وبلاگ قبضینو

خلافی موتور سیکلت

خلافی موتور و روش های استعلام خلافی موتورسیکلت

 قبضینو سرویس استعلام خلافی موتور سیکلت را ارایه می دهد. برای استفاده از این سرویس قبضینو به لینک  خلافی موتور سیکلت مراجعه کنید. در این روش تنها با وارد کردن شماره پشت کارت موتور سیکلت می توانید خلافی موتور خود را مشاهده کنید و در صورت تمایل جرایم موتور سیکلت خود را پرداخت کنید.  

راهنمای دریافت خلافی موتورسیکلت

خلافی موتورسیکلت قبضینو

برای استعلام خلافی موتور سیکلت  پس از ورود به سامانه خلافی قبضینو می توانید با وارد کردن شماره پشت کارت ماشین خود جرایم موتور خود را استعلام و مشاهده نماید. لیست جرایم موتور شما شامل جزئیات خلافی، نوع جریمه، زمان جریمه و مبلغ جریمه و مهلت جریمه است.  

برخی از وب سایت ها ادعا دارند که استعلام خلافی موتور سیکلت با شماره پلاک و گرفتن خلافی موتور سیکلت با شماره پلاک  به صورت آنلاین را انجام میدهند ولی  در حقیقت هیچ یک از سرویس های آن ها فعال نمی باشد. حتی برخی اقدام به معرفی نرم افزار های خلافی خودرو می کنند  و دانلود برنامه خلافی موتور را  تبلیغ می کنند. رانندگان موتورسیکلت باید بداند که هیچ نرم افزار ی اندرویدی و IOS برای مشاهده لیست خلافی موتور وجود ندارد.

رانندگان محترم برای دریافت عدم خلافی موتور سیکلت باید به صورت حضوری اقدام نمایند.

امروزه با افزایش تردد خودروها به ویژه در کلانشهر ها، بسیاری از مردم به دلیل سرعت و چابکی  از موتور سیکلت استفاده می کند. در تهران نیز شاهد استفاده بیش از حد از این وسیله نقلیه هستیم. موتور سیکلت ها بیشتر در مواردی چون پیک و ارسال بسته از نقطه شهر به نقطه دیگر شهر استفاده می شوند و از نظر هزینه و زمان بسیار مرقوم به صرفه است که دلیل کافی برای استفاده از موتور است. خوشبختانه با اقدامات انجام شده از سوی پلیس راهور و نیروی انتظامی دیگر هیچ موتور سیکلتی بدون پلاک نمی باشد و همه موتور ها از سمت راهنمایی و رانندگی پلاک دریافت کرده اند  اما هنوز هیچ سیستم انلاین و اینترنتی برای مشاهده جرایم موتور سیکلت ارایه نشده است. از طرفی رشد بی رویه این  وسیله نقلیه باعث ایجاد مزاحمت هایی به خصوص برای عابرین پیاده شده است.

خلافی خودرو قبضینو

 

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ها

نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید

لطفا یک آدرس ایمیل معتبر وارد نمایید

متن سوال و یا دیدگاه خود را وارد نمایید

پیام

متن راهنمایی در این قسمت قرار می گیرد

در صورت نیاز به راهنمایی می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید

۰۲۱ ۲۸۴۲ ۲۳۸۸