل و رایتل
جزئیات
حذف اطلاعات
آیا از حذف اطلاعات آیتم انتخابی اطمینان دارید؟
انتخاب نوع سیم‌‌کارت
پیش فاکتور خرید

خرید آنلاین شارژ همراه اول، ایرانسل و رایتل

اگر از سیم‌کارت‌های دائمی اپراتورهای کشور استفاده نمی‌کنید، حتما سیم‌کارت اعتباری‌شان را دارید؛ بنابراین، به‌صورت دوره‌ای نیاز به خرید شارژ تلفن همراه دارید تا بتوانید از سیم‌کارت اعتباری‌تان استفاده کنید. قبضینو به‌عنوان سامانه جامع استعلام و پرداخت تلاش کرده است تا تمام خدمات دوره‌ای را به صورت جامع برای شما فراهم کند. خرید آنلاین شارژ نیز در راستای همین هدف در سایت و اپلیکیشن در اختیار شما است.

خرید شارژ برای سیم‌کارت ترابرد شده

خرید شارژ برای سیم‌کارت ترابرد شده

خرید شارژ برای سیم‌کارت ترابرد شده

اگر سیمکارت همراه اول، ایرانسل یا رایتل خود را به اپراتور دیگری ترابرد کرده‌اید، می‌توانید خرید شارژ سیم‌کارت ترابرد شده را مانند خرید شارژ سیمکارت معمولی از سامانه قبضینو انجام دهید؛ کافیست، شماره موبایل سیمکارت ترابرد شده را وارد کنید. تنها نکته متفاوت این است که برای خرید شارژ، باید اپراتور خط را به‌صورت دستی بر روی اپراتور جدیدتان تنظیم کنید.

نحوه خرید شارژ برای دیگران

 نحوه خرید شارژ برای دیگران

نحوه خرید شارژ برای دیگران

خرید شارژ همراه اول، ایرانسل و رایتل برای دیگران از طریق قبضینو امکان‌پذیر است؛ بنابراین، اگر می‌خواهید سیمکارت شخصی به‌غیر از خودتان را شارژ کنید، فقط باید شماره موبایل او را وارد کنید. فقط حواستان باشد که هنگام وارد کردن شماره موبایل اشتباه نکنید.

پیگیری شارژ خریداری شده

پیگیری شارژ خریداری شده

پیگیری شارژ خریداری شده

هنگامی که شارژ همراه اول، ایرانسل یا رایتل را خریداری می‌کنید، ممکن است که نیاز به پیگیری شارژ خریداری شده داشته باشید. شما می‌توانید برای دسترسی سریع و ساده به کد پیگیری شارژ خریداری شده از قبضینو به بخش سوابق مراجعه کنید. اگر خرید ناموفق با کسر از حساب داشته‌اید، نگران نباشید؛ چون، مبلغ کسر شده حداکثر تا ۷۲ ساعت پس از کسر، به حسابتان بازگردانده خواهد شد.

انواع شارژ

هنگامی که قصد خرید شارژ همراه اول، ایرانسل یا رایتل را دارید، اولین قدم انتخاب نوع شارژ است؛ بنابراین، باید انواع شارژ را بشناسید.

انواع شارژ همراه اول

انواع شارژ همراه اول در قبضینو شامل مبلغ ۵، ۱۰، ۲۰، ۵۰ و ۱۰۰ هزار تومان است. در ضمن، شارژ معمولی، شارژ جوانان و شارژ بانوان ارائه می‌شود.

انواع شارژ ایرانسل

خريد شارژ ايرانسل در قبضینو با مبالغ ۲، ۵، ۱۰، ۲۰، ۳۰ و ۵۰ هزار تومان امکان‌پذیر است که به‌صورت شارژ معمولی و شارژ شگفت‌انگیز در اختیارتان قرار می‌گیرد.

انواع شارژ رایتل

خرید شارژ رایتل در قبضینو با مبالغ ۲، ۵، ۱۰، ۲۰ و ۵۰ هزار تومان امکان‌پذیر است که به‌صورت شارژ معمولی و شارژ شورانگیز در اختیارتان قرار می‌گیرد.

نام اپراتور انواع شارژ اپراتور
همراه اول ۵، ۱۰، ۲۰، ۵۰ و ۱۰۰ هزار تومان
ایرانسل ۲، ۵، ۱۰، ۲۰، ۳۰ و ۵۰ هزار تومان
رایتل ۲، ۵، ۱۰، ۲۰ و ۵۰ هزار تومان

روش‌های خرید شارژ

خرید شارژ همراه اول، ایرانسل و رایتل از انواع روش‌های حضوری و غیرحضوری امکان‌پذیر است. خرید شارژ حضوری از طریق دستگاه‌های کارت‌خوان، دستگاه‌های خودپرداز و … امکان‌پذیر است؛ اما، مشکل اینجاست که این روش‌ها همیشه در دسترس نیست! ما در ادامه در دسترس‌ترین روش خرید شارژ همراه اول، خرید شارژ ایرانسل و خرید شارژ رایتل را به شما معرفی می‌کنیم.

قبضینو؛ بهترین روش خرید شارژ مستقیم

قبضینو سامانه‌ی جامع خدمات استعلام و پرداخت است که همه‌ی نیازهای استعلام و پرداخت دوره‌ای شما را در کنار هم برطرف می‌کند. خرید شارژ، یکی از خدمات پرکاربرد این سامانه است که در راستای ارائه‌ی خدمات جامع استعلام و پرداخت به شما فراهم شده است؛ کافیست، وارد سایت یا اپلیکیشن شوید، شماره‌ی تلفن همراه خود را وارد کنید، شارژ مورد نیاز خود را انتخاب و پرداخت کنید.

فعال‌سازی آنی شارژ: نکته‌ی مهم این است که با خرید شارژ از قبضینو، اعتبار شارژ سیم‌کارت شما به‌صورت آنی افزایش می‌یابد؛ یعنی، فعال‌سازی شارژ در لحظه انجام می‌شود.

شارژ همراه اول

اگر می‌خواهید روش استعلام باقی‌مانده شارژ همراه اول پس از خرید شارژ مستقیم همراه اول یا شارژ غیرمستقیم همراه اول، روش انتقال شارژ همراه اول و روش فعال‌سازی شارژ اضطراری همراه اول را بدانید، همراه ما باشید:

شارژ اضطراری همراه اول

اگر سیم‌کارت همراه اول دارید، می‌توانید از خدمت شارژ اضطراری همراه اول در مواقع ضروری استفاده کنید. فقط باید کد شارژ اضطراری همراه اول #۲۵*۱۰* را در بخش شماره‌گیر موبایل شماره‌گیری کنید؛ البته، شما باید سه شرط را رعایت کنید:

انتقال اعتبار همراه اول

ممکن است که گاهی نیاز به انتقال شارژ همراه اول داشته باشید. شما می‌توانید از روش‌های زیر برای انتقال شارژ همراه اول به جای خرید شارژ‌ همراه اول اقدام کنید.

۴ روش استعلام باقی‌مانده شارژ همراه اول

شارژ ایرانسل

اگر سیم‌کارت ایرانسل دارید، باید روش استعلام باقی‌مانده شارژ ایرانسل پس از خرید، روش انتقال شارژ ایرانسل و روش فعال‌سازی شارژ اضطراری ایرانسل را پس از خرید شارژ مستقیم ایرانسل یا خرید شارژ‌ غیرمستقیم ایرانسل بدانید:

شارژ اضطراری ایرانسل

اگر سیم‌کارت ایرانسل دارید، می‌توانید از خدمت شارژ اضطراری ایرانسل در مواقع ضروری استفاده کنید. فقط باید کد شارژ اضطراری ایرانسل #۸۱۵* را در بخش شماره‌گیر موبایل شماره‌گیری کنید؛ البته، شما باید سه شرط را رعایت کنید:

انتقال اعتبار ایرانسل به جای خرید شارژ ایرانسل مستقیم

ممکن است نیاز داشته باشید که انتقال اعتبار ایرانسل به جای خرید شارژ ایرانسل مستقیم داشته باشید؛ بنابراین، باید روش آن را بدانید.

۳ روش استعلام باقی‌مانده شارژ ایرانسل

شارژ رایتل

اگر سیم‌کارت رایتل دارید، نیاز به اطلاعات پیچیده‌ای پس از خرید شارژ مستقیم رایتل یا شارژ غیرمستقیم رایتل ندارید؛ چرا که، این سیم‌کارت امکان فعال‌سازی شارژ اضطراری با کد شارژ رایتل و انتقال اعتبار را ندارد. تنها اطلاعاتی که باید بدانید، روش استعلام باقی‌مانده شارژ رایتل است:

روش‌های استعلام شارژ رایتل باقی‌مانده

محاسبه مالیات بر ارزش افزوده خرید شارژ

نکته‌ی مهمی که باید در مورد خرید شارژ همراه اول، ایرانسل و رایتل بدانید، نحوه‌ی کسر مالیات بر ارزش افزوده است که متفاوت است.

مالیات شارژ همراه اول و رایتل

هنگام خرید شارژ همراه اول و رایتل، مالیات بر ارزش افزوده از شارژ خریداری شده، کسر می‌شود؛ یعنی، شارژ ۱۰ هزار تومانی با قیمت ۱۰ هزار تومان فروخته می‌شود اما خط شما حدود ۹ هزار تومان شارژ می‌شود.

مالیات شارژ ایرانسل

هنگام خرید شارژ ایرانسل اعتباری، مالیات بر ارزش افزوده به مبلغ شارژ اضافه می‌شود؛ یعنی، شارژ ۱۰ هزار تومانی با قیمت حدود ۱۱ هزار تومان فروخته می‌شود اما خط شما ۱۰ هزار تومان شارژ می‌شود.

اسلاید شماره 0
اسلاید شماره 1
اسلاید شماره 2

انواع بسته اینترنت ایرانسل را بیشتر بشناسید

انواع بسته اینترنت ایرانسل را بیشتر بشناسید

انواع بسته اینترنت ایرانسل را بیشتر بشناسید

اپراتور ایرانسل با نماد Irancell دومین اپراتور تلفن همراه در کشور ایران محسوب می‌شود. این اپراتور خدمات اینترنت را با بهترین کیفیت ارائه می‌دهد؛ مثلاً، بسته‌های اینترنت متنوعی را متناسب با نیازهای متفاوت مشترکین خود فراهم کرده است. تنوع این بسته‌ها به قدری است که شناخت آنها نیاز به راهنما دارد؛ بنابراین، در این مطلب از قبضینو به معرفی انواع بسته اینترنت ایرانسل خواهیم پرداخت.

مطالعه مطلب

راهنمای کامل خرید اینترنت همراه اول با آموزش مرحله به مرحله

راهنمای کامل خرید اینترنت همراه اول با آموزش مرحله به مرحله

راهنمای کامل خرید اینترنت همراه اول با آموزش مرحله به مرحله

همراه اول به عنوان اولین اپراتور تلفن همراه در کشور ایران مشترکین متعدد با سنین متفاوت دارد. خرید اینترنت همراه اول یکی از خدماتی است که مورد نیاز همه‌ی مشترکین همراه اول است؛ بنابراین، آموزش نحوه خرید اینترنت همراه اول به نحوی که پاسخگوی نیاز مشترکین متنوع اپراتور همراه اول باشد، واجب است. قبضینو در متن پیشِ رو به آموزش نحوه خرید اینترنت همراه اول به صورت جامع می‌پردازد؛ بنابراین، همراه ما باشید.

مطالعه مطلب

روش های خرید شارژ و اینترنت سریع و مستقیم و آنی

روش های خرید شارژ و اینترنت سریع و مستقیم و آنی

روش های خرید شارژ و اینترنت سریع و مستقیم و آنی

سالهایی زیادی از خرید شارژ به صورت کد رمز و مهر و موم شده نگذشته است و برای ما خاطره باز کردن مرز های ایرانسل و یا مخدوش شدن کدهای رمز تبدیل به یک نوستالژی شده است. روش های خرید شارژ برای سیم کارت های ایرانسل و همراه اول و رایتل به سرعت پیشرفت کرده و خرید شارژ آنی و مستقیم تجربه لذت بخشی را از فرایند شارژ مجدد سیم کارت و یا تمدید اینترنت ایجاد کرده است. در این پست از وبلاگ قبضینو با روش های خرید شارژ آنی و مستقیم و خرید اینترنت ارزوان همراه خواهیم بود با ما همراه باشید.

مطالعه مطلب

ثبت دیدگاه

شما هم می‌توانید دیدگاه خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.
ثبت دیدگاه

سوالات متداول

بله؛ تمامی شارژهای خریداری شده از قبضینو به صورت آنی فعال می‌شود؛ بنابراین، شما نیازی ندارید که صبر کنید. اگر فعال‌سازی شارژ پس از خرید انجام نشد، آن را از طریق سوابق پیگیری کنید؛ چرا که، احتمالاً خرید شارژ ناموفق بوده است.
بله؛ شما می‌توانید با مراجعه به سوابق، رسید آخرین خرید شارژ را باز کنید؛ سپس، دکمه‌ی خرید دوباره را انتخاب کنید. حواستان باشد که این قابلیت تنها در اپلیکیشن قبضینو وجود دارد.
بله؛ اگر سیم‌کارت خود را به اپراتور دیگری ترابرد کرده‌اید، می‌توانید خرید شارژ را از قبضینو انجام دهید. فقط باید اپراتور فعلی خود را پس از وارد کردن شماره موبایل انتخاب کنید.
اگر شارژ‌ همراه اول، ایرانسل یا رایتل شما، پس از خرید، فعال نشده است، احتمالاً پرداخت ناموفق بوده است؛ بنابراین، مبلغ تراکنش از سوی بانک تا ۷۲ ساعت به حساب شما برگشت داده می‌شود.
این موضوع به خاطر کم شدن مالیات از مبلغ اصلی شارژ است. اگر شما خرید شارژ رایتل یا همراه اول انجام داده‌اید، باید انتظار کسر مبلغی از شارژ را به‌عنوان مالیات داشته باشید؛ مثلاً، هنگامی که شارژ ۱۰ تومانی می‌خرید، اعتبار حدود ۹ تومانی دریافت می‌کنید.
این موضوع به خاطر اضافه شدن مالیات به مبلغ اصلی شارژ است. اگر شما خرید شارژ ایرانسل اینترنتی انجام داده‌اید، باید مبلغی را اضافه‌تر پرداخت کنید؛ مثلاً، هنگامی که شارژ ۱۰ تومانی می‌خرید، باید حدود ۱۱ تومان پرداخت کنید تا اعتبار ۱۰ تومانی دریافت کنید.
اگر خرید شارژ همراه اول، ایرانسل یا رایتل از قبضینو انجام داده‌اید؛ اما، هنوز پیامک فعال‌سازی آن را دریافت نکردید، حتما برای پیگیری به بخش سوابق پرداخت مراجعه کنید تا از موفق بودن پرداخت خود اطمینان حاصل کنید. احتمال ناموفق بودن پرداخت در چنین شرایطی بسیار زیاد است. در ضمن، اگر پرداخت ناموفق با کسر از حساب همراه بوده است تا حداکثر ۷۲ ساعت به حسابتان بازگشت داده می‌شود.
شارژ شگفت‌انگیز و شارژ شورانگیز دو نوع خاص از شارژ اپراتورهای ایرانسل و رایتل است که مبلغ بیشتری در اختیار شما می‌گذارد اما زمان محدودی برای استفاده دارد. شارژ شگفت‌انگیز ایرانسل ۳۰٪ بیشتر از مبلغ اصلی و شارژ شورانگیز رایتل ۲۵٪ بیشتر از مبلغ اصلی در اختیارتان می‌گذارد.
قبضینو
کاربر مهمان
ورود | ثبت‌نام

نسخه مخصوص شرکت‌ها دریافت API
کیف پول خدمات پلیس مدیریت دستگاه‌های فعال پیگیری قبوض قبض کاغذی پشتیبانی وبلاگ درباره ما
درآمدزایی از قبضینو اطلاع‌رسانی صدور قبوض
اطلاعات حساب کاربری