روش های پرداخت قبض جریمه و خلافی رانندگی

روش های پرداخت قبض جریمه و خلافی رانندگی

فرقی نمی‌کند که برای تردد از چه خودرویی استفاده می‌کنید. حتما می‌دانید که رانندگی بدون جریمه شدن تقریبا غیرممکن است؛ چراکه هر چه‌قدر هم به قوانین راهنمایی و رانندگی توجه کنید. باز هم ممکن است کاری را انجام دهید که خلاف قوانین باشد و باعث جریمه شدن شما شود. چیزی که در این بین برای اغلب رانندگان از اهمیت زیادی برخوردار است، آشنایی با نحوه پرداخت جریمه خودرو است. به همین دلیل قصد داریم این مطلب از وبلاگ قبضینو را به معرفی روش‌های استعلام و پرداخت قبض جریمه و خلافی خودرو اختصاص دهیم؛ پس همراه ما باشید. 

انواع جرائم رانندگی خودرو 

پلیس راهنمایی و رانندگی برای کاهش تصادفات رانندگی قوانینی را وضع کرده که بی‌توجهی به آن‌ها می‌تواند منجر به جریمه شدن رانندگان شود. برای آشنایی با انواع جرائم رانندگی به ادامه مطلب نگاهی بیندازید. 

تابه‌حال شده در حین رانندگی، به دلیل بی‌توجهی به قوانین رانندگی مثل نبستن کمربند ایمنی یا سبقت غیر مجاز، جریمه شوید؟ اگر پاسخ‌تان مثبت است. یعنی به دلیل رعایت نکردن قوانین رانندگی جریمه شدید. در این روش ابتدا مامور راهنمایی و رانندگی مدارک خودرو و راننده را بررسی می‌کند. سپس قبض جریمه را به شیوه تسلیمی می‌نویسد و به راننده تحویل (تسلیم) می‌دهد.

جریمه تسلیمی

گاهی‌اوقات رانندگان به دلیل عدم رعایت برخی از قوانین مانند توقف در ایستگاه اتوبوس، یا پارک در محل ممنوع و… جریمه می‌شوند و قبض جریمه الصاقی برایشان صادر می‌شود. علت صدور این نوع قبض، عدم حضور راننده در هنگام ثبت جریمه است. افسر در قبض الصاقی تاریخ، مکان جریمه و مبلغ را می‌نویسد و روی شیشه خودرو گذاشته می‌شود. سپس پیامک جریمه الصاقی برای شماره تلفن همراه مالک اصلی خودرو پیامک می‌شود که می‌تواند نسبت به پرداخت آن اقدام کند. 

در این روش افسر پلیس بعد از مشاهده جریمه به شما دستور توقف می‌دهد، اگر از روی عمد یا غیر عمد از دستور پلیس سرپیچی کنید، قبض جریمه دوبرگی برایتان صادر می‌شود. در واقع در این روش پلیس راهنمایی دو قبض جریمه برای راننده صادر می‌کند. قبض اول مربوط به تخلف خودرو و قبض دوم به علت عدم توجه به دستور ایست پلیس است.

قبض جریمه خودداری زمانی به راننده داده می‌شود که علارقم مشاهده دستور توقف پلیس، محل وقوع تخلف را ترک می‌کند. هم‌چنین گاهی‌اوقات هم با رانندگانی روبه‌رو می‌شویم که بعد از صدور قبض، از دریافت آن خودداری می‌کنند. در این حالت افسر پلیس می‌تواند نسبت به صدور قبض جریمه خودداری اقدام کند. 

یکی از شیوه‌های جدید پلیس راهنمایی و رانندگی برای ثبت جریمه، استفاده از دوربین‌های ثبت جریمه رانندگی است. اگر راننده‌ای در شبانه‌روز بدون توجه به سرعت مجاز رانندگی کند، دوربین‌های کنترل سرعت، پلاک خودرو را شناسایی و در سامانه ثبت می‌کنند. در نتیجه پیامک جریمه برای راننده ارسال می‌شود. به دلیل بالا بودن دقت دوربین‌های راهنمایی و رانندگی، خیلی کم پیش می‌آید که دوربین‌ها جریمه اشتباهی را ثبت کرده باشند و نیاز پیدا کنید که برای ثبت اعتراض به جریمه دوربین پلیس به مراکز اجرائیات پلیس مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید: همه چیز درباره جریمه دوربین پلیس راهنمایی و رانندگی و مشاهده تصویر تخلف

جریمه دوربین راهنمایی و رانندگی

چگونه خلافی خودرو را پرداخت کنیم؟

چند سالی است که روش پرداخت خلافی خودرو به صورت آنلاین انجام می‌شود. تا پیش از این، رانندگان برای پرداخت جریمه خودرو باید در صف‌های طولانی منتظر می‌ماندند تا شاید بعد از گذشت یک الی دو ساعت، نوبت‌شان برسد و بتوانند خلافی خودرو را پرداخت کنند. حالا روش‌های پرداخت جریمه رانندگی متنوع شده است. شما می‌توانید با توجه به شرایط خود بهترین روش پرداخت را انتخاب کنید. در ادامه این مطلب در رابطه با نحوه پرداخت جریمه رانندگی صحبت می‌کنیم؛ پس همراه ما باشید.

پرداخت جریمه ماشین با گوشی

امروزه بیشتر افراد از گوشی‌‌های هوشمند برای مکالمه، خرید، پرداخت و مشاهده جزئیات قبوض استفاده می‌کنند. شما می‌توانید به جز پرداخت آسان قبض گاز، آب و تلفن، از تلفن همراه خود برای پرداخت قبوض جریمه رانندگی نیز از این روش استفاده کنید.

نحوه پرداخت خلافی خودرو با گوشی در قبضینو

یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای پرداخت خلافی خودرو، نصب اپلیکیشن قبضینو روی تلفن همراه است. البته این سامانه جامع امکان استعلام و مشاهده جزئیات کامل کلیه قبوض از جمله قبض آب، برق، گاز و حتی جرائم رانندگی را در سایت خود نیز فراهم کرده که می‌توانید از آن استفاده کنید. در این روش حتما نیاز نیست برای استعلام به شناسه قبض و پرداخت دسترسی داشته باشید؛ بلکه می‌توانید جزئیات قبض جریمه و خلافی خودرو را با شماره پلاک مشاهده کنید و نسبت به پرداخت آن اقدام کنید. پیش از معرفی روش‌های استعلام و پرداخت خلافی خودرو، قصد داریم مزایای این روش را به شما معرفی کنیم.

حالا در ادامه می‌توانید با روش‌های استعلام و پرداخت خلافی خودرو بیشتر آشنا شوید.

اگر می‌خواهید بدانید که آخرین جریمه ثبت‌شده چه بوده است؟ در چه موقعیتی جریمه برایتان ارسال شده؟ و … می‌توانید از روش استعلام جزئیات خلافی خودرو با پلاک استفاده کنید. این روش به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین روش‌های پرداخت تخلفات رانندگی شناخته می‌شود. تنها در صورتی امکان استفاده از این روش وجود دارد که به جز شماره پلاک خودرو، به کد ملی و شماره تلفن همراه مالک اصلی خودرو دسترسی داشته باشید. هم‌چنین باید بدانید که برای استعلام خلافی خودرو نیاز به پرداخت کارمزد دارید که این هزینه از سوی پلیس راهور مشخص شده و کلیه افراد باید این هزینه را برای مشاهده جزئیات خلافی پرداخت کنند.

پرداخت خلافی خودرو با قبضینو

احتمالا برای شما هم پیش آمده که در شرایطی باشید که صرفا پرداخت کل مبلغ و تسویه بدهی جرائم رانندگی از اهمیت زیادی برخوردار باشد. اگر به شناسه قبض و شماره سریال دسترسی ندارید یا شماره تماس مالک خودرو را نمی‌دانید، می‌توانید از روش استعلام مجموع خلافی با پلاک استفاده کنید. در این روش برای مشاهده مبلغ کل جرائم رانندگی به احراز هویت نیازی ندارید و می‌توانید تنها با وارد کردن شماره پلاک، کل بدهی خود را ببینید و سپس آن را با یک رمز پویا تسویه کنید.  

اگر در شرایطی هستید که قبض جریمه برای شماره تلفن همراه مالک خودرو پیامک شده و به شناسه قبض و پرداخت دسترسی دارید، می‌توانید از روش پرداخت قبض جریمه با شماره قبض استفاده کنید. البته این روش پرداخت را چندان به شما توصیه نمی‌کنیم؛ چراکه در برخی از مواقع شاهد این بودیم که افراد بعد از پرداخت با مشکلاتی هم‌چون عدم تسویه قبوض روبه‌رو شدند. 

پرداخت جریمه خودرو با راهور ۱۲۰

دومین روش برای پرداخت آنلاین جریمه رانندگی، مراجعه به سایت راهور به نشانی rahvar120.ir است. مالکین خودرو می‌توانند برای دریافت مقدار خلافی و مشاهده صورت وضعیت تخلفات خود از خدمت استعلام میزان تخلفات رانندگی سایت راهور استفاده کنند. اگرچه این روش جزئیات خلافی را به صورت به‌روز و رایگان نمایش می‌دهد؛ اما با این حال بسیاری از کاربران تمایل ندارند از این روش‌ پرداخت استفاده کنند. چراکه لازمه ورود به سامانه و مشاهده جزئیات قبض ثبت‌نام در سامانه سخا و دسترسی به بارکد خودرو است. در صورت استفاده از این روش پرداخت جریمه خودرو، می‌توانید از مزایای زیر بهره‌مند شوید.

نکته: ممکن است حدود ۷۲ ساعت بگذرد تا اطلاعات پرداخت شما در سیستم ذخیره شود؛ پس نیاز نیست نگران حذف نشدن جریمه رانندگی از لیست خلافی راهور باشید.

استعلام جریمه با کد ussd

یکی دیگر از روش‌های استعلام و پرداخت جریمه رانندگی، شماره‌گیری کد دستوری ussd است؛ البته نباید فراموش کنید که با شماره‌گیری کد #110* صرفا می‌توانید به جزئیات قبض جریمه دسترسی پیدا کنید و امکان پرداخت وجود ندارد. چیزی که ما در این قسمت در مورد آن صحبت کردیم، سامانه‌های اینترنتی هستند که امکان شماره‌گیری کد ussd را در اختیار کاربران قرار داده‌اند.

نکته: چند سالی است که دیگر مثل قبل، افراد برای پرداخت قبض جریمه از شماره سریال استفاده نمی‌کنند؛ اما اگر به تازگی قبض جریمه تسلیمی برایتان پیامک شده و می‌خواهید مبلغ آن را پرداخت کنید، می‌توانید از روش‌های استعلام و پرداخت خلافی خودرو استفاده کنید.  

پرداخت خلافی خودرو با دستگاه کارت‌خوان و خودپرداز

در صورت دسترسی به شناسه قبض و پرداخت، می‌توانید از روش پرداخت خلافی خودرو با دستگاه کارت‌خوان یا خودپرداز استفاده کنید. برای این‌کار نیاز است همراه با قبض جریمه به نزدیک‌ترین دستگاه کارت‌خوان یا خودپرداز مراجعه کنید، کارت بانکی خود را بکشید و در نهایت بعد از وارد کردن شناسه قبض، نسبت به پرداخت آن اقدام کنید. بهتر است پس از پرداخت جریمه رانندگی، رسید پرداخت را دریافت کنید تا اگر در آینده برای پیگیری جریمه خودرو با مشکلی روبه‌رو نشوید.

پرداخت خلافی خودرو با دستگاه کارت‌خوان و خودپرداز

پرداخت خلافی خودرو با مراجعه حضوری به دفاتر پلیس + ۱۰

اگر روش پرداخت حضوری را انتخاب کردید؛ شما می‌توانید با مراجعه به دفاتر پلیس + ۱۰ جزئیات به‌روز قبض جریمه کمتر از ۳ میلیون تومان خود را دریافت کنید. برای استعلام خلافی به مدارک خودرو نیاز دارید و هم‌چنین نیاز است ۱۷۵۰۰ تومان را به عنوان هزینه استعلام پرداخت کنید. البته این هزینه صرفا برای مشاهده جزئیات از شما دریافت می‌شود و برای استفاده از خدمات بیشتر باید هزینه بالاتری را نیز پرداخت کنید. به عنوان مثال اگر در سال ۱۴۰۱ می‌خواستید به هر ردیف خلافی اعتراض کنید باید به جز هزینه استعلام، ۵۲۱ تومان را پرداخت می‌کردید. در غیر این صورت با هزینه استعلام نمی‌توانستید کاری را پیش ببرید.

چگونه شناسه قبض جریمه رانندگی را دریافت کنیم؟

گاهی‌اوقات شرایطی پیش می‌آید که رانندگان برای پرداخت قبض به شناسه قبض و پرداخت دسترسی ندارند و نمی‌خواهند مبلغ قبض خود را به شیوه دیگری پرداخت کنند. در این شرایط می‌توانید برای دریافت شناسه قبض جریمه رانندگی از روش‌های زیر استفاده کنید. 

دریافت و پرداخت جریمه خودرو با شناسه قبض

همیشه بعد از ثبت جریمه رانندگی، از سوی سیستم راهور پیامک قبض جریمه برای راننده ارسال می‌شود. اگر بعد از گذشت چند روز قبض جریمه برایتان پیامک نشده و به شناسه قبض و پرداخت دسترسی ندارید، می‌توانید از یکی از سه روش زیر برای دریافت شناسه قبض جریمه خودرو استفاده کنید. 

در این روش نیاز است شماره vin کارت خودرو خود را به شماره ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ پیامک کنید. اگر قبض جریمه برای شما صادر شده باشد، بعد از گذشت چند دقیقه می‌توانید پیامک قبض جریمه را همراه با شناسه قبض و پرداخت دریافت کنید. نکته مهم اینجاست که این سرویس پیامکی رایگان نیست و باید مبلغ ۳۵۰ تومان را به‌عنوان هزینه ارسال هر پیامک پرداخت کنید.

دریافت شناسه قبض با پیامک

برای دسترسی به شناسه قبض نیاز است کد #110* را در گوشی تلفن همراه خود شماره‌گیری کنید. سپس بعد از وارد کردن شناسه vin کارت ماشین، پیامک قبض جریمه دارای شناسه قبض برای شما پیامک می‌شود.

آخرین روش برای دریافت و پرداخت قبض جریمه با شناسه قبض مراجعه به سایت راهور است. برای ورود به این سامانه و دسترسی به شناسه قبض و پرداخت باید در سامانه سخا ثبت‌نام کنید. سپس می‌توانید از این سامانه برای پرداخت قبض جریمه نیز استفاده کنید.

عدم پرداخت جریمه خودرو چه عواقبی را در پی دارد؟

هر کسی می‌داند که به محض جریمه شدن، قبض جریمه برایش پیامک می‌شود. گاهی‌اوقات با رانندگانی روبه‌رو می‌شویم که زمانِ پرداخت قبض را به تعویق می‌اندازند و در نهایت با دو برابر شدن مبلغ جریمه پس از ۶۰ روز و توقیف خودرو به دلیل رسیدن مبلغ خلافی به ۳ میلیون تومان روبه‌رو می‌شوند. در حالی که اگر به موقع نسبت به پرداخت قبض جریمه اقدام کنند، مشکلی پیش روی آن‌ها قرار نمی‌گیرد. به همین دلیل توصیه می‌کنیم پیش از مواجه شدن با مشکل، خلافی خودرو را پرداخت کنید تا از وقوع مشکلات جدید جلوگیری کنید.

نتیجه‌گیری

نحوه پرداخت جریمه خودرو با موبایل به چه شکل انجام می‌شود؟ چطور بدون دسترسی به شناسه قبض، مبلغ جریمه خودرو را مشاهده کنیم؟ چگونه خلافی خودرو را پرداخت کنیم؟ چطور بدون دسترسی به اینترنت، جریمه را تسویه کنیم؟ این‌ها سوالاتی هستند که معمولا پس از جریمه شدن، برای رانندگان پیش می‌آید. به همین دلیل در این مطلب از وبلاگ قبضینو به معرفی انواع جرائم رانندگی و روش‌های پرداخت قبض جریمه خودرو پرداخته‌ایم. اگر پیامک قبض خلافی برای شماره تلفن همراه مالک خودرو پیامک نشده است، باید برای پرداخت قبض جریمه از روش استعلام خلافی خودرو با پلاک استفاده کنید تا به جزئیات به‌روز خلافی خودرو دسترسی پیدا کنید.

ثبت دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم قبضینو در وب سایت منتشر خواهد شد.

نام و نام خانوادگی وارد نشده است.
شماره موبایل به درستی وارد نشده است.
دیدگاه وارد نشده است.
فاطمه معینی

به علت تصادف با ماشین جلویی کنار خیابون ماشینها رو پارک کردیم دوبله و خودروی پلیس که دوربین داره ظاهرا از کنار ما رد شده و همون ساعت قبض جریمه صادرشده و پیامک اومد…خوب کجا پارک میکردیم تا پلیس بیاد؟؟؟!!!

برزان سلیمی

باسلام.بنده خوردرو خریدم خلافی از 4میلیون گذشته اول میشه قسطی کنم دوم هنوز تغییر مالکیت نشده حالا میخواهم ببینم میشه یک میلیون پرداخت کنم تا شکایت روش نباشه

پشتیبانی قبضینو

میتونید مقاله پرداخت اقساطی خلافی رو مطالعه کنید ولی در حالت کلی امکان پرداخت اقساطی وجود ندارد و باید خلافی های خودتون رو به صورت موردی چند تایی که مد نظر دارید رو پرداخت کنید.

علی اسکندری

من تصادفی داشتم روز انتخابات در چهار راه راهنما رانندگی سیرجان جریمه پرداخت کردم ولی قبض ندارم الان می‌خوام قبض بگیرم

امیرعباس روشان

خوبه کار راه میندازه

احمد قزاقی

جریمه بنده زیاد است آیا میشود اقساطی پرداخت کنم

پشتیبانی قبضینو

می توانید به صورت موردی قبوضی که امکان دوبرابر شدن را دارند را انتخاب کنید و فقط آنها را پرداخت کنید.
در مراحل بعدی سایر قبوض را خلافی را پرداخت کنید.

احمد رضایی

یک پیامک جهت استعلام دادم ۳۵۰ تومان هزینه پاسخ پیامک شده اگر قبلش اطلاعرسانی میشد بهتر بود. این کار شما صحیح نیست

زین العابدین زارع

پرداخت قبض جریمه خودرو

مسعود کشل

سلام من میخام هر جریمه را با ایتفاده از شناسه قبض و پرداخت جداگانه در بانک پرداخت کنم ولی هر کاری میکنم شناسه قبض و شناسه پرداخت را پیدا ممیکنم قبلا این کار را کردم ولی الان شناسه ها را بهم نمیده چکار کنم

زهرا اسدی

ابا میتوان اقساط پرداخت کرد

پشتیبانی قبضینو

پس از مشاهده تعداد جرایم خود میتونید بخشی از جرایم رو بر حسب اولویت خودتون پرداخت کنید و برخی دیگه رو هم در زمان بعد پرداخت کنید. فقط دقت کنید قبض شما دوبرابر نشود.

علی رضازاده

نمیتونم بدون کارت ماشین خلافی خودرو را پرداخت کنم رفتم بانک قبول نمیکند چاره چیه

علی رضازاده

میخواستم بدون کارت ماشین خلافی را پرداخت کنم با برگه جریمه

علی رضازاده

طریقه پرداخت جرایم خودرو بدون کارت ماشین

ف.ض

باسلام قبض تسلیمی سال ۹۹دارم برای پرداخت شناسه قبض و شناسه پر داخت ندارد بلکه شماره قبض و شماره سریال دارد برای پرداختش چه کنم؟محل ما دفتر پلیس ۱۰ ندارد و بانک ملی هم تحویل نگرفت

حسن صالحی

من قبض جریمه رانندگی دارم ولی موقع پرداخت تا مرحله واریز پیش میره ولی درآخر میگه شناسه قبض نامعتبر است پلیس ۱۰هم رفتم کاری نتونستند کنند چیکار کنم

محمد علی سهرابی

واقعا متاسفم که از هیچ راهی نمیشه قبوض کاغذی جریمه خودرو رو غیر حضوری پرداخت کرد.باید رفت بانک… این یعنی متاسفم

علی

سلام.من حدود یک ملیونوششصد جریمه دارم.پلیس 10رفتم برگه هاشو گرفتم.هر مبلغ جریمه جلوش شناسه پرداخت داره…میتونم هر مبلغیشو جدا پرداخت کنم???

پشتیبانی قبضینو

بله امکان پرداخت جداگانه وجود دارد.

ولید طاهری

سلام. من ماشینم رو تازه تعویض پلاک کردم. میخواستم استعلام خلافی بگیرم ولی کارت ماشینم موقته. چکارکنم الان

هادی حمیدی

سلام روی دوتا از خلافی های من که دوبرگی هم هستن نوشته شده غیر قابل پرداخت شناسه قبض و پرداختم ندارن نمیتونمم از برنامه قضینو و تهران من پرداختشون کنم چی کار کنم؟

پشتیبانی قبضینو

امکان پرداخت حضوری برای این نوع قبوض وجود ندارد به دفاتر پلیس 10 مراجعه کنید.

محمود ال محمد

در سیستم استعلام خلافی روی یکی نوشته است غیر قابل پرداخت این یعنی چهدر بسیاری دیگر که الصاقی یا تسلیمی نوشته بهیچوجه الصاق یا تسلیم نشدهایا اینها حتما دو برابر میشوند یا فقط احتمال دارد که دو برابر شوند

پشتیبانی قبضینو

احتمال دو برابر شدن این قبض وجود داد از مراکز پلیس 10 حضوری استعلام کنید.

ژانت قازاریان کزازی

با سلام واحترام جریمه ۲۰۰۰۰۰ تومانی به تاریخ ۱۲/۱/۹۹ از طریق بانک ملی با شناسه قبض ۸۲۵۵۵۵۰۵۰۰۲۹۶ و شناسه پرداخت ۲۰۰۰۰۱۹۸۰ در تاریخ ۱۲/۱/۹۹ پرداخت شده ولی از لیست خلافی حذف نشده است خواهشمند است راهنمائی بفرمائید.

زینت السادات محمودی ازغد

با سلام بعد ازگرفتن استعلام متوجه شدم چهار ماه پیش درشهر دیگری برای من خلافی ثبت شده که من اصلا یک ساله از شهر خودم خارج نشدم باید چه کار کنم ؟

فرشته

باسلام من خلافی گرفتم با گوشی ۵تا خلافی دارم ۲تا از خلافیهام روش نوشته غیر قابل پرداخت .منظور چیه وباید چیکار کنم

پشتیبانی قبضینو

اگر بیش از یک ماه از زمان صدور قبض جریمه گذشته است، به مراکز پلیس 10 مراجعه کنید.

هاشمی

با سلام من کارت خودرو گم کردم و فقط کدvinدارم چطور میتوانم خلافی را اینترنتی پرداخت کنم با تشکر

غلامرضا

باسلام من عدم خلاف گرفتم باز ميبينم خلاف ٩١هنوز هست بعد الان جريمه ميخوام پرداخت كنم ميزنه شناسه قبض ناقص

پشتیبانی قبضینو

به مراکز پلیس +10 مراجعه کنید.

سید مجتبی احمدپور

سلامبرای عودت وجه مازاد پرداختی قبوض جریمه چه باید کرد

پشتیبانی قبضینو

پست مروبط به پیگیری قبض های تکراری را مطالعه کنید.

مستانه سهرابی

با سلام و خسته نباشید ، چرا ماموران راهنمایی رانندگی الکی جریمه می کنند پلیس منو جریمه دو برگی به عنوان نقص فنی ماشین و یکی هم نبستن کمربند که کلا ماشینم نه تنها نقص فنی نداره بکله معاینه برتر گرفتم ومن همیشه کمربند را می بندم و اینکه پلیس اصلا به من اخطاری نداده ،

حسین رستمی

برای پرداخت جریمه های ثبت شده بدون شناسه قبض وپرداختدر سایت راهور چکارکنیم

قبضینو

برای جریمه های خلافی که در سایت راهور شناسه قبض و شناسه خلافی صادر نشده است و مهلت پرداخت آن نیز نگذشته است بهتر است مدتی صبر کنید چون در اکثر موارد با گذشت زمان شناسه قبض و شناسه پرداخت برای این قبض ها صادر می شود. اگر با گذشت زمان شناسه قبض و شناسه پرداخت صادر نشود از مراکز پلیس 10+ پیگیری کنید.

کریمی

سلام اگه یه قبض جریمه رو دوبار پرداخت کنیم و هردوبار از حسابمون کسر شده باشه چیکار باید بکنیم؟

قبضینو

در بخش سوال های متدوال این صفحه ( بخش بالا) به طور کامل به پرداخت قبض تکراری پاسخ داده شده است.

احمد

سلام ممنون از کار خوبتون و برنامه ای که ترتیب دادین منو از دوبرابر شدن جریمه نجات دادین

رضایی

سلام
1-نحوی پرداخت قبض جریمه دست نویس که نه شناسه قبض و نه شناسه پرداخت دار چطوریه؟
2-برای استعلام اینترنتی خلافی خودرو در سایت راهور بارکد پشت کارت خودرو ، برای خوردرو های جدید 9 رقمی است ولی درسایت 8 رقم بیشتر قبول نمی کند.چه کاری بایستی بکنیم؟

قبضینو

برای پرداخت قبض جریمه دست نویس که شناسه پرداخت و شناسه قبض ندارد باید به دفاتر پلیس +10 مراجعه کنید.
برای استعلام خلافی خودرو ها با بارکد 9 رقمی میتوانید از استعلام خلافی قبضینو استفاده کنید. در کارد بالای این صفحه شماره 9 رقمی کارت ماشین خود را وارد کنید تا جرایم خودرو خود را مشاهده کنید.

فرشاد

پرداخت غیر حضوری یعنی وقت آدم. بخاطر رفتن به بانک و پلیس+۱۰و… تلف نشود یعنی چه وقتی من برم از پرداختم مطمئن بشم مثل این میماند که رفته باشم حضوری این کار را انجام داد ه باشم .در ضمن شناسه پرداخت از اون ممهور که شما میگید معتبر تره. اما ممنون از همه کسانی که برنامه قبضیتو را درست کردن به امید پیشرفت روزافزون شما

قبضینو

در پرداخت جریمه با سیستم استعلام خلافی قبضینو دیگر نیاز نیست به هیچ نهادی مراجعه کنید. پرداخت قبضینو کاملا غیر حضوری است.به دلیل این که سیستم تسویه راهور دستی می باشد، هنگام پرداخت قبض جریمه( حتی از خود سایت راهور و یا پرداخت حضوری ) جریمه شما تسویه میشود ولی تا مدت 10 روز کار اگر دو باره استعلام بگیرید همان جریمه در لیست خلافی های شما نشان داده می شود. یعنی 10 روز طول می کشد که جریمه از سایت حذف شود. دقت کنید که جریمه پرداخت شده (تسویه شده) و امکان دو برابر شدن و .. دیگربارد تنها حذف کردن ان زمان می برد. با توجه به این که بسیاری از کابران از این موضوع آگاهی ندارند و نگران دو برابر شدن جریمه خود هستنددرنهایت در کنار به اطمینان و تضمین قبضینو برای پاک شدن جریمه هایشان توصیه می شود که برای رفع نگرانی خود در صورتی که مایل بودن از پلیس +10 نیر استعلام کنند. این استعلام حضوری از دید قبضینو اصلا نیاز نیست.

سرویس‌های قبضینو

دانلود اپلیکیشن قبضینو
دانلود قبضینو
لینک دانلود
دریافت لینک دانلود اپلیکیشن قبضینو

با نصب اپلیکیشن قبضینو، به آسانی تمامی قبوض خدماتی، جرائم رانندگی، عوارض شهرداری و عوارض آزادراه خود را با استفاده از تلفن همراه، کاملا رایگان و بدون محدودیت استعلام و پرداخت کنید.

شماره موبایل به درستی وارد نشده است.

در حال انتقال ...