روند و شرح فعالیت

کاربر گرامی، با استفاده از سامانه قبضینو می‌توانید براحتی قبض‌های خود را پرداخت کنید. کافی است اطلاعات قبض شامل شناسه قبض و شناسه پرداخت را داشته باشید. همچنین می‌توانید براحتی از امکان استعلام قبضینو نیز استفاده کنید. پرداخت‌های از طریق زیرساخت بانک سامان صورت می پذیرد. بعد از اتمام پرداخت در بخش سوابق می‌توانید اطلاعات قبض پرداخت شده را مشاهده نمایید. لازم به اشاره است برای پرداخت قبض هیچ هزینه اضافی از شما دریافت نخواهد شد و فقط در صفحه پرداخت مبلغ خود قبض را باید پرداخت کنید. کلیه خدمات قبضینو رایگان است. قبضینو محصول شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات آیان تکنام به شناسه ملی 14007190510 است.

قبضینو قراره به کجا برسه؟

قبضینو دنبال اینه که همه پرداخت‌های خرد و کوچولو و البته دوره‌ای رو یه جا جمع کنه تا با یه کلیک خیلی راحت همه‌شو پرداخت کنی. دیگه لازم نیست نگران فراموش کردن پرداخت‌هات باشی. قبضینو و تیمش هستن تا تو با خیال راحت به کارات برسی و دیگه نگران از یاد رفتن پرداخت‌هات و مشکلات بعدیش نباشی.

about us

ارتباط با قبضینو

location picture
صادقیه، خیابان گلاب، جنب مترو طرشت، کوچه رئیسی پلاک 7
phone icon

شماره تلفن پشتیبانی: 021 28422388

telegram icon

ارتباط تلگرامی: Ghabzino CRMخداحافظی با قبوض کاغذی

پیام

در صورت نیاز به راهنمایی می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید

۰۲۱ ۲۸۴۲ ۲۳۸۸

توجه ! متاسفانه امکان استفاده از سایت قبضینو در این نسخه از مرورگر وجود ندارد، لطفا برای استفاده از قبضینو از سایر مرورگرهای مطرح استفاده نمایید.