مشاهده سوابق نسخه مخصوص شرکت‌ها دریافت API پشتیبانی وبلاگ
دانلود اپلیکیشن سبد قبض

پشتیبانی

در صورت نیاز با شماره 021-62999923 و یا آیدی تلگرام Ghabzino_crm تماس بگیرید.

انتخاب دسته بندی

قبض و موبایل

شما برای پیدا کردن شناسه قبض می‌توانید از روش‌های زیر اقدام کنید. توجه داشته باشید که شناسه قبض همیشه ثابت است؛ بنابراین، با یک بار پیدا کردن آن، می‌توانید استعلام‌های خود را انجام دهید.
پیامک قبض ارسال‌شده در هر دوره
قبوض کاغذی قدیمی
مراجعه حضوری به سازمان مربوطه
برای پیدا کردن کد ملک تجاری یا مسکونی خود کافی است که در صفحه عوارض شهرداری ملک قبضینو، گزینه «پیدا کردن کد ملک از روی نقشه» را انتخاب کنید سپس کد ملک ۱۲ یا ۱۵ رقمی را پس از پیدا کردن ملک بر روی نقشه، دریافت کنید.
این موضوع به دلیل تاخیر در پرداخت قبض دوره قبلی رخ می‌دهد. بهترین روش برای حل این مشکل پرداخت نکردن قبض دوره جدید است تا قبض دوره بعد به صورت اصلاح‌شده صادر شود.
اگر خط همراه اول یا خط ایرانسل شما به علت بدهی قطع شده است، با پرداخت بدهی، سیم‌کارت شما به صورت آنی وصل می‌شود. در مورد سیم‌کارت رایتل، این موضوع کمی متفاوت است و وصل شدن آن ممکن است تا ۲ روز کاری زمان ببرد.
وصل شدن خطوط تلفن ثابت ممکن است تا ۲ روز کاری زمان ببرد.
قبضینو اطلاعات خود را بر اساس آخرین به‌روزرسانی سایت سازمان‌های مربوطه نمایش می‌دهد. اگر نتیجه پرداخت قبض شما موفق بوده باشد، حتما حذف خواهد شد؛ اما، اگر نتیجه پرداخت قبض شما ناموفق بوده باشد، مبلغ کسر شده تا ۷۲ ساعت به حساب شما بازگشت داده می‌شود.
در صورت پرداخت قبوض از سامانه قبضینو، امکان پرداخت تکراری در این سامانه وجود ندارد.
در صورت پرداخت تکراری قبض، به عنوان بستانکار در نظر گرفته می‌شوید و مبلغ پرداخت‌شده روی قبض دوره بعد شما محاسبه خواهد شد یعنی از مبلغ قبض دوره بعدی کسر می‌شود.
بله؛ دریافت رسید پرداخت قبوض در قبضینو امکان‌پذیر است؛ کافی است وارد حساب کاربری خود شوید تا از بخش مشاهده سوابق در حساب کاربری به رسید پرداخت‌ها دسترسی داشته باشید.
شما می‌توانید با اضافه کردن قبض‌های خود به سبد قبض، آنها را به‌طور همزمان پرداخت کنید. کافی است که پس از اضافه کردن قبض اول به سبد قبض، گزینه افزودن قبض جدید را انتخاب کنید؛ سپس، قبوض موردنظرتان را اضافه کنید.

خودرو و موتور

بله؛ برای پرداخت خلافی با یک رمز پویا کافی است روش استعلام خلافی تجمیعی را انتخاب کنید و پس از مشاهده مجموع مبلغ جرائم وسیله نقلیه خود، خلافی را با یک رمز پویا پرداخت کنید.
اگر خلافی خودروی دیگری را پرداخت کرده‌اید، باید با مراجعه به اداره اجرائیات راهور برای پیگیری اقدام کنید. شما می‌توانید رسید پرداخت خود را از بخش مشاهده سوابق در پروفایل کاربری دانلود کنید تا آن را به عنوان مدرک ارائه دهید.
هنگامی که استعلام خلافی را انجام می‌دهید اما جریمه‌ای به شما نشان داده نمی‌شود، ۳ حالت دارد:
اول اینکه جریمه‌ای ندارید.
دوم اینکه جریمه شده‌اید؛ اما، هنوز در سیستم راهور ثبت نشده است.
سوم اینکه پلاک شما شکایت قضایی دارد و امکان نمایش جرائم وجود ندارد.
اگر مالک خودرو زیر ۱۸ سال باشد، در واقع سیم‌کارتی متعلق به او ثبت نشده است؛ بنابراین استفاده از روش استعلام خلافی با جزئیات امکان‌پذیر نیست. شما می‌توانید از روش استعلام خلافی تجمیعی یا روش استعلام خلافی با شناسه قبض و شناسه پرداخت استفاده کنید.
احتمالاً، میان استعلام مالیات و اقدام برای پرداخت آن، زمانی بیش از ۱۰ دقیقه گذشته است و لینک پرداخت شما منقضی شده است. شما برای دریافت لینک جدید باید دوباره استعلام را انجام دهید.

خدمات بانکی

کارمزد کارت به کارت توسط بانک مرکزی تعیین می‌شود و مقدار آن به مبلغ در حال انتقال بستگی دارد. کمترین کارمزد کارت به کارت شش هزار ریال معادل ۷۲۰ تومان است.
تا ۱ میلیون تومان: ۷۲۰ تومان
۱ تا ۲ میلیون تومان: ۱۰۰۰ تومان
۲ تا ۳ میلیون تومان: ۱۲۸۰ تومان
۳ تا ۴ میلیون تومان: ۱۵۶۰ تومان
۴ تا ۵ میلیون تومان: ۱۸۴۰ تومان
۵ تا ۶ میلیون تومان: ۲۱۲۰ تومان
۶ تا ۷ میلیون تومان: ۲۴۰۰ تومان
۷ تا ۸ میلیون تومان: ۲۶۸۰ تومان
۸ تا ۹ میلیون تومان: ۲۹۶۰ تومان
۹ تا ۱۰ میلیون تومان: ۳۲۴۰ تومان
بانک مرکزی با همکاری پلیس فتا برای جلوگیری از فسادهای مالی، ثبت شماره کارت مبدأ را در سامانه شاپرک اجباری کرده است؛ البته یک‌بار انجام این کار کافی است و برای دفعات بعد نیازی به تکرار این فرآیند نیست.
برای دریافت رسید تراکنش می‌توانید به بخش مشاهده سوابق حساب کاربری خود در سایت یا اپلیکیشن قبضینو مراجعه کنید.
شما دو راه برای پیگیری کارت به کارت اشتباه دارید:
اول اینکه رسید خود را از بخش مشاهده سوابق قبضینو بگیرید؛ سپس، به بانک مراجعه کنید تا اطلاعات تماس شخص را دریافت و با او مصالحه کنید.
دوم اینکه رسید خود را از بخش مشاهده سوابق قبضینو بگیرید؛ سپس، به دفاتر خدمات الکترونیک مراجعه کنید تا شکایت قضایی انجام دهید.
مبلغ کسر شده حداکثر تا ۷۲ ساعت پس از تراکنش به حساب شما بازگردانده خواهد شد. در صورتی که پس از گذشت ۷۲ ساعت، پول به حساب شما واریز نشد، لازم است از طریق بانک صادرکننده کارت، پیگیری را انجام دهید.

خدمات سفر

خیر؛ شما باید برای استعلام وضعیت صدور و ارسال گذرنامه، مراحل احراز هویت با کد ملی و شماره موبایل متعلق به کد ملی را انجام دهید.
اگر روبه‌روی همه جزئیات کلمه «نامشخص» ذکر شده است؛ یعنی، هنوز وضعیت گذرنامه شما در سامانه ثبت نشده است. به محض به‌روزرسانی سامانه پلیس، اطلاعات سامانه قبضینو نیز به‌روزرسانی خواهد شد.
شما می‌توانید از طریق استفاده از خدمت پیگیری گذرنامه قبضینو، شماره گذرنامه خود را مشاهده کنید.
خیر؛ در حال حاضر پرداخت عوارض خروج از کشور از طریق قبضینو و دیگر سامانه‌های پرداخت امکان‌پذیر نیست.
قبضینو
کاربر مهمان
ورود | ثبت‌نام

نسخه مخصوص شرکت‌ها دریافت API
کیف پول خدمات پلیس مدیریت دستگاه‌های فعال پیگیری قبوض قبض کاغذی پشتیبانی وبلاگ درباره ما
درآمدزایی از قبضینو اطلاع‌رسانی صدور قبوض
اطلاعات حساب کاربری