دانلود اپلیکیشن قبضینو
بهترین اپلیکیشن مشاهده و استعلام قبوض

تصویر اپلیکیشن قبضینو

چرا باید اپلیکیشن قبضینو را نصب کنیم؟

قبضینو سامانه استعلام و پرداخت قبوض است. در سامانه پرداخت قبضینو دیگر نیازی به قبض کاغذی نیست و می توانید تمام قبض های خود را بدون نیاز به شناسه پرداخت و شناسه قبض، استعلام و پرداخت کنید. سرویس های پرداخت قبضینو شامل استعلام خلافی خودرو، پرداخت قبض تلفن ثابت، قبض موبایل، قبوض برق، آب، گاز، عوارض شهرداری، طرح ترافیک تهران و عوارض سالیانه خودرو است.

دریافت نوتیفیکیشن پرداخت قبض

با حذف شدن قبوض کاغذی کاربران با مشکل عدم آگاهی از زمان صدور قبوض مواجه شده‌اند. قبضینو به محض صدور قبض جدید شما را از جزئیات آن قبض آگاه می‌سازد.

سبد قبض و پرداخت گروهی

کاربران می توانند به جای پرداخت تکی هر قبض، قبوض خود را استعلام و در سبد قبض قرار دهند؛ سپس با یکبار پرداخت همه قبوض را تسویه کنند.

نمایش جزئیات قبض

با حذف قبوض کاغذی، دسترسی کاربران به جزییات قبوض محدود شده است. قبضینو جزییات قابل توجهی از قبوض را در اختیار کاربران قرار می دهد.

قبضینو در سایر مارکت‌ها

با نصب اپلیکیشن ‌قبضینو آسان‌ترین، کامل‌ترین و مطمئن‌ترین روش پرداخت قبض را تجربه کنید. همه خدمات قبضینو رایگان بوده و شما می‌توانید قبضینو را از همه مارکت‌های داخلی دانلود نمایید.

دانلود اپلیکیشن قبضینو
دانلود قبضینو
لینک دانلود
دریافت لینک دانلود اپلیکیشن قبضینو

با نصب اپلیکیشن قبضینو، به آسانی تمامی قبوض خدماتی، جرائم رانندگی، عوارض شهرداری و عوارض آزادراه خود را با استفاده از تلفن همراه، کاملا رایگان و بدون محدودیت استعلام و پرداخت کنید.

شماره موبایل به درستی وارد نشده است.

در حال انتقال ...