مشاهده سوابق نسخه مخصوص شرکت‌ها دریافت API پشتیبانی وبلاگ
دانلود اپلیکیشن سبد قبض
قبضینو

استعلام خلافی خودرو - دریافت خلافی راهور 120

__
ایران

استعلام خلافی خودرو با قبضینو

اگر قصد دارید استعلام جریمه‌ها و پرداخت آنها را با سامانه قبضینو انجام دهید؛ کافی است، شماره پلاک وسیله نقلیه خود را در این بخش وارد کرده و خلافی خودرو با جزئیات کامل را دریافت کنید.

استعلام خلافی خودرو با قبضینو
جزئیات
حذف اطلاعات
آیا از حذف اطلاعات آیتم انتخابی اطمینان دارید؟
استعلام آماده پرداخت
آخرین استعلام شما در تاریخ ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ انجام شده و از بخش سوابق قابل دسترسی است. پیشنهاد می‌کنیم برای مشاهده به‌روزترین نتایج، استعلام جدیدی را انجام دهید.
انتخاب روش استعلام خلافی
ایران
نیاز به کد ملی و شماره موبایل مالک
پرداخت مجموع مبلغ خلافی با یک رمز پویا
توجه

در صورت عدم دسترسی به اطلاعات مالک خودرو، می‌توانید خلافی تجمیعی خودرو را استعلام کنید.

استعلام خلافی خودرو با پلاک

حتماً تاکنون جریمه شدن را تجربه کرده‌اید. راحت‌ترین روش برای پرداخت این جریمه‌ها، گرفتن خلافی ماشین از قبضینو است. شما می‌توانید سریع و ساده به سایت یا اپلیکیشن قبضینو دسترسی پیدا کنید و از خدمت استعلام خلافی خودرو با پلاک استفاده کنید.

استعلام جزئیات خلافی خودرو

استعلام جزئیات خلافی خودرو

استعلام جزئیات خلافی خودرو

برای مشاهده ریز خلافی از خدمت استعلام جزئیات خلافی خودرو سامانه قبضینو استفاده کنید. شما باید شماره پلاک، کد ملی و شماره موبایل مالک خودرو را وارد کنید تا از مزایای زیر بهره‌مند شوید:

 • پرداخت موردی خلافی ماشین
 • مشاهده جزئیات خلافی ماشین
 • مشاهده عکس دوربین پلیس
 • هزینه: ۵۲۰۰ تومان

استعلام مجموع خلافی خودرو با پلاک

استعلام مجموع خلافی خودرو با پلاک

استعلام مجموع خلافی خودرو با پلاک

برای دریافت سریع خلافی خودرو از خدمت استعلام مجموع خلافی خودرو سامانه قبضینو استفاده کنید. شما نیازی به احراز هویت ندارید، فقط باید شماره پلاک را وارد کنید تا از مزایای زیر بهره‌مند شوید:

 • پرداخت جریمه‌ها با یک رمز پویا
 • مشاهده مجموع مبلغ خلافی
 • تنها با شماره پلاک خودرو

استعلام جریمه با شناسه قبض و پرداخت

استعلام جریمه با شناسه قبض و پرداخت

استعلام جریمه با شناسه قبض و پرداخت

اگر قبض جریمه را به صورت پیامکی دریافت کرده‌اید و شناسه قبض و شناسه پرداخت را دارید می‌توانید از روش گرفتن رایگان خلافی سامانه قبضینو برای استعلام آنلاین خلافی خودرو استفاده کنید. توجه داشته باشید که در این روش تنها امکان پرداخت یک قبض وجود دارد. مزایای این روش نیز به شرح زیر است:

 • امکان پرداخت خلافی با یک رمز پویا
 • امکان مشاهده تنها یک قبض جریمه
 • نیازمند شناسه قبض و شناسه پرداخت
 • خلافی خودرو رایگان

کدام روش استعلام و پرداخت جریمه قبضینو برای من مناسب است؟

همانطور که پیش از این اشاره کردیم، سامانه قبضینو روش‌های متنوعی را برای استعلام و پرداخت جریمه در اختیار شما قرار داده است. اگر می‌خواهید با تفاوت این روش‌ها بیشتر آشنا شوید یا مناسب‌ترین روش را برای خود انتخاب کنید بهتر است نگاهی به جدول زیر داشته باشید. در ادامه، روش‌ها و نحوه پرداخت خلافی قبضینو گفته شده است:

روش‌ها استعلام خلافی با جزئيات استعلام خلافی تجمیعی استعلام خلافی با شناسه قبض
هزینه استعلام ۵۲۰۰ تومان ۵۲۰۰ تومان استعلام رایگان خلافی خودرو
جزئیات نمایش کامل جزئیات بدون جزئیات عدم نمایش جزئیات
نحوه پرداخت موردی تجمیعی موردی
اطلاعات مورد نیاز پلاک، کد ملی مالک، شماره موبایل مالک پلاک شناسه قبض و شناسه پرداخت

چرا استعلام جریمه ماشین را با قبضینو انجام دهیم؟

سامانه قبضینو یکی از اولین روش‌های استعلام و پرداخت آنلاین خلافی بوده است. تأمین امنیت، افزایش سرعت و تضمین به‌روزبودن همواره از جمله مهم‌ترین اولویت‌های قبضینو به‌عنوان سامانه استعلام خلافی خودرو بوده است که علاوه‌بر خدمت استعلام و پرداخت جریمه، سایر خدمات را بر پایه‌ی این اصول ارائه می‌دهد. گرفتن خلافی خودرو با موبایل از قبضینو مزایایی دارد:

چه زمان‌هایی به استعلام و پرداخت جرایم رانندگی نیاز داریم؟

قطعا تسویه هزینه‌هایی که بر عهده ما است در هر زمانی اهمیت دارد اما گاهی پرداخت آن‌ها اهمیت بالاتری پیدا می‌کند چرا که عدم تسویه می‌تواند هزینه‌های سنگین‌تری را برای شما به دنبال داشته باشد.

پیش از دو برابر شدن خلافی

شما باید جرایم تسلیمی، الصاقی و خودداری را پیش از گذشت ۶۰ روز از صدور آن پرداخت کنید؛ وگرنه، مبلغ آن دو برابر خواهد شد. در نتیجه، شما پیش از دو برابر شدن خلافی نیاز به استعلام و پرداخت جریمه خودرو دارید تا از ضرر مالی جلوگیری کنید.

قبل از اتمام مهلت اعتراض به تخلف

پس از ثبت جریمه در سامانه پلیس راهنمایی و رانندگی، شما باید اعتراض به جرایم را پیش از گذشت ۶۰ روز از صدور آن ثبت کنید؛ وگرنه، امکان اعتراض به جرایم را از خود سلب کرده‌اید. در نتیجه، شما قبل از اتمام مهلت اعتراض به تخلف نیاز به استعلام و پرداخت جرایم رانندگی دارید تا جرایم اشتباه را پیگیری کنید.

زمان دریافت مدارک المثنی برای خودرو

هنگامی که نیاز به دریافت مدارک المثنی برای خودرو داشته باشید، باید نسبت به پرداخت خلافی خودرو راهور 120 اقدام کنید؛ بنابراین، شما زمان کسب مدارک المثنی مانند کارت خودرو، سند خودرو و ... نیاز به استعلام و پرداخت بدهی خلافی دارید.

زمان ترخیص خودرو از پارکینگ پلیس پس از توقیف

معمولاً، دستور توقیف خودرو برای خودروهایی صادر می‌شود که مبلغ جرایم آنها از سقف ۳ میلیون تومان گذشته باشد؛ بنابراین، توصیه می‌کنیم که حتما به صورت مداوم استعلام جریمه خودرو و پرداخت آن را انجام دهید تا از توقیف جلوگیری کنید. اگر خودروی شما توقیف شد، چه کاری انجام دهید؟ شما باید جرایم خودرو را برای رفع توقیف تسویه کنید؛ بنابراین، زمان رفع توقیف، به استعلام و پرداخت جریمه ماشین نیاز دارید.

فروش خودرو و انتقال مالکیت

زمان فروش خودرو نیز یکی دیگر از بزنگاه‌هایی است که شما باید در آن تمامی هزینه‌های خودروی خود را تسویه کنید. درغیر این صورت تعویض پلاک انجام نخواهد شد. تا مدتی قبل برای تسویه خلافی باید حتما حضوری و در مراکز تعویض پلاک اقدام می‌کردید اما در حال حاضر می‌توانید از روش‌های استعلام و پرداخت آنلاین خلافی مانند قبضینو برای تسویه آنی خلافی ماشین خود استفاده کنید.

عواقب پرداخت نکردن خلافی

در صورتی که به‌موقع برای پرداخت خلافی خودرو اقدام نکنید، عواقب ناخوشایندی در انتظارتان خواهد بود؛ مثل:

برای جلوگیری از این اتفاقات، بهتر است هر ماه حداقل یک بار خلافی را استعلام بگیرید و جریمه‌ها را سر وقت پرداخت کنید.

چگونه به مبلغ خلافی اعتراض کنیم؟

تنها راه اصلاح مبلغ خلافی، اعتراض به خلافی ثبت‌شده است. بعد از دریافت خلافی، اگر اطمینان دارید که خلافی خودروی شما به اشتباه ثبت شده یا از روی عکس خلافی متوجه شدید که جریمه خودروی دیگری به نام شما درج شده است کافی است برای اعتراض به یکی از مراکز اجرائیات پلیس مراجعه کنید. برای اعتراض به خلافی، لازم است مالک خودرو با همراه داشتن مدارک زیر در یکی از مراکز اجرائیات پلیس حضور داشته باشد و اعتراض خود را ثبت کند.

در صورت پذیرفته شدن اعتراض، مبلغ خلافی شما کمتر شده و خلافی اشتباه نیز از لیست جرایم خودروی شما حذف می‌شود.

نکته: تا مدتی قبل امکان اعتراض به خلافی از طریق دفاتر پلیس+۱۰ نیز وجود داشت اما در حال حاضر فقط از طریق مراکز اجرائیات پلیس می‌توانید اقدام کنید.

چگونه عدم خلافی خودرو را دریافت کنیم؟

تا مدتی قبل برای دریافت عدم خلافی باید حضوری به مراکز پلیس +۱۰ یا اجرائیات مراجعه می‌کردید. دلیل این موضوع هم به‌روز نبودن سامانه پلیس راهور ۱۲۰ بود. اما حالا بهترین راه برای دریافت خلافی خودرو آنلاین، استفاده از قبضینو است. سامانه قبضینو خلافی شما را در لحظه تسویه می‌کند و در هر زمان می‌توانید به‌روزترین لیست جرائم خود را مشاهده و عدم خلافی را دریافت کنید. عدم خلافی خودرو و گواهی عدم خلافی از طریق مراکز پلیس +۱۰ نیز در دسترس است.

تصاویر
اسلاید شماره 0
اسلاید شماره 1
اسلاید شماره 2

نرخ جریمه‌های رانندگی ۱۴۰۳ + جدول تخلفات رانندگی

نرخ جریمه‌های رانندگی ۱۴۰۳ + جدول تخلفات رانندگی

نرخ جریمه‌های رانندگی ۱۴۰۳ + جدول تخلفات رانندگی

قوانین رانندگی برای پیشگیری از تصادفات و حفظ جان راننده و سرنشینان ایجاد شده‌اند. اگر قوانین رعایت نشوند،‌ پلیس راننده یا فرد متخلف را جریمه خواهد کرد. این جریمه ممکن است نقدی باشد یا به صورت نمره منفی بر روی گواهینامه اعمال شود. در مواردی هم پلیس، وسیله نقلیه را توقیف و به پارکینگ منتقل می‌کند

مطالعه مطلب

اعتراض به جرایم رانندگی – آدرس مرکز اجرائیات پلیس برای اعتراض به خلافی

اعتراض به جرایم رانندگی – آدرس مرکز اجرائیات پلیس برای اعتراض به خلافی

اعتراض به جرایم رانندگی – آدرس مرکز اجرائیات پلیس برای اعتراض به خلافی

روزانه افراد زیادی بابت خلافی خودرو جریمه می‌شوند و موظف هستند در مدت زمان مشخص نسبت به پرداخت آن اقدام کنند. اما اگر شما جز آن دسته از افرادی هستید که به قبض خلافی یا وضعیت تخلفات اعتراض دارید، در اینصورت می‌توانید به پلیس راهور مراجعه کنید و درخواست خودتان را ثبت کنید.

مطالعه مطلب

استعلام خلافی خودرو با بارکد ۹ رقمی کارت ماشین چگونه انجام می‌شود؟

استعلام خلافی خودرو با بارکد ۹ رقمی کارت ماشین چگونه انجام می‌شود؟

استعلام خلافی خودرو با بارکد ۹ رقمی کارت ماشین چگونه انجام می‌شود؟

هیچ‌کدام از ما علاقه نداریم جریمه شویم و خلافی خودرو پرداخت کنیم؛ اما احتمالا حداقل یک‌بار با تابلو ایست پلیس روبرو شده‌ایم یا توسط دوربین‌های راهنمایی و رانندگی جریمه شده‌ایم. تخلفات رانندگی ممکن است از سوی هر راننده‌ای رخ دهد.

مطالعه مطلب

ثبت دیدگاه

شما هم می‌توانید دیدگاه خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.
علی

سلام من الان هزینه 5200تومان را پرداخت کردم ولی خدماتی نگرفتم منظورم خلافی بود مجدد واردشدم باز هم هزینه میخاهد

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
درصورتی که اختلال سرور باعث عدم دریافت اطلاعات بوده باشد، هزینه پرداختی شما به کیف پول حساب کاربریتان عودت داده شده است؛ شما می‌توانید با استفاده از همان مبلغ مجددا استعلام بگیرید و نیازی به پرداخت دوباره هزینه نیست.
پاینده باشید.

حسین زاده

سلام.من ساکن 16امیرآبادهستم،محل کارم هروی است،برای تردد نیاز به چه مجوزهایی دارم؟و برای استفاده از تردد رایگان قبل۹و بعداز ساعت۱۴آیا شامل من میشه؟اگربله چطور میتونم ازاین امتیازاستفاده کنم.من مستاجرهستم.ممنون

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
درصورتی که در محدوده طرح ترافیک ساکن هستید، باید به‌‌صورت حضوری به یکی از دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه کرده و مدارک شناسایی و مدارک مربوط به محل سکونتتان را ارائه کنید تا اطلاعات شما در سامانه ثبت شود، همچینین باید در سامانه تهران من هم احراز هویت کرده و ثبت نام کنید. مجوزهای موردنیازتان هم مجوز طرح ترافیک و معاینه فنی خودرو است.
مانا باشید.

محسن

سلام برای ماشین من اس ام اس بیحجابی اومده درصورتی که ماشین پارک بوده کسی داخلش نبوده باید چیکار کنم الان؟ لینک اعتراض هم که داخل پیامک بوده کار نمیکنه

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
ثبت اعتراض به جرایم به‌صورت آنلاین از تیرماه آغاز به کار خواهد کرد، لطفا به‌صورت حضوری و به همراه مدارک ماشین به یکی از مراکز پلیس +۱۰ مراجعه کرده و درخواست بررسی دهید.
پیروز باشید.

علی

سلام من دوماه پیش استعلام جرایم گرفتم الان می‌خوام پرداخت کنم باید دوباره استعلام بگیرم؟

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
شما می‌توانید ادامه فرآیند پرداختتان را از قسمت مشاهده سوابق تکمیل کنید، اما در نظر داشته باشید که این تراکنش مربوط به دو ماه پیش است و برای دریافت خلافی‌های جدیدتر باید مجددا استعلام بگیرید.
سربلند و مانا باشید.

Ali

سلام من پیامک جریمه برام اومده در صورتی که من خانه بودم و ماشین و بیرون نبردملطفاً راهنمایی کنید

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
ممکن است مشکلی در سامانه راهور ایجاد شده باشد، یا پلاکی مشابه پلاک خودروی شما دچار تخلف شده باشد. برای پیگیری لطفا با مدارک شناسایی و مدارک خودرو به دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه کرده و درخواست بررسی دهید.
سربلند باشید.

طاهره چلوی

من هزینه استعلام ۵۲۰۰۰ ریالرا پرداخت کردم امابه من جزییات خلافی نداده است

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
ممکن است عدم نمایش جزئیات به‌علت ثبت شکایت روی پلاک باشد. برای اطمینان بیشتر می‌توانید استعلام خلافی بدون جزئیات بگیرید.
با تشکر از شما

کاریزان

مبلغ رو کم کرد ولی استعلام خلافی رو نداداین چه وضعیه ؟؟؟

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست گرامی
اگر با پیام اختلال در سرور مواجه شده‌اید، هزینه پرداختی به کیف پول حساب کاربری شما عودت داده شده است و شما می‌توانید با استفاده از همان مبلغ مجددا استعلام بگیرید.
پاینده باشید.

اکبری

سلام من خلافی ماشینم ۴۷۰ هزارتومن بودازطریق سایت آنلاین پرداختش کردم اما الان ک استعلام میگیرم هنوز مبلغ خلافی رو مینویسه و هنوز همون مبلغ پرداخت شده رو ازم میخوادباید چیکار کنم ؟؟لطفا راهنمایی کنید

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز
لطفا به بخش مشاهده سوابق مراجعه کرده و نتیجه تراکنش خود را بررسی کنید، اگر پرداختتان تایید شده بود، اطلاعات پرداخت در سامانه راهور ثبت شده است، عدم نمایش اطلاعات مربوط به تسویه خلافی هم به‌‌علت طولانی بودن زمان به‌روزرسانی سامانه راهور است.
برقرار باشید.

فرزانه

وارد سایت شدم مبلغ 5200پلیس راهور کم کرد اماهر چقدر منتظر موندم خلافی با جزئیات مشاهده نشد

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
اگر با اختلال در سرور روبرو شده‌اید لطفا به قسمت سوابق مراجعه کرده و ادامه تراکنش را از آن قسمت دنبال کنید؛ اگر تراکنش ناقص نبود در این شرایط هزینه پرداختی به کیف پول حساب کاربری شما عودت داده شده است و می‌توانید از طریق کیف پول مجددا استعلام بگیرید. در نظر داشته باشید که عدم نمایش جزئیات خلافی ممکن است به‌علت داشتن شکایت روی پلاک باشد، در این شرایط باید استعلام کلی خلافی را دریافت کنید.
سلامت باشید.

رحیم

خلافی

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
برای دریافت خلافی لطفا شماه پلاک خودروی خود را وارد کرده و دکمه تایید را بزنید، سپس یکی از روش‌های استعلام را انتخاب کرده و اطلاعات خواسته‌شده را وارد کنید؛ در نهایت بعد از پرداخت هزینه استعلام، می‌توانید وارد مرحله پرداخت خلافی شوید.
مانا باشید.

رضایی

من ۵۲۰۰ واریز کردم و استعلام خلافی نداد، چرا؟ برای من پیامک خلافی اومده بعد اینجا هیچی نمایش نداد، دوباره هم می خوام چک کنم میگه باز باید پرداخت کنید.چطوری پول رو برمیگردونید؟

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
درصورتی که امکان استعلام خلافی برای شما وجود ندارد، ممکن است شکایتی برای پلاک شما ثبت شده باشد. درنظر داشته باشید که اگر نتیجه تراکنش موفق را در بخش سوابق پرداخت قبضینو مشاهده کنید به این معنی است که این خلافی در سامانه راهور هم تسویه شده است، اما چون به‌روزرسانی این سامانه زمان‌بر است، ممکن است ثبت اطلاعات پرداخت شما کمی طول بکشد. همچنین اگر در طول استعلام با پیام اختلال در سامانه مواجه شدید، دو حالت ایجاد می‌شود، اگر پرداخت از درگاه اینترنتی باشد هزینه حداکثر تا ۷۲ ساعت بعد به حسابتان واریز می‌شود، درصورت پرداخت از کیف پول این مبلغ به حساب کیف پولتان عودت داده می‌شود.
برقرار باشید.

میلاد

سلام ماشین من ۱۷اردیبهشت سرقت رفته همان روزساعت ۱۵و۳۴دقیقه ازعوارض عبورکرده استعلام که میگیرم اسم عوارضی ونمینویسه فقط مبلغ ده هزارتومان دربزرگراه ۲۴ ثبت میشه ازکجابفهمم ماشین ازکدوم عوارضی ردشده لطفاکمکم کنین باتشکر

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
بزرگراه ۲۴ تهران مربوط به مسیر بزرگراه رسالت، بزرگراه حکیم، بزرگراه علامه جعفری، بزرگراه همدانی است، همچنین جاده ۲۴ ایران هم مربوط به مسیر هشترود به بناب می‌شود.
موفق باشید.

جمشید

پول اضافه شد به کیف پول بدونه گزینه استرداد خلافی رو هم ندادیم الان چه کنیم

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
می‌توانید مجددا استعلام گرفته و هزینه استعلام را از کیف پول پرداخت کنید. اگر جزئیات خلافی برای شما نمایش داده نشد، ممکن است شکایت قضایی داشته باشید و باید استعلام خلافی بدون جزئیات را انتخاب کنید.
سلامت باشید.

س

سلام چرا شکایت دارد یا ندارد را در قبض تشخیص نمیدهید

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
درصورت داشتن شکایت قضایی این موضوع اعلام شده و جزئیات خلافی برای شما قابل نمایش نخواهد بود.
برقرار باشید.

یبو

براید گرفتن جریمه کشف حجاب راهنمایی کنید

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
بعد از استعلام خلافی درصورتی که با پیام دارای شکایت مواجه شوید یا جزئیات خلافی برای شما نمایش داده نشود، باید به مراکز پلیس +۱۰ مراجعه کرده و با ارائه مدارک شناسایی و مدارک ماشین، این موضوع راپیگیری کنید.
پاینده باشید.

محمد تجلی زاده

من ۵۲۰۰۰ ریال رو واریز کردم با پلاک و کد ملی و تلفن همراه ولی استعلا ریز تخلفات داده نشد

پشتیبانی قبضینو

درود بر شما
عدم نمایش جزئیات خلافی معمولا به‌علت ثبت شکایت قضایی اتفاق می‌افتد؛ شما می‌توانید استعلام کلی تخلفات را بگیرید یا به‌صورت حضوری به یکی از مراکز پلیس +۱۰ مراجعه کنید.
سربلند باشید.

حمید

سلام . سیستم شما چرا استعلام جزییات خلافی را انجام نمیدهد ؟

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
برای دریافت جزئیات خلافی باید گزینه استعلام خلافی با جزئیات را انتخاب کنید. بعد از وارد کردن شماره پلاک و زدن دکمه سبز رنگ می‌توانید این گزینه را مشاهده کنید.
پاینده باشید.

پروانه

سلاممن هفته پیش ۵۲۰۰ رو پرداخت کردم ولی خلافی ماشینم بعلت ثبت شکایت حجاب نمایش داده نشداز دو روز پیش ماشینم در پارکینگ پلیس توقیف هستالان هم نمیتونم لیست خلافی ماشینم رو ببینم؟

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست گرامی
به‌روزرسانی اطلاعات راهور کمی زمان‌بر است و ممکن است هنگام استعلام جزئیات آخرین خلافی برای شما نمایش داده نشود، بهتر است زمانی که قصد ترخیص خودرو را دارید استعلام بگیرید تا اطلاعات در سامانه ثبت شده باشد.
پاینده و مانا باشید.

علی

امکان مشاهده عکس خلافی وجود داره؟

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست گرامی
برای مشاهده تصاویر خلافی لطفا پلاک خودرو را وارد کرده و گزینه تایید را بزنید؛ سپس از بین موارد نمایش‌داده‌شده گزینه پرداخت خلافی با جزئیات را انتخاب کنید و مراحل آن را تکمیل کنید.
برقرار باشید.

آریا

سلام . برای من دو مورد پیامک جریمه باشناسه قبض و پرداخت اومده ولی الان قبضینو میزنه هیچ خلافی ندارم . مبلغ ۵۲۰۰هم پرداخت کردم

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
اطلاعات خلافی قبضینو از سامانه راهور دریافت می‌شود و به‌روزرسانی این سامانه هم چند روزی زمان می‌برد به همین دلیل است که اطلاعات خلافی جدید برای شما نمایش داده نمی‌شود.
پاینده باشید.

محمود سقراطی

با سلام برای بنده مبلغ کلی جریمه با شناسه قبض و پرداخت پیامک شده ولی متاسفانه هر قدر که تلاش کردم از طریق ATm پرداخت کنم اعلام می‌شود که شناسه قبض یا پرداخت اشتباه است ،لطفا بفرمایید چطور میتوانم شناسه های اعلامی را چک کنم،متشکرم

پشتیبانی قبضینو

سلام بر شما
ممکن است شناسه ارسالی برای شما مجدد از طریق پلیس راهور به‌روزرسانی شده باشد، برای پیگیری می‌توانید به‌صورت حضوری به پلیس +۱۰ مراجعه کنید. همچنین می‌توانید با وارد کردن شماره پلاک خودرویتان در این خدمت پرداخت قبض را به‌صورت آنلاین انجام دهید.
پیروز باشید.

حسن سرخی ملکی

آیا این مبلغ ۵۲۰۰۰ریال برای هر دفعه استعلام است یا یکدفعه برای همیشه برای خودرو مورد نظر، لطفاً جواب را مرحوم بفرمایید ..با تشکر از زحمات همه عزیزان دست اندرکار پلیس راهور.

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
این هزینه مصوب پلیس راهور بوده و مربوط به هربار استعلام خلافی است. درصورتی که هزینه استعلام را پرداخت کرده‌اید اما پرداخت خلافی را تکمیل نکرده‌اید می‌توانید به بخش تراکنش‌ها مراجعه کرده و ادامه فرآیند پرداخت را از همان‌جا تکمیل کنید و نیازی به پرداخت هزینه استعلام مجدد نیست.
سلامت و شاد باشید.

اسماعیل

چرا خلافیم پرداخت نمیشه؟

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت بخیر
لطفا جزئیات بیشتری از مشکل خود را عنوان کنید تا بتوانیم راه‌حل دقیق‌تری ارائه کنیم.
با تشکر

ثبت دیدگاه

سوالات متداول

بله؛ روش‌های قبضینو نسبت به روش استعلام رایگان خلافی خودرو با شناسه قبض و شناسه پرداخت جامع‌تر و کامل‌تر است. روش استعلام جریمه قبضینو به دو دسته‌ی با جزئیات و تجمیعی تقسیم می‌شود. تفاوت این دو روش با روش استعلام جریمه رایگان با شناسه قبض و شناسه پرداخت این است که در روش استعلام خلافی با قبض کاغذی فقط یک تخلف همراه با جزئیاتش استعلام و پرداخت می‌شود.
اگر شماره موبایل به نام مالک نباشد، استعلام جریمه خودرو با کد ملی امکان‌پذیر نیست؛ بنابراین، باید از روش استعلام خلافی تجمیعی استفاده کنید که نیازی به شماره موبایل به نام مالک ندارد. روش استعلام خلافی تجمیعی تنها به شماره پلاک نیاز دارد که دردسترس همه است.
قبضینو امکان مشاهده‌ی تصویر دوربین پلیس از لحظه تخلف را در روش استعلام و پرداخت خلافی با جزئیات فراهم کرده است. شما باید شماره‌ی پلاک وسیله‌ی نقلیه را به همراه اطلاعات احراز هویت مالک شامل کد ملی و شماره موبایل متعلق به کد ملی وارد کنید که تصویر دوربین از تخلف را مشاهده کنید.
بله؛ اطلاعات مشاهده خلافی خودرو راهور در قبضینو بر اساس به‌روزترین اطلاعات ناجی به‌روز است؛ کافیست، استعلام جریمه ماشین با پلاک را انتخاب کنید که آخرین وضعیت جرایم خود را مشاهده کنید. نکته اینجاست که گاهی ثبت تخلف در سامانه ناجی با تأخیر است؛ بنابراین، اگر الان جریمه شده‌اید اما در نتایج قبضینو موجود نیست به معنای عدم ثبت بر روی سامانه ناجی است.
بله؛ قبضینو امکان تسویه‌ی آنی خلافی را برای کاربران فراهم کرده است. هنگامی که خلافی خود را می‌پردازید، همان لحظه از سیستم راهور 120 حذف می‌شود؛ بنابراین، شما می‌توانید با خیال راحت تسویه خلافی را انجام دهید سپس عدم خلافی را از پلیس +۱۰ بگیرید تا برای ترخیص اقدام کنید.
سایت خلافی خودرو پلیس راهور ۱۲۰ به صورت دستی به‌روزرسانی می‌شود؛ بنابراین، جریمه پس از پرداخت در قبضینو با تأخیر از سامانه‌ی پلیس راهور حذف می‌شود. نگران نباشید؛ چون، رسید پرداخت شما در بخش سوابق پرداخت در دسترس است.
هنگامی که استعلام خلافی می‌گیرید اما تخلفی ثبت نشده است، ۳ حالت دارد:
اول اینکه تخلفی نداشته‌اید.
دوم اینکه تخلف داشته‌اید؛ اما، هنوز در سیستم راهور ثبت نشده است.
سوم اینکه پلاک شما شکایت قضایی دارد که جرایم شما نمایش داده نمی‌شود.
فرقی نمی‌کند که کدام حالت رخ داده باشد؛ چون، مبلغ ۵.۲۰۰ تومان بابت ارائه اطلاعات از سوی راهور ناجا دریافت می‌شود. نکته‌ی حائز اهمیت اینجاست که قبضینو دخل و تصرفی در دریافت این مبلغ ندارد؛ بنابراین، امکان بازگشت آن وجود ندارد.
خیر؛ اگر می‌خواهید استعلام جریمه ماشین خود را با کد ملی و شماره موبایل انجام دهید تا جزئیات بیشتر و مفصل‌تری را مشاهده کنید، باید ۵.۲۰۰ تومان هزینه استعلام خلافی با جزئیات را پرداخت کنید. اگر به‌دنبال استعلام جریمه رایگان هستید، می‌توانید از روش پرداخت جریمه با شناسه قبض و پرداخت استفاده کنید.
بله؛ شما می‌توانید با استفاده از سرویس پرداخت خلافی قبضینو، خلافی خودرویتان را با شماره پلاک استعلام بگیرید و پرداخت کنید.
قوانین و مقررات
کد تایید را وارد کنید.
120 ثانیه تا دریافت مجدد کد تایید
سوابق استعلام
در حال اجرا در حال اجرا در حال دریافت نتیجه هستیم.
از همراهی شما سپاسگزاریم.
قبضینو
کاربر مهمان
ورود | ثبت‌نام

نسخه مخصوص شرکت‌ها دریافت API
کیف پول خدمات پلیس مدیریت دستگاه‌های فعال پیگیری قبوض قبض کاغذی پشتیبانی وبلاگ درباره ما
درآمدزایی از قبضینو اطلاع‌رسانی صدور قبوض
اطلاعات حساب کاربری