تمامی روش های پرداخت قبض تلفن ثابت که باید بدانید!

تمامی روش های پرداخت قبض تلفن ثابت که باید بدانید!

در این مقاله از قبضینو قصد داریم روش های پرداخت قبض تلفن ثابت را به طور کامل ارائه دهیم. پرداخت قبض تلفن ثابت در حال حاضر به روش های بسیار گوناگون و مختلفی امکان پذیر است که همگی این روش‌ها بسیار ساده و راحت بوده و مانند گذشته دیگر نیازی به مراجعه حضوری به شعب مخابرات یا بانک‌های گوناگون نیست و می‌توانید خیلی آسان با گوشی همراه خود قبوض تلفن ثابت تهران یا شهرستان را پرداخت کنید و یا از طریق شماره گیری شماره هایی که به این منظور ایجاد شده‌اند قبض تلفن ثابت خود را بپردازید. همچنین می توانید به سایت‌های مشاهده قبض تلفن ثابت مراجعه کنید و قبوض خود را پرداخت کنید. با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید تا روش های مختلف پرداخت قبض تلفن ثابت تهران و سایر استان‌ها را به شما معرفی کنیم.

روش‌های پرداخت قبض تلفن ثابت خانه‌ها

در ادامه قرار است تا درباره این سوال که چگونه قبض تلفن ثابت را بگیریم پاسخ‌های مبرهنی را برای شما ارهئه کنیم. برای پرداخت قبوض تلفن ثابت از طریق برخی روش ها نیاز به یک تلفن ثابت و یک کارت بانکی با رمز دوم دارید. برخی دیگر از این روش ها را می توانید از طریق تلفن همراه خود انجام دهید که در این روش نیز به رمز دوم نیاز خواهید داشت. برخی اپلیکیشن‌ها و برنامه‌ها  هم وجود دارند که این توانایی را دارید تا آن ها را نصب کنید و از طریق آن‌ها به راحتی استعلام و پرداخت قبض تلفن ثابت خود را انجام دهید.

بنابر این روش های پرداخت قبض تلفن ثابت دارای انواع متنوعی است که در زیر به برخی از آن‌ها اشاره کرده‌ایم:

☎️ مراحل پرداخت قبض تلفن با سامانه قبضینو

1) برای پرداخت قبض خود ابتدا باید وارد سایت قبضینو به آدرس https://ghabzino.com/ شوید.

پرداخت قبض تلفن با سامانه قبضینو

2) حالا باید از بین آپشن‌های موجود قبض تلفن را انتخاب کنید. سپس بعد از درج شماره تلفن خود باید کادر سبز رنگ (نمایش جزئیات قبض تلفن) را کلیک کنید.

پرداخت قبض تلفن ثابت با سامانه قبضینو

3) بعد از این مرحله مبلغ صورتحساب شما نمایش داده می‌شود که با کلیک روی کادر سبز رنگ (ادامه فرایند پرداخت) می‌توانید به بخش نهایی برسید.

پرداخت قبض تلفن ثابت با قبضینو

4) همچنین با کلیک روی (جزئیات قبض) می‌توانید از ریز صورتحساب خود اطلاع پیدا کنید.

 

استعلام قبض تلفن با سامانه قبضینو

5) حالا با کلیک روی تایید نهایی پرداخت می‌توانید خیلی راحت قبض خود را تسویه کنید.

پرداخت قبوض تلفن با سامانه قبضینو

امیدواریم روش های پرداخت قبض تلفن ثابت خانه ها برای شما مفید واقع شده باشد. 

روش پرداخت با اپلیکیشن قبضینو

ابتدا گزینه‌ای که دارای ایکون تلفن است را انتخاب کنید.

روش پرداخت با اپلیکیشن قبضینو

حالا باید شماره تلفن خود را به همراه کد شهر در جایگاه مشخص شده وارد کنید.

روش پرداخت قبض تلفن با اپلیکیشن قبضینو

سپس نوع پرداختی قبض خود (میان دوره یا پایان دوره) را انتخاب می‌کنید.

پرداخت قبض تلفن با قبضینو

در نهایت با مشخص کردن نوع درگاه پرداختی خود موفق خواهید شد تا قبض تلفن خود را بپردازید.

 

پرداخت قبض تلفن ثابت با اپلیکیشن قبضینو

تبریک! به همین راحتی می‌توانید استعلام و پرداخت قبض تلفن خود را دون شناسه یا قبض کاغذی انجام بدهید.

برای پیگیری قبض تلفن ثابت نیز می توانید از بخش سوابق قبضینو اقدام کنید.

☎️ پرداخت قبض تلفن ثابت از طریق تلفن ثابت 

پرداخت قبض تلفن ثابت تهران 1818

چگونه بفهمیم قبض تلفن ثابت چقدر است؟ در ادامه برخی روش‌های پرداخت قبض تلفن ثابت را به شما معرفی می کنیم که از طریق آن ها تنها با شماره گیری یک شماره خاص و در اختیار داشتن کارت بانکی با رمز دوم می‌توانید قبض تلفن ثابت خود را پرداخت کنید:

پرداخت قبض تلفن ثابت تهران 1818

 

همچنین مشترکین محترم برای دریافت قبض تلفن ثابت با پیامک یا فراگیری طریقه گرفتن قبض تلفن ثابت با پیامک می‌توانند تا با ارسال کد شهر به همراه شماره تلفن ثابت خود به شماره پیامکی 0211818 صورتحساب کارکرد تلفن ثابت خود به همراه شناسه قبض و شناسه پرداخت را دریافت کنند.

اگر قبض تلفن ثابت خود را چند بار پرداخت کرده اید راهنمای پیگیری قبض تلفن ثابت تکرای را مطالعه کنید. 

پرداخت قبض تلفن ثابت از طریق 2000

یکی از روش‌های غیر حضوری پرداخت قبض تلفن ثابت استفاده از سامانه 2000 است. در این روش نیازی به وارد کردن شماره شناسه نیست و خط تلفن اگر قطع نباشد بلافاصله بعد از پرداخت صورتحساب وصل خواهد شد. تنها باید 2000 را با تلفن همراه و یا ثابت خود شماره گیری کنید و مراحلی را که اپراتور بیان می‌کند دنبال کنید.

 پرداخت قبض تلفن ثابت از طریق 2020

نحوه پرداخت قبض تلفن ثابت به این صورت است که تمام مشترکان تلفن ثابت این توانایی را دارند تا برای  جلوگیری از قطع ارتباط تلفن ثابت، قبوض خود را از طریق سامانه تلفنی 2000 یا وب سایت شرکت مخابرات ایران به آدرس www.tci.ir و یا USSD یا کد دستوری # 2020*  پرداخت کنند.

☎️ پرداخت قبض تلفن ثابت از طریق سایت های پرداخت قبض

برخی از سایت‌ها نظیر وب سایت پیشخوان 24 و وبسایت قبضینو به منظور تسهیل پرداخت قبض تلفن ثابت طراحی و ایجاد شده اند که با مراجعه به این وبسایت‌ها می‌شود قبض تلفن ثابت را مشاهده کنید و نسبت به پرداختصورت حساب خود اقدام کنید. در این روش‌ها برای استعلام قبض تلفن ثابت نیاز به دسترسی به اینترنت دارید.

پرداخت قبض تلفن ثابت از طریق سامانه قبضینو

یکی از روش های پرداخت قبض تلفن ثابت مراجعه به سایت قبضینو (سایت پرداخت تلفن ثابت) است. به ادرس سایت ghabzino.com بروید و در منو پرداخت قبض تلفن ثابت را انتخاب کنید. با وارد کردن شماره ثابت تلفن خود، شماره موبایل شما دریافت می‌شود و سپس باید کدی که به شمره همراهتان ارسال می شود را در کادر مخصوص وارد کنید تا ادامه مراحل پرداخت طی شود. در ادامه با وارد کردن اطلاعات کارت بانکیتان این توانایی را دارید تا پرداخت قبض تلفن ثابت بدون شناسه را پرداخت کنید.

مراجعه به سایت مخابرات (tci.ir) برای مشاهده و پرداخت 

سه گزینه مشاهده می کنید که عبارتند از: قبض به روز، قبض پایان دوره و قبض تجمیعی. می توانید با انتخاب هر کدام از این موارد قبض تلفن ثابت خود را مشاهده نمایید و نسبت به واریز آن اقدام کنید.

☎️ پرداخت صورتحساب تلفن با موبایل از طریق کد دستوری

روش های پرداخت قبض تلفن ثابت

یکی از روش های پرداخت قبض تلفن ثابت شماره‌گیری کد دستوری #780* است. با انجام همین کار ساده می‌توانید صورتحساب تلفن خود را به سرعت پرداخت کنید. #780* یک روش آسان برای پرداخت قبض تلفن این است که #780* را با موبایل خود شماره گیری کنید:

برای پرداخت قبض تلفن ثابت از این طریق نیاز به رمز دوم دارید. همچنین اپلیکیشن موبایلی 780 نیز برای تسهیل این امر جهت دانلود وجود دارد.

شماره گیری #1*

مشترکین تلفن های ثابت این توانایی را دارند تا برای دریافت صورتحساب آخرین دوره‌شان شماره تلفن ثابت خود را به همراه کد استان به شماره 0211818 ارسال کنند تا صورتحساب تلفن خود را  به صورت پیامکی دریافت کنند.  پس از ارسال شماره تلفن ثابت به این شماره، صورتحساب به همراه شناسه قبض و شناسه پرداخت برای این قبیل از مشترکان پیامک خواهد شد.

☎️ پرداخت صورتحساب تلفن از طریق اپلیکیشن‌ها

اپلیکیشن هایی طراحی شده اند که بسیاری از خدمات اینترنتی غیر حضوری را به مشترکین خود ارائه می دهند که یکی از آن ها پرداخت قبض تلفن ثابت می باشد. کافی است این برنامه ها را در گوشی خود دانلود و نصب نمایید.

طرز پرداخت قبض تلفن ثابت پر از طریق برنامه پیشخوان 24

برنامه پیشخوان 24 و همچنین سامانه پرداخت تلفن ثابت پیشخوان 24، برنامه‌ی کاملی جهت پرداخت انواع قبوض مثل قبض تلفن، دریافت شناسه قبض تلفن ثابت و ریز قبض تلفن ثابت است. این برنامه را باید از از طریق گوگل پلی استور یا کافه بازار دانلود و نصب کنید.

 اپلیکیشن پرداخت موبایلی قبضینو

یکی دیگر از اپلیکیشن هایی که به منظور پرداخت قبوض یا فیش تلفن ثابت طراحی شده اپلیکیشن قبضینو است. اپلیکیشن قبضینو خدمات اینترنتی متنوعی در زمینه پرداختی‌ها ارائه می‌دهد که یکی از آن ها پرداخت قبض تلفن ثابت بدون نیاز به ورود شناسه پرداخت و شناسه قبض است. در حال حاضر مشترکین زیادی از این اپلیکیشن برای امور روزمره خود استفاده می‌کنند.

سایر اپلیکیشن‌های پرداختی قبوض تلفن

سوالات متداول

آیا برای پرداخت صورتحساب غیر حضوری تلفن باید قبض کاغذی داشته باشیم؟

خیر برای پرداخت قبض تلفن با قبضینو و پیشخوان 24 نیازی به همراه داشتن قبض کاغذی نیست.

برای پرداخت صورتحساب تلفن با سامانه تلفنی 1818 به چه چیزی نیاز است؟

مشخصات کارت بانکی و همچنین رمز دوم پویا برای کلیه پرداخت‌های اینترنتی و تلفنی مورد نیاز است.

بهترین برنامه‌های رایگان پرداخت قبوض کدامند؟

برنامه پیشخولن 24  و قبضینو برنامه‌‌های کاملی جهت پرداخت انواع قبوض مثل قبض تلفن هستند. این برنامه‌ها را باید از از طریق گوگل پلی استور یا کافه بازار دانلود و نصب کنید.

 

ثبت دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم قبضینو در وب سایت منتشر خواهد شد.

نام و نام خانوادگی وارد نشده است.
شماره موبایل به درستی وارد نشده است.
دیدگاه وارد نشده است.
امین سیفی

بدهی از طزیق دستگاه پوز پرداخت کردم ولی هنوز تلفن وصل نشده

افشار

درود ی خونه گرفتم. خط تلفن داره ولی به علت پرداخت بدهی قطع شده صاحب خونه قبلی هم شمارش نداره… چطور میتونم شماره تلفن رو پیدا کنم

امیر مرادنژاد

با مدارک صاحب خانه به اداره مخابرات منطقه خودتون مراجعه کنید.

سرویس‌های قبضینو

دانلود اپلیکیشن قبضینو
دانلود قبضینو
لینک دانلود
دریافت لینک دانلود اپلیکیشن قبضینو

با نصب اپلیکیشن قبضینو، به آسانی تمامی قبوض خدماتی، جرائم رانندگی، عوارض شهرداری و عوارض آزادراه خود را با استفاده از تلفن همراه، کاملا رایگان و بدون محدودیت استعلام و پرداخت کنید.

شماره موبایل به درستی وارد نشده است.

در حال انتقال ...