معرفی شرکت دانش بنیان آیان

معرفی شرکت دانش بنیان آیان

داستان آیان از سال ۱۳۹۶ شروع شد. هسته اولیه شرکت آیان در دانشگاه صنعتی شریف شکل گرفت و توسعه اولین محصول تیم با برند قبضینو آغاز شد. سامانه قبضینو به عنوان یکی از استارت‌آپ‌های شتاب‌دهنده دانشگاه شریف مسیر رشد را تا زمان کنونی ادامه داده است. در طول این سال‌ها علاوه بر توسعه قبضینو، تیم آیان موفق شده هم محصولات جدیدی توسعه دهد و هم در پروژه‌های مختلفی به عنوان پیمان‌کار حضور یابد.

به صورت کلی تیم آیان در زمان کنونی در سه حوزه کلی فعال است.

محصولات حوزه پرداخت و فین تک شرکت آیان

شرکت آیان علاوه بر قبضینو توانسته با توجه به نیاز کاربران خود محصولات دیگری نیز توسعه دهد. به طور کلی از مهمترین محصولات توسعه داده شده آیان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

برای مشاهده سایر محصولات توسعه داده شده توسط آیان می‌توانید به آدرس ؟؟؟ مراجعه کند.

 حضور شرکت آیان به عنوان پیمانکار در پروژه‌های فناوری اطلاعات

افزون بر توسعه محصولات در حوزه فین‌تک، آیان سعی کرده تا با حضور در پروژه‌های دیگر علاوه بر تکمیل چرخه مدیریت دانش خود، از زیرساخت‌های توسعه داده شده خود در پروژه‌های دیگر نیز استفاده کند. به این ترتیب با ایجاد ارزش افزوده بیشتر سعی شد تا پارتنرشیپ‌های استراتژیک نیز برای شرکت شکل گیرد. آیان در حوزه پروژه توانسته هم با بخش دولتی و خصوصی همکاری‌هایی شکل دهد و هم پروژه‌هایی با شرکت‌های خارج از کشور انجام دهد. برخی از این پروژه‌ها به شرح زیر هستند:

برای مشاهده سایر پروژه‌ها و توضیحات بیشتر مربوط به آن می‌توانید به بخش پروژه های شرکت آیان مراجعه کنید

بازی‌های موبایلی

نظر به رشد صنعت بازی‌های کامپیوتری و در راس آن بازی‌های موبایلی، در آیان تصمیم گرفتیم به این حوزه از فناوری اطلاعات نیز ورود داشته باشیم. جدای از جذابیت ذاتی این صنعت، امکان صادرات و فعالیت بین‌المللی از دلایل دیگر ورود به حوزه‌ بازی‌های موبایلی بود. در زمان کنونی آیان در ابتدای مسیر توسعه بازی‌های موبایلی است، با این وجود به مدد تجارب قبلی و پشتکار تیم بازی، امید آن داریم تا استودیو بازی‌سازی آیان در زمان کوتاهی به یکی از استودیو‌های مطرح کشور و منطقه تبدیل شود. برخی از بازی‌های موبایلی توسعه داده شده توسط آیان به شرح زیر است:

 

برای مشاهده سایر بازی‌ها و توضیحات بیشتر مربوط به آن می‌توانید به بخش بازی‌ها شرکت آیان مراجعه کنید.

مجوز های شرکت آیان

علاوه بر حوزه‌های فعالیت آیان که به آن اشاره شد، در طول مدت فعالیت توانسته‌ایم مجوز‌های متعددی نیز اخذ کنیم. برخی از این مجوز‌ها به شرح زیر است:

 

هر چند از شروع فعالیت آیان مدت زیادی نمی‌گذرد، با این حال سعی کرده‌ایم همواره با حفظ انسجام تیمی، مطابق با نیازهای بازار و مخاطبین حرکت نماییم. ما در آیان بزرگترین سرمایه خود را تیم خود می‌دانیم و در تلاش هستیم با استفاده از آخرین تکنولوژی‌های قابل استفاده بهترین محصولات را برای مخاطبین خود ارائه دهیم. می‌توانید در  بخش “درباره ما” سایت آیان به آدرس ؟؟؟ اطلاعات بیشتری از ما بدست آورید.

 

آدرس شرکت آیان

تهران، جنب مترو طرشت، کوچه رئیسی، پلاک 7

021-44257029

ثبت دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم قبضینو در وب سایت منتشر خواهد شد.

نام و نام خانوادگی وارد نشده است.
شماره موبایل به درستی وارد نشده است.
دیدگاه وارد نشده است.

سرویس‌های قبضینو

دانلود اپلیکیشن قبضینو
دانلود قبضینو
لینک دانلود
دریافت لینک دانلود اپلیکیشن قبضینو

با نصب اپلیکیشن قبضینو، به آسانی تمامی قبوض خدماتی، جرائم رانندگی، عوارض شهرداری و عوارض آزادراه خود را با استفاده از تلفن همراه، کاملا رایگان و بدون محدودیت استعلام و پرداخت کنید.

شماره موبایل به درستی وارد نشده است.

در حال انتقال ...