وبلاگ قبضینو

روش های خرید شارژ و اینترنت سریع و مستقیم و آنی

سالهایی زیادی از خرید شارژ  به صورت کد رمز و مهر و موم شده نگذشته است و برای ما خاطره باز کردن مرز های ایرانسل و یا مخدوش شدن کدهای رمز تبدیل به یک نوستالژی شده است. روش های خرید شارژ برای سیم کارت های ایرانسل و همراه اول و رایتل به سرعت پیشرفت کرده…

راهنمای کامل خرید اینترنت همراه اول با آموزش مرحله به مرحله

خرید اینترنت همراه اول یکی از خدماتی است که مورد نیاز همه‌ی مشترکین همراه اول است؛ بنابراین، اطلاع از نحوه خرید اینترنت همراه اول به صورتی که پاسخگوی نیاز مشترکین متعدد با سنین متفاوت اپراتور همراه اول باشد، امری ضروری است….

انواع بسته اینترنت ایرانسل را بیشتر بشناسید

اپراتور ایرانسل با نماد Irancell دومین اپراتور تلفن همراه در کشور ایران محسوب می‌شود. این اپراتور خدمات اینترنت را با بهترین کیفیت ارائه می‌دهد؛ مثلاً، بسته‌های اینترنت متنوعی را متناسب با نیازهای متفاوت مشترکین خود فراهم کرده است….

چگونه خرید بسته‌ اینترنت ایرانسل را در کوتاه‌ترین زمان انجام دهیم؟

خرید بسته اینترنت همیشه دردسرهای خودش را داشته؛ حالا با فراموشی کد دستوری و عدم دسترسی به آدرس سایت‌ها این دغدغه بیشتر از قبل گریبان حال مشترکین ایرانسل شده است. اپلیکیشن‌های موبایلی امکان خرید بسته اینترنت ایرانسل در کوتاه‌ترین زمان را فراهم کردند……

نمره منفی گواهینامه چگونه پاک می‌شود؟ جدول نمره منفی ۱۴۰۲

تابه‌حال شده بدون توجه به قوانین راهنمایی و رانندگی، با سرعت از کوچه پس کوچه‌های شهر بگذرید اما به ناگاه اس ام اس نمره منفی گواهینامه را دریافت کنید. احتمالا در این شرایط به این فکر می‌کنید که پاک شدن نمره منفی گواهینامه به چه صورت است؟…

اعتبار بیمه شخص ثالث چقدر است؟ استعلام اعتبار بیمه شخص ثالث

اعتبار بیمه شخص ثالث می‌تواند روزانه ماهانه یا یک‌ساله باشد و حداکثر اعتبار بیمه نامه شخص ثالث، یک‌ساله است. تمدید اعتبار بیمه نامه اجباری است. پس از اتمام این اعتبار، جریمه دیرکرد بیمه شخص ثالث به صورت روزانه برای وسیله نقلیه محاسبه شده و این جریمه در زمان تمدید بیمه‌نامه از مالک خودرو یا موتور دریافت می‌شود….

همه چیز درباره بخشودگی جرایم بیمه شخص ثالث ۱۴۰۲

هر سال در بازه زمانی مشخصی، بیمه مرکزی کشور، طرح بخشودگی جرائم بیمه شخص ثالث را اجرایی می‌کند تا رانندگان و مالکین وسایل نقلیه، بیمه‌نامه خود را بدون نگرانی از جریمه شدن تمدید کنند. امسال نیز طرح بخشودگی جرائم از ۲ شهریور تا ۱۸ شهریور ۱۴۰۲ اجرایی خواهد شد…

هزینه عوارض آزادراهی ۱۴۰۲ – کامل‌ترین جدول نرخ عوارض آزادراهی

از آغاز سال ۱۴۰۲، زمزمه‌هایی از افزایش قیمت عوارض آزادراه‌ها به گوش می‌رسید و حالا در مرداد ماه، این افزایش قیمت از سوی وزارت راه و شهرسازی به مرحله اجرا رسیده است. تعرفه تمامی آزادراه‌ها در مقایسه با سال گذشته ۲۰ تا ۲۵ درصد افزایش داشته است. بهتر است قبل از سفر از نرخ جدید عوارض آزادراه‌ها باخبر شوید….

پرداخت عوارض آزادراه تهران شمال در سال ۱۴۰۲ – اخبار آزادراه تهران شمال

تنفس در هوای تمیز، تماشای طبیعت و دریا باعث شده تا بیشتر افراد به خصوص تهرانی‌ها آخر هفته یا در روزهای تعطیل سال، راهی شهرهای شمالی شوند. تا چند وقت پیش ترافیک‌های سنگین و رانندگی در پشت خودروهای نیمه‌سنگین باعث شده بود تا اغلب رانندگان تمام مسیر راه را در ترافیک سپری کنند….

بهترین راه پرداخت عوارض آزادراهی ۱۴۰۲ چیست؟

بسیاری از ما تجربه ماندن در ترافیک بخاطر پرداخت عوارض آزدراهی را داریم. اتفاقی که حتما بسیاری از ما را در مسیر سفرمان کلافه و عصبی می‌کند. پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراهی راهکاری است که از دل همین نیاز برخاسته و حالا مدتی است که روند پرداخت عوارض را برای بسیاری از ما آسان‌تر کرده‌است….

دانلود اپلیکیشن قبضینو
دانلود قبضینو
لینک دانلود
دریافت لینک دانلود اپلیکیشن قبضینو

با نصب اپلیکیشن قبضینو، به آسانی تمامی قبوض خدماتی، جرائم رانندگی، عوارض شهرداری و عوارض آزادراه خود را با استفاده از تلفن همراه، کاملا رایگان و بدون محدودیت استعلام و پرداخت کنید.

شماره موبایل به درستی وارد نشده است.

در حال انتقال ...