همکاری با قبضینو و دریافت وب‌سرویس

سامانه قبضینو جهت استعلام، مدیریت و پرداخت قبوض خدماتی از پاییز سال 1396 با حمایت شتابدهنده شریف شروع به فعالیت کرد. یکی از اهداف این سامانه ارائه دسترسی‌های مختلف (از جمله از طریق ارائه وب‌سرویس) به شرکت‌ها و استارت‌آپ‌های فعال در حوزه پرداخت و فین تک است. به این ترتیب کاربران خواهند توانست از طریق اپلیکیشن‌های مختلف به سرویس استعلام قبض‌های مختلف دسترسی داشته باشند و بدون نیاز به قبض کاغذی اقدام به مشاهده و پرداخت قبض‌های خود نمایند.

مشتریان قبضینو وب سرویس

اطمینان خاطر، در سایه اعتماد بزرگترین‌ها

مشتریان ما همواره نقش اساسی در موفقیت و پیشرفت قبضینو دارند و مهم‌ترین عضو خانواده قبضینو هستند. ما همواره تلاش می‌کنیم تا بهترین خدمات را برای جلب رضایت کامل مشتریان خود ارائه کنیم. شما نیز می‌توانید با اطمینان خاطر به خانواده مشتریان ما بپیوندید.

مزایای قبضینو

اهداف و امکانات قبضینو وب سرویس

از اهداف مهم قبضینو حذف قبض‌های کاغذی و ارائه آن‌ها به صورت الکترونیکی است، در همین راستا و برای در دسترس بودن خدمات استعلام و مشاهده جزئیات قبوض سامانه قبضینو، تیم این مجموعه تصمیم گرفت تا با ارائه وب‌سرویس به سایر اپلیکیشن‌ها، دسترسی مشترکین قبوض خدماتی به این خدمات را تسهیل نماید. منظور از قبوض خدماتی، قبوض آب، برق، گاز، تلفن‌ثابت، همراه اول، ایرانسل و رایتل می‌باشد.

با توجه به زیرساخت‌های فنی متفاوت اپلیکیشن‌ها و نیازهای متفاوت تیم‌های فنی، تیم قبضینو ارائه وب‌سرویس‌های خود را با استانداردهای SOAP و RESTful ممکن ساخته است و توسعه‌دهندگان می‌توانند متناسب با نیاز خود از هر کدام از استانداردهای ذکر شده استفاده نمایند.