مشاهده سوابق نسخه مخصوص شرکت‌ها دریافت API پشتیبانی وبلاگ
دانلود اپلیکیشن سبد قبض
قبضینو

استعلام معاینه فنی خودرو

__

از کجا بفهمیم خودرو معاینه فنی دارد؟

نداشتن معاینه فنی مساوی است با ثبت جریمه برای خودروی شما! شما می‌توانید شماره پلاک و vin خودرو را در فرم استعلام وارد کنید تا جزئیات آزمون‌ها به همراه تاریخ انقضاء به شما نمایش داده شود. اگر تاریخ اعتبار روبه‌اتمام باشد، یعنی موعد تمدید معاینه فنی خودرو فرا رسیده است.

استعلام معاینه فنی خودرو از طریق پلاک
جزئیات
حذف اطلاعات
آیا از حذف اطلاعات آیتم انتخابی اطمینان دارید؟

استعلام معاینه فنی خودرو از طریق پلاک

اگر خودرو داشته باشید، احتمالا می‌دانید که داشتن معاینه فنی معتبر در حین رانندگی مهم است و می‌تواند جلوی جریمه شدن شما را بگیرد. برای مشاهده آخرین وضعیت و تاریخ اعتبار گواهی معاینه فنی و جزئیات تمام تست‌ها و آزمون‌ها می‌توانید از خدمت استعلام معاینه فنی با پلاک قبضینو استفاده کنید. برای این‌کار کافی است شماره پلاک و vin خودرو را وارد کنید تا نتیجه به‌روز مطابق داده‌های سامانه سیمفا به شما نمایش داده شود.

چه زمانی برای تمدید معاینه فنی اقدام کنم؟

چه زمانی برای تمدید معاینه فنی اقدام کنم؟

چه زمانی برای تمدید معاینه فنی اقدام کنم؟

اگر کمتر از یک ماه تا پایان اعتبار معاینه فنی باقی‌مانده، باید گواهی معاینه فنی خودروی خود را تمدید کنید تا بتوانید جلوی ضرر مالی را بگیرید. برای دریافت مجدد گواهی معاینه خودرو باید به مراکز معاینه فنی تهران و شهرستان‌ ها مراجعه کنید. در غیر این صورت ممکن است با مشکلاتی مانند جریمه، عدم امکان رزرو طرح ترافیک و حتی توقیف خودرو روبه‌رو شوید.

هزینه معاینه فنی ۱۴۰۳ چقدر است؟

هزینه معاینه فنی ۱۴۰۳ چقدر است؟

هزینه معاینه فنی ۱۴۰۳ چقدر است؟

هزینه معاینه فنی خودروهای سواری ۱۴۰۳ در مراجعه اول ۹۲ هزار تومان است؛ در حالی که خودروهای سنگین و موتورسیکلت‌ها به ترتیب مبلغ ۱۱۹ و ۲۲ هزار تومان را بابت دریافت معاینه فنی پرداخت می‌کنند. هزینه مردودی تمام وسایل‌نقلیه هم با هم یکسان نیست. خودروهای شخصی ۱۹.۵۰۰ تومان، خودروهای سنگین ۲۲ هزار تومان و موتورسیکلت‌ها مبلغ ۳۹۰۰ تومان را پرداخت می‌کنند.

جریمه نداشتن معاینه فنی چقدر است؟

جریمه نداشتن معاینه فنی چقدر است؟

جریمه نداشتن معاینه فنی چقدر است؟

جریمه نداشتن معاینه فنی ۵۲۵۰۰ تومان است. اگر مبلغ جریمه را به موقع پرداخت نکنید و پلاک خودروی شما توسط دوربین‌های شهری و بین‌شهری کنترل سرعت، طرح ترافیک و پلیس، شناسایی شود، مشمول پرداخت جریمه روزانه معاینه فنی خودرو خواهید شد. با استعلام معاینه خودرو قبضینو می‌توانید متوجه نداشتن اعتبار معاینه فنی شوید و با تمدید به موقع آن، از پرداخت جریمه جلوگیری کنید.

چرا دریافت معاینه فنی برای کلیه رانندگان اجباری است؟

پلیس راهنمایی و رانندگی دریافت معاینه فنی را برای کلیه وسایل‌نقلیه‌ای که سن معاینه فنی خودرو بیشتر از ۴ سال است، اجباری کرده است؛ چراکه با دریافت معاینه فنی می‌توانید از سلامت و عملکرد وسیله‌نقلیه اطمینان حاصل پیدا کنید و در صورت وجود نقص قطعه نسبت به تعمیر یا رفع مشکل اقدام کنید. در نتیجه به جز اینکه سلامت شما و سرنشینان به خطر نمی‌افتد، تعداد تصادفات رانندگی کاهش پیدا می‌کند و آلودگی هوا نیز کنترل می‌شود و می‌توانید رانندگی ایمنی را تجربه کنید.

مدت اعتبار معاینه فنی خودرو چند سال است؟

مدت اعتبار معاینه فنی خودروهای شخصی یک سال و خودروهای عمومی ۶ ماه است. در نتیجه زمان مراجعه به مراکز معاینه فنی تمام خودروها برای تمدید معاینه فنی با هم یکسان نیست. برای اطلاع از تاریخ اعتبار وسایل‌نقلیه بهتر است نگاهی به جدول زیر بیندازید.

نوع وسیله‌ نقلیه اعتبار معاینه فنی
خودرو شخصی صفر ۴ سال
خودرو شخصی با عمر بیش از ۴ سال ۱ سال
خودرو عمومی صفر ۱ سال
خودرو عمومی با عمر بیش از ۱ سال ۶ ماه
خودرو فرسوده با عمر بیش از ۱۰ سال ۳ ماه
خودرو دوگانه سوز با عمر حداکثر۱۰ سال ۶ ماه
خودرو دوگانه سوز با سن بیشتر از ۱۰ سال ۳ ماه

چه خودروهایی باید معاینه فنی داشته باشند؟

خودروهای داخلی تولید فروردین ماه ۱۳۹۹ به قبل، خودروهای وارداتی مارس ۲۰۲۰ به قبل و ماشین‌های حمل و نقل ۱۴۰۰ به قبل مشمول معاینه فنی در سال ۱۴۰۳ هستند؛ وگرنه باید جریمه نداشتن معاینه خودرو را پرداخت کنند.

پیش از مراجعه به مرکز معاینه فنی باید چه اقدامی انجام دهم؟

اگر اعتبار معاینه فنی شما تا چند روز آینده به پایان می‌رسد، بهتر است پیش از مراجعه به مراکز معاینه فنی، تمام قطعات خودرو مانند چراغ‌ها، برف‌ پاک‌کن، شیشه‌ها، آینه‌ها، میزان آلایندگی هوا، ترمز‌ها و … را بررسی کنید تا در صورت وجود نقص بتوانید نسبت به رفع ایرادات اقدام کنید. در غیر این صورت ممکن است نتوانید آزمون‌ها را پشت سر هم با موفقیت سپری کنید و مردود شوید. تکرار آزمون‌ها می‌تواند منجر به پرداخت هزینه بیشتر برای دریافت معاینه فنی شود.

روش‌های استعلام تاریخ اعتبار معاینه فنی خودرو

چند سالی است که دریافت معاینه فنی برای تمام خودروها اجباری شده است. شما می‌توانید برای استعلام معاینه فنی خودرو از روش‌های غیر حضوری زیر استفاده کنید.

استعلام معاینه فنی خودرو با پلاک از طریق قبضینو

سامانه جامع و آنلاین قبضینو امکان استعلام معاینه فنی خودرو را فراهم کرده تا بتوانید از اعتبار به‌روز معاینه خودرو باخبر شوند. برای استعلام به شماره vin پلاک خودرو نیاز دارید. آن‌ها را وارد کنید تا بتوانید نتیجه را مشاهده کنید.

چرا استعلام معاینه فنی خودرو با پلاک را با قبضینو انجام دهیم؟

سامانه جامع استعلام و پرداخت قبضینو امکان مشاهده اعتبار معاینه فنی را در اختیار کلیه رانندگانی قرار داده است که می‌خواهند پیش از مراجعه به مراکز معاینه فنی، از اعتبار گواهی خود مطلع شوند. با استفاده از این سامانه می‌توانید از مزایای زیر بهره‌مند شوید.

تمدید معاینه فنی بعد از به پایان رسیدن تاریخ اعتبار

اگر از خدمت استعلام تاریخ اعتبار معاینه فنی خودرو استفاده کردید و مطمئن شدید که تاریخ معاینه فنی به پایان رسیده، باید از روش زیر برای تمدید معاینه فنی در تهران استفاده کنید. در غیر این صورت ممکن است جریمه شوید.

مراکز معاینه فنی خودرو تهران

اگر ساکن تهران هستید، باید برای تمدید یا دریافت بارکد معاینه خودرو به یکی از مراکز زیر مراجعه کنید.

نام مرکز نشانی
مرکز معاینه فنی بیهقی میدان آرژانتین - پارک سوار بیهقی – ضلع شمال شرقی پارک سوار
مرکز معاینه فنی سراج میدان رسالت – خیابان فرجام – خیابان سراج – کنار پمپ‌ بنزین
مرکز معاینه فنی نیایش بزرگراه همت – بلوار اشرفی اصفهانی – بعد از بزرگراه نیایش – خیابان یکم
مرکز معاینه فنی چیتگر کیلومتر ۱۲ جاده مخصوص- داخل مجموع تعویض پلاک چیتگر
مرکز معاینه فنی خاوران جاده خاوران، کیلومتر ۱۲ بزرگراه امام‌رضا، روبه‌روی مرکز تعویض پلاک خودرو
اسلاید شماره 0
اسلاید شماره 1
اسلاید شماره 2

نوبت دهی معاینه فنی چگونه انجام می‌شود؟

نوبت دهی معاینه فنی چگونه انجام می‌شود؟

نوبت دهی معاینه فنی چگونه انجام می‌شود؟

احتمالا شما هم هر سال سر بازه زمانی خاصی به مراکز معاینه فنی مراجعه می‌کنید و برای تمدید یا دریافت گواهی خود در صف‌های طولانی منتظر می‌مانید؛ اما، اگر ساکن تهران هستید، آیا تا به‌حال به این فکر کرده‌اید که روش بهتری را جایگزین مراجعه حضوری کنید؟ امروزه بیشتر کارها حتی دریافت نوبت به صورت اینترنتی انجام می‌شود.

مطالعه مطلب

صفر تا صد مراحل و شرایط گرفتن معاینه فنی خودرو ۱۴۰۲

صفر تا صد مراحل و شرایط گرفتن معاینه فنی خودرو ۱۴۰۲

صفر تا صد مراحل و شرایط گرفتن معاینه فنی خودرو ۱۴۰۲

اگر جزء کسانی باشید که همیشه در حین رانندگی بودید، می‌دانید که تا چند سال پیش اجباری برای گرفتن معاینه فنی نبوده است. به همین دلیل برخی از رانندگان به خصوص خودروهای فرسوده بدون توجه به رفع مشکلات فنی خودرو، اقدام به رانندگی در سطح شهر می‌کردند و این عاملی بود که باعث می‌شد آلودگی هوا بیشتر از قبل دیده شود؛ اما، حالا که بحث داشتن و نداشتن برگه معاینه فنی پیش‌آمده، شاید بد نباشد بدانید که در حال حاضر تمام وسایل نقلیه بالای ۴ سال باید معاینه فنی داشته باشند.

مطالعه مطلب

مراکز معاینه فنی تهران + آدرس و شماره تلفن

مراکز معاینه فنی تهران + آدرس و شماره تلفن

مراکز معاینه فنی تهران + آدرس و شماره تلفن

تهیه یا تمدید معاینه فنی ۴ مرحله‌ی اساسی دارد. شما باید استعلام معاینه فنی خود را بگیرید؛ سپس، مراکز معاینه فنی نزدیک به خود را بشناسید تا انتخاب کنید. در ادامه، شما باید به سایت نوبت‌دهی معاینه فنی خودرو مراجعه کنید تا نوبت بگیرید و در نهایت، هنگام فرارسیدن نوبت خود به مرکز معاینه فنی‌تان مراجعه کنید. ما در این مطلب به بررسی مرحله‌ی اول و مرحله‌ی دوم یعنی استعلام معاینه فنی و شناخت آدرس و ساعت کار مراکز معاینه فنی تهران خواهیم پرداخت؛ بنابراین، همراه ما باشید.

مطالعه مطلب

ثبت دیدگاه

شما هم می‌توانید دیدگاه خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.
یوسف زاده

چرا استعلام انجام نمیشه هرچی درخواست میدم

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
ممکن است هنگام استعلام سامانه مبدا دچار اختلال بوده باشد.
با تشکر

کبیری

باسلام چند روزه برای استعلام معاینه فنی وارد برنامه میشم ولی قطعه چرا؟ ممنون میشم اگه رسیدگی کنین

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
متاسفانه اختلال از طرف سرویس مبدا بوده و درحال پیگیری است.
با تشکر از همراهی شما

مسعود

سلام برگه معاینه فنی گم کردم ولی هنوز معاینه داره برای تعویض پلاک مشکلی نداره برگه معاینه فنی نیس

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
درصورتی که معاینه فنی شما اعتبار داشته باشد می‌توانید برای تعویض پلاک اقدام کنید، چون سامانه تعویض پلاک مجددا استعلام اعتبار می‌گیرد.
سربلند باشید.

مصطفی

سلام چند ساعته دارم استعلام ماینه فنی میکنم که اعتبار داره یانه اصلان نشون نمیده

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
سامانه معاینه فنی در روزهای تعطیل پاسخگو نیست.
سبز و ماندگار باشید.

کامران

سلام.والا من فکر کنم ۴ سالی میشه معاینه فنی ندارم.الانم کرمانشاه ساکنم.اگر بخوام بگیرم باید جریمه اون ۴ سال نداشته رو بدم

پشتیبانی قبضینو

سلام و وقت بخیر
بله شما باید جریمه نداشتن معاینه فنی خودرویتان را بپردازید. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید مقاله «جریمه نداشتن معاینه فنی خودرو» را در وبلاگ قبضینو مطالعه کنید.
سربلند و سبز باشید

مژگان

چرا سامانه همیشه قطع میباشد

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست گرامی
این اختلال مربوط به سامانه اصلی بوده و در حال حاضر رفع شده است. توجه داشته باشید که سامانه معاینه فنی در روزهای پنجشنبه و جمعه پاسخگو نیست.
پیروز باشید.

غلامرضاشهریاری

هزینه استعلام معاینه فنی ازحساب من کسر کم شد.اماپاسخ نیامد

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
سامانه معاینه فنی در روزهای 5شنبه و جمعه پاسخگوی استعلام کاربران نیست و اگر استعلام معاینه فنی قبلا از سرویس دیگری انجام شده باشد، امکان استعلام از طریق قبضینو برای شما وجود ندارد.
برقرار و سبز باشید.

مهدی همتی

برگه معاینه فنی راگم کرده ام میخاهم بدانم اعتبارداردیانع

پشتیبانی قبضینو

سلام و درود
برای اطلاع از جزئیات معاینه فنی خودرو لطفا شماره پلاک و VIN کارت ماشین را در قسمت‌های مربوطه وارد کرده و گزینه استعلام معاینه فنی را بزنید.
پایدار و سبز باشید.

ایرج پارسا دوست

برای استعلام معاینه فنی خودرو از طریق سایت شما اقدام وهزینه پرداخت کردم ولی جوابی دریافت نکردم

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
متاسفانه سیستم مبدا دچار اختلال شده و هزیه پرداختی شما حدکثر 72 ساعت بعد از پرداخت از همان روش واریز بازگردانده می‌شود. برای اطمینان لطفا موجوی حسابتان را بررسی کنید چون ممکن است پیامک واریز به‌علت کم بودن مبلغ برایتان ارسال نشود.
سبز باشید و برقرار.

شبیر .

هنوز نتوانستم از وضعیت معاینه با اطلاعات شوم . فقط پرداخت به درستی انجام شد . با اینکه با دقت گشتم . هیچ ، معلوم نشد

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
اگر بعد از استعلام پیامی دریافت نکردید به این معنی است که گواهینامه در مرحله صدور بوده و هنوز در سامانه راهور ثبت نشده است. حداکثر زمان صدور گواهینامه 40 روز بعد از تایید قبولی است.
مانا باشید.

میلاد

چرا هیچوقت جواب نمیده همش اشکال داره ی معاینه استعلام میخواستم بگیرم

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
اختلال پیش‌آمده مربوط به سرویس مبدا بوده و با توجه به این‌که هزینه پرداختی در ازای نمایش اطلاعات ارائه می‌شود،‌ حداکثر تا 24 ساعت آینده مبلغ استعلام از همان روش پرداختی بازگردانده می‌شود. لطفا برای اطمینان بیشتر موجودی حساب خود را چک کنید؛ چرا که مبلغ کمتر از 10 هزارتومان است و ممکن است پیامک واریز برای شما ارسال نشود.
پاینده باشید.

Milad

با سلام . چرا اول هزینه رو گرفتین بعدشم ک میگین ارتباط برقرار نیست یعنی چی اخ

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
هزینه در ازای ارائه اطلاعات از سرویس مبدا دریافت می‌شود. با توجه به این که در روز پنجشنبه اقدام به دریافت استعلام کرده‌اید، باید گفت که در روزهای پنجشنبه و جمعه، سامانه معاینه فنی اطلاعاتی ارائه نمی‌کند. اگر مجددا اقدام به استعلام کردید و با مشکل پاسخگویی از سرویس مبدا روبرو شدید، هزینه استعلام از همان روشی که پرداخت کرده‌اید بازگردانده می‌شود. زمان عودت مبلغ بین 24 تا حداکثر 72 ساعت است. ممکن است به‌علت کم بودن مبلغ پیامک واریز برای شما ارسال نشود بنابراین بهتر است موجودی حسابتان را چک کنید.
سبز و پاینده باشید.

امیر زارع

چرا پول کم میکنه ولی استعلام نمیده

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
سامانه معاینه فنی در روز‌های پنجشنبه و جمعه اطلاعاتی ارائه نمی‌کند. درصورتی که مجددا تلاش کردید و اطلاعاتی ارائه نشد هزینه پرداختی بین 24 تا حداکثر 72 ساعت بعد از همان روش پرداخت بازگردانده می‌شود. برای اطمینان بهتر است بعد از زمان گفته‌شده حسابتان را چک کنید چون ممکن است به‌علت پایین بودن مبلغ پیامک واریز برای شما رسال نشود.
پاینده باشید و سبز.

عباس بخشوده

پول استعلام معاینه فنی رو ازم کم کرد بعد زده فعلا نمیشه ساعاتی بعد اقدام کنید .پس چرا اول پول کم میکنید؟؟؟؟

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
سرویس قبضینو استعلام را انجام داده و هزینه دریافتی مربوط به ارائه اطلاعات از سرویس مبدا است و ارتباطی به قبضینو ندارد. درصورتی که با اختلال از طرف سرویس مبدا روبرو شوید این هزینه حداکثر تا 24 ساعت از همان روشی که پرداخت کرده‌اید بازگردانده می‌شود.
پایدار باشید.

اسدی

سلام هزینه کم کرد ولی استعلام نداد

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
اختلال پیش‌آمده از سوی سرویس مبدا بوده و هزینه پرداختی تا حداکثر 24 ساعت آینده از همان روشی که پرداخت کرده‌اید بازگردانده می‌شود.
سلامت و پیروز باشید.

وحید فراتی

پول رو پرداخت کردم ازم کم کرد معاینه رو نیاورد اطلاعاتشو با اینکه اینترنتم وصله میگه ارتباط برقرار نشد

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
منظور از ارتباط، ارتباط با سرویس مبدا است. سرویس معاینه فنی در روزهای پنجشنبه و جمعه اطلاعاتی ارائه‌ نمی‌کند. درصورتی که مجددا با این مشکل روبرو شدید لطفا با پشتیبانی قبضینو تماس بگیرید.
پایدار باشید.

مرتضی

هزینه دادم ولی جواب استعلام نداد فقط پول کم میکنه

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز
استعلام شما در روز جمعه انجام شده و سرویس معاینه فنی در روزهای پنجشنبه و جمعه اطلاعاتی ارائه نمی‌کند. اگر مجددا تلاش کردید و با مشکل روبرو شدید هزینه پرداختی تا حداکثر 24 ساعت بعد بازگردانده می‌شود و درصورت وجود مشکل لطفا با پشتیبانی قبضینو تماس بگیرید.
مانا باشید.

علیرضا صالحی

سلامجواب استعلام به من ندادفقط یاداشت میشه ساعاتی دیگه تلاش کنینیک روزه دارم انجام میدم ولی هیچ

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست گرامی
سیستم مبدا معاینه فنی در روزهای پنجشنبه و جمعه اطلاعاتی ارائه نمی‌کند؛ همچنین اگر قبلا از طریق سرویس دیگری استعلام گرفته باشید، دیگر نمی‌توانید از طریق قبضینو استعلام بگیرید.
پاینده باشید و سبز.

امیر حسین شهبازی

سلام برای استعلام مبلغ رو واریز کردم ولی جواب استعلام به من داده نشد.

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
اختلال پیش‌آمده از سوی سرویس مبدا بوده و هزینه پرداختی از همان روشی که واریز کرده‌اید، حداکثر تا 24 بعد، عودت داده می‌شود.
مانا و سلامت باشید.

زهره

هزینه دادم ولی جواب استعلام نداد

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
درصورتی که استعلام معاینه فنی خودروی خود را در روزهای پنجشنبه یا جمعه انجام داده‌اید یا قبلا از طریق سرویس دیگری استعلام گرفته‌ باشید، اطلاعاتی از این سامانه خدمت شما ارائه نمی‌شود. اگر غیر از این باشد، بااختلال سرویس مبدا روبرو شده‌اید و مبلغ پرداختی شما از همان روش پرداخت بازگشت داده می‌شود.
برقرار باشید و سبز.

ali

پول گرفته ولی جواب استعلام ندادتاحالاچندبارهم تست کردم

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
اگر استعلام را در روزهای پنجشنبه و جمعه انجام داده باشید یا قبل از قبضینو از سرویس دیگری برای استعلام استفاده کرده باشید (حتی برای یکبار)، امکان ارائه اطلاعات از سرویس قبضینو برای شما وجود نخواهد داشت. اگر شرایطی غیر از این موارد داشتید لطفا با پشیبانی قبضینو تماس بگیرید.
برقرار باشید.

ایوب خسروانی

سلام چرا پول کم کرد ولی خدمات ارائه نشد

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
استعلام شما در روز جمعه انجام شده است و متاسفانه مرجع استعلام معاینه فنی در روزهای 5شنبه و جمعه اطلاعاتی ارائه نمی‌کند.
سربلند و پیروز باشید.

نگار ستوده

سلام وقت بخیر .از من پول گرفته شد ولی استعلام انجام نشد .لطفا اگر امکان ارائه خدمات وجود ندارد قسمت استعلام معاینه فنی و غیر فعال کنید

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست گرامی
استعلام شما در روز پنج‌شنبه انجام شده است. سامانه معاینه فنی در روزهای پینجشنبه و جمعه خدماتی ارائه نمی‌کند. استعلام شما از طریق قبضینو به‌طور کامل انجام شده اما سامانه مبدا پاسخگوی درخواست شما نبوده است.
موفق و پیروز باشید.

Man

پول گرفت ولی انجام نداند

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
ممکن است هنگام استعلام سرویس مبدا دچار اختلال بوده باشد. هزینه پرداختی شما از هر روشی که ارائه شده، عودت داده خواهد شد. در صورت پرداخت از کارت بانکی،‌ ممکن است به‌علت کم بودن مبلغ،‌ پیامک بازگشت وجه برایتان ارسال نشود، لذا بهتر است 24 ساعت بعد از پرداخت موجودی خود را چک کنید.
برقرار باشید.

ثبت دیدگاه

سوالات متداول

بله؛ شما می‌توانید ۱ ماه زودتر از پایان مهلت اعتبار برای تمدید معاینه فنی اقدام کنید.
سن معاینه فنی خودرو صفر کیلومتر ۴ ساله است؛ در نتیجه برای اینکه جلوی ثبت جریمه معاینه فنی خودرو را بگیرید، بهتر است از خدمت استعلام معاینه فنی با پلاک قبضینو برای اطلاع از آخرین تاریخ اعتبار گواهی خود استفاده کنید.
اگر برگه معاینه فنی را گم کردید، می‌توانید از خدمت استعلام تاریخ اعتبار معاینه فنی خودرو با پلاک قبضینو برای مشاهده جزئیات استفاده کنید و نیازی نیست هم‌چون گذشته گواهی المثنی را تهیه کنید.
اعتبار معاینه خودرو شخصی صفر ۴ سال است؛ اما، اعتبار معاینه خودرو شخصی کارکرده که ۴ سال از زمان تولید آن گذشته باشد، ۱ سال است.
خیر؛ متاسفانه هیچ روش آنلاین و غیر حضوری برای استعلام معاینه فنی با بارکد وجود ندارد. شما می‌توانید برای مشاهده تاریخ پایان اعتبار و استعلام معاینه فنی خودرو آنلاین از سامانه سیمفا و قبضینو استفاده کنید.
برای اینکه متوجه پایان اعتبار معاینه فنی شوید، می‌توانید از خدمت استعلام تاریخ اعتبار معاینه فنی خودرو با پلاک قبضینو استفاده کنید تا نتیجه به‌روز به شما نمایش داده شود.
بله؛ اگر اعتبار معاینه فنی به پایان رسیده و پلاک خودروتان توسط پلیس، دوربین کنترل سرعت و طرح ترافیک شناسایی شده، باید مبلغ ۵۲۵۰۰ تومان را به عنوان جریمه روزانه معاینه فنی خودرو پرداخت کنید. با استعلام جریمه معاینه فنی خودرو می‌توانید متوجه شوید که تا به امروز چقدر جریمه بابت نداشتن معاینه فنی برای خودروی شما ثبت شده و باید آن را پرداخت کنید.
اگر خودروی شما به دلیل نداشتن معاینه فنی توسط دوربین یا پلیس شناسایی شده است؛ می‌توانید برای پرداخت جریمه معاینه فنی از خدمت خلافی خودرو با پلاک استفاده کنید.
شما می‌توانید برای استعلام معاینه فنی خودروهای گازسوز همانند خودروهای سبک از سامانه قبضینو و سیمفا استفاده کنید.
قوانین و مقررات
سوابق استعلام
در حال اجرا در حال اجرا در حال دریافت نتیجه هستیم.
از همراهی شما سپاسگزاریم.
قبضینو
کاربر مهمان
ورود | ثبت‌نام

نسخه مخصوص شرکت‌ها دریافت API
کیف پول (خدمات پلیس و تسویه آنی) مدیریت دستگاه‌های فعال پیگیری قبوض قبض کاغذی پشتیبانی وبلاگ درباره ما
درآمدزایی از قبضینو اطلاع‌رسانی صدور قبوض
اطلاعات حساب کاربری