مشاهده سوابق نسخه مخصوص شرکت‌ها دریافت API پشتیبانی وبلاگ
دانلود اپلیکیشن سبد قبض
قبضینو

استعلام و پرداخت قبض همراه اول

چگونه قبض همراه اول را پرداخت کنیم؟

قبض همراه اول در ابتدای هر ماه صادر می‌شود. برای مشاهده ریز صورتحساب همراه اول میان دوره و پایان دوره، تنها به شماره موبایل نیاز دارید؛ شما باید آن را در فرم استعلام وارد کنید تا بتوانید صورت حساب همراه اول را تسویه کنید. بعد از تسویه، تمام بدهی شما صفر و حذف می‌شود.

چگونه قبض همراه اول را پرداخت کنیم؟
جزئیات
حذف اطلاعات
آیا از حذف اطلاعات آیتم انتخابی اطمینان دارید؟
کد تایید را وارد کنید

استعلام و مشاهده قبض همراه اول

 استعلام و مشاهده قبض همراه اول

استعلام و مشاهده قبض همراه اول

عدم پرداخت قبض همراه اول می‌تواند منجربه اتمام مهلت پرداخت و حتی گاهی قطعی سیم‌کارت موبایل شما شود. برای جلوگیری از این مشکل، نیاز است قبض میان‌دوره یا پایان‌دوره خود را پرداخت کنید. سامانه قبضینو برای جلب رضایت کاربران، امکان استعلام قبض همراه اول اینترنتی را فراهم کرده تا بتوانید بدون نگرانی بدهی خود را پرداخت کنید. بعد از پرداخت، می‌توانید به بخش سوابق مراجعه و رسید پرداخت خود را دریافت کنید.

مهلت پرداخت قبض پایان‌دوره تلفن همراه اول

مهلت پرداخت قبض پایان‌دوره تلفن همراه اول

مهلت پرداخت قبض پایان‌دوره تلفن همراه اول

از زمانی که قبض پایان‌دوره همراه اول صادر می‌شود، ۱۵ روز فرصت دارید تا نسبت به پرداخت قبض خود اقدام کنید. در غیر این صورت ابتدا اخطار قطع خط را دریافت می‌کنید و بعد از آن، حداکثر تا ۱۸‌ام یا ۲۰‌ام ماه فرصت دارید که قبض خود را پرداخت کنید؛ وگرنه خط همراه اول قطع می‌شود. البته می‌توانید درخواست تمدید مهلت پرداخت را دهید تا زمان بیشتری برای تسویه بدهی خود داشته باشید.

تفاوت قبض میان‌دوره و پایان‌دوره همراه اول

 تفاوت قبض میان‌دوره و پایان‌دوره همراه اول

تفاوت قبض میان‌دوره و پایان‌دوره همراه اول

قبض پایان‌دوره آخرین کارکرد موبایل شما در یک ماه را نمایش می‌دهد؛ اما قبض میان‌دوره میزان کارکرد استفاده شما از لحظه استفاده تا استعلام را نشان می‌دهد. با پرداخت مبلغ میان‌دوره، می‌توانید مبلغ قبض پایان‌دوره را به همراه مبلغ محاسبه‌شده برای ماه جاری پرداخت کنید. اگر قبض میان‌دوره را پرداخت می‌کنید، نیازی نیست به صورت جداگانه قبض پایان‌دوره خود را نیز پرداخت کنید.

پرداخت قبض همراه اول قطع‌شده با موبایل

پرداخت قبض همراه اول قطع‌شده با موبایل

پرداخت قبض همراه اول قطع‌شده با موبایل

اگر سقف مجاز میان‌دوره خود را افزایش نداده باشید و بدهی خود را به موقع پرداخت نکرده باشید، احتمالا سیم‌کارت شما ابتدا به صورت یک‌طرفه و سپس دوطرفه قطع می‌شود. در این شرایط، برای وصل شدن سیم‌کارت قطع شده، نیاز است کل بدهی قبض همراه اول خود را پرداخت کنید. بلافاصله بعد از تسویه، کل مبلغ بدهی صفر می‌شود و خط شما برای استفاده دوباره وصل خواهد شد.

روش‌های پرداخت قبض همراه اول با موبایل

کسانی که سیم‌کارت همراه اول دائمی دارند، می‌توانند از روش‌های متنوعی برای مشاهده قبض همراه اول و پرداخت آن استفاده کنند. روش‌های غیر حضوری به شما این امکان را می‌دهند تا بتوانید بدون حضور در دفاتر خدمات مشترکین همراه اول، مبلغ قبض خود را مشاهده و پرداخت کنید. برای آشنایی با نحوه پرداخت قبض همراه اول به روش‌های زیر نگاهی بیندازید. در نهایت روشی را به شما معرفی می‌کنیم که با استفاده از آن می‌توانید از مزایای بی‌شماری بهره‌مند شوید.

روش پرداخت صورت حساب همراه اول

از بین روش‌های بالا، پرداخت آنلاین قبض همراه اول با قبضینو جزو ساده‌ترین و آسان‌ترین روش‌ها به شمار می‌رود. برای شناخت بیشتر این روش به ادامه مطلب نگاهی بیندازید.

پرداخت قبض موبایل همراه اول با سامانه قبضینو

سامانه جامع استعلام و پرداخت قبضینو، امکان مشاهده و پرداخت صورتحساب همراه اول را در اختیار شما قرار داده است.

اگر به دنبال راهی هستید که بتوانید بدهی قبض خود را بدون دسترسی به شناسه قبض و پرداخت، مشاهده و تسویه کنید، قطعا این روش به کار شما می‌آید. با این سامانه می‌توانید از مزایای زیر بهره‌مند شوید.

پیگیری قبض همراه اول پرداخت‌شده

تابه‌حال شده بعد از پرداخت قبض همراه اول با موبایل به کد پیگیری نیاز داشته باشید؛ اما ندانید که چطور باید به آن دسترسی پیدا کنید؟ سامانه قبضینو امکان دسترسی به کد پیگیری را در اختیار شما قرار داده است. بعد از پرداخت قبض تلفن، می‌توانید به بخش مشاهده سوابق مراجعه کنید؛ هم‌چنین امکان دریافت رسید قبض بعد از تسویه بدهی نیز وجود دارد.

افزایش سقف مبلغ قبض میان‌دوره

احتمالا شما هم تجربه این را داشتید که با پیامک قطعی قبض همراه اول روبه‌رو شدید؛ اما بنا به هر دلیلی فرصت تسویه بدهی را نداشتید و خط قطع شده است. شما می‌توانید با افزایش سقف مبلغ میان‌دوره جلوی قطع شدن خط شماره موبایل خود را بگیرید. برای مشاهده سقف قطع میان‌دوره فعلی و افزایش حد مجاز نیاز است کد دستوری 1#*117*10* را شماره‌گیری کنید.

تقسیط بدهی قبض همراه اول

همراه اول امکان پرداخت قبض قسطی را فراهم کرده است که اگر پیش‌شماره سیم‌کارت دائمی شما ۰۹۱۰ نیست، می‌توانید نسبت به فعال‌سازی آن اقدام کنید. البته برای استفاده از این امکان نیاز است شرایط زیر را بدانید.

برای تقسیط بدهی می‌توانید با سامانه تلفنی ۹۹۹۹ تماس بگیرید یا برای فعال کردن آن با همراه داشتن کارت ملی به یکی از نمایندگی‌های همراه اول در تهران و شهرستان‌ها مراجعه کنید.

پیگیری پرداخت صورت حساب همراه اول تکراری

از آنجایی که سامانه همراه اول قبض خود را به صورت آنی تسویه می‌کند، در نتیجه تقریبا غیر ممکن است که بتوانید همزمان از دو سامانه استعلام قبض موبایل همراه اول و پرداخت آن استفاده کنید؛ اما با این حال اگر این اتفاق افتاده است، جای نگرانی نیست چون شما به عنوان بستانکار شناخته می‌شوید و مبلغ بستانکاری روی صورت‌حساب همراه اول ماه بعدی شما لحاظ می‌شود.

اسلاید شماره 0
اسلاید شماره 1
اسلاید شماره 2

راهنمای کامل خرید اینترنت همراه اول با آموزش مرحله به مرحله

راهنمای کامل خرید اینترنت همراه اول با آموزش مرحله به مرحله

راهنمای کامل خرید اینترنت همراه اول با آموزش مرحله به مرحله

همراه اول به عنوان اولین اپراتور تلفن همراه در کشور ایران مشترکین متعدد با سنین متفاوت دارد. خرید اینترنت همراه اول یکی از خدماتی است که مورد نیاز همه‌ی مشترکین همراه اول است؛ بنابراین، آموزش نحوه خرید اینترنت همراه اول به نحوی که پاسخگوی نیاز مشترکین متنوع اپراتور همراه اول باشد، واجب است. قبضینو در متن پیشِ رو به آموزش نحوه خرید اینترنت همراه اول به صورت جامع می‌پردازد؛ بنابراین، همراه ما باشید.

مطالعه مطلب

آیا قبضینو معتبر است؟ داستان استارت‌آپ قبضینو از آغاز تا امروز

آیا قبضینو معتبر است؟ داستان استارت‌آپ قبضینو از آغاز تا امروز

آیا قبضینو معتبر است؟ داستان استارت‌آپ قبضینو از آغاز تا امروز

نزدیک به سه سال است که قبضینو در کنار شماست و همواره به دنبال ارائه بهترین خدمات به کاربران خود بوده است. حالا که خانواده قبضینو بزرگتر از همیشه شده و هر روز کاربران جدیدتری ما را در این مسیر همراهی می‌کنند تصمیم گرفتیم داستان قبضینو و مسیری را که تنها با انگیزه خدمت رسانی به شما تا اینجا طی کردیم برای شما تعریف کنیم. داستانی که با دغدغه تیم جوان و پرانگیزه قبضینو شروع شد و همچنان ادامه دارد. حالا با بزرگ‌تر شدن قبضینو، آرزوها و ماجراهای ما هم بزرگ‌تر شدند. آرزوهایی که نهایت همه آن‌ها به رضایت و اعتماد شما کاربران عزیز قبضینو می‌رسند.

مطالعه مطلب

پیگیری قبض و راهنمای پیگیری قبض پرداخت شده

پیگیری قبض و راهنمای پیگیری قبض پرداخت شده

پیگیری قبض و راهنمای پیگیری قبض پرداخت شده

در بسیاری از قبوض مانند قبض خلافی خودرو، قبض برق و قبض گاز و … پس از پرداخت قبض، میزان بدهی به شرکت مربوط صفر نمی شود به عبارتی قبض پرداخت شده در سیستم با تاخیر ثبت می شود و شما هر چند قبوض خودر را پرداخت کرده اید ولی همچنان شما را به عنوان بدهکار در نظر می گیرد. در این پست از وبلاگ پرداخت قبضینو روش های پیگیری قبوض پرداخت شده به همراه پرداخت دو باره و تکراری قبض را بیان خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

مطالعه مطلب

ثبت دیدگاه

شما هم می‌توانید دیدگاه خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.
رستم راست سوجه

قبض پرداخت کردم خط مسدود است موبایل بانک

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
قبوض همراه اولا معمولا بلافاصله بعد از پرداخت تسویه می‌شوند، درصورت وجود مشکل می‌توانید با پشتیبانی اپراتور تماس گرفته و کد پیگیری پرداخت را به کارشناس ارائه کنید تا بررسی‌های لازم انجام شود.
سبز و برقرار باشید.

شهرام کریمی عقدا

سلام چرا من که انترنت گوشبم راغیر فعال کردم هنوز فعال است ومبلغ ۳۴هزارنوماندرصورتیکه اس مس غیرفعال کردنش هم دارم ودرتاریخ اول ماه کم کرد ازحسابم

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
لطفا با پشتیبانی اپراتور تماس بگیرید تا این موضوع پیگیری شود.
با تشکر

مجتبی

سلام قبض موبایل پرداخت کردم هنوز صفر نشدهساعت 18:۵۷:۵۷ پرداخت کردم هنوز صفر نشده لطفاً پیگیری کنید شماره پیگیری دارم

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
لطفا سوابق پرداخت خود را چک کنید شاید پرداختتان ناموفق بوده باشد در غیر این‌صورت لطفا با پشتیبانی قبضینو تماس بگیرید.
باسپاس از شما

رضاخانی

سلام قبض موبایل پرداخت کردم هنوز صفر نشده لطفا پیگیری کنید ممنونم

پشتیبانی قبضینو

درود و احترام
ممکن است به‌روزرسانی اطلاعات در سرویس مبدا با تاخیر مواجه شده باشد. لطفا تا 48 ساعت آینده منتظر بمانید و درصورت وجود مشکل، با پشتیبانی قبضینو تماس بگیرید.
برقرار و سبز باشید

هاشمیه موسوی

در اپلیکشن جدید سوابق پرداخت قبوض را نمی توانم پیدا کنم لطفا پیگیری کنین

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
در به‌روزرسانی قبضینو قسمت سوابق پرداخت به‌صورت یک آیکون پوشه در منوی پایین اپلیکیشن قرار داده شده است.
پاینده باشید و سبز.

امیر محمد

سلام وقت بخیر در تاریخ ۱۰ بهمن فیش موبایلم رو پرداخت کردم و از حسابم هم کسر شده اینجا هم نشون میده تسویه شده ولی مخابرات تلفنم رو یکطرفه کرده چرا؟لطفا پیگیری کنید

پشتیبانی قبضینو

سلام و درود
ممکن است پرداخت شما بعد از صدور قبض جدید انجام شده باشد و سامانه اپراتور تلفن همراه اطلاعات حدید را به‌روزرسانی نکرده باشد، لطفا با پشتیبانی خط تلفن همراه خود تماس بگیرید و با ارائه کد پیگیری پرداخت این مشکل را برطرف کنید.
مانا باشید و سبز.

رضوی

با سلامشماره تلفن جدید را چگونه در لیست شماره های موجود ثبت نمائیم؟

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست گرامی
برای این کار باید وارد حساب کاربری خود شوید و با شماره جدیدی که می‌خواهید به لیست شماره‌ها اضافه کنید،‌یک‌بار استعلام بگیرید تا در تاریخچه ثبت شود.
پاینده باشید.

رحیمی

قبض موبایل پرداخت کردم ولي هنوز صفر نشده

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
ممکن است به‌روزرسانی اطلاعات در سرویس مبدا با تاخیر روبرو شده باشد، لطفا تا 48 ساعت آینده منتظر بمانید و درصورت وجود مشکل با پشتیبانی قبضینو تماس بگیرید.
سبز باشید و ماندگار.

جواد یزدچی

قبضینو برای پردداخت های من خطای (بیش از حد وارد شده اید را می‌دهد ) نمیدانم چرا. در صورتیکه من هیچ خطایی نداشتم ، لطفا راهنمایی فرمایید سپاسگزارم.

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست گرامی
ممکن است دفعات استفاده شما از این سرویس زیاد بوده باشد که باعث مسدود شدن حساب شما می‌شود. برای رفع مشکل و راهنمایی دقیق‌تر لطفا با پشتیبانی قبضینو تماس بگیرید.
برقرار و سربلند باشید.

حمید جعفری

چرا درقبوض همراه اول ماهیانه شماره شناسه قبض وشناسه پرداخت درج نمی شود،زمان پرداخت من باید به دنبال انان بگردم؟ با سپاس

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
برای پرداخت قبض همراه اول از طریق قبضینو نیازی به شناسه قبض یا پرداخت ندارید؛ کافیست شماره تلفن همراهتان وارد کرده و گزینه استعلام را بزنید تا قبض پایان‌دوره و میان‌دوره برای شما نمایش داده شود.
پاینده باشید و سبز.

نسیم ارمک هفشجانی

قبض موبایلم پرداخت کردم هنوز وصل نشده

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
قبوض پرداختی مربوط به خطوط همراه اول به‌صورت آنی وصل می‌شوند. ممکن است سرویس خدمات این خط دچار مشکل شده باشد، برای اطمینان بیشتر لطفا با پشتیبانی قبضینو تماس بگیرید.
برقرار باشید.

اعضم الوند پور

بدهی

پشتیبانی قبضینو

درود بر شما
برای پرداخت بدهی همراه اول باید در کادر ابتدای صفحه شماره موبایل خود را وارد کرده و گزینه نمایش جزئیات قبض را بزنید تا با مشاهده قبض وارد مرحله پرداخت شوید.
پایدار و پیروز باشید.

سعید زارعی

خطه من همراه اوله میتونم ثابتش کنم

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز
برای راهنمایی دقیق می‌توایند با پشتیبانی همراه اول تماس بگیرید. اگر با تلفن همراه تماس می‌گیرید شماره ۹۹۹۰ را وارد کنید و با تلفن ثابت شماره ۰۹۱۲۹۹۹۰ را شماره‌گیری کنید.
شاد و پیروز باشید.

کلثوم شکرانه

من شماره ارسال شماره قبص وشماره پرداخت و پاک کردم حالا چیکارکنم

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت به‌خیر
برای پیگیری و پیدا کردن اطلاعات پرداخت،‌ می‌توانید با پشتیانی اپراتور همراه اول در تماس باشید.

محمد صدیق الهی

پرداخت کردم اما هنوز خطم قطع میباشد

پشتیبانی قبضینو

درود وقت به‌خیر
ممکن است وصل شدن خط شما تا ۴۸ ساعت طول بکشد. اگر بعد از گذشت این زمان وصل نشد، باید با پشتیبانی اپراتور خود تماس بگیرید تا موضوع را بررسی کنند.
برقرار باشید و سبز.

ناهید بهزاد نژاد

سلام من قبض موبایل رو پرداخت کردم از حسابم هم کم شده ولی متاسفانه ۹۹۹۰اعلام میکنه که موفقیت امیز نبوددقیقا همین اتفاق برای دخترم در ماه گذشته افتاد ومجبور شدند دوبار پرداخت کنند پس این پول کجا میره؟

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت به‌خیر
برای پیگیری دقیق این موضوع باید با پشتیبانی اپراتور خود در تماس باشید. اگر مبلغ اضافی دریافت شده باشد، حتما بررسی می‌کنند.

علیرضا افضلی

قبض پرداختم هنوز نمایش میده یه زنگم نمیتونم بزنم

پشتیبانی قبضینو

سلام آقای افضلی
وصل شدن خط معمولا بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت زمان می‌برد و اگر این اتفاق نیفتاد باید با پشتیبانی اپراتور خود در تماس باشید.
سپاس از همراهی شما

مریم صادقی

قبض موبایل

پشتیبانی قبضینو

سلام خانم صادقی وقت بخیر
برای اطلاع از قبض موبایل و پرداخت آن می‌توانید از طریق سرویس استعلام و پرداخت قبض همراه اول یا استعلام و پرداخت قبض ایرانسل قبضینو (با توجه به اپراتور خط تلفن) قبض موبایلتان را پرداخت کنید.
برقرار و مانا باشید.

یاری

من رومینگ خریدم ولی نت ندارم چرا اخه

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز
لطفا برای دریافت پاسخ دقیق، اطلاعات دقیق‌تری مطرح کنید یا با پشتیبانی اپراتور خود در تماس باشید.
ممنون از همراهی‌تان

الهام توکلی

چرا یکطرفه تماس فقط زنگ‌میخورد؟ ما نمی توانیم تماس بگیریم ؟

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز
اگر خط تلفن شما دارای بدهی پرداخت نشده باشد یک‌طرفه خواهد شد. آیا مبلغ بدهی خود را پرداخت کرده‌اید و هنوز این مشکل حل نشده؟

بابکن نظری دهنوی

اخیرا از خارج از کشور نمیتوانم قبوض خود را پرداخت نمایم. آیا امکان حل این مشکل وجود دارد؟

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت به‌خیر
برای پرداخت از خارج کشور باید از نرم‌افزارهایی استفاده کنید که آی‌پی شما را به آی‌پی ایران تغییر دهند که بتوانید پرداخت‌های خود را بدون مشکل انجام دهید.

P

عالی بود

اکرم جهانی

قبض موبایل پرداخت کردم وصل نشده

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز
ممکنه فرایند وصل شدن خط تلفن شما کمی زمان ببره و این روند از سمت سرویس مبدا است.

طاهره خدادادی

قبض موبایلم دوبار پرداخت شده چون دیشب ساعت ۱۲انجام دادم وصل نشده بود ولی برداشت شد امروز ظهر مجددا پرداخت کردیم اونم کسر شد خطم وصل شد

پشتیبانی قبضینو

مبلغ پرداختی به حساب شما به صورت بستان کار لحاظ خواهد شد.

محمد رستم نیا

این خط یکساله غیر فعال بوده الان طبق اصول پیام همراه اول به مبلغ 150000ریال شارژ مستقیم همراه اول برای این شماره ارسال کردم اما فعال نیست همچنان غیر فعال است

سید مصطفی مرتضوی کلانتری

آیا قبض های دیگران را هم میتوان با موبایل خودم پرداخت کنم

پشتیبانی قبضینو

بله در صورت داشتن اطلاعات مورد نیاز مشکلی نیست.

ثبت دیدگاه

سوالات متداول

به جز مبلغ قبض پایان‌دوره و میان‌دوره، جزئیاتی شامل مشاهده ریز صورتحساب همراه اول (پایان‌دوره)، مهلت پرداخت قبض، مبلغ بسته‌های اینترنتی خریداری‌شده، بدهی پیشین، کارمزد و آبونمان، کارکرد سیم‌کارت، مبلغ کل صورت‌ حساب پایان‌دوره، مکالمه درون و برون اپراتوری، بستانکاری پیشین ، رومینگ، درآمد عمومی دولت، پیام کوتاه و … نمایش داده می‌شود.
شما می‌توانید بدون دسترسی به شناسه قبض و پرداخت، قبض همراه اول خود را با جزئیات مشاهده و آن را پرداخت کنید. برای این کار نیاز است شماره موبایل را در خدمت استعلام و پرداخت قبض همراه اول سامانه قبضینو وارد کنید تا جزئیات و امکان پرداخت برای شما فراهم شود.
اگر بعد از قطع شدن سیم‌کارت به صورت یک‌طرفه یا دوطرفه، نسبت به پرداخت قبض اقدام کنید، حداکثر یک ساعت کاری زمان می‌برد تا خط به صورت خودکار وصل شود. البته در بیشتر مواقع، خط موبایل همراه اول به صورت آنی و در لحظه وصل می‌شود و نیاز نیست برای اتصال دوباره آن منتظر بمانید.
قبض پایان دوره در ابتدای هر ماه صادر می‌شود و میزان کارکرد استفاده شما در طول یک ماه را نشان می‌دهد. اما قبض میان‌دوره میزان کارکرد قبض شما تا زمان استعلام را نمایش می‌دهد. در واقع مبلغ قبض میان‌دوره = مبلغ قبض پایان‌دوره + تعداد روزهای ماه جاری است.
مهلت پرداخت قبض پایان‌دوره همراه اول ۱۵ روز است؛ اگر تا ۱۸‌ام الی ۲۰‌ام هر ماه نسبت به پرداخت مبلغ پایان‌دوره اقدام نکنید، خط قطع می‌شود.
به صورت کلی پرداخت قبض همراه اول به صورت آنی انجام می‌شود؛ به همین دلیل به ندرت این اتفاق می‌افتد که بتوانید قبض را دوبار پرداخت کنید. اگر این اتفاق افتاده است، باید بدانید که به صورت خودکار به عنوان بستانکار شناخته می‌شوید. البته امکان پرداخت مجدد قبض همراه اول در سامانه قبضینو وجود ندارد و نیاز نیست نگران این موضوع باشید.
برای دریافت قبض همراه اول پرداخت‌شده و دسترسی به کد پیگیری نیاز است به بخش سوابق مراجعه کنید. بعد از مشاهده جزئیات پرداخت، می‌توانید روی رسید قبض کلیک کنید تا امکان چاپ و دانلود برای شما فراهم شود.
شما می‌توانید بعد از پرداخت قبض همراه اول با موبایل، مجدد استعلام بگیرید و اگر عبارت تسویه‌شده روی قبض به شما نمایش داده شد، به این معنا است که قبضی برای پرداخت ندارید. هم‌چنین می‌توانید بعد از پرداخت قبض به بخش سوابق مراجعه کنید و رسید قبض را مشاهده و دریافت کنید.
اگر قبض خود را با قبضینو پرداخت کردید و بعد از استعلام، عبارت تسویه‌شده به شما نمایش داده شده است؛ یعنی قبض به صورت کامل پرداخت شده و نیازی نیست نگران عدم پرداخت آن باشید.
اگر زمان پرداخت قبض همراه اول، گزینه میان‌دوره را انتخاب کرده باشید، مبلغ کل قبض تا به امروز محاسبه و از شما دریافت می‌شود. با انتخاب این گزینه شما در حالت بستانکاری قرار می‌گیرید و در نتیجه بخشی از مبلغ قبض ماه بعد از شما دریافت نمی‌شود.
شما می‌توانید برای اعتراض به مبلغ صورت حساب همراه اول با شماره ۹۹۹۰ تماس بگیرید تا مشکل شما را پیگیری و برطرف کنند.
در حال اجرا در حال اجرا در حال دریافت نتیجه هستیم.
از همراهی شما سپاسگزاریم.
انتخاب روش تسویه
قبضینو
کاربر مهمان
ورود | ثبت‌نام

نسخه مخصوص شرکت‌ها دریافت API
کیف پول (خدمات پلیس و تسویه آنی) مدیریت دستگاه‌های فعال پیگیری قبوض قبض کاغذی پشتیبانی وبلاگ درباره ما
درآمدزایی از قبضینو اطلاع‌رسانی صدور قبوض
اطلاعات حساب کاربری