پنل سازمانی قبضینو دریافت گروهی قبوض المثنی

با توجه به حذف قبوض کاغذی، تصویر قبض و یا قبض المثنی در اسناد مالی برای مدیریت بهتر هزینه‌ها اهمیت بسیاری دارد. پنل سازمانی قبضینو به شما این امکان را می‌دهد تا پس از تعریف قبوض، قبوض المثنی خود را در دوره‌های متخلف مدیریت کنید.

چه خبره ؟

مشتریان قبضینو سازمانی

اطمینان خاطر، در سایه اعتماد بزرگترین‌ها

مشتریان ما همواره نقش اساسی در موفقیت و پیشرفت پنل سازمانی قبضینو دارند و مهم‌ترین عضو خانواده قبضینو هستند. ما همواره تلاش می‌کنیم تا بهترین خدمات را برای جلب رضایت کامل مشتریان خود ارائه کنیم. شما نیز می‌توانید با اطمینان خاطر به خانواده مشتریان ما بپیوندید.

صدور قبض المثنی به تفکیک نوع قبض

به محض صدور و پرداخت قبوضی که در پنل سازمانی قبضینو تعریف می‌کنید، امکان دسترسی به نسخه المثنی قبوض در اختیار شما قرار می‌گیرد.

صدور قبض المثنی به تفکیک دوره قبض

از زمانی که قبوض خود را در پنل سازمانی تعریف می‌کنید، نسخه المثنی آنها با تفکیک دوره در پنل ذخیره می‌شود. شما می‌توانید با مراجعه به صفحه مربوطه، قبوض المثنی یک قبض مشخص را در دوره‌های متفاوت مشاهده و یا فایل آن را به ‌صورت گروهی (با فرمت PDF) دانلود نمایید.

دانلود و پرینت قبوض المثنی

با تعریف قبوض در پنل سازمانی قبضینو، قبوض به صورت خودکار استعلام می‌شوند. بعد از مشخص شدن نتیجه استعلام، نسخه الکترونیکی قبوض (عکس قبض یا PDF) در قسمت "صورتحساب و قبوض المثنی" در دسترس شما قرار می‌گیرد و می‌توانید این قبوض را به ‌صورت مستقیم پرینت بگیرید، و یا به‌صورت تجمیعی آن‌ها را دریافت و سپس اقدام به چاپ آنها کنید.

دریافت گروهی قبض المثنی

شما با استفاده از پنل سازمانی قبضینو می‌توانید تمامی قبوض المثنی خود را در بازه زمانی مشخصی دریافت کنید و یا بصورت یکباره، آخرین قبوض المثنی موجود درسیستم برای تمامی قبوض تعریف شده را با فرمت PDF دریافت کنید.

سوالات متداول

شاید سوال شما هم باشد ...

چرا دریافت قبض المثنی برای یک سازمان اهمیت دارد؟

سیستم های مالی، برای مدیریت هزینه‌ها و مخارج خود، نیاز به اسناد معتبر جهت تائید پرداخت دارند. پنل سازمانی قبضینو راه حلی جامع برای تمامی این مشکلات است. شما با تعریف قبوض خود در پنل، به راحتی به نسخه المثنی (الکترونیکی) قبوض دسترسی پیدا کرده و می‌توانید تاریخچه قبوض المثنی هر قبض را به ‌صورت جامع در پنل مشاهده کنید.

برای کدام یک از قبوض، قبض المثنی صادر می‌شود؟

در حال حاضر قبوض المثنی برای سرویس‌های آب، برق، گاز، تلفن ثابت قابل ارائه است. به زودی قبوض المثنی برای سرویس‌هایی مثل ایرانسل، همراه اول، میان دوره تلفن ثابت و قبوض دیتا نیز ارائه خواهد شد.

تا چه زمانی امکان دسترسی به قبوض المثنی وجود دارد؟

قبوض المثنی‌‌ای که در پنل سازمانی قبضینو به کاربران نمایش داده می‌شود، به صورت دائمی ذخیره می‌شود و تا زمانی که کاربر اشتراک فعال داشته باشد، می‌تواند تمامی اطلاعات مرتبط با قبوض خود از جمله مشاهده قبوض المثنی را به تفکیک دوره و نوع قبض مشاهده و دانلود کند.

آیا امکان دانلود و پرینت قبوض المثنی در پنل سازمانی قبضینو وجود دارد؟

بله. کاربر با مراجعه به قسمت سوابق و گزارش‌ها می‌تواند تمامی قبوض المثنی خود را در بازه زمانی مشخص و یا آخرین قبوض موجود در سیستم را در دوره‌‎ای مشخص دریافت کند. علاوه بر این با مراجعه به تاریخچه صورتحساب هر قبض، تمامی قبوض المثنی مربوط به آن در دوره‌های متفاوت قابل دسترسی است.
سوال شما اینجا نیست؟ با ما تماس بگیرید. 021-62999923

درباره پنل قبضینو سازمانی

درباره پنل قبضینو سازمانی بیشتر بدانید

حذف قبوض کاغذی و مشکلات پیرامون آن

در بسیاری از مجموعه‌ها، شرکت ها و سازمان‌ها قبوض به صورت مرکزی توسط واحدهای پشتیبانی، حسابداری و مالی مدیریت و پرداخت ‌می‌شوند. مدیریت قبوض با تعداد بالا، مشکلات خاص خود را به همراه دارد. مسئله از آنجا شروع می‌شود که تعداد زیادی قبض باید جمع‌آوری و پرداخت شود. سپس رسید این قبوض به همراه نسخه فیزیکی آن باید آرشیو شده و با ساختاری منظم آماده تحویل به واحد حسابداری شود. مدیریت این روند برای مجموعه‌ها هزینه زیادی ایجاد کرده است. تمامی این شرایط بدون در نظر گرفتن مسئله جمع‌آوری قبوض شعبات و شرکت‌ها در استان‌های متفاوت بسیار سخت و زمان‌بر است و مدیریت تصویر قبض به همراه رسید پرداخت آن، سختی را دوچندان می‌کند.

موارد استفاده از قبض المثنی

زمانی که قبضی را پرداخت می‌کنید به یک رسید حاوی اطلاعاتی نیاز دارید که نمایشگر صحت پرداخت شما باشد. این اطلاعات باید شامل مواردی مانند شناسه قبض، شناسه پرداخت، تاریخ پرداخت، مبلغ پرداخت و کد پیگیری پرداخت باشد.

سیستم های مالی، برای مدیریت هزینه ها و مخارج خود، نیاز به اسناد معتبر جهت تایید پرداخت دارند و دسترسی به نسخه المثنی قبوض بهترین راهکار برای مدیریت قبوض پرداختی در سازمان‌ها و شرکت‌هاست.

صدور گروهی قبض المثنی توسط پنل سازمانی قبضینو

در شرکت‌ها، سازمان‌ها و مجموعه‌ها قبوض به صورت مرکزی مدیریت و پرداخت می‌شوند و واحدهای پشتیبانی، حسابداری و مالی معمولاً با مسئله مدیریت قبوض دست و پنجه نرم می‌کنند. اینکه ماهانه تعداد زیادی قبض باید جمع‌آوری و پرداخت شود و رسید قبض (رسید پرداخت قبض و نسخه فیزیکی قبض)، باید آماده و تحویل واحد حسابداری شود، معمولا زمان و هزینه زیادی روی دست سازمان‌ها می‌گذارد. هنگامی که تعداد قبوض زیادی وجود داشته باشد، این موضوع با چالش بزرگتری همراه خواهد شد.

بخش حسابداری و مالی مجموعه‌ها، شرکت‌ها و یا سازمان‌ها به سختی تعداد بسیار زیادی قبض را مدیریت می‌کنند. مخصوصا با توجه به اینکه نسخه کاغذی قبوض درحال از بین رفتن است، پروسه جمع آوری اطلاعات هر قبض، تبدیل به یک دغدغه مهم شده است.

سیستم های مالی، برای مدیریت هزینه ها و مخارج خود، نیاز به اسناد معتبر جهت تایید پرداخت دارند و از همین رو چون پروسه پرداخت قبوض به‌صورت تکی در این مجموعه ها صورت می‌پذیرد، جمع‌آوری این اطلاعات، به خودی خود کار بسیار سختی است.

پنل سازمانی قبضینو راه حلی جامع برای تمامی این مشکلات است. شما با تعریف قبوض خود در پنل، به راحتی به نسخه المثنی (الکترونیکی) قبوض دسترسی پیدا می‌کنید و می‌توانید تاریخچه قبوض المثنی هر قبض را به‌صورت جامع در پنل مشاهده کنید.

شما می‌توانید با مراجعه به قسمت زیر، نسخه المثنی قبوض آب، برق، گاز و تلفن ثابت خود را دریافت کنید. "سوابق و گزارش‌ها > گزارش‌‎های عمومی > صورتحساب و قبض المثنی" پنل سازمانی قبضینو با جمع آوری قبوض المثنی هر دوره، تاریخچه قبوض را نیز برای شما فراهم می‌کند.

صدور قبض المثنی به تفکیک دوره قبض

از زمانی که قبوض خودرا در پنل سازمانی تعریف می‌کنید، نسخه المثنی آنها با تفکیک دوره در پنل ذخیره می‌شود. شما می‌توانید با مراجعه به صفحه مربوطه، قبوض المثنی 1 قبض مشخص را در دوره‌های متفاوت مشاهده و یا به‌صورت گروهی (با فرمت PDF) دانلود نمایید.

سایر روش های دریافت قبض المثنی

قبض المثنی تلفن ثابت

برای دریافت قبض المثنی و یا تصویر قبض، کاربران و مشترکان استان تهران پس از مراجعه به سایت TCT.ir و کلیک بر روی منوی «صدور قبض المثنی» با ورود اطلاعات مربوطه به شماره تلفن، کد پستی ۱۰ رقمی، انتخاب سال و دوره صورتحساب‌گیری می‌توانند قبض المثنی دوره را مشاهده کنند.

قبض المثنی برق

مشترکین می توانند به سه طریق نسبت به دریافت صورتحساب المثنی اقدام فرمایند :

قبض المثنی آب

چنانچه مشترک شرکت آب و فاضلاب استان تهران هستید، می‎توانید با مراجعه به سایت ccp.tpww.ir براساس شماره پرونده، شناسه قبض و انتخاب منطقه آب و فاضلاب از خدمات غیرحضوری این شرکت استفاده کنید.

قبض المثنی گاز

با ورود به سایت اداره گاز استان خود می‌توانید با وارد کردن اطلاعات درخواستی، قبض المثنی خود را دریافت کنید.

دریافت رسید قبض از پنل سازمانی قبضینو

در صورتی که قبض جدیدی برای شناسه‌های ثبت شده در پنل سازمانی قبضینو صادر شود، استعلام خودکار به صورت آنی انجام می‌شود و قبض المثنی نیز آماده دریافت است. در صورتی که کاربر نیاز به نسخه فیزیکی قبض داشته باشد می‌تواند به راحتی نسخه pdf را دانلود و پرینت بگیرد. قبوض المثنی در منوی سوابق و گزارش‌ها، قسمت گزارش‌های عمومی، بخش صورت‌حساب و قبض المثنی قابل دریافت هستند.

در صورتی که قبوض از طریق پنل سازمانی قبضینو پرداخت شوند، رسید پرداخت حاوی تمامی اطلاعات پرداخت، در حساب‌کاربری شما ثبت می‌شود. این اطلاعات هم به صورت رسید پرداخت و هم به صورت فایل اکسل قابل دسترسی هستند و می‌توان از طریق منوی سوابق و گزارش‌ها، قسمت سوابق و رسید پرداخت قبوض به این موارد دسترسی داشت. همچنین امکان فیلتر کردن سوابق بر اساس ورودی‌های مختلفی همچون زمان پرداخت، شناسه قبض، نوع قبض و … فراهم شده است تا کاربران به راحتی بتوانند رسید پرداخت مورد نظر خود دسترسی داشته باشند و آن را در قالب فایل اکسل یا pdf دریافت کنند.