انتخاب دسته‌بندی

اگر مشکل شما در لیست بالا نبود با ما در تماس باشید. تماس با 021-62999923 ارتباط با پشتیبانی تلگرامی

سوالات خلافی

آیا بدون کد ملی و شماره موبایل مالک می‌‌توان نسبت به استعلام و پرداخت جریمه با شماره پلاک اقدام کرد؟
بله؛ برای استعلام و پرداخت خلافی بدون شماره موبایل و کد ملی، می‌توانید از روش استعلام مجموع خلافی با شماره پلاک استفاده کنید.
آیا امکان پرداخت خلافی با یک رمز پویا وجود دارد؟
بله با استفاده از سرویس پرداخت مجموع خلافی خودرو با یک رمز پویا و بدون احراز هویت سخا می توانید مبلغ کل جرایم رانندگی را یک‌جا تسویه نماید.
آیا تسویه جریمه پرداختی در سامانه قبضینو به صورت آنی انجام می‌شود؟
بله؛ در پرداخت جریمه با شماره پلاک، تسویه خلافی به صورت آنی و لحظه‌ای انجام می‌شود و به محض اتمام فرایند پرداخت، جرائم شما از لیست خلافی راهور حذف خواهند شد.
آیا استعلام خلافی بدون احراز هویت در سامانه سخا در سامانه قبضینو امکان پذیر است؟
بله؛ کاربران عزیز قبضینو می‌توانند برای استعلام و پرداخت خلافی از شماره پلاک وسیله نقلیه خود استفاده کنند و دیگر نیازی به احراز هویت در سامانه سخا نداشته باشند.
برای استعلام و پرداخت جرائم رانندگی، چه روش‌هایی وجود داد؟
برای استعلام و پرداخت خلافی 2 راه پیش روی کاربران عزیز قرار دارد:
استعلام و پرداخت خلافی با پلاک بدون جزئیات
استعلام و پرداخت خلافی با شماره پلاک
برای استعلام خلافی با پلاک به چه اطلاعاتی نیاز داریم؟
برای استعلام خلافی به پلاک، به شماره پلاک خودرو، نیاز دارید. در صورتی که مایل به دریافت جزئیات قبض نیز هستید، علاوه بر پلاک باید کد ملی و شماره تماس مالک خودرو را وارد کنید.
آیا امکان پرداخت جریمه با اعتبار حساب کاربری وجود دارد؟
خیر؛ مبلغ اعتبار حساب کاربری فقط برای استعلام خلافی کاربرد دارد و برای پرداخت خلافی باید از طریق درگاه بانکی اقدام کنید.
آیا امکان دسترسی به سوابق استعلام‌ها وجود دارد؟
بله؛ سوابق مربوط به استعلام با شماره پلاک در بخش سوابق خدمات پلیس ذخیره می‌شوند که از بخش سوابق قابل دسترسی است و امکان پرداخت رایگان ( بدون کارمزد) خلافی های مندرج در این بخش وجود دارد.
پیگیری پرداخت اشتباه خلافی به چه صورت است؟
در صورت پرداخت جریمه اشتباه، باید به مراکز اجزائیات پلیس راهور مراجعه کنید و نسبت به استراد وجه پرداختی اقدام کنید.

سوالات تلفن ثابت

پس از پرداخت قبض تلفن ثابت، اتصال تلفن پس از چه مدتی انجام می‌شود؟
کلیه قبوض پرداختی شما بلافاصله بعد از پرداخت از طریق درگاه پرداخت بانک تصفیه می شوند. ولی ممکن است فرایند وصل تلفن ثابت 2 تا 3 روز کاری زمان ببرد. درصورتی که تمایل به وصل سریع تلفن داشته باشید، می‌توانید با مراکز امور مشترکین تلفن ثابت منطقه خود تماس بگیرید و کد پیگیری خود را اعلام کنید. کد پیگیری پس از پرداخت قبض تلفن در بخش سوابق صادر می‌شود، با اعلام کد پیگیری به مراکز تلفن منطقه خود، تلفن شما مجددا وصل خواهد شد.
چرا وصل شدن قبوض تلفن ثابت با تاخیر انجام می‌شود؟
همه قبوضی که پرداخت می کنید، بلافاصله پس از پرداخت از طریق درگاه بانکی تسویه می‌شود اما ممکن است فرایند وصل تلفن مدتی طول بکشد. در صورتی که تمایل به اتصال سریع تلفن ثابت خود دارید با مرکز مخابرات منطقه خود تماس بگیرید و کد پیگیری را اعلام کنید.
تفاوت قبض میان دوره و پایان دوره تلفن ثابت در چیست؟
قبض پایان‌دوره آخرین کارکرد تلفن ثابت شما را نشان می‌دهد. قبض میان دوره کل هزینه کارکرد تلفن ثابت را تا لحظه استعلام شامل می‌شود. به طور کلی مبلغ میان دوره = پایان دوره + تعداد روزهای ماه جاری. در صورت پرداخت قبض میان دوره کلیه بدهی شما، یعنی قبض پایان دوره قبل نیز، تسویه می‌شود.
چرا فقط مبلغ قبض میان‌دوره نمایش داده می‌شود؟
اگر مبلغ قبض پایان دوره شما صفر ریال است یعنی شما قبض پایان دوره خود را پرداخت کرده‌اید. قبض پایان دوره هر دو ماه یک بار صادر می شود.
اگر به هر دلیلی قبضی دو بار پرداخت شود چه باید کرد؟
با توجه به زیر ساخت کاملا اتوماتیک این سرویس در کشور، در صورت پرداخت تکراری قبض، بلافاصله به عنوان بستانکار شناخته می‌شوید. چون این سرویس، قبض میان دوره هم ارائه می‌دهد، به راحتی می‌توانید با استعلام قبض میان دوره این مورد را چک کنید
چگونه جزییات تراکنش ها را پیگیری کنیم؟
مشترکین گرامی در صورتی که از سایت و یا اپلیکیشن قبضینو اقدام به پرداخت قبض کرده باشید، می‌توانید قبوض پرداختی خود را از بخش سوابق پیگیری و مشاهده کنید؛ در صورت پرداخت قبوض با استفاده از دیگر روش‌های پرداختی، امکان پیگیری، از طریق سایت یا اپلیکیشن قبضینو وجود ندارد.

سوالات سایر قبوض

در پرداخت اینترنتی قبوض با قبضینو نیاز به مراجعه حضوری است؟
کلیه خدمات پرداختی ارایه شده از سمت قبضینو به صورت الکترونیکی است و کاربر نیازی به مراجعه حضوری به هیچ یک از ارگان ها را ندارد.
نحوه پیگیری قبوض پرداختی با قبضینو چگونه است؟
در بخش سوابق پرداختی امکان دسترسی به جزئیات قبض ها و تراکنش ها وجود داد. همچنین از لینک https://ghabzino.com/paid امکان پیگیری پرداخت وجود دارد. در صورت نیاز به راهنمایی می توانید با شماره پشتیبانی قبضینو و یا پشتیبانی تلگرامی مندرج در فوتر سایت مراجعه کنید.
سرویس های پرداخت قبض قبضینو شامل چه قبض هایی است؟
با قبضینو امکان پرداخت قبض تلفن ثابت، پرداخت قبض همراه اول، پرداخت قبض ایرانسل، رایتل، پرداخت قبض برق، گاز و پرداخت جرایم رانندگی وجود داد.
امکان پرداخت قبض بدون شناسه قبض و شناسه پرداخت وجود دارد؟
بله، در قبضینو امکان پرداخت قبض تلفن ثابت، پرداخت قبض همراه اول، رایتل و ایرانسل با شماره تلفن،پرداخت قبض گاز با شناسه اشتراک، پرداخت قبض برق و آب با شناسه قبض و قبض خلافی با کارت ماشین وجود دارد. برای استفاده از این سرویس ها به صفحه اول سایت قبضینو مراجعه کنید.
امکان پرداخت با اسکن بارکد وجود دارد؟
در صورت داشتن قبض کاغذی می توانید در اپلیکیشن قبضینو با اسکن بارکد، قبض مورد نظر را پرداخت کنید.
نحوه دسترسی به اپلیکیشن قبضینو
قبضینو را می توانید از کافه بازار، گوگل پلی، سیپ چه و یا سایت قبضینو دانلود و نصب کنید. کلیه خدمات پرداختی قبضینو رایگان است.
امکان پرینت از نتیجه پرداخت قبض وجود دارد؟
پس از حذف قبض کاغذی، قبضینو قبض الکترونیکی ارایه می دهد. این قبض شامل جزئیات کامل قبض است و امکان چاپ آن وجود دارد و همچنین در بخش سوابق، قبض در دسترس است.

سوالات مربوط به دانلود

آیا استفاده از سامانه قبضینو رایگان است؟
کلیه خدمات استعلام و پرداخت قبوض در سامانه قبضینو رایگان است و هیچ هزینه‌ای برای کاربران ندارد.
آیا پروفایل سایت و اپلیکیشن قبضینو برای هر کاربر یکسان است؟
اگر شما با یک شماره موبایل در سایت و اپلیکیشن قبضینو ثبت نام کنید کلیه اطلاعات ثبت شده در بخش استعلام و بخش سوابق سامانه در هر دو پروفایل کاملا یکسان است.
از چه طریقی می‌توانیم اپلیکیشن قبضینو را دانلود کنیم؟
اپلیکیشن قبضینو را نیز می‌توانید از استورهای معتبر مثل کافه بازار، گوگل پلی، مایکت، چارخونه، سیبچه و یا از سایت قبضینو به صورت مستقیم دانلود و روی موبایل خود نصب کنید. کلیه خدمات پرداختی قبضینو رایگان است.
آیا برای دانلود قبضینو باید هزینه‌ای پرداخت کرد؟
خیر دانلود قبضینو هیچ هزینه‌ای ندارد و پس از نصب اپلیکیشن، کلیه خدمات نیز به صورت رایگان در اختیار کاربران عزیز قرار می‌گیرد.
اگر پس از دانلود و نصب قبضینو، اپلیکیشن اجرا نشد چه باید کرد؟
اگر پس از دانلود و نصب اپلیکیشن روی گوشی موبایل خود با مشکلی روبرو شدید با پشتیبانی تلفنی، تلگرامی و اینستاگرام قبضینو در تماس باشید و به راحتی مشکل خود را برطرف کنید.
پس از دانلود اپلیکیشن قبضینو چه اطلاعاتی برای ثبت نام نیاز داریم؟
پس از دانلود و نصب قبضینو روی موبایل، کافیست شماره موبایل خود را وارد کنید و با دریافت یک کد احراز هویت که از طریق پیامک برای شما ارسال می‌شود؛ عملیات ثبت نام در سامانه را انجام دهید و پس از آن به صورت کاملا رایگان به کلیه خدمات قبضینو دسترسی داشته باشید.
اگر مشکل شما در لیست بالا نبود با ما در تماس باشید. تماس با 021-62999923 ارتباط با پشتیبانی تلگرامی
دانلود اپلیکیشن قبضینو
دانلود قبضینو
لینک دانلود
دریافت لینک دانلود اپلیکیشن قبضینو

با نصب اپلیکیشن قبضینو، به آسانی تمامی قبوض خدماتی، جرائم رانندگی، عوارض شهرداری و عوارض آزادراه خود را با استفاده از تلفن همراه، کاملا رایگان و بدون محدودیت استعلام و پرداخت کنید.

شماره موبایل به درستی وارد نشده است.

در حال انتقال ...