راهنمای وصل تلفن قطع شده: بعد از قطعی تلفن ثابت چه باید کرد؟

راهنمای وصل تلفن قطع شده: بعد از قطعی تلفن ثابت چه باید کرد؟

حتما تا به حال برای شما هم پیش آمده است که به علت پرداخت نکردن به موقع قبض‌ تلفن ثابت، قطعی تلفن ثابت را تجربه کرده باشید! این اتفاق در گذشته بسیار پردردسر بود و زمان بسیار زیادی را از مشتری می‌گرفت تا بتواند مجددا خط تلفن قطع شده‌ی خود را وصل کند و با پرداخت بدهی قبوض خود مجدد از مخابرات سرویس دریافت کنند. البته وصل کردن تلفن ثابت این روزها به اندازه‌ی گذشته سخت نیست و شما با خواندن این مقاله می‌توانید بفهمید که باید به کجا مراجعه کنید و با انجام چه عملیا‌ت‌هایی، تلفن قطع شده‌ی خودتان را وصل کنید! پس از شما دعوت می‌کنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید و از کلیه روش‌های پرداخت قبوض اطلاع پیدا کنید!

دلایل قطع شدن تلفن ثابت

اولین و مهم‌ترین دلیلی که ممکن است اداره‌ی مخابرات را مجبور به قطع تلفن شما کند، دیرکرد در پرداخت یا پرداخت نکردن قبوض تلفن است. شما ممکن است به دلایل زیادی پرداخت قبوض تلفنتان را به تاخیر بیندازید:

  ✅ مشغله‌ زیاد

  ✅ هزینه‌ی بالای قبض پرداختی

  ✅ فراموش کردن

  ✅ موکول کردن کارها به دقیقه‌ی 90

  ✅ و…

به هرکدام از دلایل بالا اگر پرداخت قبض تلفن شما صورت نپذیرد، اداره‌ی مخابرات اقدام به فرستادن اخطاری برای شما خواهد کرد!
اگر به اخطار اداره‌ی مخابرات گوش دهید و قبض تلفنتان را پرداخت کنید که خطر از بیخ گوشتان می‌گذرد!
اما اگر اخطارهای اداره‌ی مخابرات را هم جدی نگیرید؛ آن گاه پس از مدتی تلفن شما یک‌طرفه و سپس به طور کلی قطع خواهد شد!

البته دلایل دیگری هم وجود دارد که ممکن است منجر به قطع تلفن ثابت شما شود! مثلا ممکن است مشترکی بخواهد تلفن ثابت خود را برای مدتی قطع کند!
در چنین شرایطی مشترک مورد نظر، می‌تواند از طریق مراجعه به اداره‌ی مخابرات و ارائه‌ی مدارک مربوطه، درخواست قطع تلفن خود را به ثبت برساند و برای وصل مجدد هم دوباره به همان ارائه‌ی مخابرات مرجعه کند. البته برای این کار راه‌های دیگری هم وجود دارد که چون مرتبط با موضوع اصلی این مقاله نیست درباره‌ی آن فعلا صحبتی نمی‌کنیم و شما می‌توانید با دنبال کردن مقاله‌های ما چواب این سوال را هم پیدا کنید. دلایل دیگر قطع تلفن ثابت عبارت‌اند از:

✅ قطع به علت خرابی خطوط تلفن

✅ قطع به علت بدهی سایر خطوط به نام مشترک مورد نظر

✅ قطع به دستور مراجع قضایی و به علت شکایت فرد دیگری از مشترک

✅ قطع به دلیل ایجاد مزاحمت برای دیگران و سو استفاده کردن از خطوط تلفن

✅ قطع به علت سیم‌کشی غیر مجاز و دست بردن در شبکه‌های مخابراتی

وصل مجدد تلفن قطع شده

مشاهده قبض قبض تلفن ثابت

در این بخش از مقاله تصمیم داریم یکی از مهم‌ترین مشکلاتی را که مشترکان در هنگام قطع تلفن ثابتشان با آن رو به رو می‌شوند را بررسی کنیم. در موارد زیادی دیده شده که مشترک با کمک یکی از روش‌های بالا، بدهی‌اش را پرداخت کرده اما خط تلفنش هنوز وصل نشده است!
پس نمی‌تواند با سامانه‌ی 1818 تماس بگیرد و شکایتش را پیگیری کند! آیا در این شرایط لازم است که به اداره‌ی مخابرات برود و درخواست خود را حضوری پیگیری کند؟ در جواب شما باید بگوییم که خیر؛ خوشبختانه راه‌های دیگری هم برای پیگیری این درخواست وجود دارد!
در این شرایط مشترک می‌تواند با شماره‌ی 2021 تماس بگیرد و با متصل شدن به واحد ارتباط مردمی، خط تلفن خود را مجددا وصل کند.
به عبارت دیگر، در صورتیکه تلفن ثابت به دلیل بدهی قطع یک‌طرفه شده باشد و مشترک مبلغ بدهی را پرداخت کند و خط او وصل نشود، می تواند برای پیگیری با شماره۲۰۲۱ واحد ارتباط مردمی تماس بگیرد.

روش‌های پرداخت قبوض تلفن ثابت

در گذشته، پرداخت قبوض کاری سخت و زمان‌گیر به شما می‌آمد! زیرا برای پرداخت قبض‌ها معمولا مجبور بودید به بانک مراجعه کنید و در صف‌های طویل و طولانی یک باجه‌ی خاص که عملیات پرداخت قبض را انجام می‌داد بایستید تا بتوانید قبضتان را پرداخت کنید. حال اگر تلفنتان به علت بدهی قطع شده بود و می‌خواستید مجددا اقدام به وصل آن کنید که اوضاع چندین بار سخت‌تر می‌شد. اما امروزه پرداخت قبوض و وصل تلفن ثابت بسیار راحت‌تر از گذشته شده است. در این بخش از مقاله تصمیم داریم چند راه آسان و سریع پرداخت قبوض را برای شما معرفی کنیم که دیگر به دلیل سخت بودن روش‌های پرداخت قبوض بهانه نگیرید و پرداخت قبض‌هایتان را آن قدر عقب نیندازید که مخابرات خط تلفنتان را قطع کند!

📞 استفاده از اپلیکیشن‌های پرداخت برای قبض تلفن

یک روش ساده برای پرداخت قبض آب، استفاده از اپلیکیشن‌های پرداخت است.

✅ سایت و اپلیکیشن قبضینو

✅ ۷۲۴

✅ آپ

پیشخوان 24

✅ سکه

✅ تاپ

✅ ایوا

✅ ۷۸۰

مراحل پرداخت قبض تلفن با سامانه قبضینو

در این بخش از مقاله قرار است تا راجع به نحوه پرداخت قبض تلفن ثابت قطع شده  از طریق سامانه و اپلیکیشن قبضینو بپردازیم. مراحل پرداخت به سادگی زیر است:

1) برای پرداخت قبض خود ابتدا باید وارد سایت قبضینو به آدرس https://ghabzino.com/ شوید.

پرداخت قبض تلفن با سامانه قبضینو

2) حالا باید از بین آپشن‌های موجود قبض تلفن را انتخاب کنید. سپس بعد از درج شماره تلفن خود باید کادر سبز رنگ (نمایش جزئیات قبض تلفن) را کلیک کنید.

پرداخت قبض تلفن ثابت با سامانه قبضینو

3) بعد از این مرحله مبلغ صورتحساب شما نمایش داده می‌شود که با کلیک روی کادر سبز رنگ (ادامه فرایند پرداخت) می‌توانید به بخش نهایی برسید.

پرداخت قبض تلفن ثابت با قبضینو

4) همچنین با کلیک روی (جزئیات قبض) می‌توانید از ریز صورتحساب خود اطلاع پیدا کنید.

استعلام قبض تلفن با سامانه قبضینو

5) حالا با کلیک روی تایید نهایی پرداخت می‌توانید خیلی راحت قبض خود را تسویه کنید.

پرداخت قبوض تلفن با سامانه قبضینو

امیدواریم روش های پرداخت قبض تلفن ثابت خانه ها برای شما مفید واقع شده باشد. 

روش پرداخت با اپلیکیشن قبضینو

ابتدا گزینه‌ای که دارای ایکون تلفن است را انتخاب کنید.

روش پرداخت با اپلیکیشن قبضینو

حالا باید شماره تلفن خود را به همراه کد شهر در جایگاه مشخص شده وارد کنید.

روش پرداخت قبض تلفن با اپلیکیشن قبضینو

سپس نوع پرداختی قبض خود (میان دوره یا پایان دوره) را انتخاب می‌کنید.

پرداخت قبض تلفن با قبضینو

در نهایت با مشخص کردن نوع درگاه پرداختی خود موفق خواهید شد تا قبض تلفن خود را بپردازید.

پرداخت قبض تلفن ثابت با اپلیکیشن قبضینو

تبریک! به همین راحتی می‌توانید استعلام و پرداخت قبض تلفن خود را دون شناسه یا قبض کاغذی انجام بدهید.

📞 شماره 2000 برای پرداخت قبض تلفن ثابت

با توجه به تجمیع کدهای مخابراتی مشترکان تلفن ثابت می توانند از این پس برای دریافت و پرداخت هزینه کارکرد تلفن ثابت خود به جای شماره ۱۸۱۸ با سامانه ۲۰۰۰ تماس بگیرند. مشترکین تلفن ثابت می‌توانند با شماره‌گیری 2000 و داشتن یکی از کارت‌های بانکی عضو شتاب و رمز دوم، نسبت به دریافت کارکرد هزینه قبوض تلفن خود اقدام و از همین طریق نیز بدهی صورتحساب خود را پرداخت کنند.

سامانه ۲۰۰۰ خدمت‌دهی کامل‌تری را در مقایسه با سامانه 1818 ایجاد کرده و این سامانه علاوه بر خدمات اختصاصی مخابرات، امکان پرداخت قبوض گاز، برق، آب و فاضلاب، عوارض شهرداری و قبوض جریمه را نیز فراهم کرده است.

📞 کد دستوری وصل تلفن ثابت

همچنین با شماره‌گیری ستاره 2000 مربع نیز می‌توانید وصل سریع تلفن ثابت را در دستور کار خود داشته باشید.

📞 پرداخت قبض تلفن ثابت از طریق سامانه اینترنتی شرکت مخابرات

پرداخت قبرض تلفن ثابت با سایت مخابرات

مشترکین تلفن ثابت در سراسر کشور می‌توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی tci.ir/index.html#!/service/quickbill/ قبض پایان‌دوره و میان‌دوره خود را مشاهده و پرداخت کنند.

📞 پرداخت و مشاهده قبض قبض تلفن از طریق سامانه اینترنتی بانک‌ها

بانک ملت در سایت اینترنتی خود امکان مشاهده و پرداخت قبوض را برای مشترکین فراهم کرده است. شما با مراجعه به آدرس اینترنتی هر یک از بانک‌ها و صفحه پرداخت قبوض می‌توانید قبض تلفن خود را به سادگی مشاهده و پرداخت کنید. برای وصل تلفن قطه شده اصفهان، شیراز، مشهد و تهران و سایر استان‌های عزیز ایران می‌توانید از کلیه این روش‌ها استفاده کنید. 

شامانه پرداخت قبوض بانک پاسارگاد https://epay.bpi.ir/shaparakbillpayment.aspx
سامانه پرداخت قبوض بانک تجارت https://pg.tejaratbank.ir/paymentGateway/billPayment
سامانه پرداخت قبوض بانک کشاورزی https://ib.bki.ir/pid47.lmx
سامانه پرداخت قبوض بانک قوامین  https://bill.ghbi.ir/
سامانه پرداخت قبوض بانک قرض‌الحسنه رسالت https://epayment.rqb.ir/
سامانه پرداخت قبوض بانک گردشگری https://epayment.tourism-bank.com/
سامانه پرداخت قبوض بانک رفاه https://www.refah-bank.ir/PayBills

📞 پرداخت قبض تلفن ثابت با دستگاه خودپرداز

پرداخت و مشاهده قبض قبض تلفن برای پرداخت قبض تلفن با دستگاه خودپرداز نیازی نیست که خودپرداز حتما با کارت بانکی شما از یک بانک باشند. در صورتی که کارت شما عضو شبکه شتاب باشد می‌توانید با مراجعه به دستگاه خودپرداز هر یک از بانک‌ها برای پرداخت قبوض خود اقدام کنید. برای پرداخت قبوض با دستگاه خودپرداز به کارت بانکی خود و رمز اول کارت خود نیاز دارید. برای پرداخت قبض تلفن ثابت خود کافبست مطابق روش زیر عمل کنید:

  • گزینه پرداخت قبوض را انتخاب کنید.
  • پس از ورود به صفحه مورد نظر شناسه قبض و شناسه پرداخت خود را وارد کنید.
  • قبض تلفن برای شما نمایش داده می‌شود و می‌توانید فرآیند پرداخت را تکمیل کنید.

در صورت وصل نشدن تلفن ثابت بعد از پرداخت اصفهان، تهران، شیراز و مشهد سایر استان‌های عزیز ایران می‌توانید برای وصل تلفن ثابت با 2000 تماس بگیرید. وصل تلفن ثابت بعد از پرداخت چیزی حدود 24 سالعت کاری ممکن است زمان بگیرد. به همین دلیل خوب است صبور باشید و در صورت عدم وصل، برای پیگیری پرداخت قبض تلفن ثابت از طریق روش‌هایی که گفته شد اقدام کنید.

درخواست قطع تلفن ثابت به چه نحوی انجام می‌شود؟

برای اینکه یکی از خطوط یا کلیه خطوط تلفنی که به اسم شما است را قطع کنید، باید به یکی از شعب مخابرات منطقه‌ای خود رجوع کنید و با به همراه داشتن مدارکی مثل کارت ملی و سند خانه اقدام به قطه تلفن کنید. 

پیگیری وصل تلفن ثابت

 همچنین برای پیگیری وصل تلفن ثابت هم می‌توانید به صورت حضوری به یکی از شعب مخابرات منطقه‌ای خود رجوع کنید و هم از طریق سامانه‌هایی که پیش‌تر گفته شد پرداختی خود را پیگیری کنید.

سوالات متداول

به دلیل این که سوالات زیادی از ما در خصوص نحوه‌ی وصل تلفن ثابت قطع شده از ما پرسیده بودید؛ در این بخش از مقاله تصمیم گرفتیم تعدادی از سوالات متداول را بیاوریم و با دادن پاسخ‌های کامل و جامع به آن‌ها، سوال شما را هم برطرف کنیم. اما اگر شما نتوانستید پاسخ سوال خود را در بین سوالات زیر پیدا کنید و با خواندن مقاله هم به جواب آن نرسیدید؛ کافیست سوال خود را برای ما کامنت بگذارید تا کارشناسان ما در اولین فرصت به شما پاسخ دهند!

🔰 پس از پرداخت بدهی، چه مدت زمانی طول می‌کشد تا تلفن وصل شود؟

کلیه‌ی قبوضی که شما از یکی از روش‌های بالا پرداخت می‌کنید در همان لحظه تسویه می‌شوند و بدهی شما به اداره‌ی مخابرات صفر می‌شود. اما فرآیند وصل تلفن قطع شده، ممکن ست بین 24 تا 48 ساعت زمان ببرد و مطمئنا پس از 48 ساعت تلفن شما وصل خواهد شد.
اما اگر برای وصل تلفنتان عجله دارید می‌توانید این فرآیند راتسریع کنید. کافیست با مراکز امور مشترکین منطقه‌تان تماس بگیرید و با اعلام کد پیگیری خود به آن‌ها، تلفن خود را به سرعت وصل کنید.

🔰 اگر قبض خود را تکراری پرداخت کنیم؛ چه اتفاقی می‌افتد؟

نگران نباشید هیچ اتفاق بدی قرار نیست برایتان رخ دهد و پول شما سر جایش باقی می‌ماند. زیرساخت‌هی پرداختی مخابرات به گونه‌ای تنظیم وطراحی شده که در صورت پرداخت تکرای قبض تلفن به عنوان بستانکار شناخته می‌شوید و مبلغی که پرداخت کردید روی قبض دوره بعد اعمال می‌شود. همچنین اگر از قبضینو یا پیشخوان 24 استفاده کنید دیگر جای نگرانی ندارید چون این اپلیکیشن‌ها قبوض تکراری را پرداخت نمی‌کتنند.

🔰 قبض میان‌دوره با قبض پایان‌دوره تلفن ثابت چه تفاوتی دارد؟

تفاوت قبض پایان دوره و میان دوره در این است که قضب پایان دوره، هزینه‌ی کارکرد تلفن شما را در طی دو ماه گذشته نشان می‌دهد.
برای مثال اگر دوره از 1 تیر شروع شده باشد، قبض پایان دوره‌ی شما هزینه‌ی کارکرد تلفت ثابتتان را تا پایان 31 مرداد نشان خواهد داد.
اما قبض میان دوره هزینه‌ی کارکرد تلفن شما را تا تاریخ روز نشان می‌دهد.

نتیجه‌گیری

در این مقاله از قبضینو تلاش کردیم تا هرآنچه را که شما لازم دارید تا درباره‌ی قطعی تلفن ثابت و روش‌های اتصال مجدد آن بدانید برای شما بیان کنیم.
شما می‌توانید با استعلام و پرداخت بدهی تلفن ثابتتان و پرداخت کردن آن با یکی از روش‌های بالا، حسن نیت خود را به مخابرات ثابت کنید و تلفن قطع‌شده‌ی خود را مجددا وصل کنید! اگر هم در فرآیند وصل تلفن با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید با 2021 تماس بگیرید و مشکل خود را برطرف کنید. از اینکه تا انتهای این مقاله همراه ما بودید از شما سپاسگزاریم. امیدواریم که در این مقاله به طور کامل توانسته باشیم که سوالات شما را در زمینه پرداخت قبض ثابت و صورتحساب و دیرکرد آن توضیح داده باشیم.

ثبت دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم قبضینو در وب سایت منتشر خواهد شد.

نام و نام خانوادگی وارد نشده است.
شماره موبایل به درستی وارد نشده است.
دیدگاه وارد نشده است.
میرزایی

سلام چرا هزینه که پرداخت کردیم تلفن وصل نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پشتیبانی قبضینو

کاربر گرامی در حال حاضر امکان تسویه آنی قبوض تلفن ثابت وجود ندارد و تسویه پرداخت‌ها ممکن است حداقل ۲ روز کاری زمان ببرد.

سوادکوهی

سلام من قبض تلفنما پرداخت کردم با برنامه ی اپ ۴۸ساعت از روش گذشته وصل نشده قبض تلفن خونه مادرمم با اپ پرداخت کردم اونم متاسفانه ن وصل شده از بدهی کم شده چیکار کنم

سیما رحیمی

سلام من ی ماه پیش قبض تلفن ثابت پرداخت کردم وصل نشده دوباره سه روز پیش دوباره پرداخت کردم بازم وصل نیس

پرستو قاسمی

باید بلافاصله بعد از پرداخت قطع یا یکطرفه شدن تلفن وصل شود در غیر اینصورت نشان از معیوب بودن سیستم شما است

تهمینه محمدیان

خط تلفن ثابتمون یکطرفه شده و من از طریق اینترنت بانم پرداخت کردم ولی هنوز وصل نشده

اسدی

۳ روزه هزینه تلفن ثابت و پرداخت کردم هنوز وصل نشده به ۲۰۲۱ زنگ زدم اپراتور میگه اگه از طریق سایت مخابرات پرداخت کردید پیگیری می کنن.

محسن شادور

شادور هستمبا توجه به پرداخت تلفن ثابت بعد سه روز باز تلفن یک طرفه می باشد

پشتیبانی قبضینو

اگر قبل از یک طرفه شدن قبض اقدام به پرداخت آن بکنید، مشکلی پیش نمیاد ولی متاسفانه در مورد خطوطی که یک طرفه شده تسویه با تاخیر انجام می شود.

سید حسن حسینی

سلام الان هم پایان دوره هم میان دوره پرداخت کردم چجوری باید تلفن وصل بشه

منوچهر یارعلی

سلام تلفن ما 33718592 بوده که قطع بوده بعد از وصل شماره ما 33034670 شده است

رضوی

به از من بپرس که چند لحظه شد مطلب را پرسیدم بلافاصله اخطار پرداخت مبلغ ۱۵۰ هزار و خرده آمد و فردا تلفن قطع شد من بازنشسته وسط ماه از کجا پول بیارم سوم ماه فاتحه حقوق خوانده میشه ،برای وصل غیر از مبلغ قبض هزینه دیگری دارد؟با پرداخت قبض، تلفن وصل میشه یا باید به مخابرات منطقه مراجعه نماییم

خالقی

بدهی سنگین ۱۱ هزار تومانی داشتیم لطف کردن قطع کردن و ۴۸ ساعت قبل پرداخت کردیم با شماره ۲۰۰۰ با خطا مواجه شد در سایت پرداخت کردم وصا نشده هموز!!!

مهدی اسماعیلیان

بدهی تلفن پرداخت ام سه روزه که خط تلفن یکطرفه می‌باشد ازطرف ما با بیرون امکان تماس نمیباشد ‌اعلام می‌شود بدهی دارید

خان محمد ساده

سلام وخسته نباشید..نزدیک به دوساله که تلفن منزل من ومنازل محلمون قطع شده بنده به مخابرات روستا گزارش کردم گفتن که کابلها رو دزدیدن و ما کابل نداریم و داریم پیگیری میکنیم ولی تا حالا خبری نشده لطفا راهنمایی بفرمایید.شهرستان چابهار روستای رمین

Mohammad

تلفن من بعد از پرداخت قبض، هنوز وصل نشده و با ۲۰۲۱ هم نمیتونم تماس بگیرم. بعلاوه هیچ شماره دیگری وجود نداره که بشه بهش پناه برد و پیگیری کرد 🙂

نصیر احمد شیرزاد

باسلام. میخواستم از علت قطع بودن خط 22728039 اطلاع حاصل کنم… با تشکر

سید وحید حسینی

بیش از یک سال هست که تلفن کارگاه بنده قطع شده به مخابرات رجوع کردم گفتن توی نوبت باش بیش از یک سال شده هنوز نوبت بنده نشده 02155188057

غلامحسين محمدیان

حدود یکساله که خط تلفن شماره ۰۵۱۴۲۲۴۱۱۴۶ قطع شده و در پیگیری انجام شده اعلام می نماید خط در دست نوسازی است لطفا بررسی نماید

مهیار حسن زاده

سلام خسته نباشید الان تلفن ثابت من هیچ بدهی ای نداره ولی قطع هستش و بوق نمیخوره با چه شماره ای باید تماس بگیرم تا بیان و مشکل رو حل کنن ممنون میشم راهنمایی کنین و اینکه از طریق دفتر پیشخوان هم پیگیری کردم گفتن قطعی بخاطر بدهی نیست احتمالا بخاطر سیم کشیه باید با چه شماره ای تماس بگیرم تا بیان چک کنن

فرهادکمندی

ازطریق۲۰۰۰قبض تلفن رابه روز پرداخت کردم ولیکن متاسفانه هنوز وصل نشده.لطفا راهنمایی کنید

پشتیبانی قبضینو

از پشتیبانی همون جا پیگیری نمایید.

مونا رزاقي

تلفن ثابت خود را با ٢٠٠٠ پرداخت كردم ولي هنوز وصل نشده چي كار كنم؟؟؟ ستاره ٢٠٠٠ مربع ارور ميدهد

پشتیبانی قبضینو

متاسفانه ما امکان پیگیری قبوض پرداخت شده از طریق سایر درگاه ها رو نداریم. اگر قبوض خود را از طریق قبضینو پرداخت کنید پشتیبانی ما اماده پسخگویی به وضعیت پرداختی شما خواهد بود.

ناشناس

سلام در سنخاست طوابع جاجرم تلفن ثابت اگر پرداخت نشود بلافاصله قط میشه اما قدیما تا سه بار پرداخت نکردن قط نمیشد بعدم کلی بایداینبرو اونبرزنگ بزنی تا وصل کنن چه کاریه اخه با این اوضاع گرفتاری بعدم میگید حتا وقتی تلفن قطه سامانه ۲۰۰۰ ربطی به قطی نداره میتونید با دوهزار قبضتون پرداخت کنید اما من تماس گرفتم گفت بعلت پرداخت نکردن قبض تماس با ۲۰۰۰ ممکن نیست

محمدعلی مروتی ملکی

با عرض سلام ادب خسته نباشیدبنده 2 خط تلفن ثابت دارم به علت بدهی 30000 تومان مخابرات مصادره کرده ممنون میشم از راهنمایی سپاسگزارم

مهدی زارعی

باسلام وعرض خرسته نباشیدبنده مبلغ قبض تلفن ثابت راپرداخت نموده ام وشماره پیگیری هم هست ولی هنوزمبلغ بدهی میزنه وتلفن هم وصل نشده

پشتیبانی قبضینو

با پشتیبانی تماس بگیرید.

مجتبی تشنه دل

سلاماز زمانیکه قبوض کنار رفتممر در آمد بهتری کشف شد،دیگر برای یک بدهی خیلی کم و بی ارزش تلفن رو قطع میکنن یه بار پیامک میدن ،ده بار نمیدنحالا هم هزینه وصل تلفن رو بدیم و هم مبلغ بدهیخسته نباشید

علی غفوری

به 2021 زنگ زدم گفت اصلا دسترسی نداریم،، شماره تلفن خونه 05135132148می باشد،، بدهی رو پرداخت کردم ولی همچنان قطعه،، ممنون میشم راهنمایی کنید وصل بشه

اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان آذربایجان غربی

پول تلفن واریز شد ولی وصل نشده

علیرضارحیمی

باسلام مدت دوروزه که تلفن ثابت خودم راازطریق همراه بانک ملت پرداخت کردم وازحسابم مبلغ کسرگردید وکدرهگیری هم دارم چراهنوزتلفن ثابتم وصل نشده است ضمنا کار ضروری باتلفن دارم ولی هنوز قطع میباشد من بایدچکارکنم؟

میثم بی پناه

سلام من مستجر هستم بدون اینکه بدونم قبض تلفن یک صرفه شده و من مبلغ ۲۷ واریز کردم وصل نشد باز استعلام گرفتم که باز ۲۶۰۰ باز پرداخت کردم ولی هنوز وصل نشده و فقط شماره ۲۰۰۰ میتونم بگیرم نه ۲۰۲۱ و نه ۱۸۱۸ و دیگر چیکار باید کرد

مهدی مرادی

برای جابجایی تلفن از یک بلوک به بلوک دیگر که کلا 20 متر فاصله داشت متاسفانه 166000تومان هزینه جابجایی پرداخت کردم در حالی که قیمت گرفتن خط 240000 تومان هست حالا بماند دفتر پیشخوان و………تلفن هم که فعلا مسدود استانشالله که خداوند ازتون قبول کنه

مریم شادلو

با سلام. الان چندین ماهه نه پیامک پرداخت قبض تلفن ثابت میاد ونه اخطاری . بخاطر 14 هزارتومان تلفن را قطع کرده اند. چکار کنم که از مخابرات برام پیام بیاد تا متوجه شوم و قبض را پرداخت کنم.ممنون میشم پاسخ بدید

صفا بزرگی

سلام بنده تلفن ثابت رو‌پرداخت کردم اما وصل نشده ممنون میشم راهنمایی کنید

الهه برادران

سلام . قبض پرداخت کردم ولی تلفن وصل نشده و تلفن ۲۰۲۱ هم پاسخگو نیس !

سعید حسنی

نه قبض آمده ونه پیام تلفن قطع شده .قبض را پرداخت کردم وهنوز وصل نشده. بسیار بی نظم است مخابرات متاسفانه

Taha

سلام من الان 3 روزه قبضو پرداخت کردم ولی متاسفانه هنوز وصل نشده لطفا راهنمای بفرماید من چیکار باید بکنم!?

وحید رجبی

سلام‌ هزینه تلفن‌دادم ولی وصل نمیشه ممنون میشم پیگیری کتید مرسی

محمد عزیزیزپور

سلام دیروز خط26114029با برنامه آپ پرداخت کردم تا الان وصل نشده لطفا راهنمایی بفرمایید

پشتیبانی قبضینو

با پشتیبانی آپ تماس بگیرید.

خدیجه اصیل مهابادی

تلفن خودرو با ستاره یک مربع پرداخت کردم اما وصل نشده باید چکارکنم

مبینا زهره وند

سلام وقت بخیر🙏در چند ماه اخیر، هزینه تلفن منزل بیش از میزان استفاده بوده است. لطفا راهنمایی کنید.ممنون🌹

محمدجیبا

سلام خیلی ببخشید میخواستم مطلع بشم برای وصل تلفن قطع شده،،میبایست صورتحساب میاندوره پرداخت بشه یا صورتحساب پایان دوره؟

بهزاد مهدپی

سلام خدا قوت سپاس از خدمات شما کار من که راه افتاد دم شما گرم

پشتیبانی قبضینو

خیلی خوشحالیم که تونستیم کمکتون کنیم و ممنونیم از اینکه به ما اعتماد کردید.

غلامرضا طاهرخانی

باعرض سلام ،الان مدتیه مبلغ ۷۰۰۰تومان بدهکاری تلفن موردنظرمون پرداخت شده ولی هنوزوصل نشده ،لطفامساعدت بفرماییدباکمال تشکرالبته بخاطرویروس کرونا حضوری خدمت نرسیدیم بازم مپنون

امین یوسفی

عرض سلام وخسته نباشید من به تازگی خانه ای خریده ام که این خانه خط تلفن ثابت دارد و این خط تلفن در حال حاضر قطع میباشد و متاسفانه از شماره تلفن این خانه بی خبرم الآن با این شرایط آیا راهی برای فهمیدن شماره تلفن و مبلغ بدهی تلفن وجود دارد؟ممنونم

سامانی پور

قبض تلفن را در آخرین روز مهلت پرداخت غروب واریز کردم.ولی تلفن یکطرفه شده است.شماره ۲۰۲۰ را هم برای پیگیری زنگ می زنم میگوید که اشتباه است

سرویس‌های قبضینو

دانلود اپلیکیشن قبضینو
دانلود قبضینو
لینک دانلود
دریافت لینک دانلود اپلیکیشن قبضینو

با نصب اپلیکیشن قبضینو، به آسانی تمامی قبوض خدماتی، جرائم رانندگی، عوارض شهرداری و عوارض آزادراه خود را با استفاده از تلفن همراه، کاملا رایگان و بدون محدودیت استعلام و پرداخت کنید.

شماره موبایل به درستی وارد نشده است.

در حال انتقال ...