راهنمای وصل تلفن قطع شده: بعد از قطعی تلفن ثابت چه باید کرد؟

راهنمای وصل تلفن قطع شده: بعد از قطعی تلفن ثابت چه باید کرد؟

حتما تا به حال برای شما هم پیش آمده است که به علت پرداخت نکردن به موقع قبض‌ تلفن ثابت، قطعی تلفن ثابت را تجربه کرده باشید! این اتفاق در گذشته بسیار پردردسر بود و زمان بسیار زیادی را از مشتری می‌گرفت تا بتواند مجددا خط تلفن قطع شده‌ی خود را وصل کند و با پرداخت بدهی قبوض خود مجدد از مخابرات سرویس دریافت کنند. البته وصل کردن تلفن ثابت این روزها به اندازه‌ی گذشته سخت نیست و شما با خواندن این مقاله می‌توانید بفهمید که باید به کجا مراجعه کنید و با انجام چه عملیا‌ت‌هایی، تلفن قطع شده‌ی خودتان را وصل کنید! پس از شما دعوت می‌کنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید و از کلیه روش‌های پرداخت قبوض اطلاع پیدا کنید!

دلایل قطع شدن تلفن ثابت

اولین و مهم‌ترین دلیلی که ممکن است اداره‌ی مخابرات را مجبور به قطع تلفن شما کند، دیرکرد در پرداخت یا پرداخت نکردن قبوض تلفن است. شما ممکن است به دلایل زیادی پرداخت قبوض تلفنتان را به تاخیر بیندازید:

  ✅ مشغله‌ زیاد

  ✅ هزینه‌ی بالای قبض پرداختی

  ✅ فراموش کردن

  ✅ موکول کردن کارها به دقیقه‌ی 90

  ✅ و…

به هرکدام از دلایل بالا اگر پرداخت قبض تلفن شما صورت نپذیرد، اداره‌ی مخابرات اقدام به فرستادن اخطاری برای شما خواهد کرد!
اگر به اخطار اداره‌ی مخابرات گوش دهید و قبض تلفنتان را پرداخت کنید که خطر از بیخ گوشتان می‌گذرد!
اما اگر اخطارهای اداره‌ی مخابرات را هم جدی نگیرید؛ آن گاه پس از مدتی تلفن شما یک‌طرفه و سپس به طور کلی قطع خواهد شد!

البته دلایل دیگری هم وجود دارد که ممکن است منجر به قطع تلفن ثابت شما شود! مثلا ممکن است مشترکی بخواهد تلفن ثابت خود را برای مدتی قطع کند!
در چنین شرایطی مشترک مورد نظر، می‌تواند از طریق مراجعه به اداره‌ی مخابرات و ارائه‌ی مدارک مربوطه، درخواست قطع تلفن خود را به ثبت برساند و برای وصل مجدد هم دوباره به همان ارائه‌ی مخابرات مرجعه کند. البته برای این کار راه‌های دیگری هم وجود دارد که چون مرتبط با موضوع اصلی این مقاله نیست درباره‌ی آن فعلا صحبتی نمی‌کنیم و شما می‌توانید با دنبال کردن مقاله‌های ما چواب این سوال را هم پیدا کنید. دلایل دیگر قطع تلفن ثابت عبارت‌اند از:

✅ قطع به علت خرابی خطوط تلفن

✅ قطع به علت بدهی سایر خطوط به نام مشترک مورد نظر

✅ قطع به دستور مراجع قضایی و به علت شکایت فرد دیگری از مشترک

✅ قطع به دلیل ایجاد مزاحمت برای دیگران و سو استفاده کردن از خطوط تلفن

✅ قطع به علت سیم‌کشی غیر مجاز و دست بردن در شبکه‌های مخابراتی

وصل مجدد تلفن قطع شده

مشاهده قبض قبض تلفن ثابت

در این بخش از مقاله تصمیم داریم یکی از مهم‌ترین مشکلاتی را که مشترکان در هنگام قطع تلفن ثابتشان با آن رو به رو می‌شوند را بررسی کنیم. در موارد زیادی دیده شده که مشترک با کمک یکی از روش‌های بالا، بدهی‌اش را پرداخت کرده اما خط تلفنش هنوز وصل نشده است!
پس نمی‌تواند با سامانه‌ی 1818 تماس بگیرد و شکایتش را پیگیری کند! آیا در این شرایط لازم است که به اداره‌ی مخابرات برود و درخواست خود را حضوری پیگیری کند؟ در جواب شما باید بگوییم که خیر؛ خوشبختانه راه‌های دیگری هم برای پیگیری این درخواست وجود دارد!
در این شرایط مشترک می‌تواند با شماره‌ی 2021 تماس بگیرد و با متصل شدن به واحد ارتباط مردمی، خط تلفن خود را مجددا وصل کند.
به عبارت دیگر، در صورتیکه تلفن ثابت به دلیل بدهی قطع یک‌طرفه شده باشد و مشترک مبلغ بدهی را پرداخت کند و خط او وصل نشود، می تواند برای پیگیری با شماره۲۰۲۱ واحد ارتباط مردمی تماس بگیرد.

روش‌های پرداخت قبوض تلفن ثابت

در گذشته، پرداخت قبوض کاری سخت و زمان‌گیر به شما می‌آمد! زیرا برای پرداخت قبض‌ها معمولا مجبور بودید به بانک مراجعه کنید و در صف‌های طویل و طولانی یک باجه‌ی خاص که عملیات پرداخت قبض را انجام می‌داد بایستید تا بتوانید قبضتان را پرداخت کنید. حال اگر تلفنتان به علت بدهی قطع شده بود و می‌خواستید مجددا اقدام به وصل آن کنید که اوضاع چندین بار سخت‌تر می‌شد. اما امروزه پرداخت قبوض و وصل تلفن ثابت بسیار راحت‌تر از گذشته شده است. در این بخش از مقاله تصمیم داریم چند راه آسان و سریع پرداخت قبوض را برای شما معرفی کنیم که دیگر به دلیل سخت بودن روش‌های پرداخت قبوض بهانه نگیرید و پرداخت قبض‌هایتان را آن قدر عقب نیندازید که مخابرات خط تلفنتان را قطع کند!

📞 استفاده از اپلیکیشن‌های پرداخت برای قبض تلفن

یک روش ساده برای پرداخت قبض آب، استفاده از اپلیکیشن‌های پرداخت است.

✅ سایت و اپلیکیشن قبضینو

✅ ۷۲۴

✅ آپ

پیشخوان 24

✅ سکه

✅ تاپ

✅ ایوا

✅ ۷۸۰

مراحل پرداخت قبض تلفن با سامانه قبضینو

در این بخش از مقاله قرار است تا راجع به نحوه پرداخت قبض تلفن ثابت قطع شده  از طریق سامانه و اپلیکیشن قبضینو بپردازیم. مراحل پرداخت به سادگی زیر است:

1) برای پرداخت قبض خود ابتدا باید وارد سایت قبضینو به آدرس https://ghabzino.com/ شوید.

پرداخت قبض تلفن با سامانه قبضینو

2) حالا باید از بین آپشن‌های موجود قبض تلفن را انتخاب کنید. سپس بعد از درج شماره تلفن خود باید کادر سبز رنگ (نمایش جزئیات قبض تلفن) را کلیک کنید.

پرداخت قبض تلفن ثابت با سامانه قبضینو

3) بعد از این مرحله مبلغ صورتحساب شما نمایش داده می‌شود که با کلیک روی کادر سبز رنگ (ادامه فرایند پرداخت) می‌توانید به بخش نهایی برسید.

پرداخت قبض تلفن ثابت با قبضینو

4) همچنین با کلیک روی (جزئیات قبض) می‌توانید از ریز صورتحساب خود اطلاع پیدا کنید.

استعلام قبض تلفن با سامانه قبضینو

5) حالا با کلیک روی تایید نهایی پرداخت می‌توانید خیلی راحت قبض خود را تسویه کنید.

پرداخت قبوض تلفن با سامانه قبضینو

امیدواریم روش های پرداخت قبض تلفن ثابت خانه ها برای شما مفید واقع شده باشد. 

روش پرداخت با اپلیکیشن قبضینو

ابتدا گزینه‌ای که دارای ایکون تلفن است را انتخاب کنید.

روش پرداخت با اپلیکیشن قبضینو

حالا باید شماره تلفن خود را به همراه کد شهر در جایگاه مشخص شده وارد کنید.

روش پرداخت قبض تلفن با اپلیکیشن قبضینو

سپس نوع پرداختی قبض خود (میان دوره یا پایان دوره) را انتخاب می‌کنید.

پرداخت قبض تلفن با قبضینو

در نهایت با مشخص کردن نوع درگاه پرداختی خود موفق خواهید شد تا قبض تلفن خود را بپردازید.

پرداخت قبض تلفن ثابت با اپلیکیشن قبضینو

تبریک! به همین راحتی می‌توانید استعلام و پرداخت قبض تلفن خود را دون شناسه یا قبض کاغذی انجام بدهید.

📞 شماره 2000 برای پرداخت قبض تلفن ثابت

با توجه به تجمیع کدهای مخابراتی مشترکان تلفن ثابت می توانند از این پس برای دریافت و پرداخت هزینه کارکرد تلفن ثابت خود به جای شماره ۱۸۱۸ با سامانه ۲۰۰۰ تماس بگیرند. مشترکین تلفن ثابت می‌توانند با شماره‌گیری 2000 و داشتن یکی از کارت‌های بانکی عضو شتاب و رمز دوم، نسبت به دریافت کارکرد هزینه قبوض تلفن خود اقدام و از همین طریق نیز بدهی صورتحساب خود را پرداخت کنند.

سامانه ۲۰۰۰ خدمت‌دهی کامل‌تری را در مقایسه با سامانه 1818 ایجاد کرده و این سامانه علاوه بر خدمات اختصاصی مخابرات، امکان پرداخت قبوض گاز، برق، آب و فاضلاب، عوارض شهرداری و قبوض جریمه را نیز فراهم کرده است.

📞 کد دستوری وصل تلفن ثابت

همچنین با شماره‌گیری ستاره 2000 مربع نیز می‌توانید وصل سریع تلفن ثابت را در دستور کار خود داشته باشید.

📞 پرداخت قبض تلفن ثابت از طریق سامانه اینترنتی شرکت مخابرات

پرداخت قبرض تلفن ثابت با سایت مخابرات

مشترکین تلفن ثابت در سراسر کشور می‌توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی tci.ir/index.html#!/service/quickbill/ قبض پایان‌دوره و میان‌دوره خود را مشاهده و پرداخت کنند.

📞 پرداخت و مشاهده قبض قبض تلفن از طریق سامانه اینترنتی بانک‌ها

بانک ملت در سایت اینترنتی خود امکان مشاهده و پرداخت قبوض را برای مشترکین فراهم کرده است. شما با مراجعه به آدرس اینترنتی هر یک از بانک‌ها و صفحه پرداخت قبوض می‌توانید قبض تلفن خود را به سادگی مشاهده و پرداخت کنید. برای وصل تلفن قطه شده اصفهان، شیراز، مشهد و تهران و سایر استان‌های عزیز ایران می‌توانید از کلیه این روش‌ها استفاده کنید. 

شامانه پرداخت قبوض بانک پاسارگاد https://epay.bpi.ir/shaparakbillpayment.aspx
سامانه پرداخت قبوض بانک تجارت https://pg.tejaratbank.ir/paymentGateway/billPayment
سامانه پرداخت قبوض بانک کشاورزی https://ib.bki.ir/pid47.lmx
سامانه پرداخت قبوض بانک قوامین  https://bill.ghbi.ir/
سامانه پرداخت قبوض بانک قرض‌الحسنه رسالت https://epayment.rqb.ir/
سامانه پرداخت قبوض بانک گردشگری https://epayment.tourism-bank.com/
سامانه پرداخت قبوض بانک رفاه https://www.refah-bank.ir/PayBills

📞 پرداخت قبض تلفن ثابت با دستگاه خودپرداز

پرداخت و مشاهده قبض قبض تلفن برای پرداخت قبض تلفن با دستگاه خودپرداز نیازی نیست که خودپرداز حتما با کارت بانکی شما از یک بانک باشند. در صورتی که کارت شما عضو شبکه شتاب باشد می‌توانید با مراجعه به دستگاه خودپرداز هر یک از بانک‌ها برای پرداخت قبوض خود اقدام کنید. برای پرداخت قبوض با دستگاه خودپرداز به کارت بانکی خود و رمز اول کارت خود نیاز دارید. برای پرداخت قبض تلفن ثابت خود کافبست مطابق روش زیر عمل کنید:

  • گزینه پرداخت قبوض را انتخاب کنید.
  • پس از ورود به صفحه مورد نظر شناسه قبض و شناسه پرداخت خود را وارد کنید.
  • قبض تلفن برای شما نمایش داده می‌شود و می‌توانید فرآیند پرداخت را تکمیل کنید.

در صورت وصل نشدن تلفن ثابت بعد از پرداخت اصفهان، تهران، شیراز و مشهد سایر استان‌های عزیز ایران می‌توانید برای وصل تلفن ثابت با 2000 تماس بگیرید. وصل تلفن ثابت بعد از پرداخت چیزی حدود 24 سالعت کاری ممکن است زمان بگیرد. به همین دلیل خوب است صبور باشید و در صورت عدم وصل، برای پیگیری پرداخت قبض تلفن ثابت از طریق روش‌هایی که گفته شد اقدام کنید.

درخواست قطع تلفن ثابت به چه نحوی انجام می‌شود؟

برای اینکه یکی از خطوط یا کلیه خطوط تلفنی که به اسم شما است را قطع کنید، باید به یکی از شعب مخابرات منطقه‌ای خود رجوع کنید و با به همراه داشتن مدارکی مثل کارت ملی و سند خانه اقدام به قطه تلفن کنید. 

پیگیری وصل تلفن ثابت

 همچنین برای پیگیری وصل تلفن ثابت هم می‌توانید به صورت حضوری به یکی از شعب مخابرات منطقه‌ای خود رجوع کنید و هم از طریق سامانه‌هایی که پیش‌تر گفته شد پرداختی خود را پیگیری کنید.

سوالات متداول

به دلیل این که سوالات زیادی از ما در خصوص نحوه‌ی وصل تلفن ثابت قطع شده از ما پرسیده بودید؛ در این بخش از مقاله تصمیم گرفتیم تعدادی از سوالات متداول را بیاوریم و با دادن پاسخ‌های کامل و جامع به آن‌ها، سوال شما را هم برطرف کنیم. اما اگر شما نتوانستید پاسخ سوال خود را در بین سوالات زیر پیدا کنید و با خواندن مقاله هم به جواب آن نرسیدید؛ کافیست سوال خود را برای ما کامنت بگذارید تا کارشناسان ما در اولین فرصت به شما پاسخ دهند!

🔰 پس از پرداخت بدهی، چه مدت زمانی طول می‌کشد تا تلفن وصل شود؟

کلیه‌ی قبوضی که شما از یکی از روش‌های بالا پرداخت می‌کنید در همان لحظه تسویه می‌شوند و بدهی شما به اداره‌ی مخابرات صفر می‌شود. اما فرآیند وصل تلفن قطع شده، ممکن ست بین 24 تا 48 ساعت زمان ببرد و مطمئنا پس از 48 ساعت تلفن شما وصل خواهد شد.
اما اگر برای وصل تلفنتان عجله دارید می‌توانید این فرآیند راتسریع کنید. کافیست با مراکز امور مشترکین منطقه‌تان تماس بگیرید و با اعلام کد پیگیری خود به آن‌ها، تلفن خود را به سرعت وصل کنید.

🔰 اگر قبض خود را تکراری پرداخت کنیم؛ چه اتفاقی می‌افتد؟

نگران نباشید هیچ اتفاق بدی قرار نیست برایتان رخ دهد و پول شما سر جایش باقی می‌ماند. زیرساخت‌هی پرداختی مخابرات به گونه‌ای تنظیم وطراحی شده که در صورت پرداخت تکرای قبض تلفن به عنوان بستانکار شناخته می‌شوید و مبلغی که پرداخت کردید روی قبض دوره بعد اعمال می‌شود. همچنین اگر از قبضینو یا پیشخوان 24 استفاده کنید دیگر جای نگرانی ندارید چون این اپلیکیشن‌ها قبوض تکراری را پرداخت نمی‌کتنند.

🔰 قبض میان‌دوره با قبض پایان‌دوره تلفن ثابت چه تفاوتی دارد؟

تفاوت قبض پایان دوره و میان دوره در این است که قضب پایان دوره، هزینه‌ی کارکرد تلفن شما را در طی دو ماه گذشته نشان می‌دهد.
برای مثال اگر دوره از 1 تیر شروع شده باشد، قبض پایان دوره‌ی شما هزینه‌ی کارکرد تلفت ثابتتان را تا پایان 31 مرداد نشان خواهد داد.
اما قبض میان دوره هزینه‌ی کارکرد تلفن شما را تا تاریخ روز نشان می‌دهد.

نتیجه‌گیری

در این مقاله از قبضینو تلاش کردیم تا هرآنچه را که شما لازم دارید تا درباره‌ی قطعی تلفن ثابت و روش‌های اتصال مجدد آن بدانید برای شما بیان کنیم.
شما می‌توانید با استعلام و پرداخت بدهی تلفن ثابتتان و پرداخت کردن آن با یکی از روش‌های بالا، حسن نیت خود را به مخابرات ثابت کنید و تلفن قطع‌شده‌ی خود را مجددا وصل کنید! اگر هم در فرآیند وصل تلفن با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید با 2021 تماس بگیرید و مشکل خود را برطرف کنید. از اینکه تا انتهای این مقاله همراه ما بودید از شما سپاسگزاریم. امیدواریم که در این مقاله به طور کامل توانسته باشیم که سوالات شما را در زمینه پرداخت قبض ثابت و صورتحساب و دیرکرد آن توضیح داده باشیم.

ثبت دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم قبضینو در وب سایت منتشر خواهد شد.

نام و نام خانوادگی وارد نشده است.
شماره موبایل به درستی وارد نشده است.
دیدگاه وارد نشده است.
فرشاد سوری

ساام، بنده بیش از 10روز است که قبض تلفن را پرداخت کرده ام، ولی متاسفانه تلفن من قطع شده است.

پشتیبانی قبضینو

درود جناب سوری
برای پیگیری وضعیت وصل خط تلفن ثابتتان می‌توانید از طریق روش‌های زیر اقدام کنید:
1) با سامانه تلفنی 1818 یا 2020 تماس بگیرید.
2) کد دستوری #2020* را از طریق تلفن همراهتان شماره‌گیری کرده و گزینه 3 را انتخاب کنید.
3) وارد سامانه مخابرات من شده و شرایط به‌وجود آمده را پیگیری کنید.
برقرار باشید و سبز.

حسین یزدانی

وصل نشدن تلفن ثابت بعدازواریز

پشتیبانی قبضینو

سلام جناب یزدانی وقت بخیر
خطوط تلفن ثابت معمولا بین 1 تا 3 روز پس از پرداخت قبض وصل می‌شوند. برای اطلاع از وضعیت وصل شدن خط تلفن و درخواست انجام سریع‌تر آن می‌توانید با شماره تماس‌های 2021 و 1818 بگیرید.
سبز و برقرار باشید.

عصمت خواجویی

برنامه خیلی خوبه

علی گلی

تلفن ثابت من و چند تن از همسایه ها فاقد بدهی بوده ولی چندین روز هست که قطع شده . در سامانه تلفنی هم اعلام کردیم ولی وصل نشد . هیچ تلفنی دیگر هم نیست که زنگ بزنیم و جوابمون رو بدهآخه این درسته ‌‌من با این شماره تماس ملی از کارهامو انجام میدم . الان چند روز که از کار و زندگی افتادم .

پشتیبانی قبضینو

درود جناب گلی
برای وصل تلفن ثابت پس از پرداخت قبض، می‌توانید با شماره تلفن 1818 و یا 2021 تماس بگیرید و قطعی خط تلفن خود را پیگیری کنید. در صورتی که مشکلتان برطرف نشد بهتر است با در دست داشتن مدارک پرداخت قبض و شماره پیگیری پرداخت، به اداره مخابرات منطقه خود مراجعه کنید.
سبز و مانا باشید.

نورمحمد صابری

وای فای بنده اصلا کار نمیکنه

پشتیبانی قبضینو

درود جناب صابری
می‌توانید از طریق تماس با اداره مخابرات منطقه و یا مراجعه حضوری مشکل ایجاد شده را پیگیری کنید.
سبز و برقرار باشید.

نورمحمد صابری

سلام وقت به خیر وای فای بنده خرابیش اینه که به گوشی متصل میشود مینویسه بدون اینترنت متصل شده کار نمیکنه 3تا چراقش روشته اسم وای فای هم تفلینک هستش

حبیب زرین لعل

سلام حدود یک سال است کابل تلفن ثابت دزدیده شده هرماه قبض می یاد پرداخت هم کردم ولی کسی پاسخگوی وصل نیست

پشتیبانی قبضینو

وقت‌بخیر آقای زرین لعل گرامی
اگر پرداخت صورتحساب میان‌دوره تلفن ثابت را انجام داده‌اید همچنین ۴۸ تا ۷۲ ساعت برای وصل شدن آن صبر کرده‌اید اما خط شما همچنان قطع است، باید در این شرایط با شماره‌ی 2021 تماس بگیرید. شما می‌توانید با اتصال به اپراتور مشکل خود را شرح دهید تا آنها به شما کمک کنند.
موفق باشد

سعید

تلفن ما بک طرفه شد باقبضینو حدود 60 تومن پرداخت کردم الان یک هفتس هنوز وصل نشده دو باره اومدم استعلام گرفتم میبینم دوباره یه قبض 20 تومنی برام می‌فرسته تلفن یک طرفه چجوری براش قبض میان دوره صادر میشه؟؟! حالا این دفعه با 2000 پرداخت کردم ببینیم وصل میشه یا باید بریم اداره؟

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت به‌خیر
وصل شدن خط تلفن شما از سمت مخابرات انجام می‌شود. ما جدیدترین آدرس و تلفن مراکز مخابرات رو براتون تو مطلبی در وبلاگ قبضینو آوردیم که اگر ساکن تهران باشید، می‌توانید از اون طریق پیگیری کنید.
سبز و برقرار بمانید.

عباسب

سلام من امروز سه روز هستش که قبض تلفن رو پرداخت کردم .وصل نشده به علت بدهی قطع شده بود .به مخابرات زنگ میزنم جواب نمیده به ۲۰۰۰زنگ میزنم میگه از این طریق پرداخت نکردی .به ۲۰۲۱ پیام دادم میگه پیگیری میکنیم خلاصه که اعصاب برای نا نمونده خواهشا رسیدگی کنید این راهش نیست .

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز
فرآیند وصل تلفن قطع شده، ممکن است بین 24 تا 48 ساعت زمان ببرد ولی اگر این اتفاق نیفتاده باید به مرکز مخابرات محل سکونت خودتون مراجعه کنید چون معمولا این زمان نباید طولانی شود.
سبز بمانید.

آزادفلاح

با سلام۲۴ ساعت از پرداخت بدهی تلعن ثابت گذشته وصل نشده و هیج جایی پاسخ گونیست اصلا تلفن هیچ یک از مراکز تلفن اسلامشهر پاسخگو نیست

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست گرامی
اولین نکته این است که شما باید برای وصل شدن تلفن قطع شده، باید حتما قبض میان‌دوره تلفن را پرداخت کنید. اگر این کار را انجام داده‌اید، بدانید که تسویه بدهی تلفن ثابت حدود ۴۸ ساعت زمان نیاز دارد؛ بنابراین، لطفا ۲۴ ساعت دیگر منتظر بمانید، اگر پس از اتمام این مدت، همچنان اتصال تلفن انجام نشد، با مخابرات محل زندگی‌تان تماس بگیرید.
برقرار باشید و برقرار بمانید

رضا جعفری

با سلام تلفن ثابت من یکطرفه شده و وقتی زنگ میزنم میگه به علت بدهی یکطرفه شده ولی از هر طریقی میخوام‌پرداخت کنم میگه شما بدهی ندارین باید چیکارکنم وصل بشه ممنون تشکر

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت‌به‌خیر
اگر تهران هستید از طریق این لینک با مرکز مخابراتی منطقه خودتان در تماس باشید.
اگر شهری به جز تهران هستید هم باید با مرکز مخابرات شهر یا شهرستان خودتان در تماس باشید.
برقرار باشید

هوشنگ تیمورخانی

سلام تلفن من قطع دو طرفه بوده ،پرداخت کردم ،چه زمانی پرداخت میشود.

پشتیبانی قبضینو

سلام وقت به یخر
می‌تونید از طریق این لینک، از طریق مرکز مخابراتی منطقه محل سکونتتون این مورد رو پیگیری کنید.

محسن حسنخانی

زحماتی که توسط عوامل و همکاران سایت صورت پذیرفته ستودنی ولی هر کاری که انجام دادم نتوانستم در خصوص یک طرفه شدن تلفن ثابتم کاری کنم در نهایت بدهی های لازم پرداخت شده خواستم بدون با انجام این فرآیند موضوع یک طرفه شدن برطرف خواهد شد.

پشتیبانی قبضینو

کاربر عزیز فرآیند وصل تلفن قطع شده، ممکن است بین 24 تا 48 ساعت زمان ببرد و مطمئنا پس از 48 ساعت تلفن شما وصل خواهد شد. در غیر این صورت لازم است با مراکز امور مشترکین منطقه‌تان تماس گرفته و علت را پیگیری‌ کنید.

فضل الله محمدی

سلام خسته نباشید یک هفته تلفن) بر اخت کردم وصل نشد

پشتیبانی قبضینو

کاربر عزیز فرآیند وصل تلفن قطع شده، ممکن است بین 24 تا 48 ساعت زمان ببرد و مطمئنا پس از 48 ساعت تلفن شما وصل خواهد شد. در غیر این صورت لازم است با مراکز امور مشترکین منطقه‌تان تماس گرفته و علت را پیگیری‌ کنید.

میرزایی

سلام چرا هزینه که پرداخت کردیم تلفن وصل نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پشتیبانی قبضینو

کاربر گرامی در حال حاضر امکان تسویه آنی قبوض تلفن ثابت وجود ندارد و تسویه پرداخت‌ها ممکن است حداقل ۲ روز کاری زمان ببرد.

قبض تلفن پرداخت سلام

سلام قبض تلفن را پرداخت کردیم ولی وصل نشده. ,02155707495

پشتیبانی قبضینو

سلام دوست عزیز؛ کلیه قبوض پرداختی شما بلافاصله بعد از پرداخت از طریق درگاه پرداخت بانک تسویه می شوند. ولی ممکن است فرایند وصل تلفن ثابت 2 تا 3 روز کاری زمان ببرد.

منافی

سلام من خیلی وقته که قبض تلفن ثابت رو پرداخت کردم ولی متاسفانه وصل نمیشه دو مرتبه به سامانه 2021 هم مراجعه و ثبت کردم ولی بازم وصل نشده

سیاوشی

سلام من قبض تلفن ثابت را پرداخت کردم اما هنوز بعد از گذشت 48 ساعت وصل نشده با 2021 و 2020 و2000 هم تماس گرفتم اما متاسفانه نتیجه ای دریافت نکردم. کسی میتواند راه حلی پیشنهاد کند. 09138274000

پشتیبانی قبضینو

کاربر عزیز
کلیه قبوض پرداختی شما بلافاصله بعد از پرداخت از طریق درگاه پرداخت بانک تسویه می شوند. ولی ممکن است فرایند وصل تلفن ثابت 2 تا 3 روز کاری زمان ببرد.

بابک مهروی

خواهشن راهی بزارید قبل از قطع بدهی یک پیامک به شماره همراه مشترکین بیاد همیشه بعد از قطع شدن تلفن ثابت متوجه بدهی تلفن می‌شویم آنهم چند روز طول میکشه تا وصل بشه

حسین سلیمانیان

ممنون از راهنمایی وتوضیحات

غلامرضا شاه نوشی

سلام م من قبض میان‌دوره‌ای و هم پایان دوره ای رو حساب کردم از طریق قبصینو ۴۸ ساعت گذشته وصل نشده هنوز۰2199117529

پشتیبانی قبضینو

کلیه قبوض پرداختی شما بلافاصله بعد از پرداخت از طریق درگاه پرداخت بانک تسویه می شوند. ولی ممکن است فرایند وصل تلفن ثابت 2 تا 3 روز کاری زمان ببرد.

پارسا

من قبض تلفن ثابت رو بعد از یک طرفه شدن پرداخت کردم با برنامه آپ ۴۸ساعت هم گذشته ولی هنوز وصل نشده با ۲۰۰۰هم تماس گرفتم کلا مشغوله چیکار کنم ؟؟

ح ق گ و ی ان

سلام .تلفن من قطع یکطرفه بود از طریق قبضینو پرداخت کردم هنوز وصل نشده

پشتیبانی قبضینو

کلیه قبوض پرداختی شما بلافاصله بعد از پرداخت از طریق درگاه پرداخت بانک تسویه می شوند. ولی ممکن است فرایند وصل تلفن ثابت 2 تا 3 روز کاری زمان ببرد.

سارا

با سلام سه روز مبلغ قبض پرداخت کردم با اپلیکیشن اپ ولی باز وصل نمیشه

علی

آیا برای وصل خط یکطرفه تلفن ثابت پرداخترقبض پایان دوره یا میان دوره فرقی ندارد

فاطمه

سلاممتاسفانه وقتی از طریق آپ، پرداخت قبض تلفن انجام میشه و حتی قبض به روز هم، پرداخت میشه، همچنان بدهی تلفن باقی میمونه و مشاهده شده که گاها تا سه هفته تلفن قطع بوده و کسی رسیدگی نمیکنه. کاش مرجعی برای شکایت از مخابرات وجود داشت. هزینه پرداخت میشه ولی خدمات متناسب با هزینه پرداختی نیست.

نعمتی

من قبض تلفن رو پرداخت کردم ولی چون دقیقه نود بود تلفنم قطع شد الان با شماره ۲۰۰۰ که تماس میگیرم اصلا گزینه ای برای وصل تلفن نداره، شما تو مقاله فرمودین با این شماره امکان وصل کردن تلفن هم وجود داره ؟

سوادکوهی

سلام من قبض تلفنما پرداخت کردم با برنامه ی اپ ۴۸ساعت از روش گذشته وصل نشده قبض تلفن خونه مادرمم با اپ پرداخت کردم اونم متاسفانه ن وصل شده از بدهی کم شده چیکار کنم

سیما رحیمی

سلام من ی ماه پیش قبض تلفن ثابت پرداخت کردم وصل نشده دوباره سه روز پیش دوباره پرداخت کردم بازم وصل نیس

علی فولا دینژاد

عالی

مومنی

متأسفانه اززمانی که قبض کاغذی جمع شد تنها قبض تلفن ثابت برایم SMSنمیشود،وبجهت عدم اطلاع از میزان پراختی ،تأخیر ایجاد شده وتلفن قطع میگردد،باید برایم smsنمایید چون هرموقع تلفن قطع میشود من میروم دنبال مبلغ بدهی وپرداخت مینمایم ومتاسفانه۴۸ساعت برای وصل زمان میبرد که این تأخیروصل نشان از فشل بودن مخابرات است

دکتر ادیب

به محض پرداخت بدهی کارکرد تلفن باید فوری بصورت آنلاین وصل شود،،متاسفانه مخابرات لاهیجان خیلی ضعیف عمل میکند

قاسمی

با سلام تلفن منزل به دلیل بدهی قطع شده بود که هم میان دوره و هم پایان دوره رو از قبضینو پرداخت کردم ولی متاسفانه تلفن هنوز وصل نشده. ممنون میشم پیگیری کنید.

سرویس‌های قبضینو

دانلود اپلیکیشن قبضینو
دانلود قبضینو
لینک دانلود
دریافت لینک دانلود اپلیکیشن قبضینو

با نصب اپلیکیشن قبضینو، به آسانی تمامی قبوض خدماتی، جرائم رانندگی، عوارض شهرداری و عوارض آزادراه خود را با استفاده از تلفن همراه، کاملا رایگان و بدون محدودیت استعلام و پرداخت کنید.

شماره موبایل به درستی وارد نشده است.

در حال انتقال ...