قبضینو

استارت آپ های فین تکی ایران و جهان

استارت آپ های فین تکی ایران و جهان

فین تک ترکیبی فوق العاده از صنعت مالی و تکنولوژی است و آینده متفاوت دنیای مالی را نشان می دهد و در آینده ای نه چندان دور به بخش جدایی ناپذیر زندگی هر یک از ما تبدیل می شود . در این قسمت از مطالب مربوط به فین تک ها در وبلاگ قبضینو میخواهیم شما…

فین تک ترکیبی فوق العاده از صنعت مالی و تکنولوژی است و آینده متفاوت دنیای مالی را نشان می دهد و در آینده ای نه چندان دور به بخش جدایی ناپذیر زندگی هر یک از ما تبدیل می شود . در این قسمت از مطالب مربوط به فین تک ها در وبلاگ قبضینو میخواهیم شما را با 10 استارت آپ فین تک برتر جهانی و 10 استارت آپ فین تک ایرانی آشنا کنیم.

فین تک های جهانی

Ant Financial

شرکت چینی Ant Financial در واقع بخشی از گروه علی بابا است. این شرکت در سال 2014 تاسیس شد. Ant Financial, Ali Pay, Ant Fortune و دیگر خدمات مالی را پشتیبانی می کند. ارزش این کسب و کار حدود 75 میلیارد دلار در سال 2016 تخمین زده شد.

لیست فین تک های ایرانی

Adyen

Adyen با یک پلت فرم به کسب و کارها این امکان را می دهد تا پرداخت هایی را که از سراسر جهان انجام می شوند تایید کنند. Adyen یک شرکت هلندی است و به بیش از 4500 کسب و کار خدمت رسانی می کند. این شرکت به سرعت به پیشرفت خود ادامه می دهد و مشتریان مشهوری مثل face book , Netflix , Uber , L Oreal, Microsoft دارد. این شرکت در سال 2016 بیش از 700 میلیون دلار درآمد کسب کرد و به ارزش 90 میلیون دلار در آمد توسط Ayden انجام شد.

فین تک های خارجی

Qudian

یک شرکت فین تک چینی است که در دسته شرکت های وام دهنده قرار می گیرد. Qudian یک پلت فرم برای دادن وام های کوچک به دانش اموزان و پرداخت های اقساطی یا مدیریت سرمایه گذاری هاست. با وجود اینکه در بسیاری از کشور های غربی، پرداخت ها از طریق کارت های اعتباری صورت می گیرند اما مشتریان چینی تمایل چندانی به استفاده از این روش یا اینگونه پلت فرم ها ندارند. این شرکت در زمینه تجارت الکترونیک، خدمات مالی و دیجیتالی فعالیت بسیاری دارد. انتظار می رود Qudian به سرعت همه گیر شود و از 800 میلیون دلار در آمد به 1 میلیارد دلار برسد.

استارت آپ های فین تک

Xero

Xero یک از سریعترین شرکت های در حال رشد در زمینه نرم افزار های خدمت رسانی است که در سال 2006 در نیوزیلند تاسیس شد. این شرکت روی نرم افزارهای حسابداری آنلاین برای کسب و کار های کوچک تمرکز کرده است و بیش از یک میلیون عضو دارد. Xero بیش از 1.4 تریلیون دلار نیوزیلند معامله در سال گذشته داشته است. Xero به عنوان نوآورترین شرکت جهان از نگاه مجله اقتصادی Forbes شناخته شد.

مقاله فین تک

Sofi

Sofi که خود را یک شرکت جدید در زمینه خدمات مالی می داند، از روش های جدید برای وام دهی و مدیریت دارایی استفاده می کند. این شرکت در سال 2011 توسط 4 فارغ التحصیل دانشگاه کسب و کار استنفورد در سان فرانسیسکو تاسیس شد. Sofi در حال حاضر وام دانشجویی، وام مسکن، خدمات مدیریت مالی یا خدمات بیمه ای ارائه می کند. Sofi به یک شرکت میلیارد دلاری با بیش از 19 میلیارد دلار وام واگذار شده تبدیل شده است.

شرکت های فین تک

Lufax

این شرکت در سال 2011 در شانگهای تاسیس شد. Lufax یک شرکت وام دهی است و زیر گروه PingAn چین می باشد. کسب و کارهای اینترنتی روز به روز در حال افزایش هستند و ارزش آن ها هر روز بیشتر خود را نشان می دهد. Lufax ارزش خود را از 1.2 میلیون دلار به 18.5 میلیون دلار رسانده است.

فین تک قبضینو

 

Avant

Avant یک شرکت آمریکایی است که در سال 2012 تاسیس شد. این شرکت یک پلت فرم برای کاهش هزینه ها و موانع مصرف کنندگان ارائه کرده است و بیش از 500 هزار مشتری دارد.

 فین تک

 

ZhongAn

ZhongAn یک شرکت بیمه آنلاین است که در شانگهای مستقر می باشد و خدماتی مثل تجارت الکترونیک، پرداخت های موبایلی و گارانتی های تامین مالی برای کسب و کار های اینترنتی و کاربران را ارائه می دهد. این شرکت در سال 2013 با همکاری روسای شرکت های Alibaba , PonyMa , PingAn تاسیس شد.

 

فین تک های بیمه ای

Klarna

Klarna یک شرکت سوئدی است که فعالیت خود را از سال 2005 آغاز کرده است. این شرکت روی خرید و فروش های اینترنتی آسان تمرکز کرده است. Klarna با بیش از 65000 شرکت تجاری همکاری می کند که بین آن ها نام شرکت های معروفی مثل Spotify , Disney , Samsung به چشم می خورد. این شرکت روی بیش از 45 میلیون مشتری هدف گذاری کرده است و ارزش آن 42.5 میلیون دلار تخمین زده شده است.

Fintech

 

Oscar

Oscar یک شرکت استارت آپ اینشور تک است که در سال 2013 در آمریکا تاسیس شد. این شرکت با کنار هم آوردن بیمه و تکنولوژی روی پیشرفت سیستم های سلامتی و تجربه مشتریان در این زمینه تمرکز کرده است. این شرکت در تلاش است تا سیستم های سلامتی را برای مشتریان ساده تر ، کارآمد تر و مقرون به صرفه تر کند.

فینتک

 

فین تک های ایرانی

فون پی

فون پی  یک پلت فرم نرم افزاری برای پرداخت های موبایلی است. این اپلیکیشن می تواند جایگزین روش های قدیمی پرداخت های خرد شود. یکی از حوزه هایی که می توانید فعالیت فون پی را مشاهده کنید، همکاری این شرکت با تاکسیرانی برای پرداخت کرایه تاکسی است به این ترتیب نیاز به پول خرد که مشکل اساسی مسافران و رانندگان است برطرف می شود.

فین تک های ایرانی

کوانت کن

کوانت کن یک پلت فرم معاملات الگوریتمی می باشد و روی ایجاد زیرساخت های این نوع معاملات تمرکز کرده است. به این ترتیب همه بازار را در هر لحظه در نظر دارد و کوچکترین تغییرات را مشاهده می کند و محاسبات همه سهام ها را نیز ارائه می کند.

استارت آپ های فین تک ادر ایران

با من

با من یک پلت فورم نرم افزاری برای پرداخت های موبایلی است و می تواند جایگزین روش های قبلی پرداخت شود و مثل فون پی برای پرداخت کرایه تاکسی استفاده شود.

لیست فین تک های ایرانی

قلک

قلک یک پلت فرم نرم افزاری برای پس انداز است و برای استفاده از آن کافیست به یکی از حساب های جاری خود متصل باشید تا قلک با تحلیل درآمد و هزینه های شما مقدار کمی از پولتان را پس انداز کند.

فینتک های ایرانی

کوینکس

این سایت در حوزه ی ارز الکترونیک فعالیت می کند و ارتباطی با ارز فیزیکی ندارد. همه تراکنش ها در این وبسایت بدون مالیات انجام می شود.

فناوری مالی

فینتو

فینتو سیستم آنلاین حقوق و دستمزد است که با ارائه خدمات اینترنتی 24 ساعته، سیستمی با کیفیت و پویا برای مدیریت منابع انسانی ارائه کرده است.

تکنولوژی مالی

نوبیتکس

اولین بازار حرفه ای بی واسطه برای خرید و فروش ارز های دیجیتال است. مهم ترین مشخصه های این فین تک سهولت، سرعت و امنیت است.

فین تک های ارز دیجیتال

ایران رنتر

یک پلت فرم فروش اقساطی است. خرید از ایران رنتر با اعتبار سنجی افراد انجام می شود و کاملا آنلاین و بدون چک و ضامن است. تامین کنندگان نیز می توانند سرمایه گذاری های هوشمند انجام دهند. ایران دنتر تامین کنندگان را به خریداران متصل می کند.

Fintechs

قبضینو

با استفاده از قبضینو می توانید به راحتی قبض های خود را پرداخت کنید.  در پرداخت قبضکافی است اطلاعات قبض شامل شناسه قبض و شناسه پرداخت را داشته باشید. همچنین می توانید به راحتی از امکان استعلام قبض قبضینو استفاده کنید. بعد از اتمام پرداخت در بخش سوابق می توانید اطلاعات قبض پرداخت شده را نیز مشاهده کنید. کلیه خدمات قبضینو رایگان است. مهم ترین نکته درباره قبضینو تجمیع پرداخت های دوره ای و پرداخت همگی آن هاست. همچین میتوانید از بخش مشاهده قبض قبضینو نیز استفاده کنید و اقدام به پیگیر ی قبض های پرداخت شده بکنید. سامانه پرداخت تجمعی قبضینو یک فین تک ایرانی است که سعی در حل مشکل پرداخت قبض های تجمعی دارد و با ایجاد پنل پرداخت قبض و همچنین استعلام قبض های تلفن همراه- قبض گاز – قبض برق و سایر قبوض سعی در ارایه خدامات پرداخت آسان به مشتریان را دارد.

سامانه استعلام و پرداخت تجمعی قبوض

 

 

پرداخت قبوض از طریق اپلیکیشن قبضینو

https://ghabzino.com/bills

ثبت دیدگاه

شما هم می‌توانید دیدگاه خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.
ثبت دیدگاه