وبلاگ قبضینو

خلافی موتور سیکلت

خلافی موتور و روش های استعلام خلافی موتورسیکلت

همانطور که میدانیم برای مشاهده خلافی ماشین و استعلام ریز جرایرم خودرو می توانید از سامانه استعلام خلافی قبضینو استفاده کنید ولی متاسفانه هیچ راهی برای مشاهده  آنلاین جرایم موتورسیکلت نیست و رانندگان عزیز موتور باید برای دریافت خلافی موتور به همراه مدارک به پلیس +۱۰ و یا مراکز راهنمایی رانندگی مراجعه نمایند.

راهنمای دریافت خلافی موتورسیکلت

خلافی موتورسیکلت قبضینو

برخی از وب سایت ها ادعا دارند که استعلام خلافی موتور سیکلت با شماره پلاک و گرفتن خلافی موتور سیکلت با شماره پلاک  به صورت آنلاین را انجام میدهند ولی  در حقیقت هیچ یک از سرویس های آن ها فعال نمی باشد. حتی برخی اقدام به معرفی نرم افزار های خلافی خودرو می کنند  و دانلود برنامه خلافی موتور را  تبلیغ می کنند. رانندگان موتورسیکلت باید بداند که هیچ نرم افزار ی اندرویدی و IOS برای مشاهده لیست خلافی موتور وجود ندارد.

رانندگان محترم برای دریافت عدم خلافی موتور سیکلت باید به صورت حضوری اقدام نمایند.

امروزه با افزایش تردد خودروها به ویژه در کلانشهر ها، بسیاری از مردم به دلیل سرعت و چابکی  از موتور سیکلت استفاده می کند. در تهران نیز شاهد استفاده بیش از حد از این وسیله نقلیه هستیم. موتور سیکلت ها بیشتر در مواردی چون پیک و ارسال بسته از نقطه شهر به نقطه دیگر شهر استفاده می شوند و از نظر هزینه و زمان بسیار مرقوم به صرفه است که دلیل کافی برای استفاده از موتور است. خوشبختانه با اقدامات انجام شده از سوی پلیس راهور و نیروی انتظامی دیگر هیچ موتور سیکلتی بدون پلاک نمی باشد و همه موتور ها از سمت راهنمایی و رانندگی پلاک دریافت کرده اند  اما هنوز هیچ سیستم انلاین و اینترنتی برای مشاهده جرایم موتور سیکلت ارایه نشده است. از طرفی رشد بی رویه این  وسیله نقلیه باعث ایجاد مزاحمت هایی به خصوص برای عابرین پیاده شده است.

خلافی خودرو قبضینو

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ها

نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید

لطفا یک آدرس ایمیل معتبر وارد نمایید

متن سوال و یا دیدگاه خود را وارد نمایید

ایکون بارگزاری دیتا

در حال دریافت اطلاعات

پیام

متن راهنمایی در این قسمت قرار می گیرد

در صورت نیاز به راهنمایی می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید

۰۲۱ ۲۸۴۲ ۲۳۸۸