پنل سازمانی قبضینو، راهنمای استفاده

در این صفحه، توضیحات و ویدئوهای نحوه کارکرد ویژگی‌های پنل سازمانی قبضینو را مشاهده میکنید. با مطالعه و مشاهده آنها، می‌‎توانید سهولت حداکثری را در پنل سازمانی تجربه کنید و اگر ویژگی مدنظر خود را پیدا نکردید، با ما تماس بگیرید

چه خبره ؟

مشتریان قبضینو سازمانی

اطمینان خاطر، در سایه اعتماد بزرگترین‌ها

مشتریان ما همواره نقش اساسی در موفقیت و پیشرفت پنل سازمانی قبضینو دارند و مهم‌ترین عضو خانواده قبضینو هستند. ما همواره تلاش می‌کنیم تا بهترین خدمات را برای جلب رضایت کامل مشتریان خود ارائه کنیم. شما نیز می‌توانید با اطمینان خاطر به خانواده مشتریان ما بپیوندید.

مدیریت قبوض خدماتی

تعریف و ویرایش قبوض

پرداخت گروهی قبوض با یک رمز

استعلام دستی قبوض میان دوره

استعلام دستی قبوض پایان دوره

مدیریت دسترسی کاربران

تعریف و ویرایش قبوض

در پنل سازمانی می‌‎توانید با ورود به قسمت "مدیریت قبوض خدماتی > تعریف . مدیریت قبوض"، قبوض خود را تعریف کنید. این پروسه میتواند بصورت تکی یا گروهی (با بارگذاری فایل اکسل) اتفاق بیافتد. علاوه بر وارد کردن شناسه قبض، می‌‎توانید برای قبوض خود اسم و دسته بندی تعیین کنید. برای مشاهده این ویژگی در پنل سازمانی، می‌‎توانید ویدیو بالا را مشاهده نمایید.

پرداخت گروهی قبوض با یک رمز

با مراجعه به صفحه "قبوض آماده پرداخت" می‌‎توانید آخرین صورتحسابی که پنل سازمانی برای قبوض تعریف شده استعلام کرده است را مشاهده کنید. بعد از انتخاب قبوض مد نظر، می‌‎توانید آنها را تنها با یک رمز عبور، از طریق کیف پول پرداخت کنید. برای مشاهده این ویژگی در پنل سازمانی، می‌‎توانید ویدیو بالا را مشاهده نمایید.

استعلام دستی قبوض میان دوره

در پنل سازمانی، شما می‌‎توانید صورتحساب آنی تلفن‌های ثابت و همراهی را که در پنل تعریف کرده‌اید، به صورت آنی و لحظه‌ای استعلام کنید و در صورت نیاز آنها را پرداخت کنید .

استعلام دستی قبوض پایان دوره

به کمک این ویژگی، شما می‌‎توانید برای تمامی قبوضی که در پنل تعریف کرده‌اید، خارج از برنامه خودکار سیستم، به صورت دستی آخرین صورت حساب را استعلام کنید و در صورت نیاز آنها را پرداخت کنید.

مدیریت دسترسی کاربران

کاربرانی که از اشتراک VIP برخوردار هستند، می‌توانند برای حساب کاربری خود چند سطح دسترسی متفاوت تعیین کنند. این دسته از کاربران می‌توانند با مراجعه به صفحه مدیریت دسترسی، کاربر جدید تعریف کنند و برای هرکدام از آن کاربران، سطح دسترسی مشخصی را تعیین کنند. برای مشاهده این ویژگی در پنل سازمانی، می‌‎توانید ویدیو بالا را مشاهده نمایید.

گزارش‌های قبوض خدماتی

دریافت قبوض المثنی

مشاهده تاریخچه و ارزش افزوده قبوض

نمودار هزینه قبوض

نمودار قبوض بر اساس مصرف

دریافت قبوض المثنی

به کمک این ویژگی می‌توانید نسخه المثنی قبوضی را که در پنل سازمانی تعریف شده است، مشاهده یا دریافت کنید. برای دریافت چندین قبض المثنی می‌‎توانید از گزینه "دریافت گروهی قبوض المثنی" نیز استفاده کنید. برای مشاهده این ویژگی در پنل سازمانی، می‌‎توانید ویدیو بالا را مشاهده نمایید.

مشاهده تاریخچه و ارزش افزوده قبوض

در پنل سازمانی قبضینو این امکان فراهم شده که برای قبوض پرداخت شده، به صورت دسته جمعی رسید پرداخت را دریافت کنید. حتی در صورت نیاز می‌توانید ارزش افزوده قبوض را به صورت فایل مشاهده و دریافت کنید. برای مشاهده این ویژگی در پنل سازمانی، می‌‎توانید ویدیو بالا را مشاهده نمایید.

نمودار هزینه قبوض

به کمک این ویژگی می‌توانید قبوض خود را بر اساس نوع (آب، برق، گاز، تلفن ثابت، خلافی و …) مشاهده کنید. همچنین می‌توانید تاریخچه هزینه‌های قبوض خود را ببینید و در صورت نیاز آنها را با یکدیگر مقایسه کنید. برای مشاهده این ویژگی در پنل سازمانی، می‌‎توانید ویدیو بالا را مشاهده نمایید.

نمودار قبوض بر اساس مصرف

این ویژگی به شما کمک می‌کند تا قبوض برق خودرو بر اساس کیلووات و قبوض گاز خود را بر اساس متر مکعب، مشاهده و مقایسه کنید. برای مشاهده این ویژگی در پنل سازمانی، می‌‎توانید ویدیو بالا را مشاهده نمایید.

خرید شارژ و بسته

خرید شارژ بصورت تکی و گروهی

خرید بسته اینترنت بصورت تکی و گروهی

خرید شارژ بصورت تکی و گروهی

به کمک این ویژگی می‌توانید برای خطوط اعتباری همراه اول، ایرانسل، رایتل و شاتل شارژ تهیه کنید. در این قسمت می‌توانید خطوط را به صورت تکی تعریف کنید و یا به کمک فایل اکسل، فایل حاوی شماره‌های تلفن را وارد کرده و برای آنها شارژ خریداری کنید. برای مشاهده این ویژگی در پنل سازمانی، می‌‎توانید ویدیو بالا را مشاهده نمایید.

خرید بسته اینترنت بصورت تکی و گروهی

با استفاده از این قسمت، می‌توانید برای سیم کارت‌های همراه اول، ایرانسل، رایتل و شاتل که اعتباری یا دائمی هستند، بسته اینترنت تهیه نمایید. در این قسمت، این امکان را دارید که شماره‌های خود را به صورت تکی و یا گروهی (با فایل اکسل) وارد نمایید و برای آنها بسته اینترنت خریداری کنید. برای مشاهده این ویژگی در پنل سازمانی، می‌‎توانید ویدیو بالا را مشاهده نمایید.

عوارض خودرو (بزودی)

تعریف و مدیریت اطلاعات خودرو

پرداخت گروهی عوارض آزادراهی

پرداخت گروهی عوارض سالیانه

پرداخت گروهی طرح ترافیک

تعریف و مدیریت اطلاعات خودرو

در این قسمت، می‌‎توانید خودرو‌های خود را با وارد کردن اطلاعاتی مثل شماره پلاک، VIN و بارکد خودرو تعریف کنید. همچنین می‌‎توانید برای خودرو‌های خود اسم و دسته‌بندی در نظر بگیرید تا مدیریت آنها را راحت‌تر کنید. برای مشاهده این ویژگی در پنل سازمانی، می‌‎توانید ویدیو بالا را مشاهده نمایید.

پرداخت گروهی عوارض آزادراهی

با استفاده از این ویژگی می‌توانید آخرین وضعیت عوارض آزادراهی خودرو‌های تعریف شده در سیستم را استعلام کرده و در صورت نیاز آنها را به صورت تکی و یا گروهی پرداخت کنید. برای مشاهده این ویژگی در پنل سازمانی، می‌‎توانید ویدیو بالا را مشاهده نمایید.

پرداخت گروهی عوارض سالیانه

با استفاده از این ویژگی می‌توانید آخرین وضعیت عوارض سالیانه خودرو‌های تعریف شده در سیستم را استعلام کرده و در صورت نیاز آنها را به صورت تکی و یا گروهی پرداخت کنید. برای مشاهده این ویژگی در پنل سازمانی، می‌‎توانید ویدیو بالا را مشاهده نمایید.

پرداخت گروهی طرح ترافیک

با استفاده از این ویژگی می‌توانید آخرین وضعیت عوارض طرح ترافیک (تهران) خودرو‌های تعریف شده در سیستم را استعلام کرده و در صورت نیاز آنها را به صورت تکی و یا گروهی پرداخت کنید. برای مشاهده این ویژگی در پنل سازمانی، می‌‎توانید ویدیو بالا را مشاهده نمایید.

تولید قبض (بزودی)

تولید قبض

تولید قبض

از طریق پنل سازمانی قبضینو می‌‎توانید بر روی فاکتورها و صورت حساب‌های خود شناسه قبض و شناسه پرداخت صادر کنید و به صورت لحظه‌ای از وضعیت پرداخت آن‌ها مطلع شوید. مشتریان شما تنها با داشتن شناسه قبض و شناسه پرداخت به راحتی می‌توانند آن‌ها را از طریق کانال‌های مختلف پرداخت کنند.

سوالات متداول

شاید سوال شما هم باشد ...

چه کسانی می‌توانند از پنل سازمانی قبضینو استفاده کنند؟

شرکت‌ها، سازمان‌ها و ادارات فروشگاه‌ها و رستوران‌های زنجیره‌ای بانک‌ها و مؤسسات مالی دانشگاه‌ها و بیمارستان‌ها مجتمع‌های تجاری و مسکونی و تمامی شخصیت‌های حقیقی و حقوقی که می‌بایست قبوض خدماتی فراوانی را مدیریت نمایند.

هزینه استفاده از پنل سازمانی قبضینو به چه صورت است؟

برای مشاهده هزینه طرح‌های اشتراک پنل سازمانی قبضینو لطفاً در صورتی که حساب کاربری ندارید، یک حساب کاربری ساخته و وارد پنل شوید، از قسمت مدیریت اشتراک، طرح‌های اشتراک پنل سازمانی قبضینو را مشاهده نموده و پس از مقایسه، طرح مورد نیاز خود را خریداری فرمایید.

در پنل سازمانی قبضینو چگونه می‌توان به جزئیات و نسخه قابل چاپ تلفن‌ثابت دسترسی پیدا کرد؟

برای دسترسی به موارد بالا، کافی است کاربر به بخش گزارش‌های عمومی مراجعه نماید و با جستجوی شماره تلفن مورد نظر خود، جزئیات قبض در تاریخ مورد نظر را مشاهده فرماید. همچنین می‌توانید به سادگی قبض المثنی قبض تلفن خود را از همان‌جا دریافت فرمایید. برای دسترسی به موارد بالا، کافی است کاربر به بخش گزارش‌های عمومی مراجعه نماید و با جستجوی شماره تلفن مورد نظر خود، جزئیات قبض در تاریخ مورد نظر را مشاهده کند. همچنین می‌توانید به سادگی قبض المثنی تلفن خود را از همان‌جا دریافت فرمایید.

آیا امکان ارائه خدمات موجود در پنل به صورت Web-Service وجود دارد؟

با توجه به نیازسنجی و پیش‌بینی انجام شده توسط تیم فنی قبضینو، زیرساخت‌های فنی موجود جهت این موضوع پیاده‌سازی شده و ارائه تمامی خدمات پنل سازمانی قبضینو از طریق API امکان‌پذیر است. بدین ترتیب اگر سازمانی دارای سیستم‌های حسابداری ERP و ... داخلی بود، می‌تواند مواردی همچون صدور قبض جدید و گزارش پرداخت قبوض را به سامانه‌های داخلی خود متصل نماید تا به صورت خودکار این موارد در سامانه ایشان ثبت شود.
سوال شما اینجا نیست؟ با ما تماس بگیرید. 021-62999923

درباره پنل قبضینو سازمانی

درباره پنل قبضینو سازمانی بیشتر بدانید

پنل سازمانی قبضینو این امکان را به کاربران خود می‌دهد که به راحتی بتوانند قبوض خود را به صورت یکپارچه و هوشمند مدیریت نمایند. با استفاده از این پنل فرآیند حسابداری قبوض تسهیل شده و کاربران به تمامی جزئیات قبوض دسترسی خواهند داشت و حتی می‌توانند قبض المثنی خود را به صورت تکی یا گروهی دریافت نمایند. از دیگر موارد مهم داشتن میزان مالیات بر ارزش افزوده هر قبض به صورت مجزا از سایر جزئیات قبض است که این امکان را به کاربران می‌دهد که این پول را به حساب خود بازگردانند. همچنین کاربران می‌توانند با دریافت وب هوک از پنل سازمانی قبضینو اطلاعات مورد نیاز را به صورت مستقیم و خودکار از این سامانه به سامانه‌های داخلی خود منتقل نمایند.

پنل سازمانی قبضینو گزارش‌های مختلفی از قبیل گزارش مصرف قبض یا دسته‌ای از قبوض، گزارش مقایسه مصرف قبوض را به کاربران خود ارائه می‌دهد. کاربران با استفاده از این گزارش‌ها می‌توانند مصرف و در نتیجه هزینه قبوض خود را مدیریت نمایند و بر اساس این داده‌ها برنامه‌ای برای کاهش هزینه قبوض خود طراحی و اجرایی نمایند.

کاربران پنل سازمانی قبضینو در صورت تمایل می‌توانند چند کاربر با سطح دسترسی متفاوت برای دسترسی به یک حساب کاربری بسازند و لاگ فعالیت آن‌ها را نیز مشاهده نمایند.