بهترین راه پرداخت عوارض آزادراهی ۱۴۰۲ چیست؟

بهترین راه پرداخت عوارض آزادراهی ۱۴۰۲ چیست؟

تا چند سال پیش برای تردد از تمام آزادراه‌ها باید در صف‌های طولانی ایستگاه‌های بزرگراه توقف می‌کردید تا نوبت‌تان شود و بتوانید مبلغ عوارضی را پرداخت کنید. اگر هم پول خرد همراه خود نداشتید و دستگاه کارت‌خوان مشکل داشت، باید چند دقیقه‌ای منتظر می‌ماندید تا مسئول باجه به دنبال پول بگردد و بتواند مابقی هزینه را به شما بازگرداند. به مرور زمان با اضافه شدن روش‌های پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراهی کمتر کسی تمایل داشت در آزادراه‌ها توقف داشته باشد، هرچند که این روش‌ هم در اغلب آزادراه‌ها اجرا نمی‌شود و همین باعث شده بسیاری از افراد که تا به امروز روش پرداخت نقدی را انتخاب کرده بودند، سردرگم شوند و ندانند که چطور باید عوارضی را پرداخت کنند. در همین راستا قصد داریم در این مطلب از وبلاگ قبضینو در مورد روش‌های پرداخت عوارضی صحبت کنیم تا بتوانید مبلغ عوارضی را پیش از اتمام مهلت مشخص پرداخت کنید. برای استعلام و پرداخت عوارض آزادراهی کلیک کنید.

عوارض آزادراهی چیست؟

به عوارضی که کلیه رانندگان در زمان عبور از آزادراه‌های کشور پرداخت می‌کنند، عوارض آزادراهی گفته می‌شود. مبلغ عوارضی به دو صورت نقدی و الکترونیکی از شما دریافت می‌شود. اگر در بزرگراه باجه عوارضی وجود نداشته باشد، باید بعد از تردد از آزادراه نسبت به پرداخت عوارضی اقدام کنید. به تعویق انداختن پرداخت می‌تواند آسیب بزرگی به سرمایه‌گذاران وارد کند؛ چراکه آن‌ها سرمایه کافی برای ساخت آزادراه‌های بیشتر را ندارند و با کمبود بودجه روبه‌رو می‌شوند.

۸ روش پرداخت عوارض آزادراهی

به صورت کلی ۲ دسته روش برای پرداخت عوارض آزادراهی وجود دارد؛ روش اینترنتی یا آنلاین و روش غیر اینترنتی. هر یک از روش‌های مزایای مخصوص به خود را دارند و شما می‌توانید با توجه به نیاز خود یکی از آن‌ها را انتخاب کنید.

روش‌های اینترنتی پرداخت عوارض آزادراهی:

روش‌های غیر اینترنتی پرداخت عوارض آزادراهی:

طریقه پرداخت عوارض الکترونیکی با سامانه‌‌های اینترنتی

تفاوتی ندارد که از چه آزادراهی عبور کردید، شما می‌توانید عوارضی آن را از طریق سامانه‌های اینترنتی بدون توقف در آزادراه‌ها پرداخت کنید. از مزایای سایت‌های پرداخت عوارض آزادراهی خودرو می‌توانیم به تسویه آنی، دسترسی به سوابق پرداخت، مشاهده مبلغ به‌روز عوارضی و استفاده از خدمات دیگر خودرو اشاره کنیم. برای پرداخت عوارض آزادراهی به شماره پلاک خودرو نیاز دارید و برخلاف سایر روش‌ها نیاز نیست اطلاعات اضافی برای استعلام و پرداخت وارد کنید.

پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراهی از طریق قبضینو

برای اینکه بتوانید در سریع‌ترین زمان عوارض آزادراهی را با سامانه قبضینو پرداخت کنید، باید به شیوه زیر عمل کنید. 

پرداخت عوارض آزادراهی با سایت قبضینو

صفحه استعلام و پرداخت عوارض آزادراهی قبضینو

مزایای پرداخت الکترونیک عوارض آزادراهی با قبضینو

 1. راحتی بیشتر تردد در آزادراه‌ها بدون نیاز به توقف تا مقصد
 2. عدم نیاز به توقف در صف‌های طولانی پرداخت عوارضی 
 3. استفاده کمتر از ترمز و حفظ بهتر محیط زیست
 4. دسترسی به جزئیات عوارضی پرداخت‌شده
 5. امکان مشاهده جزئیات عوارض آزادراه
 6. تسویه آنی عوارضی بعد از پرداخت
 7. مصرف کمتر سوخت

پرداخت آسان عوارض آزادراهی با آنی‌رو

احتمال برایتان پیش‌‌آمده که از آزادراه‌های تحت پوشش آنی‌رو عبور کردید و بعد از چند ثانیه پیامک پرداخت عوارضی برایتان ارسال شده است. سامانه آنی‌رو امکان پرداخت عوارض آزادراهی به دو شیوه را فراهم کرده که می‌توانید از آن استفاده کنید. پیش از این، خوب است بدانید که آنی رو چیست.

آنی رو یک سامانه آنلاین برای پرداخت عوارضی است که امکان پرداخت خودکار عوارض آزادراه‌های تحت پوشش خود را در اختیار شما قرار داده است. شما می‌توانید با این سامانه بدون توقف از آزادراه‌ها عبور کنید تا مبلغ عوارضی بعد از تردد از اعتبار کیف پول شما کسر شود. 

استعلام عوارض آزادراهی از آنی رو با پرداخت مستقیم

یکی از روش‌های پرداخت عوارضی با سامانه آنی رو، پرداخت مستقیم مبلغ عوارضی است. یعنی بعد از ورود به سایت، باید مراحل زیر را انجام دهید تا مبلغ عوارضی به شما نمایش داده شود و بتوانید نسبت به پرداخت آن اقدام کنید.

صفحه استعلام و پرداخت عوارض آزادراهی آنی‌رو

نحوه پرداخت عوارض آزادراهی با شارژ کیف پول آنی‌ رو

دومین روش برای پرداخت عوارضی، استفاده از کیف پول آنی رو است. یعنی اگر بعد از عبور از آزادراه، کیف پول شما اعتبار کافی داشته باشد، مبلغ عوارضی به صورت خودکار از روی اعتبار شما کسر می‌شود و نیاز نیست اقدام دیگری از سوی شما انجام شود. برای شارژ کیف پول و مشاهده سوابق پرداخت می‌توانید به شیوه زیر عمل کنید.

ثبت‌نام در سامانه آنی رو برای شارژ کیف پول

طریقه پرداخت عوارض الکترونیکی با سامانه ‌NS PAY

همیشه یکی از دغدغه‌های رانندگان، عدم دسترسی به اطلاعات کارت بانکی در زمان پرداخت عوارض بدون توقف بوده است. سامانه nspay.ir علاوه بر امکان استعلام و پرداخت عوارض آزادراهی با شماره پلاک، پرداخت خودکار از طریق حساب بانکی (سامانه پیمان) را نیز در اختیار شما قرار داده است. برای فعال‌سازی پرداخت عوارض جاده‌ای با سامانه پیمان (تفاهم‌نامه یک‌ساله برای پرداخت عوارض آزادراهی از روی حساب بانکی شما است) نیاز است مراحل زیر را انجام دهید. 

 1. شماره موبایل خود را وارد کنید؛
 2. گزینه ورود با رمز یک‌بار مصرف پیامکی را انتخاب کنید؛
 3. کد پیامک‌شده به شماره موبایل خود را وارد کنید؛
 4. بعد از انتخاب گزینه افزودن وسیله‌نقلیه جدید، مشخصات خودروی خود را وارد کنید؛
 5. سپس گزینه افزودن پرداخت خودکار جدید را انتخاب کنید؛
 6. کد ملی، نوع بانک، تعداد و سقف مبلغ هر تراکنش را انتخاب کنید تا پیمان ایجاد شود
 7. اطلاعات کارت بانکی خود مثل CVV2، شماره کارت، ماه و سال را انتخاب کنید تا ذخیره شود.
 8. سپس باید نام خودرو و پلاک آن را در سامانه ثبت کنید تا مبلغ عوارضی آزادراهی به صورت مستقیم از حساب بانکی شما کسر شود.

انتخاب گزینه پرداخت خودکار برای فعال‌سازی nspay

نکته: اگرچه پرداخت بدهی عوارضی از روی حساب بانکی یک مزیت خوب برای اغلب رانندگان به شمار می‌رود؛ اما گاهی به دلیل نداشتن موجودی کافی یا غیر فعال شدن کارت، پرداخت به صورت آنی انجام نمی‌شود و راننده به امید پرداخت، بعد از ۱۵ روز با جریمه پرداخت نکردن عوارض آزادراهی روبه‌رو می‌شود. گاهی‌اوقات هم این پرداخت خودکار می‌تواند دردسرساز شود، چراکه ممکن است جریمه اشتباهی برای خودروی شما ثبت شود و خیلی دیر متوجه این موضوع شوید. در واقع در این شرایط فرصت اعتراض به جریمه عوارضی اشتباهی ثبت‌شده روی پلاک خودروی خود را از دست خواهید داد.

پرداخت عوارض الکترونیکی آزادراهی از بانک مسکن

تا چند وقت پیش اگر انتخاب شما برای پرداخت عوارض جاده‌ای، برچسب بانک مسکن بود، باید پیش از عبور از آزادراه برچسب فیزیکی را تهیه می‌کردید تا مبلغ عوارضی از روی شارژ برچسب کسر شود. اگر هم اعتبار برچسب کافی نبود، باید وارد سامانه پرداخت آسان عوارض آزادراهی بانک مسکن می‌شدید و نسبت به شارژ برچسب عوارضی اقدام می‌کردید. حالا چند وقتی است که امکان شارژ برچسب با شماره پلاک اضافه شده است و روش پرداخت عوارض الکترونیکی با بانک مسکن ساده‌تر از قبل شده است. به صورت کلی شما می‌توانید برای پرداخت عوارضی در سامانه بانک مسکن از یکی از روش‌های زیر استفاده کنید.

۱. پرداخت عوارض آزادراهی با برچسب (تگ)

اگر برچسب عوارضی آزادراهی را از قبل خریداری کردید، می‌توانید از سامانه بانک مسکن، نسبت به شارژ برچسب خود اقدام کنید تا مبلغ عوارضی پس از عبور خودرو از آزادراه، به طور خودکار از اعتبار کیف پول شما کسر می‌شود.

بیشتر بخوانید: پرداخت الکترونیک عوارض آزادراهی بانک مسکن

۲. پرداخت عوارض آزادراهی بانک مسکن با شماره پلاک

اگر از قبل در سامانه بانک مسکن ثبت‌نام کرده‌اید، باید برای استعلام و پرداخت عوارضی مراحل زیر را انجام دهید.

ورود به سامانه عوارضی آزادراهی بانک مسکن

ورود با نام کاربری برای استعلام عوارضی با بانک مسکن

صفحه ورود به سامانه عوارضی بانک مسکن با کد ملی

مشاهده صفحه استعلام بدهی خودرو با سامانه عوارضی بانک مسکن

برای فعال‌سازی پرداخت خودکار، نیاز است اعتبار کیف پول خود را به شیوه زیر افزایش دهید.

در نهایت می‌توانید به همین راحتی اعتبار کیف پول بانک مسکن خود را افزایش دهید و عوارضی بزرگراه‌ها را پرداخت کنید. اگرچه زمان استفاده از این سامانه ممکن است با مشکل یا پیام خطا روبه‌رو شوید؛ اما با این حال نسبت به گذشته، مراحل پرداخت آسان‌تر شده است.

پرداخت آسان عوارض آزادراهی با اپلیکیشن‌های موبایلی

اگرچه پرداخت عوارضی آزادراه‌ها به صورت اینترنتی کمی سخت به نظر می‌رسد؛ اما اپلیکیشن‌های موبایلی مانند قبضینو، پیشخوان ۲۴، دیجی‌پی، همراه کارت، آپ و کیپاد پرداخت عوارض بدون توقف را آسان کرده‌اند. با نصب یک اپلیکیشن روی موبایل خود، می‌توانید دسترسی همیشگی به جزئیات عوارض آزادراهی داشته باشید، در هر زمان و مکان استعلام بگیرید، نتیجه به‌روز مبلغ عوارضی را مشاهده کنید و به جای نصب برنامه‌های متعدد روی گوشی تلفن خود، از یک برنامه با ده‌ها خدمت متنوع استفاده کنید.

پرداخت عوارض بزرگراه بدون دسترسی به اینترنت

گاهی ممکن است برای پرداخت عوارض آزادراهی به اینترنت دسترسی نداشته باشید یا استفاده از روش‌های آنلاین چندان برای شما ساده نباشد و به دنبال راهی باشید تا عوارض وسیله نقلیه خود را بدون نیاز به اینترنت تسویه کنید. در چنین مواقعی می‌توانید از روش‌های حضوری و غیر اینترنتی استفاده کنید. در ادامه بیشتر با این روش‌ها آشنا خواهید شد.

پرداخت عوارضی از طریق دستگاه‌های خودپرداز

بسیاری از افراد هنوز هم مثل قبل استفاده از روش‌های حضوری برای پرداخت عوارضی آزادراهی را ترجیح می‌دهند. اگر به شناسه قبض و پرداخت عوارض آزادراهی خودروی خود دسترسی دارید، می‌توانید برای پرداخت مبلغ عوارضی از دستگاه‌های خودپرداز دایر در تمام شهرها و استان‌ها استفاده کنید.

مردی در حال استفاده از دستگاه خودپرداز برای پرداخت عوارضی

شماره‌گیری کد دستوری پرداخت عوارض آزادراهی برای تسویه بدهی خودرو

اگر به اینترنت و شناسه قبض عوارضی خود دسترسی ندارید، می‌توانید برای تسویه عوارضی آزادراه‌ها کد دستوری #9*720* را با موبایل خود شماره‌گیری کنید، بعد از انتخاب گزینه استعلام و ثبت پلاک جدید خودرو، مبلغ عوارضی آزادراهی به شما نمایش داده می‌شود. در نظر داشته باشید که گاهی این سامانه با مشکل روبه‌رو می‌شود و نتیجه درست را به شما نمایش نمی‌دهد.

پرداخت از طریق دستگاه کارت‌خوان

برای راحتی روند پرداخت عوارض، امکان پرداخت عوارض از طریق دستگاه‌های کارت‌خوان مستقر در پمپ‌بنزین‌ها، مجتمع‌های خدماتی رفاهی و توقفگاه‌های بین راهی در آزادراه‌های کشور فراهم شده است.

بیشتر بخوانید: پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراه تهران شمال

نکته: بهترین راه پرداخت عوارض آزادراهی بسته به شرایط شما می‌تواند متفاوت باشد، اما با توجه به مزایای اشاره شده، می‌توانیم بگوییم پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراهی با سامانه‌های اینترنتی یا اپلیکیشن‌ها (مانند قبضینو و آنی رو) جزو بهترین روش‌های پرداخت عوارض آزادراهی است. 

پرداخت عوارضی در کدام آزادراه‌ها الکترونیکی شده است؟

با وجود تمام مزایای پرداخت الکترونیکی عوارضی هنوز هم آزادراه‌های زیادی هستند که برای تردد از آن‌ها باید هزینه عوارضی را به صورت نقدی یا با کارت بانکی پرداخت کنید. در واقع از ۲۸ آزادراه کشور تنها ۱۵ مورد پرداخت الکترونیکی عوارضی را دارند که در ادامه به نام آزادراه‌ها اشاره می‌کنیم. با شناخت آن‌ها می‌توانید مسیر‌های کوتاه‌تر را برای تردد انتخاب کنید و مبلغ عوارضی را به شیوه متفاوت پرداخت کنید.

نام آزادراه‌ها
باغچه مشهد کاشان نطنز اصفهان (سان آرا) گذرگاه شرق اصفهان
همت کرج تهران پردیس تهران قم
تهران ساوه بندرعباس شهید رجایی کرج قزوین
قزوین زنجان تبریز سهند قم کاشان
ارومیه تبریز (قطعه ۴) فزوین رشت تهران شمال

مهلت پرداخت عوارض آزادراهی چقدر است؟

در حال حاضر، حداکثر مهلت پرداخت عوارض آزادراهی ۱۵ روز است که باید بعد از عبور از آزادراه‌های کشور نسبت به پرداخت آن اقدام کنید. همان‌طور که می‌دانید عوارضی توسط دوربین‌های ایستگاه عوارضی ثبت می‌شود و اگر نتوانید در مهلت مشخص نسبت به پرداخت اقدام کنید و تسویه عوارض آزادراه‌ها را پشت گوش بیندازید، جریمه عدم پرداخت عوارض آزادراهی روی پلاک خودروی شما ثبت می‌شود. 

مهلت پرداخت عوارضی در گوشی موبایل

چرا باید عوارض آزادراه‌ها را پرداخت کنیم؟

احتمالا می‌دانید که آزادراه‌های کل کشور توسط شرکت‌های سرمایه‌گذاری آزادراهی یا وزارت راه و شهرسازی احداث می‌شوند. در واقع هزینه‌ای بابت راه‌اندازی این بزرگراه‌ها پرداخت شده است تا بتوانید رانندگی بی‌خطر و ایمنی را تجربه کنید و کمتر با تصادفات جاده‌ای روبه‌رو شوید. دولت برای جبران این هزینه‌ها، مبلغی را به عنوان عوارضی در نظر گرفته تا کلیه رانندگان زمان استفاده از آزادراه، آن را پرداخت کنند. البته این تنها دلیل پرداخت اجباری عوارض آزادراهی نیست؛ بلکه شما می‌توانید از مزایای زیر نیز بهره‌مند شوید.

استفاده از آزادراه‌های جدید

همان‌طور که می‌دانید با احداث آزادراه‌های جدید می‌توانید در وقت و سوخت خودروی خود صرفه‌جویی کنید و مسیر کوتاه‌تری را تا مقصد طی کنید. هم‌چنین با پرداخت عوارضی، نیاز نیست توقف داشته باشید و می‌توانید پرداخت عوارضی را به زمان دیگر موکول کنید.

تعمیر و نگه‌داری آزادراه‌های قدیمی

یکی از دلایل بروز تصادفات و حوادث جاده‌ای، خرابی جاده و نبود امکانات کافی در طول آزادراه است. به‌عنوان مثال گاهی به دلیل نبود دید کافی در شب تعداد تصادفات رانندگی افزایش پیدا می‌کند و این باعث شده تا رانندگان زیادی از نبود امکانات کافی معترض باشند. با افزایش سرمایه شرکت‌های ساخت آزادراه می‌توانیم امیدوار باشیم که مشکلات آزادراه‌های قدیمی برطرف شود و بتوانید رانندگی ایمنی را تجربه کنید.

جلوگیری از جریمه شدن

اگر عوارضی خود را در مهلت ۱۵ روز پرداخت نکنید، جریمه روی پلاک خودروی شما ثبت می‌شود. تا چندی پیش مبلغ جریمه پرداخت نکردن عوارضی یک هزینه ثابت بود که با توجه به نوع وسیله نقلیه از کلیه دریافت می‌شد. از اول مرداد ماه ۱۴۰۲ قانون افزایش پلکانی جریمه عدم پرداخت عوارضی اجرا شده است که در ادامه بیشتر در مورد آن صحبت می‌کنیم.

خودرو‌های متوقف‌شده در پشت باجه عوارضی

جریمه پرداخت نکردن عوارض آزادراهی چیست؟

تا چند وقت پیش مبلغ جریمه عدم پرداخت عوارض آزادراهی برای خودروهای سواری ۴۲ هزار تومان بود. این مبلغ ثابت بود و حتی بعد از گذشت یک یا دو ماه از پرداخت نیز افزایش پیدا نمی‌کرد. اما حالا از اول مرداد ماه طبق تبصره ۱۸ قانون بودجه ۱۴۰۱ و بند کاف تبصره ۱۱ قانون بودجه ۱۴۰۲، در صورت عدم پرداخت عوارض آزادراهی در مهلت مشخص، مبلغ جریمه به صورت پلکانی افزایش پیدا می‌کند. یعنی به ازای هر ماه به تعویق افتادن زمان پرداخت، بین ۳ تا ۳.۵ درصد به مبلغ جریمه اضافه می‌شود که باید آن را پرداخت کنید. به عنوان مثال اگر ماه اول مبلغ جریمه شما ۴۲۰۰۰ تومان باشد و نسبت به پرداخت اقدام نکنید، در ماه دوم باید ۳ تا ۳.۵ درصد جریمه اول + مبلغ ۴۲۰۰۰ تومان را پرداخت کنید و این می‌تواند در زمان تعویض پلاک یا خرید بیمه شخص ثالث مشکل‌ساز شود. 

چگونه جریمه عوارضی آزادراهی را پرداخت کنیم؟

اگر در مهلت مشخص عوارضی خودروی خود را پرداخت نکردید، جریمه برای شما ثبت شده است،که می‌توانید برای مشاهده و پرداخت جریمه عدم پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراه‌ها و استعلام خلافی از سایت جامع استعلام و پرداخت قبضینو استفاده کنید. نحوه پرداخت جریمه عوارض آزادراهی در این سامانه ساده است و تنها نیاز است مراحل زیر را انجام دهید.

 • وارد سامانه قبضینو به نشانی ghabzino.com شوید؛
 • خدمت «خلافی» را از بین خدمات متنوع انتخاب کنید؛
 • بعد از انتخاب گزینه استعلام جزئیات خلافی، شماره پلاک خودروی خود را وارد کنید؛
 • سپس شماره موبایل و کد ملی مالک اصلی خودرو را وارد کنید تا جزئیات به شما نمایش داده شود.
 • جریمه عدم پرداخت عوارضی به صورت جریمه دوربین ثبت می‌شود که می‌توانید بعد از مشاهده، نسبت به پرداخت آن اقدام کنید.

اعتراض به عوارض بزرگراه‌ها

گاهی ممکن است رانندگان و مالکان خودرو نسبت به محاسبه اشتباه عوارض الکترونیکی در آزادراه کشور اعتراض داشته باشند و دلیل محکمی هم به این اعتراض داشته باشند. اگر پیامکی به صورت اشتباهی برای شما ارسال شده است، در حالی که در آن تاریخ از آزادراه نام‌برده شده عبور نکردید یا مبلغ به صورت اشتباه ثبت شده، می‌توانید از دو روش زیر برای پیگیری اعتراض اقدام کنید.

 • تماس با شماره تلفن ۱۵۳۱
 • تماس با شماره تلفن ۰۲۱۶۳۴۶۸۵۳۱
 • ارسال شماره پلاک به سامانه پیامکی آنی رو ۱۰۰۰۰۱۵۳۱

سخن آخر

در این مطلب از وبلاگ قبضینو در مورد تمام روش‌های پرداخت عوارض آزادراهی صحبت کردیم؛ اگرچه هنوز هم بسیاری از روش‌ها نقطه ضعف خود را دارند اما شیوه پرداخت را نسبت به گذشته آسان‌تر کرده‌اند و شما می‌توانید بعد از عبور آزادراه نسبت به پرداخت عوارضی اقدام کنید. طریقه پرداخت عوارض آزادراه با روش‌های آنلاین آسان‌تر از روش‌های حضوری است؛ اما با این حال بهترین روش پرداخت عوارض آزادراهی راهی است که ویژگی‌های منحصر به فردی دارد و شما را بی‌نیاز از هر برنامه و سایت دیگر می‌کند. آیا زمان استعلام و پرداخت عوارض آزادراهی با چالش خاصی روبه‌رو شدید؟ خوشحال می‌شویم که آن را با ما در بخش دیدگاه‌ها درمیان بگذارید.

ثبت دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم قبضینو در وب سایت منتشر خواهد شد.

نام و نام خانوادگی وارد نشده است.
شماره موبایل به درستی وارد نشده است.
دیدگاه وارد نشده است.
علی‌اصغر ستوده پور

سلام از طریق اپلیکیشن آپ عوارضی را پس از ده روز پرداخت کرده ام اکنون پیامک جریمه برایم آمده به کجا مراجعه نمایم راهنمایی لطفا

پشتیبانی قبضینو

سلام و وقت به خیر
باید از طریق پشتیبانی آپ پیگیری کنید.

الهام حیدری

سلام دیروز از عوارضی اصفهان نجف آباد رد می‌شدیم عوارض اونجا 6500تومن بود 65000تومن کارت کشیده ،الان کی جوابگو باید به کجا زنگ بزنیم ؟؟؟؟

Sinasobhani91@gmail.com

سلام، برای پیگیری این موضوع حتما باید از طریق آنی رو اقدام کنید. استفاده از پشتیبانی آنلاین و تلفنی برای حل مشکل شما مناسب است.

سرویس‌های قبضینو

دانلود اپلیکیشن قبضینو
دانلود قبضینو
لینک دانلود
دریافت لینک دانلود اپلیکیشن قبضینو

با نصب اپلیکیشن قبضینو، به آسانی تمامی قبوض خدماتی، جرائم رانندگی، عوارض شهرداری و عوارض آزادراه خود را با استفاده از تلفن همراه، کاملا رایگان و بدون محدودیت استعلام و پرداخت کنید.

شماره موبایل به درستی وارد نشده است.

در حال انتقال ...