پلیس من: دانلود اپلیکیشن پلیسن من و معرفی راهکار جدید پلیس برای ارائه خدمات غیرحضوری

با استفاده از اپلکیشن پلیس من می‌توانید به راحتی از این امکانات به صورت غیر حضوری استفاده کنید و علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه، در شرایط کرونایی نیز سلامت خود را به خطر نیندازید….

معرفی اپلیکیشن پلیس من، راهکار جدید پلیس برای ارائه خدمات غیرحضوری
فهرست مطالب

احتمالا شما هم با این مشکل روبرو شدید که برای گرفتن خلافی خودرو، استعلام ممنوع الخروجی، ارائه درخواست تمدید گذرنامه و یا حتی مشاهده نمرات منفی یک گواهینامه باید به مراکز پلیس + ۱۰ مراجعه می‌کردید و وقت و هزینه زیادی را صرف دسترسی به این خدمات می‌کردید. از این پس دیگر نیازی به این کار نیست و با استفاده از اپلکیشن پلیس من می‌توانید به راحتی از این امکانات به صورت غیر حضوری استفاده کنید و علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه، در شرایط کرونا نیز سلامت خود را به خطر نیندازید. این اپلیکیشن در حال حاضر تعدادی از خدمات پلیس+۱۰ را در اختیار هموطنان عزیز قرار داده است و توسعه دهندگان در نظر دارند در آینده امکانات بیشتری را نیز به این اپلیکشن اضافه کنند.

استعلام آنلاین خلافی خودرو  و دریافت لیست جرایم خودرو و موتور سیکلت 

استعلام جرائم رانندگی با قبضینو

جریمه شدن به اندازه کافی دردناک است و پرداخت آن دیگر نباید دردسر جدیدی باشد. قبضینو امکان استعلام و پرداخت تجمیعی جرائم رانندگی را برای کاربران عزیز خود فراهم کرده‌است تا امکانات خود در زمینه پرداخت قبوض را کامل کند. برای استفاده از سرویس استعلام و مشاهده جرائم رانندگی قبضینو، کافی است شماره بارکد پشت کارت ماشین را در فرم بالا وارد کنید تا لیست جرایم رانندگی، مبلغ جریمه، زمان و مکان وقوع جرایم و نوع جریمه ( تسلیمی، دوبرگی، الصاقی) را مشاهده کنید. برای پرداخت جریمه رانندگی با قبضینو نیازی به شناسه قبض جریمه و شناسه پرداخت خلافی وجود ندارد و تنها با استفاده از بارکد ۸ یا ۹ رقمی پشت کارت ماشین خود می‌توانید استعلام و پرداخت خلافی را انجام دهید. در صورت نیاز به راهنمایی می‌توانید با پشتیبانی قبضینو در تماس باشید.

خدمات خودرو با قبضینو 

پلیس من

به گزارش ایرنا، مدیرعامل شرکت پژوهش و توسعه ناجی بنیاد تعاون ناجا، مهدی سید هاشمی، اعلام کرد: “سامانه پلیس من با هدف سهولت در دسترسی مردم به خدمات الکترونیک انتظامی با همکاری و هماهنگی فاوا ناجا تهیه و تولید شده است. برنامه ریزی برای توسعه خدمات هوشمند به منظور ایجاد تحول در ارائه خدمت به مردم سرلوحه کاری این شرکت پژوهش و توسعه ناجی بنیاد تعاون ناجا  قرار گرفته است تا خدمت رسانی با سرعت و دقت بیشتر ارائه شود.”

اپلیکیشن پلیس من خدمات متفاوتی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد که تعدادی از آن‌ها رایگان و تعدادی دیگر با پرداخت هزینه‌ای اندک قابل استفاده هستند.

معرفی خدمات اپلیکیشن پلیس من و هزینه استفاده از آن

پلیس راهور

 •  استعلام تخلفات رانندگی خودرو و موتورسیکلت (هزینه ۵۲۰۰ تومان)
 • آخرین وضعیت گواهینامه (۵۲۰۰ تومان)
 • نمره منفی (۵۲۰۰ تومان)
 • وضعیت پلاک ها (۵۲۰۰ تومان)
 • استعلام کارت و سند خودرو (۵۲۰۰ تومان)
 • نوبت دهی اینترنتی شماره گذاری (تعویض پلاک)
 • گزارش تخلف حمل و نقل عمومی
 • شماره گذاری اینترنتی

گذرنامه

 •  وضعیت خروج از کشور افراد دارای گذرنامه (۵۲۰۰ تومان)
 • ثبت درخواست صدور و تعویض اینترنتی گذرنامه

خدمات اپلیکیشن پلیس من

بررسی بخش‌های مختلف اپلیکیشن پلیس من

خدمات پلیس راهور به دو بخش تقسیم می‌شوند: پلیس راهور و گذرنامه. در ادامه تمامی این خدمات را با هم بررسی می‌کنیم و اطلاعات لازم برای استفاده از هر یک را نیز برای شما توضیح می‌دهیم. 

پلیس راهور

کاربران عزیز می‌توانند در این بخش از خدمات غیرحضوری پلیس راهور استفاده کنند. این خدمات شامل موارد زیر می‌باشد:

 • استعلام تخلفات رانندگی (خودرو و موتور)
 • نوبت دهی اینترنتی شماره گذاری
 • آخرین وضعیت گواهینامه
 • گزارش تخلف حمل و نقل عمومی
 • نمره منفی
 • مشاهده وضعیت پلاک ها
 • استعلام کارت و سند خودرو
 • شماره گذاری اینترنتی

 

پلیس راهور

استعلام تخلفات رانندگی

برای استعلام تخلفات رانندگی با اپلیکیشن پلیس من ابتدا باید وارد بخش پلیس راهور شوید و سپس گزینه استعلام تخلفات رانندگی را انتخاب کنید. در این بخش باید شماره پلاک خودرو خود را وارد کنید و سپس گزینه استعلام را انتخاب کنید.

استعلام تخلفات رانندگی با پلیس من

نوبت دهی اینترنتی شماره گذاری

با انتخاب گزینه نوبت دهی اینترنتی شماره گذاری، وارد صفحه مربوطه در سامانه پلیس من می‌شوید و به راحتی می‌توانید عملیات نوبت دهی را انجام دهید. 

نوبت دهی اینترنتی شماره گذاری با پلیس من

گزارش تخلف حمل و نقل عمومی

با استقاده از این بخش نیز می‌توانید تخلفات مربوط به وسایل حمل و نقل عمومی را گزارش کنید. قبل از وارد کردن شماره پلاک، محل تخلف و دیگر اطلاعات باید مجوز ارسال پیام را برای اپلیکیشن پلیس من صادر کنید.

گزارش تخلف حمل و نقل عمومی با پلیس من

مشاهده نمره منفی

با توجه به اهمیت اطلاع از نمره منفی، امکان استفاده از این خدمت نیز در اپلیکیشن پلیس من قرار داده شده است. در این بخش باید شماره گواهی نامه خود را وارد کنید و سپس استعلام نمره منفی مربوط به گواهینامه خود را انجام دهید. 

مشاهده نمره منفی با پلیس من

در جدول زیر نیز می‌توانید شرح تخلفات رانندگی و نمره منفی مربوط به وسایل نقلیه شخصی و وسایل نقلیه عمومی و سنگین را مشاهده کنید.

جدول نمره منفی گواهینامه رانندگی

مشاهده وضعیت پلاک‌ها

یکی دیگر از امکانات این اپلیکیشن، مشاهده وضعیت پلاک‌ها است. برای انجام این استعلام کافیست شماره ملی خود را در این بخش وارد کنید.

مشاهده وضعیت پلاک‌ها با پلیس من

استعلام کارت و سند خودرو

برای استعلام کارت و سند خودرو خود نیز کافیست وارد این بخش از نرم افزار شوید و با وارد کردن شماره پلاک خودرو، به راحتی استعلام را انجام دهید.

استعلام کارت و سند خودرو

شماره گذاری اینترنتی

با انتخاب شماره‌گذاری اینترنتی وارد صفحه مربوط به این خدمت در سایت پلیس الکترونیک می‌شوید و پس از ثبت نام، می‌توانید عملیات شماره‌گذاری اینترنتی را انجام دهید.

شماره گذاری اینترنتی با پلیس من

خدمات مربوط به بخش گذرنامه

کاربران عزیز می‌توانند با استفاده از این بخش، از خدمات غیرحضوری مربوط به گذرنامه استفاه کنند. این خدمات شامل:

 • مشاهده وضعیت خروج از کشور افراد دارای گذرنامه
 • ثبت درخواست صدور و تعویض اینترنتی گذرنامه

خدمات مربوط به بخش گذرنامه

وضعیت خروج از کشور افراد دارای گذرنامه

برای استفاده از این خدمت غیرحضوری پلیس، باید شماره ملی فرد مورد نظر را در این بخش وارد کنید و سپس گزینه استعلام را انتخاب کنید. هزینه استفاه از این خدمت ۵۲۰۰ تومان می‌باشد.

وضعیت خروج از کشور افراد دارای گذرنامه با پلیس من

ثبت درخواست صدور و تعویض اینترنتی گذرنامه

برای ثبت درخواست صدور و تعویض اینترنتی گذرنامه نیز می‌توانید از این اپلیکیشن کاربردی استفاده کنید. با انتخاب گزینه مربوطه وارد سایت پلیس الکترونیک و بخش گذرنامه می‌شوید. 

ثبت درخواست صدور و تعویض اینترنتی گذرنامه

امکان نمایش نقشه

امکان نمایش دفاتر پلیس +۱۰، کلانتری ها، ادارات گذرنامه و سایر مکان های مرتبط با پلیس روی نقشه و امکان مسیریابی و ناوبری کاربر به هر یک از مکان های انتخاب شده از روی نقشه در اختیار کاربران عزیز قرار دارد.

امکان نمایش نقشه در پلیس من

امکان نمایش دفاتر پلیس +۱۰، کلانتری ها، ادارات گذرنامه و سایر مکان های مرتبط با پلیس روی نقشه و امکان مسیریابی و ناوبری کاربر به هر یک از مکان های انتخاب شده از جمله دیگر امکانات کاربردی اپلیکیشن پلیس من است.

نقشه

دانلود اپلیکیشن پلیس من

برای دانلود اپلیکیشن پلیس من کافیست به استورهای معتبر مراجعه کنید و نرم افزار را دانلود و سپس روی گوشی موبایل خود نصب کنید.

نسخه اندروید

دانلود پلیس من از مایکت

دانلود پلیس من از گوگل پلی

نسخه ios

دانلود پلیس من از سیب ایرانی

دانلود پلیس من از آی اپس

دانلود پایس من  از اناردونی

دانلود اپلیکیشن پلیس من

نصب اپلیکیشن پلیس من

پس از این که برنامه بر روی دستگاه شما نصب و اجرا شود، باید شماره موبایل خود را وارد و سپس کد دریافت شده را در اپلیکیشن وارد کنید. لازم به ذکر است که ورود به صورت دو مرحله‌ای بوده و در مرحله دوم شما باید کد ملی مطابق با شماره موبایل را وارد کنید.

اگر روند احراز هویت برای شما انجام نمی‌شود اول در صورت روشن بودن فیلتر شکن، آن را خاموش کنید و اگر باز هم با مشکل همراه بود به یکی از دفاتر پلیس + ۱۰ مراجعه فرمایید.

استعلام رایگان و پرداخت خلافی با قبضینو

با استفاده از سامانه قبضینو می‌توانید خلافی رانندگی و قبوض خود را رایگان استعلام بگیرید و با اطمینان پرداخت کنید. اپلیکیشن قبضینو امکان نمایش جزئیات هر یک از قبوض را نیز در اختیار شما غزیزان قرار داده است. 

 • خلافی
 • قبض آب
 • قبض برق
 • قبض گاز
 • قبض تلفن ثابت
 • قبض موبایل

سامانه قبضینو

وارد بخش خلافی شوید و شماره بارکد ۸ یا ۹ پشت کارت ماشین یا موتور خود را در بخش مربوطه وارد کنید و گزینه استعلام را انتخاب کنید.

وارد کردن شماره بارکد

تمامی خلافی‌های ثبت شده در سیستم پلیس راهور برای شما نمایش داده می‌شوند. با استفاده از قبضینو شما می‌توانید خلافی‌های خود را به صورت موردی و یا تجمیعی پرداخت کنید. پس از انتخاب خلافی مورد نظر گزینه افزودن به سد قبض را انتخاب کنید. 

مشاهده خلافی ها در سامانه قبضینو

در صفحه سبد قبض می‌توانید قبض جدیدی را نیز انتخاب کنید و سپس گزینه پرداخت را برای هدایت به درگاه بانک انتخاب کنید.

سبد قبض قبضینو

جهت ارائه خدمات بهتر و گسترده‌تر، امکان پرداخت قبوض از طریق سه درگاه بانکی ملی، سامان و پارسیان برای کاربران عزیز فراهم شده است.

انتخاب درگاه بانکی برای پرداخت قبوض

در این مرحله نوع پرداخت خود را انتخاب کنید. توجه داشته باشید سقف پرداخت با رمز ایستا روزانه مبلغ ۱۰۰ هزار تومان است و برای پرداخت‌هایی با مبالغ بیشتر باید از رمز پویا استفاده کنید.

رمز پویا

در مرحله آخر اطلاعات کارت بانکی خود را وارد کنید و گزینه پرداخت را انتخاب کنید.

پرداخت خلافی با قبضینو

تمامی سوابق شما در اپلیکیشن قبضینو ذخیره می‌شود و به سادگی و در هر زمانی می‌توانید به آن‌ها دسترسی داشته باشید. امکان مرتب سازی نمایش سوابق بر اساس نوع قبوض نیز در اختیار شما قرار داده شده است تا به راحتی قبوضی را که با قبضینو پرداخت کرده‌اید مشاهده کنید.

سامانه قبضینو علاوه بر اپلیکیشن، از طریق سایت نیز آماده خدمت رسانی به کاربران عزیز می‌باشد. استعلام و پرداخت تمامی قبوض خود را با اطمینان خاطر با قبضینو انجام دهید.

ثبت دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم قبضینو در وب سایت منتشر خواهد شد.

نام و نام خانوادگی وارد نشده است

پست الکترونیک ورد نشده است

شماره موبایل جهت پیگری وارد نشده است

متن دیدگاه یا پیام وارد نشده است

۲۳۸۸ ۲۸۴۲ ۰۲۱

دیدگاه‌های کاربران